HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 18:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 137 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 13 vel 2019, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
lider30 je napisao/la:
sorosh je napisao/la:
Kriviti Cerica zbog ovog ludaka je na nivou Srbi su krivi sto su ga mucili kad je bio mali.

Mucili su i druge, ali ne pukne svaki.

No, sve stranke imaju svoja glasila. SDA tako ima STAV, primjera radi, a HDZ Dnevnik.ba, tako da je nezahvalno traziti tu sad neku logiku.

I kakve ovo veze ima s terorizmom..mislim ono, od dnevnika je, ali ipak to much..svega


Ovo je saopćenje HRS-a, koji je jako oporben Čoviću i HDZ-u. Ali šta ćeš ti znati.

Opet si počeo pametovati. Godinama se vraćas na forum, koliko te god tjerali. To se zove zbilja nisko samopoštovanje. :zubati


@granica, @djiha-djiha, @karovlah, i ostali. Naš stari džamijaš lovac na "fašiste i ustaše".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 13 vel 2019, 21:51 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Dobra fora. Takoreci medijski spin. A ovaj mislio da strpa u dzep 50.000 halal marona..

Nekako mi je i drago.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 13 vel 2019, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23305
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Bez obzira, koliko mi se luđak gadi, ja osobno ne bih uzeo te pare. Naravno da bi dao informaciju policiji, ali takva lova mi ne bi pružila nikakvo zadovoljstvo - dapače.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 13 vel 2019, 22:53 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Izgleda da si ipak dobar covjek. U dusi. Mozda se i zavolimo jednog dana. Nikad se ne zna.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 14 vel 2019, 00:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4360
Muđahedin!!Pa ja bi ga sam rokno :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 14 vel 2019, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6242
Lokacija: Izvan sebe
Eminencija je napisao/la:
Muđahedin!!Pa ja bi ga sam rokno :)

Upravo to. Ja bih ga trazio za pola para pa dao pare nekom beskucniku.
Da je obican razbojnik koji je opljacko banku, uzeo bih pare.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 14 vel 2019, 09:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
pare ne bih uzeo. nikad. ni pod koju cijenu. trazio bih da se rasporede djeci ubijenih zrtava ovog isfrustriranog i bolesnog imbecila i krvnika. koliko takvih hoda po bih i hrvatskoj. nismo ni svjesni. posebno mladi znaju da provociraju ptsp-ovce. strasno. gledao sam te scene. doslovno se likovi suzdrzavaju da ih ne koknu. a ovi to nazalost ne vide. policiji svaka cast. volim svaku policiju. pendrek je iz raja izasao.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 14 vel 2019, 09:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4360
Ja bi potrosio u humanitarne svrhe i izgradio luksuznu kucicu za pudlicu od neke preminule bogate babe :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 14 vel 2019, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Hjao svi bi ga koknuli, svasta mu radili a ljudi se bojali iz kuca izlaziti dok nije nadjen:D

Keyboard ratnika na tone


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 14 vel 2019, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ja, isti džini koji su i muhammadu šaptali na uho.
Bit će ovoga sve više. Razorenih obitelji zbog islama. Jer njima njihove majke, i ostali ukućani da ga jebeš ne mogu biti dovoljno" po islamu".

Citat:
Krajiškog kanibala proučava tim psihijatara

Velić sjekirom ubio majku Nasihu pa danima sjekao i jeo njeno tijelo, a ostatke zakopao


18.10.2018 15:34

Sudije Kantonalnog suda u Bihaću nisu ni pomislile da puste na slobodu krajiškog kanibala Sabahudina Velića (33) iz Bosanske Krupe, koji je sjekirom ubio majku Nasihu (60) i jeo dijelove njenog tijela pa su mu, mjesec nakon hapšenja, produžili mjeru pritvora.

Jeziva izjava

- Rješenjem Kantonalnog suda u Bihaću od 11. oktobra 2018. godine prema osumnjičenom Sabahudinu Veliću produžena je mjera pritvora u trajanju od dva mjeseca - potvrdio je za “Avaz” Džemal Jodanović, portparol Kantonalnog suda u Bihaću.

Tužilaštvo je u ovom predmetu naložilo timsko psihijatrijsko vještačenje, ali će ljekarima trebati vremena da dokuče Velićevu poremećenu ličnost.

Kanibalizam kakav nije zapamćen na ovim prostorima, otkriven je kad se 14. septembra Velić sam predao policiji u Sarajevu te mirno saopćio šta je uradio sa majkom.

Inspektori su sa zaprepaštenjem slušali njegovu ispovijet o tome kako je desetak dana sjekao, pekao i jeo dijelove tijela nesretne žene, dok je ostatak raskomadao i zakopao na različitim lokacijama oko kuće u naselju Baštra kod Bosanske Krupe.

Pronašli tijelo

Sabahudin je hladno izjavio da je pod utjecajem crne magije, takozvanih sihira, te da su mu četiri džina dolazila pred oči i da su mu naredili da to učini! Istražitelji Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona prekopavali su s nekoliko bagera okolicu kuće Velića i širi lokalitet te pronašli dijelove tijela nesretne žene.

Velić se nalazi u Kaznenopopravnom zavodu Luke, gdje je izoliran od ostalih pritvorenika, a iz ćelije su sklonjeni i ostali predmeti uz pomoć kojih bi mogao nauditi sebi ili stražarima.

Zaklao psa

Dok je saslušavan u Tužilaštvu Unsko-sanskog kantona, Velić je kazao da je, prije majke, zaklao svog psa. Plakao je dok je pričao kako je iskasapio psa, ali nije pokazivao emocije kad je govorio o ubistvu majke. Hladno je pojasnio da je majku ubio da bi prinio žrtvu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 14 vel 2019, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Nakon ubistva, otišao je da klanja da bi nakon toga tijelo prebacio na drugo mjesto i zapalio ga. Budući da tijelo nije izgorjelo, ukopao je majku na nepoznato mjesto, a potom ga iskopao i ponovo prebacio u garažu, gdje ga je sjeckao raznim alatom kako bi razdvojio meso od kosti, koje je poslije jeo. Monstrum je razbacao jedan dio tijela po okolnim livadama i šumi, dok je drugi dio zakopao u blizini kuće.
.......................
Velić se tu nije zaustavio te je ubio i psa, jer je, kako je tvrdio tokom istrage, crni pas šejtan.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nesposobnost policije u BiH
PostPostano: 01 ožu 2019, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 137 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 377 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO