HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 12:40 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 12:27
Postovi: 3
Veliki pozdrav braćo Hrvati.

Poslovnim putem selim iz Mostara (istočnog) u Široki Brijeg

Veliki sam vjernik, žena mi nosi hidžab i imam jedno dijete od 6 godina.

Ne želim izazivati nikakvu mržnju nego samo želim da znam da li mogu sigurno hodati gradom sa ženom i djecom i da li mogu dobiti neke upute kako da ne uvrijedim nikoga.

:nk_siroki_brijeg_1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 13:17 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Najsigurniji savjet: Ne dolazi.
Ko te to zaposlia?

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ejjub1234 je napisao/la:
Veliki pozdrav braćo Hrvati.

Poslovnim putem selim iz Mostara (istočnog) u Široki Brijeg

Veliki sam vjernik, žena mi nosi hidžab i imam jedno dijete od 6 godina.

Ne želim izazivati nikakvu mržnju nego samo želim da znam da li mogu sigurno hodati gradom sa ženom i djecom i da li mogu dobiti neke upute kako da ne uvrijedim nikoga.

:nk_siroki_brijeg_1


Poželjno je još da obučeš i Veležov dres. :pepam

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Ejjub1234 je napisao/la:
Veliki pozdrav braćo Hrvati.

Poslovnim putem selim iz Mostara (istočnog) u Široki Brijeg

Veliki sam vjernik, žena mi nosi hidžab i imam jedno dijete od 6 godina.

Ne želim izazivati nikakvu mržnju nego samo želim da znam da li mogu sigurno hodati gradom sa ženom i djecom i da li mogu dobiti neke upute kako da ne uvrijedim nikoga.

:nk_siroki_brijeg_1

Upitaj se je li sigurno centrom Sarajeva proći u Hrvatskom dresu, razmisli pa to primjeni na svoj upit.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 14:39 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 12:27
Postovi: 3
Ja ne želim nikoga da provociram opet kažem, nego da garantujem da će mi žena i dijete biti bezbjedni da šetaju po gradu, te tražim da se prilagodim a ne da furam svoje fazone, jer nisam ni vehabija ni islamista nego evropski musliman.

A što se posla tiče zaposlio sam se u NLB banci na jednoj višoj stepenici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Ostavi se hidžaba i uhvati se jeans hlača i bit će super. Ako je baš toliko vruće postoje i druga pokrivala za glavu, na primjer šešir. :palacgore1

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 14:59 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
A slušaj. Jednom je u Širokom prošla cura u hidžabu (išla je predstavit računalni program ako se dobro sjećam) odma je izazvala pozornost. Tako što se toga tiče ako se želiš bolje uklopit trebala bi ga skinit.
Valjda sam i znaš da će bit neugodnih doskočica, da su djeca u mlađim uzrastima zajebana itd.

Ne znam kakva budala šalje pripadnike jednog naroda u 100% sredinu drugog. :neznam

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 15:06 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 12:27
Postovi: 3
Ok, hvala na odgovoru, msm da je najbolje ženu ostavimo u Mostaru haha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 15:12 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10366
Pa ima dosta širokobriježana šta idu iz ŠB u Mostar svaki dan na posao. I to su u gužvi. Ti ideš u suprotnom smjeru niti ima gužve a žena i dijete su sigurni u Mostaru. :palacgore1

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Kakve gluposti, zbog 20 km ti bi preselio ? Koga ti trolas? Ovo je onaj, iz bugojna, kiseljaka, zepca,... gornje mahale...

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 srp 2020, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Prvo putovanje u inozemstvo ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 29 srp 2020, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Poprilično kvalitetno trolanje. Čitajte i učite.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 29 srp 2020, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 730
Ministry of Sound je napisao/la:
Poprilično kvalitetno trolanje. Čitajte i učite.


po mom mišljenju i nije. trollanje koje razotkriješ na prvi upis ne možeš nazvati kvalitetnim. dobar pokušaj doduše, jer neki su se i uhvatili na udicu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 29 srp 2020, 15:28 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 11:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Taman im takvi trebaju u Lištici, jedva čekaju da im dođeš.
Ali ja vidim jednu mogućnost, mogla bi žena u polje kao strašilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 29 srp 2020, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 730
Ejjub1234 je napisao/la:
Ok, hvala na odgovoru, msm da je najbolje ženu ostavimo u Mostaru haha.



evo jedan primjer kvalitetnog uvodnog sa troll topica indexovog foruma nastalog u jeku srpskohrvatskih prepucavanja na istom. uči :zubati


Citat:
Mama! Mama! Kupi mi plišanog Srbina!


Naslov je onako poetičan, tako da dočarate situaciju što vjerodostojnije.

Bliži nam se Dan domovinske zahvalnosti. Sveti dan za svakog Hrvata, kršćanina i Europljanina. Dan kada je demokracija zavladala zapadnim Balkanom. Dan kada su hrvatski bojovnici istjerali zloćudnog okupatora i njihove simpatizere. Dan koji ćemo pamtiti kao oslobođenje hrvatskog kraljevskog grada Knina. Također, dan kada je Hrvatska ostala bez velikog broja Srba. O ovome će ovdje biti riječ.

Iako sam ranih devedesetih bio dijete, pamtim brojne Srbe koji su samnom dijelili školske klupe. Tu je bio Jovica, moj dobar prijatelj. Uvijek mi je pomagao pri pisanju zadaćnica iz hrvatskog. Pamtim i Nebojšu, zvanog "četnik", jer si je uvijek markerom crtao bradu na dječjem licu. Imao je vraški dribling. Htio je biti poput svog oca koji je 1991. pobjegao iz Hrvatske te pristupio Belim Orlovima, te je u Zagrebu ostavio ženu Hrvaticu i sina Nebojšu. Pamtim i Milicu, lijepu djevojku koja je bila moja prva ljubav. U spomenare koji su kružili razredom uvijek sam ju navodio kao svoju simpatiju. Imala je 1994. prvi tamagoči u Zagrebu.

No, 1995. oni su naprosto otišli, u tišini i preko noći. Zbog straha, a i zatucanih desničara u Hrvatskoj, godinama nismo bili u kontaktu. Zahvaljujući Facebooku, neke sam našao u Srbiji te tu i tamo razmijenimo pokoju riječ, sliku itd.

Moram priznati da mi nedostaju. Nedostaju mi Srbi u tolikoj mjeri da ih želim pored sebe. Želim popuniti tu rupu iz svog djetinjstva i zagrliti Srbina, zagrliti i Nebojšu, i Milicu i Jovicu. I mnoge druge. Budući da vrijeme ne mogu vratiti, sinula mi je ideja da ih modeliram. Prvo sam razmišljao o vosku po uzoru na voštane figure u londonskom Madame Tussauds muzeju. Iako je ta varijanta estetski najprivlačnija- funkcionalno baš i nije. Naime, s voštanom figurom ne mogu u krevet, ne mogu ju zagrliti, ne mogu ju micati. Skupljat će prašinu, a i tko zna kako se ponaša na uzavrelom zagrebačkom suncu. Stoga, odluka je pala na najobičniji pliš. Plišanog Srbina mogu grliti, mogu s njim u krevet, mogu mu capicu staviti preko svojih leđa tako da lakše zaspem. S plišanim Srbinom mogu u svoju kućicu na drvetu u koju idem kada sam tužan.

Smatram da nisam jedini, te da mnogi mladići i djevojke u Hrvatskoj koji su izgubili svoje prijatelje Srbe, dobre prijatelje koji nisu imali veze s Domovinskim ratom, žele taj flashback u djetinjstvo i podijeliti svoju mladost s plišanim Srbima. Tako da mi je sinula ideja za business. Manufaktura plišanaca... Otvorio bih internet portal gdje bi mi ljudi slali slike izgubljenih prijatelja Srba, a ja bi ih modelirao, napunio vatom, krpama ili spužvom (to bi bile kao opcije, spužva je najskuplja ali i najkvalitetnija varijanta). Također, mogli bi birati autentičnu retro odjeću iz devedesetih, primjerice Eurosport trenirke ili Kangaroo kape. Postojali bi i generični Srbi koje bi svatko mogao kupiti, no cilj mi je proizvoditi što unikatnije primjerke.

Što mislite, bi li se isplatilo ovakvo što? Mnogim Hrvatima bi to vratilo osmjeh na lice, a i Srbi bi lakše dolazili na Jadran sa spoznajom da ih Hrvati i dalje- vole.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 29 srp 2020, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Ejjub1234 je napisao/la:
Veliki pozdrav braćo Hrvati.

Poslovnim putem selim iz Mostara (istočnog) u Široki Brijeg

Veliki sam vjernik, žena mi nosi hidžab i imam jedno dijete od 6 godina.

Ne želim izazivati nikakvu mržnju nego samo želim da znam da li mogu sigurno hodati gradom sa ženom i djecom i da li mogu dobiti neke upute kako da ne uvrijedim nikoga.

:nk_siroki_brijeg_1

Bit ćeš siguran, ne brini. Bosna je multietnićna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 30 srp 2020, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
jeremy10 je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Poprilično kvalitetno trolanje. Čitajte i učite.


po mom mišljenju i nije. trollanje koje razotkriješ na prvi upis ne možeš nazvati kvalitetnim. dobar pokušaj doduše, jer neki su se i uhvatili na udicu


Ljestvica je postavljena jako nisko. A kao što si vidio, upecalo se više od pola forumaša, tako da i nije toliko loše.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 21 kol 2020, 08:37 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Poznajem ja sve u NLB banci, lako je ovo provjerit :D . Inace u trokutu trn,brijeg,mokro se pravi dosta bosanskih kuca u zadnje vrijeme. Gore prodaju svo imanje i krecu iz pocetka ovamo...

Neznam iz koje sredine bjeze(katastrofa ako su iz SBŽ) al opet mi drago sto nisu kliznuli preko granice.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 21 kol 2020, 09:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30059
Ejjub1234 je napisao/la:
Veliki pozdrav braćo Hrvati.

Poslovnim putem selim iz Mostara (istočnog) u Široki Brijeg

Veliki sam vjernik, žena mi nosi hidžab i imam jedno dijete od 6 godina.

Ne želim izazivati nikakvu mržnju nego samo želim da znam da li mogu sigurno hodati gradom sa ženom i djecom i da li mogu dobiti neke upute kako da ne uvrijedim nikoga.

:nk_siroki_brijeg_1


Široki je super, tako da nećeš imati nikakvih problema. :zivili

Naravno, opet je sve do tebe, kakav si kao čovjek, ali ako se brzo obratiš vjerojatno ćeš biti ok. :palacgore1

slika

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 vel 2021, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Naša Kvačica je napisao/la:
Ejjub1234 je napisao/la:
Veliki pozdrav braćo Hrvati.

Poslovnim putem selim iz Mostara (istočnog) u Široki Brijeg

Veliki sam vjernik, žena mi nosi hidžab i imam jedno dijete od 6 godina.

Ne želim izazivati nikakvu mržnju nego samo želim da znam da li mogu sigurno hodati gradom sa ženom i djecom i da li mogu dobiti neke upute kako da ne uvrijedim nikoga.

:nk_siroki_brijeg_1


Široki je super, tako da nećeš imati nikakvih problema. :zivili

Naravno, opet je sve do tebe, kakav si kao čovjek, ali ako se brzo obratiš vjerojatno ćeš biti ok. :palacgore1

slika


Što ovaj fratar lijevo bilježi i zapisuje ? :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova sredina
PostPostano: 28 vel 2021, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Broj krikova po jedinici vremena, treba dobro đavla istjerat. :zubati

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Provokacija
PostPostano: 12 svi 2021, 03:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4683
Ovo je ciljano provociranje.
Nikima triba burna emocionalna reakcija forumaša da imadu šta za pisat. Ekipa zagrize i napiše svašta i onda on ima građu.
Ovo može bit niki:
- bezvezni novinarčić s portala poput Imbexa ili novina ka' šta su Novoccccti za svoj članak za dokazivati "ognjištarske kleronacionalističke mržnje"
- aktivist ljudskopravaš koji će ovako izvuć ciljanu reakciju za opravdat svoje radno misto pa će mu inozemni gazda odobriti novac za projekte "borbe za ljudska prava" i to onih drugačijih.
- aktivist multikulti ideologije, koji će ovako izvuć novac za opravdat svoje radno misto pa će dobit novac za projekte "obrazovanja (ispiranja mozga) neukih desničara i promicanja toleriranja drugačijih (uvik na tvoju šćetu)".
Aktivistima projekt znači udruga, institut, "društvo" u kojem će biti zaposlenik i sigurnu plaću, a posli ćedu bit "pozivani novinari i tumači u medijima, dobivat ćedu novac i iz proračuna.

Ovo također more bit:
- student kojen triba građa za referat na temu "klerikalnog nacionalizma ognjištara i njihove reakcije na etnokonfesionalni inženjering na njihovu šćetu"
- profesorčić kojen triba građa za "znanstveni projekt" ili znanstveni/stručni rad na istu temu
- profesorčić kojen triba građa za opravdat stvaranje ili postojanje katedre na tu temu

Mislim, stvarno, koja provokacija.
Dobro da nije napisa da bi htia na trgu sv. Petra u Vatikanu podignit džamiju s deset minareta s megafonima da ga u Pescari čujedu iz Rima, da svaki minaret bude viši od crkve sv. Petra te svaki dan dovodit ekipu na molitvu na trgu baš u vrime kad papa vodi Angelus.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO