HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 03:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1112 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 10 svi 2020, 23:36 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
aleksije radicevic je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:
Jenki Aleksa je potpuno van realnosti. Pojma on nema šta se događa. :laugh

Ili ga je poslala hanuma da trola.


Ajde kretenčino, Robbie te banovao pre par meseci zbog toga što trolaš, pa ti to ne smeta da trolanje pripišeš nekome drugom.
Citiraš čitave tekstove jer si glup da izdvojiš ono što je najbitnije.
Ja sam svojim upisima podstakao ljude na raspravu, a tvoje lupetanje nikome nije interesatno. :cool


Pogodio sam u živac a. Seksi. :zubati

Čudno kako uvek kanališeš na raspravu,prepucavanje i svađu Hrvata i Srba.

Pazi, cela ta šišmiš ekipa ne može da poremeti saradnju Hrvata i Srba u BiH. Čak ni na forumu. To je najbitnije.

Skoncentriši se na temu.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 10 svi 2020, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18580
Nbgd88 je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Ajde kretenčino, Robbie te banovao pre par meseci zbog toga što trolaš, pa ti to ne smeta da trolanje pripišeš nekome drugom.
Citiraš čitave tekstove jer si glup da izdvojiš ono što je najbitnije.
Ja sam svojim upisima podstakao ljude na raspravu, a tvoje lupetanje nikome nije interesatno. :cool


Pogodio sam u živac a. Seksi. :zubati

Čudno kako uvek kanališeš na raspravu,prepucavanje i svađu Hrvata i Srba.

Pazi, cela ta šišmiš ekipa ne može da poremeti saradnju Hrvata i Srba u BiH. Čak ni na forumu. To je najbitnije.

Skoncentriši se na temu.


Pa, ti si debil.
Prvo, zato što si se fokusirao na to da mi pogađaš živac. Zar nemaš ništa pametnije da radiš.
Drugo, što pratiš kako ja kanališem raspravu. Kao da nemaš ništa pametnije da radiš.
Treće, zato što si lupio glupost o svađi Srba i Hrvata.
Četvrto, zato što si koncentrisan na mene, ne na temu, a onda meni govoriš da se koncentrišem na temu.
Peto sam malo pre rekao, banovan zbog trolanja, a meni pripisuješ trolanje.

Ti si, baćo, idiot kapitalac. :palacgore1

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 10 svi 2020, 23:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2020, 18:59
Postovi: 131
Lokacija: Istočno susjedstvo
Koji q dolazite u džihadističko Sarajevo?

Međugorje vam je svakako prazno taman posla.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3315
Ečebraja, tako si i svoju ženu mršno u Čitluk(na popularni alijin trg) da zaradi za koru kruha. Uglavnom misa će se održati i to nijedan džihadist neće spriječiti možete se samo raznjet od boli

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 00:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2020, 18:59
Postovi: 131
Lokacija: Istočno susjedstvo
Kakav trg u Čitluku? To je neki trg što se ukaže prije ili poslije gospe? Meni se nije ukazao. :smijeh
Misa se neće održati. Imate valjda te katedrale negdje drugdje pa tamo misajte.
Livno, Mostar?

I vodite te Hrvat-muslimane sa sobom Zlatko Hasanbegovic ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 00:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 2235
Lokacija: Negdi na granici svitova
Ečebarija je napisao/la:
Kakav trg u Čitluku? To je neki trg što se ukaže prije ili poslije gospe? Meni se nije ukazao. :smijeh
Misa se neće održati. Imate valjda te katedrale negdje drugdje pa tamo misajte.
Livno, Mostar?

I vodite te Hrvat-muslimane sa sobom Zlatko Hasanbegovic ...


Očekujem od tebe hečebarija, da pomogneš spriječavanju mise.

_________________
Kažnjenik uvijek su me zvali svi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 05:56 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Ečebarija je napisao/la:
Koji q dolazite u džihadističko Sarajevo?

Međugorje vam je svakako prazno taman posla. Mrš u Čitluk.


Pa kad su džihadisti među najbrojnijim žrtvama, shvati to više.

No nadasve se nadam da ćete što više udariti po tome, nek cvijećari i fra daidže uživaju u vašoj multietničnosti što više. Udri mujo po njima!

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 06:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30479
Ečebarija je napisao/la:
Kakav trg u Čitluku? To je neki trg što se ukaže prije ili poslije gospe? Meni se nije ukazao. :smijeh
Misa se neće održati. Imate valjda te katedrale negdje drugdje pa tamo misajte.
Livno, Mostar?

I vodite te Hrvat-muslimane sa sobom Zlatko Hasanbegovic ...


Naravno da će se misa održati. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 06:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24666
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ečebarija je napisao/la:
Koji *** dolazite u džihadističko Sarajevo?

Međugorje vam je svakako prazno taman posla. Mrš u Čitluk.


Jbt što ste dočekali, da vam se kjafir po šeheru paradira. Gore vam je to nego ona ******** parada.

Zar ćeš doista dozvoliti da se to desi? Zar ćeš stvarno biti takav mlitavi ******** pa dopustiti da u sred Valter-grada Crna legija sa svojim zastavama slavi Poglavnika??!

Razočarao si me i kao čovjek i kao islamist.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Ečebarija je napisao/la:
Kakav trg u Čitluku? To je neki trg što se ukaže prije ili poslije gospe? Meni se nije ukazao. :smijeh
Misa se neće održati. Imate valjda te katedrale negdje drugdje pa tamo misajte.
Livno, Mostar?

I vodite te Hrvat-muslimane sa sobom Zlatko Hasanbegovic ...


:zivili
Bravo Ečebalija!
I ja mislim da ćete vi hin to sjebati. Jači ste! Neće vama tamo Ustaše katolici u islamskom Sarajevo raditi šta hoće, Ustaše muslimani su prava raja.
Predlažem da pred katedralom uzvikujete TEKBIIIIIIIR ALAHUEGBER! To će hin sjebati.
Smrt fašizmu sloboda alahu!

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:21 
Offline

Pridružen/a: 08 svi 2020, 08:42
Postovi: 98
Nbgd88 je napisao/la:
Reakcija Ambasade Izraela povodom najavljene mise za žrtve Bleiburga u Sarajevu

http://ba.n1info.com/Vijesti/a432648/Re ... ajevu.html

"Ovom prilikom izraelska ambasada u Tirani izražava svoje stajalište po pitanju nedavnih događaja vezanih za organizaciju komemoracije bleiburških žrtava koja je planirana za 16. maj 2020 godine u Sarajevu. Država Izrael odlučno stoji i podiže glas protiv svih pokušaja revizionizma i bilo kojih takvih i sličnih nemilih narativa. Jevrejska zajednica je nezamislivo mnogo patila pod vlašću NDH. Jevreji su masovno slani u smrt u Jasenovac i druge logore smrti tokom ovog strašnog perioda zajedno sa bezbroj drugih naroda", saopšteno je.

Pokušaj da se prikažu sve žrtve Drugog svjetskog rata jednakim ili sličnim nije samo pogrešno, već je vrlo opasno i destruktivno za pomirenje kojem teže sve naše nacije - poručuju.

"Svjesni smo da su mnoge porodice izgubile svoje najmilije neposredno nakon Drugog svjetskog rata, međutim, moramo napraviti jasnu razliku između mnoštva nevinih žrtava koje su silom odvođene, često usred noći i slane u logore smrti, poput Jasenovca i Donje Gradine, zajedno sa svojim porodicama. To su činile iste one osobe koje su osuđene za organiziranje i činjenje takvih zločina, iako neki od njih nisu imali pravo na pošteno suđenje. Ne smijemo vjerovati niti uvjeravati sebe i druge da se takve žrtve mogu porediti", saopšteno je.

Poslali su poruku podrške Jevrejskoj zajednici u BiH, kazavši da su nacisti i njihovi saradnici iz tzv. NDH sistemski ubili 10.000 njihovih članova.

"Važno je naglasiti i da je jasno da takve pokušaje osuđuju i cijenjeni građani Bosne i Hercegovine, od kojih većina može biti ponosna na doprinos svojih porodica u antifašističkoj zaostavštini i ratu protiv nacizma i njihovih saradnika", saopšteno je.

"Također, upečatljiv je podatak da su najviši čelnici BiH, uključujući članove Predsjedništva Bosne i Hercegovine, članovi Kolegijuma domova Parlamentarne skupštine BiH, lokalni čelnici u Gradu Sarajevu i mnogi drugi čelnici u državi je bili ujedinjeni u osudi najavljenog događaja", navode iz Ambasade Izraela.

Oni sunaveli da se pozivu Katoličkoj crkvi da preispita svoju inicijativu - poručeno je iz Ambasade Države Izrael sa sjedištem u Albaniji, u Tiranu.


Upravo ovo, Bošnjaci ne smiju zakuhavati sa židovskim lobijem. U prošlom ratu su nam toliko valjali, kakvi Arapi, kakvi bakrači, ... američki Židovi su prelomili, i opet će kad je rat u BiH u pitanju. Mi moramo danas biti najuzoritiji učenici globalizma i liberalnog pogleda na svijet, jer inače za nas neće biti milosti. Nemamo se čemu nadati od EU kao i prošli put kad su nas pustili niz vodu. Vidjeli smo i izostanak pomoći od tzv. islamskog svijeta sad za vrijeme Covid-19. Samo Amerika, Engleska i Židovi.

Da nije SDA na vlasti, ja mislim da bi se i onaj projekat da nam IDF obučava probrane sekularne Bošnjake dragovoljce već ostvario. Blokiraju to ima već 10 godina. Otići će i oni. Izraelci nemaju ništa protiv, jer im treba jedan takav saveznik. Da se i mi dogodine nađemo u Jeruzalemu, slobodnoj i demokratskoj državi Izrael. :palacgore1

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Ečebarija je napisao/la:
Koji *** dolazite u džihadističko Sarajevo?

Međugorje vam je svakako prazno taman posla. Mrš u Čitluk.


Da iselimo i Katedralu, kardinala, i ono malo katolika?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Proximity je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:
Reakcija Ambasade Izraela povodom najavljene mise za žrtve Bleiburga u Sarajevu

http://ba.n1info.com/Vijesti/a432648/Re ... ajevu.html

"Ovom prilikom izraelska ambasada u Tirani izražava svoje stajalište po pitanju nedavnih događaja vezanih za organizaciju komemoracije bleiburških žrtava koja je planirana za 16. maj 2020 godine u Sarajevu. Država Izrael odlučno stoji i podiže glas protiv svih pokušaja revizionizma i bilo kojih takvih i sličnih nemilih narativa. Jevrejska zajednica je nezamislivo mnogo patila pod vlašću NDH. Jevreji su masovno slani u smrt u Jasenovac i druge logore smrti tokom ovog strašnog perioda zajedno sa bezbroj drugih naroda", saopšteno je.

Pokušaj da se prikažu sve žrtve Drugog svjetskog rata jednakim ili sličnim nije samo pogrešno, već je vrlo opasno i destruktivno za pomirenje kojem teže sve naše nacije - poručuju.

"Svjesni smo da su mnoge porodice izgubile svoje najmilije neposredno nakon Drugog svjetskog rata, međutim, moramo napraviti jasnu razliku između mnoštva nevinih žrtava koje su silom odvođene, često usred noći i slane u logore smrti, poput Jasenovca i Donje Gradine, zajedno sa svojim porodicama. To su činile iste one osobe koje su osuđene za organiziranje i činjenje takvih zločina, iako neki od njih nisu imali pravo na pošteno suđenje. Ne smijemo vjerovati niti uvjeravati sebe i druge da se takve žrtve mogu porediti", saopšteno je.

Poslali su poruku podrške Jevrejskoj zajednici u BiH, kazavši da su nacisti i njihovi saradnici iz tzv. NDH sistemski ubili 10.000 njihovih članova.

"Važno je naglasiti i da je jasno da takve pokušaje osuđuju i cijenjeni građani Bosne i Hercegovine, od kojih većina može biti ponosna na doprinos svojih porodica u antifašističkoj zaostavštini i ratu protiv nacizma i njihovih saradnika", saopšteno je.

"Također, upečatljiv je podatak da su najviši čelnici BiH, uključujući članove Predsjedništva Bosne i Hercegovine, članovi Kolegijuma domova Parlamentarne skupštine BiH, lokalni čelnici u Gradu Sarajevu i mnogi drugi čelnici u državi je bili ujedinjeni u osudi najavljenog događaja", navode iz Ambasade Izraela.

Oni sunaveli da se pozivu Katoličkoj crkvi da preispita svoju inicijativu - poručeno je iz Ambasade Države Izrael sa sjedištem u Albaniji, u Tiranu.


Upravo ovo, Bošnjaci ne smiju zakuhavati sa židovskim lobijem. U prošlom ratu su nam toliko valjali, kakvi Arapi, kakvi bakrači, ... američki Židovi su prelomili, i opet će kad je rat u BiH u pitanju. Mi moramo danas biti najuzoritiji učenici globalizma i liberalnog pogleda na svijet, jer inače za nas neće biti milosti. Nemamo se čemu nadati od EU kao i prošli put kad su nas pustili niz vodu. Vidjeli smo i izostanak pomoći od tzv. islamskog svijeta sad za vrijeme Covid-19. Samo Amerika, Engleska i Židovi.

Da nije SDA na vlasti, ja mislim da bi se i onaj projekat da nam IDF obučava probrane sekularne Bošnjake dragovoljce već ostvario. Blokiraju to ima već 10 godina. Otići će i oni. Izraelci nemaju ništa protiv, jer im treba jedan takav saveznik. Da se i mi dogodine nađemo u Jeruzalemu, slobodnoj i demokratskoj državi Izrael. :palacgore1

slika


slika

A sjećaš se onomad kad ste htjeli priznati Palestinu a RS blokirala?
Suncokret Mujo...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
DrMag je napisao/la:
Ečebarija je napisao/la:
Koji *** dolazite u džihadističko Sarajevo?

Međugorje vam je svakako prazno taman posla. Mrš u Čitluk.


Da iselimo i Katedralu, kardinala, i ono malo katolika?


Muslimani kažu da je to njihova katedrala a Puljic njihov kardinal. :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
novovrijeme je napisao/la:
DrMag je napisao/la:

Da iselimo i Katedralu, kardinala, i ono malo katolika?


Muslimani kažu da je to njihova katedrala a Puljic njihov kardinal. :neznam


Vise nije, sad im je ustasa, (uvijek je i bio, samo radi politike mu tepali)

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:39 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Proximity je napisao/la:
Upravo ovo, Bošnjaci ne smiju zakuhavati sa židovskim lobijem. U prošlom ratu su nam toliko valjali, kakvi Arapi, kakvi bakrači, ... američki Židovi su prelomili, i opet će kad je rat u BiH u pitanju. Mi moramo danas biti najuzoritiji učenici globalizma i liberalnog pogleda na svijet, jer inače za nas neće biti milosti. Nemamo se čemu nadati od EU kao i prošli put kad su nas pustili niz vodu. Samo Amerika, Engleska i Židovi.


Samo naprijed, u koktel islamizma i titoizma, dodajte još ********. Dajte gay parada, daj božavreća, daj genderizma, daj opčinjenosti zapadom i Hollywoodom, daj jugobalija, daj emigracije.

Biti će to sjajno za nastavak vaše demografske propasti, propalog fertiliteta, iseljavanje i što lakšu asimilaciju u Hrvatskoj, Sloveniji, Njemačkoj, Austriji....

A na kraju će i to propast, kao i sve što se odabrali kao svoj "kišobran". Propale osmanlije, Austrougarska, ustaše, komunisti, islamizam se uništava, ******** globalizam će isto propast i svakako budite na toj strani ko na svim prethodnima. To je jamstvo da ćete upropastit i sebe i tu stranu.

Apropo Hamerike, vidi što ti pišu ovih dana: https://narod.hr/svijet/devet-drzava-eu ... a-s-drugim

Hantifašiste ti predvode Rusi, američka podržava ovakvu europsku desnicu, Židovima ne možete sakrti ljubav prema Erdoganu, europska soroš-ljevica vas usisava...ko će biti novi Ante, Azem ili Tito da zaštiti Muju....

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24666
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ja vam predlažem sljedeću taktiku kako da zahebete Latine. Sve mirno i dostojanstveno.
Okružite katedralu u nekoliko skupina.
Prva skupina - sarajevski antifašisti sa zastavama EU, pokojom majicom Che Guevare i slično. Valjako li kada bi tu došao i pokoji veleposlanik iz EU ili koji prestavnik iste. Ne bi zgoreg bio ni USA predstavnik.
Druga skupina - predstavnici židovske zajednice na na čelu sa uplakanim Fincijem koji vapi: Zašto o zašto Puljiću??! I sa židovskim obilježjima.

Treća skupina - Daidžanska (valjda je ostalo bar 2 fratra), šteta što je fra Luka Markešić umro, mada bi on bio u Prvoj skupini, nema sumnje. Uz njih grupa vjernika (pokupili ih iz džamije). Skandiraju: - Puljich- not my Cardinal!!
Uz nju, Četvrta skupina - Pošteni Hrvati, na čelu sa Komšićem, Zlatkom Miletićem i Edim Fejzićem iz Goražda. Skandiraju Tito-Valter.

Dakle, okružiti Katedralu, ostaviti samo prolaz za ulazak (tzv špalir srama ili "topli zec"). I kako prolaze vjernici na misu skandirati, uzvikivati parole, ili prosto derati se "Booooo".

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Ečebarija je napisao/la:
Koji *** dolazite u džihadističko Sarajevo?

Međugorje vam je svakako prazno taman posla. Mrš u Čitluk.

Post je prijavljena moderaciji zbog fašizma.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 08:47 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Nadam se da će muslimani izvesti što već incident. ako još ima koji cvijećar, pristaša Fra Muja ili dodrinaš među Hrvatima da mu se zgade do kraja. Žao mi je samo da se ne može natjerati Komaricu da drži ovu misu.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 09:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
aleksije radicevic je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Ali to nema veze sa Srbima, to se doživljava kao unutarnjepolitičko pitanje.

S ljevice četo dođu žešći proseri po Srbima, samo što je to uvijek u kontekstu da su to izjave protiv četnika, Dodika, Vučića i sl., općenito Srbi su im dobri samo u kontekstu partizanštine. Oni imaju neki stav prema Srbima da postoje dobri, antifa, partizanski, anacionalni Srbi i zli, primitivni, četnici, vučićevci, dodikovci...jest da je šizofren stav, ali to su ljevičari, očekivano je da je tako.


Ali Srbi glasaju za njih, što znači da neko razumevanje postoji. A ako postoji razumevanje, i ako se pri tome ne brane od proustaških optužbi da su srbofili - šta reći onda?

Pa Srbi glasaju za njih zato što bolje opcije trenutno nemaju, ili SDP ili Pupi etnobiznis.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 09:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30479
divizija je napisao/la:
Nadam se da će muslimani izvesti što već incident. ako još ima koji cvijećar, pristaša Fra Muja ili dodrinaš među Hrvatima da mu se zgade do kraja. Žao mi je samo da se ne može natjerati Komaricu da drži ovu misu.


Bosanski muslimani ne shvataju da crkva nije hrvatska nego katolička. :zubati

To je jako bitna razlika zbog koje se Stepinac žrtvovao.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 09:14 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
divizija je napisao/la:
Nadam se da će muslimani izvesti što već incident. ako još ima koji cvijećar, pristaša Fra Muja ili dodrinaš među Hrvatima da mu se zgade do kraja. Žao mi je samo da se ne može natjerati Komaricu da drži ovu misu.


Bosanski muslimani ne shvataju da crkva nije hrvatska nego katolička. :zubati

To je jako bitna razlika zbog koje se Stepinac žrtvovao.


Dobro u ovom slučaju Vatikan ostavlja autonomiju lokalnim biskupima. Važno je da se muslimani što bolje zgade i biskupima i cvijećarima (koji sigurno poštuju Bleiburg) i svakome ne hrv. desnici.

A to što misle da će ovime pridobiti Židove je posebno veselo, nisu Židovi glupi da im mogu sakriti ljubav prema Erdoganu, islamistima, milijune antisemitskih komentara po Klixu i drugdje.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24666
Lokacija: Heartbreak Hotel
divizija je napisao/la:
Nadam se da će muslimani izvesti što već incident. ako još ima koji cvijećar, pristaša Fra Muja ili dodrinaš među Hrvatima da mu se zgade do kraja. Žao mi je samo da se ne može natjerati Komaricu da drži ovu misu.


Ne vjerujem da će ovo proći bez Komarice. Ipak je on par puta vodio misu na samom Bleiburgu. Samo je pitanje u kojem obliku. Moguće da će koncelebrirati.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 09:32 
Offline

Pridružen/a: 08 svi 2020, 08:42
Postovi: 98
divizija je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Bosanski muslimani ne shvataju da crkva nije hrvatska nego katolička. :zubati

To je jako bitna razlika zbog koje se Stepinac žrtvovao.


Dobro u ovom slučaju Vatikan ostavlja autonomiju lokalnim biskupima. Važno je da se muslimani što bolje zgade i biskupima i cvijećarima (koji sigurno poštuju Bleiburg) i svakome ne hrv. desnici.

A to što misle da će ovime pridobiti Židove je posebno veselo, nisu Židovi glupi da im mogu sakriti ljubav prema Erdoganu, islamistima, milijune antisemitskih komentara po Klixu i drugdje.


Od hrvatske desnice gotovo da nije bilo neke koristi od smrti Blaža Kraljevića i marginalizacije Parage. Dobro, ovo malo oko Živka Budimira.
Jako teško će se neka veća mržnja napraviti između Bošnjaka i Hrvata, jer većina Hrvata živi u Hrvatskoj na koju Bošnjaci ne reflektiraju. Postoje i Hrvati u Hrvatskoj kojima naš sukob sa Hrvatima u HB čak i potajno paše da se oslabi taj element u hrvatskoj politici i oni preuzmu vlast.

Što se Židova tiče, s njima i ne grade odnose islamisti, već naši sekularisti, nacionalisti i ljevičari i oni vrlo dobro znaju ko smo i što smo i kakav nam je sastav. Mossad škola. Onog trena kad su Srbi i Hrvati počeli sa odnosom prema Bošnjacima kao Nijemci prema Židovima, i kod njih se probudio otpor tome. Danas mi, sutra oni. Isti su nam neprijatelji.

Vaša je i inače mana što percepirate Bošnjake kao glupane, Muju i Hasu, i što mislite da smo politički homogeni. Za vas su Bošnjaci Bakir i Fikret malinar, pa kontate sve go lopov kojeg je lako preradit za sitan novac. Iz toga ispadaju takvi komentari kao tvoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Sarajevo umjesto Blajburga
PostPostano: 11 svi 2020, 09:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Proximity je napisao/la:
Vaša je i inače mana što percepirate Bošnjake kao glupane, Muju i Hasu, i što mislite da smo politički homogeni. Za vas su Bošnjaci Bakir i Fikret malinar, pa kontate sve go lopov kojeg je lako preradit za sitan novac. Iz toga ispadaju takvi komentari kao tvoj.


Greška.
Vi jeste glupani.
Al mi vas percipiramo kao najopasnije islamske fanatike.
To što je neko glup ne znači da nije lud.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 196 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO