HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 09:34.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 07:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
DF Sarajevo je napisao/la:
HDZ nije jednako Hrvatski narod, taman kad bi sve i jedan BH Hrvat glaso za HDZ, a odbij one koji ne izlaze na izbore, pa ćeš opet doć do toga da to nije ekskluzivni glas hrvatskog naroda čak ni u BiH.



To da je tako onda nijedan izabrani političar ne bi bio legitiman osim Kim Jong Una.

Također, nije točno ni da BiH muslimani žele BiH. To što pojedini političari njihovi tako kažu, to ne znači ništa, jer pola muslimana ne iziđe na izbore.
Stoga je očito da jedan npr Bakir, ili pak drug muslimanski političar Željko, zalagajući se tobož za nedjeljivost te tvorevine uopće ne odražavaju stav svojega naroda, već samo uske, partikularne stranačke interese.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 07:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
DF Sarajevo je napisao/la:
Ne porede oni vas sa kulturom tih velikih naroda u tom smislu, već sa njihovim devijantnim ekstremističkim pokretima i politikama.


Da bogda RH slijedi tu "devijantnu" politiku, bio bi više nego stretan.
Nije to ni blijeda slika suverenističke politike tih zemalja.

Citat:
HDZ nije jednako Hrvatski narod, taman kad bi sve i jedan BH Hrvat glaso za HDZ, a odbij one koji ne izlaze na izbore, pa ćeš opet doć do toga da to nije ekskluzivni glas hrvatskog naroda čak ni u BiH.


Kad klaunovi tumače demokraciju umjesto Ustavnog suda.
Ekspluzivni politički glas Hrvata u BiH je Hrvatski Narodni Sabor

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 08:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Kao sto rekoh danas veliki bosnjacko-bosnjacki sastanak, bice i halal vecera, doci se i bosnjacki reis, kao i bosnjacki predsjedavajuci vijeca ministara te brojne bosnjacke organizacije.
Na pauzi voznja skroz od Sarajeva pa do Trebevica i od Trebevica sve do Sarajeva i to ŽIČAROM!

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /180410010

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 08:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2018, 20:06
Postovi: 211
Sve što želim reći je da kad izađeš na cestu u Hrvatskoj:

1.) svaki drugi čovjek / žena ne glasuje na izborima, dakle apolitičan je

2.) od onih preostalih pola - 1 je glasač HDZ, a 2 nije glasač HDZ

Dakle tek svaki peti Hrvat kojeg sretneš na cesti je HDZ-ovac ili barem glasač.

U BiH kad odeš u hrvatske krajeve :

1.) svaki drugi čovjek / žena ne glasuje na izborima, dakle apolitičan je

2.) od preostalih pola - 2 glasa za HDZ, a 1 glasa za nekog drugog

Kad pridodaš manipulacije sa biračkim spiskovima, i pola miliona nerazjašnjenih glasačkih listića nisam siguran ni kako je zapravo ...

al eto može se reći da je HDZ BiH dominantan ...

_________________
Bošnjo - još više Bosanac. Biram koaliciju DF-GS na izborima. Drugovima iz SDP-a vrata su uvijek otvorena. Aj zdravo ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 08:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
A koga je DF predstavnik?
50,1% gradžana BiH?

Jašta, koliko to DF predstavlja gradžana BiH u postocima?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Čudna im ta njihova islamska mekteb-matematika, nije ni čudo kad im je 5 1/3 od 17.

Misle oni da smo mi neki npr glupi Šveđani, da ne znamo s kim imamo posla.

Ubacuju nabacuju, HDZ toliko, ostali ovoliko. Ne znaju jadni da Hrvate predstavlja HNS - krovna udruga svih hrvatskih stranaka u BiH.
Pa i da kažu da je HNS pod dominacijom HDZa što onda? To je realan rezultat odnosa unutar hrvatskog biračkog tijela.

Slušaj da ti razjasnim - HDZ BiH, kakav-takav je, predstavlja političku volju hrvatskog naroda u BiH. Prijezir spram HDZa je i prijezir spram hrvatskog naroda, tj tako to narod doživljava i tako doista jeste. Što ne znači da je uvijek tako, ali glede krucijalnih nacionalnih pitanje kao što je npr Izborni zakon, to tako jeste. Veliki je bezobrazluk i provokacija tvrditi da bar 90% Hrvata u BiH ne podupire HDZ i HNS u toj političkoj borbi za temeljna politička prava i ljudske slobode jednog naroda.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 11:20 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Citat:
DF Sarajevo


Za jednog lika koji ima ovo "D" u nadimku slabo kužiš šta je demokracija. HNS predstavlja Hrvate jer su popunili gotovo sva mjesta predviđena za hrvatske predstavnike i jer imaju 90% glasova u većinski hrvatskim sredinama. Koliko je Hrvata glasalo u apsolutnim brojkama je nebitno, da su oni koji ne glasaju zabrinuti "Čovićevom politikom" izrazili bi svoje nezadovoljstvo glasajući za vaše "građanske" stranke. Uostalom, Hrvati za koje znam da nisu glasali ili im nije drag Čovinjo ili ne prate vrlo politiku imaju još radikalnije poglede prema muslimanima. Većinom likovi kojima su svi političari lopovi, a vi ste za njih "b*lije".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
DF Sarajevo je napisao/la:
U BiH kad odeš u hrvatske krajeve :

1.) svaki drugi čovjek / žena ne glasuje na izborima, dakle apolitičan je

2.) od preostalih pola - 2 glasa za HDZ, a 1 glasa za nekog drugog

Kad pridodaš manipulacije sa biračkim spiskovima, i pola miliona nerazjašnjenih glasačkih listića nisam siguran ni kako je zapravo ...

al eto može se reći da je HDZ BiH dominantan ...


evo i ja cu probati nesto tom logikom...

igra BiH protiv Meksika utakmicu

1.) svaki drugi covjek nije bosnjak

2.) od te polovice stanovnistva pola ih ne zanima nogomet

3.) od te cetvrtine stanovnika svako peti je ustavao u 3 ujutru i navijao za BiH

dakle 95% ljudi u BiH navija protiv BiH reprezentacije


Citat:
...čovjek / žena...

:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 14:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Pri svakoj diskusiji imajute na umu da laz u islamu nije nemoralna (nije "grijeh"), laz je ugodna Alahu ukoliko je usmjerena protiv pripadnika drugih religija a Alah bogato nagradjuje uspjesne varalice. To ujedno znaci da Bistrik nece dobit nikakvu nagradu, kao ni 99% Bosnjaka.

Objasnjava i zasto se muslimani stalno rokaju izmedju sebe jer navika varanja ne prestaje.

U kuranu je varanje izdignuto na pijedestal i izjednaceno s vrlinom mudrosti.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 14:22 
Offline

Pridružen/a: 25 vel 2018, 21:09
Postovi: 235
Ko im je izmislio ovu laziranu zasecerenu vodicu (islam), mislio je da dugorocno shebe nacisto bar 90% populacije.
Drugih 10% su ili ateisti, agnostici, ili samo pritvorni vernici zbog okoline.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2018, 20:06
Postovi: 211
Citat:
Pri svakoj diskusiji imajute na umu da laz u islamu nije nemoralna (nije "grijeh"), laz je ugodna Alahu ukoliko je usmjerena protiv pripadnika drugih religija a Alah bogato nagradjuje uspjesne varalice. To ujedno znaci da Bistrik nece dobit nikakvu nagradu, kao ni 99% Bosnjaka.
Objasnjava i zasto se muslimani stalno rokaju izmedju sebe jer navika varanja ne prestaje.
U kuranu je varanje izdignuto na pijedestal i izjednaceno s vrlinom mudrosti.


U nedostatku argumenata uvijek napadaš ad hominem. Ja nisam čovjek, još manje političko biće. Ja sam po tebi i tvom poglavniku samo musliman, ergo sve najgore na svijetu što postoji. Tako i svi mi. Nikad nismo uspjeli da postanemo ništa drugo nego samo muslimani, b.a.l.i.j.e i Turci.
Ti si ko biva katolik i Hrvat, ko biva uvijek u pravu i žrtva. Sa grupom koju predstavljaš pravi anđeo.
:eek
Na ovom forumu čovjek može jako puno naučiti o toj vrsti psihoze i predrasuda rasprostranjene među jednim dijelom naše populacije.
Poslije ćeš se ljutiti kad po svijetu ljudi budu pisali kako je HDZ ekstremistička stranka, a desni populizam i ekstremizam virus koji hara u hrvatskom narodu.

Ne pokušavam da te prevarim. Nisi birač moje političke opcije. Ti si sa istomišljenicima otišao jako daleko. Nisam siguran da te zanimaju političke ili teološke posljedice tvojih stavova također, i gdje to sve može završiti. Ne pokušavam da te ubijedim u bilo šta. Izražavam moje mišljenje, jer živimo u demokratskom društvu, gdje je to dopušteno i poželjno, i izažavat ću ga s punim poštovanjem sve dok mi to bude dozvoljeno.

_________________
Bošnjo - još više Bosanac. Biram koaliciju DF-GS na izborima. Drugovima iz SDP-a vrata su uvijek otvorena. Aj zdravo ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
DF Sarajevo je napisao/la:
Citat:
Pri svakoj diskusiji imajute na umu da laz u islamu nije nemoralna (nije "grijeh"), laz je ugodna Alahu ukoliko je usmjerena protiv pripadnika drugih religija a Alah bogato nagradjuje uspjesne varalice. To ujedno znaci da Bistrik nece dobit nikakvu nagradu, kao ni 99% Bosnjaka.
Objasnjava i zasto se muslimani stalno rokaju izmedju sebe jer navika varanja ne prestaje.
U kuranu je varanje izdignuto na pijedestal i izjednaceno s vrlinom mudrosti.


U nedostatku argumenata uvijek napadaš ad hominem. Ja nisam čovjek, još manje političko biće. Ja sam po tebi i tvom poglavniku samo musliman, ergo sve najgore na svijetu što postoji. Tako i svi mi. Nikad nismo uspjeli da postanemo ništa drugo nego samo muslimani, b.a.l.i.j.e i Turci.
Ti si ko biva katolik i Hrvat, ko biva uvijek u pravu i žrtva. Sa grupom koju predstavljaš pravi anđeo.
:eek
Na ovom forumu čovjek može jako puno naučiti o toj vrsti psihoze i predrasuda rasprostranjene među jednim dijelom naše populacije.
Poslije ćeš se ljutiti kad po svijetu ljudi budu pisali kako je HDZ ekstremistička stranka, a desni populizam i ekstremizam virus koji hara u hrvatskom narodu.

Ne pokušavam da te prevarim. Nisi birač moje političke opcije. Ti si sa istomišljenicima otišao jako daleko. Nisam siguran da te zanimaju političke ili teološke posljedice tvojih stavova također, i gdje to sve može završiti. Ne pokušavam da te ubijedim u bilo šta. Izražavam moje mišljenje, jer živimo u demokratskom društvu, gdje je to dopušteno i poželjno, i izažavat ću ga s punim poštovanjem sve dok mi to bude dozvoljeno.

Potpuna grska. Robija treba eliminirati, on je koliko hoces puta rekao da nije katolik. Cak mi se cini antikatolik.
Logika ti je izokrenuta.
Ti si se licno izjasnjavao kao musliman i to pravi.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2018, 20:06
Postovi: 211
Citat:
Potpuna grska. Robija treba eliminirati, on je koliko hoces puta rekao da nije katolik. Cak mi se cini antikatolik.
Logika ti je izokrenuta.
Ti si se licno izjasnjavao kao musliman i to pravi.


Koga zanima ima statistički zavod, oduvijek pod vjerosopovijest je kod mene ateista. Mada je to nevažno. Mnogima. Ja se zovem Mujo, i imam muslimansko porijeklo.
Ne mogu i ne smijem biti ništa drugo.

Meni je samo važno da sam ateista za Bakira, Islamsku Zajednicu i Selefije-vehabije.
Oni su jedini ljudi koji mi bez zadrške priznaju ateizam.
Dobro priznaje i Richard Dawkins :zubati
Ostali prvo pucaju pa postavljaju pitanja ionako.

I da - Hrvati su generalno dobar narod i ljudi, ali to smiju da kažu samo pravi Hrvati i Katolici, jer ovi drugi samo lažu i takijaju. :zubati
Ja ću ipak reć ... pa nek vele šta hoće.

_________________
Bošnjo - još više Bosanac. Biram koaliciju DF-GS na izborima. Drugovima iz SDP-a vrata su uvijek otvorena. Aj zdravo ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muslimani iz Bosne imaju samo jednu i taktiku i strategiju. Optužiti druge da su "ustaše" i "četnici" i dragi allah (OHR) će im sve želje ispuniti. Muslimajmuni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 15:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
DF Sarajevo je napisao/la:

Ne pokušavam da te prevarim.


Jok, samo si dosao ovdje po 10-i put tvrdeci da si "Hrvat i katolik", da bi bio ismijan po 10-i put.

Inace, ni ja, ni Bobovac, ni BBC, se nikad nismo izjasnili da smo Hrvati. Niti 95% clanova foruma. Nema potrebe.


Nastavljas takijati bez srama (a zasto bi imao srama, kada u islamskom moralnom sustavu laganje ne spada pod nemoralne cinove). Inace odlican primjer kako moral nije apsolutan, i ovisi o kulturi. Ta kultura sve prozima i jednako se preslikava i na sekularne osobe u doticnom podneblju. Mozda svi bosnjacki sekularisti ne klanjaju 5 vakata, ali svi takijaju a vecina se drze cak i halal prehrane. To laganje se kao dominantna kultura prenosi onda cak i na manjinske pripadnike u doticnom okruzenju, jer je to jednostavno nametnuta igra.


Zar je tako tesko iskljuciti takiju? Ne zahtjeva puno energije.

Lazov i takijas Alija kod Bosnjaka je proglasen za najveceg mudraca, evo i Turci snimaju film o "mudrom Aliji". :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2018, 20:06
Postovi: 211
Citat:
Jok, samo si dosao ovdje po 10-i put tvrdeci da si "Hrvat i katolik", da bi bio ismijan po 10-i put.
Inace, ni ja, ni Bobovac, ni BBC, se nikad nismo izjasnili da smo Hrvati. Niti 95% clanova foruma. Nema potrebe.



Da sam htio da glumim Hrvata i katolika HDZ-ovca mogao sam i mogu lijevom nogom kad god hoću, jer znam napamet svu vašu argumentaciju.
Nije ti palo na pamet da svim ljudima etnička i vjerska pripadnost nije bitna i ne vode računa u kakvoj inkarnaciji dolaze na forum. Nije mi palo na pamet da stavljanjem slika Željka Komšića glumim Hrvata. Ni vi ga ne doživljavate Hrvatom !!!

Citat:
Nastavljas takijati bez srama (a zasto bi imao srama, kada u islamskom moralnom sustavu laganje ne spada pod nemoralne cinove). Inace odlican primjer kako moral nije apsolutan, i ovisi o kulturi. Ta kultura sve prozima i jednako se preslikava i na sekularne osobe u doticnom podneblju. Mozda svi bosnjacki sekularisti ne klanjaju 5 vakata, ali svi takijaju a vecina se drze cak i halal prehrane. To laganje se kao dominantna kultura prenosi onda cak i na manjinske pripadnike u doticnom okruzenju, jer je to jednostavno nametnuta igra.


Ne nastavljam, ali se tebi ne dopada ono što govorim, pa mora da je takija. Sve što nije u skladu sa svjetonazorom i direktivama HDZ BiH je takija i laž, jer je njihovo shvaćanje svijeta jedino ispravno.
Nije moguće da Mujo nije musliman. Opet smo kod Hannah Arendt.


Citat:
Zar je tako tesko iskljuciti takiju? Ne zahtjeva puno energije.
Lazov i takijas Alija kod Bosnjaka je proglasen za najveceg mudraca, evo i Turci snimaju film o "mudrom Aliji". :zubati


Većina Bošnjaka ne podržava lik i djelo Alije Izetbegovića. Možda to još nije oportuno reći, ali je tako.
Vama to ne pravi razliku, jer vas ne zanima nikakva BiH osim one po mjeri HDZ-a.
Ne postoji dobar i prihvatljiv Bošnjak za vas, sem onaj koji pristane na život u žici i po diktatu manjinskog HDZ-a, ako se već drznuo da ostane ovdje i nije se iselio u Tursku.

_________________
Bošnjo - još više Bosanac. Biram koaliciju DF-GS na izborima. Drugovima iz SDP-a vrata su uvijek otvorena. Aj zdravo ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jedna od najnekvalitetnijih muslimanskih takija (i jako česta) je da nitko od muslimana ne glasuje za SDA. I svi su "Bosanci i Hercegovci" iako se na popisu njih 98% izjasnilo kao Bošnjaci.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 10 tra 2018, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
DF Sarajevo je napisao/la:
Nije ti palo na pamet da svim ljudima etnička i vjerska pripadnost nije bitna.


Ja razumijem da vi Bosnjaci muslimani ne volite isticanje nacionalne i vjerske propadnosti jer vas je sa jedne strane sramota vase istorije a sa druge strane u islamu je nacija nebitna.
Al da li vi razumijete da pripadnike normalnih naroda, poput Srba i Hrvata, vrijedjaju izjave tipa "nije bitno ko je koje nacionalnosti bitno je blablabla".
Nama i svim drugim normalnim ljudima na svijetu je jako bitna nasa nacionalna pripadnost.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 09 tra 2019, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Što nema Bošnjaka? :crying
Vučić i Čović se podaviše od smijeha. :smijeh


1:05

Ko da su po salveti nešto šarali... :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 09 tra 2019, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne znam stvarno. Jedan humanitarni dio mene kaže da bi trebali izvući muslimane iz Bosne iz izolacije njihovog nacionalnog tora. Drugi dio mene kaže, ko im jebe mater glupu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 09 tra 2019, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 09 tra 2019, 18:43 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Hvala Dodiku što je došao i otvorio sajam kao predsjednik predsjedništva i doveo Vučića, Komšić se ne može naći s nikim :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 09 tra 2019, 18:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
slika

:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 09 tra 2019, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zašto su se muslimani iz Bosne toliko zavukli u svoj nacionalni tor ?
To nije zdravo i progresivno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večera bez Bošnjaka...
PostPostano: 09 tra 2019, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Bakir kao i njegov stari, ne dolazi na druženja na koja je pozvan, pa onda kaže vide kjafira dogovaraju podjelu Bosne.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Robbie MO, Srpsčanin, Tomba17 i 435 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO