HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 11:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 573 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 28 sij 2019, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36904
Lokacija: Gl. grad regije
Instruktor je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Ko je jamio,jamio je. :zubati


To je nenadmasena krilatica koja je skovana u hrvatskoj politickoj povijesti.

Jos ocekujemo takve krilatice od pojedinih profesora(ica) politickih nauka sa Zagrebackog sveucilista. Ljubo ih je pretekao i nadmasio.


Ma ta *** od faxeva treba sve šutnut s proračuna: sve vrste filozofskih i političkih.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska ... u-zvijezdu

Nebojša i Enes rade istraživanje. Mogao se rezultat pogodit i prije.

Drago mi je kad asimiliramo Srbe i Bošnjake ali ovi nisu do kraja.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 29 sij 2019, 14:08 
Offline

Pridružen/a: 10 vel 2018, 16:56
Postovi: 2963
Lokacija: Hrvatsko kraljevstvo
Junuz Djipalo je napisao/la:
Instruktor je napisao/la:

To je nenadmasena krilatica koja je skovana u hrvatskoj politickoj povijesti.

Jos ocekujemo takve krilatice od pojedinih profesora(ica) politickih nauka sa Zagrebackog sveucilista. Ljubo ih je pretekao i nadmasio.


Ma ta *** od faxeva treba sve šutnut s proračuna: sve vrste filozofskih i političkih.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska ... u-zvijezdu

Nebojša i Enes rade istraživanje. Mogao se rezultat pogodit i prije.

Drago mi je kad asimiliramo Srbe i Bošnjake ali ovi nisu do kraja.


1.000 ispitanika... Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko su uzeli iz kojeg dijela RH i kakve populacije.

_________________
Hrvatska je za više KRIŠTO a neki su za manje Karoline u hrvatskoj politici

Pred okupaciju BIH 800.000 stanovnika, od toga 80.000 kristijana i 50.000 pravoslavnih, sruseno 500 katolickih objekata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 30 sij 2019, 08:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Da li je slucajno neko pogledao Ćirilicu na happytv?
Neki dan tema o Hrvatskoj Tuđmanu....ima na jubitu
Onakav skup (zajedno sa publikom u studiju) degenerika dugo nije viđen. Inače voditelj je jaran od pizdoustog predsednika..

I onda Bujanecu nesto prigovarati

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 30 sij 2019, 10:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25505
Lokacija: Heartbreak Hotel
Tulkas je napisao/la:
Da li je slucajno neko pogledao Ćirilicu na happytv?
Neki dan tema o Hrvatskoj Tuđmanu....ima na jubitu
Onakav skup (zajedno sa publikom u studiju) degenerika dugo nije viđen. Inače voditelj je jaran od pizdoustog predsednika..

I onda Bujanecu nesto prigovarati


Da ti nacrtam. Bujica je za BiH Hrvate štetnija od svih drugih emisija.
Zašto? Zato jer njena publika nisu nikakvi ljevičari i liberali već nacionalno osvješćeni Hrvati, upravo oni od kojih mi i očekujemo kakvu-takvu pomoć ili bar razumjevanje.
Svojim lažima i obmanama Bujanec upravo tu grupu ljudi obmanjuje. Upravo oni dobijaju lažnu sliku i na taj način ostajemo i bez ono malo potpore za koju mislimo da nam pripada.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 30 sij 2019, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Bobovac je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Da li je slucajno neko pogledao Ćirilicu na happytv?
Neki dan tema o Hrvatskoj Tuđmanu....ima na jubitu
Onakav skup (zajedno sa publikom u studiju) degenerika dugo nije viđen. Inače voditelj je jaran od pizdoustog predsednika..

I onda Bujanecu nesto prigovarati


Da ti nacrtam. Bujica je za BiH Hrvate štetnija od svih drugih emisija.
Zašto? Zato jer njena publika nisu nikakvi ljevičari i liberali već nacionalno osvješćeni Hrvati, upravo oni od kojih mi i očekujemo kakvu-takvu pomoć ili bar razumjevanje.
Svojim lažima i obmanama Bujanec upravo tu grupu ljudi obmanjuje. Upravo oni dobijaju lažnu sliku i na taj način ostajemo i bez ono malo potpore za koju mislimo da nam pripada.


Nema potrebe crtati. Prije da bi ja svima vama trebao nešto utuvit u glave. Hrvatima. I dalje imate srpsko misljenje o mojim stavovima. Jasno je meni sve o Bujanecu, Hasanu itd.
Ali to su stvari koje mi među sobom trebamo rijesiti bez srpskih doskočica ovuda. Kontaš? Ja samo dajem primjere o narodu koji bi nama da pametuje a puni su hrvatofobnih retarda . U tome je stvar

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 05 vel 2019, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 11:42
Postovi: 10862
Instruktor je napisao/la:
To je nenadmasena krilatica koja je skovana u hrvatskoj politickoj povijesti.

Ni ganga mu ne ide loše,malo otežano diše,al to je zbog pive i janjetine. :zubati

https://youtu.be/yzMLb-AxC7Q

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 05 vel 2019, 19:46 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 22:27
Postovi: 6398
BUJICA 04.02.2019. TOMISLAV JELIĆ: BUDIMIR LONČAR - OD ZLOČINA DO MEDALJE!
https://youtu.be/WWSjEdowdHM
Jako zanimljiv prvi dio emisije sa dosta zanimljivih detalja koje samo povecavaju moje gađenje prema hdz-u !!!
Neki naivci i 30 godina nakon najvece izdaje cekaju pomoc od te iste garniture...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 05 vel 2019, 23:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 vel 2017, 00:34
Postovi: 1764
Lokacija: Zagreb
Diablo je napisao/la:
BUJICA 04.02.2019. TOMISLAV JELIĆ: BUDIMIR LONČAR - OD ZLOČINA DO MEDALJE!
https://youtu.be/WWSjEdowdHM
Jako zanimljiv prvi dio emisije sa dosta zanimljivih detalja koje samo povecavaju moje gađenje prema hdz-u !!!
Neki naivci i 30 godina nakon najvece izdaje cekaju pomoc od te iste garniture...



Meni se gade ljigavci poput Jelića! Lik je nenormalno konfliktan i arogantan! Bivši je član HDZ-a, svađao se sa svima u stranci i stalno je širio nekakve tračeve, klevete, negativu i zavjere. Kada je Bandić postao gradonačelnik, podržavao ga je, ali mu okreće leđa te ga proziva do dana današnjeg za sve i svašta. Podržavao je i Brunu Esih, bio dio njezine ekipe, ali su ga brzo otkantali jer nitko normalan nije podnosio njegovu zlobnu narav. Nakon Esih je podržao Sandru Švaljek, ali i Švaljekica vrlo brzo shvatila s kakvim likom ima posla pa ga potjerala i na kraju završio u timu mostova kandidata Marka Sladoljeva. U drugom krugu za gradonačelnika Zagreba je podržavao Mrak Taritaš.

Uglavnom, taj Jelić se kroz cijelu svoju političku karijeru stalno grebao za neke pozicije i kada nije dobio što je htio, širio je patološku mržnju prema onima koji su stali na put njegovim ambicijama. Pakostan i podli ljigavac do bola. Iskorištavali su ga partijski mediji zbog te mržnje koju je širio na račun HDZ-a ili Bandića, bio je njihov "korisni idiot" kao što je to danas Bujanec (sami članovi SDP-a trenutno Bujanca smatraju svojom "korisnom budalom" koja radi odličan posao).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 06 vel 2019, 09:58 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 22:27
Postovi: 6398
robelec je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
BUJICA 04.02.2019. TOMISLAV JELIĆ: BUDIMIR LONČAR - OD ZLOČINA DO MEDALJE!
https://youtu.be/WWSjEdowdHM
Jako zanimljiv prvi dio emisije sa dosta zanimljivih detalja koje samo povecavaju moje gađenje prema hdz-u !!!
Neki naivci i 30 godina nakon najvece izdaje cekaju pomoc od te iste garniture...



Meni se gade ljigavci poput Jelića! Lik je nenormalno konfliktan i arogantan! Bivši je član HDZ-a, svađao se sa svima u stranci i stalno je širio nekakve tračeve, klevete, negativu i zavjere. Kada je Bandić postao gradonačelnik, podržavao ga je, ali mu okreće leđa te ga proziva do dana današnjeg za sve i svašta. Podržavao je i Brunu Esih, bio dio njezine ekipe, ali su ga brzo otkantali jer nitko normalan nije podnosio njegovu zlobnu narav. Nakon Esih je podržao Sandru Švaljek, ali i Švaljekica vrlo brzo shvatila s kakvim likom ima posla pa ga potjerala i na kraju završio u timu mostova kandidata Marka Sladoljeva. U drugom krugu za gradonačelnika Zagreba je podržavao Mrak Taritaš.

Uglavnom, taj Jelić se kroz cijelu svoju političku karijeru stalno grebao za neke pozicije i kada nije dobio što je htio, širio je patološku mržnju prema onima koji su stali na put njegovim ambicijama. Pakostan i podli ljigavac do bola. Iskorištavali su ga partijski mediji zbog te mržnje koju je širio na račun HDZ-a ili Bandića, bio je njihov "korisni idiot" kao što je to danas Bujanec (sami članovi SDP-a trenutno Bujanca smatraju svojom "korisnom budalom" koja radi odličan posao).

Ne zanima me tko je Jelic niti njegov zivotopis al ako je 50% od onog istina a Bujanec je dao i neke dokaze u vezi Lončara tada mi je jako drago što desni pristižu na vlast, čak cu i ja glasati za njih. Bolje i turcin nego ovaj otpad kojem vjerojatno i sam pripadas...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 06 vel 2019, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 vel 2017, 00:34
Postovi: 1764
Lokacija: Zagreb
Diablo je napisao/la:
robelec je napisao/la:


Meni se gade ljigavci poput Jelića! Lik je nenormalno konfliktan i arogantan! Bivši je član HDZ-a, svađao se sa svima u stranci i stalno je širio nekakve tračeve, klevete, negativu i zavjere. Kada je Bandić postao gradonačelnik, podržavao ga je, ali mu okreće leđa te ga proziva do dana današnjeg za sve i svašta. Podržavao je i Brunu Esih, bio dio njezine ekipe, ali su ga brzo otkantali jer nitko normalan nije podnosio njegovu zlobnu narav. Nakon Esih je podržao Sandru Švaljek, ali i Švaljekica vrlo brzo shvatila s kakvim likom ima posla pa ga potjerala i na kraju završio u timu mostova kandidata Marka Sladoljeva. U drugom krugu za gradonačelnika Zagreba je podržavao Mrak Taritaš.

Uglavnom, taj Jelić se kroz cijelu svoju političku karijeru stalno grebao za neke pozicije i kada nije dobio što je htio, širio je patološku mržnju prema onima koji su stali na put njegovim ambicijama. Pakostan i podli ljigavac do bola. Iskorištavali su ga partijski mediji zbog te mržnje koju je širio na račun HDZ-a ili Bandića, bio je njihov "korisni idiot" kao što je to danas Bujanec (sami članovi SDP-a trenutno Bujanca smatraju svojom "korisnom budalom" koja radi odličan posao).

Ne zanima me tko je Jelic niti njegov zivotopis al ako je 50% od onog istina a Bujanec je dao i neke dokaze u vezi Lončara tada mi je jako drago što desni pristižu na vlast, čak cu i ja glasati za njih. Bolje i turcin nego ovaj otpad kojem vjerojatno i sam pripadas...



Tvojim tzv. desnima koje predvode Hasanbegović i Esih je domet 3 do 5% i samo nastavljaju putem svojih prethodnika Ćorića i Đapića ostvarivati svoj politički program zaostao u povijesnim temama. Hasan i Esih nisu prvi ni zadnji koji su izašli iz HDZ-a i koji pokušavaju rušiti bivšu stranku.

Nekakva dihotomija u politici, posebno u HDZ-u zadnjih 20 godina je normalna pojava. Kada se to dogodi, netrpeljivost među bivšim stranačkim kolegama je ogromna. Ono što mene zanima kod nezavisnih je njihov cilj? Vlast im sigurno nije cilj jer se Hasanbegović svojom retorikom zakopao u rov iz kojeg kritički prema svima nastupa te samo gomila neprijatelje, a po meni nije smisao političkog djelovanja da budeš rob ideologije, isključivosti, dijeljenja i konstantnog kritiziranja, već kompromis, konsenzus, dijalog i dogovor.

Jednostvno kod mnogih na tzv. desnici prevladava veliki antagonizam prema svima koji nisu u njihovom krutom ideološkom rovu i po ničemu onda nisu bolji od ekstremista s ljevice koji npr. Bujanca isključivo vide kao luzera koji "plaća kokainom prostituke". Takvo shvaćanje politike ne vodi nikamo te jedan dio na desnici jednostavno nema fleksibilonosti i na shvaća politiku kao jednu šahovsku igru u kojoj nešto moraš žrtvovati u neprijateljskom okruženju da bi stigao do cilja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 06 vel 2019, 14:39 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 22:27
Postovi: 6398
robelec je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Ne zanima me tko je Jelic niti njegov zivotopis al ako je 50% od onog istina a Bujanec je dao i neke dokaze u vezi Lončara tada mi je jako drago što desni pristižu na vlast, čak cu i ja glasati za njih. Bolje i turcin nego ovaj otpad kojem vjerojatno i sam pripadas...



Tvojim tzv. desnima koje predvode Hasanbegović i Esih je domet 3 do 5% i samo nastavljaju putem svojih prethodnika Ćorića i Đapića ostvarivati svoj politički program zaostao u povijesnim temama. Hasan i Esih nisu prvi ni zadnji koji su izašli iz HDZ-a i koji pokušavaju rušiti bivšu stranku.

Nekakva dihotomija u politici, posebno u HDZ-u zadnjih 20 godina je normalna pojava. Kada se to dogodi, netrpeljivost među bivšim stranačkim kolegama je ogromna. Ono što mene zanima kod nezavisnih je njihov cilj? Vlast im sigurno nije cilj jer se Hasanbegović svojom retorikom zakopao u rov iz kojeg kritički prema svima nastupa te samo gomila neprijatelje, a po meni nije smisao političkog djelovanja da budeš rob ideologije, isključivosti, dijeljenja i konstantnog kritiziranja, već kompromis, konsenzus, dijalog i dogovor.

Jednostvno kod mnogih na tzv. desnici prevladava veliki antagonizam prema svima koji nisu u njihovom krutom ideološkom rovu i po ničemu onda nisu bolji od ekstremista s ljevice koji npr. Bujanca isključivo vide kao luzera koji "plaća kokainom prostituke". Takvo shvaćanje politike ne vodi nikamo te jedan dio na desnici jednostavno nema fleksibilonosti i na shvaća politiku kao jednu šahovsku igru u kojoj nešto moraš žrtvovati u neprijateljskom okruženju da bi stigao do cilja.

Da je HDZ ostao dosljedan u svojoj politici ovi se nebi ni pojavili na politickoj sceni zar ne ?? Kakva je to politika i kakvi su to ideali kad se pišaš po demokraciji i njenoj volji? Odkud Obuljenke i Njonje u vlasti ako isti nisu imali nekog uspjeha na izborima? To vam vise nece ici, a sto se tice cilja kakav to je cilj kriminalne organizacije bio sve ove godine osim punjenja vlastitih i rodijackih dzepova, izdaja nacionalnih interesa pocevsi od Hrvata u bih koji nikada nisu bili na nizim jadnijim granama zahvaljujuci manjku podrske iz Zagreba. Sad se nemoj vaditi na SDP jer su iz istog politickog inkubatora izasli Milanovic,Sanader,Plenki a glavni mentori su Vladimir Šeks i Mate Granić.Što se tiče cilja Neovisnih on i nije toliko bitan koliko je bitno da ne pljackaju vlastiti narod.Isto tako ne mogu dočekati sljedece izbore pa da vidim tih 3% koje najavljujes :D

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 06 vel 2019, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 vel 2017, 00:34
Postovi: 1764
Lokacija: Zagreb
Diablo, ti si neki teški depresivac i imaš isti mentalni sklop kao i prosječni depresivni ljevičar u Hrvatskoj. Prodaješ stalno iste floskule i izopačenu percepciju o HDZ-u koju slušam od SDP gubitnika zadnjih 15 godina. Ti si jedan od onih koji se hrane negativom i upijaš sve što ti mediji serviraju pod nos.

Shvati da nema savršenog društva u svijetu pa savršeno nije niti naše i stvari neće krenuti na bolje ako se samo bude kritiziralo. Od konstantnog cmizdrenja i očekivanja da država brine o tebi i svemu u ovom društvu nema sreće i vodi u frustraciju.

Danas nitko nikome ne brani da bude školovan, poduzetan, ima ideje i stvara novu vrijednost. Treba biti inovativan i poduzetan, tu je moć i sreća, a očekivati da jedan Hasanbegović koji ništa u životu nije stvorio bolje transferira proračunska sredstva od pojedinaca u HDZ-u je iluzorno.

Osobno bi volio da su vladajućima alternativa likovi iza kojih postoje nekakvi rezultati, koji šire reformatorski i poduzetnički duh, ali nažalost, kod nas u prvi plan dolaze likovi sa socijalističkim mentalnim sklopom koji u poduzetnicima vide lopove i koji nemaju iza sebe nikakve rezultate. Alternativa vladajućima su populisti i prodavatelji demagogije poput živozidaša, Hasanbegovića, mostaša, Marasa, Dalije Orešković ili Kolakušića koji bi samo rušili i tražili selektivno krivce za određena stanja u društvu, a takve političke i mentalne "oktobarske revolucije" donose samo podijele i stagnaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 06 vel 2019, 15:18 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 21:01
Postovi: 13676
Lokacija: ZG
Samo HDZ i Plenki, sve ostalo je tuga Isusova.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 06 vel 2019, 16:59 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 22:27
Postovi: 6398
robelec je napisao/la:
Diablo, ti si neki teški depresivac i imaš isti mentalni sklop kao i prosječni depresivni ljevičar u Hrvatskoj. Prodaješ stalno iste floskule i izopačenu percepciju o HDZ-u koju slušam od SDP gubitnika zadnjih 15 godina. Ti si jedan od onih koji se hrane negativom i upijaš sve što ti mediji serviraju pod nos.

Shvati da nema savršenog društva u svijetu pa savršeno nije niti naše i stvari neće krenuti na bolje ako se samo bude kritiziralo. Od konstantnog cmizdrenja i očekivanja da država brine o tebi i svemu u ovom društvu nema sreće i vodi u frustraciju.

Danas nitko nikome ne brani da bude školovan, poduzetan, ima ideje i stvara novu vrijednost. Treba biti inovativan i poduzetan, tu je moć i sreća, a očekivati da jedan Hasanbegović koji ništa u životu nije stvorio bolje transferira proračunska sredstva od pojedinaca u HDZ-u je iluzorno.

Osobno bi volio da su vladajućima alternativa likovi iza kojih postoje nekakvi rezultati, koji šire reformatorski i poduzetnički duh, ali nažalost, kod nas u prvi plan dolaze likovi sa socijalističkim mentalnim sklopom koji u poduzetnicima vide lopove i koji nemaju iza sebe nikakve rezultate. Alternativa vladajućima su populisti i prodavatelji demagogije poput živozidaša, Hasanbegovića, mostaša, Marasa, Dalije Orešković ili Kolakušića koji bi samo rušili i tražili selektivno krivce za određena stanja u društvu, a takve političke i mentalne "oktobarske revolucije" donose samo podijele i stagnaciju.

Jesam li ja tebe ista slagao u gore navedenom postu? Mozda jesam depresivac a mozda sam i realist tko ce ga znat. Imamo svi moć razmišljanja kakvu takvu a vidim ti bi razmisljao i u tudje ime po nalogu onih iz cijeg prkna ne izlazis. Jedva cekam sljedece izbore i potonuce najvece obmane Hrvatskog naroda...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 08 vel 2019, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Morate se rješavati tih debljina gospodine Veljo, jer kad dođete u zrelije godine, vagaćete 200 kg.

Šport šport i samo šport.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 16 ožu 2019, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44024
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 21 ožu 2019, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika


Kul makina, a gospodine Veljo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 18 tra 2019, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 vel 2017, 00:34
Postovi: 1764
Lokacija: Zagreb
Čini se da su u međusobnoj svađi Bujanec, Bruna Esih i Hasanbegović.

Bujanec navodno više nema nikakvu komunikaciju s Brunom, priča da ima kompromitirajuće materijale o Bruni i da ga Hasanbegović terorizira zbog razno raznih stvari, a najviše jer je ugostio Ružu Tomašić.

Sjećam se kada je Bujanec napadao predsjednicu, pa sam mu preko fejsa odgovorio da će se sutra posvađati i napadati Brunu Esih jer je na tzv. desnici međusobno svađanje pravilo i evo, to se dogodilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 25 tra 2019, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 13:46
Postovi: 1684
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ne ulazeći sad u meni nepoznatu cijelu pozadinu sukoba mislim da je ključ svega u tome da je politička scena u Hrvatskoj danas nevjerojatno saturirana i Hasanbegović možda ima pravo kad se opire "teroru ujedinjavanja". Ljevica je već nevjerojatno saturirana raznim strankama od Živog Zida, STARTA-a, onih Amsterdamaca, SDP-a koji nije više sila, a tek je nešto manje desnica, gdje su sad MOST, NHR, Suverenisti itd. Svi tu žele nešto prigrabiti i dijeliti sa što manje ljudi vlast. A k tome bila i neka desna koalicija velika 2014. pa nije uspjela. Sad Hasanbegović, Esih i Glasnović imaju veću vidljivost nego R. Tomašić u Bruxellesu ali sve je to vrlo tanko i na rubu praga. Po meni su NRH trebali ići sami, čak i bez HSP-a s kojim idu, tko god mu je na čelu sada. Jednostavno taj naziv HSP više nema težinu i pejorativan je postao mnogima.

Uglavnom sva ta nevjerojatna gužva na sceni odgovara jedino HDZ-u.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 26 tra 2019, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5422
Ništa tu nije nevjerovatno... (Bujanec odlično rezonira jer poznaje situaciju)

Plenković stoji iza svega, (ko Sanader i Tuđman) i iza zabrana Bleiburga i iza Đapića Desno i iza Petir koju je zavlačio do zadnjeg dana da nebi skupila potpise...

Ljudi su glupi ko kur.. ko što su pušili Mamićeve priče dok je muzo lovu iz Dinama, sada puše Plenkovićeve dok gura svoju karijeru preko Hrvatske i njihov New-age.

Pogledaj samo kako perfidno dijeli ključeve od kuća po Kostajnici, kako perfidno Policija sada uhićuje kriminalce, kako je perfidno dovuko komunjare iz Kine, gradit će se stadioni brodogradilišta. Hitnim zakonom su digli sa 1 na 4 milijuna kn naknadu za izbornu kampanju...
Sve u mjesec i po pred izbore.

Bujanec im je dobro reko nacionalnima da se ujedine, al njih boli kur..
Bruna i Hasan uzimaju (zastupnici) lovu u Saboru i skupštini grada Zagreba.
Hasan i Bruna uopće nisu dolazili na rasprave u Sabor i sad pred izbore kao oni postavljaju neka pitanja i te spike, ubiti samo si rade reklamu za EU izbore, tako perfidno do bola.

Da su išli s listom
1.Petrov
2.Bruna
3.Hrast
4.Ruža
5.Petir
6.HSP

Dobili bi 3 zastupnika sigurno,možda i 4 to su sve čmrljavci dok lova kapa boli ih kur.. a onda će poslije ko Đapić, Kajin, Hebrang, Pero, prodavat neke priče o zajedništvu itd.

Bujanec je odlično rezoniro još davno, Predsjednički izbori su jedina šansa za nacionalnu opciju. Treba hitno rušit ovu šlapu Kolindu, što čovjek i radi, da bi se otvorio prostor za nekog poštenog pro-hrvatskog kandidata.
To je za sad jedino Božo Petrov,(gen.Gotovina neće) ali na njegovoj kandidaturi treba jebeno radit da bi ušo u drugi krug.
Budi siguran da će ti se Bruna kandidirat 100%, možda (20%) i Ruža ako ne uđe u EU.
Zato treba zgazit sve te ljude kroz medije i Kolindu i Brunu sve i ostavit prostor samo jednoj nacionalnoj kandidaturi a tu najbolje kotira Božo Petrov, jer jedino preko Dalmacije pronacionalna osoba može postati Predsjednik.
Zagreb je močvara, Slavonija letargija, Istra anacionalna i jedino kandidat iz Dalmacije može probudit inat, dišpet i preko Dalmacije uć u 2. krug i onda je sve otvoreno, što bi rekli nogometnim riječnikom va-bank izbori.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 26 tra 2019, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 13:46
Postovi: 1684
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ma s nekim stvarima se slažem, s nekim ne.

Prvo, pozicija predsjednika uopće nije toliko bitna. Ok, izabere se Petrova za predsjednika teoretski, i što sada? On ne može suštinski nikako mijenjati zemlju u parlamentarnom sustavu. Bruna i Ruža nemaju nikakve šanse na predsj izborima, btw, obje imaju prevelike mane prema Kolindi. Prije bistriji Hasanbegović ako se žele na to odlučiti.

A oko svog tog ujedinjavanja i jedinih zapravo bitnih parlamentarnih izbora, srž svega su politike i oko čega se slažu/ne slažu. Ne može se samo natrpat koalicija sa svim desnijim od HDZ-a i ajde, ljudima treba ponuditi nešto, konkretne politike (po meni veće ekonomske slobode, manje poreze, veću fleksibilnost radnog tržišta itd itd). Dok toga nema HDZ će i dalje biti jedini realni izbor. Ja nisam do sada vidio ništa konkretno od NHR u smislu konkretnih promjena koji će utjecati na naš život, a ne samo ideoloških i povijesnih priča. Jedino Glasnović nešto priča o našem mentalitetu i potrebam za promjenama ponekad.

MOST je sasvim skrenuo u nekakav nacionalsocijalizam, ispunio je prostor koji su nekad držali HSP-ovi.

Ne znam kako se sve to može posložiti pravo. I zato je Hasanbegović u pravu donekle o "teroru ujedinjavanja". Konrektne politike, ono malo što ih ima u moru ideologije i praznih priča, se dosta razlikuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 26 tra 2019, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5422
To je istina što se tiče programa, al za EU izbore on nije toliko ni bitan, jer osim Ruže i kvota za ribe, kolko ja znam mi nismo progurali ništa za nas.
Ne pričam o stvarima na razini EU, koje su posljedično dobre i za nas, a prošle bi i da nisu.

Mislim da si u krivu ko i svi koji tvrde da Predsjednik nema dovoljno ovlasti. Nisam pravni stručnjak, ali si dopuštam da mogu razumijeti Ustav RH generalno.

Predsjednik raspisuje referendume (i izbore) samim time, Predsjednik može "nadglasat" Sabor, odnosno Sabor u neka stara vremena naših kraljeva i knezova je po meni bio što i danas referendum.

Znači što se izglasa na referendumu se NE može mijenjat u Saboru, nego isključivo na novom referendumu!

I tako dolazimo do ovog o čemu si pričo, znači konkretan program, možeš provodit kroz referendum.
Zato su Kolindu tražili da raspiše referendum "birajmo imenom i prezimenom zastupnike", jer kad Predsjednik raspiše referendum, Vlada RH mora u 30dana pripremit birališta (znači isto ko i za izbore)

Zato SDP i HDZ inzistiraju da oni u Saboru biraju Predsjednika, jer ne mogu zabranit referendum niti ga ograničiti, ipak je RH u EU. To bi bio skandal svijetskih razmjera.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 26 tra 2019, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 14:26
Postovi: 1198
robelec je napisao/la:
Diablo, ti si neki teški depresivac i imaš isti mentalni sklop kao i prosječni depresivni ljevičar u Hrvatskoj. Prodaješ stalno iste floskule i izopačenu percepciju o HDZ-u koju slušam od SDP gubitnika zadnjih 15 godina. Ti si jedan od onih koji se hrane negativom i upijaš sve što ti mediji serviraju pod nos.

Shvati da nema savršenog društva u svijetu pa savršeno nije niti naše i stvari neće krenuti na bolje ako se samo bude kritiziralo. Od konstantnog cmizdrenja i očekivanja da država brine o tebi i svemu u ovom društvu nema sreće i vodi u frustraciju.

Danas nitko nikome ne brani da bude školovan, poduzetan, ima ideje i stvara novu vrijednost. Treba biti inovativan i poduzetan, tu je moć i sreća, a očekivati da jedan Hasanbegović koji ništa u životu nije stvorio bolje transferira proračunska sredstva od pojedinaca u HDZ-u je iluzorno.

Osobno bi volio da su vladajućima alternativa likovi iza kojih postoje nekakvi rezultati, koji šire reformatorski i poduzetnički duh, ali nažalost, kod nas u prvi plan dolaze likovi sa socijalističkim mentalnim sklopom koji u poduzetnicima vide lopove i koji nemaju iza sebe nikakve rezultate. Alternativa vladajućima su populisti i prodavatelji demagogije poput živozidaša, Hasanbegovića, mostaša, Marasa, Dalije Orešković ili Kolakušića koji bi samo rušili i tražili selektivno krivce za određena stanja u društvu, a takve političke i mentalne "oktobarske revolucije" donose samo podijele i stagnaciju.


Dobro napisano. Dodao bih da je to što u prvi plan dolaze likovi sa socijalističkim sklopom zato što je narod takav i takve traži. Puk RH je generalno socijalistička masa, dijele se samo po tome kome je dida bio ustaša, a kome partizan. Izlaz za probleme vide i jedni i drugi u tome da država uradi nešto, umjesto u tome da se država makne i prestane smetat.

Most ne bih trpao u istu korpu s ostalima. Mislim da tu ima nekog potencijala za zdravu stranku desnog centra (HDZ je realno lijevi centar tj. socijal-demokrati, samo s hrvatskim predznakom za razliku od propalog SDP-a kojemu je predznak Yu).

Osim Mosta i HKS Ruže Tomašić je bio na dobrom tragu normalne desne stranke, samo mislim da su nestali, ne znam.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 27 tra 2019, 10:02 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 22:27
Postovi: 6398
iJozo je napisao/la:
robelec je napisao/la:
Diablo, ti si neki teški depresivac i imaš isti mentalni sklop kao i prosječni depresivni ljevičar u Hrvatskoj. Prodaješ stalno iste floskule i izopačenu percepciju o HDZ-u koju slušam od SDP gubitnika zadnjih 15 godina. Ti si jedan od onih koji se hrane negativom i upijaš sve što ti mediji serviraju pod nos.

Shvati da nema savršenog društva u svijetu pa savršeno nije niti naše i stvari neće krenuti na bolje ako se samo bude kritiziralo. Od konstantnog cmizdrenja i očekivanja da država brine o tebi i svemu u ovom društvu nema sreće i vodi u frustraciju.

Danas nitko nikome ne brani da bude školovan, poduzetan, ima ideje i stvara novu vrijednost. Treba biti inovativan i poduzetan, tu je moć i sreća, a očekivati da jedan Hasanbegović koji ništa u životu nije stvorio bolje transferira proračunska sredstva od pojedinaca u HDZ-u je iluzorno.

Osobno bi volio da su vladajućima alternativa likovi iza kojih postoje nekakvi rezultati, koji šire reformatorski i poduzetnički duh, ali nažalost, kod nas u prvi plan dolaze likovi sa socijalističkim mentalnim sklopom koji u poduzetnicima vide lopove i koji nemaju iza sebe nikakve rezultate. Alternativa vladajućima su populisti i prodavatelji demagogije poput živozidaša, Hasanbegovića, mostaša, Marasa, Dalije Orešković ili Kolakušića koji bi samo rušili i tražili selektivno krivce za određena stanja u društvu, a takve političke i mentalne "oktobarske revolucije" donose samo podijele i stagnaciju.


Dobro napisano. Dodao bih da je to što u prvi plan dolaze likovi sa socijalističkim sklopom zato što je narod takav i takve traži. Puk RH je generalno socijalistička masa, dijele se samo po tome kome je dida bio ustaša, a kome partizan. Izlaz za probleme vide i jedni i drugi u tome da država uradi nešto, umjesto u tome da se država makne i prestane smetat.

Most ne bih trpao u istu korpu s ostalima. Mislim da tu ima nekog potencijala za zdravu stranku desnog centra (HDZ je realno lijevi centar tj. socijal-demokrati, samo s hrvatskim predznakom za razliku od propalog SDP-a kojemu je predznak Yu).

Osim Mosta i HKS Ruže Tomašić je bio na dobrom tragu normalne desne stranke, samo mislim da su nestali, ne znam.

A znači Mostovac, očekivao sam od tebe nesto bolje a ne da podrzavas stranku bez jasnog cilja, stranku koja je sluzila kao toalet papir usranoj hdz-ovoj guzici :zubati Jesi li se slagao i s potezima Vlahe Orepića kada je brisao naše iz metkovica i imotskog a srbima u vukovaru nije smio nista?? Ili mozda s Gromojom te njegovim napadom na nas kad su bili izbori u Metkovicu??
Na sta bi licila drzava kad bi je dali Mostu gdje svatko od njih ima razlicita politicko/ideoloska,u svakom slucaju pogresna uvjerenja ?? Ta stranka je nastala upravo od protestnih glasova, a ne od nekakve kvalitete programa i vjerovanja biraca u neku bolju buducnost koju bi isti donijeli...
Kada sve zbrojim i oduzmem ostaju mi samo 2 stranke za koje cu u buducnosti glasati a to su Zekanovic i Haso gdje svaki od njih ima određene mane ali i prednosti

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tv. Bujica
PostPostano: 11 svi 2019, 17:52 
Offline

Pridružen/a: 18 vel 2018, 00:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut


Milomir Marić bi htio sučeljavanja ratnog zapovjednika HOS-a sa ratnohuškačkom kukavicom Vjekoslavom koji borbe nije vidio. Ne zna on da Vjeko ne smije u svoje rodno selo (!!!!!) a ne na sučeljavanje sa Prkačinom, tako da od ovog nažalost neće biti ništa.
Dobro je rekao predsjednik Srbije tko je Vojislav Šešelj:


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 573 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO