HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Robbie MO je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Mi smo izgleda svi navikli jedni druge tuzakati trecoj strani tj. MZ. Nema vise trece strane ni sudije. Odvikavati se od toga. Samo neka kmeči, nema vise ko to da slusa ili da ga kazni sto je takav kakav je odnosno sto su takvi kakvi su.


To je ljepota ove situacije da više nema treće strane. Samo mi sami.


je li ti uopće možeš zamisliti nekoliko budućih scenarija u BIH jer ovo sad izgleda totalno kaotično, i najmanja silnica može se pretvoriti u veliki problem? razmišljam da malo odmorim od bh. politike, bošnjačka situacija me čini jako nelagodnim, ne osjećam se dobro kad počnem razmišljati o njihovoj budućnosti, najgore mi je što imam flashbackove u trenucima kad radim ozbiljan posao.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68238
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
dudu je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

To je ljepota ove situacije da više nema treće strane. Samo mi sami.


je li ti uopće možeš zamisliti nekoliko budućih scenarija u BIH jer ovo sad izgleda totalno kaotično, i najmanja silnica može se pretvoriti u veliki problem? razmišljam da malo odmorim od bh. politike, bošnjačka situacija me čini jako nelagodnim, ne osjećam se dobro kad počnem razmišljati o njihovoj budućnosti, najgore mi je što imam flashbackove u trenucima kad radim ozbiljan posao.


Glavna razlika sadašnjeg vremena u odnosu na 1991. je duplo manje stanovnika u BiH (to znaci duplo manje potencijalnih žrtava, ali i duplo jacu snagu Hrvatske i Srbije u odnosu na Muslimane),i sve rjedja gustoća naseljenosti (na USK će uskoro moci napraviti padobransku invaziju RSK babe iz Lapca) i to sto vise nismo izmiješani, nego živimo u 3 odvojena društva, 3 drzave.

Zamisli da ti je svaka opcina kao Brcko. I da imas duplo vise stanovnika. E to su bile devedesete.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68238
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Muslimani su sami sebe unakazili potezima kojima su odbijali manje i srednje dobitke kladeći se na puno vece i manje vjerojatne. Ono na ruletu pogodiš boju i ti samopouzdano odbiješ keshirati dobitak kao “ne, ne, idemo dalje, znam ja koji će točno slijedeći broj sada izaći”.... Imaju tu neku sklonost kladjenju, a sto je najbolje primjetila Premier kladionica! najvise kladionica po glavi stanovnika u svijetu.

Od potencijala da danas imaju blizu 3 milijuna stanovnika sa Sandžakom i prijete Hrvatima da zauzmu drugo mjesto u brojnosti južnoslavenskih naroda, došli su do toga da brojimo kad će past ispod 1 milijun.

Bolje su Armeni prošli pod Turcima nego oni pod dedom Alijom i njegovom opsesijom da stavi all in na demografiju Muslimana. :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68238
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Za par godina oni će pasti ispod 50% rodjenih.

I sta onda?

Pogledaj 3 enklave na Balkanu u kojima prebivaju. Potpuno će se pogubiti, neće znati vise sto da rade. Ali ovisnici o kladjenju ne priznaju da su krivu ili da su bolesni. Kladjenje na to da će nekako uspjeti povećati teritorij za 300% nastavit će se, do ih ne ostane šaka članova SDA u BiH. I dok se doslovce ne desetkuju. Jer gubitak od 50% nije dovoljan za otrežnjenje kladioničara, nego samo totalni bankrot, a nekad ni bankrot ne pomaze jer ide moliti i tražiti sadaku da i nju uplati na listić.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 22:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Robbie MO je napisao/la:

(na USK će uskoro moci napraviti padobransku invaziju RSK babe iz Lapca)

Ovu izreku treba uklesat u kamen da se sačuva. =)) =)) :smijeh

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Sve luđe priče slušam o USKu, danas mi frend priča da mu stric ima neki kontejner kraj vikse na kraju naselja pred ulazak u šumu prema RH i da je odustao od zaključavanja kontejnera jer mu porazbijaju prozore i svejedno uđu unutra pa sad ne zaključava i daje im praktički da besplatno prespavaju na jednu noć.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 23:16 
Offline

Pridružen/a: 10 tra 2019, 15:28
Postovi: 246
Bosnjaci: ako ne udjemo u nato, to je znak da srbi zele da nas pokolju i demilitiziraju da bi bili laka meta. Plan za ubuduce nekad?

Hrvati: Mi nismo zadovoljni majoriziranjem, pomogli muslimanima i njihovim izbjeglicama i oni sad hoce
prevlast iako je 1/3. Srbi ih tukli, mi im pomogli i na kraju nemamo ni entiteta...

Srbi: mi stvarno hocemo mir, demilitarizaciju, kome treba oruzje kada nema potrebe za ratom.

@stinger: hebem te mahnita, hos djecu da ubijas i civile, prvi bi mi bio na listi za odstrijel.

_________________
Izučavaći budalizma su budalisti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 lip 2019, 08:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Robbie MO je napisao/la:
Muslimani su sami sebe unakazili potezima kojima su odbijali manje i srednje dobitke kladeći se na puno vece i manje vjerojatne. Ono na ruletu pogodiš boju i ti samopouzdano odbiješ keshirati dobitak kao “ne, ne, idemo dalje, znam ja koji će točno slijedeći broj sada izaći”.... Imaju tu neku sklonost kladjenju, a sto je najbolje primjetila Premier kladionica! najvise kladionica po glavi stanovnika u svijetu.

Od potencijala da danas imaju blizu 3 milijuna stanovnika sa Sandžakom i prijete Hrvatima da zauzmu drugo mjesto u brojnosti južnoslavenskih naroda, došli su do toga da brojimo kad će past ispod 1 milijun.

Bolje su Armeni prošli pod Turcima nego oni pod dedom Alijom i njegovom opsesijom da stavi all in na demografiju Muslimana. :zubati


Ja sam juče shvatio da su stranci Muslimane pacificirali. Mislim da je to prvi put u istoriji da su uspjeli nekog pacificirati.
Muslimani su nakon rata izašli naoštreni, poraženi i lako su se mogli pretvoriti u teroriste. Pošto EU ne trebaju teroristi ovi su im podilazili na štetu Srba i Hrvata, obecavali im sve i svasta dok se Muslimani nisu ohladili ili uginuli. Cetvrt vijeka je proslo. Ko je 1995. imao 40 godina sad je u penziji i obilazi doktore, pola Harmije je do danas prirodnim putem zavrsilo u zemlji a regruta nemaju.
Sad se mogu jebati, stranci to znaju i polako ih guraju od sebe. "Eto vam Srba i Hrvata pa se jebite sa njima, svakako nam decenijama mozak pijete kako želite živiti u multikulti državi."
A Mujo još ništa ne konta, ko jadno muško kad ga cura ostavi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 lip 2019, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
o znaci duplo manje potencijalnih žrtava, ali i duplo jacu snagu Hrvatske i Srbije u odnosu na Muslimane


odvadi malo robija. po prvi put imamo dovoljno oruzja da naoruzamo sve sto imamo, i da nam ostane za visegodisnjeg rata. ne ide ti propaganda i katolicka takija nikako.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 lip 2019, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
o znaci duplo manje potencijalnih žrtava, ali i duplo jacu snagu Hrvatske i Srbije u odnosu na Muslimane


odvadi malo robija. po prvi put imamo dovoljno oruzja da naoruzamo sve sto imamo, i da nam ostane za visegodisnjeg rata. ne ide ti propaganda i katolicka takija nikako.


Kakvog ba oruzja? :zubati Tko te slagao?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 05 lip 2019, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
DrMag je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:

odvadi malo robija. po prvi put imamo dovoljno oruzja da naoruzamo sve sto imamo, i da nam ostane za visegodisnjeg rata. ne ide ti propaganda i katolicka takija nikako.


Kakvog ba oruzja? :zubati Tko te slagao?


Muslimanske bajke kojim uspavljivaju Malog Muju.
Navodno su oni zakopali milione tona oruzja.
Kukaju kako cijeli rat nisu imali oruzja al su onda nakon rata zakopali nevjerovatne količine. Dovoljne za stotine godina ratovanja. A zemlja je inače idelana za čuvanje oruzja. :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 08 lip 2019, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
https://poskok.info/konacno-nesto-lucid ... om-stanju/

Velike organizacije poput NATO i EU primaju samo uređene države u članstvo, ne pada njima na pamet radit tuđi posao.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 08 lip 2019, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
stratilat je napisao/la:
Pored oruzja imaju pod zemljom ukopano i pjesadije.sad za mjesec dana postrojice u Potocarima esalon

Ubuduće, bez ovakvih ispada!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 09 lip 2019, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
https://vukajlija.com/taj-rad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 09 lip 2019, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zašto ne bi smjeli biti ponosni na oslobađanje Srebrenice od muslimanskih snaga. To je trajalo godinama, Đemo-sajd nekoliko dana.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 09 lip 2019, 19:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Eto ako može lijepo se reć, nemojte više zezanja na račun ratnih zločina. Ako se može lijepo reć.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 09 lip 2019, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Na pisanje inih o klanju,jauku,paljenju kuca...(malo)sam pretjerao priznajem.zao mi je svih nevino postradalih.
Zao mi dobrih,plemenitih ljudi,talentovanih...Djece pogotovo.
A budaletina je bilo i preteklo za i ova i buduca vremena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 09 lip 2019, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Meni nije žao.A i neće mi biti žao.
Kao i sad i tada su tražili đavola.
Jeli Srbi traže đavola sada i prizivaju rat??
Ko to po internetu i u stvarnosti priziva rat i nova krvoprolića?
I kad se to ponovo desi treba da mi ih bude žao?
Smešno.
A tako je bilo i prošli put.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 09 lip 2019, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kad glasaš za građansku unitarnu jednu jedinu protiv Republike Srpske,protiv volje srpskog naroda ili hrvatskog svejedno,kad biraš Komšića i nabijaš nečiju predsednicu na ***,koristiš se političkim sudovima manipulišeš žrtvama,onda moraš da računaš da postoji ozbiljna verovatnoća da ćeš u budućnosti poginuti ili da će poginuti neko tvoj,ostati invalid itd.I nikome neće biti žao to što snosiš posledice svojih odluka.To važi i za prošle i sve buduće ratove uključujući i rat za oslobođenje KiM.Čisto da naglasim i to.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 10 lip 2019, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Naša Kvačica je napisao/la:
Eto ako može lijepo se reć, nemojte više zezanja na račun ratnih zločina. Ako se može lijepo reć.

Problem je u tome što su Srbi i Hrvati odgovarali za svoje zločine nad muslimanima,a muslimani za svoje zločine nad Srbima i Hrvatima uglavnom nisu. I oni koji su odgovarali pretežno su dobili smiješne kazne.
Tako da reakcije srpskih i hrvatskih forumaša ne treba da čudi.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 10 lip 2019, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Meni nije žao.A i neće mi biti žao.
Kao i sad i tada su tražili đavola.
Jeli Srbi traže đavola sada i prizivaju rat??
Ko to po internetu i u stvarnosti priziva rat i nova krvoprolića?
I kad se to ponovo desi treba da mi ih bude žao?
Smešno.
A tako je bilo i prošli put.


ko od tebe trazi zalost i saosjecanje ? ko te pita za zdravlje ? kome vi suplju mislite da mozete da prosipate ? vama zao bosnjaka. ko hitleru jevreja.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 10 lip 2019, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Kad glasaš za građansku unitarnu jednu jedinu protiv Republike Srpske,protiv volje srpskog naroda ili hrvatskog svejedno,kad biraš Komšića i nabijaš nečiju predsednicu na ***,koristiš se političkim sudovima manipulišeš žrtvama,onda moraš da računaš da postoji ozbiljna verovatnoća da ćeš u budućnosti poginuti ili da će poginuti neko tvoj,ostati invalid itd.I nikome neće biti žao to što snosiš posledice svojih odluka.To važi i za prošle i sve buduće ratove uključujući i rat za oslobođenje KiM.Čisto da naglasim i to.


ma kome vi vise prijetite ? prestani da prijetis ovdje ! i vi cete snositi posljedice svojih odluka. nismo mi ovdje sluge vase. odjebi vise u skokovima.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 10 lip 2019, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Problem je u tome što su Srbi i Hrvati odgovarali za svoje zločine nad muslimanima,a muslimani za svoje zločine nad Srbima i Hrvatima uglavnom nisu. I oni koji su odgovarali pretežno su dobili smiješne kazne.
Tako da reakcije srpskih i hrvatskih forumaša ne treba da čudi.


nije lijepo toliko lagati. haj malo, moze, ali toliko ...

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 10 lip 2019, 11:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Meni nije žao ni Bošnjka, ni Nacista, ni Austrougara itd.
Koja budala žali neprijatelje?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 10 lip 2019, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Meni nije žao ni Bošnjka, ni Nacista, ni Austrougara itd.
Koja budala žali neprijatelje?


obostrano je, samo sto srbi i nacisti idu u jednu recenicu skupa gdje pripadaju. :biceovodobro

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, NekoIme i 260 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO