HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 16:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Anegdote iz skolskih dana
PostPostano: 08 vel 2020, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Bez obzira na to koliko je proteklo godina od zavrsetka skolovanja, svi se rado sjecamo anegdota iz skolskih dana. Bisera nasih vrsnjaka, a i profesora. Te kratke i zabavne price prepricavamo do kraja zivota. Pa da se podsjetimo bezbriznih i lijepih skolskih dana....

Evo jedne iz mojih skolskih dana:
Cetvrti srednje. Cas razrednog starjesine. Prijem u Savez socijalisticke omladine Jugoslavije. Prvo da podignu ruku oni koji zele da se uclane. Slijedi selekcija. Cita tako razrednik popisana imena i dodje do Dragana. Dragane, ti neces biti primljen, izostanci, smanjeno vladanje... Pa kada se ,,popravis,,....
Sljedeci cas razrednog starjesine. Podjela knjizica onima koji su primljeni. Ide tako razrednik od klupe, do klupe, dijeli knjizice i dodje do Dragana. ,,Dragane, sta ti otac kaze na to sto nisi primljen,,? Draganov otac, inace ugledni ljekar i uvazeni gradjanin. Dragan kao iz topa: ,,Nista, rekao mi je: ne sikiraj se, to su i onako sve banditi do bandita. Tajac. Razrednik proguta knedlu i predje na drugu temu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anegdote iz skolskih dana
PostPostano: 08 vel 2020, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
U Srednjoj bio jedan profesor, koji kada predaje, razvlaci po koju rijec usred recenice. Bilo predavanje o homosapisensu i tako rece profesor "...ovo je doba u kojem vlada homoo...", a ja ko iz topa, u stilu kao neko iz mase, nadoveza se i rece "...seksualac". Bilo je padanja u smjeh, hvatanja za stomak i kasljanja, sve u par sekundi, po principu iznenadnog humora, kad se najmanje nadas. U osnovnoj na jednom casu, bilo neko pitanje vezano za pravo. Nesto ko ima prednost pred zakonom, tako neko pitanje: stranac ili domaci covjek, tako neko osnovno pravno pitanje i ja samouvjereno rece "pa stranac valjda", a ucitelj u cudu i gleda u fazonu "kako stranac, crni Vlado"? Tada je bio aktuelan SFOR, koji je na tenkovima isao po gradu i okolini, kao svakodnevna redovna vojna tj. "mirovna" patrola.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO