HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 01:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1554 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 63  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 05 vel 2019, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
novovrijeme je napisao/la:
Citat:
Tog kobnog februara, nešto poslije 12:30 sati, s agresorskih položaja na području sela Gornji Mrkovići - Sarajevo ispaljen je minobacački projektil kalibra 120 mm na gradsku pijacu Markale, usljed čije eksplozije je poginulo 68 Sarajlija, a teže i lakše su ranjene 142 osobe.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjan ... /190205037


Dakle u pitanju je ova spravica:

slika

slika

Aj sto lazu nas, to je razumljivo al sto lazu sebe, za to im skidam kapu. Samo jos jedan pokazatelj sa kakvim mi bolesnicima imamo posla.
Nakon komisije za Srebrenicu osnovati komisuju za Markale i Kapiju. Mi Srbi sto smo uradili to priznamo, nije da se bas nesto i potresamo, neprijatelji ko neprijatelji, rat je rat. Al laz je laz. A posebno kad je laz ovako ocigledna.


Baš su ga prećerali. Onako "po turski".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 05 vel 2019, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Nepuše ni oni više jeftinu Sarajevsku Drinu ...

Citat:
Pola sata sjećanja na žrtve masakra na Markalama: Preživjeli nezadovoljni odzivom sugrađana

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 10 vel 2019, 14:34 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
https://www.youtube.com/watch?v=ZnKp6KE ... yuJcIQuTmk

nema cile mile s damirom

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 11 vel 2019, 11:13 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Pogledajte magične prizore otvaranja EYOF-a snimljene iz zraka


Spektakularno otvaranje Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EYOF) na stadionu "Asim Ferhatović Hase" u Sarajevu desetine hiljada ljudi su doživjele na mjestu događaja. Stotine hiljada, vjerovatno, pratile su ovo putem televizijskog prijenosa.


Nakon što je Larisa Cerić upalila olimpijski plamen EYOF na stadionu "Asim Ferhatović Hase" u Sarajevu, uslijedio je veličanstveni vatromet.

Paljenjem plamena zvanično je završena ceremonija otvorenja EYOF-a, a posjetioce je ispratila pjesma Kemala Montena "Sarajevo ljubavi moja".

Pogledajte kako je sve ovo izgledalo iz zraka odnosno kako su kamere na dronu zabilježile ove magične trenutke.


https://www.klix.ba/sport/pogledajte-ma ... FEN7qzXxfE

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 11 vel 2019, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
sorosh je napisao/la:
Pogledajte magične prizore otvaranja EYOF-a snimljene iz zraka


Spektakularno otvaranje Evropskog omladinskog olimpijskog festivala (EYOF) na stadionu "Asim Ferhatović Hase" u Sarajevu desetine hiljada ljudi su doživjele na mjestu događaja. Stotine hiljada, vjerovatno, pratile su ovo putem televizijskog prijenosa.


Nakon što je Larisa Cerić upalila olimpijski plamen EYOF na stadionu "Asim Ferhatović Hase" u Sarajevu, uslijedio je veličanstveni vatromet.

Paljenjem plamena zvanično je završena ceremonija otvorenja EYOF-a, a posjetioce je ispratila pjesma Kemala Montena "Sarajevo ljubavi moja".

Pogledajte kako je sve ovo izgledalo iz zraka odnosno kako su kamere na dronu zabilježile ove magične trenutke.


https://www.klix.ba/sport/pogledajte-ma ... FEN7qzXxfE


Bezveze.
Al za provinciju tipa Sarajeva ovo je sigurno istorijski dogadjaj. :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 11 vel 2019, 18:08 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Siguran sam da je ponuda u manjem entitetu, velegradima tipa Sokolac, Han Pijesak, Foca - i sta se jos granici s glavnim ti gradom u kojem ti licno bivsi predsjednik stoluje, mnogo sarenija..

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 11 vel 2019, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
:laugh

Do kad više ovi Đemo-sajdi.

RIJETKI SU PRENIJELI
Otvaranje EYOF-a u Sarajevu nije tema u regionalnim i svjetskim medijima

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 11 vel 2019, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Iskreno, ja prvi put za ovo čuo kad su spomenuli da će Dodik držati govor. Vidite koja veličina je taj Milorad Dodik.
Muslimani se hvataju za svaku slamku da sami sebi budu nešto značajni. A dobro, drago mi da će se istrošiti oko ovoga. To je pozitivno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 26 ožu 2019, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
Svi članovi Skupštine Kantonalnog javnog komunalnog preduzeća "Vodovod i kanalizacija" Sarajevo podnijeli su neopozive ostavke, saznaje Klix.ba.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/svi-cla ... /190326039


Eto ljeta eto suše. :smijeh
Đe ćeš ba napraviti vodovod, to ni Rimljani nisu znali napraviti kako treba a ne današnji hinsan. Put pod noge pa na Benbašu po vodu, ha ja.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 26 ožu 2019, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Skužili da to ne mogu popraviti pa bježe od tog. Nek im Bakir popravlja cijevi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 26 ožu 2019, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Citat:
BANJA LUKA
DRON SNIMA PUKOTINE NA CIJEVIMA
https://srpskainfo.com/dron-snima-pukot ... banjaluci/


Kemo se osjeća zbunjeno...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 26 ožu 2019, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Jebem mu mater, pa nije baš toliko skupo zameniti cevi, crpne stanice i postrojenja za preradu vode. I još su dobili više donacija nego Zapadna Nemačka Maršralovim planom. Krađa, nesposopnost ili kurcobolja? Ne ide mi nikako u glavu da decenijama nisu sposobni da obnove vodovod. Kako jbt?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 27 ožu 2019, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sve im ode na ratne penzije i socijale. To je bačen novac u vodu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 04 tra 2019, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Aktuelno ...

Mora i čaršija i čaršijaneri od necega zivjeti, razbacaju se Arapi parama ...

:sega

Citat:
Poskupjeli ćevapi na Baščaršiji: U nekim ćevabdžinicima porcija sada košta 8 KM

U nekoliko ćevabdžinica u starom dijelu Sarajeva došlo je podizanja cijena određenih jela s roštilja, a to se posebno odnosi na ćevape. Naime, sada porcija ćevapa košta 8 KM, a sve do prije nekoliko dana bila je za 1 KM jeftinija. Potvrdu ove informacije Klix.ba dobio je u određenim ćevabdžinicima.
Čitaoci portala Klix.ba bili su iznenađeni računima u nekoliko ugostiteljskih objekata na Baščaršiji gdje je porcija ćevapa za jednu marku skuplja.

Tačnije, 250 grama ćevapa sada u pojedinim ćevabdžinicama košta 8 KM, a do prije nekoliko dana su stanovnici Sarajeva i brojni turisti mogli pojesti istu porciju 7 KM. Proporcionalno ovome, pola porcije ćevapa, tj. 125 grama je također poskupjelo za 50 feninga.

Iako su neke ćevabdžinice podigle cijene određenih jela koja se nalaze na njihovim jelovnicima, druge su ipak odlučile svoju stalnu klijentelu zadržati standardnim cijenama, pa je tako moguće i dalje na Baščaršiji desetku pojesti za 7 KM, a negdje čak i jeftinije.

Podsjećamo da se prije desetak godina porcija ćevapa u srcu starog dijela Sarajeva mogla pojesti za samo 5 KM, ali trend stalnog povećanja cijena iz dana u dan je uzimao sve veći danak, a na ovu praksu nisu ostali imuni ni ugostiteljski djelatnici.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 04 tra 2019, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Smanjuje se razlika u cijenama između Trokutistana i Hercegovine. Više i ne postoji razlika. Što znači da sve više uvoze materijal i sirovinu.

No, razlika u plaćama je i dalje velika.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 06 tra 2019, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Mogao bi neko sa strane i povjerovati da domaći muslimanski fanatici ne napadaju djecu Srpske i Hrvatske nacionalnosti koja imaju istaknuta krst oko vrata, ne šaraju, ne pljačkaju i ne pale crkve ili napadaju i svoju djecu koja imaju šahovnicu na jakni ...

Citat:
DAN GRADA

Skaka: Mi u Sarajevu ne živimo jedni pored drugih, nego jedni sa drugima

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 18 tra 2019, 22:52 
Offline

Pridružen/a: 10 tra 2019, 15:28
Postovi: 246
Danas kad sam prolazio pored hotela holiday inn, slucajno sam pogledao u otvoren gepek saobracajne policije. Posto je policajac gledao saobracaj iz grada, ja sam imao poptun pregled njegovog gepeka, u jednom trenutku mi je palo na pamet da maznem neku glupost iz gepeka, posto je udaljen jedno 7 metara i ne obraca paznju. Pored ostalih stvari vidjeh kalasnjikov, i u cudu ne mogu da vjerujem. On i dalje prati saobracaj koji ide iz grada. Ja malo frustriran prilazim i gledam u njega, on nista. Onda kontam, pa jebote kalas na izvolite ostavio, onda sam malo ubrzo. Imam i slike, ali se ne vidi situacija najbolje, skoda oktavia nova i gepek otvoren, i bruka prolaznika.

_________________
Izučavaći budalizma su budalisti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 19 tra 2019, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da, samo ti i policajac na sunčanoj livadi, neopterećeni. I 23 godine zatvora. Ne lupetaj.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 19 tra 2019, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Bit cu kratak je napisao/la:
Danas kad sam prolazio pored hotela holiday inn, slucajno sam pogledao u otvoren gepek saobracajne policije. Posto je policajac gledao saobracaj iz grada, ja sam imao poptun pregled njegovog gepeka, u jednom trenutku mi je palo na pamet da maznem neku glupost iz gepeka, posto je udaljen jedno 7 metara i ne obraca paznju. Pored ostalih stvari vidjeh kalasnjikov, i u cudu ne mogu da vjerujem. On i dalje prati saobracaj koji ide iz grada. Ja malo frustriran prilazim i gledam u njega, on nista. Onda kontam, pa jebote kalas na izvolite ostavio, onda sam malo ubrzo. Imam i slike, ali se ne vidi situacija najbolje, skoda oktavia nova i gepek otvoren, i bruka prolaznika.


:zubati

Saobraćajna ne duži duge cijevi, nigdje, pa ni u Sarajevu ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 19 tra 2019, 19:43 
Offline

Pridružen/a: 10 tra 2019, 15:28
Postovi: 246
LakePlacid je napisao/la:
Bit cu kratak je napisao/la:
Danas kad sam prolazio pored hotela holiday inn, slucajno sam pogledao u otvoren gepek saobracajne policije. Posto je policajac gledao saobracaj iz grada, ja sam imao poptun pregled njegovog gepeka, u jednom trenutku mi je palo na pamet da maznem neku glupost iz gepeka, posto je udaljen jedno 7 metara i ne obraca paznju. Pored ostalih stvari vidjeh kalasnjikov, i u cudu ne mogu da vjerujem. On i dalje prati saobracaj koji ide iz grada. Ja malo frustriran prilazim i gledam u njega, on nista. Onda kontam, pa jebote kalas na izvolite ostavio, onda sam malo ubrzo. Imam i slike, ali se ne vidi situacija najbolje, skoda oktavia nova i gepek otvoren, i bruka prolaznika.


:zubati

Saobraćajna ne duži duge cijevi, nigdje, pa ni u Sarajevu ...


Znaci u gepeku sam vidio sivkastu kutiju, i pored kalasnjikov. Neznam za propise, ali nisam corav, nit sam haluciniro. A mazno bi cisto iz razloga sto mislim da policija bi trebala biti oprezna u svakom trenutku. Da sam nesta u policiji, uzeo bi tu sivu kutiju i prosao pored policajca da vidim da li me primjeti uopste.

_________________
Izučavaći budalizma su budalisti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 19 tra 2019, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Čak i da si vidio kalaš kod saobraćajca, zbog zakonskih propisa on mora biti uz policajca tj. mora biti osiguran tregerom (pojasom), a ne tek tako biti odložen u gepeku, isto je i u Republici Srpskoj i Federaciji i svim ostalim bezbjednosnim agencijama kada je u pitanju nošenje i korištenje dugih cijevi, tako da je sasvim glupa priča ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 19 tra 2019, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Bit cu kratak je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:

:zubati

Saobraćajna ne duži duge cijevi, nigdje, pa ni u Sarajevu ...


Znaci u gepeku sam vidio sivkastu kutiju, i pored kalasnjikov. Neznam za propise, ali nisam corav, nit sam haluciniro. A mazno bi cisto iz razloga sto mislim da policija bi trebala biti oprezna u svakom trenutku. Da sam nesta u policiji, uzeo bi tu sivu kutiju i prosao pored policajca da vidim da li me primjeti uopste.


I kakav je bio plan ako te policajac primijeti? :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 19 tra 2019, 20:07 
Offline

Pridružen/a: 10 tra 2019, 15:28
Postovi: 246
LakePlacid je napisao/la:
Čak i da si vidio kalaš kod saobraćajca, zbog zakonskih propisa on mora biti uz policajca tj. mora biti osiguran tregerom (pojasom), a ne tek tako biti odložen u gepeku, isto je i u Republici Srpskoj i Federaciji i svim ostalim bezbjednosnim agencijama kada je u pitanju nošenje i korištenje dugih cijevi, tako da je sasvim glupa priča ...


Pa to i govorim svo vrijeme. Nije mi jasno kako tako glupo da ostavi kalas u vidokrugu. Zar ne bi trebali biti u paru policajci, mozda je jedan otisao u wc. Neznam, samo mi nije bilo jednostavno kad sam to vidio.

_________________
Izučavaći budalizma su budalisti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 24 tra 2019, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
15.min dozvole Sarajevske policije sa molbom "što brže" kako nebi bilo problema i incidenata, "multi kulti" Sarajevo :rigam


Citat:
U Velikom parku u Sarajevu postavljen vijenac za ubijene vojnike JNA

U Sarajevu je danas postavljen vijenac u spomen na ubijene vojnike Jugoslovenske narodne armije (JNA), ubijene na početku rata u Velikom parku nedaleko od zgrade Predsjedništva BiH

Na vijencu je poruka da je posvećen stradalim i nestalim vojnicima JNA

"Nestalim pripadnicima JNA, organizacija porodica Istočno Sarajevo", napisano je na vijencu

Ne zna se tačno kada je vijenac postavljen

Za stradanje vojnika JNA Tužilaštvo BiH je podiglo optužnicu, a u toku je suđenje komandantu Specijalne jedinice MUP-a RBiH Draganu Vikiću i još trojici optuženih. U predmetu "Veliki park", osim Vikića, optuženi su bivši pomoćnik ministra unutrašnjih poslova RBiH Jusuf Pušina, te Nermin Uzunović i Mladen Čovčić.

Prema optužnici, oni su bili informisani o stavljanju zarobljenih vojnika JNA pod kontrolu i nadzor policijskih i bezbjednosnih struktura, koji su potom izvedeni u Veliki park blizu Doma policije u centru Sarajeva, gdje su ubijeni.

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novosti iz Sarajeva
PostPostano: 25 svi 2019, 22:22 
Offline

Pridružen/a: 10 tra 2019, 15:28
Postovi: 246
novovrijeme je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Po artiljerijskim dnevnicima VRS - Sarajevsko Romanijskog Korpusa taj dan artiljerija Srpske strane nije uopste djelovala po uzem centru grada vec po brdu Hum, naseljima Stup, Otes i Hadzici

Postoje dvije mogucnosti, prva i meni najvise mjerodavna jeste da je projektil ispaljen iz kruga bolnice Koševo, gdje su i UNPRFOR-ci u par navrata konstatovali da se iz tog sektora otvara vatra na Srpske položaje koji onda i uzvrate u istom smjeru, a druga manja jeste da se radi o izrežiranom scenariju - predstavi gdje su korištene lutke, dovoženi vec mrtvi ljudi i slicno, sve u svemu i jedno i drugo inscenirano

Sarajlije su žrtva politike SDA i Alije, morali su žrtvovati i ubijati vlastite ljude da bi ispali žrtve, vjerujem da i nije tako cest slucaj u ljudskoj historiji i historiji ratovanja, pa za to onda optuziti neprijatelja, svoju pricu i propagandu mogu vrtiti na 24% teritorije i to im je sve sto im danas preostaje


Ma nisu ni lutke i projektil. Da je pala avio bomba mozda bi stradalo toliko ljudi i na onaj nacin. Imaju snimci gdje se vide razneseni ljudi. Od granatice?
Smjestili negdje 200 kg ekspoziva i aktivirali u pogodnom trenutku ili nesto slicno, bar su za takve stvari strucnjaci. Mala je to zrtva za ekskluzivu na CNNu i sklanjanje Srba sa brda.




120 mm moze max ubiti 4-5 ljudi?!?. Sta je vama Srbima tesko prihvatiti cinjenicu da ste je fiknuli. Da ste gadjali, nema sanse iz prve pogoditi. Ali nije ni blizu da je nemoguce. Hocu da kazem da nije bila meta markale i da budu civilne zrtve, ali se potrefilo. Koliko je takvih po sarajevu ispaljeno, nasumicno. Kill radijus 17m, pala u guzvu i eto to je to. Sad cete reci ma to je namjesteno, izmisljeno. Taj broj zrtava je prosjek bio u 4-5 dana. Kamere snimile i izgleda onako krvavo, ali to je jebena artiljerija, nije to napravljeno za zastrasivanje. Tuci velusice tamo nema puno srpskog zivlja. Sta reci na to.

_________________
Izučavaći budalizma su budalisti.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1554 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 63  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO