HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 07:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 20 sij 2020, 14:13 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Purger111 je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
slika



Prozborite koju i o sv. Malahiju irskom, gospodine Purger.


Proročanstvo o zadnjih 112 papa. Krećem od zadnjih 7

Paſtor angelicus (Pio XII, to se svi slažemo)
Paſtor & nauta (Ivan XXIII koji je pokrenuo V2 cirkus? Sumnjam. Uzurpirani miljenik Pija XII, Giuseppe Siri (Grgur XVII) sigurno)
Flos florum (Pavao VI? Sumnjam, vjerujem u tvrdnju o živućem Sirijevom nasljedniku Grguru XVIII)
De medietate lunæ (Ivan Pavao I...)
De labore solis (Ivan Pavao II...)
Gloria oliuæ (Benedikt XVI...)
In p[er]ſecutione. extrema S.R.E. ſedebit Petrus Romanus, qui paſcet oues in multis tribulationibus: quibus tranſactis ciuitas ſepticollis diruetur, & Iudex tremẽdus iudicabit populum ſuum. (Franjo, ovo bi možda mogao biti kraj V2 cirkusa, ali ne i katoličke Crkve)

Što se tiče ovih četiri, dakle od pomrčine mjeseca do Petra Rimljana, otprilike kad prođe ono razdoblje mira i dođe vrijeme Antikristovog uspona, jedan papa će umrijeti, drugi papa će biti izabran i brzo ubijen (antipapa će postati netko sa Bliskog istoka čini mi se), vjerni kardinali će opet izabrati papu (pravog, u opoziciji antipapi) koji će kasnije izdati onu ohrabrujuću bulu u borbi protiv Antikrista i koji će voditi jednu trećinu vjernih Kršćana. Po mojoj procjeni to su zadnja tri, a "pomrčina mjeseca" je ovaj koji nam sljedi. Sveti papa koji će vladati uz velikog monarha je ili on, ili De labore solis koji će umrijeti pred kraj mirnog razdoblja. Komplicirano je, neka mi Bog oprosti ako sam nešto krivo povezao.


Citat:
Posljednje proročanstvo, samom svojom dužinom i stilom odudara od ostalih, te se može promatrati izdvojeno, tako da između Gloria olivae (Benedikta XVI.) i Petrus Romanus može biti još puno papa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 20 sij 2020, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ako je Benedikt XVI 111. papa po redu, zna li se ko je 112.?
Po Vatikanu, to je moj prijatelj gospodin Francisko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 20 sij 2020, 16:11 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Politikant je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:

Proročanstvo o zadnjih 112 papa. Krećem od zadnjih 7

Paſtor angelicus (Pio XII, to se svi slažemo)
Paſtor & nauta (Ivan XXIII koji je pokrenuo V2 cirkus? Sumnjam. Uzurpirani miljenik Pija XII, Giuseppe Siri (Grgur XVII) sigurno)
Flos florum (Pavao VI? Sumnjam, vjerujem u tvrdnju o živućem Sirijevom nasljedniku Grguru XVIII)
De medietate lunæ (Ivan Pavao I...)
De labore solis (Ivan Pavao II...)
Gloria oliuæ (Benedikt XVI...)
In p[er]ſecutione. extrema S.R.E. ſedebit Petrus Romanus, qui paſcet oues in multis tribulationibus: quibus tranſactis ciuitas ſepticollis diruetur, & Iudex tremẽdus iudicabit populum ſuum. (Franjo, ovo bi možda mogao biti kraj V2 cirkusa, ali ne i katoličke Crkve)

Što se tiče ovih četiri, dakle od pomrčine mjeseca do Petra Rimljana, otprilike kad prođe ono razdoblje mira i dođe vrijeme Antikristovog uspona, jedan papa će umrijeti, drugi papa će biti izabran i brzo ubijen (antipapa će postati netko sa Bliskog istoka čini mi se), vjerni kardinali će opet izabrati papu (pravog, u opoziciji antipapi) koji će kasnije izdati onu ohrabrujuću bulu u borbi protiv Antikrista i koji će voditi jednu trećinu vjernih Kršćana. Po mojoj procjeni to su zadnja tri, a "pomrčina mjeseca" je ovaj koji nam sljedi. Sveti papa koji će vladati uz velikog monarha je ili on, ili De labore solis koji će umrijeti pred kraj mirnog razdoblja. Komplicirano je, neka mi Bog oprosti ako sam nešto krivo povezao.


Citat:
Posljednje proročanstvo, samom svojom dužinom i stilom odudara od ostalih, te se može promatrati izdvojeno, tako da između Gloria olivae (Benedikta XVI.) i Petrus Romanus može biti još puno papa.


slika

Lopta je okrugla, sve je moguće u V2 cirkusu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 20 sij 2020, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
aleksije radicevic je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Ajmo pogledati kako je bilo u rimskom carstvu.
http://histocarte.fr/2018/11/29/la-pentarchie/
Dunav-Sofija-Makedonija i cijela Grčka do Krete (osim otoka) su sve bile podložne Rimu, katolicizmu.
Ova granica se promijenila tek u 9. st-u, kada je bio franačko-bizantski rat, papa podržavao Franke, pa su bizantski carevi predali Grčku svojima.
slika


Dobro, i kad to pogledamo, kakve zaključke da izvedemo (za sadašnjost)?

Da su preci debele većine Srba bili katolici :D
Agathonikos je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Dunav-Sofija-Makedonija i cijela Grčka do Krete (osim otoka) su sve bile podložne Rimu, katolicizmu.
Ova granica se promijenila tek u 9. st-u, kada je bio franačko-bizantski rat, papa podržavao Franke, pa su bizantski carevi predali Grčku svojima.

Uticaju, gospodine Čeha.
I danas su. Čak i otoci.
Napose, pokatoličiti se može ko god hoće, nije zabranjeno.

Mislim da u Grčkoj danas da bi i posudio knjigu iz knjižnice trebaš biti pripadnik neke pravoslavne crkve :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 20 sij 2020, 16:50 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Purger111 je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
slika



Prozborite koju i o sv. Malahiju irskom, gospodine Purger.


Proročanstvo o zadnjih 112 papa. Krećem od zadnjih 7

Paſtor angelicus (Pio XII, to se svi slažemo)
Paſtor & nauta (Ivan XXIII koji je pokrenuo V2 cirkus? Sumnjam. Uzurpirani miljenik Pija XII, Giuseppe Siri (Grgur XVII) sigurno)
Flos florum (Pavao VI? Sumnjam, vjerujem u tvrdnju o živućem Sirijevom nasljedniku Grguru XVIII)
De medietate lunæ (Ivan Pavao I...)
De labore solis (Ivan Pavao II...)
Gloria oliuæ (Benedikt XVI...)
In p[er]ſecutione. extrema S.R.E. ſedebit Petrus Romanus, qui paſcet oues in multis tribulationibus: quibus tranſactis ciuitas ſepticollis diruetur, & Iudex tremẽdus iudicabit populum ſuum. (Franjo, ovo bi možda mogao biti kraj V2 cirkusa, ali ne i katoličke Crkve)

Što se tiče ovih četiri, dakle od pomrčine mjeseca do Petra Rimljana, otprilike kad prođe ono razdoblje mira i dođe vrijeme Antikristovog uspona, jedan papa će umrijeti, drugi papa će biti izabran i brzo ubijen (antipapa će postati netko sa Bliskog istoka čini mi se), vjerni kardinali će opet izabrati papu (pravog, u opoziciji antipapi) koji će kasnije izdati onu ohrabrujuću bulu u borbi protiv Antikrista i koji će voditi jednu trećinu vjernih Kršćana. Po mojoj procjeni to su zadnja tri, a "pomrčina mjeseca" je ovaj koji nam sljedi. Sveti papa koji će vladati uz velikog monarha je ili on, ili De labore solis koji će umrijeti pred kraj mirnog razdoblja. Komplicirano je, neka mi Bog oprosti ako sam nešto krivo povezao.

Upravo danas je bio dokumentarac o njegovom prorocanstvu na DOKU TV. Tko ima taj kanal moze pustit snimku...
Uglavnom ne radi se o njegovim prorocanstvima vec su njemu pripisana a samo djelo je prepisano od jednog talijana, gdje su prepisane cak i njegove greske... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 20 sij 2020, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ceha je napisao/la:
Da su preci debele većine Srba bili katolici :D

Mislim da u Grčkoj danas da bi i posudio knjigu iz knjižnice trebaš biti pripadnik neke pravoslavne crkve :D

A oni koji se odbiše raskatoličiti - postaše Hrvati, a gospodine Čeha :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 20 sij 2020, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Što se tiče poteza Dunav-Sofija-Makedonija-Grčka, šuška se da se 1978. godine jedan čovjek htio pokatoličiti ali su ga tajne službe pomjesnih prvoslavnih crkava spriječile u tome i ubile ga, gospodine Čeha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 20 sij 2020, 18:50 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Agathonikos je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Da su preci debele većine Srba bili katolici :D

Mislim da u Grčkoj danas da bi i posudio knjigu iz knjižnice trebaš biti pripadnik neke pravoslavne crkve :D

A oni koji se odbiše raskatoličiti - postaše Hrvati, a gospodine Čeha :D

Zašto srpsku praksu pokusavate nametnuti i Hrvatima gospon aga?? :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 20 sij 2020, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Diablo je napisao/la:
Upravo danas je bio dokumentarac o njegovom prorocanstvu na DOKU TV. Tko ima taj kanal moze pustit snimku...
Uglavnom ne radi se o njegovim prorocanstvima vec su njemu pripisana a samo djelo je prepisano od jednog talijana, gdje su prepisane cak i njegove greske... :zubati

Nadam se da taj dokumentarac nije puko spinovanje, jer stvarno bi mi teško palo da moj prijatelj bude posljednjim papom. Eto ako treba, neka posljednji papa bude 113. po redu, samo mi u njega ne dirajte :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 21 sij 2020, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Purger111 je napisao/la:
Ne, ali na kraju će Francuska obnoviti i sebe, i cijelu Europu, i cijelu svijet.

Obnoviti u pozitivnom smislu..? :wink

Btw, "postoje" samo biblijska proročanstva. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 21 sij 2020, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Agathonikos je napisao/la:
A oni koji se odbiše raskatoličiti - postaše Hrvati, a gospodine Čeha :D

Hrvati nisu sekta :D
Agathonikos je napisao/la:
Što se tiče poteza Dunav-Sofija-Makedonija-Grčka, šuška se da se 1978. godine jedan čovjek htio pokatoličiti ali su ga tajne službe pomjesnih prvoslavnih crkava spriječile u tome i ubile ga, gospodine Čeha.

Sekte imaju tajne službe? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 21 sij 2020, 14:30 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Mar-kan je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:
Ne, ali na kraju će Francuska obnoviti i sebe, i cijelu Europu, i cijelu svijet.

Obnoviti u pozitivnom smislu..? :wink

Btw, "postoje" samo biblijska proročanstva. :kava


U Francuskoj je krenula de facto prva revolucija i tamo će prvo krenuti početak raspada iste revolucije.

5. i 6. periodi Crkvene povijesti, 5. traje, 6. uskoro dolazi:

Citat:
1
Crkvi u Sardu: prividno kršćanstvo
I anđelu Crkve u Sardu napiši: »Ovo govori Onaj koji ima sedam duhova Božjih i sedam zvijezda: Znam tvoja djela: imaš ime da živiš, a mrtav si. 2Budan budi i utvrdi ostatak koji tek što ne umre. Doista, ne nađoh da su ti djela pred Bogom mojim savršena. 3Spomeni se dakle: kako si primio Riječ i poslušao, tako je i čuvaj – i obrati se. Ne budeš li dakle budan, doći ću kao tat, a nećeš znati u koji ću čas doći na te. 4Ali imaš u Sardu nekolicinu imena što ne okaljaše svojih haljina; oni će hoditi sa mnom u bjelini jer su dostojni.«
5»Tako će pobjednik biti odjeven u bijele haljine i neću izbrisati imena njegova iz knjige života i priznat ću ime njegovo pred Ocem svojim i anđelima njegovim.«
6»Tko ima uho, nek posluša što Duh govori crkvama!«
7
Crkvi u Filadelfiji: hrabra izdržljivost
I anđelu Crkve u Filadelfiji napiši: »Ovo govori Sveti, Istiniti, Onaj koji ima ključ Davidov i kad otvori, nitko neće zatvoriti; kad zatvori, nitko neće otvoriti: 8Znam tvoja djela. Evo, otvorio sam pred tobom vrata kojih nitko zatvoriti ne može. Doista, malena je tvoja snaga, a očuvao si moju riječ i nisi zatajio mog imena. 9Evo, dovest ću neke iz sinagoge Sotonine – koji sebe zovu Židovi, a nisu, nego lažu – evo, prisilit ću ih da dođu da ti se do nogu poklone te upoznaju da te ja ljubim. 10Budući da si očuvao moju riječ o postojanosti, i ja ću očuvati tebe od časa kušnje koji ima doći na sav svijet da se iskušaju svi pozemljari. 11Dolazim ubrzo. Čvrsto drži što imaš da ti nitko ne ugrabi vijenca.«
12»Pobjednika ću postaviti stúpom u hramu Boga moga i odande on više neće izići i napisat ću na njemu ime Boga svoga i ime grada Boga svoga, novog Jeruzalema koji siđe s neba od Boga mojega, i ime moje novo.«
13»Tko ima uho, nek posluša što Duh govori crkvama!«

Otkrivenje 3, 1-22


Progon Crkve

Citat:
6A Žena pobježe u pustinju gdje joj Bog pripravi sklonište da se ondje hrani tisuću dvjesta i šezdeset dana.

Otkrivenje 12, 6


Progon Crkve

Citat:
13Kad Zmaj vidje da je zbačen na zemlju, stade progoniti Ženu koja rodi muškića. 14No Ženi bijahu dana dva velika krila orlujska da odleti u pustinju, u svoje sklonište gdje se, sklonjena od Zmije, hrani jedno vrijeme i dva vremena i polovicu vremena.

Otkrivenje 12, 13-14


Tri dana mraka

Citat:
10Peti izli svoju čašu na prijestolje Zvijeri. I kraljevstvo joj prekriše tmine.

Otkrivenje 16, 10


Žena bludnica na sedam brijegova (Rimu), koja bludniči sa svim narodima, ali oni će je na kraju opustošiti (također pročitati u Starom zavjetu - grozota pustoši, ukinuta žrtva).

Citat:
15I reče mi anđeo: »Vode što ih vidje, na kojima Bludnica sjedi, to su puci i mnoštva i narodi i jezici. 16I onih deset rogova što ih vidje i Zvijer – oni će zamrziti Bludnicu, opustošiti je i ogoliti, najesti se mesa njezina i ognjem je spaliti.

Otkrivenje 17, 15


Mi moramo bježat u pustinju s Crkvom jer je Babilonu navješten pad.

Citat:
4
Narod Božji mora bježati
Začujem i drugi glas s neba: »Iziđite iz nje, narode moj, da vas ne zadese zla njezina te ne budete suzajedničari grijeha njezinih! 5Jer njezini grijesi do neba dopriješe i spomenu se Bog zločina njezinih.
6Vratite joj milo za drago, naplatite joj dvostruko po djelima! U čašu u koju je ona natakala natočite dvostruko!

Otkrivenje 18, 4-6


Veliki monarh

Citat:
I vidjeh: nebo otvoreno – i gle, konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi; 12oči mu plamen ognjeni, na glavi mu mnoge krune; nosi napisano ime kojeg nitko ne zna doli on sam; 13ogrnut je ogrtačem krvlju natopljenim; ime mu: Riječ Božja. 14Prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist. 15Iz usta mu izlazi oštar mač kojim će posjeći narode. Vladat će njima palicom gvozdenom. On gazi u kaci gnjevne srdžbe Boga Svevladara. 16Na ogrtač, o boku, napisano mu ime: »Kralj kraljevâ i Gospodar gospodarâ.«

Otkrivenje 19, 11-16


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 30 sij 2020, 07:56 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Baš čitam sa jednog tradicionalno katoličkog sajta kako se 3. fatimska tajna odnosi upravo na Vatikan i stanje u istome tj. 2. vatikanski koncil, infiltraciju masona, progonstvo istinske Crkve i sve ostalo o čemu Purger111 govori. I naravno to i objašnjava zašto tajnu nisu htjeli objaviti pa na kraju izmislili nešto neodređeno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 30 sij 2020, 09:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Politikant je napisao/la:
Baš čitam sa jednog tradicionalno katoličkog sajta kako se 3. fatimska tajna odnosi upravo na Vatikan i stanje u istome tj. 2. vatikanski koncil, infiltraciju masona, progonstvo istinske Crkve i sve ostalo o čemu Purger111 govori. I naravno to i objašnjava zašto tajnu nisu htjeli objaviti pa na kraju izmislili nešto neodređeno.


A kako taj blog dođe do tih insajderskih informacija?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 30 sij 2020, 11:43 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Ima tu puno toga, treba čitati, slušati, teško je kao laik pohvatati sve konce, a svi bi na gotovo.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 06 ožu 2020, 17:25 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Ne može čovjek znati kad će šta biti, samo Bog zna. Ovo je neki timeline koji sam po prilici odredio na temelju par proročanstava, ali ne mora biti točno.

Rat s muslimanima tijekom kojeg će se pojaviti veliki francuski monarh trajat će oko 4 godine.

Negdje sam pročitao proročanstvo prema kojem se oslobođenje Konstantinopola predviđa 20 godina prije nego što bi bila 600. obljetnica pada (1453. - 2033.). Dakle četverogodišnji rat s muslimanima bi mogao biti u tom intervalu (2029./2030. - 2033./2034.).

Nakon bitke kod Westphalije (rusko-njemački savez vs zapad Europe, Francuzi se uspješno obranili) ruski vladar prepoznat će da ga je zaustavila Božja ruka.

Moguće da će tu negdje doći do tri dana mraka tijekom kojeg bi dvije trećine ili polovina stanovništva Zemlje moglo nestati.

Mi ovdje (piše Slaveni s juga) ćemo biti u nekom savezu i izgonit ćemo Turke iz Europe (vjerojatno zajedno sa snagama Velikog monarha i Rusima), mi ćemo također oformiti veliko katoličko carstvo. Grci će voljeti velikog monarha i svetog papu. Veliki monarh će razbiti turski režim.

Također kažu da će Antikrist hodati zemljom 2000 godina nakon Krista (0. - 33.). Moguće da će se roditi 2033., kad počne 25-godišnji mir Velikog monarha (na kraju tog mira Veliki monarh umire kod Jeruzalema). S 12 godina Antikrist postaje poznat cijelom svijetu, a s 25 dobiva vlast, cca 2058. (u Europi se pojavljuje neki vladar poput Nerona). Antikrist sklapa lažni mir na 7 godina, ali ga krši nakon 3,5 godina (2061 1/2). Mislim da je također pisalo da će obnoviti turski režim. 2065. će Antikrist biti oboren i još malo vremena će biti dano čovječanstvu da čini pokoru.

Kažem, ne znam kad će sve ovo biti, može biti i ranije od ove procjene, može biti sutra, može biti i kasnije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 06 ožu 2020, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68257
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Politikant je napisao/la:
Baš čitam sa jednog tradicionalno katoličkog sajta kako se 3. fatimska tajna odnosi upravo na Vatikan i stanje u istome tj. 2. vatikanski koncil, infiltraciju masona, progonstvo istinske Crkve i sve ostalo o čemu Purger111 govori. I naravno to i objašnjava zašto tajnu nisu htjeli objaviti pa na kraju izmislili nešto neodređeno.


Zato će medjugorski pergament sve razjasniti! :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 06 ožu 2020, 18:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
Purger111 je napisao/la:
Kažem, ne znam kad će sve ovo biti, može biti i ranije od ove procjene, može biti sutra, može biti i kasnije.


To i jest problem s proročanstvima. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 06 ožu 2020, 19:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Naša Kvačica je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:
Kažem, ne znam kad će sve ovo biti, može biti i ranije od ove procjene, može biti sutra, može biti i kasnije.


To i jest problem s proročanstvima. :zubati

Sa nebiblijskim je uvijek problem...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 06 ožu 2020, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Naša Kvačica je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:
Kažem, ne znam kad će sve ovo biti, može biti i ranije od ove procjene, može biti sutra, može biti i kasnije.


To i jest problem s proročanstvima. :zubati


Jest, ali svakako izgledaju relevantno gledajući današnju situaciju pogotovo kad je riječ o krizama u Francuakoj.

Međugorje, Garibandal i još neka mjesta/osobe s navodnim proročanstvima su potpuno drugačija stvar. Tradicionalisti (unutar Novus Ordo-a) ih generalno ne uzimaju za ozbiljno jer nisu u skladu s doktrinom Crkve pa ih zato ni ne prenosim ovdje. Ovo sve što pišem je više manje provjereno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 06 ožu 2020, 23:37 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Purger111 je napisao/la:
Ne može čovjek znati kad će šta biti, samo Bog zna. Ovo je neki timeline koji sam po prilici odredio na temelju par proročanstava, ali ne mora biti točno.

Rat s muslimanima tijekom kojeg će se pojaviti veliki francuski monarh trajat će oko 4 godine.

Negdje sam pročitao proročanstvo prema kojem se oslobođenje Konstantinopola predviđa 20 godina prije nego što bi bila 600. obljetnica pada (1453. - 2033.). Dakle četverogodišnji rat s muslimanima bi mogao biti u tom intervalu (2029./2030. - 2033./2034.).

Nakon bitke kod Westphalije (rusko-njemački savez vs zapad Europe, Francuzi se uspješno obranili) ruski vladar prepoznat će da ga je zaustavila Božja ruka.

Moguće da će tu negdje doći do tri dana mraka tijekom kojeg bi dvije trećine ili polovina stanovništva Zemlje moglo nestati.

Mi ovdje (piše Slaveni s juga) ćemo biti u nekom savezu i izgonit ćemo Turke iz Europe (vjerojatno zajedno sa snagama Velikog monarha i Rusima), mi ćemo također oformiti veliko katoličko carstvo. Grci će voljeti velikog monarha i svetog papu. Veliki monarh će razbiti turski režim.

Također kažu da će Antikrist hodati zemljom 2000 godina nakon Krista (0. - 33.). Moguće da će se roditi 2033., kad počne 25-godišnji mir Velikog monarha (na kraju tog mira Veliki monarh umire kod Jeruzalema). S 12 godina Antikrist postaje poznat cijelom svijetu, a s 25 dobiva vlast, cca 2058. (u Europi se pojavljuje neki vladar poput Nerona). Antikrist sklapa lažni mir na 7 godina, ali ga krši nakon 3,5 godina (2061 1/2). Mislim da je također pisalo da će obnoviti turski režim. 2065. će Antikrist biti oboren i još malo vremena će biti dano čovječanstvu da čini pokoru.

Kažem, ne znam kad će sve ovo biti, može biti i ranije od ove procjene, može biti sutra, može biti i kasnije.


Kruva ti pajdo, bome ovo zvuči zanimljivo. :zubati
Ja pomalo navijam da bude, bilo bi privilegija od svih naraštaja biti onaj koji je doživio zadnjeg dane. :zubati

Šta ceniš pod 3 dana mraka, misli li se na doslovni upliv viših sila ili nuklearni rat i nešto tomu slično?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 07 ožu 2020, 13:46 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Prvo će doći jedan dan mraka kao upozorenje da se pripremimo na tri dana mraka koja stižu ubrzo nakon toga.

Taj jedan dan upozorenja neće biti u ljeto nego dok su dani još kratki. Neće biti krajem godine, nego u prvim mjesecima (1.,2.,3. mjesec). Od 12h do 16h sati sunce će biti tamno kao da je obavijeno velom. Tama će prekriti Bretanju, ali neće nanijeti nikakvu štetu. U ostatku Francuske ako dobro razumijem tekst, bit će jaka grmljavina koja će uzrokovati veliku štetu. Još jedno upozorenje doći će tijekom jedne subote između 17h i 18h. Crvena kiša će padati u trajanju od oko 45 minuta nad Bretanjom. Među upozorenjima i kaznama spomenute su i razne bolesti. Bit će jedna od koje će ljudi dobivati rane na koži kao kod opeklina, moći će disati, ali neće moći govoriti. Ništa neće moći zaustaviti tu bolest osim glogovog lišća (čak i osušenog lišća, ali ne grana). Treba uzeti lišće, stavit ga u vodu kad zakipi, poklopiti i kuhati 14 minuta tako da para ostane unutra. Čim se pojavi bolest, ovo se mora raditi tri puta dnevno. Ako se lijek uzme prekasno, dijelovi tijela zahvaćeni opeklinama postat će crni s blijedo žutim tragovima. Glogovo lišće se također mora prinositi uz molitve prvi ponedjeljak nakon Velike Gospe.

Ubrzo nakon tih upozorenja najednom će početi velike katastrofe. Događaji će biti globalni i slijedit će jedan za drugim bez prekida.

Kad u zimskoj noći čujemo grmljavinu od koje se tresu planine (i izrazito snažan vjetar) trebali bi zatvoriti sve prozore i vrata i ne bi trebali viriti da vidimo šta se događa vani. Treba ostati u kući, moliti krunicu, zapaliti posvećenu svijeću (od strane prave hijerarhije, samo jedna svijeća bit će dovoljna), moliti pred slikom Majke Božje i vjerovati Bogu da će nas zaštiti. Bog će očuvati svoje ljude i njihove stvari.

Izgleda da će doći do neke solarne oluje i serije potresa. Nebo će prekriti "krvavi oblaci" i sunčeve zrake neće biti vidljive. Iz plavo-crne duge i "crvenih" oblaka padat će krvava kiša te jake munje koje će izazivati požare. Zrak i atmosfera će biti otrovni za disanje. Krvava kiša će padati velikom brzinom i bit će gusta kao ljepilo. Taložit će se po krovovima i na zemlji koja ju neće moći upiti.

Toplina koja dolazi s neba bit će nepodnošljiva, cijelo nebo će gorjeti, ali munje neće prodrijeti u kuće gdje ima "svijetla" (prepostavljam u smislu vjere i svijeća?).
Tijekom ta tri dana demoni će se pojavljivati u najgorim oblicima. Ako sam dobro shvatio zapravo se radi se o "tri noći i dva dana". Oceani će se podići i na raznim mjestima pojavit će se tornado.

Nakon što prođu ta tri dana, Zemlja će biti kao veliko groblje, trupla zlih i pravednih prekrivat će tlo. Glad će bit teška. Velik dio čovječanstva će nestati.

Usjevi će većinom propasti i bit će slabi narednih nekoliko godina, osim u Bretanji. Ostaci crvene kiše će se zgrušavati na zemlji narednih 7 tjedana i izazvat će nepodnošljivi smrad. Ljudi se neće moći previše kretati van kuće tijekom tih 7 tjedana. Potresi će također trajati tjednima (6 dana za redom, 1 dan mira, onda opet 6 dana...). Veliki dijelovi Zemlje ostat će bez stanovništva.

Nakon što tri dana prođu branitelji vjere (vjerojatno francuski monarh i njegovi ljudi iz Bretanje) sastat će se kod dvorca St. Michel u Francuskoj da vide kako se nositi sa situacijom. Crkva će i dalje slaviti misu tajno kao što i sad radi, no onda će Španjolci i Francuzi stati na stranu pravog pape i spasiti ga.

slika

Citat:
Obećanje Svetog Mihaela: "Oni će jurišati na Normandiju, ali Ja stojim na toj zemlji koju sam ja blagoslovio, na kojoj sam utješio mnoge duše. Samo moj hram [Mont-Saint-Michel] ostat će zaštićen i izbjeći će plamen. Vatra se neće moći zapaliti ondje, usprkos tisućama pokušaja stranaca i onih izmiješanih koji nastanjuju Marijino Kraljevstvo." (pp. 162-3, Prophecies of La Fraudais)


Bretanja će također proći neke kazne, ali ne tako ekstremne.

Citat:
"Da, sretni su oni koji žive u Bretanji! Sretni su oni koji se nisu odmaknuli od Boga! U Bretanji sam postavio sklonište. Dođite u tu zemlju, prijatelji Križa." (22.1.1878., str. 243, Prophecies of La Fraudais)


http://www.mjjprophecy.com/441063051


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 07 ožu 2020, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Možda tema postane čitanija u vrijeme Corona epidemije. :laugh

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 07 ožu 2020, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
BBC je napisao/la:
Možda tema postane čitanija u vrijeme Corona epidemije. :laugh

Glog će da bude na cijeni :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Katolička proročanstva
PostPostano: 07 ožu 2020, 16:37 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Meni više nije smiješno, usro sam se čitajući jbt. Al šta da se radi, bit će kako mora biti.
Na prvu sam se pitao na koju foru će doći do ratova između europskih nacija, Turske, Rusije, na koju foru će južni Slaveni izgonit Turke itd., ali dogodi li se tako jači apokaliptični događaj/i cijeli trenutni poredak pada u vodu za treptaj oka, pogotovo što će i Turci i svi ostali to tumačiti kao znak od Boga tj. boga u njihovom slučaju. Evo ovaj virus nam pokazuje koliko je cijeli sistem krhak a sad samo zamislite krene li išta slično ovome gore navedenom, pa to će bit opšti haos, ko u zombi filmovima.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 53 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO