HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 23:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Oni bi kao u NATO, a mi im kao ne damo :D

Hrvati su već odavno u NATO, ex glavnu tajnicu NATO-a današnju predsjednicu RH, Sejdo i ISILovci vrijeđaju i napadaju, šta misliš đe je ba zapelo? :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 15:22 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
WestPoint je napisao/la:
Samo vi predajte ANP, a ostalo je sve naša i američka briga.
Niko ko je predao ANP nije izbjegao članstvo u NATO-u, pa neće ni BiH.


To je tacno, samo jedna mala ispravka - Federacija BiH. U ovim granicama BiH nikada nece uci u NATO niti ce dugo postojati kao celovita drzava sa oba entiteta. FBiH bi s druge strane mogla postati clanica NATO, ako se Muslimane opamete i okrenu ostvarivim ciljevima. Ako nastavite sa megalomanijom da 1,3 miliona muslimana upravlja nad milion Srba, ostacete i bez hrvatskih kantona.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
bumbar92 je napisao/la:
Oni bi kao u NATO, a mi im kao ne damo :D

Hrvati su već odavno u NATO, ex glavnu tajnicu NATO-a današnju predsjednicu RH, Sejdo i ISILovci vrijeđaju i napadaju, šta misliš đe je ba zapelo? :kava


Da, zapelo je na KGK. Uostalom, ona je veći i važniji faktor od bosanskih Srba i Rusije. :wacko U NATO se u stvarnosti samo pita Amerika. Ako oni presijeku, ne pomaže ni pozitivno, ni negativno lobiranje.

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
karadzic je napisao/la:
WestPoint je napisao/la:
Samo vi predajte ANP, a ostalo je sve naša i američka briga.
Niko ko je predao ANP nije izbjegao članstvo u NATO-u, pa neće ni BiH.


To je tacno, samo jedna mala ispravka - Federacija BiH. U ovim granicama BiH nikada nece uci u NATO niti ce dugo postojati kao celovita drzava sa oba entiteta. FBiH bi s druge strane mogla postati clanica NATO, ako se Muslimane opamete i okrenu ostvarivim ciljevima. Ako nastavite sa megalomanijom da 1,3 miliona muslimana upravlja nad milion Srba, ostacete i bez hrvatskih kantona.


Moja hipoteza je suprotna tvojoj. Ako 800 iljada Srba, a nema vas ni toliko, nastavi da pokušava da upravlja nad BiH, mogli bi izgubiti tzv. RS ili barem njen dobar dio.

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
WestPoint je napisao/la:
karadzic je napisao/la:

To je tacno, samo jedna mala ispravka - Federacija BiH. U ovim granicama BiH nikada nece uci u NATO niti ce dugo postojati kao celovita drzava sa oba entiteta. FBiH bi s druge strane mogla postati clanica NATO, ako se Muslimane opamete i okrenu ostvarivim ciljevima. Ako nastavite sa megalomanijom da 1,3 miliona muslimana upravlja nad milion Srba, ostacete i bez hrvatskih kantona.


Moja hipoteza je suprotna tvojoj. Ako 800 iljada Srba, a nema vas ni toliko, nastavi da pokušava da upravlja nad BiH, mogli bi izgubiti tzv. RS ili barem njen dobar dio.


Ti takve gluposti valjaš da si zreo za degeneka ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
novovrijeme je napisao/la:
WestPoint je napisao/la:
Samo vi predajte ANP, a ostalo je sve naša i američka briga.
Niko ko je predao ANP nije izbjegao članstvo u NATO-u, pa neće ni BiH.


Znamo.
Zato necemo predati ANP.
A i nema nikakvog ANPa. To je neka Sejdina hrpa papira.


Ja ne mogu da vjerujem da je Dodik spreman na avanturu, i da neće vrapca u ruci (RS u NATO BiH za sva vremena), već ganja goluba na grani da pokuša biti dio Srbije. Žao mi je potencijalnih stradanja nevinih ljudi na svim stranama, ali nakon kiše dolazi sunce. Valjda i to moramo proći na putu slobode. Samo vi lijepo srušite Dayton i konstitutivnost ...

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 16:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
karadzic je napisao/la:
WestPoint je napisao/la:
Samo vi predajte ANP, a ostalo je sve naša i američka briga.
Niko ko je predao ANP nije izbjegao članstvo u NATO-u, pa neće ni BiH.


To je tacno, samo jedna mala ispravka - Federacija BiH. U ovim granicama BiH nikada nece uci u NATO niti ce dugo postojati kao celovita drzava sa oba entiteta. FBiH bi s druge strane mogla postati clanica NATO, ako se Muslimane opamete i okrenu ostvarivim ciljevima. Ako nastavite sa megalomanijom da 1,3 miliona muslimana upravlja nad milion Srba, ostacete i bez hrvatskih kantona.


1.25 milijuna molim. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
WestPoint je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Znamo.
Zato necemo predati ANP.
A i nema nikakvog ANPa. To je neka Sejdina hrpa papira.


Ja ne mogu da vjerujem da je Dodik spreman na avanturu, i da neće vrapca u ruci (RS u NATO BiH za sva vremena), već ganja goluba na grani da pokuša biti dio Srbije. Žao mi je potencijalnih stradanja nevinih ljudi na svim stranama, ali nakon kiše dolazi sunce. Valjda i to moramo proći na putu slobode. Samo vi lijepo srušite Dayton i konstitutivnost ...


Srpski narod nece da zivi u BiH.
Dodik je samo nas predstavnik, iza njega smo MI, nas milion.
Ni ti na nasem mjestu ne bi zelio da zivis sa nekakvim Muslimanima, ne bi zelio da gledas Bakira i tamo neke Hadzipizdaosmanbegovice, nego bi tezio da zivis sa svojim narodom i maticom.
NHF al ili ce biti unistena BiH ili Srbi u BiH.
Mi mislimo da mozemo unistiti BiH i to mirnim putem.
Vi ako mislite da mozete unistiti Srbe, sto bi vi rekli - burjum.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
novovrijeme je napisao/la:
WestPoint je napisao/la:

Ja ne mogu da vjerujem da je Dodik spreman na avanturu, i da neće vrapca u ruci (RS u NATO BiH za sva vremena), već ganja goluba na grani da pokuša biti dio Srbije. Žao mi je potencijalnih stradanja nevinih ljudi na svim stranama, ali nakon kiše dolazi sunce. Valjda i to moramo proći na putu slobode. Samo vi lijepo srušite Dayton i konstitutivnost ...


Srpski narod nece da zivi u BiH.
Dodik je samo nas predstavnik, iza njega smo MI, nas milion.
Ni ti na nasem mjestu ne bi zelio da zivis sa nekakvim Muslimanima, ne bi zelio da gledas Bakira i tamo neke Hadzipizdaosmanbegovice, nego bi tezio da zivis sa svojim narodom i maticom.
NHF al ili ce biti unistena BiH ili Srbi u BiH.
Mi mislimo da mozemo unistiti BiH i to mirnim putem.
Vi ako mislite da mozete unistiti Srbe, sto bi vi rekli - burjum.


OK. Nećemo ni mi da budemo dio Srbije, ali je vaša realnost da ste dio BiH, a naša barem još nije da smo dio Srbije. Dodik je predstavnik radikalne politike jeda, revanšizma i frustracije beogradske čaršije. Iza njega može da stoji najviše 800 iljada Srba, a ne stoji ni toliko, jer prvo nema vas milion, kao što smo mi već ispod milion i po, a drugo svi ga baš i ne podržavaju. Da sam ja na vašem mjestu, ja bih se zadovoljio sa RS kao trajnom kategorijom u BiH, ali ja nisam na vašem mjestu. Niti će BiH biti uništena niti će biti uništeni Srbi. Ja mislim da vi griješite da BiH možete uništiti BiH mirnim putem. To vas beogradska čaršija navlači da zagrizete. Ako ikako, možete uništiti BiH vojnim putem i to jednom velikom pobjedom kao što ste imali u 1. svjetskom ratu, ništa manje. Da li postoje ti Srbi i gdje su vam sjajni generali vojvode... znate i sami. Mi ne možemo i ne trebamo uništiti Srbe, ali ako nam srpska politika daje šansu da slupamo barem dio RS i premetnemo sistem u demokratski, ja ne vidim razloga da ne iskoristimo šansu i iskoristimo taj rekli bi božiji dar. Jer ko bi pametan i normalan zbog nekog članstva u vojnom savezu žrtvovao i dio RS ??? :wacko To što ste vi u gužvi zauzeli 90tih, to se dešava svakih 1000 godina, i takve stvari se ne bacaju pod noge na svakom ćošku. Kad izgubite naučićete visoko cijeniti šta ste imali, kao što smo mi naučili i u slučaju SFRJ i SR BiH.

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8100
WestPoint je napisao/la:
To što ste vi u gužvi zauzeli 90tih, to se dešava svakih 1000 godina, i takve stvari se ne bacaju pod noge na svakom ćošku. Kad izgubite naučićete visoko cijeniti šta ste imali, kao što smo mi naučili i u slučaju SFRJ i SR BiH.


Mislim da imaš jedan veliki problem u sagledavanju stvari a to je da se nacionalna
država stvara ratom a vi krenuli stvarat poslije rata, ratom je nastala RS, kantoni i
sve to. Netko vam ovo mora reći prije ili kasnije inače potonut ćete preduboko u neznanju i naivnosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
WestPoint je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Srpski narod nece da zivi u BiH.
Dodik je samo nas predstavnik, iza njega smo MI, nas milion.
Ni ti na nasem mjestu ne bi zelio da zivis sa nekakvim Muslimanima, ne bi zelio da gledas Bakira i tamo neke Hadzipizdaosmanbegovice, nego bi tezio da zivis sa svojim narodom i maticom.
NHF al ili ce biti unistena BiH ili Srbi u BiH.
Mi mislimo da mozemo unistiti BiH i to mirnim putem.
Vi ako mislite da mozete unistiti Srbe, sto bi vi rekli - burjum.


OK. Nećemo ni mi da budemo dio Srbije, ali je vaša realnost da ste dio BiH, a naša barem još nije da smo dio Srbije. Dodik je predstavnik radilane politike jeda i frautracije beogradske čaršije. Iza njega može da stoji najviše 800 iljada Srba, a ne stoji ni toliko, jer prvo nema vas milion, kao što smo mi već ispod milion i po, a drugo svi ga baš i ne podržavaju. Da sam ja na vašem mjestu, ja bih se zadovoljio sa RS kao trajnom kategorijom u BiH, ali ja nisam na vašem mjestu. Niti će BiH biti uništena niti će biti uništeni Srbi. Ja mislim da vi griješite da BiH možete uništiti BiH mirnim putem. To vas beogradska čaršija navlači da zagrizete. Ako ikako, možete uništiti BiH vojnim putem i to jednom velikom pobjedom kao što ste imali u 1. svjetskom ratu, ništa manje. Da li postoje ti Srbi i gdje su vam sjajni generali vojvode... znate i sami. Mi ne možemo i ne trebamo uništiti Srbe, ali ako nam srpska politika daje šansu da slupamo barem dio RS i premetnemo sistem u demokratski, ja ne vidim razloga da ne iskoristimo šansu i iskoristimo taj rekli bi božiji dar. Jer ko bi pametan i normalan zbog nekog članstva u vojnom savezu žrtvovao RS ??? :wacko To što ste vi u gužvi zauzeli 90tih, to se dešava svakih 1000 godina, i takve stvari se ne bacaju pod noge na svakom ćošku. Kad izgubite naučićete visoko cijeniti šta ste imali, kao što smo mi naučili i u slučaju SFRJ i SR BiH.


U RS je glasalo 700.000 glasaca tako da je nemoguce da nas ima 800.000. Takodje, na 9.500 zivorodjenih to bi bilo nemoguce.
Milion je relano.
Elem, Mile je nas Predsjednik, rekorder po broju osvojenih glasova od rata do danas i vlasnik 2/3 podrske Skupstine RS.
Mi se necemo zadovoljiti nikad u BiH i unistavacemo je dok je ne unistimo. Ili dok BiH ne unisti nas. Jedno od to dvoje opstati nece. To je realnost koja se nece promjeniti. I ne moze je promjeniti ni NATO ni alah tvoj sad da se spusti. Mi zivimo i disemo za nasu maticu Srbiju. Sad nam pocinje prvenstvo u kosarci a mene vec jeza podilazi. Neki dan Zvezda... meni srce puno. To je ljubav prema domovini.
Mi necemo zuriti, dozvolicemo da mrlina BiH propadne mirno, malo po malo, korak po korak. Ali put je jasan.
A sto se tice "dijela" RS na koje si bacio oko. Necete dobiti ni metra, niti ga mozete dobiti. Granice RS su medjunarodno priznate, poklopljene u ratu i nakon rata srpskom vecinom i nece se nikad mijenjati.
Vi niste bili sposobni ni "Sjever Kosova" da napravite u RS. Da ste to uspjeli mogli bi pregovarati. A ovako, da mi prepustimo nesto sto je nase i de facto i de jure, nema sanse. Moraces da gines ako o tom razmisljas.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 17:09 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Naša Kvačica je napisao/la:
karadzic je napisao/la:

To je tacno, samo jedna mala ispravka - Federacija BiH. U ovim granicama BiH nikada nece uci u NATO niti ce dugo postojati kao celovita drzava sa oba entiteta. FBiH bi s druge strane mogla postati clanica NATO, ako se Muslimane opamete i okrenu ostvarivim ciljevima. Ako nastavite sa megalomanijom da 1,3 miliona muslimana upravlja nad milion Srba, ostacete i bez hrvatskih kantona.


1.25 milijuna molim. :biceovodobro

Definitivno ih nema toliko.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
i_jopet je napisao/la:
WestPoint je napisao/la:
To što ste vi u gužvi zauzeli 90tih, to se dešava svakih 1000 godina, i takve stvari se ne bacaju pod noge na svakom ćošku. Kad izgubite naučićete visoko cijeniti šta ste imali, kao što smo mi naučili i u slučaju SFRJ i SR BiH.


Mislim da imaš jedan veliki problem u sagledavanju stvari a to je da se nacionalna
država stvara ratom a vi krenuli stvarat poslije rata, ratom je nastala RS, kantoni i
sve to. Netko vam ovo mora reći prije ili kasnije inače potonut ćete preduboko u neznanju i naivnosti.


Nemam problem. Bošnjaci ovdje stvaraju multi-nacionalnu državu, a ne nacionalnu državu. Nama je problem da dosegnemo takvu poziciju unutar BiH koja će nam omogućiti da trajno stabiliziramo BiH kao multi-etničku zajednicu. To ne možemo kao tek jedan od tri naroda, i BiH ide ka raspadu. To ste vi hvala Bogu pokazali i dokazali.

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 17:27 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
WestPoint je napisao/la:
i_jopet je napisao/la:

Mislim da imaš jedan veliki problem u sagledavanju stvari a to je da se nacionalna
država stvara ratom a vi krenuli stvarat poslije rata, ratom je nastala RS, kantoni i
sve to. Netko vam ovo mora reći prije ili kasnije inače potonut ćete preduboko u neznanju i naivnosti.


Nemam problem. Bošnjaci ovdje stvaraju multi-nacionalnu državu, a ne nacionalnu državu. Nama je problem da dosegnemo takvu poziciju unutar BiH koja će nam omogućiti da trajno stabiliziramo BiH kao multi-etničku zajednicu. To ne možemo kao tek jedan od tri naroda, i BiH ide ka raspadu. To ste vi hvala Bogu pokazali i dokazali.

Jebemo i vas i vasu tzv.multinacionalnu drzavu,gadimo vas se,smrdite na loj i gnoj JOJJOJJOJ :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
novovrijeme je napisao/la:
WestPoint je napisao/la:

OK. Nećemo ni mi da budemo dio Srbije, ali je vaša realnost da ste dio BiH, a naša barem još nije da smo dio Srbije. Dodik je predstavnik radilane politike jeda i frautracije beogradske čaršije. Iza njega može da stoji najviše 800 iljada Srba, a ne stoji ni toliko, jer prvo nema vas milion, kao što smo mi već ispod milion i po, a drugo svi ga baš i ne podržavaju. Da sam ja na vašem mjestu, ja bih se zadovoljio sa RS kao trajnom kategorijom u BiH, ali ja nisam na vašem mjestu. Niti će BiH biti uništena niti će biti uništeni Srbi. Ja mislim da vi griješite da BiH možete uništiti BiH mirnim putem. To vas beogradska čaršija navlači da zagrizete. Ako ikako, možete uništiti BiH vojnim putem i to jednom velikom pobjedom kao što ste imali u 1. svjetskom ratu, ništa manje. Da li postoje ti Srbi i gdje su vam sjajni generali vojvode... znate i sami. Mi ne možemo i ne trebamo uništiti Srbe, ali ako nam srpska politika daje šansu da slupamo barem dio RS i premetnemo sistem u demokratski, ja ne vidim razloga da ne iskoristimo šansu i iskoristimo taj rekli bi božiji dar. Jer ko bi pametan i normalan zbog nekog članstva u vojnom savezu žrtvovao RS ??? :wacko To što ste vi u gužvi zauzeli 90tih, to se dešava svakih 1000 godina, i takve stvari se ne bacaju pod noge na svakom ćošku. Kad izgubite naučićete visoko cijeniti šta ste imali, kao što smo mi naučili i u slučaju SFRJ i SR BiH.


U RS je glasalo 700.000 glasaca tako da je nemoguce da nas ima 800.000. Takodje, na 9.500 zivorodjenih to bi bilo nemoguce.
Milion je relano.
Elem, Mile je nas Predsjednik, rekorder po broju osvojenih glasova od rata do danas i vlasnik 2/3 podrske Skupstine RS.
Mi se necemo zadovoljiti nikad u BiH i unistavacemo je dok je ne unistimo. Ili dok BiH ne unisti nas. Jedno od to dvoje opstati nece. To je realnost koja se nece promjeniti. I ne moze je promjeniti ni NATO ni alah tvoj sad da se spusti. Mi zivimo i disemo za nasu maticu Srbiju. Sad nam pocinje prvenstvo u kosarci a mene vec jeza podilazi. Neki dan Zvezda... meni srce puno. To je ljubav prema domovini.
Mi necemo zuriti, dozvolicemo da mrlina BiH propadne mirno, malo po malo, korak po korak. Ali put je jasan.
A sto se tice "dijela" RS na koje si bacio oko. Necete dobiti ni metra, niti ga mozete dobiti. Granice RS su medjunarodno priznate, poklopljene u ratu i nakon rata srpskom vecinom i nece se nikad mijenjati.
Vi niste bili sposobni ni "Sjever Kosova" da napravite u RS. Da ste to uspjeli mogli bi pregovarati. A ovako, da mi prepustimo nesto sto je nase i de facto i de jure, nema sanse. Moraces da gines ako o tom razmisljas.


Aj ne lagi ... Vidjeli smo kako štimate pobjedu onom punoglavcu sa šajkačom u Srebrenici. Dovozili ste autobuse Srba iz Srbije, davno otišli iz tog kraja, da glasaju. Ubrajate bosanske Srbe koji žive u Srbiji pod rezidentno stanovništvo. Niko ne kontrolira šta i kako prijavljujete, nema čime se ne služite. Radite sve moguće trikove ko HDZ-ovci ...

Nije isto ginuti bez oružja i municije, u situaciji pune vojne slabosti nad protivnikom, i biti na ravne časti sa informacijama američkih satelita i povremenim zračim udarima na veće koncentracije protivnika. Vi ako hoćete da žrtvujete mir za nešto što ni u snu snova ne možete zadržati, a vi probajte. U tzv. RS nas čekaju naša sela i gradovi. Mi smo svoji na svome. Ne napadamo nikoga. Svi na svoje i ti to znaš.

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
chubura je napisao/la:
WestPoint je napisao/la:

Nemam problem. Bošnjaci ovdje stvaraju multi-nacionalnu državu, a ne nacionalnu državu. Nama je problem da dosegnemo takvu poziciju unutar BiH koja će nam omogućiti da trajno stabiliziramo BiH kao multi-etničku zajednicu. To ne možemo kao tek jedan od tri naroda, i BiH ide ka raspadu. To ste vi hvala Bogu pokazali i dokazali.

Jebemo i vas i vasu multinacionalnu drzavu,gadimo vas se,smrdite na loj i gnoj JOJJOJJOJ :zubati


Bravo.

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
WestPoint je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

U RS je glasalo 700.000 glasaca tako da je nemoguce da nas ima 800.000. Takodje, na 9.500 zivorodjenih to bi bilo nemoguce.
Milion je relano.
Elem, Mile je nas Predsjednik, rekorder po broju osvojenih glasova od rata do danas i vlasnik 2/3 podrske Skupstine RS.
Mi se necemo zadovoljiti nikad u BiH i unistavacemo je dok je ne unistimo. Ili dok BiH ne unisti nas. Jedno od to dvoje opstati nece. To je realnost koja se nece promjeniti. I ne moze je promjeniti ni NATO ni alah tvoj sad da se spusti. Mi zivimo i disemo za nasu maticu Srbiju. Sad nam pocinje prvenstvo u kosarci a mene vec jeza podilazi. Neki dan Zvezda... meni srce puno. To je ljubav prema domovini.
Mi necemo zuriti, dozvolicemo da mrlina BiH propadne mirno, malo po malo, korak po korak. Ali put je jasan.
A sto se tice "dijela" RS na koje si bacio oko. Necete dobiti ni metra, niti ga mozete dobiti. Granice RS su medjunarodno priznate, poklopljene u ratu i nakon rata srpskom vecinom i nece se nikad mijenjati.
Vi niste bili sposobni ni "Sjever Kosova" da napravite u RS. Da ste to uspjeli mogli bi pregovarati. A ovako, da mi prepustimo nesto sto je nase i de facto i de jure, nema sanse. Moraces da gines ako o tom razmisljas.


Aj ne lagi ... Vidjeli smo kako štimate pobjedu onom punoglavcu sa šajkačom u Srebrenici. Dovozili ste autobuse Srba iz Srbije, davno otišli iz tog kraja, da glasaju. Ubrajate bosanske Srbe koji žive u Srbiji pod rezidentno stanovništvo. Niko ne kontrolira šta i kako prijavljujete, nema čime se ne služite. Radite sve moguće trikove ko HDZ-ovci ...

Nije isto ginuti bez oružja i municije, u situaciji pune vojne slabosti nad protivnikom, i biti na ravne časti sa informacijama američkih satelita i povremenim zračim udarima na veće koncentracije protivnika. Vi ako hoćete da žrtvujete mir za nešto što ni u snu snova ne možete zadržati, a vi probajte. U tzv. RS nas čekaju naša sela i gradovi. Mi smo svoji na svome. Ne napadamo nikoga. Svi na svoje i ti to znaš.


Sto bi dovlacili u Srebrenicu kad se moze glasati iz Srbije?
Vasi Srebrenicani nisu glasali ni iz Njemacke. Toliko o vama i vasoj ljubavi prema rodnoj grudi.

Sto se tice rata, vi razmisljajte o tom. Mi smo miroljubiv narod, mi cemo se braniti.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ja sam primjetio jednu stvar. Većina stvari koje muslimani izmisle za paralizu države je za njihov nacionalni interes potpuno nepotrebna. I oni najveću cijenu u mass egzodusu plaćaju.
Taj narod nema uopće nikakvu strategiju. Ne vide dalje od svog nosa, jedan dan unaprijed.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 19:22 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
BBC je napisao/la:
Ja sam primjetio jednu stvar. Većina stvari koje muslimani izmisle za paralizu države je za njihov nacionalni interes potpuno nepotrebna. I oni najveću cijenu u mass egzodusu plaćaju.
Taj narod nema uopće nikakvu strategiju. Ne vide dalje od svog nosa, jedan dan unaprijed.

Na egzodus nisu računali ni Muslimani ni oni koji ih podržavaju.Inače strategija Muslimana se kretala u okvirima njihovih realnih mogućnosti.Cilj je malo suviše ambiciozan ali nije sasvim izgledao neostvarljiv.
Zapravo,nakon Dejtona Alija je računao na masovan povratak srspkih Muslimana a vjerovatno i na područja pod kontrolom Hrvata.Tako je jednom govorio da su Muslimani tokom Drugog svjetskog rata bili napustili Foču i Višegrad ali su se nakon rata vratili u ta mjestu i bili čak i većinsko stanovništvo.Očigledno da neke bitne okolnosti u tim zamislima nije uzeo u obzir jer su se srpski Muslimani uglavnom naselili u krajevima Federacije koje su napustili Srbi.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vratili se zahvaljujući i aroganciji i naivnosti komunista. Danas takvih više nema.
Prije svega moraju danas sami zarađivati da ne budu gladni, više nema državnih funkcija ako zatakijaš sa komunističkom partijskom knjižicom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 15 kol 2019, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
WestPoint je napisao/la:
i_jopet je napisao/la:

Mislim da imaš jedan veliki problem u sagledavanju stvari a to je da se nacionalna
država stvara ratom a vi krenuli stvarat poslije rata, ratom je nastala RS, kantoni i
sve to. Netko vam ovo mora reći prije ili kasnije inače potonut ćete preduboko u neznanju i naivnosti.


Nemam problem. Bošnjaci ovdje stvaraju multi-nacionalnu državu, a ne nacionalnu državu. Nama je problem da dosegnemo takvu poziciju unutar BiH koja će nam omogućiti da trajno stabiliziramo BiH kao multi-etničku zajednicu. To ne možemo kao tek jedan od tri naroda, i BiH ide ka raspadu. To ste vi hvala Bogu pokazali i dokazali.


Što vi radite "multinacionalnu državu" po mjeri arapskog kozojeba, nikoga ne zanima. Uostalom sve te priče su vaša samoobmana u pokušaju izbjegavanje za vas bolne istine.

Zato si Prestanite lagati i obmanjivati, priznajte si istinu, niste dio europe niti će te ikada biti, dok god štujete taj arapski kult smrti i Turčina.

Učiniti sami sebi uslugu, preseliti se u majku tursku među vaše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 16 kol 2019, 01:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
horus je napisao/la:
WestPoint je napisao/la:

Nemam problem. Bošnjaci ovdje stvaraju multi-nacionalnu državu, a ne nacionalnu državu. Nama je problem da dosegnemo takvu poziciju unutar BiH koja će nam omogućiti da trajno stabiliziramo BiH kao multi-etničku zajednicu. To ne možemo kao tek jedan od tri naroda, i BiH ide ka raspadu. To ste vi hvala Bogu pokazali i dokazali.


Što vi radite "multinacionalnu državu" po mjeri arapskog kozojeba, nikoga ne zanima. Uostalom sve te priče su vaša samoobmana u pokušaju izbjegavanje za vas bolne istine.

Zato si Prestanite lagati i obmanjivati, priznajte si istinu, niste dio europe niti će te ikada biti, dok god štujete taj arapski kult smrti i Turčina.

Učiniti sami sebi uslugu, preseliti se u majku tursku među vaše.


Ti si radikal, ekstremista i kršćanski fundamentalist koji se otuđio od stvarnosti i realnog života. Daj ne lupetaj ... Pa bolje je na svome ognjištu 100 puta poginuti nego biti protjeran u Tursku ili bilo gdje. Svako ko misli poglavito sekularno bošnjačko stanovništvo protjerati i uništiti, morat će krenuti sa kudikamo većom silom nego 90tih. I kudikamo većom međunarodnom potporom. Good luck with that. :kava

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 16 kol 2019, 01:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68235
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Stingerove faze (trenutna, updejtana lista):

-"ja kao Hrvat"
-musliman ustasa
-velikobosnjak i mrzitelj Hrvata
-Jugoslaven, BiH je nebitna, citati Tita u potpisu

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 16 kol 2019, 04:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 srp 2019, 00:29
Postovi: 322
Robbie MO je napisao/la:
Stingerove faze (trenutna, updejtana lista):

-"ja kao Hrvat"
-musliman ustasa
-velikobosnjak i mrzitelj Hrvata
-Jugoslaven, BiH je nebitna, citati Tita u potpisu


Ja sam umjetna inteligencija jedne velike internetske tvrtke koja pokušava da se ideološki prilagodi korisnicima ovog foruma i oživi rasprave kontrarnim i zbunjujućim stavovima. Mijenjam matricu redovito dok ne dobijem željeni rezultat. Tako da nemaš zabunu oko update listi. Postoje i asimilirane matrice koje obični korisnici ne primjećuju pod drugim korisničkim imenima. Đe si Morpheus, nisam te prepozno. Pozdravi Nea, kad ga sretneš. :kava

_________________
Za BiH i Hrvatsku u miru, dobru i zajedništvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ANP - Godišnji nacionalni plan
PostPostano: 16 kol 2019, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
novovrijeme je napisao/la:
A sto se tice "dijela" RS na koje si bacio oko. Necete dobiti ni metra, niti ga mozete dobiti. Granice RS su medjunarodno priznate, poklopljene u ratu i nakon rata srpskom vecinom i nece se nikad mijenjati. .........da mi prepustimo nesto sto je nase i de facto i de jure, nema sanse. Moraces da gines ako o tom razmisljas.


Brčko distrikt pripada podjednako FBiH kao i RS. De facto i de jure. Ako se RS odvaja BD ostaje u BiH.

I to je vaš problem.

Ali ne vidim ko Dodika može spriječiti da vrati entitetima nadležnosti koje su prenesene na BiH. One po Daytonu pripadaju entitetima a obzirom da FBiH strana blokira formiranje državne vlasti Dodik će imati izgovor da ove nadležnosti vrati entitetima. Ne vidim da ga iko može spriječiti. Jedino ako bude neki dogovor na višem nivou (USA-Rusija).

A kada Dodik vrati nadležnosti entitetima to je to. Ne treba više ni odcjepljenje ni bilo šta.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, daramo, lider30, Naša Kvačica, Pejtonac sa juga, Robbie MO i 293 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO