HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 415 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 13 srp 2020, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10431
bobanovski je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Svicarska - 715 milijardi
Bjelorusija - 62 milijarde

:neznam

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c ... P_(nominal)

Rusija a ne Bjelorusija, lapsus.


Italija npr ima veći BDP od Rusije

Gledaj BDP po paritetu kupovne moći (PPP). Vidit ćeš da nema.

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 13 srp 2020, 22:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
HHerceg je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Rusija a ne Bjelorusija, lapsus.


Italija npr ima veći BDP od Rusije

Gledaj BDP usklađen po paritetu kupovne moći (PPP). Vidit ćeš da nema.


Tu je već Srbija ispred Hrvatske
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c ... y_GDP_(PPP)

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 13 srp 2020, 22:44 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Nepotrebno pominje HR stvarno. Pogotovo što je u pitanju članica EU. :neznam

Ovako se razvio međusobni odnos opsednutosti. AV i HR, to su srca dva, ljubili se, grlili se, sve do pola dva. <3

Ovaj debeljko se raspisao, jbt koliko teksta.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 14 srp 2020, 05:24 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2019, 23:46
Postovi: 287
Kod nas toliko Srbiju spominje Bujanec, a onda usporediš radno mjesto jednog i drugog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 14 srp 2020, 06:33 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Vucic je bas popizdio totalno. U jeku tih prosvjeda tamo on na javnoj televiziji prica o twittovima Jadranke Kosor. :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 14 srp 2020, 08:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Tu opsjednutost Hrvatskom i Hrvatima za Večernji je objasnio Ante Letica iz Instituta za hibridne sukobe, bivši obavještajac i šef operative u SOA-i.

”Ta je opsjednutost stoga što je Vučić na liniji velikosrpstva. Inficiran je time još u mladosti, u navijačkim skupinama, bio je član Delija, ondje se zarazio stvarnim antihrvatstvom, nakon toga se angažirao kod “bezbradog” vojvode Šešelja, gdje se zaokružio ideološki, a djelovanjem u srpskoj Radikalnoj stranci, potom kao ministar informiranja kod Slobodana Miloševića, zatim kao član najužeg vrha Radikalne stranke, pa kao predsjednik Republike. Njegovo antihrvatstvo i njegova opsjednutost imaju povijest i toliko vidljiv razvojni put da ga nitko ne može negirati i to je nepopravljivo”, kazao je Letica.

”Njemu je Hrvatska problem kao država. Smatra da je Hrvatska glavni remetilački faktor u njegovu nastojanju da se nametne kao regionalni lider na zapadu Balkana”, dodao je Letica.

To što se Vučić više bavi Hrvatskom nego Kosovom, Letica objašnjava time jer je s Hrvatskom sve riješeno, osim pitanja granice na Dunavu, i tu više ne može ništa, a Kosovom se ne može baviti više zato što pregovara sa SAD-om i EU kako i na koji način riješiti to pitanje.

”Želi biti novi Obilić, a ne Vuk Branković. A prije će biti Vuk Branković”, smatra Letica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 14 srp 2020, 08:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Tu opsjednutost Hrvatskom i Hrvatima za Večernji je objasnio Ante Letica iz Instituta za hibridne sukobe, bivši obavještajac i šef operative u SOA-i.

”Ta je opsjednutost stoga što je Vučić na liniji velikosrpstva. Inficiran je time još u mladosti, u navijačkim skupinama, bio je član Delija, ondje se zarazio stvarnim antihrvatstvom, nakon toga se angažirao kod “bezbradog” vojvode Šešelja, gdje se zaokružio ideološki, a djelovanjem u srpskoj Radikalnoj stranci, potom kao ministar informiranja kod Slobodana Miloševića, zatim kao član najužeg vrha Radikalne stranke, pa kao predsjednik Republike. Njegovo antihrvatstvo i njegova opsjednutost imaju povijest i toliko vidljiv razvojni put da ga nitko ne može negirati i to je nepopravljivo”, kazao je Letica.

”Njemu je Hrvatska problem kao država. Smatra da je Hrvatska glavni remetilački faktor u njegovu nastojanju da se nametne kao regionalni lider na zapadu Balkana”, dodao je Letica.

To što se Vučić više bavi Hrvatskom nego Kosovom, Letica objašnjava time jer je s Hrvatskom sve riješeno, osim pitanja granice na Dunavu, i tu više ne može ništa, a Kosovom se ne može baviti više zato što pregovara sa SAD-om i EU kako i na koji način riješiti to pitanje.

”Želi biti novi Obilić, a ne Vuk Branković. A prije će biti Vuk Branković”, smatra Letica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 14 srp 2020, 08:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
novovrijeme je napisao/la:
Ibar je napisao/la:

Vučić ne razmišlja kao ti. On gleda kako da čim bezbolnije prizna Kosovo i pokušava ić na podjelu dok je još Trump u sedlu. :kava

A u slučaju da otkantate EU (što je samo hipotetski) to bi značilo da imate vize za ulazak u EU. Postali biste `druga Moldavija`. :kava


Vučić nije Srbija. Mi Srbi smo mnogo aktivan narod, volimo da protestujemo, to nam u krvi. Vidiš kakva je frka u BG ovih dana zbog sitnica.
Kad bi priznao Kosovo (što on po Ustavu ne može) zamisli kakva frka bi bila.
Ili da sutra uvede Srbiju u EU (što isto po Ustavu ne može). Mi ćemo se približavati EU, uzimati pare na tom putu, prepisivati zakone i kad budemo spremini za EU... pa nismo ludi da uđemo u EU. :zubati
Vučić nije lud i neće praviti nikakve ekstremne poteze.


Pa, među ovima koji sad prosvjeduju nisu svi desničari. Drugo, Vučić ima svoje desničare, na svom platnom spisku. Treće, Irineja je potkupio. Ima totalnu kontrolu nad parlamentom, medijima, a bilo kakav prosvjed će predstaviti kao divljanje huligana i kad oni pretjeraju ispendrečit ih. :kava

Pitanje je samo hoće li bit podjele ili ostajete bez cijelog Kosova. :kava

Srbija će uć u EU, al neće je Vučić uvest. To će bit za 20-ak godina. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 14 srp 2020, 08:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58750
Lokacija: DAZP HQ
Molim da mediji kod korištenja sklopa riječi Vučić, opsjednutost, Hrvatska stave mali TM znak dudu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 14 srp 2020, 15:14 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Ibar je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Vučić nije Srbija. Mi Srbi smo mnogo aktivan narod, volimo da protestujemo, to nam u krvi. Vidiš kakva je frka u BG ovih dana zbog sitnica.
Kad bi priznao Kosovo (što on po Ustavu ne može) zamisli kakva frka bi bila.
Ili da sutra uvede Srbiju u EU (što isto po Ustavu ne može). Mi ćemo se približavati EU, uzimati pare na tom putu, prepisivati zakone i kad budemo spremini za EU... pa nismo ludi da uđemo u EU. :zubati
Vučić nije lud i neće praviti nikakve ekstremne poteze.


Pa, među ovima koji sad prosvjeduju nisu svi desničari. Drugo, Vučić ima svoje desničare, na svom platnom spisku. Treće, Irineja je potkupio. Ima totalnu kontrolu nad parlamentom, medijima, a bilo kakav prosvjed će predstaviti kao divljanje huligana i kad oni pretjeraju ispendrečit ih. :kava

Pitanje je samo hoće li bit podjele ili ostajete bez cijelog Kosova. :kava

Srbija će uć u EU, al neće je Vučić uvest. To će bit za 20-ak godina. :kava


De si Baba Vanga, nismo te prepoznali.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 20 srp 2020, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Nbgd88 je napisao/la:
Ibar je napisao/la:

Pa, među ovima koji sad prosvjeduju nisu svi desničari. Drugo, Vučić ima svoje desničare, na svom platnom spisku. Treće, Irineja je potkupio. Ima totalnu kontrolu nad parlamentom, medijima, a bilo kakav prosvjed će predstaviti kao divljanje huligana i kad oni pretjeraju ispendrečit ih. :kava

Pitanje je samo hoće li bit podjele ili ostajete bez cijelog Kosova. :kava

Srbija će uć u EU, al neće je Vučić uvest. To će bit za 20-ak godina. :kava


De si Baba Vanga, nismo te prepoznali.


Ne trebaš bit prorok da ovo vidiš, samo ne bit slijep pored zdravih očiju. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 21 srp 2020, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69017
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Meni i dalje nije jasno protiv čega prosvjeduju.

Ne izabraše li vučića sa 65% glasova.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 21 srp 2020, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne smiju reći jasno da se ne bi potukli između sebe. Neki zahtijevi su jako kontradiktorni i potencijalno navodljivi na nasilje između polariziranih grupa.
Asocira me na one lude prosvjede kad neka budala uleti sa transparentom "Hoću pičke".

Ček, zar nisu prestali ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 22 srp 2020, 08:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Robbie MO je napisao/la:
Meni i dalje nije jasno protiv čega prosvjeduju.

Ne izabraše li vučića sa 65% glasova.


U Beogradu je odaziv bio 30-ak %, znači Vučić je dobio 15-ak % glasova (svih) Beograđana.

A okidač je bila korona, to jest lutanje i neprincipijelnost vladajućih vezano uz mjere, a onda su se priključili i svi mogući nezadovoljnici svime i svačime, Vučićem, planom za Kosovo etc.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 23 srp 2020, 09:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
'Hrvati testiraju manje, mi se ne brinemo o političkim brojkama, već o zdravlju i životima ljudi'

https://www.24sata.hr/news/hrvati-testi ... udi-707358

Show goes on.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 23 srp 2020, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Vučić o RH više nego Trump o Kini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 07 kol 2020, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58750
Lokacija: DAZP HQ
Vučić je stvarno opsjednut Hrvatskom, zaposlio je ljude da broje članke protiv njega

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2203634

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 21 pro 2020, 03:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Profesor izbacio Vučića iz takta: Kad kažete da ćemo preteći Hrvatsku, kako je nismo dosad pretekli kada ima upola manje stanovnika nego mi?

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić i bivši veleposlanik Srbije u Njemačkoj i profesor na Fakultetu političkih znanosti Ivo Visković gostovali su na srpskoj televiziji TV Prvoj.

Najavljeno je da će gosti razgovarati na temu je li točno da se Srbija na destruktivan način miješa u događanja u Bosni i Hercegovini i tko ugrožava mir četvrt stoljeća od potpisivanja Daytonskog sporazuma, piše nova.rs. Ipak, profesor Visković osvrnuo se na temu natjecanja Srbije i Hrvatske i na vrlo suptilan način matirao predsednika Vučića jednostavnim pitanjem:

"Žao mi je, predsjedniče, ali ja želim iskreno reći nešto što često čujem od prijatelja i poznanika: kad kažete da ćemo preteći Hrvatsku, kako je nismo dosad pretekli kada ima upola manje stanovnika nego mi?", rekao je u jednom trenutku Visković, na što je početak Vučićevog odgovora bio više nego smušen, a za odgovor mu je trebalo nekoliko sekundi.

"Zato što ne možete promijeniti ekonomiju za godinu ili dvije. Prije samo četiri godine, BDP Hrvatske je bio 49 milijardi eura, a Srbije 37 milijardi. Mi smo u zaostatku, mi smo bili prvobitna zajednica za njih. Sljedeće godine mi ćemo biti na 50 milijardi, i oni će biti na 50 milijardi. Zar to nije fantastičan uspjeh? Nikada u povijesti Srbija nije bila blizu Hrvatske. Nema ona duplo manje već ima 1,65 posto. Nemamo mi 7,5. Po službenim podacima je sedam prema 4,5 ali nemaju oni 4,5, a teško da i mi imamo sedam. Svejedno, manji je odnos, ali su oni uvijek bili daleko ispred nas. Oni imaju veće plaće. Ne zaboravite da je njihova prosječna plaća bila 880 eura kada je naša bila 320. Njihova će biti 960, a naša će biti 550. To su ogromna smanjenja u razlikama i ogroman napredak Srbije, a neću govoriti o svim ostalim tipovima moći: zdravstvene moći koja je važna", rekao je Vučić.


https://direktno.hr/eu-i-svijet/video-p ... mi-217974/

Kako nam je dodao 0.5 da se razlika čini manja... :klanjam =))

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 21 pro 2020, 08:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Hrvatska druga najsiromašnija zemlja EU

http://www.politika.rs/sr/clanak/468899 ... -zemlja-EU

Naprimao se portal Politike solidno šamara komentatora, mnogima je dosta demagogije i traženja gorega.

A Hrvatska nije ni adresa za to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 03 sij 2021, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
...


Dudi počeo da radi za nas..  :D


Hrvati ZAHVALNI Vučiću zbog pomoći koju je najavio: Osvanulo 2.000 komentara sa snažnim porukama (FOTO)Čak i oni u Hrvatskoj koji otvoreno priznaju da ne vole predsednika Srbije cene njegov iskren gest


https://objektiv.rs/vest/447344/hrvati- ... kama-foto/


slika

Citat:
Više od 2.000 komentara osvanulo je večeras na Fejsbuk stranici portala Index.hr, jednog od najpopularnijih sajtova u Hrvatskoj.

“Svaka čast gospodine Vučiću. Ovo su trenuci u kojima se prepoznaju ljudi dobre volje”, glasi jedan od komentara.


Citat:
Čak i oni građani Hrvatske koji otvoreno priznaju da ne vole Vučića iskazali su veliko poštovanje i zahvalnost predsedniku Srbije jer je spreman da pruži pomoć hrvatskom narodu onda kada mu je ona najpotrebnija:

“Izjava zaista deluje iskreno. Ja ga ne gotivim, ali ne treba u svemu tražiti samo negativne stvari”.



Citat:
U moru pozitivnih komentara našle su se i reči zahvalnosti celom srpskom narodu:

“Svaka čast susjedima, sama gesta je dobra”, “Gospodine Vučiću, hvala Vama kao predsjedniku Srbije i srpskom narodu…”.



...

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 03 sij 2021, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Samo si ti dovoljno retardiran da ovako šta objaviš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 04 sij 2021, 06:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Nisam ja to objavio, objavio je "Objektiv", a ja sam samo preneo tu njihovu, objavljenu vest.. :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 04 sij 2021, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Grobar je napisao/la:
Nisam ja to objavio, objavio je "Objektiv", a ja sam samo preneo tu njihovu, objavljenu vest.. :)

Sa naslađivanjem. Nisam glup vidim da si prenjeo, ali si napiso i komentar na to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 04 sij 2021, 15:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Pa smešno mi je što hvalite Vučića, kao da čitam njegove botove po našim portalima.. :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Svi primjeri Vučićeve opsjednutosti s RH
PostPostano: 06 ožu 2021, 00:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
NIČIM IZAZVAN
OPSJEDNUT HRVATSKOM? Vučić: Istarska malvazija je odvratno vino, srpska su puno bolja
slika

Istarska Malvazija "loše je vino koje ništa ne valja", a Srbija proizvodi puno bolja vina, rekao je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu emitiranom u petak u kojem se pravdao zbog suradnje s Vojislavom Šešeljem i ustvrdio da se od tada promijenio.

"Vino (Malvazija) je odvratno i nitko ne može da ga pije", kazao je Vučić za sarajevsku komercijalnu televiziju Face u intervjuu snimljenom ranije ovaj tjedan kada je osobno donio BiH donaciju od 10 tisuća cjepiva protiv Covida-19.

Svoje uvrede na račun čuvenog istarskog vina Vučić je izrekao bez posebnog povoda u intervjuu emitiranom u petak u kojemu je bio suočen s puno ozbiljnijim pitanjima od kojih je jedno bilo "je li on pucao na Sarajevo".

Pitanje je bilo postavljeno potaknuto snimkama opsade glavnog grada BiH kojima je dokumentirano da je Vučić bio u okolici zajedno sa svojim tadašnjim stranačkim šefom i četničkim vojvodom osuđenom zbog ratnih zločina Šešeljem.


https://direktno.hr/eu-i-svijet/opsjedn ... ja-225668/

:smajl051

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 415 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 93 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO