HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 19:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788 ... 1420  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 svi 2019, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
NiceBoyZg je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Izglasan Tijanin Zakon.

https://www.google.com/amp/s/dnevnik.hr ... 61693.html


Još jedna pobeda.
Još jedan zakon koji veze nema sa EUrupom.


Meni je ovo samo po sebi hrabro i pozitivno, odlučili ste se ne praviti fini, ali zašto činiti od sebe toliku iznimku time da nema ni uvjetnog dopusta? Ili slučaj u raspravama o pravosudnim pitanjima u raznim europskim tijelima, znam da to tebe ne zanima doduše jer ionako ne bi u EU pa i nije neki argument. Živimo u eri leftardizma nažalost i nekad treba zatakijati, taj degenerik što je to napravio ne bi ionako dobio uvjetni dopust nikad, neka objašnjava vanraspravnom vijeću za 25 god kako se "rehabilitirao"... Tako u Americi one nekadašnje Manson djevojke, svakih 5 ili koliko god idu na razgovor i iako su uzorne zatvorenice, napravile u to doba više dobrog no mnogi na slobodi, jedna postala i magistar tamo, sad već u kasnim 60-tim i ranim 70-tim godinama života, ka ja ih se ne bi bojao da su na slobodi, dobrohotne bakice. Ali jednostavno im objasne da se i dalje ne može shvatiti kako su žene tog socijalnog ranga i edukacije napravile što su napravile. Čak i kad nekoj odobre dopust to stopira guverner na kojem je konačna odluka jer zna da bi izgubio izbore da to napravi. I bok, umrijet će u zatvoru.

Mislim ja sam inače i za smrtnu kaznu, nisam za besmisleno takijanje i da društvo takve zločince hrani idućih 4-5 desetljeća, ali živimo u glupom svijetu gdje je takija pravilo.


Moze li Tijana na dopust (sta god to znacilo)?
Ako vec ne moze smrtna kazna onda dozivotna robija, minimum.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 28 svi 2019, 04:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Sulejman Ugljanin, predsednik debatnog kluba i kahfedžinice zvene Bošnjačko nacionalno veće. Nadležnosti BNV, kao i veća ostalih nacionalnih manjina su da šalju neobavezujuće predloge skupštini, koje ona može, a i ne mora da razmatra. Takođe je poslanik u skupštini, poslanički klub mu se sastoji od njega i njegove sekretarice.

I kako misliš Srbi, majke ti?


Pa kazes da su Muslimani lojalni.
Nema onda ko drugi traziti poseban status nego Srbi.
Da nije drekavac? :neznam

Navedi mi jedan međunacionalni incident na Sandžaku u poslednjih trideset godina. Barem jedan.

Jedino što postoji dole su tri muslimanske frakcije koje su se jedno vreme međusobno intenzivno rokale vatrenim oružjem dok žandarmerija nije to smirila. I danas se mrze punom parom i rado bi ponovo počeli da se rokaju međusobno da smeju od policije. Dakle, dole postoji samo sukob između podeljenih muslimana, sukoba sa Srbima jednostavno nema i nikad nije bilo. Taj predlog je od strane jedne od tri frakcije, i ima snagu toalet papira, pošto veća nacionalnih manjina imaju pravo samo da šalju neobavezujuće predloge skupštini koje ona nije dužna ni da uvrsti u dnevni red za raspravu. Obično folklorno društvo sa nikakvim ingerencijama i jedino što može da odlučuje je da li će kahva biti sa lokumom ili bez.

Molim te budi ljubazan i prestani da komentarišeš događanja u Srbiji, jer je očigledno da o njima nemaš blage veze. Oni su i za vreme najgoreg rata u BiH bili mirni kao bubice, a sad će kao nešto radikalno da rade. Možda i hoće, ali samo muslimani protiv muslimana, pošto se te frakcije mrze do daske, Srbe niko ne sme ružno ni da pogleda, niti im Srbi daju povoda da ih ružno gledaju. Pričaš o stvarima o kojima nemaš apsolutno nikakvog pojma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 28 svi 2019, 07:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bili su i Siptari mirni za vrijeme najgoreg rata, lojalni gradjani.
Nemas ti pojma ko i sta su Muslimani kad možeš uopšte pomisliti da su lojalni gradjani, najgori pripadnici istih dolaze u BiH upravo iz tzv. Sandzaka.
Jedini razlog zbog kojeg su mirni je taj sto znaju da ih Srbija moze pomesti za 24h.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 28 svi 2019, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
novovrijeme je napisao/la:
Jedini razlog zbog kojeg su mirni je taj sto znaju da ih Srbija moze pomesti za 24h.

Pa šta dramiš onda koji ***.

I to nije jedini razlog, lideri sve tri frakcije im rade za naše obaveštajne slużbe. I ima još more razloga, a najbitniji je što je to sranje jedno najobičnije od 150.000 ljudi (to je ukupan broj muslimana u Srbiji, odvadi od toga Cigane i muslimane koji žive van Sandžaka i shvati koliko je cela priča smešna)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 28 svi 2019, 14:29 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Carmelo MiGovi ti nadlijecu Novi Pazar, u strahu su velike oci :sega

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 02 lip 2019, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
novovrijeme je napisao/la:
Moze li Tijana na dopust (sta god to znacilo)?
Ako vec ne moze smrtna kazna onda dozivotna robija, minimum.


Imaš pravo, termin mi je pogrešan/ne postoji. Oprosti, nisam pravnik, iako imam nekih pravnika u obitelji i ovo sam pisao dosta umoran zbog nečega i sve više uzrujan kako sam saznavao više o slučaju dok sam ga pisao. Dakako da je trebalo pisati "uvjetni otpust".

Drugo, nadam se da ne misliš da sam ja napisao da sam za ikakvu poštedu takvima kao taj bolesnik, jel to možda u dijelu gdje kažem da bi on meni na smrtnu ili da ionako neće nikad izaći i da je to dobro ?!

No, da krenemo na srž onoga što sam htio reći u tom istina zbrkanom i navrat-nanos napisanom postu. Trebaš razlučiti između par stvari - emocija, ideoloških stavova i političke stvarnosti.

Emocionalno, naravno da je to što je njoj napravljeno (na njega se taj zakon ionako retroaktivno ne može odnositi, kako i znaš) odvratan zločin, gledao sam dokumentarac ovaj tjedan i jednostavno se rasplakao u jednom trenutku. To je zaista stravično, ne mogu ni zamisliti kako je biti roditelj te jadne djevojcice i cijela je regija 2014. plakala za njom.

Ideološki, ja sam za smrtnu kaznu i kod blažih stvari od toga, i to sam odavno, ne govorim partikularno za ovaj slučaj, čitao sam npr. jesenas jednu znanstvenu studiju koja govori kako je smrtna kazna imala značajnu ulogu u usponu npr. Zapadne Europe do 1500. godine jer je svake godine brisala 1-2 % najnasilnijeg stanovništva iz genetskog registra. Smrtna kazna, ako se izvodi brzo i bez nanošenja bespotrebne patnje, nije nikakav barbarizam (barbarizam bi bile tehnike mučenja i slično !) već normalna civilizacijska stvar. Zato je i do cca 1960tih i uspona liberalizma bila najnormalnija stvar u svim zapadnoeuropskim zemljama, a sada je dobrano izašla iz Overtonovog prozora. Isto tako sam za to ako je nema da bar dobije doživotnu kaznu bez i teoretske mogućnosti uvjetnog otpusta.

I da se samo o tome radi ja ne bih ni pisao post već stavio palac gore ili napisao "Bravo" i to je to.

No, nažalost, tu postoji još jedan segment, a to je politika.

Ako R. Srbija želi u EU, a barem formalno tvrdi da želi, onda joj ovakav zakon šteti. U pravnoj je stečevini zemalja EU da se osuđeniku ostavlja barem teoretska mogućnost uvjetnog otpusta. Ako ste to sada ukinuli to odskače od toga i može vam bespotrebno raditi problem.

Kažem bespotrebno jer se svemu lako da doskočiti ako se ostavi teoretska mogućnost uvjetnog otpusta koju takvi monstrumi u praksi nikad neće moći konzumirati. Takvi monstrumi neće izaći nakon 2/3 kazne, neće nikad dobiti nijedan slobodni vikend, ništa. Njima su takva prava ostavljena samo u teoriji. Mi smo u RH sad digli maksimalne kazne na 50 god, to je de facto doživotna.

Čak i ako bi nekome isteklo 40/50 god takve se ljude lako zadrži, npr. proglasi ih se opasnima za okolinu na psihičkoj bazi (što nakon 40 god u zatvoru obicno i stvarno jesu) i prebaci na bolnicki smjestaj iza brave.

Gledao sam par snimki gdje njezin otac argumentira to za doživotnu bez mogućnosti uvjetnog otpusta i argumentacija mu je ok, spominje nekog od 24 i nekog od 64 da su ozlijedili/ubili dijete u Srbiji (nisam sad siguran što je točno spomenuo), ali u praksi se tako nešto neće dogoditi i pronađe se način da im se produlji boravak iza brave. 40 ili čak 50 godina su de facto doživotna, a i ako imate doživotnu trebalo je ostaviti barem teoretsku mogućnost uvjetnog otpusta, koju on, opet ponavljam,nikad neće u praksi dobiti !

Tako da, ovaj je potez sam po sebi dobar, ja ga emocionalno i ideološki podržavam ali su nažalost Europom zavladale glupave ideje, a svijet se ne ravna po tome što misle posteri Nice ili novovrijeme. I te ideje kažu da se osuđeniku mora ostaviti barem teoretska mogućnost za uvjetni otpust, ali se to u praksi ne radi. Zato govorim u nekom smislu o takiji, o tome da praksa i same odredbe nisu ista stvar.

Tako da iz te perspektive zakon izgleda kao populizam i nešto što će Srbija morati mijenjati jednog dana ako se približi ulasku u EU, premda ja osobno mislim da vam i ne treba EU, da vam je najbolje biti neutralna republika u dobrim bilateralnim odnosima sa svima, nešto kao modernija verzija SFRJ, ali, opet, nije do mene.... Naravno da narod voli ovakve stvari, ali za zemlju koja bi u EU je sam zakon prepreka.

I koliko sam gledao o ovome po internetu već je niz ljudi u samoj Srbiji kritiziralo ovaj zakon na istoj osnovi kao ja ovdje. Nitko od njih ne smatra da se takve kao taj Đurić treba ikad pustiti već naglašavaju da se zakon čini populističkim iz razloga koje sam naveo. Ako se njen otac Igor uključio u politiku, a zagovaranjem takvog zakona jest, onda treba i primiti kritiku, s tim emocije nemaju veze. Pa ni ideologija, jer mislim da se ideološki tu slažemo koliko sam čitao tvoje postove. Ali sad je trenutno neko drugo vrijeme, koliko će još potrajati ne znam, nadam se što kraće...

U principu slično kao i sa BIH, svakom sa IQ iznad nekog broja tko je upoznat sa konstelacijom i stavovima stanovništva jasno je da to nije država i da ne može opstati ali službeno se mora nešto drugo, barem još neko vrijeme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 03 lip 2019, 02:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
PCM je napisao/la:
Carmelo MiGovi ti nadlijecu Novi Pazar, u strahu su velike oci :sega

To je zato što je NP odmah pored Kosova. Inače, ne znam šta je izigravao sa tim MiG-ovima, kad još nismo kupili vazduh-zemlja rakete za njih. Čisto marketinško izdrkavanje, mada ajde, barem su piloti nabili koji sat na mašinama. Čisto da ne bude zabune, ne bi ispalili vazduh-zemlja rakete ni da su ih imali okačene na krilima, bili su prisutni samo kao materijalni izraz brige našeg predsednika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 03 lip 2019, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
PCM je napisao/la:
Carmelo MiGovi ti nadlijecu Novi Pazar, u strahu su velike oci :sega

PCM gleda kroz durbin 24/7 šta rade Srbi,navukao stravu. :laugh

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 lip 2019, 09:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Moram da podijelim, za one koji nisu culi ...


_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 lip 2019, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ko bi prije samo par godina rekao da ce Amer ovako mirno stajati pored Predsjednika Srbije i slusati kako je agresor.



Ili je Amerika pala kurcu za usi u sta sumnjam.
Ili ih danas Balkan zanima ko lanjski snijeg pa mozemo pricati sta hocemo.
I jedno i drugo je savrseno za nas. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 lip 2019, 07:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
novovrijeme je napisao/la:
Ko bi prije samo par godina rekao da ce Amer ovako mirno stajati pored Predsjednika Srbije i slusati kako je agresor.



Ili je Amerika pala kurcu za usi u sta sumnjam.
Ili ih danas Balkan zanima ko lanjski snijeg pa mozemo pricati sta hocemo.
I jedno i drugo je savrseno za nas. :zivili


Ameri na Balkanu imaju Albance, liek za brojne velikosrbske bolesti i poremećaje...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 lip 2019, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
dane-croatia je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Ko bi prije samo par godina rekao da ce Amer ovako mirno stajati pored Predsjednika Srbije i slusati kako je agresor.



Ili je Amerika pala kurcu za usi u sta sumnjam.
Ili ih danas Balkan zanima ko lanjski snijeg pa mozemo pricati sta hocemo.
I jedno i drugo je savrseno za nas. :zivili


Ameri na Balkanu imaju Albance, liek za brojne velikosrbske bolesti i poremećaje...


Neka smo mi glavni lijek za ustašluk i fašizam na Balkanu, to je najbitnije ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 lip 2019, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
LakePlacid je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Ameri na Balkanu imaju Albance, liek za brojne velikosrbske bolesti i poremećaje...


Neka smo mi glavni lijek za ustašluk i fašizam na Balkanu, to je najbitnije ...


Rekao bih prije obrnuto. Vi uspijete i od tvrdokornih hrvatskih komunista i partizana napraviti Ustašu... :zubati

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 lip 2019, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
dane-croatia je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:

Neka smo mi glavni lijek za ustašluk i fašizam na Balkanu, to je najbitnije ...


Rekao bih prije obrnuto. Vi uspijete i od tvrdokornih hrvatskih komunista i partizana napraviti Ustašu... :zubati


A jebo i hrvatstvo ako je ustašija Bunjevca Pavelića pijemont hvatskog suvremenog nacionalnog identiteta. Ja virujem da mi možemo i moramo bolje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 lip 2019, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
buenos aires je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Rekao bih prije obrnuto. Vi uspijete i od tvrdokornih hrvatskih komunista i partizana napraviti Ustašu... :zubati


A jebo i hrvatstvo ako je ustašija Bunjevca Pavelića pijemont hvatskog suvremenog nacionalnog identiteta. Ja virujem da mi možemo i moramo bolje...
Ja sam apsolutno siguran u to.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 lip 2019, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Kačamak je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

A jebo i hrvatstvo ako je ustašija Bunjevca Pavelića pijemont hvatskog suvremenog nacionalnog identiteta. Ja virujem da mi možemo i moramo bolje...
Ja sam apsolutno siguran u to.


Dosadio klempavi i Bogu ocu. Da ga ne pominjem uzalud, znam da je gri...
Al stvarno. Imamo mi povijesti i prije 1945. Slavite Svačića mučenika rvackog, koji pade junački prid azijatima ungarskim...

Krunu nam ugasiše, dabog da im se ogadio gulaš. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 lip 2019, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
buenos aires je napisao/la:
dane-croatia je napisao/la:

Rekao bih prije obrnuto. Vi uspijete i od tvrdokornih hrvatskih komunista i partizana napraviti Ustašu... :zubati


A jebo i hrvatstvo ako je ustašija Bunjevca Pavelića pijemont hvatskog suvremenog nacionalnog identiteta. Ja virujem da mi možemo i moramo bolje...


Ja sam mislio na Ustaše iz početka 90-ih: Mesića, Manolića, Boljkovca...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 12 lip 2019, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Predivan grad. Biće još lepši kad se u narednim decenijama još poboljša etno-demografska struktura. :yes



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 13 lip 2019, 07:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Vujadin je napisao/la:
Predivan grad. Biće još lepši kad se u narednim decenijama još poboljša etno-demografska struktura. :yes


Vjerojatno misliš na Srbe koji bi došli sa sjevera Kosova...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 lip 2019, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vraćamo iz rezerve sve T-72, M-84 (ukupno pedesetak komada) i sto komada T-55 tenkova u aktivni sastav!? :wacko

Imaćemo 392 aktivna tenka! Najviše u Evropi, posle Rusije. jel onaj Vulin još više poludeo nego inače, ili se nešto možda sprema, a o čemu nismo obavešteni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 lip 2019, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Lol T55 stare kante


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 lip 2019, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Naravno da su stare kante. Neće sigurno 55-ice da idu u špic napada da razbijaju odbranu. To rade T-72 i M-84, kojih ćemo prema novom imati 292 aktivnih, T-55 ide posle nijh da čisti ostatke, stare kante, ali još uvek taktički upotrebljive.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 lip 2019, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Carmello Šešelj je napisao/la:
Naravno da su stare kante. Neće sigurno 55-ice da idu u špic napada da razbijaju odbranu. To rade T-72 i M-84, kojih ćemo prema novom imati 292 aktivnih, T-55 ide posle nijh da čisti ostatke, stare kante, ali još uvek taktički upotrebljive.

Kad Rusi isporučuju onih 30 T-72 ? Tad će broj T-72 i M-84 bit veći od 292.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 lip 2019, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Računao sam tih 30 u brojku od 292. Ionako su neki već stigli, a ostatak će za najviše mesec dva kada proleteri u lenjingradskom zavodu završe sa remontom. I to će biti najbolji tenkovi koje ćemo imati (pravi ruski oklop, a ne značajno slabija izvozna kopija za šabane, kao na M-84 ili T-72 koje smo ranije kupili), odličan aktivni sistem zaštite, SUV koji ne može da se meri sa ovim ugrađenim u M-84 i izvoznim T-72 itd...

Prava mala elitna oklopna brigadica. Da uzmemo još 22 pa da kompletiramo celu brigadu od 52 kom, kolika je inače u VS, to bi bilo divno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 lip 2019, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
To će onda bit više od 292.
VS ima 212 sktivnih M-84 i 13 aktivnih T-72.
U rezervi je 51 T-72+ ovih 30 T-72 što dolaze iz Rusije.
To je 306.
M-84 ima bolji oklop od T-72 što je Jugoslavija kupila.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 782, 783, 784, 785, 786, 787, 788 ... 1420  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 65 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO