HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 15:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 85259 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 16:26 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
dalmatinac181 je napisao/la:
Najbitnije da idu iz Livna Stoca i Srednje Bosne ostalo manje bitno.


Dobro je da idu od svakud. U trenutnim okolnostima gdje imaju ogromno zaleđe i na islamističkom istoku i homosoroševskom zapadu, svaki koji ode je problem manje.

Hrvati ne razumiju koliko smo mi ugroženi ekspanzijom islama, i koliko je naš rejting u islamu loš. Mi smo antemurale i oni to ne zaboravljaju niti će ikada. Mi smo trn u oku i transpederskoj ljevici i islamizmu koja će uvijek biti protiv nas zbog svega što su im naši preci učinili.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 16:32 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2013, 00:51
Postovi: 1877
dudu je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

One poplave su pojačale trend iseljavanja, a sveukupno to najviše korelira sa Slavonijom.


mislim da to nije pravi izraz, pojačan trend iseljavanja, a cijeli kanton 100 naših prvašića.


Stvarno neverovatno. Ovoliko manje prvaka od rođenih u toj generaciji nisam video nigde, čak ni u najgorim vukojebinama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 16:33 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
dalmatinac181 je napisao/la:
Čekaj kad bi pripojili hrvatske dilove s RH tebi su onda eventualna 2 miliona muslimana opasnija nego 7 miliona srba koji bi bili nadomak Dalmacije Like Moslavnine Slavonije...a da ne govorin da se srbi lagano vraćaju u Knin i da je stanovništvo sve više izmišano.


1. u BIH ima više muslimana nego Srba, a izvan BIH muslimani imaju MNOGO JAČE ZALEĐE. Pribrojavati Srbe iz Srbije onima u BIH ti je isto kao da pribrojiš 80 milijuna Turaka alijinima. Iza BIH muslimana stoje puno jače snage nego iza BIH Srba. Da BIH nije vukojebina, alijini bi tu naselili kojekoga, isad pokušavaju migrante kolonizirati, samo im ovi bježe.

2. u HR ti se sada masovno naseljevaju i muslimani, od Bosne do Pakistana i teže se asimiliraju, bazen im je ogroman. Opasniji su od Srba.

3. problem Srba u Hrvatskoj je problem našeg, tj. HDZovog debilizma. Umjesto da vodimo politiku totalne desrbizacije Hrvatske uz najbolje moguće odnose sa Srbima u BIH (kako je radio Tuđman), mi radimo obrnuto - jačamo Srbe u HR uz sukob s onima u BIH koji nam mogu biti od koristi. I ovi Hercegbosanci koji se s pravom zgražaju na Bujanca i mutirane kvazipravaše, sami će pljeskat Pupovcu u hrvatskoj vladi. Debilizam i jedno i drugo.

Mnogi Hrvati zaboravljaju da se VKK granica jednom i ostvarila, ali nisu Srbi bili ti koji su je ostvarili!!!! Islam je smrtni neprijatelj Hrvatske, pogotovo sada kad je u naletu i ekspanziji poguran homoglobomultikulti debilima sa zapada.

Dakle, onaj dio BIH koji nije naš, nikada ne smiju uzeti ni Srbi sve ni muslimani sve. Ako ne možemo držati vlastiti trbuh, nikako i nikada ga ne može držati neka druga strana. Ono čime ne možeš vladati, PODIJELI. Prvo pravilo geostrategije.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 2233
Lokacija: Negdi na granici svitova
divizija je napisao/la:
dalmatinac181 je napisao/la:
Čekaj kad bi pripojili hrvatske dilove s RH tebi su onda eventualna 2 miliona muslimana opasnija nego 7 miliona srba koji bi bili nadomak Dalmacije Like Moslavnine Slavonije...a da ne govorin da se srbi lagano vraćaju u Knin i da je stanovništvo sve više izmišano.


1. u BIH ima više muslimana nego Srba, a izvan BIH muslimani imaju MNOGO JAČE ZALEĐE. Pribrojavati Srbe iz Srbije onima u BIH ti je isto kao da pribrojiš 80 milijuna Turaka alijinima. Iza BIH muslimana stoje puno jače snage nego iza BIH Srba. Da BIH nije vukojebina, alijini bi tu naselili kojekoga, isad pokušavaju migrante kolonizirati, samo im ovi bježe.

2. u HR ti se sada masovno naseljevaju i muslimani, od Bosne do Pakistana i teže se asimiliraju, bazen im je ogroman. Opasniji su od Srba.

3. problem Srba u Hrvatskoj je problem našeg, tj. HDZovog debilizma. Umjesto da vodimo politiku totalne desrbizacije Hrvatske uz najbolje moguće odnose sa Srbima u BIH (kako je radio Tuđman), mi radimo obrnuto - jačamo Srbe u HR uz sukob s onima u BIH koji nam mogu biti od koristi. I ovi Hercegbosanci koji se s pravom zgražaju na Bujanca i mutirane kvazipravaše, sami će pljeskat Pupovcu u hrvatskoj vladi. Debilizam i jedno i drugo.

Mnogi Hrvati zaboravljaju da se VKK granica jednom i ostvarila, ali nisu Srbi bili ti koji su je ostvarili!!!! Islam je smrtni neprijatelj Hrvatske, pogotovo sada kad je u naletu i ekspanziji poguran homoglobomultikulti debilima sa zapada.

Dakle, onaj dio BIH koji nije naš, nikada ne smiju uzeti ni Srbi sve ni muslimani sve. Ako ne možemo držati vlastiti trbuh, nikako i nikada ga ne može držati neka druga strana. Ono čime ne možeš vladati, PODIJELI. Prvo pravilo geostrategije.


Ako ćeš Muslimanima dodavat Turke možeš i Srbima Ruse :neznam
Srbi iz Srbije su u direktnom kontaktu sa Srbima iz BiH i to je velika razlika, a na globalnom planu se igraju drugačije igre i tu naše male zemlje nemaju šta puno tražiti.

_________________
Kažnjenik uvijek su me zvali svi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 16:48 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
saskia je napisao/la:

Ako ćeš Muslimanima dodavat Turke možeš i Srbima Ruse :neznam
Srbi iz Srbije su u direktnom kontaktu sa Srbima iz BiH i to je velika razlika, a na globalnom planu se igraju drugačije igre i tu naše male zemlje nemaju šta puno tražiti.


Mogu im dodati slobodno Ruse, ali Rusi nisu naš neprijatelj, nikada se neće upetljati u hrvatsko-srpski sukob, i uvijek im cilj s Hrvatima biti što bolji, i opet, zaleđe muslimana je debelo jače. Ne samo u glaubenbruderima već čitavoj homoglobortransmultikulti kretenima zapadno od nas, pa i ovima kod nas.

Dovoljno ti je pogledati koliko su se mediji u stranom vlasništvu uzjebali oko sastanka s Dodikom, dovoljno ti je znati da je NATO bombardirao bosanske Srbe, da je Haag osudio čitavo rukovodstvo i Srba i Hrvata iz rata u BIH, a nije osudio skoro ni jednog mujagu, da je Zapad Srbiji udario sankcije radi rata u BIH, da se OHR ponašao kao ispunjavač muslimanskih želja...njihovo zaleđe je ogromno.

Sreća da se desio 9/11. i da je imigracija na zapadu ojačala neke druge snage, da se digao Putin, da je Erdogan u svađi sa svojim bivšim pajdašima...već bi zelenu transvezalu imali.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 16:49 
Online

Pridružen/a: 22 vel 2013, 10:02
Postovi: 715
divizija je napisao/la:
dalmatinac181 je napisao/la:
Čekaj kad bi pripojili hrvatske dilove s RH tebi su onda eventualna 2 miliona muslimana opasnija nego 7 miliona srba koji bi bili nadomak Dalmacije Like Moslavnine Slavonije...a da ne govorin da se srbi lagano vraćaju u Knin i da je stanovništvo sve više izmišano.


1. u BIH ima više muslimana nego Srba, a izvan BIH muslimani imaju MNOGO JAČE ZALEĐE.
...



Sad kad ste ga prihvatili i počeli raspravljati s njim, sad je meni sumnjiv, vidi podebljano. :zubati
Ali definitivno, lik ime finte Kaštelanina.

Haha, koji kaos ovdje. :D

_________________
lifetime ignore: 3 members (reason: personal insults). Since 24.11.2021. one less


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2020, 16:43
Postovi: 974
pomocnik kuhara je napisao/la:
divizija je napisao/la:

1. u BIH ima više muslimana nego Srba, a izvan BIH muslimani imaju MNOGO JAČE ZALEĐE.
...



Sad kad ste ga prihvatili i počeli raspravljati s njim, sad je meni sumnjiv, vidi podebljano. :zubati
Ali definitivno, lik ime finte Kaštelanina.

Haha, koji kaos ovdje. :D

Šta je sumnjivo u "miliona" iruda ti? Miliona milijuna isti k

_________________
Udio šizmatika u Hrvatskoj:
1921.-17%
2021.- 3%


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 17:14 
Online

Pridružen/a: 04 pro 2016, 17:11
Postovi: 1517
divizija je napisao/la:
dalmatinac181 je napisao/la:
Čekaj kad bi pripojili hrvatske dilove s RH tebi su onda eventualna 2 miliona muslimana opasnija nego 7 miliona srba koji bi bili nadomak Dalmacije Like Moslavnine Slavonije...a da ne govorin da se srbi lagano vraćaju u Knin i da je stanovništvo sve više izmišano.


1. u BIH ima više muslimana nego Srba, a izvan BIH muslimani imaju MNOGO JAČE ZALEĐE. Pribrojavati Srbe iz Srbije onima u BIH ti je isto kao da pribrojiš 80 milijuna Turaka alijinima. Iza BIH muslimana stoje puno jače snage nego iza BIH Srba. Da BIH nije vukojebina, alijini bi tu naselili kojekoga, isad pokušavaju migrante kolonizirati, samo im ovi bježe.

2. u HR ti se sada masovno naseljevaju i muslimani, od Bosne do Pakistana i teže se asimiliraju, bazen im je ogroman. Opasniji su od Srba.

3. problem Srba u Hrvatskoj je problem našeg, tj. HDZovog debilizma. Umjesto da vodimo politiku totalne desrbizacije Hrvatske uz najbolje moguće odnose sa Srbima u BIH (kako je radio Tuđman), mi radimo obrnuto - jačamo Srbe u HR uz sukob s onima u BIH koji nam mogu biti od koristi. I ovi Hercegbosanci koji se s pravom zgražaju na Bujanca i mutirane kvazipravaše, sami će pljeskat Pupovcu u hrvatskoj vladi. Debilizam i jedno i drugo.

Mnogi Hrvati zaboravljaju da se VKK granica jednom i ostvarila, ali nisu Srbi bili ti koji su je ostvarili!!!! Islam je smrtni neprijatelj Hrvatske, pogotovo sada kad je u naletu i ekspanziji poguran homoglobomultikulti debilima sa zapada.

Dakle, onaj dio BIH koji nije naš, nikada ne smiju uzeti ni Srbi sve ni muslimani sve. Ako ne možemo držati vlastiti trbuh, nikako i nikada ga ne može držati neka druga strana. Ono čime ne možeš vladati, PODIJELI. Prvo pravilo geostrategije.

1. A zanimljivo je kako oni pokušavaju na jedan iracionalan način promijeniti stvarnost u BiH sa tim dovođenje migranata. Nešto slično kada bi Hrvati u većinska hrvatska područja u BiH dovodili Latinose iz Meksika, Kolumbije ili Brazla radi promjene vjerske strukture stanovništva.
2. Tu se debelo slažem s tobom... Imaju ogroman bazen mladog muslimanskog stanovništva u trećim zemljama za razliku od Srba i mogu im prodati ideju nekog novog džihada na Europu sličnog onom pohodu na Pirineje u 8 st. ili Osmanlijskom pohodu u 16 st. koji se upravo zaustavio na granici Virovitica-Karlovac-Karlobag
3. Tuđmanu je Pupovac isključivo koristio kao žetončić u slučaju ako bude potreban 1 glas da se Hrvatski Sabor nazove Hrvatski državni sabor :D
U onom dokumentarcu pad Krajine prikazan je zanimljiv detalj... Dušan Viro prepričava jadan detalj, kada dolazi Karadžićev savjetnik i nudu hrvatskoj strani "što god poželi" u borbi protiv krajinskih Srba. Milošević jest pustio krajinske Srbe niz vodu, ali nisu ni ovi bosanski Srbi nešto im puno dali ruke.
Slažem se za osnovno pravilo geostrategije, no jedan dio debila sa naše strane se plaši kako će podjelom Bosne Srbija doći na 70 km od Zagreba. Čudi me samo kako se Srbi ne plaše što je Hrvatska na 85 km od Beograda :hrvatinic

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 17:32 
Online

Pridružen/a: 22 vel 2013, 10:02
Postovi: 715
Gaugamela93 je napisao/la:
divizija je napisao/la:

1. u BIH ima više muslimana nego Srba, a izvan BIH muslimani imaju MNOGO JAČE ZALEĐE. Pribrojavati Srbe iz Srbije onima u BIH ti je isto kao da pribrojiš 80 milijuna Turaka alijinima. Iza BIH muslimana stoje puno jače snage nego iza BIH Srba. Da BIH nije vukojebina, alijini bi tu naselili kojekoga, isad pokušavaju migrante kolonizirati, samo im ovi bježe.

2. u HR ti se sada masovno naseljevaju i muslimani, od Bosne do Pakistana i teže se asimiliraju, bazen im je ogroman. Opasniji su od Srba.

3. problem Srba u Hrvatskoj je problem našeg, tj. HDZovog debilizma. Umjesto da vodimo politiku totalne desrbizacije Hrvatske uz najbolje moguće odnose sa Srbima u BIH (kako je radio Tuđman), mi radimo obrnuto - jačamo Srbe u HR uz sukob s onima u BIH koji nam mogu biti od koristi. I ovi Hercegbosanci koji se s pravom zgražaju na Bujanca i mutirane kvazipravaše, sami će pljeskat Pupovcu u hrvatskoj vladi. Debilizam i jedno i drugo.

Mnogi Hrvati zaboravljaju da se VKK granica jednom i ostvarila, ali nisu Srbi bili ti koji su je ostvarili!!!! Islam je smrtni neprijatelj Hrvatske, pogotovo sada kad je u naletu i ekspanziji poguran homoglobomultikulti debilima sa zapada.

Dakle, onaj dio BIH koji nije naš, nikada ne smiju uzeti ni Srbi sve ni muslimani sve. Ako ne možemo držati vlastiti trbuh, nikako i nikada ga ne može držati neka druga strana. Ono čime ne možeš vladati, PODIJELI. Prvo pravilo geostrategije.

1. A zanimljivo je kako oni pokušavaju na jedan iracionalan način promijeniti stvarnost u BiH sa tim dovođenje migranata. Nešto slično kada bi Hrvati u većinska hrvatska područja u BiH dovodili Latinose iz Meksika, Kolumbije ili Brazla radi promjene vjerske strukture stanovništva.
2. Tu se debelo slažem s tobom... Imaju ogroman bazen mladog muslimanskog stanovništva u trećim zemljama za razliku od Srba i mogu im prodati ideju nekog novog džihada na Europu sličnog onom pohodu na Pirineje u 8 st. ili Osmanlijskom pohodu u 16 st. koji se upravo zaustavio na granici Virovitica-Karlovac-Karlobag
3. Tuđmanu je Pupovac isključivo koristio kao žetončić u slučaju ako bude potreban 1 glas da se Hrvatski Sabor nazove Hrvatski državni sabor :D
U onom dokumentarcu pad Krajine prikazan je zanimljiv detalj... Dušan Viro prepričava jadan detalj, kada dolazi Karadžićev savjetnik i nudu hrvatskoj strani "što god poželi" u borbi protiv krajinskih Srba. Milošević jest pustio krajinske Srbe niz vodu, ali nisu ni ovi bosanski Srbi nešto im puno dali ruke.
Slažem se za osnovno pravilo geostrategije, no jedan dio debila sa naše strane se plaši kako će podjelom Bosne Srbija doći na 70 km od Zagreba. Čudi me samo kako se Srbi ne plaše što je Hrvatska na 85 km od Beograda :hrvatinic

Ja sam jedan od tih debila, a ti si sa ovom podebljanom rečenicom malo promijenio priču.
Ovo sa Virom je istina, Karadžić je poslije natjeravao krajiške glupe Srbe da jurišaju na Bihać, dok je uzmicao kod Grahova. Imam osjećaj, da smo ga poslije, kao pravi lukavi Latini, malo zajebali kad smo jurnuli do Banja Luke.
A možda i nismo, obzirom da je poslije dr.Dabić, ljetovao na 5,5 km od tvog Polinovca :D

Kad se poslije ispostavi da Dodik j.be velikosrske interese uzduž i poprijeko, možda budu malo spremniji za dogovore sa Latinima. Neki već jesu.

_________________
lifetime ignore: 3 members (reason: personal insults). Since 24.11.2021. one less


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 18:01 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Gaugamela93 je napisao/la:
U onom dokumentarcu pad Krajine prikazan je zanimljiv detalj... Dušan Viro prepričava jadan detalj, kada dolazi Karadžićev savjetnik i nudu hrvatskoj strani "što god poželi" u borbi protiv krajinskih Srba. Milošević jest pustio krajinske Srbe niz vodu, ali nisu ni ovi bosanski Srbi nešto im puno dali ruke.
Slažem se za osnovno pravilo geostrategije, no jedan dio debila sa naše strane se plaši kako će podjelom Bosne Srbija doći na 70 km od Zagreba. Čudi me samo kako se Srbi ne plaše što je Hrvatska na 85 km od Beograda :hrvatinic


Tuđman je gradio maksimalno korektne odnose s bosanskim Srbima kad je to bilo u interesu Hrvatske. Nama je trebalo da oni ne budu saveznici Krajini, njima da mi ne budemo saveznici muslimanima. Ti odnosi su bili žrtva cijelokupne situacije, odnosno činjenice da je zapad povezivao pitanja BIH i Hrvatske.

Što se tiče plašenja sa Srbijom na Uni, ja bi taj strah razumio da isto vremeno ne rade ispostavu Osmanlija na Uni, Korani, Dinari, čak i u Neumu. To moraš bit debil. Ta opasnost je neusporedivo veća.

Ali to je iracionalno, jer je naprosto sukob sa Srbima novijeg datuma i izaziva histerične reakcije, ali taj sukob nikada po žestini i opasnosti po Hrvatsku nije bio istovjetan onom s islamom. Niti su neoosmanske ambicije manje od velikosrpskih, naprotiv.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
pomocnik kuhara je napisao/la:
Ja sam jedan od tih debila, a ti si sa ovom podebljanom rečenicom malo promijenio priču.
Ovo sa Virom je istina, Karadžić je poslije natjeravao krajiške glupe Srbe da jurišaju na Bihać, dok je uzmicao kod Grahova. Imam osjećaj, da smo ga poslije, kao pravi lukavi Latini, malo zajebali kad smo jurnuli do Banja Luke.
A možda i nismo, obzirom da je poslije dr.Dabić, ljetovao na 5,5 km od tvog Polinovca :D

Kad se poslije ispostavi da Dodik j.be velikosrske interese uzduž i poprijeko, možda budu malo spremniji za dogovore sa Latinima. Neki već jesu.


Problem odnosa s Karadžićem je bio što nije htio prihvatiti 51:49, a dok se ne rješi pitanje BIH Zapad nije htio pristati na rješavanje pitanja HR.

To je nas natjeralo da ulazimo poslije Oluje u BIH, umjesto da krenemo u Podunavlje. a možda je Dabić i znao da mora prepustit dio RS, ali nije to mogao javno reći ni potpisati. To je sve sad kočegaznati.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 20:26
Postovi: 1779
U budućnosti kad se raspadne, područje BIH bi trebala postati demilitarilizirana zona i nema nikakvih strahova. Neum ni slučajno ne dati ninu bilo kakvu razmjenu. To je i hrvatski i srpski interes!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 18:39 
Online

Pridružen/a: 22 vel 2013, 10:02
Postovi: 715
divizija je napisao/la:
pomocnik kuhara je napisao/la:
Ja sam jedan od tih debila, a ti si sa ovom podebljanom rečenicom malo promijenio priču.
Ovo sa Virom je istina, Karadžić je poslije natjeravao krajiške glupe Srbe da jurišaju na Bihać, dok je uzmicao kod Grahova. Imam osjećaj, da smo ga poslije, kao pravi lukavi Latini, malo zajebali kad smo jurnuli do Banja Luke.
A možda i nismo, obzirom da je poslije dr.Dabić, ljetovao na 5,5 km od tvog Polinovca :D

Kad se poslije ispostavi da Dodik j.be velikosrske interese uzduž i poprijeko, možda budu malo spremniji za dogovore sa Latinima. Neki već jesu.


Problem odnosa s Karadžićem je bio što nije htio prihvatiti 51:49, a dok se ne rješi pitanje BIH Zapad nije htio pristati na rješavanje pitanja HR.

To je nas natjeralo da ulazimo poslije Oluje u BIH, umjesto da krenemo u Podunavlje. a možda je Dabić i znao da mora prepustit dio RS, ali nije to mogao javno reći ni potpisati. To je sve sad kočegaznati.


Uh, mislio sam da odgovaram dalmatincu181, pa sam spomenuo Polinovac.
Ali, ok, uglavnom, Srbi znaju biti razumni kad ih se stavi u pravu poziciju :D

_________________
lifetime ignore: 3 members (reason: personal insults). Since 24.11.2021. one less


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 20:36 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Bilo bi suludo se odreć srednje Bosne, vazno je samo da tu ostane bar neko hrvatsko prisustvo. Taj kraj je ionako pregusto naseljen i morat ce se i broj muslimana smanjiti, ionako žive samo od hrvatskih firmi. Nije to prevelik zalogaj za probavit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 22 ruj 2020, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
Neka ih, tolika količina prijetvornosti i ljigavosti samo izaziva gađenje i snažan odboj prema cvieću kad su u pitanju ovi naši pravi Hrvati iz RH.


Ti misliš da Robbie MO podatke ispod pazuha izvlači ? Treba mu dosta vremena surfanja da to sve pohvata (i provjeri da se ne provali).

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 04:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69023
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Vizelova kreacija

slika

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 04:39 
Offline

Pridružen/a: 08 srp 2009, 20:37
Postovi: 1818
Raja sa Klixa, mladic iz glavnog grada Bosnjakistana, o masovnom iseljavanju iz Sarajeva:

Citat:
Evo ja znam najmanje 30 ljudi sto su otisli od tih 30 ih je 20 u staracikim domovima po Njemackoj.
Pola njih je medicinu zavrsilo vandredno.
Znam vozaca kamiona, ostisli za Sloveniju, znam druga radio na beznsikoj pumpu i sada odrazava parkove u Celju.
Imam isto druga zavrsio filofski, pa nije dugo nista radio i onda zavrsio medicinu i sada je u starckom domu u Austriji.
I imam druga koje je neki tehnicar za mljeko, pravi pavlaku on je otisao sa Njemacku, totalno se razocarao jer mu je kao mala plata pa trazi nesto drugo.
Ja te ljude sto znam svi su oko 30godina starosti, nisam nikada vidio da su imali potencijala da nesto promjene ovdje, uglavnom je bila kafa, piva i fudbal.

_________________
Federacija BiH: Sveto rimsko carstvo hrvatskog naroda


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 07:09 
Online

Pridružen/a: 22 vel 2013, 10:02
Postovi: 715
Ministry of Sound je napisao/la:
Neka ih, tolika količina prijetvornosti i ljigavosti samo izaziva gađenje i snažan odboj prema cvieću kad su u pitanju ovi naši pravi Hrvati iz RH.

Neka nas zelenih? Ej, nemojte da vas na ovom forumu hvata paranoja.

Evo zamisli da sam ja pravi Hrvat i da mene onaj BBC šalje u pizdu materinu i da odjebem. I sad zamisli da si ti pravi Hrvat iz HR i da tebe tamo neki BBC Bosanac šalje u pizdu materinu. Šalje tebe čija država šalje nemale novce da vam osigura kakvu takvu opstojnost tamo. Da ne spominjem da smo i krvarili za vaše domove, ali i vi ste za obranu naših, pa smo tu kvit.

Hrvata ima raznih, kad i ako dođeš na hrvatske forume, sigurno bi te iznervirala masa Hrvata koji ne misle kao i ti. I HR izbori su skoro uvijek na granici, nije sigurno koja masa Hrvata će prevladati. Shvatite, radi se baš o masama sa suprostavljenim mišljenjima, čak i svjetonazorima. Ja imam čak i ozbiljne frustrirajuće rasprave unutar svoje vlastite obitelji. I sad bi se ovdje smio pojaviti samo Hrvat koji misli kao vi?

U biti, ako netko analizira moje prijedloge oko podjela (Zapadna Srpska, proširenje Srbije i širenje ex "Zete" na zapad), kako to da nitko nije pomislio da sam Srbin? Ali, Srbi su sami skužili da nisam njihov, kuže oni dobro što tu ne valja. Ja sam musliman samo zato vam načinom kačenja sa njima kvarim idilu. A te idile nema, oni su prvi nasrnuli oružano i pobili nam 17.000 ljudi. I vama su pobili tisuće i tisuće 1992. i trajno protjerali stotine tisuća. Bude li itko naš na ovim prostorima sklapao ikakve sporazume sa Srbima, sklopit će ih RH sa bosanskim Srbima, kao svojevremeno Tuđman sa Karadžićem. Vi nemate snage sklapati s njima povoljne sporazume.
Ok, ovdje su tema muslimani, nastavite kako mislite da je najbolje, ali slizivanje sa ovakvim Srbima sa foruma vam je sasvim nepotrebno.

_________________
lifetime ignore: 3 members (reason: personal insults). Since 24.11.2021. one less


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 07:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Alternativa Dodiku je Karadžić u nekom obliku. Kod muslića su na vlasti isti oni koii su imali napadače na WTC i koji i sad simpatiziraju dolazak muslimana u Europu.

Samo lud ili jako neinformiran može napadati Dodika a bit za islamiste. Makar umotane Komšićevim likom.

To treba zgazit od strane EU i Amerike. Dovoljno su ih tolerirali.

Počinju s KS i izbornim zakonom, a završavaju sa guranjem pod patronažu Srba u Mini-Š.

Kokice uzimam i gledam, i uživam.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 07:41 
Online

Pridružen/a: 22 vel 2013, 10:02
Postovi: 715
Junuz Djipalo je napisao/la:
Alternativa Dodiku je Karadžić u nekom obliku. Kod muslića su na vlasti isti oni koii su imali napadače na WTC i koji i sad simpatiziraju dolazak muslimana u Europu.

Samo lud ili jako neinformiran može napadati Dodika a bit za islamiste. Makar umotane Komšićevim likom.

To treba zgazit od strane EU i Amerike. Dovoljno su ih tolerirali.

Počinju s KS i izbornim zakonom, a završavaju sa guranjem pod patronažu Srba u Mini-Š.

Kokice uzimam i gledam, i uživam.

Ne znam je li ovo komentar na dio mog posta i moram priznati da ga nisam razumio. Nisam napadao Dodika, a kad sam dao primjer sporazuma Tuđmana i Karadžića, upravo sam aludirao na njega kao budućeg "Karađžića". Dodik je prevrtljiv, svojom pričom veže velikosrbe uz sebe, ali, da ga se uhvatiti na krivoj nozi.

_________________
lifetime ignore: 3 members (reason: personal insults). Since 24.11.2021. one less


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 07:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58766
Lokacija: DAZP HQ
Junuz Djipalo je napisao/la:
Alternativa Dodiku je Karadžić u nekom obliku. Kod muslića su na vlasti isti oni koii su imali napadače na WTC i koji i sad simpatiziraju dolazak muslimana u Europu.

Samo lud ili jako neinformiran može napadati Dodika a bit za islamiste. Makar umotane Komšićevim likom.

To treba zgazit od strane EU i Amerike. Dovoljno su ih tolerirali.

Počinju s KS i izbornim zakonom, a završavaju sa guranjem pod patronažu Srba u Mini-Š.

Kokice uzimam i gledam, i uživam.


kad padnu pod Vučića krenut će pozivi, Junuze ne znam sjećaš li me se, išli smo zajedno u osnovnu, čujem da si u EU, spašavaj ako boga znaš. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 07:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 20:26
Postovi: 1779
pomocnik kuhara je napisao/la:
Ne znam je li ovo komentar na dio mog posta i moram priznati da ga nisam razumio. Nisam napadao Dodika, a kad sam dao primjer sporazuma Tuđmana i Karadžića, upravo sam aludirao na njega kao budućeg "Karađžića". Dodik je prevrtljiv, svojom pričom veže velikosrbe uz sebe, ali, da ga se uhvatiti na krivoj nozi.


Bakir i kompanija su duboko principijalne osobe, oličenja poštenja, čovjestva sa moralnim skrupulama.
10+ godina Dodik ima iste stavove, puno realniji od prekodrinskih, jedino se s njim da razgovarat. On treba Hrvate/Hrvatsku da ojača svoj položaj, mi njega trebamo da ojačamo svoj. Nema tu previše ljubavi, samo interesi koji se poklapaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 08:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30429
tucepi je napisao/la:
pomocnik kuhara je napisao/la:
Ne znam je li ovo komentar na dio mog posta i moram priznati da ga nisam razumio. Nisam napadao Dodika, a kad sam dao primjer sporazuma Tuđmana i Karadžića, upravo sam aludirao na njega kao budućeg "Karađžića". Dodik je prevrtljiv, svojom pričom veže velikosrbe uz sebe, ali, da ga se uhvatiti na krivoj nozi.


Bakir i kompanija su duboko principijalne osobe, oličenja poštenja, čovjestva sa moralnim skrupulama.
10+ godina Dodik ima iste stavove, puno realniji od prekodrinskih, jedino se s njim da razgovarat. On treba Hrvate/Hrvatsku da ojača svoj položaj, mi njega trebamo da ojačamo svoj. Nema tu previše ljubavi, samo interesi koji se poklapaju.


Dodik nije prevrtljiv. Naprotiv, Dodik do sada nije prekršio nijedan dogovor sa Hrvatima. Dodik se pokazao 100% odgovoran i pouzdan.

Možete vi reći nešto u smislu, ali on nama misli zlo i samo čeka priliku, ok neki znaju čitati misli, ali što onda reći za Bakira koji redovito nešto potpiše pa već sutra kaže to ne vrijedi, i sa kojim se nijedan potpisani dogovor ne može provesti.

Svi kojima smeta "savezništvo" Hrvata u BiH sa Srbima, i preporučuju da se dogovorimo sa Bošnjacima:

1. To nije savezništvo ni ljubav, nego razgovor i uspješna suradnja tamo gdje imamo zajednički interes.

2. U vezi dogovora sa Bošnjacima, mi upravo to cijelo vrijeme i pokušavamo. Isto kako smo poboljšali odnose sa Srbima, tako isto su Čović i HDZ se sastali sa muslimanskim predstavnicima stotine ako ne i tisuću puta. Ako bi se nekad nešto i dogovorilo, muslimani bi već sutra rekli dogovor ne važi. Hrvati definitivno žele sa muslimanima uspostaviti normalne dobrosusjedske odnose, ali to muslimani ne žele. Muslimanski cilj je ovladati cijelom BiH i sve ostalo je samo kupovina vremena u nadi Hrvati će se iseliti.

Dakle, dogovoriti se sa Bakirom je kao dogovoriti se sa Beogradom 1989. Što bi rekli da parafraziram Mesića, na preporuku da vas posavjetuju 1989: Jugoslavija je vaša država, okrenite se Beogradu, dogovorite se sa Srbima, ne radite protiv svoje države Jugoslavije?

Eto i Hrvatska je donekle osjetila taj zaglupljujući stav prilikom izgradnje Pelješkog mosta, kad su pokušavali argumentima objasniti, pa podizali visinu iznad potrebne (budimo realni neće ni blizu 55 metara trebati za brodove u Neum), i opet ništa nije pomoglo.

To što mi surađujemo sa Srbima i u sukobu smo sa musilmanima, to je muslimanski izbor a ne hrvatska volja. Hrvati bi vrlo radi normalizirali odnose sa oba naroda jednako, ali muslimanski narod ima osvajačke planove prema drugima, potpuno identične onima koje su imali Srbi u Jugoslaviji.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 09:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
pomocnik kuhara je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Neka ih, tolika količina prijetvornosti i ljigavosti samo izaziva gađenje i snažan odboj prema cvieću kad su u pitanju ovi naši pravi Hrvati iz RH.

Neka nas zelenih? Ej, nemojte da vas na ovom forumu hvata paranoja.

Evo zamisli da sam ja pravi Hrvat i da mene onaj BBC šalje u pizdu materinu i da odjebem. I sad zamisli da si ti pravi Hrvat iz HR i da tebe tamo neki BBC Bosanac šalje u pizdu materinu. Šalje tebe čija država šalje nemale novce da vam osigura kakvu takvu opstojnost tamo. Da ne spominjem da smo i krvarili za vaše domove, ali i vi ste za obranu naših, pa smo tu kvit.

Hrvata ima raznih, kad i ako dođeš na hrvatske forume, sigurno bi te iznervirala masa Hrvata koji ne misle kao i ti. I HR izbori su skoro uvijek na granici, nije sigurno koja masa Hrvata će prevladati. Shvatite, radi se baš o masama sa suprostavljenim mišljenjima, čak i svjetonazorima. Ja imam čak i ozbiljne frustrirajuće rasprave unutar svoje vlastite obitelji. I sad bi se ovdje smio pojaviti samo Hrvat koji misli kao vi?

U biti, ako netko analizira moje prijedloge oko podjela (Zapadna Srpska, proširenje Srbije i širenje ex "Zete" na zapad), kako to da nitko nije pomislio da sam Srbin? Ali, Srbi su sami skužili da nisam njihov, kuže oni dobro što tu ne valja. Ja sam musliman samo zato vam načinom kačenja sa njima kvarim idilu. A te idile nema, oni su prvi nasrnuli oružano i pobili nam 17.000 ljudi. I vama su pobili tisuće i tisuće 1992. i trajno protjerali stotine tisuća. Bude li itko naš na ovim prostorima sklapao ikakve sporazume sa Srbima, sklopit će ih RH sa bosanskim Srbima, kao svojevremeno Tuđman sa Karadžićem. Vi nemate snage sklapati s njima povoljne sporazume.
Ok, ovdje su tema muslimani, nastavite kako mislite da je najbolje, ali slizivanje sa ovakvim Srbima sa foruma vam je sasvim nepotrebno.


Moj komentar je bio općenit, nagledali smo se prijetvornosti koliko god hoćeš. Ti jesi Hrvat, ali onaj geopolitičko-misionarski, koji dolazi nama docirati s visoka i objašnjavati zašto Hrvati BiH ne mogu do slobode bezuvjetno, nego to mora biti uvjetovano nekim tvojim proizvoljnim zahtjevima i "kartanjem", koji dodatno kompliciraju već kompliciranu situaciju, i koja nam navlači i Srbe kao neprijatelje. Ništa što nismo već vidjeli milijun puta ovdje u zadnju godinu dana.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2020. Krah multietniĆarsko-demografske politike Bošnjaka-baznian muzlims
PostPostano: 23 ruj 2020, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20757
Robbie MO je napisao/la:
Vizelova kreacija

slika

Wallpaper za ovu temu :zubati

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 85259 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 1650, 1651, 1652, 1653, 1654, 1655, 1656 ... 3411  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 385 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO