HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 5169 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 207  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 16 srp 2019, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Previse vjerujes propagandi. je li tko vidio te silne haubice , lazare i topove na jednom mjestu? :D

Nam se ne zuri u vezi opremanja oklopa, imamo kolektivnu NATO zastitu tako da ne strepimo od susjeda. S druge strane da opremimo sve tip top, dosao bi poziv da dio toga posaljemo u borbene misije. Ovako se jos mozemo izvlaciti da nismo borbeni sposobni za ratne avature po africi i aziji.

Vama se zuri zbog kosova i onog albanskog dijela izvan njega koji je bure baruta. Znate da ce presevo kad tad postati dio republike kosovo, a tu je i rs koju morate paziti, ako ovi muslimancima sta padne na um.

I da se razumijemo, oruzje i oprema su vam losi, pogotovo ovi tockasi, pogledaj kako se ljuljaju tijekom voznje. To je na trzistu kvalitetno koliko i onda yugo45.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 16 srp 2019, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa nije jer ništa od toga nije uvedeno u VS. Nora je sigurno dobar sistem, jer ga ne bi četiri zemlje kupile, a još dve testirale i razmatrale kupovinu. Ali neće biti uvedena u VS. U VS će biti uvedena samohotka Aleksandar, novi model koji je još u fazi prototipa. Lazari su za sad isporučeni Žandarmeriji, vojsci nijedan, možda i tu rade na novom modelu, a što se tiče ljuljanja, lako se kupe čvršći amortizeri i delovi donjeg postroja, nije to danas neka nauka, nego su verovatno hteli da bude što više domaćih delova, a FAP i nije baš vrhunska fabrika, pa su zato svi za Žandarmeriju, kojoj nije toliko neophodno da puca iz pokreta, tako da je ljuljanje irelevantno. Videćemo kakvu verziju će vojska da dobije.

Ako su Alas i Ralas dobri za UAE, koji ima para za bacanje, sigurno su dobri i za nas.

Od Francuske pre neki dan nismo kupili samo Mistrale, nego i kompletnu avioniku za Orao 2.0 i zajedno sa njima ćemo da ga modernizujemo. Takođe ćemo zajedno sa Francuskom da modernizujemo svih 50 Gazela i još ćemo dobiti remontni centar za Gazele i licencu da ih servisiramo drugim zemljama. Kad montiramo Pauke na sve njih i još devet modernizovanih Orlova, plus 4 Mi 35 sa Atakama, to nije šala od sile.

I ne žuri nam se. Šiptare svakako ne možemo da napadamo jer ih štite Amerikanci, za Preševo, izvini, ali žestoko lupetaš, a Muslimanima u BiH može da padne nešto na um samo u teoriji.

Vi izgleda mislite da se naoružavamo kao ludi, ali osim aviona i helikoptera, ništa još nije uvedeno u naoružanje. Nismo u tolikoj frci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Pre će biti da nam je želja da se naoružamo ali imamo marionetske pičke na vlasti.
Za nijansu i gore od onih koje imaju naši susjedi.
Šta ti misliš?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa naoružavamo se. Samo što su neki, a i ti među njima, istripovali da se naoružavamo brzinom kao da će za nedelju dana da izbije rat. Sve ide kako treba. Iskuliraj i izbaci nekako toliku negativnu energiju iz sebe. Samo pretiš nekim ratovima i pokoljima, smiri se malo jbt.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 00:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ovo će da nam bude nova samohodna haubica, a ne Nora. Samo što još nije gotov proizvod, ima još da se radi na njemu, ali je razvoj pri kraju. MGS-25 Aleksandar.

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 01:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Sloboda je tako daleko.Mnogo je bitaka pred nama.Do konačne pobede.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 07:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
@Seselj, pa i to je nora, nazvana po vucicu :)

Moje primjedbe su na generalno pisanje vas srba, kako ti svi projekti mogu ovo, mogu onu. Da se razumijemo projekti ne mogu nista, njima se moze samo predvidjeti i ocekivati predvidjene rezultate. Firme ulazu stotine milijuna eura u razvoj necega da bi to moglo nesto. Kod vas nacrtaju, zavare izloze i kazu moze, bez dugotrajnih testiranja, se "uvodi u naoruzanje".


Slicnim postupkom u ratu su nase neke tvrtke pocele proizvoditi topove i haubice, prikazane na mimohodu 95. Medjutim tek u realnim uvjetima se pokazale slabosti, izmedju ostaloga pucanje lafeta, usta cijevi, itd. Iako su bile kopije nekih originalnih proizvoda.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 07:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nije nazvana po Vučiću, nego po Knezu Aleksandru Karađorđeviću, koji je 1851. osnovao prvu srpsku fabriku topova u Kragujevcu (današnja Zastava oružje), nema prikladnijeg imena od toga za novi top. Mada ne sumnjam da je i našem trenutnom vladaru drago što se i on tako zove. Nora nije nikakav poluproizvod koji ne radi, jer ga tri zemlje koriste već godinama, Kipar je naručio 24 komada i čeka da im ih isporučimo, a Pakistan i Emirati ih testiraju i razmatraju kupovinu. I to je po tebi poluproizvod!? Da, Aleksandar deli mnoge stvari sa Norom, samo mu je autopunjač potpuno drugačiji, mnogo lakši i mnogo manje se trese posle opaljenja. Pogledaj razliku na slikama.

Nora B-52

slika


MGS-25 Aleksandar

slika

Pogledaj deo gde je top, ako je ovo tebi isto, onda si ćorav.

Alas i Ralas su tek pre mesec dana završili završno testiranje, oba uspošno pogodila cilj i tek sad ulaze u serijsku proizvodnju. Emiračani čekaju isporuku. Emiračani koji imaju para da ih koriste za ogrev, kupuju poluproizvod?

Ove ostale stvari, mrzi me sad da ih nabrajam, su većina isto tek završene sa razvojem i čekaju uvođenje u naoružanje. Ostao je još samo završni test zemlja-zemlja rakete Jerina 2 u Pakistanu, sve ostalo je istestirano i radi.


Znači jedina primedba ti je, Lazar se ljulja. Ovo poređenje sa vašim pokušajima je smešno, jer naši proizvodi rade kako je zamišljeno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nora nije nikakav poluproizvod koji ne radi, jer ga tri zemlje koriste već godinama,


Banana zemlje.

Carmello Šešelj je napisao/la:
Pogledaj deo gde je top, ako je ovo tebi isto, onda si ćorav.


Samo uklonili onaj smijesni oklop od kamoin dizalice i stavili, manji inspirirani Archerom.


Carmello Šešelj je napisao/la:
Emiračani koji imaju para da ih koriste za ogrev, kupuju poluproizvod?
Da, i isporuciti ce ga na neko trece trziste gdje se vodi dzihad.

Carmello Šešelj je napisao/la:
Ostao je još samo završni test zemlja-zemlja rakete Jerina 2 u Pakistanu


Zasto u Pakistanu, bratska Rusija ima koliko hoces poligina, tu je i kazahstan, Nigerija, Etiopija, J.Afrika ???

Carmello Šešelj je napisao/la:
Znači jedina primedba ti je, Lazar se ljulja. Ovo poređenje sa vašim pokušajima je smešno, jer naši proizvodi rade kako je zamišljeno.


Ona slabo zamisljate. Nasi pokusaji su iznijeli Bljesak, Oluju, i zavrsnicu rata u BiH. Dovoljno. Lazar je smijesan sa onim otvorima sa strane i topom sa gornje strane.



PS trebali ste kupiti j-10. :dragobojic

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
DrMag je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nora nije nikakav poluproizvod koji ne radi, jer ga tri zemlje koriste već godinama,


Banana zemlje.

Carmello Šešelj je napisao/la:
Pogledaj deo gde je top, ako je ovo tebi isto, onda si ćorav.


Samo uklonili onaj smijesni oklop od kamoin dizalice i stavili, manji inspirirani Archerom.


Carmello Šešelj je napisao/la:
Emiračani koji imaju para da ih koriste za ogrev, kupuju poluproizvod?
Da, i isporuciti ce ga na neko trece trziste gdje se vodi dzihad.

Carmello Šešelj je napisao/la:
Ostao je još samo završni test zemlja-zemlja rakete Jerina 2 u Pakistanu


Zasto u Pakistanu, bratska Rusija ima koliko hoces poligina, tu je i kazahstan, Nigerija, Etiopija, J.Afrika ???

Carmello Šešelj je napisao/la:
Znači jedina primedba ti je, Lazar se ljulja. Ovo poređenje sa vašim pokušajima je smešno, jer naši proizvodi rade kako je zamišljeno.


Ona slabo zamisljate. Nasi pokusaji su iznijeli Bljesak, Oluju, i zavrsnicu rata u BiH. Dovoljno. Lazar je smijesan sa onim otvorima sa strane i topom sa gornje strane.



PS trebali ste kupiti j-10. :dragobojic

I Alžir je banana zemlja, pa imaju MiG29, SU 27, SU 30, Mi 24, Mi 28 (!)... Kipar nije banana zemlja, pa su kupili 24 komada. UAE razmatra da ih kupi, takođe nisu banana zemlja. Pakistan takođe razmišlja da ih kupi, oni jesu banana zemlja, ali imaju ozbiljnu vojsku sa sve termonuklearnim oružjem.

Šta su radili, ne znam, ali imaš na YouTube video kako radi autopunjač na Nori i daleko je veći od ovog od Aleksandra (snimak je iznutra), tako da nisu samo sklonili kabinu, nego napravili novi autopunjač.

Emiračani su finansirali razvoj Alasa. Napravili su i specijalno vozilo koje će da ih nosi.

Otkud ja znam zašto u Pakistanu, ali imamo ok odnose sa njima, prodali smo im 300 T-55 iz rezervi (ni meni nije jasno šta će im),i pokušavamo da im prodamo Noru, kod njih je na testiranju itd. Ne razumem zašto misliš da bih ja mogao da znam razlog.

Kakve veze ima rat između vas protiv SVK sa našim novim proizvodima!? Ovaj komentar ću shvatiti kao ljubomoru.

I ja mislim da su bočni prozori na Lazaru budalaština.

Da, trebali smo da potrošimo pet, šest puta veće pare na uvođenje novog tipa aviona, i to egzotičnog iz Kine, umesto da uzmemo 10 MiG 29, kojih smo već imali četiri, za cenu samo remonta šest. To je prelazno rešenje, da bi imali ratno vazduhoplovstvo petnaestak godina, dok ekonomski ne ojačaamo. Ajde više ne davi sa egzotikom iz Kine koju pokreće motor marke Klimov.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Banane drzave kupuju od banane drzave, banana strojeve. Sve sto se na youtube pojavilo od vojne tehnike u svijetu i izgleda cool, srbijanci proizvode, opremaju vojsku i iznose zapanjujuce podatke o mogucnosti CGI-u, ocekujem pandana BostonDynamic robotima i to najboljeg na svijetu.


NIsam ljubomoran, nemam zbog cega.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
UAE je banana zemlja. Da vidiš Dubai i Abu Dabi, zgadio bi ti se život.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 17 srp 2019, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Carmello Šešelj je napisao/la:
UAE je banana zemlja. Da vidiš Dubai i Abu Dabi, zgadio bi ti se život.


Grad ne cine fasade. Njega cine ljudi.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 18 srp 2019, 00:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
DrMag je napisao/la:
Banane drzave kupuju od banane drzave, banana strojeve. Sve sto se na youtube pojavilo od vojne tehnike u svijetu i izgleda cool, srbijanci proizvode, opremaju vojsku i iznose zapanjujuce podatke o mogucnosti CGI-u, ocekujem pandana BostonDynamic robotima i to najboljeg na svijetu.


NIsam ljubomoran, nemam zbog cega.


Imate li vi neke banana proizvode za banana drzave?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 18 srp 2019, 01:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
DrMag je napisao/la:
Banane drzave kupuju od banane drzave, banana strojeve. Sve sto se na youtube pojavilo od vojne tehnike u svijetu i izgleda cool, srbijanci proizvode, opremaju vojsku i iznose zapanjujuce podatke o mogucnosti CGI-u, ocekujem pandana BostonDynamic robotima i to najboljeg na svijetu.


NIsam ljubomoran, nemam zbog cega.

Pa imamo i to. :palacgore2
https://youtu.be/BrQqVF0WZWk
https://youtu.be/LNQEDhGFdY0

Normalno da ne trebaš biti ljubomoran.
Nemamo zajedničkih tačaka skoro ni u čemu.
Nije loš!
Bar ima oružje za razliku od one mehaničke mule na pogon motora kosilice koju imate vi.
Ustvari koju imaju Amerikanci.Zabunio sam se. :laugh

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 18 srp 2019, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
novovrijeme je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Banane drzave kupuju od banane drzave, banana strojeve. Sve sto se na youtube pojavilo od vojne tehnike u svijetu i izgleda cool, srbijanci proizvode, opremaju vojsku i iznose zapanjujuce podatke o mogucnosti CGI-u, ocekujem pandana BostonDynamic robotima i to najboljeg na svijetu.


NIsam ljubomoran, nemam zbog cega.


Imate li vi neke banana proizvode za banana drzave?


Nemamo.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 18 srp 2019, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Kačamak je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Banane drzave kupuju od banane drzave, banana strojeve. Sve sto se na youtube pojavilo od vojne tehnike u svijetu i izgleda cool, srbijanci proizvode, opremaju vojsku i iznose zapanjujuce podatke o mogucnosti CGI-u, ocekujem pandana BostonDynamic robotima i to najboljeg na svijetu.


NIsam ljubomoran, nemam zbog cega.

Pa imamo i to. :palacgore2
https://youtu.be/BrQqVF0WZWk
https://youtu.be/LNQEDhGFdY0

Normalno da ne trebaš biti ljubomoran.
Nemamo zajedničkih tačaka skoro ni u čemu.
Nije loš!
Bar ima oružje za razliku od one mehaničke mule na pogon motora kosilice koju imate vi.
Ustvari koju imaju Amerikanci.Zabunio sam se. :laugh


i to je inspirirano Talonom i Mulom :zubati

Da se razumijemo Doking u svakom trenutku moze napraviti borbeni robot, ali trziste (rusi, amerikanci,...) trazi nesto drugo

https://www.dok-ing.hr


_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 25 srp 2019, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Vučić: Stiglo šest od deset vozila BRDM-2; Hvala Putinu!

slika

Naglasio je da su to izvanredna vozila, koja imaju žiroskopsku stabilizaciju, termovizijeske kamere, ojačan oklop i da u njima posada može da bude 24 sata.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=345458

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 19 kol 2019, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Zanimljivo da je Jugoslavija bila među prvih 15 u svijetu.
Pogotovo period 2o-ih,30-ih,i 1946-kraja 50-ih.
https://youtu.be/cw2Wm8T6tio

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 19 kol 2019, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
novovrijeme je napisao/la:
Vučić: Stiglo šest od deset vozila BRDM-2; Hvala Putinu!

slika

Naglasio je da su to izvanredna vozila, koja imaju žiroskopsku stabilizaciju, termovizijeske kamere, ojačan oklop i da u njima posada može da bude 24 sata.


Po Vulinovom koji nije sluzio vojske moze se u BRDM-u provesti i mnogo duze.
Vjerovatno i zasnovati porodicu i organizovati zivot dok djeca ne krenu u skolu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 19 kol 2019, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
stratilat je napisao/la:
Po Vulinovom koji nije sluzio vojske moze se u BRDM-u provesti i mnogo duze.
Vjerovatno i zasnovati porodicu i organizovati zivot dok djeca ne krenu u skolu.

:laugh
Vulin se strogo drži parole iz vremena SFRJ "neprijatelj nikad ne spava". Stoga ni posada BRDM-a ne može da spava.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 19 kol 2019, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Aj poklonu se ne gleda u zube, mada je BDRM-2, pa i modernizovan, jedna od zadnjih stvari koje nam treba. Da su nam poklonili BMP-3, e to bi već bilo nešto što vojsci treba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 19 kol 2019, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Carmello Šešelj je napisao/la:
Aj poklonu se ne gleda u zube, mada je BDRM-2, pa i modernizovan, jedna od zadnjih stvari koje nam treba. Da su nam poklonili BMP-3, e to bi već bilo nešto što vojsci treba.

Ne radi se o BRDM-u,nego o Vulinovoj izjavi da posada može u njemu provest 24h.
BMP-3 je već laki tenk. Ima 2 topa,100mm i 30mm.
T-55 ima top 100mm. Ne znam što Srbija ne kupi BMP-3 ?

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 19 kol 2019, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Graničar18 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Aj poklonu se ne gleda u zube, mada je BDRM-2, pa i modernizovan, jedna od zadnjih stvari koje nam treba. Da su nam poklonili BMP-3, e to bi već bilo nešto što vojsci treba.

Ne radi se o BRDM-u,nego o Vulinovoj izjavi da posada može u njemu provest 24h.
BMP-3 je već laki tenk. Ima 2 topa,100mm i 30mm.
T-55 ima top 100mm. Ne znam što Srbija ne kupi BMP-3 ?

Ma znam o čemu se radi i nisam to ni komentarisao. Stavio bih njega majmuna u BDRM-2 da provede 24 sata u njemu. Predhodno bih majmuna opremio specijalnim taktičkim pelenama.

BMP-3 je nešto što nam očajno treba, da zameni one krševe od M-80. Pri tom je ubedljivo najbolje vozilo na svetu u svojoj klasi, jedan BMP-3M vredi kao četiri Bradley-a.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vojska Srbije
PostPostano: 19 kol 2019, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Carmello Šešelj je napisao/la:
BMP-3 je nešto što nam očajno treba, da zameni one krševe od M-80. Pri tom je ubedljivo najbolje vozilo na svetu u svojoj klasi, jedan BMP-3M vredi kao četiri Bradley-a.

Zar nije Srbija trebala dobit na poklon 30 BMP-2 ?
BMP-3 isto nije nešto što se ne može kupit u određenom broju,jeftiniji su od klasičnih tenkova,a bio bi odlična zamijena za BVP-80.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 5169 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 207  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 72 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO