HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 448 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 04 stu 2019, 11:49 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Robbie MO je napisao/la:
GRMEC 22 nije Hrvat, ali će mu djeca biti. :zubati

U zadnje vrijeme veliko povećanja muslimana iz Hrvatske na ovom forumu. Izgleda da im dijaspora brojčano jača u svim državama.

Grmec i muslimani ovdje nisu bitni, bitno se okrenut oko sebe, vidit sta se događa... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 04 stu 2019, 12:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Čović moju podršku odavno više nema.

Par autogolova, i bar jedan promašen penal.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 04 stu 2019, 12:35 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2013, 23:23
Postovi: 115
Robbie MO je napisao/la:
GRMEC 22 nije Hrvat, ali će mu djeca biti. :zubati

U zadnje vrijeme veliko povećanja muslimana iz Hrvatske na ovom forumu. Izgleda da im dijaspora brojčano jača u svim državama.



Bio sam, al ću se ispisat.
I na Kupresu sam bio početkom 11-og mj. 1995.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 04 stu 2019, 14:19 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30067
GRMEC 22 je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
GRMEC 22 nije Hrvat, ali će mu djeca biti. :zubati

U zadnje vrijeme veliko povećanja muslimana iz Hrvatske na ovom forumu. Izgleda da im dijaspora brojčano jača u svim državama.



Bio sam, al ću se ispisat.
I na Kupresu sam bio početkom 11-og mj. 1995.


Nije bitno tko je tko, bitno da je dobar čovjek. :palacgore1


Rekoh li ja vama merhaba? :glare

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 04 stu 2019, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:02
Postovi: 533
Čović must go


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 00:59 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2013, 23:23
Postovi: 115
BUJICA 04.11.2019.



https://www.youtube.com/watch?v=WlJu14JuAJE&t=2s


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 13:38 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
A šta taj lik zapravo oće? Koliko sam ja shvatio problem je u tome što su uhljebljena nečija druga djeca, a ne njegova. Ići na Bujicu i pristati na njegove srbofobne, dodrinaške priče je dno dna za jednog Hrvata iz BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 14:28 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
useless je napisao/la:
A šta taj lik zapravo oće? Koliko sam ja shvatio problem je u tome što su uhljebljena nečija druga djeca, a ne njegova. Ići na Bujicu i pristati na njegove srbofobne, dodrinaške priče je dno dna za jednog Hrvata iz BiH.

Jel to se netko nasao prozvan u emisiji pa ovako laje?? :evotigana Gdje je on zazelio da mu djeca budu uhljebljena, nađi nam dio gdje to govori? Zar nije bolje pravit sustav gdje ce do izrazaja dolazit sposobni a ne podobni za sto se vecina branitelja zalaze i za sto se borila??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 14:38 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Diablo je napisao/la:
useless je napisao/la:
A šta taj lik zapravo oće? Koliko sam ja shvatio problem je u tome što su uhljebljena nečija druga djeca, a ne njegova. Ići na Bujicu i pristati na njegove srbofobne, dodrinaške priče je dno dna za jednog Hrvata iz BiH.

Jel to se netko nasao prozvan u emisiji pa ovako laje?? :evotigana Gdje je on zazelio da mu djeca budu uhljebljena, nađi nam dio gdje to govori? Zar nije bolje pravit sustav gdje ce do izrazaja dolazit sposobni a ne podobni za sto se vecina branitelja zalaze i za sto se borila??


Sva gungula je počela njegovom izjavom kako su mu djeca u Njemačkoj, a od hdz-ovaca uhljebljena. Implikacija je jasna. Čović mu može samo pomoći da mu uhljebi djecu, ne može mu pomoći da dobiju posao u realnom sektoru. Što se pravljenja boljeg sustava tiče to je samo hrpa floskula, kad bi on i slični preuzeli uzde došlo bi se na isto ako ne i gore. Taj njegov govor i ovaj nastup u Bujici su na razini birtijskih laprdanja, mislim da čovjek uopće ne raumije ni mehanizme lokalne uprave, kamoli viših razina, nagledam se takvih svaki dan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 15:07 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
useless je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Jel to se netko nasao prozvan u emisiji pa ovako laje?? :evotigana Gdje je on zazelio da mu djeca budu uhljebljena, nađi nam dio gdje to govori? Zar nije bolje pravit sustav gdje ce do izrazaja dolazit sposobni a ne podobni za sto se vecina branitelja zalaze i za sto se borila??


Sva gungula je počela njegovom izjavom kako su mu djeca u Njemačkoj, a od hdz-ovaca uhljebljena. Implikacija je jasna. Čović mu može samo pomoći da mu uhljebi djecu, ne može mu pomoći da dobiju posao u realnom sektoru. Što se pravljenja boljeg sustava tiče to je samo hrpa floskula, kad bi on i slični preuzeli uzde došlo bi se na isto ako ne i gore. Taj njegov govor i ovaj nastup u Bujici su na razini birtijskih laprdanja, mislim da čovjek uopće ne raumije ni mehanizme lokalne uprave, kamoli viših razina, nagledam se takvih svaki dan.

Implikacija nije jasna, druga je stvar sto ti pokusavas donijet zakljucke u njegovo ime. Znaci tebi je normalno sto je Covic,Kristo i slicni uhljebili svoju djecu dok ih za ostale zaboli ona stvar?? Koja bi budala birala takvu politiku a vidimo da 30 godina ne ide nista naprijed, naprotiv topimo se ko snjegovic na juzini... Neznam kako tvoj mozak funkcionira al normalnom razumu se nalaze kako je potrebna promjena... :neznam

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kakvi te crnjaci pucaju Diablo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 15:22 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
BBC je napisao/la:
Kakvi te crnjaci pucaju Diablo.

Muslimanski igrac, taqijas pa moram malo protiv tvojih jbg...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ma kakvi, oni nastupaju sa takijom kako je sve sjajno i "Bosna" je ispred Norveške i Švicarske zajedno. Ti si samo depresivac.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 15:38 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
BBC je napisao/la:
Ma kakvi, oni nastupaju sa takijom kako je sve sjajno i "Bosna" je ispred Norveške i Švicarske zajedno. Ti si samo depresivac.

Il sam realan, granica je blizu na ovim prostorima...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 15:53 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Diablo je napisao/la:
al normalnom razumu se nalaze kako je potrebna promjena... :neznam


A ovaj čovjek i njemu slični su ta potrebna promjena? Takvi mogu biti samo korisne budale nekome. Jučer je bio koristan Bujici da opali sa svojim pravaškim budalaštinama, sutra će bit dobar Sarajevu da još malo sere po Čoviću. Još ga neki četnik ranio, taman da opali po Dodiku malo, idealan kandidat za sarajevske spinove.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 16:05 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
useless je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
al normalnom razumu se nalaze kako je potrebna promjena... :neznam


A ovaj čovjek i njemu slični su ta potrebna promjena? Takvi mogu biti samo korisne budale nekome. Jučer je bio koristan Bujici da opali sa svojim pravaškim budalaštinama, sutra će bit dobar Sarajevu da još malo sere po Čoviću. Još ga neki četnik ranio, taman da opali po Dodiku malo, idealan kandidat za sarajevske spinove.


Odkud ti ta, da bi ovaj čovjek i njemu slični krenuli u politiku? Samo je naveo da su potrebne promjene jer ovo vise nema nikakvog smisla...
Sta od recenog Covic nije zasluzio? Postoji li itko na ovom forumu da podrzava njegova djela i njegovu politiku a isti je jako dugo na vlasti?? Promjena naravno nije moguca bez nasilja jer da bi dosao na vlast mirnim putem moras imat neku financiju, medije iza sebe koje opet oni sabotiraju, jer medijski mrak samo njima odgovara dok Zagreb i nece da se mjesa jer je samo bitan opstanak bosne i hercegovine. Win-win situacija za obe sestrinske stranke...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 stu 2019, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Za ono stajanje pred BL i gonjenje do BG nek jede ***...

Sto vele mudrosti na FB:"kakve su ti misli takav ti je i zivot"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 07 stu 2019, 04:39 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
Evo mene opet na kratko! Svi hrvatski portali su objavili kako pojedini HVO bojnici ili casnici su upisani kao ABIH pripadnici...Pa ljudi imate li imalo mozga u glavi ili ne shvatate da se kod nas prodaje i ponos i cast. Nije slucajno da hercegovacki portali bliski HDZ postavljaju pitanje kako to da zamjenik ministra obrane Kresic Mijo ima 1400 nesto dana u Armiji BiH a nema u HVO! Greska! Ne....!
Osoba koju Covic 1997 godine (Alooooo) uz tisuce zasluznijih postavlja kao vaznu kariku HDZ je vise nego bijedno. Osobu koja je sa Pristinskim korpusom ucestvovala napadima na Maslenicu
Citat:
Po završetku vojne akademije bio je zapovjednik voda Vojne policije Jugoslovenske narodne armije (JNA) u Prištini.
....osobu koja je organizirala napad na hrvatski Vares
Citat:
Maja 1992. godine Krešić odlazi iz JNA i priključuje se Armiji Republike Bosne i Hercegovine (ARBiH
..Portal HB moze imati svoje kriterije ali moji su cinjenice!

Nema vise Hrvata oko Tuzle...Zjape sela prazna a bili smo dominantni....Ostali su samo Bakirovi (Komsicevi) hrvati i Covicevi dupelisci ....Hvala ti Covicu!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 07 stu 2019, 09:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
crnivrh je napisao/la:
Nema vise Hrvata oko Tuzle...Zjape sela prazna a bili smo dominantni....Ostali su samo Bakirovi (Komsicevi) hrvati i Covicevi dupelisci ....Hvala ti Covicu!!


A što je to Čović trebao i mogao učiniti da hrvatska sela oko Tuzle vrve životom?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 07 stu 2019, 09:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30067
Bobovac je napisao/la:
crnivrh je napisao/la:
Nema vise Hrvata oko Tuzle...Zjape sela prazna a bili smo dominantni....Ostali su samo Bakirovi (Komsicevi) hrvati i Covicevi dupelisci ....Hvala ti Covicu!!


A što je to Čović trebao i mogao učiniti da hrvatska sela oko Tuzle vrve životom?


Što god da je trebao učiniti, to očigledno nije učinio.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 stu 2019, 09:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2010, 16:57
Postovi: 736
zaba1111 je napisao/la:
Sve što je bilo moguće u nadležnosti općine.
Grad je od najneuglednijeg postao najugledniji mali u HB. Komplet nove ulice, nove ceste, kanalizacija, vodovod, novi vrtić, nova kino dvorana najsuvremenije opremljena i stavljena u funkciju, novi trg, opremljene škole, školske dvorane, nova zgrada KICa, potpora sportskim klubovima na pravi način tako da se potiče rad s mladima umjesto potpore starim kljusinama u prvoj ligi, zbog čega za male pare imamo skoro sve sportove u ponudi, na isti način za male pare potpora kulturi, škola slikanja, glazbena škola komplet renovirana i suvremeno opremljena, škola mjuzikla i glume sa fantastičnim rezultatom potvrdjenim nastupom na najjačem dječjem festivalu u regiji u Šibeniku, mažuretkinje, plesna škola, tamburaši, puhači...
Sve to sa malo para, ali sa okupljanjem i pticanjem ljudi koji žele i hoće, a ne podbnih.
I sad kad je rezultat i nagrada sposobnima potvrdjena i na izborima dođe nekav jebeni Čović koji to ne da potiče nego uz ucjene sabotira. Katastrofa.

Što se tiče ekonomije, industrija osim energetike na ovoj nadmorskoj visini nema šanse, od TE se odustalo,a i to moguće zbog Čovića, a od onoga na što se opredjelilo, hidro i VE se odmaklo poprilično unatoč Livanjacima i opstrukcijama, poljoprivreda maksimalno iskorištena, turizam u snažnom razvoju sa najvljenim velikim investicijama.
Uglavnom u Hdz TG su ljudi koji daju sve od sebe da nešto naprave, svi ljudi koji vrijede se ne odbacuju, naprotiv guraju se. Kompletno drugačiji pristup od stare HSPove vlasti u TG ili od Borjane i Livnjaka i Čovića gdje je očuvanje pozicija početak svega.



Ja ne znam što ti tako vidiš u Tomislavgradu ugledno. Gradić na 900 m nadmorske visine i nije baš ugodno mjesto za život. Ja sam iz Posušja pa mi je ovih 600 m nadmorske visine brdo i hladno je a kamo li ne Tomislav sa svojim oštrijim zimama. Radio sam gore prije dvije godine, ljudi su čini mi se pošteniji i bolji, nema improviziranja i onog našeg "snalaženja" ko u Zapadnoj Hercegovini nego više se ide na povjerenje i njemački neki mentalni sklop i tu im skidam kapu.

Ali svo Završje (Kupres, Livno i TG) je iseljena pustopoljina. Čim nema dovoljno ljudi, makar ima kvadrata i kuća, nije to to. Sve je sablazno kad su ulice prazne.

LP


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 stu 2019, 10:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Pa piše ti gore šta je napravljeno, a napravljeno je i puno više. 900 mnv je vrlo otežavajuća datost za ekonomiju, kao i loš položaj i prometna povezanost. Ali za to nisu krivi Hdz i načelnik. Mislim krivi su nekima jer se u prometnu infrastrukturu općine u zadnjih 5-6 godina uložio više nego u čitavoj povijesti zajedno.
Naime kao što dežurni niškoristi znaju, sve su oni to samo da bi se nakrali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 stu 2019, 10:49 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
maradot je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Sve što je bilo moguće u nadležnosti općine.
Grad je od najneuglednijeg postao najugledniji mali u HB. Komplet nove ulice, nove ceste, kanalizacija, vodovod, novi vrtić, nova kino dvorana najsuvremenije opremljena i stavljena u funkciju, novi trg, opremljene škole, školske dvorane, nova zgrada KICa, potpora sportskim klubovima na pravi način tako da se potiče rad s mladima umjesto potpore starim kljusinama u prvoj ligi, zbog čega za male pare imamo skoro sve sportove u ponudi, na isti način za male pare potpora kulturi, škola slikanja, glazbena škola komplet renovirana i suvremeno opremljena, škola mjuzikla i glume sa fantastičnim rezultatom potvrdjenim nastupom na najjačem dječjem festivalu u regiji u Šibeniku, mažuretkinje, plesna škola, tamburaši, puhači...
Sve to sa malo para, ali sa okupljanjem i pticanjem ljudi koji žele i hoće, a ne podbnih.
I sad kad je rezultat i nagrada sposobnima potvrdjena i na izborima dođe nekav jebeni Čović koji to ne da potiče nego uz ucjene sabotira. Katastrofa.

Što se tiče ekonomije, industrija osim energetike na ovoj nadmorskoj visini nema šanse, od TE se odustalo,a i to moguće zbog Čovića, a od onoga na što se opredjelilo, hidro i VE se odmaklo poprilično unatoč Livanjacima i opstrukcijama, poljoprivreda maksimalno iskorištena, turizam u snažnom razvoju sa najvljenim velikim investicijama.
Uglavnom u Hdz TG su ljudi koji daju sve od sebe da nešto naprave, svi ljudi koji vrijede se ne odbacuju, naprotiv guraju se. Kompletno drugačiji pristup od stare HSPove vlasti u TG ili od Borjane i Livnjaka i Čovića gdje je očuvanje pozicija početak svega.



Ja ne znam što ti tako vidiš u Tomislavgradu ugledno. Gradić na 900 m nadmorske visine i nije baš ugodno mjesto za život. Ja sam iz Posušja pa mi je ovih 600 m nadmorske visine brdo i hladno je a kamo li ne Tomislav sa svojim oštrijim zimama. Radio sam gore prije dvije godine, ljudi su čini mi se pošteniji i bolji, nema improviziranja i onog našeg "snalaženja" ko u Zapadnoj Hercegovini nego više se ide na povjerenje i njemački neki mentalni sklop i tu im skidam kapu.

Ali svo Završje (Kupres, Livno i TG) je iseljena pustopoljina. Čim nema dovoljno ljudi, makar ima kvadrata i kuća, nije to to. Sve je sablazno kad su ulice prazne.

LP

Gradic na 900 mnv u umjerenom pojasu nije dobro mjesto za zivot a nordijske zemlje sa polarnom klimom jesu, te se u njima moze razvit dobra ekonomija a kod nas ne??

Naravno da tebi kao posusaku smeta klima u zavrsju, kao sto meni iz širokog smeta ona u posusju. Nemate neku vodu, preko ljeta sve spaljeno a preko zime dosta hladnije nego u nas. Sve je to stvar navike i nista vise...

Neznam kako im nije smetala klima i polozaj za vrijeme jugoslavije kad su imali nekoliko puta vise stanovnika nego danas, a sve to uz omogucen odlazak u Njemacku??Daj ti ljudima koju tvornicu i ostalih sadrzaja(dodatni razvoj zimskog turizma,razvoj dvoranskog sporta, kao i rekreacijskog ljeti,kao i ostale stvari) nece on ni pomislit na odlazak...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 stu 2019, 11:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30067
maradot je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Sve što je bilo moguće u nadležnosti općine.
Grad je od najneuglednijeg postao najugledniji mali u HB. Komplet nove ulice, nove ceste, kanalizacija, vodovod, novi vrtić, nova kino dvorana najsuvremenije opremljena i stavljena u funkciju, novi trg, opremljene škole, školske dvorane, nova zgrada KICa, potpora sportskim klubovima na pravi način tako da se potiče rad s mladima umjesto potpore starim kljusinama u prvoj ligi, zbog čega za male pare imamo skoro sve sportove u ponudi, na isti način za male pare potpora kulturi, škola slikanja, glazbena škola komplet renovirana i suvremeno opremljena, škola mjuzikla i glume sa fantastičnim rezultatom potvrdjenim nastupom na najjačem dječjem festivalu u regiji u Šibeniku, mažuretkinje, plesna škola, tamburaši, puhači...
Sve to sa malo para, ali sa okupljanjem i pticanjem ljudi koji žele i hoće, a ne podbnih.
I sad kad je rezultat i nagrada sposobnima potvrdjena i na izborima dođe nekav jebeni Čović koji to ne da potiče nego uz ucjene sabotira. Katastrofa.

Što se tiče ekonomije, industrija osim energetike na ovoj nadmorskoj visini nema šanse, od TE se odustalo,a i to moguće zbog Čovića, a od onoga na što se opredjelilo, hidro i VE se odmaklo poprilično unatoč Livanjacima i opstrukcijama, poljoprivreda maksimalno iskorištena, turizam u snažnom razvoju sa najvljenim velikim investicijama.
Uglavnom u Hdz TG su ljudi koji daju sve od sebe da nešto naprave, svi ljudi koji vrijede se ne odbacuju, naprotiv guraju se. Kompletno drugačiji pristup od stare HSPove vlasti u TG ili od Borjane i Livnjaka i Čovića gdje je očuvanje pozicija početak svega.



Ja ne znam što ti tako vidiš u Tomislavgradu ugledno. Gradić na 900 m nadmorske visine i nije baš ugodno mjesto za život. Ja sam iz Posušja pa mi je ovih 600 m nadmorske visine brdo i hladno je a kamo li ne Tomislav sa svojim oštrijim zimama. Radio sam gore prije dvije godine, ljudi su čini mi se pošteniji i bolji, nema improviziranja i onog našeg "snalaženja" ko u Zapadnoj Hercegovini nego više se ide na povjerenje i njemački neki mentalni sklop i tu im skidam kapu.

Ali svo Završje (Kupres, Livno i TG) je iseljena pustopoljina. Čim nema dovoljno ljudi, makar ima kvadrata i kuća, nije to to. Sve je sablazno kad su ulice prazne.

LP


Bitni su rezultati. Ako su u Završju kobajagi "pošteni" pa svi odoše u Njemačku, a Hercegovina "se snalazi" ali je najvitalnija regija u cijeloj BiH, onda je Hercegovina na dobrom putu. Naravno da i Hercegovina ima mana i treba raditi na sebi, ali je u odnosu na Završje kao Kalifornija.

Po plodovima ćete ih prepoznati. Plodovi Završja su izdaja domovine i propast. Umjesto oholosti trebaju priznati vlastite grijehe, obratiti se i početi davati dobre plodove. Bijedni izgovori su đavliji posao. :kava

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 20 stu 2019, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2013, 23:23
Postovi: 115
U HBŽ stožerna ekipa na izdisaju.


http://relax-portal.info/smijenjen-bran ... a-hb-suma/

http://relax-portal.info/slijedi-konacn ... ima-u-hbz/?

fbclid=IwAR2v4d3bvPcBtnTywx8XzVjnIvSZkypke25_vN0PkBVCz3d0V11AwQ7nCZ4

https://www.youtube.com/watch?v=yub5GtIP88A&t=39s (38:20 min)


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 448 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Hagresor, Naša Kvačica, nesorta, NikolaZagreb, Tomba17 i 281 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO