HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 16:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1607 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 65  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 15:28 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Valhalla je napisao/la:

Gradimo mi BiH tamo gdje možemo, metak po metak, granatu po granatu, raketu po raketu, kuću po kuću, zgradu po zgradu, tvornicu po tvornicu, jačamo iz godine u godine u kvalitativnom smislu. Mi ne možemo natjerati sve Bošnjake da podijele viziju koju ima većina našeg naroda. Kad odu svi kojima je lični interes iznad kolektivnog, ostaće oni kojima je to pozvanje i misija kao meni. Primjera je puno, ali mediji to ne objavljuju, a i naš narod neće da na sebe obraća pažnju da im Srbi i Hrvati ne bi počeli praviti probleme iz ljubomore i zavisti. Najbolji je primjer vojna industrija. Mada mi razvijamo samo bazičnu vojnu tehnologiju koja nije vojna tajna, moramo da šutimo i ne možemo ni da se pohvalimo, jer i to stvara problem sa tzv. RS.

A u stvarnosti
https://www.youtube.com/watch?v=22EHOmtWNwI


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Hara je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Takođe raduje činjenica da budale u HDZ-u opet biraju pogrešnu stranu i time sebe dovode u još gori položaj.


Evo u 25 marki, da malo dignemo uloge, da su Hrvati na dobitku kako god ispadne. Ako Srbi odu odosmo i mi, a ako ne odu mi svejedno dobijamo izborni zakon, to vam je vasa voljena Kvinta davno porucila preko Ustavnog suda. Sad vi birajte koju cete zabu progutati.

Prihvatite li izborni zakon imate sansu zadrzati RS jos neko vrijeme, svakako ne zauvijek, ali onda ce susjedna RH vjecito imati polugu za kontrolu procesa u Federaciji. Raspad je puno manja zaba kad pogledas realno.

Lukave ideje o odbijanju presuda Ustavnog suda po izbornom dok ti je istovremeno glavno oruzje na frontu protiv Srba isti taj Ustavni sud vode samo u status quo, dakle lagano umiranje i cekanje Badintera.

Eh da, mozete i krenuti u rat. Vas milijon protiv 12 milijuna krscana koji vas okruzuju. Prvo ih pobijedit pa onda natjerat svijet da to sve prizna. Sjajan plan.


E jest vam kladjenje, 20 km, 25 km, bruka...
Da dignemo uloge kako treba.
Dajem 24% tzv. BiH ako se BiH raspadne! :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 15:32 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Mnogo je kume, mnogo je...

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Valhalla je napisao/la:
dudu je napisao/la:

država uvijek piši pod navodnicima jer ovdje nema države, BIH je toliko slaba da riječ država uz nju ima komičnu konotaciju. država se izgrađuje desetinama da ne kažem stotinama godina, to je jako dug i naporan proces koji zahtjeva pozitivan angažman i stvaranje. u BIH nema ni natruha toga, samim time država ni ne postoji, više od pola države je nezainteresirano za gradnju i stvaranje, a druga polovica koja bi to kao htjela svojim djelima izaziva ovu prvu polovicu da i to malo angažmana usmjeri u blokiranje i razgradnju. prema tome krivo si okrenuo igricu, nije poanta tražiti kako Srbi razgrađuju državu, nego treba svijećom tražiti primjer kako se država gradi.


Gradimo mi BiH tamo gdje možemo, metak po metak, granatu po granatu, raketu po raketu, kuću po kuću, zgradu po zgradu, tvornicu po tvornicu, jačamo iz godine u godine u kvalitativnom smislu. Mi ne možemo natjerati sve Bošnjake da podijele viziju koju ima većina našeg naroda. Kad odu svi kojima je lični interes iznad kolektivnog, ostaće oni kojima je to pozvanje i misija kao meni. Primjera je puno, ali mediji to ne objavljuju, a i naš narod neće da na sebe obraća pažnju da im Srbi i Hrvati ne bi počeli praviti probleme iz ljubomore i zavisti. Najbolji je primjer vojna industrija. Mada mi razvijamo samo bazičnu vojnu tehnologiju koja nije vojna tajna, moramo da šutimo i ne možemo ni da se pohvalimo, jer i to stvara problem sa tzv. RS.


Jedna od najvecih tajni bivse SFRJ... Tito ulupao milijarde...
Danas tamo Fata i Sabaheta duboko pod zemljom prave jebene metke. Skiveno...



:smijeh

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 15:59 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Zašto ova radi na Nihadovoj mašini. Ili je ona Meli.
Gde mi je Ibro, izgubio sam Ibra =))

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 16:54 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
dudu je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Nama je interes oslabiti poziciju SNSD-a a time i RS-a. Jer Dodik sebe stavlja u ravan SNSD= Dodik=RS što je više nego odlično ubiješ 3 muhe jednim udarcem. Ili ih bar osakatiš. Naravno da me se pogrešno ne shvati, ne bukvalno ubiješ. Takođe biseri iz HDZa rade upravo ono što Bakir želi, biraju prorusku stranu, šalju Dragana u Rusiju i na taj način sebe pozicioniraju na polju protiv zapadnih interesa. Mi ne moramo jačati državu samo pustimo vas da je indirektno jačate.


možda je BIH u tvojoj glavi poligon za sukob SAD-a i Rusije, ali u realnosti BIH u usta ne uzima nitko osim američkog veleposlanika ili u najvišoj instanci onog američkog ćatu od povjerenika za zapadni Balkan. Trump i Putin neće BIH staviti u usta ni za 100 godina.

Mi svi smo isuviše mali da o nama svako malo pričaju gore pomenuti ali da je na sceni tihi rat Zapada i Rusa sigurno jeste. To što ti tvrdiš da nije to je tvoj problem. Svuda gdje Rus ima interesa po automatizmu ima i Amer i obrnuto. Dokaz su i "nebitne" Makedonija, Crna Gora i sl. Al hajde de, pred nama je sve, sačekajmo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
dudu je napisao/la:

možda je BIH u tvojoj glavi poligon za sukob SAD-a i Rusije, ali u realnosti BIH u usta ne uzima nitko osim američkog veleposlanika ili u najvišoj instanci onog američkog ćatu od povjerenika za zapadni Balkan. Trump i Putin neće BIH staviti u usta ni za 100 godina.

Mi svi smo isuviše mali da o nama svako malo pričaju gore pomenuti ali da je na sceni tihi rat Zapada i Rusa sigurno jeste. To što ti tvrdiš da nije to je tvoj problem. Svuda gdje Rus ima interesa po automatizmu ima i Amer i obrnuto. Dokaz su i "nebitne" Makedonija, Crna Gora i sl. Al hajde de, pred nama je sve, sačekajmo.


Pa vi i ne mozete nista drugo nego cekati.
Vama kako bude bude ha ja.
100 puta smo vam rekli da je ovo proces izmedju nas i MZ.
A vi se gurate "Ha i mi se pitamo" Vidis da se ne pitate nista. Ćekaj Mujo.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 17:13 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
novovrijeme je napisao/la:
Bosnjak007 je napisao/la:
Mi svi smo isuviše mali da o nama svako malo pričaju gore pomenuti ali da je na sceni tihi rat Zapada i Rusa sigurno jeste. To što ti tvrdiš da nije to je tvoj problem. Svuda gdje Rus ima interesa po automatizmu ima i Amer i obrnuto. Dokaz su i "nebitne" Makedonija, Crna Gora i sl. Al hajde de, pred nama je sve, sačekajmo.


Pa vi i ne mozete nista drugo nego cekati.
Vama kako bude bude ha ja.
100 puta smo vam rekli da je ovo proces izmedju nas i MZ.
A vi se gurate "Ha i mi se pitamo" Vidis da se ne pitate nista. Ćekaj Mujo.


Medjunarodna zajednica ce se umorit, mi necemo. :biceovodobro

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18537
Bosnjak007 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Opet?
A kad smo zadnji put izgubili?
Nemoj samo da se vraćaš na raspalog Esdauna i NATO bombardovanje jer ta vremena su prosla.

20 marki? Bas si siguran u Bakira nema sta. :smijeh

Od 1996 do 2019 navedi mi jedan uspjeh vaših poliičara koji je naštetio državi. Ozbiljan potez, mani me sranja tipa Srbi imaju većinu sa Hrvatims u CIKu, VSTV. Poništili ste milion referenduma, najava, obećanja, prenijeli nadležnosti, fiksirali Brčko u Ustav i td. Ovo je na brzinu onako iz glave.


Kad velika sila krene protiv tebe, uspeh je održati se ili proći sa što manjim gubicima.
A ako te velika sila podržava, neuspeh je ako se samo minimalno pomeriš napred.

Vaš napredak uz veliku pomoć zapada i VP, ogleda se u dobijanju nekakvih papira, pa imate ovako zakonsko rešenje, imate onu zajedničku instituciju i sl. Srpski uspeh je u tome što, uprkos velikom novcu koji vam je poklonjen za povratak, nema danas opština u RS u kojima vladaju nesrbi. A u NS RS nema kritičan broj nesprskih poslanika koji bi mogli nešto da ugroze. Dakle, vi imate nekakve papirne odluke, a RS društvenu bazu za sopstveno održanje.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 17:54 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6283
Zvizdić: Kada bi entitet RS bio kompanija, morao bi proglasiti bankrot
https://www.klix.ba/vijesti/bih/zvizdic ... /200222069

"Broj novouposlenih u proteklom mandatu u RS je četiri puta manji nego u FBiH, BDP po glavi stanovnika u RS je manji nego u FBiH, penzije i plaće, posebno u sektoru zdravstva i obrazovanja, u RS su manje nego u FBiH, dug FBiH je manji od 25 posto od BDP-a FBiH, dok je ukupan dug RS skoro 50 posto BDP RS. Istovremeno, svaki stanovnik RS je za više od 1000 KM zaduženiji nego stanovnik FBiH", navodi Zvizdić.


Dodaje i da su ukupni poticaji u poljoprivredi u RS-u za 10 do 15 posto manji nego u FBiH, kao i da je broj turista u FBiH četiri puta veći nego broj turista koji posjećuju RS.

"Od 29 industrijskih oblasti u RS-u više od 70 posto ih je u padu, više od 75 posto direktnih stranih investicija se realizira na prostoru FBiH", tvrdi Zvizdić.

Prema posljednjim izjavama zastupnika u NS RS, dodaje, dug u zdravstvu RS-a je prešao iznos od milijarde KM pa je upitno i održavanje sistema primarne zdravstvene zaštite.

FBiH na jedinstveni račun uplaćuje 74 posto sredstava, a povlači samo 63,9 posto, što znači da FBiH praktično finansira i FBiH i institucije BiH.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 19:56 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4923
Još jedna stavka u prilog razlazu. Da nema siromašnog RS-a Mukiji bi bili minimalno ko Japan. Ovako nažalost i dalje jedini u Europi imaju pučku kuhinju za djecu. Jer troše na Srbeke. Bravo Pizdiću!

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 20:11 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Hagresor je napisao/la:
Još jedna stavka u prilog razlazu. Da nema siromašnog RS-a Mukiji bi bili minimalno ko Japan. Ovako nažalost i dalje jedini u Europi imaju pučku kuhinju za djecu. Jer troše na Srbeke. Bravo Pizdiću!


X

Istu stvar kazu i za Hrvate, ne razume da je to argument u prilog razlazu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21513
Ako su Srbi "sirotinja", neka ih Muje puste u miru.
Snižavaju im standard, jbg =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 20:31 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Tek će da finansira. :tt2 A povlačiće samo :evotigana

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Ceha je napisao/la:
Ako su Srbi "sirotinja", neka ih Muje puste u miru.
Snižavaju im standard, jbg =))


Kaže Bosamac nama, aj u 20 maraka. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 22 vel 2020, 23:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21513
Purger111 je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Ako su Srbi "sirotinja", neka ih Muje puste u miru.
Snižavaju im standard, jbg =))


Kaže Bosamac nama, aj u 20 maraka. :zubati

To se u Daytonu trebalo podijeliti pola pola i fajrunt.

Iako bolje i ovako.
Dobili su državu, sami su ju upropastili.
Ionako će uskoro svi u Deutschland, uskoro neće biti više ni potrebe za tamponskom "zemljicom Bosnom"...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 23 vel 2020, 00:13 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780


55:55 treba gif napraviti :D
1:14:40 također :D

Drugi dio emisije je crkavanje od smijeha, Mile se narugao Senadu i Čaršiji, uglavnom ništa novo, Dodik kaže da stoji iza svega što je rekao, traži se povratak na izvorni Dejton, rata biti neće, Amera se ne boji, itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 23 vel 2020, 00:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20636
Ceha je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:

Kaže Bosamac nama, aj u 20 maraka. :zubati

To se u Daytonu trebalo podijeliti pola pola i fajrunt.

Iako bolje i ovako.
Dobili su državu, sami su ju upropastili.
Ionako će uskoro svi u Deutschland, uskoro neće biti više ni potrebe za tamponskom "zemljicom Bosnom"...

To lijepo zvuči na papiru, ali što bi mi s prostorom federacije? Na pola tog teritorija nema Hrvata ni u promilima. Muslimana bi bilo 15-17% u RH i bili bi vrlo kompaktni. Čak da ih ostane pola miliona nakon ove imigracije to je opet ogroman broj za RH. Morali bi biti jako pažljivi.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 23 vel 2020, 00:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21513
weasel je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
To se u Daytonu trebalo podijeliti pola pola i fajrunt.

Iako bolje i ovako.
Dobili su državu, sami su ju upropastili.
Ionako će uskoro svi u Deutschland, uskoro neće biti više ni potrebe za tamponskom "zemljicom Bosnom"...

To lijepo zvuči na papiru, ali što bi mi s prostorom federacije? Na pola tog teritorija nema Hrvata ni u promilima. Muslimana bi bilo 15-17% u RH i bili bi vrlo kompaktni. Čak da ih ostane pola miliona nakon ove imigracije to je opet ogroman broj za RH. Morali bi biti jako pažljivi.


Odgovorio sam ti tu;
post1263759.html#p1263759

Poanta je da njih skoro neće biti tu.
A praznu šumu je lako aneksirati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 23 vel 2020, 07:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68809
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Politikant je napisao/la:


55:55 treba gif napraviti :D
1:14:40 također :D

Drugi dio emisije je crkavanje od smijeha, Mile se narugao Senadu i Čaršiji, uglavnom ništa novo, Dodik kaže da stoji iza svega što je rekao, traži se povratak na izvorni Dejton, rata biti neće, Amera se ne boji, itd.


Kako ovaj lik uvijek dobije ekskluzivu….

_________________
Bošnje kontroliraju 5% prostora Ex Yu
Vojni proračun im je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 23 vel 2020, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 2232
Lokacija: Negdi na granici svitova
Politikant je napisao/la:


55:55 treba gif napraviti :D
1:14:40 također :D

Drugi dio emisije je crkavanje od smijeha, Mile se narugao Senadu i Čaršiji, uglavnom ništa novo, Dodik kaže da stoji iza svega što je rekao, traži se povratak na izvorni Dejton, rata biti neće, Amera se ne boji, itd.


Senad nikad nije izgledao tako smiješno naspram nekog gosta, Dodo se rugao sa bespomoćnim Senadom :aleale

_________________
Kažnjenik uvijek su me zvali svi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 23 vel 2020, 11:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6105
Hahah, koja legenda, mislio sam pogledati samo vremenski navedene dijelove, ali kad pođeš gledati moraš ostati do kraja i vratiti se na preskočeno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 23 vel 2020, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Robbie MO je napisao/la:
Politikant je napisao/la:


55:55 treba gif napraviti :D
1:14:40 također :D

Drugi dio emisije je crkavanje od smijeha, Mile se narugao Senadu i Čaršiji, uglavnom ništa novo, Dodik kaže da stoji iza svega što je rekao, traži se povratak na izvorni Dejton, rata biti neće, Amera se ne boji, itd.


Kako ovaj lik uvijek dobije ekskluzivu….


Vi ste mlađa generacija pa je možda čudno, ali to je na konto stare slave i vjerojatno poznanstava čak i prije rata. Sadnžaklija Senad je bio doajen bh. (donekle i YU) novinarstva čak i prije rata. Face to Face ove godine slavi 30 godina postojanja. Ne mogu se sjetiti ima li još tko među živim i aktivnim.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 23 vel 2020, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27348
Robbie MO je napisao/la:
Politikant je napisao/la:


55:55 treba gif napraviti :D
1:14:40 također :D

Drugi dio emisije je crkavanje od smijeha, Mile se narugao Senadu i Čaršiji, uglavnom ništa novo, Dodik kaže da stoji iza svega što je rekao, traži se povratak na izvorni Dejton, rata biti neće, Amera se ne boji, itd.


Kako ovaj lik uvijek dobije ekskluzivu….


Neznam dali je Senad ikad jadnije i poraznije izgledao. Mile ga razmontirao.
Djelovao totalno izgubljeno i kad više nezna dalje, kao malo dijete ponavlja neke inatske
fraze. Njegove stalne upadice da gosta iritira, ovaj put nisu funkcionirale. Osim toga, bio je slabo
pripremljen, mislio da je će razvlačenjem emisije i stalnim ponavljanjem istog, iz Dodika uzvući
koju nespretnu izjavu. A ovaj još uvjerljviji i dominantniji. Baš bilo gušt gledati.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS obustavlja rad u zajedničkim institucijama BiH!
PostPostano: 23 vel 2020, 11:41 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
novem je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Kako ovaj lik uvijek dobije ekskluzivu….


Neznam dali je Senad ikad jadnije i poraznije izgledao. Mile ga razmontirao.
Djelovao totalno izgubljeno i kad više nezna dalje, kao malo dijete ponavlja neke inatske
fraze. Baš bilo gušt gledati.


Ono sa Rusima, pa Tvrtkom i 1000 godina Bosne, usporedbe Mile i oca mu, itd., baš jadno i žalosno. A Mile šta će, smije se, zna ih u dušu. A oni (zlobna Čaršija koju Senad fino predstavlja) znaju da ih Mile zna u dušu i da ne mogu njemu prodavati svoje priče i laži. Zato takav ponizan i jadan stav Senada. Pred Miletom je gol i bos.

Ja sam primjetio da osobe koje ne podnosim ne mogu gledati u oči duže od 2 sekunde a ista stvar se da primjetiti kod Mileta tokom većine emisije, stalno skretanje pogleda i prevrćanje u stolici, iz cijelokupnog Dodikovog nastupa točno se iščitava kombinacija gađenja i sažaljenja (iako ovo potonje vjerojatno traje isto cca 2 sekunde :D ) naspram Senada i pokvarene i podmukle Čaršije.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1607 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 65  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Fredericktown, Naša Kvačica, Robbie MO, Shchepo i 80 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO