HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 13:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 140 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 11 tra 2019, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Mislim da bi svaki Hrvat koji ima BiH korijene trebao reagirati jer ovo što administratori večernjaka toleriraju nije normalno, a ne bi se čudio i da stoje iza te mržnje.

Pogledajte komentar trola suxxo21na ovom članku https://www.vecernji.hr/vijesti/jezic-p ... ari?page=2 "Hrvatska pod hitno mora se poceti odnositi prema manjinama kao što se odnosi Rusija i Putin....Došlo je vrijeme da se pitanje stavi na dnevni red....ukidanje dvojnog, i doteplim kradezeovskim glasacima bez Domovnice, ustavom zabraniti izlazak na bilo kakve izbore, odnosnoo parazitiranje na proracunu !!! ---- vode otvoreni rat protiv suverene Hrvatske države Hrvatski narod sa Domovnicom ima legitimno pravo tu doteplu gamad razjuritii svim sredstvima.Milom sigurno nece ici."

Kada guglate jedan dio komentara tog trola kao npr: "Došlo je vrijeme da se pitanje stavi na dnevni red....ukidanje dvojnog, i doteplim kradezeovskim glasacima bez Domovnice" dobijete hrpetinu članaka na kojima taj trol s drugim nadimcima spama godinama, to je organizirana hajka protiv BiH Hrvata, tko iza toga stoji?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 11 tra 2019, 21:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
PCM je napisao/la:
Ako ti je toliko stalo pokreni sudsku parnicu za govor mrznje protiv vecernji.hr


Trebalo bi nam svima biti stalo. Najgore je kad šutiš.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 11 tra 2019, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Pogledajte ovaj članak https://www.vecernji.hr/vijesti/patnju- ... komentiraj , obratite pažnju na trola zagabria1 zbog kojeg sam jučer blokiran i što piše o Herceg-Bosni, a na istom članku trol pod nadimkom xohuxo piše iste nebuloze o domovnicama kao ovaj suxxo21 na kojeg sam u prethodnom komentaru upozorio.

Ovo je organizirana banda trolova, samo je pitanje od koga je organizirana, od Bošnjaka ili samih večernjakovaca?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 11 tra 2019, 21:40 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Eto robelec, ja placam odvjetnika.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 11 tra 2019, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Trebalo bi prvo stupiti u kontakt sa urednicima večernjaka i vidjeti o čemu se tu zapravo radi. Moglo bi i nas više poslati par poruka preko fejsa večernjaku sa upitom o njihovom toleriranju govora mržnje prema BiH Hrvatima, pa tek nakon njihovih reakcija vidjeti kako dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 12 tra 2019, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To su muslimani komentatori. Usput uspiju Perece slagati da su Srbi super stvar za propagandu i stvaranje mržnje. Srbi obično o Herceg-Bosni ništa takvo ne misle. Ako poneki i jesu lijeni su to uopće komentirati na takvim portalima.
Srbi iz Hrvatske jedva da i znaju šta je Herceg-Bosna, jebe im se za to.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 12 tra 2019, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8081
Lokacija: Na rubu egzistencije
PCM je napisao/la:
Ako ti je toliko stalo pokreni sudsku parnicu za govor mrznje protiv vecernji.hr


zar to nije kazneno djelo koje se progoni po službenoj dužnosti?

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 27 tra 2019, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Jedan lik danas na večernjaku napiše da je većina Srba u Hrvatskoj iz BiH podrijetlom.

Na tu opasku o Srbima se nadovežem svojim komentarom: "većina ljevičarskih komentatora po portalima nema pojma o povijesti i oni ne znaju da je većina Srba doselila iz Bosne u Hrvatsku, odnosno Srbi iz Bosne su naseljavali vojnu krajinu, a početkom 19. i 20. stoljeća su masovno iz tzv. vojne krajine Srbi naseljavali urbana središta poput npr. Rijeke i Zagreba. Nakon 1919. i 1945. je dosta Srba došlo iz Srbije, ali glavna migracija Srba prema Hrvatskoj se odvijala sa prostora BiH. Srbi su npr. Slavoniju naseljavali kada je Eugen Savojski 1697. očistio Slavoniju od Turaka, tada je Savojski nakon pohoda u Bosni naselio 50 tisuća Hrvata iz Bosne na današnji prostor Slavonije, a iza Hrvata su došli većinom Srbi iz Bosne, pa Folksdojčeri, Česi, Rusini itd."

Za taj komentar sam odmah dobio crveni karton odnosno optužbu da sam prekršio pravilo broj 2: Prijetnje upućene ostalim korisnicima, administratorima, novinarima i subjektima članaka.

Inače, u međuvremenu sam saznao tko je adminstrator odnosno administratorica večernjaka koja selektivno briše komentare i provodi klasični astroturfing.

Dovoljno mi je bilo pogledati njezin facebook profil i sve mi je bilo jasno. Obožava Pernara (prve blokade profila sam zbog komentara o njemu dobio), fura neki orijentalni životni stil, prijatelji su joj masa Bošnjaka i Srba i ona sama je iz nekog miješanog braka jer su joj prema fejs profilu bliski srodnici likovi srpskih prezimena.

Sa takvom administratoricom, nije ni čudo da se na večernjaku tolerira mržnja prema BiH Hrvatima, a blokira sve koji na to ukazuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 24 lip 2021, 08:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4916
Evo majstora koji "vedre i obleča" medijima u RH i šire...zahvaljujući SDP-u koji im je prodo VL.
Inače RH je jedna od prvi država u Svijetu koja je uvela tisak u boji, upočetku su to bile samo naslovnice, onda fotke, pa sve ostalo, a '90i su svi još radili crno-bjelo...
https://www.vecernji.hr/vijesti/hrvatsk ... ko-1502913


Privitak/ci:
Screenshot 2021-06-24 at 09-31-06 Hrvatsko nam je tržište važno kao austrijsko.png
Screenshot 2021-06-24 at 09-31-06 Hrvatsko nam je tržište važno kao austrijsko.png [ 22.04 KiB | Pogledano 1863 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 12 kol 2022, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
https://narod.hr/hrvatska/vecernji-list ... ostalgijom


Večernji list u posljednjih 14 godina objavio 7726 vijesti o Srbiji, opsjednut je hrvatsko-srpskim parovima, jugonostalgijom…


U javnosti se nerijetko spominje teza kako je desnica u Hrvatskoj “opsjednuta” Srbima i Domovinskim ratom i kako je to jedna od rijetkih tema koju političku desnicu zanima. Međutim kada se pogledaju statistike vidi se da je tema Srbije jedna od onih kojom se najčešće bave hrvatski mediji.

Naime Styrijin Večernji list, a u kojem Srbi posljednjih godina imaju sve veći utjecaj, sve češće piše o Srbima bilo da je riječ o njihovoj dnevnoj politici, sportu, pa čak i crnoj kronici te estradi potpuno irelevantnoj za hrvatsku javnost.

Inače, rekordan broj vijesti u kojima se spominje Srbija Večernji je objavio od listopada 2014. do listopada 2015. – čak 942 vijesti, odnosno u prosjeku 2.5 vijesti dnevno. Pad se dogodio u razdoblju između 2019. i 2020., no od listopada 2021. do 10. kolovoza 2022. Srbija se spominje u 574 članaka.

U taj su prosjek uračunati i tzv. šund članci o estradnim zvijezdama, crnoj kronici, a prevladavaju vijesti koje se odnose na miješane hrvatsko-srpske ljubavne parove, jugonostalgične izjave i slične teme. Ovo su neki od “najprovokativnijih” članaka objavljenih u kategoriji “showbiza” između rujna 2019. i kolovoza 2020., a koje je Večernji list smatrao važnima za hrvatsku javnost:

1. Tko je Hrvatica koja je pobijedila u srpskom realityju? Bivši ju je spasio od veze s poznatim poduzetnikom
2. Remi ponovno ljubi! Nakon prekida s našim glazbenikom utjehu našla u Beograđaninu
3. Slavne Hrvatice stale uz Beograd: ‘Jezivo je stanje. Užasavam se’
4. Nikolina Pišek o kaosu u Beogradu: ‘Da mi imamo m*** svašta bi se imalo reći’
5. Mjesec dana nakon što je srpskom glumcu rodila sina Hrvatica ponosno pozirala u bikiniju
6. Naša glumica bijesna: Skandalozna je izjava da nam iz BiH i Srbije dolazi najveći broj zaraženih
7. Nakon što su potvrdili vezu, srpska pjevačica otkrila detalje veze s našim nogometašem
8. Dražen Žerić Žera: ‘Nitko više ne misli na veličine bivše Jugoslavije’
9. U pripremi je serija o Jovanki Broz, scenarij je napisala poznata Hrvatica
10. Srpska voditeljica pokazala kako izgleda ruka koju joj je prije 15 mjeseci otkinuo autobus
11. Hrvatska glumica i srpski glumac otkrili koje ime su dali svom sinu
12. Pjevačica iz Rijeke otišla u Srbiju i zaljubila se. Danas više ne izgleda ovako
13. Iskreni glazbenik: ‘Ja sam veliki pristaša partizanstva. Partizanstvo ne dam’
14. Veljaču dočekalo iznenađenje u Beogradu: ‘Kad frajer dođe kući u odijelu od sinoć’
15. Srpska starleta uhićena zbog prostitucije, uhvaćena u čamcu s još tri djevojke u ilegalnom prelasku granice
16. Našoj pjevačici rekli da je ‘lijepa kao Jugoslavija’, a ubrzo je uslijedila i njezina hit reakcija
17. Srpski glumac otkrio je li se ljubav s hrvatskom glumicom rodila na setu serije
18. Saša Broz prisjetila se pokojnog djeda i ganula mnoge: ‘Najveći ikad! Velikan je bio i ostao’
19. On je pročitao vijest o Titovoj smrti, a od panike i straha obukao je krivu odjeću
20. Severina objavila fotku s Titom, komentari pljušte sa svih strana: ‘E Seve, da si kao Jovanka’
21. Bila je Miss Jugoslavije, proslavila ju je jedna reklama, a s 57 godina izgleda senzacionalno
22. Hrvatska pjevačica u Beogradu rodila drugog sina: ‘Došlo još jedno srce’
23. Popović Volarić: ‘Nedostaju mi odlasci u Beograd, grad sulude energije koju obožavam’
24. Stiže prva beba! Hrvatska glumica i srpski glumac slave sretne vijesti
25. Srpski mediji pišu da je uhićen bloger kojeg obožavaju mladi Hrvati
26. Mlada Sarajka koju obožavaju Hrvati: ‘Za mene ne postoje razlike nacionalnog i etničkog tipa’
27. Danijela Dvornik oplela po ‘Mojoj domovini’: ‘Žešći trash, pjevali su i na Titaniku pa završili na dnu’
28. Pionir Šprajc prisjetio se Jugoslavije: ‘Svi su se nekad bojali našeg čvrstog stava’
29. Šerifović bijesna na srpske političare: ‘Jasno mi je da su ljudski životi na prvom mjestu, ali…
30. Bila je velika jugoslavenska pop zvijezda, a danas ima sasvim druge planove
31. Pogledajte kako je srpski glumac je izgubio živce dok je sinu pomagao oko zadaće iz matematike
32. Poznata Srpkinja koju su povezivali s imućnim Hrvatom razljutila pratitelje: ‘S mozgom nešto nije u redu’
33. O Josipi se oglasila i Vlatka Pokos, nije štedjela kritičare: ‘Klerofašistički i desničarski napadi’
34. Srpski mediji pišu da je Hrvatica zatrudnjela u njihovom realityju
35. Bizarna objava američke voditeljice o Jugoslaviji izazvala brojne reakcije
36. Zbog fatalne Srpkinje se s majkom i sestrom naguravao u hotelu
37. Srpska reperica šokirala fotografijom na kojoj doji odraslog muškarca
38. Naša pjevačica u Beogradu zaposlila imigranta, posebno ju je dirnula jedna njegova rečenica
39. YouTuber iz Srbije kojeg obožavaju i u Hrvatskoj priznao: Izgubio sam prijatelja zbog novca...


narod.hr

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 13 kol 2022, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Kako to ako su desne novine ?

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 17 sij 2023, 23:09 
Offline

Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33
Postovi: 3160
Novi dizajn portala vecernji.ba

Dosta bolji nego onaj prije


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 18 sij 2023, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 10:30
Postovi: 5132
stari mi je bio puno bolji. Iako ne citam doduse sve im je zakljucano

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 18 sij 2023, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16121
..zanimljivo u Dalmaciji Večernjak nikad nije ima prodju evo ni kod mene jel bilo do formata navike sto li..nije ni do navike zabranjeni je kasnije nastao..a nije ni zbog ideologije jednostavno ne ide pa ne ide..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Večernji list
PostPostano: 22 lip 2023, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 14 vel 2012, 22:16
Postovi: 250
https://www.vecernji.hr/vijesti/kaos-u-osijeku-zbog-izmjena-plinskih-brojila-gradani-ocajni-prijete-im-iskljucenjem-1689607

Ako ima neka dobra duša sa premium računom da mi kopira cijeli članak (ovdje ili na pm).

Imam isti problem sa bojlerom i prijetnjom isključenja te bih volio vidjeti što piše u članku.

Hvala unaprijed.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 140 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO