HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4993 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 200  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 tra 2019, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Bobovac je napisao/la:
Neka se zakunu Allahom da nisu teroristi. :D


Po njihovom uvjerenju oni nisu teroristi, umiru za Alaha.

Po ulasku u crkvu moraju se prekriziti svetom vodom, e to je vec grijeh za muslimana.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 tra 2019, 16:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30043
DrMag je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Password za prolaz je "Allah je ***".


Kakvi bi to bili vjernici koji bi trazili da ljudi govore Bog je ***??? Allah je arapska rijec istog znacenja kao i hrvatska Bog. ???


Šuplja priča. Alah kakvim ga opisuje Kuran nije ni blizu isti opisu boga kakvog ga uče kršćani. Dva različita lika. :kava

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 tra 2019, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Naša Kvačica je napisao/la:
DrMag je napisao/la:

Kakvi bi to bili vjernici koji bi trazili da ljudi govore Bog je ***??? Allah je arapska rijec istog znacenja kao i hrvatska Bog. ???


Šuplja priča. Alah kakvim ga opisuje Kuran nije ni blizu isti opisu boga kakvog ga uče kršćani. Dva različita lika. :kava


Allah je Sotona iz Biblije.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 tra 2019, 17:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Demon. Počesto i Antikrist.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 tra 2019, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovi u Njemačkoj koji su upali na hrvatsku misu 3 Somalijca muslimana. 2 nisu uspjela ući unutra.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 tra 2019, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
BBC je napisao/la:
Ovi u Njemačkoj koji su upali na hrvatsku misu 3 Somalijca muslimana. 2 nisu uspjela ući unutra.


Napisao sam ranije, hrvati, poljaci i talijani drze straze na misama. Njemacka policija svakodnevno cuva sinagoge i shitske dzamije, dok ove dobro posjecene mise u katolickim crkvama ne ili rijetko.
Hrvati, pogotovo oni porijeklom iz bosne suradujuju sa njemackim sluzbama u cilju identifikacije potencijalnih terorista sa balkana.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 03 svi 2019, 13:01 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Mohammed najpopularnije ime u Berlinu u 2018. godini
https://www.klix.ba/magazin/zanimljivos ... /190503063

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 04 svi 2019, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Sve je to dobro.Neka se zabave o sebi i opstanku svog rajha.Nama Srbima su previše zla učinili.Nije mi ih žao.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 svi 2019, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24530
Lokacija: Heartbreak Hotel
U povodu uskršnjeg napada na hrvatsku misu u Minhenu AfD je na tom mjestu održao skup potpore napadnutim Hrvatima. Glavni govornik zastupnik njemačkoga Bundestaga Petr Bystron se obratio na hrvatskom jeziku.
Zanimljivo da se na 4:40 dotiče i Kosova te BiH.

Naravno, tu su bili neizostavni i ljevičari drekavci sa svojim kontraskupom nepotpore Hrvatima i potpore islamistima.


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 08 svi 2019, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ovih lijevih luđaka izgleda koliko se vidi u videu valjda 10 puta više. Tako je i obično pri sličnim okupljanjima i u Sjevernoj Americi :/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 09 svi 2019, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Izbjeglica iz Sirije sa tri žene i 13. dijece želi postati Njemački državljanin =))

(da ne spominjem da ima pravo na 13. dječijih doplataka, socijalnu pomoć i sedmicne prehrambene korpe za sve clanove domacinstva)

slika

Citat:


Otišla je Njemačka u tri lijepe pm., a tako nekada lijepa zemlja bila ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 09 svi 2019, 10:44 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2019, 18:55
Postovi: 80
Potomci neonacista 2040. godine


Privitak/ci:
500px-Asiatiska_folk,_Nordisk_familjebok.jpg
500px-Asiatiska_folk,_Nordisk_familjebok.jpg [ 63.92 KiB | Pogledano 3644 put/a. ]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 09 svi 2019, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Njemačka je OUT, to ne postoji više. Ratovat će za neke male enklavice gdje će, jedno vrijeme, biti na miru da im neko ne drži nož pod vratom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 svi 2019, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Njemačka hitno treba više od milijun radnika. Evo koja zanimanja najviše traže

Citat:
U PRVOM kvartalu 2019. u Njemačkoj je bilo nepopunjeno 1,38 milijuna radnih mjesta, što je gotovo 200.000 više nego u istom razdoblju prošle godine, priopćila je u utorak Savezna agencija za zapošljavanje navodeći da je najveća potražnja i dalje za kvalificiranim radnicima srednjoškolskog obrazovanja.

"Tržište rada je i dalje neosjetljivo na opasnosti koje proizlaze iz naznaka da bi gospodarski rast mogao oslabjeti. Broj nepopunjenih radnih mjesta je početkom godine opao, ali to je povezano sa sezonskim kretanjima. U usporedbi s prošlom godinom zabilježen je porast potražnje za radnicima", rekao je Alexander Kubis iz Instituta za istraživanje tržišta rada (IAB), koje djeluje povezano s Agencijom za zapošljavanje.

Prema najnovijim podacima, na 170 nezaposlenih dolazi 100 nepopunjenih radnih mjesta.

Koji poslovi se najviše traže?

Najveća potražnja je u sektoru uslužnih djelatnosti, iza kojih slijede građevina i zdravstvo.

...


Baba Merkel evo ih u Bosni, zovi ih.

Zamislite da njemacka otvori trziste rada za BH nezaposlene, koliko bi stanovnika BiH imala za godinu dana, 5. 10, 20 ?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 svi 2019, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Imali mali riots u sudnici. Sudili dvojici Afganistanaca za ubojstvo Nijemca i dali im samo 17 i 20 mjeseci zatvora. Rodbina, obitelj i prijatelji Nijemca napravili show u sudnici. Nijemci su ipak malo oštriji nego Šveđani.

Sude i muslimanima za terorizam. Mogli su ubiti do 100 civila. Ricin pomiješan sa eksplozivom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 svi 2019, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kud svi Arapi tu i mali Mujo.

Citat:
FINANCIRANJE TERORIZMA Bošnjaci u Oberhausenu se ograđuju od islamista

svibnja 15, 2019

Policija je prošloga tjedna u Oberhausenu saslušala osam osoba porijeklom iz BiH, zbog sumnje da skupljaju financijska sredstva za tzv. Islamsku državu. Mnogi Bošnjaci u Oberhausenu oštro kritiziraju navodne pomagače ISIL-a.

Tko su osumnjičene osobe porijeklom iz Bosne i Hercegovine? Iako policija nije objavila njihov identitet, mediji su prenijeli gdje je racija izvršena, piše DW. Odlazimo tamo. Na ulazu u zgradu u kojoj bi trebalo da živi najmanje jedna osumnjičena osoba tražimo poštansko sanduče ili zvonce sa prezimenom koje bi moglo ukazivati na nekoga tko je porijeklom iz BiH. Pored nekoliko arapskih i poljskih prezimena je zvonce pored kojeg ništa ne piše.

Pretpostavljamo da je to možda ono koje tražimo i da je prezime namjerno uklonjeno. Zvonimo, ali nam nitko ne otvara vrata.

Na susjednom ulazu primjećujemo dva prezimena koja se završavaju na “ić”. Ni ovdje nemamo sreće. Pokušavamo kod ostalih susjeda. Sve se završilo na pokušaju.

Vlasnik restorana u susjedstvu, koji želi ostati anoniman, je kazao kako je, s obzirom da je bilo dosta rano i nije bio u restoranu kada je policija izvršila raciju, iz medija saznao šta se dogodilo.

„Ne znam tko bi to mogao biti. Ne idem za ljudima i pratim ih u koju zgradu ulaze. U restoran dolazi dosta stranaca. Stvarno ne znam o komu se radi. Žao mi je što vam ne mogu pomoći”, kaže vlasnik restorana.

Osam uhićenih

Policija u Oberhausenu je po nalogu Državnog tužiteljstva u Düsseldorfu izvršila raciju i pretragu prostorija osumnjičenih porijeklom iz BiH.

“Policajci, među kojim su bili i pripadnici specijalne jedinice SEK, izvršili su pretres sedam stanova i uhitili osam osoba”, priopćeno je iz pres službe policije u Essenu.

Lokalni mediji su naveli kako se protiv četiri žene i četiri muškarca, koji su njemački državljani a porijeklom su iz BiH, odavno vodila istraga zbog sumnje da podržavaju terorističku organizaciju Islamska država (IS).

Uhićene, a nakon saslušanja na slobodu puštene osobe navodno su novčano podržavale ovu terorističku organizaciju. Prema navodima policije, osumnjičene osobe nisu planirale napade niti se radi o članovima IS-a.

Policija također nije priopćila ni koliko je novca prikupljeno, kao ni to je li on možda već stavljen na raspolaganje “Islamskoj državi”. Ono što je policija samo objavila jeste da se radi o osobama starosne dobi između 19 i 57 godina i da su skoro svi u rodbinskoj vezi.

Oštre osude u džematu

Informaciju više i odgovor na pitanje: tko su osumnjičene osobe porijeklom iz BiH, tražimo i u Bosanskoj islamskoj kulturnoj zajednici u Oberhausenu.

“Mi se kao zajednica i pojedinci uvijek ograđujemo od takvih ljudi. Tko ne poštuje zakone ove zemlje ovdje nije dobrodošao", kaže Jasmin Abazović, predsjednik džematskog odbora. „Naš cilj je da svojim ponašanjem i u skladu sa zakonima ove zemlje drugima pokažemo što je islam. Islam je prilagođen svakom vremenu i društvu. Mi smo ovdje prilagođeni ovom društvu", ističe Abazović.

Sličnog je mišljenja i Fikret Hafizović: „Oni koji to rade ne zaslužuju da ih respektiramo. Mi se ograđujemo od takvih ljudi. Oni nisu korisni islamu i muslimanima."

Duran ef. Pintol, koji imamsku dužnost u Oberhausenu obavlja 25 godina i poznaje veliki broj ljudi, također kaže kako ne zna tko su osobe koje je privodila policija. „U džematu nemamo osoba koje naginju tom ideološkom pravcu i gaje simpatije za tu terorističku organizaciju. Ne znamo tko su ti ljudi. Po mom dubokom uvjerenju mislim da ti ljudi sigurno nikada nisu ni došli u naš džemat", kaže Pintol.

Dnevnik.ba

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 svi 2019, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Aktivistikinja za migrante primila Abdulrahmana u svoju kuću. Ovaj pokušao nožem ubiti njenog sina (11). U biti zaklao bi da ga ga kućni pas nije ugrizao.
Postoji razlog zašto su u ZOO zmije u staklenom box-u, a zašto delfini mogu prići ljudima da uzmu ribu iz ruke.

Majka je to naučila hard way, zamalo tragičan way.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 30 svi 2019, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 30 svi 2019, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Klasika, ovo sam prošle godine u Frankfurtu vidio 3 puta u 500 metara.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 30 svi 2019, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Koji je ovo fazon kod njemacke policije svi nose brade ???

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 30 svi 2019, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4233
Bobovac je napisao/la:
U povodu uskršnjeg napada na hrvatsku misu u Minhenu AfD je na tom mjestu održao skup potpore napadnutim Hrvatima. Glavni govornik zastupnik njemačkoga Bundestaga Petr Bystron se obratio na hrvatskom jeziku.
Zanimljivo da se na 4:40 dotiče i Kosova te BiH.

Naravno, tu su bili neizostavni i ljevičari drekavci sa svojim kontraskupom nepotpore Hrvatima i potpore islamistima.



Inace taj sto je utrco u crkvu i dero se allahuakbar je iza sebe imao jos dvojicu koji su se razbjezali kad su nasi poceli cipelarit prvog.Mislim da to nije preneseno tako.Mediji su prenjeli ovo kao incident a da ga nasi nisu mlatili ko zna sta su ona druga dvojica trebali napravit dok ovaj odvraca paznju :(
Nego su se zajebali,nisu hrvati picke ko njemci.Inace ovo znam jer mi je rodjak bio gore na misi(nas kakanjac) i on je prvi ili medju prvima poceo udarat toga sto se zaletio i dero alahuakbar ;)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 30 svi 2019, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24530
Lokacija: Heartbreak Hotel
Eminencija je napisao/la:
[list=][list=][/list][/list]
Nego su se zajebali,nisu hrvati picke ko njemci.Inace ovo znam jer mi je rodjak bio gore na misi(nas kakanjac) i on je prvi ili medju prvima poceo udarat toga sto se zaletio i dero alahuakbar ;)


Znači duplo se zeznuo, em udario na Hrvata em na Sutješaka...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 30 svi 2019, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
DrMag je napisao/la:
Koji je ovo fazon kod njemacke policije svi nose brade ???


Nista novo i neobicno, moraju samo tetovaze prekriti, inace kod nas u glavama vlada jos mentalni kodeks uglađenog i obrijanog Titinog milicionera, pa se dan danas tim vodimo i mislimo da tako treba i izgledati policijski službenik ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 06 lip 2019, 22:37 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
U Njemackoj Zeleni po prvi put u povijesti uskoro najjaca stranka.

ARD je nesto poput hrvatskog HRT-a.

slika

Etablirane stranke gube vec kratkorocno (i sami zadnji izbori su bili za njih katastrofa) dok je trend kod omladine jos ludji - sve zeleno i roza.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 06 lip 2019, 22:39 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Pojasnjenje: Crna boja, demokrscani, plava nacionalisti, crvena socijalisti, zuta liberali, roza ljevica (stranka koja je proizasla iz nekadasnjeg DDR-ovskog SED-a, nesto poput bivse jugoslovenske KPJ).


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4993 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 200  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO