HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tračevi o javnim osobama u RH
PostPostano: 16 ruj 2020, 09:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ministry of Sound je napisao/la:
kiler je napisao/la:

Za kRadu Bošnjaka konkretno ne znam;ne bi bio problem saznati,no znam da Bošnjaci iz te loze jesu imali ljubavnice-rodom su sa Goranaca iznad Mostara i gore imaju vikendice.
Doduše,nisu ih registrirali kao vile (hint vila Ivanković :zubati ) ,ali tu ti ga je to...slično...

Znam da Di(j)ana Zelenika navodno ima vanbračnog sina sa doktorom Bevandom... :neznam


Napravio sam grešku, jer su HDZ-ovci uglavnom toliko bezlični. Riječ je o Denisu Lasiću. Njega je outala neka starleta/youtuberica/instagramuša mislim iz Srbije, implicitno, a portali su mislim to povezali. Kad je objavljeno, digla se kuka i motika (čisti kontrast HDZ-ovoj šutnji po pitanjima od nacionalne važnosti). Sad nikako da pronađem na netu.

Dalje, zli jezici kažu da se Marinko Gilja (EP HZHB) švalerisao sa 25 godina mlađom djevojkom dok mu se žena liječila od raka.

Još dalje, zli jezici su prije par godina povezali jednog uglednog gospodarstvenika iz srednje Bosne i jednu osobu iz medija, što je dovelo do poprilično velikih promjena na medijskom nebu.

Uglavnom, doista mi je žao žena u politici, pogotovo ako su naočite, uvijek će po defaultu biti povezane s nekim političarem na moćnijoj poziciji iz iste stranke ili ministarstva.


To za Denisa Lasića se također pisalo na navijačkom forumu Zrinjskog i mislim da nije izmišljeno.

Gilji ne pakovati. :kava

A što se tiče naočitih žena,ne samo u politici...one se uglavnom javljaju,diskutiraju,instagramaju,objavljuju statuse,pokušaje glazbenih uradaka,kritika nekih loših pojava u društvu,zalagaju se za opće dobro itd,itd sve do trenutka dok ne unovče p...u ,što skuplje to bolje i do kraja života ne moraju doslovce ništa raditi.
Zato mi ,iskreno,takovih baš i nije žao.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Jean Luc Picard i 22 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO