HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 17:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Koliko sati
0 , ne volim nikakvu muziku 9%  9%  [ 1 ]
1 sat 18%  18%  [ 2 ]
2 sata 9%  9%  [ 1 ]
3 sata 18%  18%  [ 2 ]
5 sati 9%  9%  [ 1 ]
7 sati 18%  18%  [ 2 ]
10 sati 0%  0%  [ 0 ]
non stop, osim kad spavam 9%  9%  [ 1 ]
24 sata dnevno, stalno nešto svira u pozadini, ne gasim ni kad spavam 9%  9%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 11
Autor/ica Poruka
 Naslov: Koliko sati dnevno vam je upaljena neka muzika? (aktivno ili pasivno slušanje)
PostPostano: 28 tra 2020, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69266
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Opišite nam svoje tipične dnevne navike s muzikom.

Računa se i aktivno slušanje (uz pjevanje, za ubijanje dosade, gledanje videa, ili npr. za motivaciju kod vježbanja ili trčanja)
i pasivno slušanje (laganije, tiho, da popuni tišinu, stvori atmosferu, opusti pri učenju ili spavanju).

Jedino ne bih da se računa soundtrack, kod igrica ili filmova.


Netko se možda i bavi glazbom, ili čak radi na mjestima gdje se non stop pušta.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koliko sati dnevno vam je upaljena neka muzika? (aktivno ili pasivno slušanje)
PostPostano: 28 tra 2020, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69266
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Nekad je bilo 3 sata, recimo treniram uz muziku, ali u zadnje vrijeme sam skužio da mi ustvari pomaže u držanju mentalne koncentracije (jer kad mi popusti koncentracija kod glavne stvari koju radim, umjesto da mi misli skoče na nešto skroz drugo i to me odvuče, glazba automatski uskoči i popuni tu prazninu u prekidu koncentracije i zadrži me tamo gdje jesam). Tako da sada aktivno ili pasivno se nešto vrti oko 5 sati dnevno.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koliko sati dnevno vam je upaljena neka muzika? (aktivno ili pasivno slušanje)
PostPostano: 28 tra 2020, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Lokalni radio par sati dok u kuhinji pijem kavu i pušim. Radio stanica bez tih "Top 10" retardacija.
Na poslu nekoliko sati sa slušalicama ali ne slušam muziku. White noise, grmljavina i kiša, raznih varijacija.

U autu je muzika relativno glasna, MP3.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koliko sati dnevno vam je upaljena neka muzika? (aktivno ili pasivno slušanje)
PostPostano: 28 tra 2020, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ne vise od 2 sata dnevno. Izuzetak je kada pospremam po kuci, a to mrzim, onda duze vremena slusam muziku i to mora biti nesto onako ,,zestoko,, obicno od rok veterana, jer mi podizu raspolozenje i pojacavaju energiju. Na poslu slusam instrumental ili lagane balade, najvise zbog telefona koji neprekidno zvoni, pa cisto da svaki cas ne utisavam zvuk.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koliko sati dnevno vam je upaljena neka muzika? (aktivno ili pasivno slušanje)
PostPostano: 28 tra 2020, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Nekada nisam mogao da funckionišem ako mi nešto ne svira , danas kako sam stariji doslovno mi svaka muzika smeta ako nije odabrana da služi datom trenutku.
Znači muziku slušam danas sa pažnjom i voljom samo kad pijem za prijateljima , ali ni blizu glasno kao nekada.

Sad razumem neke pokojne komšije koji zvali policiju kad sam kao klinac znao slušati do daske pojačanu Sepulturu.

Ima nešto dobro u ovoj koroni , jer ne čujem one kućne majstore koji se pojave sa prvim prolećnim danima tako što nešto u dvorištu bruse , ili dok čiste dvorište puste glasno neku radio stanicu sa narodnjacima.
Te dvorišne majstore koji vole da nekog kurca rade uz pojačanu muziku ne bi žalio ni oplakivo ako bi im neko prosledio metak u nogu. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koliko sati dnevno vam je upaljena neka muzika? (aktivno ili pasivno slušanje)
PostPostano: 28 tra 2020, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Svakodnevno par sati, sa youtube, spotify, radio... Uglavnom par dana slusam jedan glazbeni pravac, onda nesto drugo, nekada se prisilim slusati sto mi ne godi, i onda tu otkrijem dobru muziku... volim slusati covere poznatih stvarki.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koliko sati dnevno vam je upaljena neka muzika? (aktivno ili pasivno slušanje)
PostPostano: 14 svi 2020, 22:01 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote. /Bodler
Eto, zbog čega 24.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO