HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 09:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4287 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 172  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 19 kol 2019, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2503
Tražili su dobili su. Ko ih jebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 21 kol 2019, 16:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Skoro kao u Siriji. Bomba poravnala policijsku stanicu.
Ove godine 120 bombi puklo, povećanje za 45% u odnosu na prošlu godinu.

slika

slika

- Tu na temi je bio video kako par muslimana (Sirija, Afganistan) tuče Šveđanina. Sudac im dao uvjetnu kaznu i nema protjerivanja iz države.
Sad pazi ovo dolje:
- Čovjek lijepio etikete na limenke i varao automate za reciklažu. Zaradio manje od 100 €. Dobio zatvor i protjerivanje iz Švedske. Možete se u svoju životnu ušteđevinu okladiti da nije musliman i da je iz Europe negdje.

- Policija savjetuje roditelje da svoju djecu prate po čitav dan gdje god da idu. Zbog epidemije pljački djece.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 23 kol 2019, 15:40 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Sta nam uradise Hanifu jadnom, moj bbc...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 23 kol 2019, 15:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Amiđa bi li ti volio da Švecka postane islamska republika?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 23 kol 2019, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koliko su Danci normalniji narod. Javno diskutiraju i ne mogu se uopće načuditi kako su Šveđani za prvih 7 mjeseci ove godine uspjeli podijeliti azila koliko Danska podijeli za 6 godina. (Sa "spajanjem obitelji" to j sigurno danskih 15 godina.)
Inače tema, sve više rastuća u danskoj javnosti, da blokiraju granicu prema Švedskoj. Jer ovi dijele azile svima bez identitetskih isprava, i ti isti bez problema ulaze u Dansku i bombe postavljaju, bave se kriminalom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 24 kol 2019, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Dovoljno da se jedno policijsko vozilo pojavi u muslimanskoj no-go zoni da pokrene masu bacanja kamenja na to vozilo i sva koja dođu u pomoć. Kad se švedski policajac pojavi u muslimanskom kvartu to ovima povuče okidač da sharia nisu implementirali do kraja.

Policija im je za Top liste Nadrealista. Izdali javno priopćenje ovim bacačima kamenja da prestanu s tim jer su i oni ljudi i htjeli bi se poslije smjene vratiti doma svojim obiteljima.
Nek to kažu Šveđankama koje se doma vratile krvave i izbijane, silovane. Kad bi nekim slučajem prolazile kroz te kvartove.

Razlog za riots, i mass mediji sufliraju muslimanima. Švedsko patrolno vozilo po dojavi došlo do škole da provjere uništavanje imovine. Nit su ikoga ispitivali, nit tražili oosbne, ništa kao što bi u USA policajci uradili. Sama prisutnost 2 policajca i njihovo hodanje oko (inspekcija) škole je bilo dovoljno da muslimani pobjesne.
---------------------

Žena se branila od silovanja i muškarca zbola nožem. Njemu će suditi za pokušaj silovanja, nju će suditi za pokušaj ubojstva. Teško povjerovati, koje debilno društvo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 27 kol 2019, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
- Općina od samo 6000 ljudi dijeli 3 milijuna € muslimanima za socijale i stanove. Panika ih uhvatila, nemaju više novca ni za što. Još jedna općina ode u rupu bez dna. Šveđani koji mogu raditi i plaćati porez napuštaju mjesto, pa neriješiv problem. Sve se tako brzo urušava u Švedskoj.

Tako im ide krivulja dijeljenja socijala i stanova parazitima. Od svog maltene seoskog proračuna bacaju 3 milijuna €. Ista ovakva krivulja, samo obrnuta, je za prikupljanje poreza (Šveđani iseljavaju).

slika

Ovakvih općina je minimalno 100 komada.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 27 kol 2019, 16:54 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546


1:32 -Predvidjeli sve, samo šta se ne radi o Eskimima...


Swedish Crime Noir writer to PM Stefan Löfven: “You have ruined Sweden and should resign!”

https://voiceofeurope.com/2019/08/swedi ... ld-resign/

Citat:
(...) SD leader Jimmie Åkesson predicted all this 10 years ago, she points out.
Escalating fires, rapes, assaults, robberies, murders and animal cruelty. Sharia laws, clan-based societies, no-go zones, honor-related oppression, child marriages, forced marriages, polygami, genital mutilation, gender segregation in bathhouses and school buses, shootings, explosions, terrorist acts, attacks on emergency workers, hospital violence, declining school performance, growing healthcare waiting lists and overcrowded prisons. (...)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 27 kol 2019, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Deru ih na komentarima na Twitter i Facebook, sve iz vlade. Jučer u Malmö ubijena žena sa 10 metaka (nekoliko u glavu) dok je u naručju držala malo dijete. Ona je mrtva ali za dijete nekako šute. Svjedoci kažu da su bolničari i nepomično dijete odnijeli u ambulatna kola.

I onda na Twitter ministri o "spasu planete od klimatskih promjena" i kako "treba dizati cijene benzina". Malo je reć da su Šveđani popizdili na njih.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 27 kol 2019, 18:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30071
Zar se smiju javit? Prije je bilo tko počne svašta pisat proglase ga rasistom i fašistom?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 27 kol 2019, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Smiju, dok ne spominju na bilo kakav način ko pravi taj kaos, požare, silovanja, ubojstva, bombaške napade. Ljudi se prilagođavaju, priroda, evolucija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 28 kol 2019, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
- U zadnje vrijeme imaju epidemiju mučenja životinja. Sve što mogu uhvatiti, ježevi, mačke, psi, konji, krave, svinje. Muče ih i udaraju pa često na kraju poliju sa nečim zapaljivim i zapale.

- Za tu malu općinu gore koju sam spomenuo. jedan od odgovornih u vlasti TV reporteru u kameru otvoreno kaže da rade na zamjeni stanovništva. Šveđani adio, muslimani welcome. Nije objasnio zašto to rade.
Nadam se da će se kad ode u mirovinu hraniti od novca tih socijalnih parazita. To bi mu bila najveća kazna. Zar može postojati narod koji toliko mrzi sam sebe kao Šveđani. (osim Nijemaca)
Kaže tip jest činjenica je da to radimo, nastavit ćemo raditi a drugi mogu o tome misliti što žele, promijeniti to ne mogu. Šveđani, narod koji sam sebe mrzi. Mora da su im životi bili turbo dosadni i besmisleni.

- Muslimanku izbacili iz "lijeve" stranke jer je kritizirala nasilje nad ženama i ubojstva žena radi "spasa časti" kod muslimanskih migranata. (Kurdkinja iz Irana porijeklom)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 29 kol 2019, 09:20 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Citat:
Violence in Sweden is out of control.

- 7840 rapes last year, record high

- Record number of fatal shootings last year

- 120 bombings so far this year. 45% increase from last year

Now a mother was executed in broad daylight in Malmö

Why is not more people talking about this?

(PeterSweden7 on Twitter)


Sweden sees second murder in three days as another woman is shot to death in Stockholm suburb

https://voiceofeurope.com/2019/08/swede ... lm-suburb/

Citat:
(...) As of 9 am, no arrests have been made.

Earlier in the week, a woman carrying a child near the popular beach resort of Ribersborg was shot dead when several masked gunmen opened fire.

Sweden, once a quiet country with very little crime, has been plagued with shootings, sexual violence, and explosions since the government adopted pro-mass migration policies.

According to police statistics, the number of incidents involving explosives and bombs between January to July of 2019 has risen 45 percent compared to the same period in 2018.

Just a couple weeks ago, two girls believed to be around 15-years-old were raped at the “We Are Sthlm” summer music festival. Days before in Gothenburg, two masked assailants forced an innocent man to withdraw cash from an ATM by putting a knife to his throat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 29 kol 2019, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Pala i prva žrtva na sudu, Šveđanin po svemu sudeći. Poslije provoda vani on i ženska završili u krevetu u donjem rublju. Samo peting i maženje bez penetracije, bez imalo prisile i slično. 2,3 godine zatvora za "silovanje", ženska ga poslije prijavila.
Po novom zakonu ona ne mora ni tiho reći "NE", ne mora se uopće braniti. Ako je on nije pitao za dozvolu i dobio jasno "DA" može ga ženska prijaviti za silovanje. Ali sam zakon nema puno smisla jer su 2 osobe bez svjedoka, pa ženska kad poželi može muškarca poslati u zatvor.

Viši sud spustio kaznu za godinu dana.
Primjetite nesrazmjer kazni za (gruba i nasilna, i grupna) silovanja koje muslimani naprave, i kazne za na primjer ovo "silovanje" koje je Šveđanin napravio. Na silu žele "popraviti" statistiku pa kao eto, "vidite da to muškarci rade, i Šveđani to rade", ne samo migranti muslimani.
Ta njihova sudačka bagra se stalno sastaje po masonskim ložama i dogovaraju čitavu politiku i smjer društva. "Socijal-demokrati". Nije konspiracija, već su novinarima prijetili kad su ispitivali taj fenomen.

Kad Šveđanka prijavi Šveđanina za silovanje, nisu uopće potrebni nikakvi dokazi. Samo njena riječ na sudu i Šveđanin ide u zatvor. Kad Šveđanka prijavi muslimana za silovanje (i tužitelj i suci) nemoguće mentalne akrobacije rade da oslobode optuženog zbog "malo dokaza". Tužitelj često spriječi skandal tako da ukine sam optužnicu. Onda više riječ Šveđanke ne vrijedi ništa, baš ništa. Čak ni to da je sva izderana dovedena u bolnicu.
Ako im migrantski ured pošalje pismo da sumnjaju da je "dijete" migrant odrasla osoba i da laže da se izvuče jeftinije na sudu, i preporuče tužitelju i sucu da urade medicinski test starosti. ovi to nikad ne urade, baš nikad, Ponekad u slučaju ubojstva, ali to mora biti baš gadan slučaj.

Jako je opasno tako se igrati sa ljudima. Nisu to balvani, kad jednom pukne.


Musliman silovao 12-ogodišnju djevojčicu. Sudac mu za kaznu dao samo 1 tjedan neke socijalne službe, i 1 razgovor sa socijalnim radnikom.
Šveđani kite kuže, na idućim izborima će kao zombiji isto zaokruživati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 29 kol 2019, 17:59 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Evo jedan konstruktivan prijedlog za prosječnog Šveđanina
>Skupiš jedno deset kolega Šveđana
>Pustite bradu (obojite je u smeđe/crno)
>Glumite da ste Muslimani
>Nosite dresove neke muslimanske zemlje
>Nađete dotičnog suca
>Izdevetate ga
>Dođe policija
>Oni isto dobe porciju
>Nađete masoneriju
>Izbijete zidara u njima
>Tražite duplo socijalno i kuće s bazenima kako biste se reintegrirali u društvo (navodno ste veterani Isila)
>Optužujete sve za rasizam i mlatarate ljude
> Šveđani vam u suzama od grižnje savjesti predaju cijelu državu
>Pozatvarate veleizdajnike i radikaliste
>Vratite državu u normalu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 29 kol 2019, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
A je li ti palo napamet da BBC se preserava. Evo imam rodbine i ex susjeda koji su poslije rata a neki i nedavno odselili i nitko od njih se ne vraća niti se žale i na što.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 29 kol 2019, 18:45 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Junuz Djipalo je napisao/la:
A je li ti palo napamet da BBC se preserava. Evo imam rodbine i ex susjeda koji su poslije rata a neki i nedavno odselili i nitko od njih se ne vraća niti se žale i na što.






Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 29 kol 2019, 19:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Pored mene susjedi pijani Zagorci upravo pucaju u zrak iz pištolja. Neki k. slave.

Radije bih te vaše feminizirane Šveđane za susjede.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 29 kol 2019, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Prvi put u povijesti "desna" stranka u ispitivanju javnog mišljenja ispred "socijal-demokrata".
Slikovito ali ništa ne znači. Sve druge stranke se ujedinjuju protiv njih.

Inače, sljedeći izbori su po presudi EU suda. Moraju sakriti od koje stranke/osoba ljudi uzimaju listiće. Možda bude čudnih iznenađenja.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 29 kol 2019, 22:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Iako mislim da je BBC malo paranoičan, ima tu i istine. Švedska je izgleda odabrana za veliki eksperiment a Švedi su žrtve.

Baš mi je nezamislivo da su držali ovog repera u zatvoru:

https://youtu.be/m2OLIowzwQI

Kako sudovi i inače misle da čovjek je prekoračio nužnu ako na napad žešće odgovori. Kako znat ako te netko prati ima li nož ili pištolj. I ja fakat ne bih htio saznat. Polomiš mu ruke i ne misliš se.

Ovi su bili i preobzirni i nježni.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 01:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Junuz Djipalo je napisao/la:
A je li ti palo napamet da BBC se preserava. Evo imam rodbine i ex susjeda koji su poslije rata a neki i nedavno odselili i nitko od njih se ne vraća niti se žale i na što.
Tebi su susjedi muslimani a hrvatstvo ti je jako upitno tako da tvoja rodbina...
Ujedno čvrsto verujem da prosečan Hrvat u toj švedskoj nije baš privlačan plen za one zakžljale islamiste.Takođe ni Srbin.Po gotovu ne Srbin sa svojim islamskim psihozama.
Da to pravo kažem..jebali bi mi njih tamo.Da nam se hoće i da nas ima malo više. :D :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 01:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
slika

I?
Jeli čovek bio upravu? :kava
Ko mu je ono beše bio uzor?Ah.Da.Srbi. :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 01:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2019, 20:21
Postovi: 837
Junuz Djipalo je napisao/la:
A je li ti palo napamet da BBC se preserava. Evo imam rodbine i ex susjeda koji su poslije rata a neki i nedavno odselili i nitko od njih se ne vraća niti se žale i na što.


Ovo je istina.
Švedska je raj na zemlji za vukojebine istočne europe.
Šveđanke se ne prče sa imigrantima, to su gluposti no lifera, alt rightovskih čudaka s interneta, a ima tu i one ljubomore na boljeg, višeg, jačeg, plavijeg, bogatijeg uspješnijeg, na onoga sjeverozapadnog europljanima kojemu balkanci rade najprljavije poslove, dok im on guzi ženu ili kćer.
Imigranti su ti koji su "cucked" u Švedskoj, i svugdje drugdje na zapadu, i bliskoistočni i istočnoeuropski imigranti.
Ali izgleda da im je i to bolje od Nedođije iz koje su došli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 06:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Kačamak je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
A je li ti palo napamet da BBC se preserava. Evo imam rodbine i ex susjeda koji su poslije rata a neki i nedavno odselili i nitko od njih se ne vraća niti se žale i na što.
Tebi su susjedi muslimani a hrvatstvo ti je jako upitno tako da tvoja rodbina...
Ujedno čvrsto verujem da prosečan Hrvat u toj švedskoj nije baš privlačan plen za one zakžljale islamiste.Takođe ni Srbin.Po gotovu ne Srbin sa svojim islamskim psihozama.
Da to pravo kažem..jebali bi mi njih tamo.Da nam se hoće i da nas ima malo više. :D :D



Pun Beograd muslimana migranata, Sandžak pun muslića koji vas j. kako hoće. Razlikujete se od Turaka samo pi imenima i slavenskom jeziku i vi imate psihoze islamske.

Ne postoji narod koji više može sam sebe slagat i uvjerit u laž od vas.

Zato oni pametniji među vama i sele u Austriju. I Švedsku. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Švedska
PostPostano: 30 kol 2019, 06:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Imaju dobre stope nataliteta Šveđani. Ako uspiju od te velike količine imigrantske djece napravit Šveđane to će bit super ali mogu napravit i trajno krizno žarište. Danci doista hoće zatvorit granicu prema njima.

Treba promatrati. Što god da bude, EU će pratit rezultate švedskog eksperimenta. Tako da ćemo i mi kako EU.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4287 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 172  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: VUKsaJUGA i 44 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO