HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 07:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 tra 2019, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6859
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Čekajući sabah sa zagondžijom na Karlovoj ćupriji u Pragu ili kako sam postala Sabinica za novac

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 18 tra 2019, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24610
Lokacija: Heartbreak Hotel
Naslovi za filmove po djelima MMS:

1. Zelena Milja Maraka
2. Paklena Tulumba
2. Džehenemski Šund
4. Sijelo Mrtvih Pjesnika
5. Na Dokovima Neuma
6. Spašavanje Vojnika Jarana
7. Titonik
8. Turski Park 1,2,3,4
9. Radijator
10. U 3 i 10 za Džumu
11. Prljavi Hare
12. S A Povjerljivo

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 tra 2019, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad se prihvatila križa i Isusa u kolumnama. Smanjite malo kritike prema meni, budite milostivi kršćani.

Jer, nije problem u njoj što je godinama olajavala Komšića, pa uzela 5000-8000 KM mjesečno od njega, dulje od 3 godine. Problem je naime u neutralnim promatračima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 tra 2019, 15:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30349
Pa realno kada je kriminalac priznao da je kriminalac?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

800 of 2558 - 31.27%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 tra 2019, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6859
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Bobovac je napisao/la:
Naslovi za filmove po djelima MMS:

1. Zelena Milja Maraka
2. Paklena Tulumba
2. Džehenemski Šund
4. Sijelo Mrtvih Pjesnika
5. Na Dokovima Neuma
6. Spašavanje Vojnika Jarana
7. Titonik
8. Turski Park 1,2,3,4
9. Radijator
10. U 3 i 10 za Džumu
11. Prljavi Hare
12. S A Povjerljivo


13.Devet i po hefti
14.Kod amidže Željkana
15.Gospođa konzularka (mogu i daske koje život znače)
16.Kijametski dan danas

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 tra 2019, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da je ovo najgrozniji primjer osobe koja je svoj život potrošila u borbi "protiv uhljeba", da se ovako "uhljebila" na državni proračun i tuđi novac. Ružno stvarno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 tra 2019, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Neki dan je predike držala i na Erdoganovom fakultetu gdje je Emir Suljagić zaposlen.
Ona me asocira na balkansku verziju filma "Born on the Fourth of July". Kad mama govori da je sanjala da će sin jednog dana biti poznat i pričati velikoj gomili ljudi.

Citat:
I had a dream, Martina,
the other night,
and you were speaking
to a large crowd.


slika

slika

Kao i do sad. Rezultat svega ovoga će biti da će muslimani luditi jer napori koje ulažu na polju propagande se ne reflektiraju na stvarno stanje na terenu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 tra 2019, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24610
Lokacija: Heartbreak Hotel
Voli ženska sjaj reflektora i blic aparata jbg. Probala kod Hrvata ovi je odhebali. Muslimani jedva dočekali da dobiju još jednog takijaš-ublehaša, ofalilo jbg, što pobjeglo-što pomrlo. Sutra će biti nekaj drugo, samo joj daj kamere da je snimaju.
Nadam se uskoro ju vidjeti kako predaje u Klubu 99.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 tra 2019, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vidiš, to sa "Krug 99" mi dalo ideju za novi naziv njene knjige. To bi joj garantiralo da postane predsjednica udruženja "Majke Srebrenice".

Za Pelješac pogana ćuprija

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 srp 2019, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
De prebacite ovo na "Politika".
Pazi naziva "bosanskog centra", Alija Izebegović. Žena bez ikakvog karaktera. Uskoro će i u Gornjoj Maoći predstaviti svoju knjigu vehabijama.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 srp 2019, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6859
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Zar joj je malo 4ipo iljade eurića mjesečno za džabalebarenje pa da se mora i po ovim Alijama reklamirati? :ucelo

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 02 srp 2019, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Komšić je izlevatio. Posao veleposlanice u Pragu još uvijek obavlja sekretarica Adisa.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 srp 2019, 21:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ova još nije preuzela svoju funkciju. Ili je Komšić napravio budalom ili nema sve potrebne papire za to.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 srp 2019, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6859
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
BBC je napisao/la:
Ova još nije preuzela svoju funkciju. Ili je Komšić napravio budalom ili nema sve potrebne papire za to.


Piše li išta o Aluminijumu,okretanju korita rijeke i slično...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 srp 2019, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Piše kako je prosvjedi zaustavili na magistrali pa popizdila. Što si očekivao.
Komšić je mora priključiti na državni proračun inače će žena izgoriti. Sad ide i u Srbiju svoju knjigu prodavati. Još nisam čuo za pisca da obilazi sve gradove i sela prodavajući svoju knjigu. Uskoro će je prodavati na štandu za Veliku Gospu.

Da je parafraziram, jebem ti takvu državu. Prodaje knjigu novac u ruke bez fiskalnog računa. Kako plaća / ne plaća PDV / porez to sam Bog zna.

Vidi po kakvim jadnim putevima je buduća ambasadorka morala jedan dan putovati. Sve zbog krezubih i polupismenih radnika Aluminija. Morala je sav Facebook o toj torturi obavijestiti, da se zna.
Pazi ti to, u autu je imala goste Švicarce i tako je sram bilo.


Privitak/ci:
66392385_2081342685311268_5281116053726822400_n.jpg
66392385_2081342685311268_5281116053726822400_n.jpg [ 50.47 KiB | Pogledano 4072 put/a. ]

_________________
Spetsnaz, a force for good.
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 srp 2019, 21:47 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
BBC je napisao/la:
De prebacite ovo na "Politika".
Pazi naziva "bosanskog centra", Alija Izebegović. Žena bez ikakvog karaktera. Uskoro će i u Gornjoj Maoći predstaviti svoju knjigu vehabijama.

slika

Onda netko napada Lijanovića, njega ja ne podnosim ali on je prodao narod za milione dok je ona za večericu.

Zašto ne prijeđe na Islam? Neka bude prva predstavnica Bošnjaka


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 srp 2019, 21:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bolje da ništa ne govorim. :laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 srp 2019, 21:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30349
Eh, kad se sjetim koliko je ovdje moralizirala, a na kraju završi u Kalesiji, u Aliji Izetbegoviću. Pa stvarno. :rolleyes

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

800 of 2558 - 31.27%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 srp 2019, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ona je dvolična, ima jedan život za javnost (kolumne, Facebook, predstavljanje knjige), sasvim drugi za privatan život.
Eto Švicarci već ne znaju bez nje da su došli u šupak Europe. Nek im lijepo pokaže stvarnu zemlju, ne samo probrane stvari kao da dolaze u posjetu na art izložbu.

Pazi ti to, stečaj najveće mostarske firme je njoj poremetio planove i slaganje ubleha Švicarcima.

Dotada, trazit cemo alternativni put do Mostara po sumama i gudurama objasnjavajuci Svicarcima da su dosli u supak Svemira.

Nije da se i mene nešto previše dotiče stečaj tog propaliteta, ali bar okolo ne pišem kolumne "jebem vam sve šta mi uradište od države".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 srp 2019, 22:11 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Pa šta je njoj par radnika Aluminija kada je podržala političe orgijanje Sarajeva nad svim Hrvatima?

Ona bi podržala sutra kalifat u BiH zbog nekoliko tisuća maraka, ništa previše ali čisto da ona ima za sebe tj koju kavicu i krpicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 11 srp 2019, 09:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6859
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
BBC je napisao/la:
Piše kako je prosvjedi zaustavili na magistrali pa popizdila. Što si očekivao.
Komšić je mora priključiti na državni proračun inače će žena izgoriti. Sad ide i u Srbiju svoju knjigu prodavati. Još nisam čuo za pisca da obilazi sve gradove i sela prodavajući svoju knjigu. Uskoro će je prodavati na štandu za Veliku Gospu.

Da je parafraziram, jebem ti takvu državu. Prodaje knjigu novac u ruke bez fiskalnog računa. Kako plaća / ne plaća PDV / porez to sam Bog zna.

Vidi po kakvim jadnim putevima je buduća ambasadorka morala jedan dan putovati. Sve zbog krezubih i polupismenih radnika Aluminija. Morala je sav Facebook o toj torturi obavijestiti, da se zna.
Pazi ti to, u autu je imala goste Švicarce i tako je sram bilo.


navikla se canca na asValt,pa joj sad odjednom neobično malo po blatu i mahkadamu voziti...auša tamo...
licemjerka...
ni riječi sada o radnicima Aluminija kada joj više nije potrebno,a cijelu je karijeru izgradila na dušebrižništvu i samaritanstvu...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 10 kol 2019, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Đe je zapelo ? Ova još uvijek nije "ambasadorica". Ili je Komšić izlevatio i iskoristio, ili je nešto izgubila volju.
Građani traže javno objašnjenje jer se radi o novcu poreznih obveznika.

(Adisa još uvijek ima ulogu veleposlanice)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 kol 2019, 22:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6105
https://www.klix.ba/magazin/kultura/pro ... /190815111

Hahaha, legenderano. Zena je izgradila karijeru na pljuvanju, izrugivanju, mrznji, politckom i svekolikom zatiranju, negiranju prava, volje, politckog izbora...prema Hrvatima Hercegovine, nesto poput Seselja 91. i sad kad su se sponzori u toj istoj Hercegovini pobunili da nece financirati festival na kojemu se promovira mali Seselj, ona se pobunila da joj se uskracuie pravo na rad i to ponovo porucivsi tim Hrvatima Hercegovine da su, osim par iznimaka, krkani, primitvci, seljacine, a svi oni koji nisu napustili Hercegovinu da su neslobodni bijednici koji su podvili rep kako bi opstali ko kukavice.

Materemi je zecsca od Seselja iz onih vremena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 kol 2019, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Promocija knjige "Huzur" bh. spisateljice Martine Mlinarević izbačena je iz programa festivala Evergreen Fest u Čitluku. Organizatori su joj saopstili da imaju velikih problema zbog nastupa u Citluku i da bi ga trebali otkazati. Dobijali su prijetnje od ljudi, a zatim i od sponzora.

Martina Mlinarević: Možete mi otkazati promociju knjige, ali mi ne možete oduzeti slobodu. Ko vas j.be majmuni!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 15 kol 2019, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24610
Lokacija: Heartbreak Hotel
Kujica se žalila Hambasadi da je u Hercegovini zajebavaju.

Citat:
Narednog tjedna, trebala sam, kao i ranijih godina, biti gost Anđelku, inače mom dragom prijatelju iz srednjoškolskih klupa na Evergreen Festu u Čitluku, predstavljajući svoju knjigu Huzur. Tako je pisalo i na svim najavama festivala, na plakatima i u službenom programu.

Baš jučer dok sam putovala s jedne nezaboravne promocije knjige u Varaždinu na drugu nezaboravnu promociju knjige u Požegi, nazvao me Anđelko i saopćio da imaju ogromnih problema zbog mog budućeg nastupa u Čitluku, i da bi ga, jebiga, trebalo otkazati.

Dobijali su prijetnje od ljudi, a zatim i od sponzora.
A kad se upletu lafo veliki igrači...lete glave, lete avioni, lete zabrane. Festival koji traje mjesec dana, godinama, na kojem se izmijenja stotine izvođača, performera, umjetnika, festival Hercegovine, iz mog komšiluka, ima za problem moju književnu večer. Uz udaljavanje mojih knjiga iz hercegovačke knjižare prije par mjeseci, ovo je novi direktni udar na moj rad i egzistenciju u okruženju u kojem živim, gdje mi je rad i egzistencija apsolutno onemogućena. Uz sva sranja, živim i stvaram i ne bojim se pičkastih levata.

Svo svoje liječenje sam financirala jedino prodajom knjiga, zahvaljujući sjajnim čitateljima koji su uz mene od početka, zahvaljujući nekolicini mojih bliskih prijatelja, koji su uvijek bili uz mene. Dugo sam razmišljala da li iz respekta prema Anđelku i Mirku objaviti ovo, i shvatih da moram upravo radi njih, radi sebe, radi Une, radi Anđelkovog Frana, radi Hercegovine koja sve to nije. Ono što sam ja osobno prošla u zadnjih godinu i pol dana, posve nevezano za zdravstvenu situaciju, a vezano za sve ostalo što mi se dešavalo, rekao je moj dragi prijatelj Srđan Puhalo, veća je tema i od one rakovske. Važnija. I to ćemo napisati uskoro. I sve sam odstajala na nogama, bez sise, bez jajnika, ali uspravno s mudima, nikad jača.

A bagru i boli samo to. Kad iz svakog pakla kojeg ti priređuju izlaziš neokrznuto. Bagra ne zna da je prekjučer jedan divan čovjek došao iz Drniša sve do Varaždina samo da me čuje na predstavljanju knjige, jer me ranije nije mogao nigdje bliže potrefiti. Bagru i bole sva otvorena vrata na koja nailazim gdje god dođem, da mi silom pokušavaju vrata mog zavičaja zatvoriti. A nisi ti vlasnik vode moga oka iz kojeg teče Trebižat, i teći će dok god gledam, i nisi ti Hrvatino, vlasnik neba ovog plavljeg od babinog lavora.

Bagra pojma nema da je moja kuća svugdje gdje spustim kofere i da će se ovaj glas čuti dalje od njihovih sponzorskih para i mizernih prijetnji. Bagra nema pojma da se drugog i drugačijeg ne može ušutkati ovim prizemnim, luzerskim metodama. Možda nekog uplašenijeg, ali ne i mene.

Bagra ne zna da Hercegovina nije nikada bila jednoumlje, ma koliko rukama tog istog jednoumlja davili svakog onog tko pokuša izići iz njihovih poslušnih, stranačkih okvira. Bagra je otjerala iz ovih krajeva svakoga tko je pokušao ići kontra mraka ili živjeti slobodarski.

Ali bagra pojma nema da ja nisam ta. I da ću dok živim govoriti upravo o bagri. I da me ničim i nikako ne mogu zastrašiti. Ukloniti s programa festivala, zabraniti - mogu. Ali prije nego što to načiniš, bagro, moraš znati da sam ja, bolan, festival pokretni.

I da ću dok dišem boriti se za Hercegovinu fra Didaka Buntića. Onog koji nije htio, u svoje vrijeme, za Prvog svjetskog rata, da vjenča par, ako žena nije završila školu. Onog koji je tražio da žena bude obrazovana, samosvjesna i neovisna. Bagra danas traži lutke na koncu, ili što bi rekao Džoni, lutke od krvi, bez trunke ideje.

O novom šikaniranju i napadu na mene obavještena je najprije Američka ambasada i gospodin Wigemark ispred EU, koja me povodom Osmog marta odabrala za jednu od najinspirativnijih žena u globalnoj kampanji Europske unije - Inspired by Her.

Ćeraćemo se još. Jer na veliku žalost isljednika, nalazi od doktora su mi sjajni.

A spektakl zvan „Promocija knjige u Čitluku“ održat ćemo u jednom drugom gradu. I biti će festival i biti će sloboda. Riječ koju prezirete, jer o njoj ništa ne znate.

A sloboda je ovo, kad mogu da kažem, sa dna srca i mirne duše - Ko vas jebe majmuni.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO