HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2539 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 102  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Stinger19 je napisao/la:
boze poplavi, i speri necist sa zemlje. barem dok ljudska sila konacno to ne ucini.

slika


Molim brzo Cehu da vidimo koliko su naša naselja pogođena ili je moguće da sv. Franjo Tuđman šalju poplavu samo Srbima i Bošnjacima.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Koji si ti bolesnik, od pozivanja klanja Srba i Hrvata do pozivanja na trovanje djece mišomorom "dok im stomaci ne nabreknu" sada i ovo, ni jedan Hrvat na forumu nema ustaško =U= a ti se nasao da stavis za profilnu, takve samo maljem i u prvi potok, po recepturi onih koji su stajali iza tog =U=

Zaboravljaš ****** i pomoć vjernika Saborne crkve koji su za Doboj spremili stotinjak paketa pomoci, pa ljudi culi za muslimansko selo sa desetak starijih muslimana koji su isto bili poplavljeni, pa umjesto 100 paketa za 100 Srpskih porodica odvojili su par paketa i za njih, pa su se Srpske porodice nekako skrpile i podijelili ono sto su dobili, da bi i muslimani nesto dobili da nebi skrepali od gladi ...

A ovo tvoje pisanje, nacin izrazavanja i nastupa je ocigledno kao sa onim komentarima ispod clanaka na klix-u, krajnije bolesno do srži ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Koji si ti bolesnik, od pozivanja klanja Srba i Hrvata do pozivanja na trovanje djece mišomorom "dok im stomaci ne nabreknu" sada i ovo, ni jedan Hrvat na forumu nema ustaško =U= a ti se nasao da stavis za profilnu, takve samo maljem i u prvi potok, po recepturi onih koji su stajali iza tog =U=


lijepo sam ti rekao da nisam komentator sa klixa, utoliko vise sto se spominju hrvati u negativnom kontekstu. jeftina ti je prica da me ovdje pokusas diskvalificirati. nosili mi slovo u na kapi ili ne nosili, mi smo svi ustase za vas i sve nas ceka ista sudbina ako bude budala da vam se daju u ruke.

Citat:
Zaboravljaš ****** i pomoć vjernika Saborne crkve koji su za Doboj spremili stotinjak paketa pomoci, pa ljudi culi za muslimansko selo sa desetak starijih muslimana koji su isto bili poplavljeni, pa umjesto 100 paketa za 100 Srpskih porodica odvojili su par paketa i za njih, pa su se Srpske porodice nekako skrpile i podijelili ono sto su dobili, da bi i muslimani nesto dobili da nebi skrepali od gladi ...


godisnje nam uz pomoc hrvata ukradete 300 milijuna maraka iz indirektnih poreza. i jos se hvalis kako ste bacali mrvice. pustite vi nase pare, pa nece biti potrebe da odvajate mrvice.

Citat:
A ovo tvoje pisanje, nacin izrazavanja i nastupa je ocigledno kao sa onim komentarima ispod clanaka na klix-u, krajnije bolesno do srži ...


nemam veze sa klixom, mrzim taj cetnicki ns-sdp portal. ono sto vi vec 200 godina cinite je valjda borba za slobodu, a mi kad se branimo onda je to bolesno. :evotigana

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 14:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68235
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stinger19 je napisao/la:
godisnje nam uz pomoc hrvata ukradete 300 milijuna maraka iz indirektnih poreza. i jos se hvalis kako ste bacali mrvice. pustite vi nase pare, pa nece biti potrebe da odvajate mrvice.


Nije to svake godine, već po potrebi. Radi se o računovodstvenoj anomaliji, godišnjem izravnavanju računa između nas i Srba. Te godine mi smo malo više političkih usluga dugovali, pa smo to monetarno prebili.

Prebacili smo iz vašeg džepa 300 milijuna na račun RS, tako da Dodik više nije trebao MMF. :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
do pozivanja na trovanje djece mišomorom "dok im stomaci ne nabreknu"


takve stvari ne pisem, nadji jedan upis sa tako necim. nadalje ne pravi famu i bauk oko srpcadi. nisam za ubijanje nicije djece, ali vi ste samo u sarajevu ubili 1400 nase djece svih nacionalnosti. oko za oko, zub za zub. to je za sva vremena od srpcadi napravilo vrlo legitimnu vojnu metu. cistu kao suza i pred ljudima i pred bogom. ili hoces reci da nasa djecu nisu djeca vec turci, a vasa djeca valjda neki buduci ljudi. mamu ti ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 14:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68235
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Poslije OHR-a koji vec 10 godina "nece da nam napravi Bosnu", poslije demografske propasti uslijed iseljavanja, ovi islamski šamani sada prešli na zazivanje kiše kao nova nada da će dobiti muslimansku Bosnu.

Mole Alaha da im uveća teritorij za skromnih 300% dok oni sjede i cuclaju nargilu.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
ni jedan Hrvat na forumu nema ustaško =U=


ko su i sto su ovi moderni "hdz hrvati" ustrojeni bleiburgom, kriznim putem, mijesanim brakovima sa srbima, i udbom, to mene ne zanima. sutra da skacu sa subarama i da slikaju po guci kao nesudjeni konzul zaboli me. ne smeta vam kad se ponosite djedovim cetnickim bradama, a ja cija je porodica dala 2 ustasa, 2 domobrana i pripadnika handzar divizije ne mogu i ne smijem da se ponosim istim onim cim se vi ponosite !? a sta sam trebo stavit, petokraku ? iako imam i clanova porodice koji su bili u partizanima, njihovo je porazeno 90tih, i izaslo je da je ustaski dio familije bio u pravu. vrijeme je istesalo prave vrijednosti.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Poslije OHR-a koji vec 10 godina "nece da nam napravi Bosnu", poslije demografske propasti uslijed iseljavanja, ovi islamski šamani sada prešli na zazivanje kiše kao nova nada da će dobiti muslimansku Bosnu.

Mole Alaha da im uveća teritorij za skromnih 300% dok oni sjede i cuclaju nargilu.



pa nije bas, danju i nocu tvornice rade i kuju oruzje, svako ko se sprema u rat, se bavi sportom, nabija kondiciju, vjezba se gadjanje, pa necemo na tv da snimamo kako se spremamo. uskoro ce i vojna obuka u skole, ustrojava se rezervni sastav. zajebo si se robija sa nargilom ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Necu se ja sa tobom raspravljati, i davati ti materijala da postaš post za postom, nisam budala, a ima mnogo bolji, kulturniji i emancipovaniji nacin za to, a i ovo toleriranje nekih stvari od strane moderacije mi govori da služiš svrsi ...

Na jednoj od adresa ce sigurno reagovati, od svog prvog posta i registrovanja na forum, širiš nacionalnu i vjersku mržnju, pozivaš na klanja i ubijanja, postaš fašističke simbole itd., nije mi problem odvojiti desetak minuta, napisati prijavu, kopirati i poslati na par razlicitih mail adresa ...

Citat:


A da reaguju, reaguju :evotigana

Citat:
Za pet dana u BiH uhapšene tri osobe zbog govora mržnje na internetu

Sve češća saradnja portala Klix.ba, državnih institucija i internet provajdera rezultirala je hapšenjem čak tri osobe na području BiH u samo pet dana, koje su pisale poruke govora mržnje u komentarima na vijesti portala Klix.ba.

Najposjećeniji internet portal u BiH Klix.ba već godinama sarađuje sa svim državnim, entitetskim i lokalnim organima na suzbijanju govora mržnje, kako na našem, tako i drugim portalima i društvenim mrežama. Ovi napori u posljednje vrijeme su intenzivirani, a rezultirali su hapšenjem nove tri osobe u samo nekoliko dana, koje su komentare na vijesti iskoristile za pisanje govora mržnje.

U saradnji Klix.ba sa sigurnosnim agencijama policijski sužbenici locirali su 1. aprila jednu osobu na području Tuzle, a druge dvije osobe 4. aprila na području Sarajeva zbog krivičnog djela ugrožavanja sigurnosti. Sve tri osobe su zloupotrijebile mogućnost komentarisanja vijesti na našem portalu anonimno iznoseći razne uvrede na vjerskoj, nacionalnoj i drugim osnovama, kao i prijetnje trećim osobama pod svojim pseudonimima.

Inače, portal Klix.ba mjesečno čita 550 hiljada čitatelja iz Bosne i Hercegovine, a oko 5.000 korisnika svakodnevno objavi i do 10 hiljada komentara. Iako su pravila o pisanju komentara svi korisnici prihvatili prilikom registracije i mogu se pročitati i uz svaku vijest, mnogi čitatelji zloupotrebljavaju ovu mogućnost ne shvatajući da se radi o krivičnom djelu. Klix.ba garantuje anonimnost svim korisnicima koji pišu komentare, a ne krše pravila dobrog ponašanja, a oni korisnici koji iznose govor mržnje mogu biti procesuirani u saradnji s državnim organima.

S obzirom na veliki broj komentara, gotovo je nemoguće da naši administratori uklone sve komentare koji sadrže govor mržnje u stvarnom vremenu. Dnevno se obrišu stotine komentara sa sadržajem govora mržnje, a svi korisnici budu banovani. Zahvaljujemo se čitateljima koji koriste opciju "Prijavi komentar" čim naiđu na komentar koji sadrži govor mržnje.


Nastavi, makar nece biti uzalud sav tvoj trud ... :zubati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Jos deset upisa i dobice zlatnog ljiljana.U carsiji slovi za sajber gaziju.Ako ga spanjgaju onda je sehid i pripadaju mu obecane dzenetske djevice


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Na jednoj od adresa ce sigurno reagovati, od svog prvog posta i registrovanja na forum, širiš nacionalnu i vjersku mržnju, pozivaš na klanja i ubijanja, postaš fašističke simbole itd., nije mi problem odvojiti desetak minuta, napisati prijavu, kopirati i poslati na par razlicitih mail adresa ...


koliko znam u kanadi nema sipe i fupa. al nek dodju. a i nemamo zakona o fasistickim simbolima. nemamo jarane. i konacno, ja sam samo ono sto jesam, zato se ne ide u zatvor, nije 1992 na teritorijama pod vasom kontrolom. sloboda govora i misljenja jarane. i konacno imam i ja ledja jarane. :kava

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 15:28 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Što je sa Gunjom? Jesu li obnovljeni oni nasipi koje su naši srušili u "false flagu"??


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 15:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
dudu je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
boze poplavi, i speri necist sa zemlje. barem dok ljudska sila konacno to ne ucini.

slika


Molim brzo Cehu da vidimo koliko su naša naselja pogođena ili je moguće da sv. Franjo Tuđman šalju poplavu samo Srbima i Bošnjacima.

=))
Pa ovo je nijedno hr. naselje.
Naša sela oko Žepča i Vareša ne bi trebala biti izložena poplavama.
Eventualno Usora.

Ode Bošnjakistan u Savu =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Na jednoj od adresa ce sigurno reagovati, od svog prvog posta i registrovanja na forum, širiš nacionalnu i vjersku mržnju, pozivaš na klanja i ubijanja, postaš fašističke simbole itd., nije mi problem odvojiti desetak minuta, napisati prijavu, kopirati i poslati na par razlicitih mail adresa ...


koliko znam u kanadi nema sipe i fupa. al nek dodju. a i nemamo zakona o fasistickim simbolima. nemamo jarane. i konacno, ja sam samo ono sto jesam, zato se ne ide u zatvor, nije 1992 na teritorijama pod vasom kontrolom. sloboda govora i misljenja jarane. i konacno imam i ja ledja jarane. :kava

Pile moje zato si ti tako hrabra i zlocesta.
Dok ti uhvatis low cost let dovde rat se uveliko zavrsi...
Zasto si se prepala pa promjenila avatar?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
stratilat je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:

koliko znam u kanadi nema sipe i fupa. al nek dodju. a i nemamo zakona o fasistickim simbolima. nemamo jarane. i konacno, ja sam samo ono sto jesam, zato se ne ide u zatvor, nije 1992 na teritorijama pod vasom kontrolom. sloboda govora i misljenja jarane. i konacno imam i ja ledja jarane. :kava

Pile moje zato si ti tako hrabar i zlocest.
Dok ti uhvatis low cost let dovde rat se uveliko zavrsi...


Da, inace bejha internet provajderi posluju i u Kanadi, klasicni glupi mUjo ... =))

Vidiš da se ukakao i da je vec sa profilne skinuo ustaško =U=, a cak i da zivi u Kanadi, SIPA kao drzavna bezbjednosna agencija preuzima posao, identifikuje i obavjestava nadleznu agenciju u Kanadi, tako su prije par godina Hrvati identifikovali lice iz Australije koje je na index.hr radilo slicne stvari, isti slucaj i sa Srbinom iz Beča koji je prijetio Vučiću, i pozivao na klanja i ustanak u Srbiji, a o njemu nebih dalje, sada neka ceka dostavu, sam pao, sam se ubio ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Robbie MO je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:
godisnje nam uz pomoc hrvata ukradete 300 milijuna maraka iz indirektnih poreza. i jos se hvalis kako ste bacali mrvice. pustite vi nase pare, pa nece biti potrebe da odvajate mrvice.


Nije to svake godine, već po potrebi. Radi se o računovodstvenoj anomaliji, godišnjem izravnavanju računa između nas i Srba. Te godine mi smo malo više političkih usluga dugovali, pa smo to monetarno prebili.

Prebacili smo iz vašeg džepa 300 milijuna na račun RS, tako da Dodik više nije trebao MMF. :zubati


:laugh


Elem ,poplave, ne ponovilo se :huh



_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 16:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Da, inace bejha internet provajderi posluju i u Kanadi, klasicni glupi mUjo ... =))

Vidiš da se ukakao i da je vec sa profilne skinuo ustaško =U=, a cak i da zivi u Kanadi, SIPA kao drzavna bezbjednosna agencija preuzima posao, identifikuje i obavjestava nadleznu agenciju u Kanadi, tako su prije par godina Hrvati identifikovali lice iz Australije koje je na index.hr radilo slicne stvari, isti slucaj i sa Srbinom iz Beča koji je prijetio Vučiću, i pozivao na klanja i ustanak u Srbiji, a o njemu nebih dalje, sada neka ceka dostavu, sam pao, sam se ubio ...



ma ne, stojim iza onog sto govorim. sto mislim, to i govorim. ja samo hocu sa istaknem tim za koji igram. daj posalji bogati te ruse i srbe da vidimo kako suzbijaju americke proxyije. da vidimo ko ima jaca ledja. :kava

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 10 svi 2019, 16:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Ceha je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Molim brzo Cehu da vidimo koliko su naša naselja pogođena ili je moguće da sv. Franjo Tuđman šalju poplavu samo Srbima i Bošnjacima.

=))
Pa ovo je nijedno hr. naselje.
Naša sela oko Žepča i Vareša ne bi trebala biti izložena poplavama.
Eventualno Usora.

Ode Bošnjakistan u Savu =))


O kakvim poplavama govorite, nitko ih ne spominje. Vijest dana je SDA renovira salu za konferencije. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 11 svi 2019, 01:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Zazivanje Allaha da "kazni i ponizi" neprijatelje, tipični Palestinci.



zazivanje i isusa krista i jahwea itd. takodjer, da bog bude bic boziji za srpske skotove. sve biblijske posasti na srbe. a to za palestince ostavi za pedju kojovica i sasu magazinovica.

Nemaju ti oni vremena vise. Pobrinuli su se za pravdu u julu 1995 i to ti je to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 11 svi 2019, 06:54 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2017, 19:42
Postovi: 389
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
ni jedan Hrvat na forumu nema ustaško =U=


ko su i sto su ovi moderni "hdz hrvati" ustrojeni bleiburgom, kriznim putem, mijesanim brakovima sa srbima, i udbom, to mene ne zanima. sutra da skacu sa subarama i da slikaju po guci kao nesudjeni konzul zaboli me. ne smeta vam kad se ponosite djedovim cetnickim bradama, a ja cija je porodica dala 2 ustasa, 2 domobrana i pripadnika handzar divizije ne mogu i ne smijem da se ponosim istim onim cim se vi ponosite !? a sta sam trebo stavit, petokraku ? iako imam i clanova porodice koji su bili u partizanima, njihovo je porazeno 90tih, i izaslo je da je ustaski dio familije bio u pravu. vrijeme je istesalo prave vrijednosti.

Po forumima ste skoro pa stopostotni antifašisti i partizani, a u ww2 statistička greška. :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 12 svi 2019, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Gradonačelnik je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:

ko su i sto su ovi moderni "hdz hrvati" ustrojeni bleiburgom, kriznim putem, mijesanim brakovima sa srbima, i udbom, to mene ne zanima. sutra da skacu sa subarama i da slikaju po guci kao nesudjeni konzul zaboli me. ne smeta vam kad se ponosite djedovim cetnickim bradama, a ja cija je porodica dala 2 ustasa, 2 domobrana i pripadnika handzar divizije ne mogu i ne smijem da se ponosim istim onim cim se vi ponosite !? a sta sam trebo stavit, petokraku ? iako imam i clanova porodice koji su bili u partizanima, njihovo je porazeno 90tih, i izaslo je da je ustaski dio familije bio u pravu. vrijeme je istesalo prave vrijednosti.

Po forumima ste skoro pa stopostotni antifašisti i partizani, a u ww2 statistička greška. :rigam

Dedo, babo, daidža, amiđa... :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 12 svi 2019, 14:07 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Prošli put kad su bile poplave Hrvatska je preko službi uništila Gunju da spasi u Srbiji 10 000 ljudi, nadam se da se to neće opet ponoviti zbog Vujadina, Informera, Vulina, Dačića i sličnih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 12 svi 2019, 20:04 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Izlila se rijeka Puharska u Prijedoru, poplavljeno nekoliko kuća
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izlila- ... /190512089

Kaos vec poceo a prava kisa jos nije ni stigla...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 12 svi 2019, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Diablo je napisao/la:
Izlila se rijeka Puharska u Prijedoru, poplavljeno nekoliko kuća
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izlila- ... /190512089

Kaos vec poceo a prava kisa jos nije ni stigla...


Pogledaj komentare ispod clanka, a ne znaju da pretezno u Donjoj Puharskoj žive muslimani :zubati

Slave sto je polavljeno par kuca, ne znajuci da su kuce vjerovatno u vlasnistvu "muje i sulje", kakvi mozgovi jbt ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poplave u BiH 2014. , 2019.
PostPostano: 12 svi 2019, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
LakePlacid je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Izlila se rijeka Puharska u Prijedoru, poplavljeno nekoliko kuća
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izlila- ... /190512089

Kaos vec poceo a prava kisa jos nije ni stigla...


Pogledaj komentare ispod clanka, a ne znaju da pretezno u Donjoj Puharskoj žive muslimani :zubati

Slave sto je polavljeno par kuca, ne znajuci da su kuce vjerovatno u vlasnistvu "muje i sulje", kakvi mozgovi jbt ...

Vidio sam hahahhaha posebno me je nasmijao ratko kad nudi "bonu" :zubati . Sigurno je ono sivi vuk...

Da nastavimo...
Bujice stvorile probleme u Bosanskom Novom
https://avaz.ba/vijesti/bih/484690/buji ... skom-novom

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2539 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 102  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, daramo, lider30, Naša Kvačica, Pejtonac sa juga, Robbie MO i 290 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO