HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 25 ožu 2019, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
slika

Kako bi se igrali u pijesku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 25 ožu 2019, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Volim velike guzice jer ženska guzica je oličenje ženske lepote i plodnosti , ali ipak u normali , dok ove druge koje neki forumaši preferiraju mogu reći da su takve zvali kad ih vide "Tri koske, jedan nos".
Imaju one žene koje su zategnute od vežbanja ali im džabe kad nemaju struk , pa takve prozivaju da su građane kao bojler ili kao džak veštaka(vreća umjetnog gnojiva). :zubati

Ako mi je nešto gadno kad ove mršavice sa onom tankom guzicom odakle vire 2 lakta stave silikone , to je još ružnije od debele žene sa malim sisama.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 25 ožu 2019, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Vujadin je napisao/la:
slika

Kako bi se igrali u pijesku.


ovo je žensko, točno ti dođe da svisneš kad vidiš dupe u odnosu na struk.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 26 ožu 2019, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 26 ožu 2019, 21:53 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
dudu je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
slika

Kako bi se igrali u pijesku.


ovo je žensko, točno ti dođe da svisneš kad vidiš dupe u odnosu na struk.

Dabogda mi ovaka zena bila :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 27 ožu 2019, 14:52 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2019, 12:47
Postovi: 125
Vjeruj mi, ne zelis to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 27 ožu 2019, 14:53 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2019, 12:47
Postovi: 125
Ministry of Sound je napisao/la:
slika

Majko mila


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 29 ožu 2019, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Sve je stvar ukusa. Međutim tezimo dupetu sa slike gore (gospodične koja sjedi). To je nešto sto bi izludilo svakog normalnog muskarca

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 31 ožu 2019, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10119
Lokacija: Banja Luka
Vujadin je napisao/la:
slika


''Svaroze , aj ocisti mi ovaj pjesak ''

( :neznam zamastah )

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 16 lip 2021, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Cudo, lapo-lapo nije ostavila komentar na ovoj temi

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 16 lip 2021, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
A šta da kažem? Velike, male, spuštene, špicaste... Svaka nađe blesana koji će je uzdržavati i pokorno slušati! Ima i vas guzatih, pljosnatih, mišićavih, debelguzih...ali dupeta ne presuđuju, nekako sve ocjenjujemo sprijeda!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 16 lip 2021, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
..nije do veličine nego do skladnosti..uostalom i žene vole finu guzu kod muškarca..a da budemo pošteni i neki muškarci.. :smajl034


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 16 lip 2021, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
laganini je napisao/la:
..nije do veličine nego do skladnosti..uostalom i žene vole finu guzu kod muškarca..a da budemo pošteni i neki muškarci.. :smajl034

Nemoj mi Laganini uvijeno to ,,neki,, Koji neki? Mislimo li na istog ,,nekog,,!? :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 16 lip 2021, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16105
Lapo-lapo je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..nije do veličine nego do skladnosti..uostalom i žene vole finu guzu kod muškarca..a da budemo pošteni i neki muškarci.. :smajl034

Nemoj mi Laganini uvijeno to ,,neki,, Koji neki? Mislimo li na istog ,,nekog,,!? :neznam

...mislimo.. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 17 lip 2021, 09:46 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Bobovac je napisao/la:
A jbg, velika guzica implicira veliku težinu.
Onaj tko voli samo jednu pozu možda mu je svejedno, ali onaj tko voli mijenjati poze za vrijeme seksa zna koliko je teško manipulirati takvom ženom, dizati je, pomicati, držati. Kao tinejdžer sam uvijek bio u čudu zašto su mršavice u modi a obimne žene ne. Sve dok nisam probao i jedne i druge. Onda mi je postalo jasnije.


Nije tebi problem veliko dupe, nego neaktivne žene kad je ti moraš dizati , pomicati , držati kao da je vreća cementa. Poželjno je i da ona sama nešto radi.

Vezano za temu, idealan omjer je bitan, ali ženske masnoće su prirodne i imaju svoju svrhu u biologiji. A i ne samo ženske, bio je je film o ribaru s Islanda Guðlaugur Friðþórsson koji je preživio 6 satu u moru od 5 stupnjeva, nakon brodoloma. Poslije su ga testirali sa nekim bilderima i vojnim specijalcima u bazenu, nitko nije mogao ostati dugo kao on u hladnoj vodi. Zaključili su da je to radi masnoća koje su toplinski izolator.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 17 lip 2021, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
DrMag je napisao/la:
Cudo, lapo-lapo nije ostavila komentar na ovoj temi



Prevario sam se, to je njena tema :zubati

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 18 lip 2021, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Kaftanzoglio je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
A jbg, velika guzica implicira veliku težinu.
Onaj tko voli samo jednu pozu možda mu je svejedno, ali onaj tko voli mijenjati poze za vrijeme seksa zna koliko je teško manipulirati takvom ženom, dizati je, pomicati, držati. Kao tinejdžer sam uvijek bio u čudu zašto su mršavice u modi a obimne žene ne. Sve dok nisam probao i jedne i druge. Onda mi je postalo jasnije.


Nije tebi problem veliko dupe, nego neaktivne žene kad je ti moraš dizati , pomicati , držati kao da je vreća cementa. Poželjno je i da ona sama nešto radi.

Vezano za temu, idealan omjer je bitan, ali ženske masnoće su prirodne i imaju svoju svrhu u biologiji. A i ne samo ženske, bio je je film o ribaru s Islanda Guðlaugur Friðþórsson koji je preživio 6 satu u moru od 5 stupnjeva, nakon brodoloma. Poslije su ga testirali sa nekim bilderima i vojnim specijalcima u bazenu, nitko nije mogao ostati dugo kao on u hladnoj vodi. Zaključili su da je to radi masnoća koje su toplinski izolator.

Jah, omladina...to razmišlja samo unutar 24 sata :zubati

Čista fizika - veća površina emitira veću toplotu, što je korisno u hladnim zimskim noćima. Naravno, sve u granicama normale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto muskarci vole velike zenske guzice?
PostPostano: 19 lip 2021, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Crni Božo je napisao/la:
Da vam budem iskren mene velike guzičerine apsolutno ne privlače, iz više razloga:

- masno tkivo je indikator općenite tjelesne zapuštenosti (višak masnoće po cijelome tijelu, manjak tjelesne aktivnosti, loša prehrana)

- nekakva projekcija za budućnost nije blistava, žene sa većom tjelesnom masom i potkožnom masnoćom (bez obzira koliko "fit" bile) imaju tendenciju ostati gojazne nakon trudnoće, ili postupno sa starenjem (kada ulove muškarca pa više nemaju motiva održavati onaj minimum fizičke spreme)

- ogromna guzica mi osobno jednostavno nije privlačna (slično kao niti debeli nožni bataci, pogotovo debela bedra, itd.), preferiram visoke, mršave žene dugih tankih nogu, a guzice mora biti, ali treba vizualno biti uska i ispupčena ("mišićava" da se tako izrazim), a ne široka, masna i razvaljena ("Kardashian" tipa)


Naravno, svatko ima svoj ukus, tu spora nema, no također treba imati na umu da ćete sebi izborom teže, nešto masnije, guzatije djevojke u mladosti kroz nekoliko godina dugotrajnije veze, pa kasnije braka, djeteta, vjerojatno sebi na vrat nakačiti "debelu prasicu".

(Ovo je perspektiva muške osobe 190/80 koja brine o svojoj fizičkoj spremi i prehrani, te ne planira doći u situaciju da postane "debelo krme" od starca, ako se smanji mogućnost za fizičku aktivnost, jednostavno smanjim unos hrane kako bi težina ostala ista ili padala.)

Elaborirao sve oko starenja i kilaze. Samo fali da kaze da kada bi topio mast i radio cverke da bi bili masni.

Ljepo je da je guza prosecno velika ili blagi plus.....meni je bolje da ljulja i preljeva, a ne da zulja.

Stop djebelima, jer ih diskriminiram.......ali guzu celivati i maziti, golicati je super.

Tko se SAMO LJUBI u DUPE.........prvo djete (sin), i DRUGA ZENA....ova mi je druga, tako da se igramo.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO