HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 247 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Old Fridolin je napisao/la:
Ovaj gad palmer ohrabrio sve muljeze u bosni od bakira islamiste do *** na mjestu predsjednika i drugog bosnjackog clana predsjednistva ublehara komsica.


Nije toliko ohrabrio Palmer koliko je ohrabrio Dodik koji se povlači pred Palmerom. Taman je djelovalo da su Dodik i Rusi preuzeli konce kad ono šipak.

Čak i ja koji se zadnjih 25 godina zalažem za nezavisnost RS-a počinjem misliti da od toga nema ništa. Jebiga, niko nije slobodu dobio onako na ljepotu. Bez žrtve nema slobode a ako BH Srbi nisu spremni na žrtvu onda neka bude BiH.

Tako je kako je.


U situaciji kad tzv. BiH ne rade Parlament, Dom naroda, SM u tehnickom mandatu, ista stvar sa FBiH... povlaciti radikalne poteze može samo budala, tako bi vama pruzili ruku spasa. Znas ti to dobro.
Na nama je samo da pustimo da se sve to raspada samo od sebe.
A Dodik se ne povlaci pred jebenim Palmerom ko sto se nije povlacio ni pred Hojt Lijem. Dodik samo nema razloga da frkiše. To što diže frku oko blokade BiH je isto kao kad bi Muslimani počeli rušiti džamije a mi prijetili da ćemo izaći iz BiH ako ne prestanu rušiti džamije. Ako je Muslimanima ok da ruše tzv. BiH, od nas imaju podršku.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
Neće ništa samo od sebe. To su tako Bošnje mislile godinama pa šipak. Moraš mrdnuti guzicom ako nešto hoćeš. Neće ti samo pasti u krilo.

Ta priča "samo će od sebe" je utjeha luzera koji ne mogu ništa pa se nadaju nekoj višoj sili šta li

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Neće ništa samo od sebe. To su tako Bošnje mislile godinama pa šipak. Moraš mrdnuti guzicom ako nešto hoćeš. Neće ti samo pasti u krilo.

Ta priča "samo će od sebe" je utjeha luzera koji ne mogu ništa pa se nadaju nekoj višoj sili šta li


Kako mislis mrdnuti guzicom?
Otici u Sarajeevo i formirati Parlament BiH?
Jel to?
Ili je bolje sjediti u BL i nemati Parlament BiH?

Ja mislim da je u ovom slucaju bolje sjediti u BL i jednostvano pustiti da tzv. BiH nema Parlament. Naviknuti se da tzv. BiH nema institucije, da mozemo svi bez njih, da je to prazna ljustura koja ne treba nikom. A vi se nadajte visoj sili koja ce odblokirati BiH. Dakle sjedimo i mi i vi.
Kao sto vidis zivot potpuno normalno funkcionise sa zablokiranim BiH nivoom. Pogotovo kod nas u RS. Sve radi ko po loju.
U FBiH ce da bude frke. Tu ce se lomiti koplja vrlo brzo.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:36 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Nebula je napisao/la:
Odlučio sam se za jedan od 2 kipa ispred zgrade Centralne Banke BiH. Naravno, izabrao sam ženski :)

Baš nekidan hodam titovom ulicom i razmišljam "sve je dobro dok niko ne dira ove kipove. čak se i novi prave"

Recimo u zadnje vrijeme smo dobili kip Pape Ivana Pavla a malo nakon toga i majke Tereze. Sve u strogom centru grada. A niko ne dira ni stare kipove iz vremena Austrougarske kao ni one iz vremena Jugoslavije (Poput onog Maršala Tita). I biste književnika su još tu.

Podjećanja radi, islam strogo zabranjuje kipove. Dakle, sve je dobro dok su kipovi tu ;)

Te kipove su postavili nemuslimanske vlasti, dosta davno.Očigledno da muslimani njihovo postojanje ne opažaju kao neku gadnu uvredu za islam ili polaze od toga da bi njihovo uklanjanje donijelo nerazumijevanje u međunarodnoj zajednici odnosno političku štetu pa ne otvaraju to pitanje.
Za Srbe a vjerujem i Hrvate suštinski nema veći značaj da li su Muslimani ili Bošnjaci vjernici muslimani ili ateisti Ništa se bitno ne bi promijenilo i da Muslimani ili Bošnjaci kako vi sebe zovete,prestanu da budu vjernici i do poslednjeg odbace ideju islamske države.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
Vratiti barem jednu nadležnost. Evo recimo sud i tužilaštvo. Imaju entitetski i kantonalni sudovi. Sve će funkcionisati kao i do sada. To je najbezbolnije da se odmah vrati. I može sigurno proći bez ikakve veće reakcije.

Ali sad već sumnjam da Dodik samo priča a u stvari radi za iste ljude za koje rade i Bakir i Dragan. Samo smo mi po forumima budale i palimo se. A oni isto društvo i za večerom nam se smiju kako smo glupi.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
Srpsčanin je napisao/la:
Te kipove su postavili nemuslimanske vlasti, dosta davno.Očigledno da muslimani njihovo postojanje ne opažaju kao neku gadnu uvredu za islam


Gadna je ovreda. Posebno što su gotovo svi (poput ove u mom avataru) razgolićeni. Pa prvi Muhamedovi protivnici su se klanjali kipovima i to je jedan od razloga zašto su kipovi STROGO zabranjeni.

Srpsčanin je napisao/la:
Za Srbe a vjerujem i Hrvate suštinski nema veći značaj da li su Muslimani ili Bošnjaci vjernici muslimani ili ateisti Ništa se bitno ne bi promijenilo i da Muslimani ili Bošnjaci kako vi sebe zovete,prestanu da budu vjernici i do poslednjeg odbace ideju islamske države.


Oh imalo bi to itekakav značaj. Da nisu muslimani ne bi ni postojali kao poseban narod niti bi BiH danas postojala.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Vratiti barem jednu nadležnost. Evo recimo sud i tužilaštvo. Imaju entitetski i kantonalni sudovi. Sve će funkcionisati kao i do sada. To je najbezbolnije da se odmah vrati. I može sigurno proći bez ikakve veće reakcije.

Ali sad već sumnjam da Dodik samo priča a u stvari radi za iste ljude za koje rade i Bakir i Dragan. Samo smo mi po forumima budale i palimo se. A oni isto društvo i za večerom nam se smiju kako smo glupi.


Jah moj ti jah. :smijeh Sta kazes Bakir i Mile jarani, svadjaju jadni narod. :smijeh
Eto kako muslimanski mozak funkcionise. Sad bi se on najradije sjaranisao samnom al dusmani nam ne daju jah. :smijeh
Ne budali Mehmedalija.

Elem, vraćanje jedne nadleznosti je isto kao vracanje svih nadleznosti. Kad padne jedna padaju sve i pada tzv. BiH.
Da je vrijeme za to, Mile bi išao u tom pravcu. Al nije. Nema motivisan narod kao sto je imao na referendumu o Danu RS jer realan razlog ne postoji. Nasa pozicija je trenutno komotna, ne moze komotnija. Jos kao slag na tortu blokada tzv. BiH a ne blokiramo mi nego Sarajavo. Ne moze bolje.

A pitanje je dana kada ce doci na red novo pitanje. Npr. budzet tzv. BiH. Pa da bas vidimo kako ce to pitanje Sarajevo da rijesi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
Ako je tako zašto je onda uopšte prijetio time?

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Ako je tako zašto je onda uopšte prijetio time?


Temperamentan čovjek.
Ponekad mu brzi jezik od pameti. Narod to razumije.
Dobro je da nije namlatio ona dva vasa akrapa.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7358
Nije sve u veličini. Akrapi su provjereni borci (jedan je i zlatni ljiljan). Dok je Dodik čuvao aerodrom u Banja luci :D

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Nebula je napisao/la:
Nije sve u veličini. Akrapi su provjereni borci (jedan je i zlatni ljiljan). Dok je Dodik čuvao aerodrom u Banja luci :D


Dodik je bio poslanik u NSRS za vrijeme rata.
Čovjek je školovani političar, nije ratnik.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Nebula opijen šerbetom ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 14:24 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Nebula je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Te kipove su postavili nemuslimanske vlasti, dosta davno.Očigledno da muslimani njihovo postojanje ne opažaju kao neku gadnu uvredu za islam


Gadna je ovreda. Posebno što su gotovo svi (poput ove u mom avataru) razgolićeni. Pa prvi Muhamedovi protivnici su se klanjali kipovima i to je jedan od razloga zašto su kipovi STROGO zabranjeni.

Srpsčanin je napisao/la:
Za Srbe a vjerujem i Hrvate suštinski nema veći značaj da li su Muslimani ili Bošnjaci vjernici muslimani ili ateisti Ništa se bitno ne bi promijenilo i da Muslimani ili Bošnjaci kako vi sebe zovete,prestanu da budu vjernici i do poslednjeg odbace ideju islamske države.


Oh imalo bi to itekakav značaj. Da nisu muslimani ne bi ni postojali kao poseban narod niti bi BiH danas postojala.

Bila bi gadna da su te kipove postavili sami muslimani ali nisu.|Postavili su ih nemuslimani ili nemuslimanske vlasti.Od dolaska AU muslimani ne opazaju drzave koje su mijenjale do 1990 ili 1992 kao svoje iako su Muslimani imali znacajan odnsono odlucujuci uticaj u SR BiH a imali su ne mali uticaj i ranije.Muslimani na te kipove gledaju kao na kaurska,cafirska posla.
Kad sam napisao da se percepcija Muslimana od strane Srba i Hrvata ne bi promijenila ni da Muslimani prestanu biti vjernici mislio sam da sad prestanu da budu vjernic a ne da su nekad u proslosti prestali da budu vjernici.To su dvije razlicite situacije.Danas bi Muslimani ili Bosnjaci mogli da postoje kao nacija i da se odreknu islama,da postanu ateisti ili gnostici tj,da ne budu muslimani sa malim m nego samo Muslimani ili Bosnjaci.To sto je vjerska pripadnost bila odlucujuca za konstituisanje nacije u slucaju jedne etnicke grupe ne znaci da je nuzno trajno postojanje tog eleementa identiteta pa bi ta nacija postojala.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 14:56 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Nebula je napisao/la:
Ako je tako zašto je onda uopšte prijetio time?

Prijetnja je stavljanje drugome u izgled nekog zla.Vracanje nadleznostii ne predstavlja zlo po bilo koga pa ni za Federaciju osim ako Federacija ili Muslimani institucije BiH ne smatraju svojim.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 15:13 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Nema Dodik hrabrosti. Rekao sam odma. Ova sranja o jedinstvu su samoutjeha. Ono sa danom RS cak nije bio ni referendum, nego anketa koja nije ni objavljena u Sluzbenom glasniku, a takođe je onaj o Sudu i Tuzilastvu ponisten u NSRS kroz godinu ili dvije.Nista se nece desiti sem sto ce u skorijoj buducnosti jos veci pristisak biti na Dodiku i RS-u. Pa ko voli nek izvoli. I jos nesto ANP ce biti poslat budite uvjereni.
Bit ce onako kako Amerika kaze, a Vucic, Dodik su tu da izvrsavaju sto se naredi inace slijedi Slobo No2, Gadafi i sl..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 15:19 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Većina Muslimana ustvari bila bi rada da se Srbi i Muslimani pomire.Mnogi bi i da se bratime sa Srbima ali Srbi hladni na tu ideju.Onom krmku Mehtiću koji je na toj liniji,mnogi Muslimani bi se rado zahvalili na svaki mogući način o čemu sam već jednom pisao.


Mehtić švercao muslimanskim spomenicima al nema veze, jah. :smijeh

Citat:
Dragan Mektić je kao načelnik Stanice javne bezbjednosti Prnjavor u junu 1997. godine prodao petnaest zaplijenjenih nadgrobnih spomenika kamenorezačkoj radnji "Gabro" iz Dervente i tako zaradio hiljadu njemačkih maraka, a vlasniku-kamenorescu poklonio 3.500 maraka.

To su navodi iz krivične prijave protiv Mektića koju je Stanica javne bezbjednosti Prnjavor podnijela protiv Mektića prije 20 godina. Spomenici su, kako se navodi u prijavi, prethodno oduzeti kao predmet krivičnog djela i vrijedili su 4.500 njemačkih maraka. Krivična prijava bavi se tim što ih je prodao za samo hiljadu maraka, te što primljena sredstva nije položio na blagajnu Stanice javne bezbjednosti. Potpredsjednik SNSD-a kaže da je Mektić prodavao nadgrobne spomenike ljudi nesrpske nacionalnosti kamenorescima koji su ih brusili da bi bili podignuti spomenici srpskim borcima.

https://www.atvbl.com/spiric-mektic-pro ... -spomenike


U tolikom su očaju da praštaju sve, samo ih malo blaže pogledaš i odmah padaju pred Srbinom na koljena. Sad da dođe Karadžić kaže "Bošnjaci su dobar narod!" drkali bi od sreće.
Moglo bi se to iskoristiti na razne načine al jebo to, ko će se sa njiha zajebavati. Taj muslimanski jad i bijedu mogu koristiti ovako pojedinci ko Mehtić i slični kompleksaši, kojima imponuje da Mujo i Fata igraju oko njega.

Niko ne pada u trans. Samo mi nismo stoka ko vi. Sutra da treba ratovat tu smo al u miru s svakim iole normalnim smo spremni razgovarat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
Nema Dodik hrabrosti. Rekao sam odma. Ova sranja o jedinstvu su samoutjeha. Ono sa danom RS cak nije bio ni referendum, nego anketa koja nije ni objavljena u Sluzbenom glasniku, a takođe je onaj o Sudu i Tuzilastvu ponisten u NSRS kroz godinu ili dvije.Nista se nece desiti sem sto ce u skorijoj buducnosti jos veci pristisak biti na Dodiku i RS-u. Pa ko voli nek izvoli. I jos nesto ANP ce biti poslat budite uvjereni.
Bit ce onako kako Amerika kaze, a Vucic, Dodik su tu da izvrsavaju sto se naredi inace slijedi Slobo No2, Gadafi i sl..


Naravno da je objavljen referendum
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/K ... -RS/444110

Elem treba biti hrabar ali i pamtan. Mi Srbi smo i hrabri i pametni.
Dok ste vi muslimani samo hrabri. To vam priznajem, treba imati muda pa raznijeti se eksplozivom ili krenuti vodovnodnim cijevima u rat. To jeste hrabrost ali je i glupost.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Nema Dodik hrabrosti. Rekao sam odma. Ova sranja o jedinstvu su samoutjeha. Ono sa danom RS cak nije bio ni referendum, nego anketa koja nije ni objavljena u Sluzbenom glasniku, a takođe je onaj o Sudu i Tuzilastvu ponisten u NSRS kroz godinu ili dvije.Nista se nece desiti sem sto ce u skorijoj buducnosti jos veci pristisak biti na Dodiku i RS-u. Pa ko voli nek izvoli. I jos nesto ANP ce biti poslat budite uvjereni.
Bit ce onako kako Amerika kaze, a Vucic, Dodik su tu da izvrsavaju sto se naredi inace slijedi Slobo No2, Gadafi i sl..


Naravno da je objavljen referendum
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/K ... -RS/444110

Elem treba biti hrabar ali i pamtan. Mi Srbi smo i hrabri i pametni.
Dok ste vi muslimani samo hrabri. To vam priznajem, treba imati muda pa raznijeti se eksplozivom ili krenuti vodovnodnim cijevima u rat. To jeste hrabrost ali je i glupost.


=)) :smijeh

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 15:58 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Nisu Muslimani baš toliko naivni.Znali su oni kad su ulazili rat da je JNA tigar od papira a i očekivali su američku Šestu flotu čim dođe do pucnjave.Neko im je dao takva obećenja pa su dobar dio rata proklinjali međunarodnu zajednicu što ne interveniše masivnom vojnom akcijom protiv Srba do čega je i došlo ali ne u vrijem i ne s ciljem s kojim su Muslimani ušli u rat.Klasičan zajeb zasnovan na ambicioniznim pretpostavkama.Takav je bio Alija Izetbeogivć alijas Ilija Živković :zubati

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 16:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
Srpsčanin je napisao/la:
Nisu Muslimani baš toliko naivni.Znali su oni kad su ulazili rat da je JNA tigar od papira a i očekivali su američku Šestu flotu čim dođe do pucnjave.Neko im je dao takva obećenja pa su dobar dio rata proklinjali međunarodnu zajednicu što ne interveniše masivnom vojnom akcijom protiv Srba do čega je i došlo ali ne u vrijem i ne s ciljem s kojim su Muslimani ušli u rat.Klasičan zajeb zasnovan na ambicioniznim pretpostavkama.Takav je bio Alija Izetbeogivć alijas Ilija Živković :zubati

Ma mislim da mu sin jos manje strategijski misli, stalno nesto porijeti ali nista ne izvrsava, nego samo nesto hinjski i potiho.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 17:17 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6793
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Mehtić švercao muslimanskim spomenicima al nema veze, jah. :smijeh



U tolikom su očaju da praštaju sve, samo ih malo blaže pogledaš i odmah padaju pred Srbinom na koljena. Sad da dođe Karadžić kaže "Bošnjaci su dobar narod!" drkali bi od sreće.
Moglo bi se to iskoristiti na razne načine al jebo to, ko će se sa njiha zajebavati. Taj muslimanski jad i bijedu mogu koristiti ovako pojedinci ko Mehtić i slični kompleksaši, kojima imponuje da Mujo i Fata igraju oko njega.

Niko ne pada u trans. Samo mi nismo stoka ko vi. Sutra da treba ratovat tu smo al u miru s svakim iole normalnim smo spremni razgovarat.

U bitnom sa Srbima možete razgovarati o nekakvoj konfedaraciji ili savezu suverenih država nakon razdruženja.Do razdruženja će doći onog trenutka kad kod evropskih sila oslabi opredljeljenje za očuvanjem bh zajednice.Neke indicije da to opredjeljenje slabi već postoje. Do tad će Srpska eliminisati unutrašnje teškoće - antidržavnu opoziciju i dr.Ne žuri se nama.
Kad se to dogodi,shvatićeš koliko je malo Muslimana raspoloženo da stavi svoj život na kocku da bi spriječili razdruženje.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 17:23 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Lider kolektivnog šefa države Željko Komšić govorio je o građanskoj Bosni i Hercegovini kojoj on teži, ali i protivnicima ove ideje. Kako je kazao, lideru HDZ-a BiH Draganu Čoviću “neće biti baš dobro” nakon izjave novog specijalnog izaslanika SAD-a za Zapadni Balkan Matthewa Palmera da je američka vizija Zapadnog Balkana da sve zemlje budu građanske, a ne samo vlasništvo određene etničke grupe.

ČOVIĆU SE LOŠE PIŠE – Novi predstavnik SAD-a u BiH Matthew Palmer: “Naša vizija Zapadnog Balkana je da sve zemlje budu građanske, a ne samo vlasništvo određene etničke grupe”
https://www.totalno.hr/predstavnik-grad ... lasnistvo/

Gospodine Palmer da vidimo i taj film... :D

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pustite čovjeka nek ubija allaha u muslimanima i od njih pravi građane i manje nacionaliste. Palmer je naš ovjek, nek ih jebe u mozak za tu siću za koju im pokupuje NVO.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 18:28 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Palmer je tigar od papira, jedna velika prevara Muslimana, njemu se jednostavno mora otvoreno suprotsaviti i nece smeti nista da uradi. Novi Incko, papagajski ponavlja velikobošnjačke baljezgarije, ali nema mehanizma da ih sprovede u delo.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Mathew Palmer imenovan za specijalnog predstavnika SAD-a za Zapadni Balkan
PostPostano: 04 ruj 2019, 21:53 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Nema Dodik hrabrosti. Rekao sam odma. Ova sranja o jedinstvu su samoutjeha. Ono sa danom RS cak nije bio ni referendum, nego anketa koja nije ni objavljena u Sluzbenom glasniku, a takođe je onaj o Sudu i Tuzilastvu ponisten u NSRS kroz godinu ili dvije.Nista se nece desiti sem sto ce u skorijoj buducnosti jos veci pristisak biti na Dodiku i RS-u. Pa ko voli nek izvoli. I jos nesto ANP ce biti poslat budite uvjereni.
Bit ce onako kako Amerika kaze, a Vucic, Dodik su tu da izvrsavaju sto se naredi inace slijedi Slobo No2, Gadafi i sl..


Naravno da je objavljen referendum
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/K ... -RS/444110

Elem treba biti hrabar ali i pamtan. Mi Srbi smo i hrabri i pametni.
Dok ste vi muslimani samo hrabri. To vam priznajem, treba imati muda pa raznijeti se eksplozivom ili krenuti vodovnodnim cijevima u rat. To jeste hrabrost ali je i glupost.

Naravno da nije, jer su svi mediji čekali da se objavi i nije. Ili ti mislis da mi vjerujemo Karanu poltronu a ne ljudima koji su pratili da se to objavi. Mani suplje
P.s. to nije referendum nego je na kraju obicna anketa bila, cist marketinski trik za jeftine poene. Niste vi hrabri nego budale


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 247 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, nesorta, Robbie MO, Srpsčanin i 259 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO