HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 00:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36838 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603 ... 1474  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Naša Kvačica je napisao/la:
Ne, naprotiv.

Mi Hercegovci smo iznimno ponosni jer smo Hercegovci. A koliko sam mogao upratit, Hrvati iz Bosne su također jako ponosni jer su Bosanci.

U Hrvatskoj su manje ponosni. :zubati

https://youtu.be/KeO2hZEElXU

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 14:08 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2019, 18:55
Postovi: 80
Graničar18 je napisao/la:
bilbord je napisao/la:
Ja nisam jugonostalgicar, ja volim napredak u svakom pogledu. Naravno da se mijenjaju i vremena i ljudi. Trebali bi ici ,,naprijed,, a ne ,,unazad,, kao sto je u sadasnjem trenutku. Pa vidis da nas cijeli svijet savjetuje, miri, opominje, kritikuje, ...znaci do nas je. Meni su ,,Vasa,, misljenja nazadna i cudna.

Koga briga šta ti voliš,a šta ne voliš,i za tvoje puste želje.Želim i ja bit gradonačelnik Tokija,al ne ide.


Kod tebe kao iz filma Ono malo duse....kaze idem u svijet, jel u Tuzlu, e tako i kod tebe Srbac centar svijeta i dogadjanja. Ajd razguli....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
bilbord je napisao/la:
Kod tebe kao iz filma Ono malo duse....kaze idem u svijet, jel u Tuzlu, e tako i kod tebe Srbac centar svijeta i dogadjanja. Ajd razguli....

Svoje probleme nećeš riješit na forumu. Postoje dvije opcije.Da ostaneš u RS,ili da odseliš ako ti ne paše.
Za sve bi bilo bolje druga opcija. :D

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 14:12 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2019, 18:55
Postovi: 80
Graničar18 je napisao/la:
bilbord je napisao/la:
Kod tebe kao iz filma Ono malo duse....kaze idem u svijet, jel u Tuzlu, e tako i kod tebe Srbac centar svijeta i dogadjanja. Ajd razguli....

Svoje probleme nećeš riješit na forumu. Postoje dvije opcije.Da ostaneš u RS,ili da odseliš ako ti ne paše.
Za sve bi bilo bolje druga opcija. :D


Ne selim nigdje, ostajem. Do kraja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Graničar18 je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Ne, naprotiv.

Mi Hercegovci smo iznimno ponosni jer smo Hercegovci. A koliko sam mogao upratit, Hrvati iz Bosne su također jako ponosni jer su Bosanci.

U Hrvatskoj su manje ponosni. :zubati

https://youtu.be/KeO2hZEElXU


Hercegovac ima puno veću težinu u Hrvatskoj nego u samoj Hercegovini, u Hrvatskoj je to brand, odmah svi asociraju pare i moć, naravno neki su jalni oko toga, ali Bože moj, za kim će se prašiti ako ne za jakim i snažnim. Nema asimilacije Hercegovaca, dapače Hercegovci asimiliraju sve ostale kroz ženidbe.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
stičem utisak da je analiza fake ličnost konstruisana od strane administracije kako bi, po potrebi, raspirila strasti na forumu i završila kao žrtva ili u cilju smirivanja tenzija, jednostavno samo završila kao žrtva :laugh

teško povjerovati da postoji stvarna osoba koja bi se u sve stalno trpala u pogrešno vrijeme sa pogrešnim riječima i stavovima, a onda kukala i pitala zašto je dobila ban


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 14:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
bilbord je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:

Hehehe balinkuro mater ti ****** hehehe jeli ti jasno hehehe


Inkvizitoru, meni je odavno sve jasno, ali tebi nije do kraja. Gdje je Rajkan? Nadgleda, a?


Nije tebi nista jasno, tebi treba Srpska kobaja u međunožje da ti bude jasnije, jovo nanovo se reg. svaki put kada te banuju, a glupa kakva jesi ne znaš sakriti identitet i svaki put iste teme i priče i svaku put najebeš ko Munira u julu 1995, mislim da od starta i prvog nika ovo nije forum za tebe, ti bosanaska "katolkinjo" Slovenackog porijekla sa prebivalistem u BL =))

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
bilbord je napisao/la:
Znas ti zasto si ovdje, i ti i ostali zagovornici paranja BiH

BiH je davnih dana poparana.Ne može je više niko sastavit.
Prohujalo s vihorom. :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Ista osoba iza profila @bilbord i @bit cu kratak aktivni u isto vrijeme na forumu, a prije toga nogirana sa profilima @kiklop, @kolovoz571, @dunjevaca, @sorosh, @serenada732 i tako ukrug, ista ip adresa nije u stanju ni da je sakrije,a o istoj prici i mantri i da ne govorim :zubati

Bona munira VPN! VPN! :evotigana

Napisao bi ti i ulicu, ali bi me banovali na mjesec dana zbog toga, pa se ne isplati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 15:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
bilbord je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Ne, naprotiv.

Mi Hercegovci smo iznimno ponosni jer smo Hercegovci. A koliko sam mogao upratit, Hrvati iz Bosne su također jako ponosni jer su Bosanci.

Ma hajde, onda mi objasni zasto sam nekada banovana jer sam rekla da sam katolkinja iz Bosne? Rekli su mi da takvi ne postoje, ili sam hrvatica ili Fata??? Ja nisam hrvatica, jer se nisam ni rodila u Hrvatskoj, rodjena sam u Bosni, ali katolicke vjeroispovjesti. Pojasni mi....


Možda je razlog bio offtopic i trolanje, kao i sada. Ova tema je događanja u Republici Srpskoj.

O radu moderacije možeš na podforumu Primjedbe.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 16:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4761
Lokacija: Bosna
Otvorena obnovljena Aladža. Napokon lijepa vijest iz ove crne rupe, već duže vremena samo crna hronika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 16:55 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2019, 20:22
Postovi: 204
Srpsčanin je napisao/la:
To je nešto što je van našeg domašaja.U demokratiji svaki pojedinac može da se deklariše kako hoće pa i Muslimani.Uostalom mi i nemamo praktično nikakav uticaj na Federaciju BiH pa da od nas zavisi da li će Musliamni svojatati istoriju BiH i.Čak nemamo mogućnost ni da u našoj republici Muslimanima u tom pogledu postavimo ograničenja.Kad smo srpske Muslimane jednom priznali pod imenom "bošnjaci" tu se više ništa ne može promijeniti a sumanuto bi bilo da i mi počnemo da koristimo to ime za nas,kao kolektivno ime,To bi tek bio cirkus.Od Bosne,Bosanaca,Bošnjaka treba se jednsotavno što više distancirati što i jeste opredljenje srpske politike.


Ako oni mogu da traze da se promjeni ime Republika Srpska maozemo i mi da opozovemo ime Bosnjaci.Mogu se izbaciti iz ustava RS i svrastati kao turska nacionalna manjina u RS

_________________
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 17:04 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2019, 20:22
Postovi: 204
mirusvijetu je napisao/la:
Otvorena obnovljena Aladža. Napokon lijepa vijest iz ove crne rupe, već duže vremena samo crna hronika.

Nema tu nista ljepo.To su turski okupacioni spomenici,spomenici jednog zla vremena ,zlocina,klanja,nabijanja na kolac,silovanja,otimanja itd
Pogledaj ovaj putopis francuza Sarl Irljarta gore ,hodao je po srpskim selima bosasnkoj krajni i banjaluci 1876 nakon napada domacih Turaka opisano najsvirepije zlocine kakve ljudski um ne moze pojmiti

_________________
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 17:15 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2019, 20:22
Postovi: 204
Evo kako je nastala vecina turskih okupacionih spomenika u Bosni

Manastir srušili, Ferhadiju zidali

https://vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/82 ... iju-zidali

_________________
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 17:30 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2019, 20:22
Postovi: 204
Bugarska deportirala 340.000 etničkih Turaka

Ukoliko ne učinimo da tih 300.000 ljudi ne ode, za 15 godina Bugarska neće postojati. Bugarska bi bila drugi Kipar"
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/bu ... kih-turaka

BIH je nazlost postala drugi Kipar

_________________
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 17:32 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Manastir srušili, Ferhadiju zidali
U temeljima davno ugašenog manastira Karanovca pronađeno je glagoljično pismo koje kazuje o životu Srba u ovom delu RS i podseća na predanje po kome su Turci porušili hram da bi u Banjaluci sagradili džamiju.


Kao sto stotinu puta rekosmo Srba prije provale Turaka tu niti nema, drago mi je da potvrdjujete to i arheoloskim nalazima. Svi ti "manastiri" su nasi i veze s vama nemaju.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
mirusvijetu je napisao/la:
Otvorena obnovljena Aladža. Napokon lijepa vijest iz ove crne rupe, već duže vremena samo crna hronika.


Replika Aladze. Aladza je srusena prije cetvrt vijeka.
Nekvalitetna replika.


_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 17:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
trica je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Gdje ti ode trica u 1876 a sad je 2019 !

Nesmijemo da pokleknemo pred zahtjevima da se odreknemo nase istorije ,ispade da smo mi ovde stranci a oni autohtoni narod
Ne postoje nikakvi nacionalni Bosnjaci,ne smije im se to priznati ,hitno to treba opozvati
Turci su ovde okupatori i Turska je njihova maticna zemlja


Pa već smo/ste pokleknuli. Pogledaj popis 2013. pa ćeš vidjeti koliko je nacionanih Bošnjaka.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 18:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4761
Lokacija: Bosna
trica je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:
Otvorena obnovljena Aladža. Napokon lijepa vijest iz ove crne rupe, već duže vremena samo crna hronika.

Nema tu nista ljepo.To su turski okupacioni spomenici,spomenici jednog zla vremena ,zlocina,klanja,nabijanja na kolac,silovanja,otimanja itd
Pogledaj ovaj putopis francuza Sarl Irljarta gore ,hodao je po srpskim selima bosasnkoj krajni i banjaluci 1876 nakon napada domacih Turaka opisano najsvirepije zlocine kakve ljudski um ne moze pojmiti


Ja tebi vjerujem kad kažeš da ti to nije lijepa vijest. Da smijete, opet bi porušili.
Kad kažem da je lijepa vijest, mislim na civilizirani svijet, ne na vas đikane :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 05 svi 2019, 20:38 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Dejtonskim sporazumom su Muslimani prosvecovani pod imeneom Bosnjaci jer Dejtonski sporazum je imao za cilj da zaustavi rat a pitanje rjesenja imena Muslimana odnosno vracanja na ime Muslimani ili Turci ostavljeno je za kasnije jer je ponavljam prioritet bio mir tj.zaustavljanje rata.Zato se to ime i jeste provuklo kao puvanjak iz gaca, neprimjetno. Danas toliko godina nakon zaustavljanja rata to pitanje mora biti pokrenuto prvo od Banjaluke i Mostara a onda i drzava koje su garanti Dejtona Srbije i Hrvatske.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 06 svi 2019, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
https://www.facebook.com/10001888959751 ... /?sfnsn=mo

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 07 svi 2019, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:zivili

Citat:
POTVRDIO PREMIJER

Republika Srpska nastavlja s formiranjem rezervnog sastava policije

Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković izjavio je da formiranje rezervnog sastava policije Republike Srpske teče prema planu i da će se uskoro pred parlamentom naći prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o policiji i unutrašnjim poslovima, kojim je predviđeno njegovo formiranje

"To je potreba Republike Srpske i ne želim uopće da dovodim u pitanje da li se to nekome sviđa ili ne", rekao je Višković novinarima u Banjoj Luci.

Višković je podsjetio da je Narodna skupština Republike Srpske nedavno usvojila Nacrt zakona o izmjenama i dopunama Zakona o policiji i unutrašnjim poslovima kojim je predviđeno uspostavljanje rezervnog sastava policije.

"U narednom periodu ovaj zakon će se pojaviti u parlamentu RS u formi prijedloga. Ako ga usvoji Narodna skupština i stupi na snagu, mi ćemo onda pripremati kroz budžete sredstva da bismo mogli uspostaviti rezervni sastav policije Republike Srpske", pojasnio je Višković.

Komentarišući izjave političkih predstavnika i predstavnika nevladinih organizacija u Federaciji BiH koji se zalažu za formiranje rezervnog sastava policije u svim policijskim agencijama BiH, Višković je rekao da preporučuje FBiH i kantonima da formiraju rezervni sastav policije.

"Postojeći sastav policije nije dovoljan da rješava pitanje migrantske krize i sve ove stvari koje su nam se dešavale i dešavaju ovih dana", smatra Višković.

On kaže da RS svakodnevno ima zahtjev granične službe BiH da jedan broj policajaca RS da na ispomoć kako bi spriječili priliv migranata.

"Možemo odvojiti jedan broj ljudi. Ali, formiranjem rezervnog sastava policije Republike Srpske možemo da izdvojimo veći broj ljudi i da na neki način migrantsku krizu stavimo pod kontrolu", rekao je Višković.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 07 svi 2019, 21:40 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2019, 20:22
Postovi: 204

_________________
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 08 svi 2019, 09:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Kučka dobila deset godina, koliko bi dobila i da je skrivila saobraćajnu nesrecu sa smrtnim ishodom a ne mučki zaklala dijete od deset godina ... :rigam

Citat:
Elfeta Veseli osuđena na 10 godina zatvora za ubistvo dječaka u Zvorniku

Sud BiH izrekao je danas prvostepenu presudu kojom je Elfeta Veseli osuđena na 10 godina zatvora za ubistvo dvanaestogodišnjeg dječaka Slobodana Stojanovića 1992. godine kod Zvornika.

Sakib Halilović oslobođen je optužbi da je posmatrao ubistvo dječaka i propustio da, kao komandant Diverzantskog voda Komande združenih jedinica Liplje, Kamenica (Armija RBiH), kazni Veseli koja je bila pripadnik ovog voda.

Na osnovu iskaza velikog broja svjedoka i vještaka medicinske struke Sudsko vijeće je zaključilo da je Veseli počinila krivično djelo za koje je optužnica tereti.

Elfeti Veseli je u kaznu uračunato i vrijeme provedeno u pritvoru od 24. marta 2017. godine, kao i vrijeme provedeno u ekstradicionom pritvoru u Švajcarskoj.



_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 08 svi 2019, 10:29 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2019, 18:55
Postovi: 80
LakePlacid je napisao/la:
Kučka dobila deset godina, koliko bi dobila i da je skrivila saobraćajnu nesrecu sa smrtnim ishodom a ne mučki zaklala dijete od deset godina ... :rigam

Citat:
Elfeta Veseli osuđena na 10 godina zatvora za ubistvo dječaka u Zvorniku

Sud BiH izrekao je danas prvostepenu presudu kojom je Elfeta Veseli osuđena na 10 godina zatvora za ubistvo dvanaestogodišnjeg dječaka Slobodana Stojanovića 1992. godine kod Zvornika.

Sakib Halilović oslobođen je optužbi da je posmatrao ubistvo dječaka i propustio da, kao komandant Diverzantskog voda Komande združenih jedinica Liplje, Kamenica (Armija RBiH), kazni Veseli koja je bila pripadnik ovog voda.

Na osnovu iskaza velikog broja svjedoka i vještaka medicinske struke Sudsko vijeće je zaključilo da je Veseli počinila krivično djelo za koje je optužnica tereti.

Elfeti Veseli je u kaznu uračunato i vrijeme provedeno u pritvoru od 24. marta 2017. godine, kao i vrijeme provedeno u ekstradicionom pritvoru u Švajcarskoj.




Sramota. Deset godina!!! Za takvo svirepo ubistvo!!!

Slobodana Stojanovića (11) je pronašao patolog u jami kod sela Donja Kamenica kod Zvornika u starom plavom radničkom mantilu zajedno sa nekoliko ubijenih Srba. U gornjoj vilici nije imao šest prednjih zuba koje su mu izbili.

Stomak mu je bio rasporen u obliku krsta, a metak ispaljen u slepoočnicu iz neposredne blizine.
Njegovo telo na obdukciji je pregledao patolog dr Zoran Stanković 6. marta 1993. godine.
Anđelku su odsekli glavu i igrali fudbal s njom: Prošlo je 26 godina od krvavog Petrovdana u Bratuncu (FOTO)
- Pronašli smo ga u jednoj jami u obližnjim brdima. Sa telima još nekoliko ubijenih Srba. Bilo je u poodmakloj fazi raspadanja. Dečak je na sebi imao samo stari tamno-plavi radnički mantil. Sa etiketom "Primorje". Ispod - ništa. Identifikovali su ga otac Ilija i majka Desanka - rekao je patolog.
Desankin sin Slobodan je pod zemljom duže nego što je po njoj hodao. Ubili su ga na najsvirepiji način 1992. godine, kada je imao samo jedanaest godina.
Albanka Elfeta Veseli, iz istog sela, poznavala je Slobodana, naravno. Imala je tog dana pune 32 godine, ali i morbidnu potrebu da i ritualnim iživljavanjem nad 11-godišnjim komšijom "škijom" utoli mržnju. Dokazujući se pred lokalnim Alahovim ratnicima.

Elfete je imala 32 godine kada je masakrirala Slobodana. Ona je uhapšena u Švajcarskoj 25 godina nakon zločina, ali još uvek nije osuđena.
U ovom slučaju naprasno nestaju svedoci koji su videli kako Albanka nesrećnom dečaku seče uši, nožem para trbuh i na kraju puca u glavu.
Za samo mesec dana, sa svojih dugogodišnjih adresa, nestala je polovina od oko 30 najavljenih svedoka tužilaštva. Desetak očevidaca je isključilo telefone i promenilo broj, a nekoliko njih što su se pojavili na suđenju naprasno su zaboravili sve ključne detalje zločina.
U ranu zoru 4. juna porodica Stojanović bežala je kod kumova u zaselak Dženarike. Mali Slobodan se setio da je zaboravio svog psa. Dok su svi spavali iskrao se i vratio po Lesija.
Preplašenog Slobodana uhvatila je Albanka, skinula ga i zverski ubila. Telo mrtvog dečaka završilo je u jami sa još pet Srba.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36838 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603 ... 1474  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 252 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO