HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 05:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 88 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 25 vel 2019, 16:35 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
Bobovac je napisao/la:
Mora da je @matemi vrlo ohrabrujuće vidjeti pohvale i potpore njegovog novog antifašističkog stajlinga.


Mozda je upao u neko lose antifa-drustvo, poceo se drogirat...

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 04:51 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2009, 00:51
Postovi: 804
Erdogan je pragmatican.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30386
Stinger19 je napisao/la:
ono kad ti genocidni neprijatelj planira buducnost. buducnost ? kakvu buducnost ? ovim srbohrvatskim zlicama i tracarama samo se moze reci da bosnjaci u tzv. rs imaju u licnom posjedu teritoriju velicine libana i nemaju namjeru da se povuku bez ogromnog rata sa tih prostora. tamo srbijanskog okupatora tek ceka pakao. nase kolone ce napuciti sume istocne bosne u vrlo kratkom roku. i da znam da su tamo vec postavljena skladista sa oruzjem, ne bih vam rekao. historija je tek pocela i pisace je bosnjaci tamo gdje im bude interes.


Erdogana je Alah poslao. Đe ćeš protiv Alaha, znaš da su ti šanse minimalne.

Ako je Erdogan rekao morate slušat. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 08:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30386
Robbie MO je napisao/la:
To je ona slavna Turska koja ce preko Bugarske i Srbije vojno intervenirati u BiH ako integritet iste bude doveden u pitanje.


Jah. :kava

Inače, Turskoj što prije trebaju lojalni građani kojima će popuniti demografske rupe oko Ankare i na jugoistoku Turske. A tko ima lojalniji od Bošnjaka. :zubati

1.35 milijuna gazija bi bio neki minimum da se osigura granica prema Siriji. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Sad si počeo kao Ceha sa nekim video igra strategijama. Turci popunjavaju demografske rupe u Nemačkoj, Bošnjaci popunjavaju demografske rupe u Nemačkoj, Hrvati popunjavaju demografske rupe u Nemačkoj, Srbi popunjavaju demografske rupe u Nemačkoj.... Neće niko da popunjava demografske rupe u Turskoj, pogrešno si skrenuo na raskrsnici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30386
Carmello Šešelj je napisao/la:
Sad si počeo kao Ceha sa nekim video igra strategijama. Turci popunjavaju demografske rupe u Nemačkoj, Bošnjaci popunjavaju demografske rupe u Nemačkoj, Hrvati popunjavaju demografske rupe u Nemačkoj, Srbi popunjavaju demografske rupe u Nemačkoj.... Neće niko da popunjava demografske rupe u Turskoj, pogrešno si skrenuo na raskrsnici.


Neće dragovoljno. :biceovodobro

I nisam ja počeo sa strategijama, to Erdogan kaže. Što ja imam s time.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ti ako misliš da će Amerika i Evropa da nam dozvole da ih puškama u koloni sprovedemo do turske granice zato što je Erdogan to rekao, predložio bih ti da razmisliš malo temeljnije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30386
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ti ako misliš da će Amerika i Evropa da nam dozvole da ih puškama u koloni sprovedemo do turske granice zato što je Erdogan to rekao, predložio bih ti da razmisliš malo temeljnije.


Kako misliš nama da dozvole? Što bi to mi htjeli uraditi a ne daju nam? To podrazumijeva kao da mi želimo da ih tjeramo, što je pogrešno.

Mi volimo naše susjede Bošnjake, i sve što želimo je ugodan suživot i da Bošnjaci iskreno prihvate ravnopravnost hrvatskog naroda. :zivili

Prestani mene ili sve nas uvlačiti u ovu priču. To je rekao Erdogan, a ne ja. Kako on planira izvesti treba Bakir pitati njega.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa rekao si "neće dragovoljno". To implicira rasterivanje, a Turska je previše daleko da bi tehnički to mogla da izvede. I šta ja onda da zaključim ko bi mogli da budu izvođači radova rasterivanja onih koji "neće dragovoljno". A Erdogan je poznat da priča svakakve gluposti, i ti se sad služiš verbalnim egzibicijama da prikriješ da si ga shvatio ozbiljno. Samo malouman čovek tako nešto može da shvati ozbiljno, a ti mi se ne činiš kao malouman, tako da gledaj da ti sledeći put prsti ne budu brži od mozga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30386
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa rekao si "neće dragovoljno". To implicira rasterivanje, a Turska je previše daleko da bi tehnički to mogla da izvede. I šta ja onda da zaključim ko bi mogli da budu izvođači radova rasterivanja onih koji "neće dragovoljno". A Erdogan je poznat da priča svakakve gluposti, i ti se sad služiš verbalnim egzibicijama da prikriješ da si ga shvatio ozbiljno. Samo malouman čovek tako nešto može da shvati ozbiljno, a ti mi se ne činiš kao malouman, tako da gledaj da ti sledeći put prsti ne budu brži od mozga.


Ti Carmello vidim često potcjenjuješ ljude. Ok, Erdogan je glup, ako ti tako kažeš. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nisam rekao da je glup. I pametni ljudi umeju da odvaljuju gluposti. I da ih odvaljuju namerno, znajući da su gluposti, jer su procenili da će im to biti korisno, u Erdoganovom slučaju, politički korisno.

I cenim što si od celog mog posta izvadio samo taj detalj kao odgovor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Da se nadovežem, sam koncept populizma je da političari pričaju gluposti u koje ni sami ne veruju, ali znaju da narod u njih veruje, pa ih pričaju da bi sebi digli popularnost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan 2012. godine predlozio bosnjackim diplomatima opciju "RS za Sandzak"
PostPostano: 11 tra 2019, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Carmello Šešelj je napisao/la:
Da se nadovežem, sam koncept populizma je da političari pričaju gluposti u koje ni sami ne veruju, ali znaju da narod u njih veruje, pa ih pričaju da bi sebi digli popularnost.


Tesko je ocjeniti sta je populizam a sta ne.
Kad su Siptari prije četvrt vijeka govorili Kosovo Republjik to je bio čisti populizam, medjutim...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 88 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nakba i 170 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO