HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804 ... 1420  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kakvu jebenu Oluju kada naša vlast kontroliše Kosovo u potpunosti. O čemu da razmišljam? O broju na skali gluposti koju si odvalio.

Krivo si shvatio što sam mislio reći i još si se zaljepio za to kao muha na... Lijepo sam ti napisao što sam mislio stoga ne iskrivljuj što sam rekao. Svoju neku oluju ste mogli provesti dok je Kosovo bilo na papiru vaše. Sada nije ni na papiru vaše. Koliko Tuđmana ne volite a od čovjeka ste mogli svašta naučiti, recimo kako ne dopustiti hrpi odrpanih miki maus pobunjenika da ti ukradu komad teritorija i naprave paradržavu usred povijesne jezgre države.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Očigledno sam preglup da shvatim šta si mislio. Trebali smo da pobijemo svoje građane ili smo trebali da proteramo svoje građane?

Molim te objasni mi šta si mislio, glup sam. Kako početi rat na teritoriji koju vojno kontrolišeš? Budi ljubazan i objasni tu novu vrstu strategije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 21:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Carmello Šešelj je napisao/la:
Trebali smo da pobijemo svoje građane ili smo trebali da proteramo svoje građane?

Vi ste eksperti za oboje što ste lijepo demonstrirali na Kosovu i onda se čudite što isto više nije dio Srbije. Tko vam je kriv kad ste nesposobni.
Carmello Šešelj je napisao/la:
Molim te objasni mi šta si mislio, glup sam. Kako početi rat na teritoriji koju vojno kontrolišeš? Budi ljubazan i objasni tu novu vrstu strategije.

Nikako, ne znam odakle ti ta ideja. Ja to nisam rekao.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 21:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Aj lepo priznaj da si odvalio glupost jer nisi imao pojma o materiji o kojoj si pričao, umesto što skrećeš temu i troluješ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Carmello Šešelj je napisao/la:
Aj lepo priznaj da si odvalio glupost jer nisi imao pojma o materiji o kojoj si pričao, umesto što skrećeš temu i troluješ.

Nisam skretao temu nego sam odgovarao na post iznad. I onda ti dođeš kao padobranac i opet udariš o vojnoj tematici. Vidim da je to jače od tebe.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
weasel, ni meni nije baš jasno što želiš reći. Kad su oni to 1999. trebali provest neku akciju? Njihova situacija tada nije bila ista kao naša 1991-5. Zamisli to kao da mi imamo policiju i vojsku na području koje smo inače oslobađali Olujom, ali nas iz prikrajka ponekad napadaju njihovi pobunjenici, zapucaju iz šume na policiju, osvoje poneku zgradu pa mi vraćamo itd. To je bila njihova situacija. Teško je u takvim okolnostima provesti nešto kao što je bila naša akcija. Pa i u WW2 su Nijemci veće ofenzive pokretali tek kada je stvoren dosta velik oslobođeni teritorij sa nekakvim protoinstitucijama...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
U poslednjem postu si skrenuo temu, i nisam se dotakao vojne tematike, osim što sam napisao da je na Kosovu, kao i u ostatku SRJ, jedina vojska bila VJ.

Dakle, o kakvoj jebenoj oluji bulazniš?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
NiceBoyZg je napisao/la:
weasel, ni meni nije baš jasno što želiš reći. Kad su oni to 1999. trebali provest neku akciju? Njihova situacija tada nije bila ista kao naša 1991-5. Zamisli to kao da mi imamo policiju i vojsku na području koje smo inače oslobađali Olujom, ali nas iz prikrajka ponekad napadaju njihovi pobunjenici, zapucaju iz šume na policiju, osvoje poneku zgradu pa mi vraćamo itd. To je bila njihova situacija. Teško je u takvim okolnostima provesti nešto kao što je bila naša akcija. Pa i u WW2 su Nijemci veće ofenzive pokretali tek kada je stvoren dosta velik oslobođeni teritorij sa nekakvim protoinstitucijama...

Ma nisu ni zgrade zauzimali. Nego izlete i izrešetaju policijsku patrolu, pa pobegnu u šumu i te fore.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
NiceBoyZg je napisao/la:
weasel, ni meni nije baš jasno što želiš reći. Kad su oni to 1999. trebali provest neku akciju? Njihova situacija tada nije bila ista kao naša 1991-5. Zamisli to kao da mi imamo policiju i vojsku na području koje smo inače oslobađali Olujom, ali nas iz prikrajka ponekad napadaju njihovi pobunjenici, zapucaju iz šume na policiju, osvoje poneku zgradu pa mi vraćamo itd. To je bila njihova situacija. Teško je u takvim okolnostima provesti nešto kao što je bila naša akcija. Pa i u WW2 su Nijemci veće ofenzive pokretali tek kada je stvoren dosta velik oslobođeni teritorij sa nekakvim protoinstitucijama...

Naveo sam 1999. kao godinu kad je Kosovo bilo njihovo na papiru kao što je područje RSK bilo na papiru Hrvatska. To sam htio reći. Jeli sada jasnije? U smislu da su Oluju mogli provesti sve dok je Kosovo bilo barem službeno Srbija. Tu 1999. sam uzeo kao zadnju godinu kad je tako nešto bilo moguće jer je poslije stavljeno pod "zaštitu" UN-a. Za razliku od Kosova RSK nije nitko priznao i zato smo mogli provesti Oluju.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nije bilo na papiru, nego u stvarnosti. Ajde prestani da se vadiš više. Odvalio si glupost iz neznanja, dešava se, bolje ućuti nego što praviš sve veću budalu od sebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nije bilo na papiru, nego u stvarnosti. Ajde prestani da se vadiš više. Odvalio si glupost iz neznanja, dešava se, bolje ućuti nego što praviš sve veću budalu od sebe.

Od 1999. vi više ne kontrolirate Kosvo i nećete ga više nikada kontrolirati. Ja znam jako dobro što sam mislio druga stvar što si ti krivo shvatio pa me sad praviš ludim. Ne živim na Marsu pa da nisam upoznat s događanjima na Kosovu.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Od kraja bombardovanja, koje je počelo 24. marta 1999. i trajalo tri meseca ne kontrolišemo Kosovo. Pre toga smo ga kontrolisali u potpunosti. Trebali smo da izvedemo vojnu akciju posle bombardovanja, jel to hoćeš da kažeš?

Stvarno ti prijateljski kažem, prestani da pričaš i praviš budalu od sebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
weasel je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
weasel, ni meni nije baš jasno što želiš reći. Kad su oni to 1999. trebali provest neku akciju? Njihova situacija tada nije bila ista kao naša 1991-5. Zamisli to kao da mi imamo policiju i vojsku na području koje smo inače oslobađali Olujom, ali nas iz prikrajka ponekad napadaju njihovi pobunjenici, zapucaju iz šume na policiju, osvoje poneku zgradu pa mi vraćamo itd. To je bila njihova situacija. Teško je u takvim okolnostima provesti nešto kao što je bila naša akcija. Pa i u WW2 su Nijemci veće ofenzive pokretali tek kada je stvoren dosta velik oslobođeni teritorij sa nekakvim protoinstitucijama...

Naveo sam 1999. kao godinu kad je Kosovo bilo njihovo na papiru kao što je područje RSK bilo na papiru Hrvatska. To sam htio reći. Jeli sada jasnije? U smislu da su Oluju mogli provesti sve dok je Kosovo bilo barem službeno Srbija. Tu 1999. sam uzeo kao zadnju godinu kad je tako nešto bilo moguće jer je poslije stavljeno pod "zaštitu" UN-a. Za razliku od Kosova RSK nije nitko priznao i zato smo mogli provesti Oluju.


Pa čekaj ovako, bilo je službeno Kosovo Srbija 1999., da, ali su tamo oni već i bili, to ti pokušavamo reći. Kakva "Oluja" kad si već tamo... Po tome što pričaš mogli su oni napraviti neki napad između lipnja 1999-veljače 2008. kada ih više nije bilo, a Kosovo još bilo službeno Srbija? E, ali nisu mogli jer su već došli ovi KFOR-ovci...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
NiceBoyZg je napisao/la:
Pa čekaj ovako, bilo je službeno Kosovo Srbija 1999., da, ali su tamo oni već i bili, to ti pokušavamo reći. Kakva "Oluja" kad si već tamo...

Sve je to meni jasno. To nije bila moja poanta.
NiceBoyZg je napisao/la:
Po tome što pričaš mogli su oni napraviti neki napad između lipnja 1999-veljače 2008. kada ih više nije bilo, a Kosovo još bilo službeno Srbija? E, ali nisu mogli jer su već došli ovi KFOR-ovci...

Zato i kažem da su do 1999. mogli izvoditi što ih je volja, poslije 1999. sve do 2008. nisu radi KFOR-a, a sad nikako ne mogu jer je Kosovo neovisna država. Kažem da su Oluju mogli izvesti do tog trenutka iako im tada ni nije trebala. Kada im je postala potrebna to više nije bilo moguće.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Level tvrdoglavosti- VladimirRUS

IQ- tu negde.

Aj ti lepo idi zajebavaj nekog drugog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 16 stu 2019, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Carmello Šešelj je napisao/la:
Level tvrdoglavosti- VladimirRUS

IQ- tu negde.

Aj ti lepo idi zajebavaj nekog drugog.

Mora neko biti i prosječan pored forumskog vojnog genija, Von Clausewitza 21. stoljeća.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 stu 2019, 01:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Vas dvojica niste razumeli weasela. On nije hteo da kaže da je Srbija 1999. imala priliku da zauzme Kosmet kao što je Hrvatska zauzela Krajinu 1995.
On je hteo da kaže da je Sbija tada imala priliku da počisti sve Albance sa Kosova, kao što Hrvatska 1995. proterala sve Srbe iz Krajine.

Ali nije u pravu. Hrvatska je imala podršku Zapada za taj poduhvat, dok je Srbija bila napadnuta da bi bila sprečena da to izvede.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 stu 2019, 01:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Srbija i jeste počistila sve Albance u Makedoniju za vreme bombardovanja, ne pre, dok nije počelo bombardovanje nismo ih dirali, osim terorista, naravno. Posle bombardovanja su se vratili.

I nije to mislio, valjda je očigledno iz njegovih postova da nije. Mislo je da su Šipatri kontrolisali Kosovo i da smo mi trebali da ga napadnemo.

Čovek je u svakom jebenom postu u ovoj retardiranoj raspravi ponavaljao kao papagaj da smo mi 1999. kontrolisali Kosovo NA PAPIRU. Ako i posle ovog budeš tvrdio da je mislio to što kažeš, smatraću da ti je neko hakovao profil.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 stu 2019, 02:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
Srbija i jeste počistila sve Albance u Makedoniju za vreme bombardovanja, ne pre, dok nije počelo bombardovanje nismo ih dirali, osim terorista, naravno. Posle bombardovanja su se vratili.

I nije to mislio, valjda je očigledno iz njegovih postova da nije. Mislo je da su Šipatri kontrolisali Kosovo i da smo mi trebali da ga napadnemo.

Čovek je u svakom jebenom postu u ovoj retardiranoj raspravi ponavaljao kao papagaj da smo mi 1999. kontrolisali Kosovo NA PAPIRU. Ako i posle ovog budeš tvrdio da je mislio to što kažeš, smatraću da ti je neko hakovao profil.


Pa, vidi, nezgodno mu je da kaže: trebalo je da počistite Šiptare, kao što smo mi počistili Srbe iz RSK (Oni se drže priče da su Srbi sami otišli :D ). Pa zbog toga govori o uspostavljanju kontrole umesto o čišćenju.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 stu 2019, 02:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa, vidi, ja ne znam ko si ti, ali definitivno nisi Jakovljević.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 stu 2019, 02:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
aleksije radicevic je napisao/la:
Vas dvojica niste razumeli weasela. On nije hteo da kaže da je Srbija 1999. imala priliku da zauzme Kosmet kao što je Hrvatska zauzela Krajinu 1995.
On je hteo da kaže da je Sbija tada imala priliku da počisti sve Albance sa Kosova, kao što Hrvatska 1995. proterala sve Srbe iz Krajine.

Ali nije u pravu. Hrvatska je imala podršku Zapada za taj poduhvat, dok je Srbija bila napadnuta da bi bila sprečena da to izvede.

Ukratko rečeno, vidim da si shvatio o čemu govorim. Vas su spriječili u tom pokušaju jer im je do toga trenutka bila puna kapa Srba i Srbije. Što zbog rata u Hrvatskoj što zbog rata u BiH. Opravdano su se bojali da bi moglo biti svega. Zapad se bojao nove Srebrenice i nisu se htjeli kockati.A nas su bez problema pustili s lanca za Oluju.Loš PR može biti poguban.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 stu 2019, 03:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
weasel je napisao/la:
Ukratko rečeno, vidim da si shvatio o čemu govorim.

Hvala lepo. Molim te sad ovo reci i mom Carmellitu, jer on baš zbog ovog kako sam razumeo tebe misli da sam glup i da ja nisam pravi pametni ja. Tj. misli da mi je neko ukrao profil. :D
Mada, budući da je on uvek samouveren, može se desiti da i tebi kaže da samog sebe nisi najbolje razumeo. :D

Citat:
Vas su spriječili u tom pokušaju jer im je do toga trenutka bila puna kapa Srba i Srbije. Što zbog rata u Hrvatskoj što zbog rata u BiH. Opravdano su se bojali da bi moglo biti svega. Zapad se bojao nove Srebrenice i nisu se htjeli kockati.A nas su bez problema pustili s lanca za Oluju.Loš PR može biti poguban.


To je možda tako. Ali time pada u vodu tvoja teza da smo mogli da rešimo Kosovo 1999. kao vi Krajinu.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 stu 2019, 07:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Srebrenica je skupo koštala Srbe.

Bez Srebrenice, gubitak Krajine koji je bio neminovan dao bi Srbima velik kredit, RS bi bila samostalna a i daleko je veća šansa da bi Zapad pustio Srbiju da radi na Kosovu što hoće. A još da su odjebali Rusiju koja tada ionako ničemu nije služila i da Milošević nije bio "komunist" (samo na spomen te riječi se Americi diže kosa na glavi), gdje bi im kraj bio.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 stu 2019, 07:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
https://narod.hr/sport/nevjerojatno-ali ... za-vukovar

Nevjerojatno ali istinito, srpski mediji tvrde da je Grabar-Kitarović ”skandalozno provocirala Srbe” pozivom ”igrajte za Vukovar”

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 stu 2019, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Robbie MO je napisao/la:
Srebrenica je skupo koštala Srbe.

Bez Srebrenice, gubitak Krajine koji je bio neminovan dao bi Srbima velik kredit, RS bi bila samostalna a i daleko je veća šansa da bi Zapad pustio Srbiju da radi na Kosovu što hoće. A još da su odjebali Rusiju koja tada ionako ničemu nije služila i da Milošević nije bio "komunist" (samo na spomen te riječi se Americi diže kosa na glavi), gdje bi im kraj bio.


Da nije bilo "Srebrenice" bjelosvjetski hohstapleri bi izrezirali kako smo u Sarajevu pobili 20.000 Muslimana ili 10.000 u Prijedoru.
Kad neko hoće da ti nakalemi nešto ona se ti tu ne pitaš puno.
Nismo na Kosovu imali "Srebrenicu" pa su nam ga oteli.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804 ... 1420  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 71 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO