HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 14:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610 ... 1478  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 07 lip 2019, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Što me ovo podsjeća na nekoga sa foruma ko je završio na identican nacin prošle godine ... =))

Dokaz da bezbjednosne agencije itekako dobro sarađuju, bez obzira gdje ko živi :palacgore1

Slijedeci na redu je naš uvaženi forumaš @Stinger19 :kava


Citat:
MUP Republike Srpske podnio izvještaj protiv Zijada H. zbog podsticanja na terorizam i likvidaciju najviših zvaničnika RS-a

Uprava za borbu protiv terorizma i ekstremizma Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Republike Srpske podnijela je Republičkom javnom tužilaštvu izvještaj protiv punoljetnog lica Zijada Halilovića iz Lukavca zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo javno podsticanje na terorističke aktivnosti.

Lice se, saopćeno je iz MUP-a RS-a, sumnjiči da je 23. januara 2019. godine na svom Facebook profilu iznio “lične ideje kojima je podsticao na vršenje terorističkih radnji, pozivajući na otvorenu likvidaciju najviših zvaničnika RS-a”.

Prema saznanjima Srne, u okviru ove istrage ostvarena je saradnja sa MUP-om Tuzlanskog kantona na lokaciji gdje živi Halilović i tom prilikom je nađeno oružje - pištolj i ručna bomba, kao i određeni propagandni materijal, računari i moblilni telefoni.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 07 lip 2019, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Slijedeci na redu je naš uvaženi forumaš @Stinger19


slika

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 lip 2019, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:palacgore1

Citat:
FK Borac postaje nacionalni interes Republike Srpske !

Fudbalski klub Borac iz Banje Luke uspješno je završio sezonu u Prvoj ligi RS-a plasmanom u Premijer ligu BiH. U ovom klubu su već krenuli pripreme za narednu sezonu u kojoj najavljuju borbu za sami vrh najjačeg klupskog takmičenja u našoj zemlji

Od ponedjeljka Borac ulazi u novi projekat, kako su naveli, nacionalnog brenda. Iza najvećeg banjalučkog kluba će i zvanično stati predstavnici vlasti u entitetu Republika Srpska.

Za ponedeljak je u prostorijama kluba zakazano obraćanje predsjedavajućeg Predsjedništva BiH Milorada Dodika. Očekuje se dolazak i premijera Radovana Viškovića, te ministrice finansija Zore Vidović. Oni bi trebali obećati da će maksimalno i u svakom pogledu stati iza FK Borac.

"U ponedjeljak ćemo na Gradskom stadionu održati konferenciju za novinare na kojoj će biti i član Predsjedništva Milorad Dodik i ostali predstavnici vlasti koji će dati podršku Borcu za ovo sve što radimo i za ono što tek treba da napravimo. Niko od nas lično nije bitan, već klub, a klub treba da se bori za vrh Premijer lige. Borac više neće doći u ovakvu situaciju, uspjeli smo da 70 posto problema iz prošlosti riješimo, a imamo i izvjesna obećanja da ćemo ostatak dugovanja riješiti u ljetnom periodu", istakao je prvi čovjek Borca Vico Zeljković.

Fudbaleri Borca dobili su sedam dana slobodno, a od 15. juna krenut će sa pripremama za novu sezonu u Premijer ligi BIH. Ekipu će u narednom periodu voditi novi trener, nakon raskida saradnje sa Darkom Vojvodićem.

"Darko Vojvodić je ostavio neizbrisiv trag u Borcu. Kasnije je došlo do sporazumnog prekida saradnje, imali smo stresan period, bilo je mnogo emocija, ali razgovorom smo napravili sporazum. Vidjeli ste iz njegovih izjava da nije bilo nikakvih problema, u fudbalu je normalno, a zajadno smo zaključili da je to najbolje i za klub i za njega", objasnio je Zeljković.

Prvi čovjek Borca potvrdio je ime novog trenera, iako je ostalo da se još riješe formalnosti. Riječ je o Branislavu Kruniću.

"Što se tiče imenovanja novog trenera, trebali bismo u toku sutrašnjeg dana da okončamo taj posao i Borac bi trebao da sutra dobije novog trenera, a ime je Branislav Krunić, rekao je Zeljković.

Borac je već krenuo u formiranje ekipe za Premijer ligu BIH i potragu za pojačanjima.

"Lista želja već postoji, dugačka je, vidjet ćemo s kim ćemo okončati posao. Vidjećemo sa novim trenerom, on o svemu odlučuje, kao što je o svemu odlučivao i Darko Vojvodić. Vojvodić je vodio ekipu Borca i na terenu i van njega na ispravan način i niko mu se nije miješao u rad. Tako je bilo i ranije, samo što je Vojvodić znao da to prezentuje", jasan je Zeljković.

On je, međutim, podvukao da Borac zanimaju samo kvalitetni, iskusni igrači.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 09 lip 2019, 17:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
FK Borac je kao zeljeznice RS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lip 2019, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Citat:
Milorad Dodik obećao Borcu dati dva miliona KM: Očekujem borbu za titulu

Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik obećao je Fudbalskom klubu Borac dati dva miliona konvertibilnih maraka za nastupajuću sezonu u Premijer ligi BiH.

"U roku od 60 dana riješit ćemo dugove iz prošlosti kako bi Borac mogao sklopiti ekipu koja će igrati jednu od najznačajnijih uloga u Premijer ligi BiH. Očekujem da se Borac bori za titulu, a da bi izašao na evropsku scenu klub mora imati čiste finansije. Zbog ljubavi prema klubu odlučio sam da pomognem pa će Borac do kraja godine dobiti milion KM od institucija RS, a u drugom dijelu sezone će dobiti još milion.

U naredne tri-četiri godine Borac će biti respektabilan, ne samo u BiH, već i u regionu, a očekujemo i najbolje rezultate u sezoni kada klub bude slavio stogodišnjicu", rekao je Dodik na konferenciji za medije.

"Danas smo svjedoci stvaranja velikog Borca", rekao je predsjednik FK Borac Vico Zeljković te je predstavio Branislava Krunića kao novog trenera ekipe.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lip 2019, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Dali su im prije par godina milion pa nisu nista uradili. Izasli u Evropu i provalili se.
Projekat stadiona je bio spreman.
Daj boze da sad bude drugacije ali...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lip 2019, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Srpskoj je potreban jak sportski kolektiv u najpopularnijem sportu, a i SNSD-u su potrebni navijaci Borca, mnogo su talasali i bili podlozni odredjenim interesima i grupama, da bi se kupio mir, i izvelo ovo prvo tu su dva miliončeta ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lip 2019, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
LakePlacid je napisao/la:
Srpskoj je potreban jak sportski kolektiv u najpopularnijem sportu, a i SNSD-u su potrebni navijaci Borca, mnogo su talasali i bili podlozni odredjenim interesima i grupama, da bi se kupio mir, i izvelo ovo prvo tu su dva miliončeta ...


Treba al mi nemamo kadar za nesto ozbiljno.
Jedino da se ukljuce ljudi iz Srbije i pomognu nam.
Imamo mi para da od Borca napravimo nacionalni tim al nemamo para za bacanje. Dzaba pare ako nema znanja. Milon koji su im dali prije par godina je bacen milion. Bacicemo i ova 2 ako isti ljudi budu vodili Borac.
Kao sto rekoh lokacija i projekt za nacionalni stadion su spremni, pare nisu problem al problem je sto do sad nismo imali kome to praviti.

slika

slika

slika

slika

slika

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lip 2019, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Nisu to uopšte ciljevi, Srbija nema nacionalni stadion, a mi da ga imamo, i da ga naprave ko ce dolaziti, sta ce se gledati? pratiti? cilj je da Borac bude u vrhu lige, prije svega stabilan ligaš, ovim otpisom vlade, Borac ce biti na nuli u smislu poreza i dugovanja prema drzavi, uz Dodika i vladu Srpske stat ce i kompanije i firme satelita, da Borac bude odma iza Zrinjskog, Širokog, Želje i Sarajeva, i da se svake godine bori za izlazak u Evropu to bi bio istinski uspjeh, do tada prvo rad i prije svega kvalitetni ljudi, a to ovi u Borcu svakako jesu, treba vidjeti gdje je Borac bio prije godinu dvije i gdje je sada ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lip 2019, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
LakePlacid je napisao/la:
Nisu to uopšte ciljevi, Srbija nema nacionalni stadion, a mi da ga imamo, i da ga naprave ko ce dolaziti, sta ce se gledati? pratiti? cilj je da Borac bude u vrhu lige, prije svega stabilan ligaš, ovim otpisom vlade, Borac ce biti na nuli u smislu poreza i dugovanja prema drzavi, uz Dodika i vladu Srpske stat ce i kompanije i firme satelita, da Borac bude odma iza Zrinjskog, Širokog, Želje i Sarajeva, i da se svake godine bori za izlazak u Evropu to bi bio istinski uspjeh, do tada prvo rad i prije svega kvalitetni ljudi, a to ovi u Borcu svakako jesu, treba vidjeti gdje je Borac bio prije godinu dvije i gdje je sada ...


Pa ne mislim da nam treba stadion. Ne sjecam se kad sam bio na njemu. Nema se sta gledati kad nemamo tim. I kao sto rekoh mislim da kod nas nema ljudi koji mogu napraviti ozbiljan tim. Tim koji nece ispasti u prvom evropskom kolu. A ako cemo praviti tim da se poredimo sa ovim BH zajebancija onda nam i ne treba. Bolje ulagati u neke jeftinije sportove.

Bice para i od igara na srecu.



Samo da ne zavrse u pogresnim dzepovima ko i do sad.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 lip 2019, 18:22 
Offline

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 540
Lokacija: Opčilište.org
Je li istina da je Orao dobio licencu za remont MiL helikoptera?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 lip 2019, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Eradicator je napisao/la:
Je li istina da je Orao dobio licencu za remont MiL helikoptera?


"dobiva" od 2017.g, dali su zvanicno i dobili nepoznato je, nema nista zvanicno, inace su proteklih mjeseci nabavljali opremu i mašine vrijednosti preko dva miliona maraka, možda je to najava i uvertira za dobijanje licence, i početak poslova remonta ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 lip 2019, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2016, 13:12
Postovi: 605
novovrijeme je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Nisu to uopšte ciljevi, Srbija nema nacionalni stadion, a mi da ga imamo, i da ga naprave ko ce dolaziti, sta ce se gledati? pratiti? cilj je da Borac bude u vrhu lige, prije svega stabilan ligaš, ovim otpisom vlade, Borac ce biti na nuli u smislu poreza i dugovanja prema drzavi, uz Dodika i vladu Srpske stat ce i kompanije i firme satelita, da Borac bude odma iza Zrinjskog, Širokog, Želje i Sarajeva, i da se svake godine bori za izlazak u Evropu to bi bio istinski uspjeh, do tada prvo rad i prije svega kvalitetni ljudi, a to ovi u Borcu svakako jesu, treba vidjeti gdje je Borac bio prije godinu dvije i gdje je sada ...


Pa ne mislim da nam treba stadion. Ne sjecam se kad sam bio na njemu. Nema se sta gledati kad nemamo tim. I kao sto rekoh mislim da kod nas nema ljudi koji mogu napraviti ozbiljan tim. Tim koji nece ispasti u prvom evropskom kolu. A ako cemo praviti tim da se poredimo sa ovim BH zajebancija onda nam i ne treba. Bolje ulagati u neke jeftinije sportove.

Bice para i od igara na srecu.



Samo da ne zavrse u pogresnim dzepovima ko i do sad.


2m KM je ogroman novac za ovu ligu, mislim da je zrinjski osvajao lige sa manjim proracunom, dok siroki sigurno nema toliko novca, a svake je godine u europi. ako pametno odrade taj proces mogu bez problema ocekivati titulu u sljedecih par godina.
srpskih talenata za BiH prilike sigurno ne fali sto se vidi iz primjera zrinjskog, gdje su srbi iz krupe i slicnih klubova zavrsavala u zrinjskom i vodila ih do titule (bilbija kajkut todorovic...), a vecina bi ih rada radije otisla u borac nego u mostar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 lip 2019, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Velocidad je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Pa ne mislim da nam treba stadion. Ne sjecam se kad sam bio na njemu. Nema se sta gledati kad nemamo tim. I kao sto rekoh mislim da kod nas nema ljudi koji mogu napraviti ozbiljan tim. Tim koji nece ispasti u prvom evropskom kolu. A ako cemo praviti tim da se poredimo sa ovim BH zajebancija onda nam i ne treba. Bolje ulagati u neke jeftinije sportove.

Bice para i od igara na srecu.



Samo da ne zavrse u pogresnim dzepovima ko i do sad.


2m KM je ogroman novac za ovu ligu, mislim da je zrinjski osvajao lige sa manjim proracunom, dok siroki sigurno nema toliko novca, a svake je godine u europi. ako pametno odrade taj proces mogu bez problema ocekivati titulu u sljedecih par godina.
srpskih talenata za BiH prilike sigurno ne fali sto se vidi iz primjera zrinjskog, gdje su srbi iz krupe i slicnih klubova zavrsavala u zrinjskom i vodila ih do titule (bilbija kajkut todorovic...), a vecina bi ih rada radije otisla u borac nego u mostar


Od privatizacije FK Sarajevo prije par godina oni imaju daleko najviši budzet lige i krece se oko osam miliona KM, zatim slijedi FK Željezničar ciji je budzet vec cetiri godine za redom između pet i šest miliona KM, a zatim tek slijedi Zrinjski sa budzetom od oko tri ipo miliona maraka, dokaz da novac autom. ne garantuje i uspjeh, ako nema dugorocnog plana

Dva miliona maraka iz budžeta nece biti nista, ako uprava Borca kroz sponzore ne obezbjedi barem jos toliko, ako bi se oslonili samo na novac iz budzeta to bi onda bio pravi harakiri i kao sto @novovrijeme rece bacen novac na nista, a Krupa je bila najbolji primjer kako se sa malo novca moze dosta toga napraviti, pa u dvije sezone Želju ostavise bez titule :zubati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 lip 2019, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4783
Lokacija: Bosna
Čuj dva miliona za FK Borac. U genociditetu ljudi nemaju za kifle a obećava toliki novac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 lip 2019, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
mirusvijetu je napisao/la:
Čuj dva miliona za FK Borac. U genociditetu ljudi nemaju za kifle a obećava toliki novac.
Imal' pite ? :kava

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 lip 2019, 08:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
mirusvijetu je napisao/la:
...U genociditetu...

Ko vam osmisljava te izvedenice?Ili to vi sami iz glave?
Trijebiti stetocine i korov je nekoc bila plemenita vjestina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 lip 2019, 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4783
Lokacija: Bosna
stratilat je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:
...U genociditetu...

Ko vam osmisljava te izvedenice?Ili to vi sami iz glave?


Meni to dođe spontano. Nekako je postalo normalno i uvriježeno u svakodnevnom govoru. Samo što bošnjački političari, beskičmenjaci kakvi jesu, uvijeno nastupaju pa koriste nazive ''entitet rs'' i sl. Ali u narodu je to genociditet, četnitet, genocidna, šumska i sl.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 lip 2019, 17:26 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6813
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
mirusvijetu je napisao/la:
stratilat je napisao/la:
Ko vam osmisljava te izvedenice?Ili to vi sami iz glave?


Meni to dođe spontano. Nekako je postalo normalno i uvriježeno u svakodnevnom govoru. Samo što bošnjački političari, beskičmenjaci kakvi jesu, uvijeno nastupaju pa koriste nazive ''entitet rs'' i sl. Ali u narodu je to genociditet, četnitet, genocidna, šumska i sl.

Tačno,Srpska je četnitet i vrlo cidna.Moramo da budemo i cidni,iskustvo nas je tome naučilo.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 lip 2019, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
mirusvijetu je napisao/la:
stratilat je napisao/la:
Ko vam osmisljava te izvedenice?Ili to vi sami iz glave?


Meni to dođe spontano. Nekako je postalo normalno i uvriježeno u svakodnevnom govoru. Samo što bošnjački političari, beskičmenjaci kakvi jesu, uvijeno nastupaju pa koriste nazive ''entitet rs'' i sl. Ali u narodu je to genociditet, četnitet, genocidna, šumska i sl.

Vi ste postali sanitarni problem.I trebalo bi uzeti pare od EU na konto ove migrantske krize i od vas se ograditi zicom.cisto simbolike radi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 lip 2019, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2016, 00:17
Postovi: 316
Zajednička vježba srpske vojske i policije ''Sadejstvo 2019'' (30.5.2019.) u kasarni Kozara.

Vježbaju da bi mogli koordinisano nastupiti protiv terorista.





slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 15 lip 2019, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To protiv ovih Bakirovih sadaka jadnika.
Neke stvari i navike na Balkanu se teško mijenjaju.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lip 2019, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Zanimljivo da nema nekih vecih negativnih reakcija iz FBIH na ovu vježbu, buduci da se radi o Srpskom kontigentu OSBIH i MUP-u Srpske - SAJ-u, okarekterisano sve kao "plan i priprema Srba za ocjepljenje Republike Srpske" ... :zubati

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lip 2019, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
LakePlacid je napisao/la:
Zanimljivo da nema nekih vecih negativnih reakcija iz FBIH na ovu vježbu, buduci da se radi o Srpskom kontigentu OSBIH i MUP-u Srpske - SAJ-u, okarekterisano sve kao "plan i priprema Srba za ocjepljenje Republike Srpske" ... :zubati


Pa ne mogu toliko srati po sebi.
Lakse im je da cute.
Samoukinuli su ARBiH zbog ovakve OSBiH. Dugotrajno razmisljanje o tom bi ih kostalo sloma zivaca, mozdanih udara, napada panike i sl. :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 17 lip 2019, 18:17 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Pocinje gradnja V-C kroz Srpsku. Jedino mi nije jasno zasto se prvo gradi pet kilometara ka njivi na granici s Federacijom, prakticno nikuda, umesto da se odmah gradi gore ka Modrici.

https://www.nezavisne.com/novosti/bih/P ... ske/543991

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610 ... 1478  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, Aquinas_, Hagresor, Patriota, Tomba17 i 301 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO