HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9620 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 385  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 07 lis 2020, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Baka je Hrvatica a mama lapo/lapo. ???

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 07 lis 2020, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
DrMag je napisao/la:
Baka je Hrvatica a mama lapo/lapo. ???

Otac Slovenac, majka Srpkinja. Glupa kombinacija, znam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 07 lis 2020, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Lapo-lapo je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Baka je Hrvatica a mama lapo/lapo. ???

Otac Slovenac, majka Srpkinja. Glupa kombinacija, znam.

Imaš li Slo domovnicu?

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 07 lis 2020, 20:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
K:M je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Otac Slovenac, majka Srpkinja. Glupa kombinacija, znam.

Imaš li Slo d
Ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 07 lis 2020, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Lapo-lapo je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Baka je Hrvatica a mama lapo/lapo. ???

Otac Slovenac, majka Srpkinja. Glupa kombinacija, znam.


citat sa jednog upisa na klix forumu

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 07 lis 2020, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
DrMag je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Otac Slovenac, majka Srpkinja. Glupa kombinacija, znam.


citat sa jednog upisa na klix forumu

Ne. Na klixu sam se reg. prije par mjeseci, samo da ,,čitam,, i nikada slova nisam napisala. Mislim da sam pod istim Nickom. Zašto toliko nepovjerenje prema meni? Karmelo zna da govorim istinu, on jedini ima moju sliku i podatke. I što se ja pravdam? Bez veze!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 08 lis 2020, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Moram zamjetiti da ste me nesto mnogo upratili i poceli koristiti Vase ovlasti.

Neka cjenjeno opciliste procjeni....

Ljp.


Message subject: Board warning issued
From: Naša Kvačica
Sent: Thu Oct 08, 2020 3:12 pm
To: K:M
Message

The following is a warning which has been issued to you by an administrator or moderator of this site.
Quote:
Ovo je upozorenje vezano uz tvoj post: viewtopic.php?f=25&p=1357338#p1357338.

Offtopic.


viewtopic.php?f=25&p=1357338#p1357338



Previous PM | Next PM
Message subject: Board warning issued
From: Naša Kvačica
Sent: Tue Oct 06, 2020 12:10 pm
To: K:M
Message

The following is a warning which has been issued to you by an administrator or moderator of this site.
Quote:
Ovo je upozorenje vezano uz tvoj post: viewtopic.php?f=4&p=1356526#p1356526.

Offtopic.

viewtopic.php?f=4&p=1356526#p1356526

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 08 lis 2020, 17:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30055
Slučajno kliknuh, sama ruka odleti. Ispričavam se.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 08 lis 2020, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Naša Kvačica je napisao/la:
Slučajno kliknuh, sama ruka odleti. Ispričavam se.

Mozete li obrisati, taj slucajni klik (ako se sme znati koji od dva)?

Mislim da Vas nikad nisam ni direktno, ni indirektno povredio, provocirao, pa mi dajte sugestiju sto sam "u problemu", kod Vas?

Ljp.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 11 lis 2020, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Opet vam se većina tema trola na Srbiju, Beograd, WWII, ustaše. četnike. Zar ne vidite da od moljenja nema ništa.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 13 lis 2020, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Imam zalbu na ovo

Robbie MO je napisao/la:
The following is a warning which has been issued to you by an administrator or moderator of this site.
Citat:
Ovo je upozorenje vezano uz tvoj post: viewtopic.php?f=41&p=1357384#p1357384.

Upozorenje pred trajni ban zbog promoviranja antisemitskih teorija na forumu.


Obrisao je recenicu na kraju koja je isla ovako otprilike: Ono sta (((trgovcima))) ne odgovara nikako je da drzave nacije odlucuju same o svojim pitanjima vec da uvik moraju trazit njihovu dozvolu za sve, dok oni grnu profite malverzacijama i trgovinom.

Imam dojam da je Robbie MO googla sta su (((trgovci))) i nasa od adl i slicnih izvora koji vode leftist kulturkampf da je to antisemitizam. Inace ((())) je stari znak za virtualni zagrljaj tj dragost.
slika

Ka mnoge stvari to se pocelo koristit ironicno, pogotovo od desnice.
slika


Ovo se dosta koristi po twitteru jer su slova ogranicena. Cak ni twitter, poznat po banovanju desnice ne ide toliko daleko da ovo kaznjava.

Ako umisto da ispises dugacko 'ljevicarski subverzivac i globalist' stavis (((financijer))) isl onda ljevicari vole rec AHAAA evo ga nacista. Inace te neutralne termine globalisti vole koristit za sebe pa napisu novinar, financijer, trgovac, akademik, umjetnik isl.

https://www.adl.org/blog/the-antisemitism-lurking-behind-george-soros-conspiracy-theories

Iako je i sâm Izrael zabrania djelovanje Sorosu i podrza Madarsku.

Ja kad stavljam ((())) ne mislim na Zidove vec na subverzivce. S druge strane:

crni_bombarder je napisao/la:
Ovi "ukrajinci" su obicne sluge onih koji i vode ove ratove preko svojih proxyja, cionisti i globalisti.

Na kraju krajeva, i rat u Siriji i rat u Jemenu i rat u Libiji i rat u Ukrajini i sada rat na Kavkazu, imaju isti nazivnik, nafta, plin i globalna premoc.

svijet/armenija-t8352.html?start=1050

Zmajefski je napisao/la:
Altomanović je napisao/la:
Ako ne mozes drzavu napraviti kako hoces zbog Zidova, onda je ne trebas ni imati.

U Americi drže medije, politički sustav, financije, institucije visokog obrazovanja. Na sam spomen njihovog imena staje se u stav mirno. Sjećate se one protuhe Zuroffa?

Inače, Vučić im se dobro naguzio u Washingtonu. Bit će zanimljivo kad zatraže svoje pravo na "unclaimed Jewish property" u Beogradu.

politika/1995-2020-krah-multietnicarsko-demografske-politike-bosnjaka-baznian-muzlims-t252.html?start=41875

Vrlo direktno i to tocno kraj Robbie MO. Nema reakcije, kazne niti kritike. Na kraju krajeva ja san izrazia simpatije Zidovima i govoria da imamo slicnosti i da nan mogu bit uzor po brojnim stvarima.
Velebit je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Pajdo da mi imamo ikakve veze sa Židovima ne bi nam fertilitet bio 1.4, ne bi iseljavali nego useljavali u Hrvatsku, ne bi pričali imamo li šanse išta promjeniti u Jajcu i tko je kriv što smo spušili Bugojno i sve ostalo nego bi bili zauzeti poklapanjem Olova i Kladnja, itd itd...

Govorin o socioloskom modelu uloge zena u ekonomiji. U tome su nan, ka sta mos vidit neke nacije blize a neke dalje bez obzira na pojedinosti odnosa snaga u nekon stoljecu. Takoder ko da su oni stalno pobjedivali ili dobivali sta zele. I oni su 'spusili' na stotine pogroma i izgubili citave gradove i regije po Galiciji, Ukrajini, Poljskoj, Litvi, Rusiji... Takoder su prisiljeni od amerike 3 puta zaustavit se kad su mogli nastavit i ostvarit neki od zemljovida koje drze u ormarima.

Antisemiti ne podnose Zidove i nebi nikad rekli mozemo od njih naucit x, s njima dilimo y. Ka sta recimo vecina koja ne podnosi Muslimane ne govori od njih mozemo naucit nesto.

Optuzba za antisemitizam protiv mene ne stoji i vidimo da se Robbie MO mozda zbunio po ovom pitanju... i da san mu vrlo drag.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 13 lis 2020, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ok, u redu je, ali nedavno je bila čistka ekipe sa stormfront ovdje pa je dobro da u slijedecem valu čišćenja tebe neću zahvatit.

Umanji i sa rasističkim teorijama, ovo je forum o Hrvatima BiH.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 14 lis 2020, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 15:38
Postovi: 4966
Robbie MO je napisao/la:
Ok, u redu je, ali nedavno je bila čistka ekipe sa stormfront ovdje pa je dobro da u slijedecem valu čišćenja tebe neću zahvatit.

Umanji i sa rasističkim teorijama, ovo je forum o Hrvatima BiH.

E ka, da nebi ispalo da je poseban tretman za mene. No vec u iducoj recenici nova lazna optuzba. IQ nije 'rasisticka teorija'. Rec nesto takvo znaci znaci priklonit se bas krajnjoj ljevici i njihovom kulturkampfu i inzistiranju da su svi ljudi prazna ploca i da su kako individualci tako i grupe/narodi jednaki i shodno tome trebaju zivit svi skupa bez podjela po klasama, nacijama i drustvenom statusu. Globo homo mitologija ide kontra Hrvatske stvari u cilosti.
slika
Ova zena je uz Rondu najpoznatija UFCova borkinja s miljun ipo followera. Egalitarizam aktivno gubi i dobija sve vise protivnika.

Na forumu di je normalo govorit da su al bas svi Muslimani u svojoj srzi 'zli', 'glupi', 'lazljivi' i pozivat na nasilje protiv recimo novinara indexa, pravasa itd... to sta kazes je visoki cinizam.
Ja pozivam na hladno izucavanje cinjenica a one nam viruj mi, idu u prilog.

Ja o natezanju s Bosnjacima ne znam previse. O tome mogu samo uciti, moja kontribucija moze bit samo oko onog sta ja znam. Na temi o BiH se trudin usmjerit fokus RH desnice dalje od kontraproduktivnih sukoba. Bilo od napada na saveznike Hrvata bilo na glupe napade na RH desnicu da su Muslimani jer su vama dali cudan dojam jer nisu Hercegovci vec Licani, Dalmosi, Zagorci itd.

Eno kontraproduktivna tema 'Teror Srba na Hrvatima' doslovno napravljena da se isprovocira ljude cija su stajalista i vise nego jasna odavno jer su usutili o toj temi. Di su kazne?

Najstetnije stvari za Hrvate BiH su sentimentalna rivalstva sa Srbima i broj jedan udari na etnogenezu Hrvata i jedinstvo s jedne i druge strane granice. Takve stvari ja ne radin.

A to izgleda ovako:
Robbie MO je napisao/la:
Je je, sve dok jedna srpska baba u Lici postoji, ona je prioritet pored 10 000 km2 teritorija kojeg drže Hrvati (hebiga, za tu naciju smo se odlučili u 19. stoljeću nažalost) u BiH.

Robbie MO je napisao/la:
Kad ovakvi stavovi dolaze s hrvatske desnice, tek vidiš koliko ta sklepana nacija nema smisla.

Robbie MO je napisao/la:
Možda bi neloš taktiči potez Hrvata BiH bio da Muslimanima prepuste Neum i izlaz na Jadransko more, što im branimo samo radi općehrvatskih interesa (nama izlaz na more ne treba), u zamjenu za razgraničenje s Muslimanima unutar BiH.

Pa neka turski nosači aviona u slijedećem stoljeću uplovljavaju između Korčule i Pelješca, ko u dobra stara vremena.
hrvatska/demografija-srba-u-hrvatskoj-t18341-100.html

Nema veze sta divizija kaze, ovakve stvari od nekog koga se dozivljava ka glasnogovornika foruma su ne samo stetne vec katastrofa... i krive cinjenicno. Jedino imaju neki temelj ako se uzimaju aksiomi rivalskih naroda ka polazisne tocke a to je stetan nacin razmisljanja.

Ja iman jasnu viziju jacanja Hrvatske stvari na casan nacin i dokazivoj istini. Metoda dokaza, provjere i ponavljanja se zove znanost. Uzor u tome su mi drugi narodi poput Sjevernih Iraca, Estonaca, Madara i drzave Izrael. RH Hrvate nece dobit ideja da je Hrvatska stvar obrana Sorosevstva i lgbt od Islamista u BiH. To je nebulozni i pateticni potez na koji se ljudi posprdaju i zakolutaju ocima. To sve zvuci na tipicni HDZov spin. Nece ih privuc ni dehumanizacija rivala. Ono sta moze Hrvatsku javnost pridobit je ukazivanje na Sorosevski i globalisticki novac koji forsira egalitarni gradanski koncept koji ugrozava Hrvatski etnocentrizam. To je ono sta moze dobit saveznike. Svima nam je nuzna skromnost, samokritocnost i manje impulzivnosti.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 21 lis 2020, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27098
Treba ga ponovno na hlađenje, a zapravo je davno zaslužio trajni ban.
Moderacija bi napokon morala energično da reagira.

post1364332.html#p1364332

Jer, kad se s pravom prijeti zbog ovog, onda se četine antihrvatske teorije
moraju sankcionirati!

Robbie MO je napisao/la:
The following is a warning which has been issued to you by an administrator or moderator of this site.
Citat:
Ovo je upozorenje vezano uz tvoj post: viewtopic.php?f=41&p=1357384#p1357384.

Upozorenje pred trajni ban zbog promoviranja antisemitskih teorija na forumu.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 21 lis 2020, 18:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Post je izbrisan, sto znaci da je neki od moderatora reagirao, o kome je bilo rijec?

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 21 lis 2020, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27098
Robbie MO je napisao/la:
Post je izbrisan, sto znaci da je neki od moderatora reagirao, o kome je bilo rijec?


Vujadinu.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 21 lis 2020, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Kad dodje zamjenski antihrvatski Srbin ja sam za to da ga se banira.

Ali ne mogu svi Srbi biti prohrvatski, to jednostavno ne odgovara realnosti i treba netko da nam prenosi i sto jedan velik dio Srbije koji su opsjednuti “ustašama” razmislja o raznim pitanjima i dnevnopolitičkim temama.

Dobije on ban mjesec dana nakon 1-2 dana boravka, obično radi vrijedjanja zrtava iz prošlih ratova ili komentiranja Hrvata u Vojvodini odnosni stavom da ih se treba protjerati.

On je unikat i kao “protjerani Krajišnik”, mnogima tu su upravo njegove suze najsladje. :zubati

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 21 lis 2020, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Robbie MO je napisao/la:
Kad dodje zamjenski antihrvatski Srbin ja sam za to da ga se banira.

Ali ne mogu svi Srbi biti prohrvatski, to jednostavno ne odgovara realnosti i treba netko da nam prenosi i sto jedan velik dio Srbije koji su opsjednuti “ustašama” razmislja o raznim pitanjima i dnevnopolitičkim temama.

Dobije on ban mjesec dana nakon 1-2 dana boravka, obično radi vrijedjanja zrtava iz prošlih ratova ili komentiranja Hrvata u Vojvodini odnosni stavom da ih se treba protjerati.

On je unikat i kao “protjerani Krajišnik”, mnogima su upravo njegove suze najsladje. :zubati

Pravda za V (Davida). Jeste neprimeren vokabular (ipak smo gosti i trebamo biti i civilizirani).

Apeliram da mu se uzme velika olaksavajuca okolnost, sto je imao ZIVOTNU TRAUMU....i mislim da se uozbiljuje i da je smanjio "dozu"....kvalitetan je i ima "minuli staz" od pocetka, sto je kod sudjenja izuzetno bitno.

Nije problem stav (ovaj-onaj), nije potrebno ulizivanje ili lazno brat-jedins....ali je potrebna razina dijaloga i kad povuc rucnu.

KVALITETAN je momak.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 lis 2020, 00:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20461
Robbie MO je napisao/la:
Kad dodje zamjenski antihrvatski Srbin ja sam za to da ga se banira.

Ali ne mogu svi Srbi biti prohrvatski, to jednostavno ne odgovara realnosti i treba netko da nam prenosi i sto jedan velik dio Srbije koji su opsjednuti “ustašama” razmislja o raznim pitanjima i dnevnopolitičkim temama.

Dobije on ban mjesec dana nakon 1-2 dana boravka, obično radi vrijedjanja zrtava iz prošlih ratova ili komentiranja Hrvata u Vojvodini odnosni stavom da ih se treba protjerati.

On je unikat i kao “protjerani Krajišnik”, mnogima tu su upravo njegove suze najsladje. :zubati

Evo ja se moram založiti za Vujadina, ne slažem se s njim gotovo u ničemu ali sve dok je u granicama pristojnog govora bez vrijeđanja ja sam da ga se ostavi na forumu. Treba biti pluralizam, ako svi mislimo jednako nema rasprava, samo monotonija.

Uostalom, kako bi to zvučalo Srbima iz RS-a da im Hrvati opet ćeraju krajišnike. :zubati

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 22 lis 2020, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Normalno, jer se vi Pereci sa njim kačite i gdje je on ja temi idete u offtopic. Dovedite ga na neki forum na .hr domeni. I tamo raspalite.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 lis 2020, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Ne žalim se ništa.Samo bih da pitam.
Gde je @s one strane dinare?

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 lis 2020, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
elit star je napisao/la:
Ne žalim se ništa.Samo bih da pitam.
Gde je @s one strane dinare?

"darth"... "kačamak".... tvoj jaran je Planina.... I dalje taj sirov vokabular, skučen rječnik i govor mržnje... Posle 4 upisa sam te skrozirao.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 lis 2020, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Protestiram jer mi je izbrisana divna Tema "Himna Srpske AP Herceg Bosne" a zaključana Tema "Herceg Bosna kao AP unutar Republike Srpske"! :angry

Nisam lagao, izmišljao, pičkarao se sa nikim, vređao nikog-kao što nikad ni ne činim, naprotiv, hvalio sam Hercegbosance kao što se može pročitati!

Nekorektno od strane Moda... :thumbdown


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 lis 2020, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
elit star je napisao/la:
Ne žalim se ništa.Samo bih da pitam.
Gde je @s one strane dinare?

Sad je "planina".

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 24 lis 2020, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Graničar18 je napisao/la:
elit star je napisao/la:
Ne žalim se ništa.Samo bih da pitam.
Gde je @s one strane dinare?

Sad je "planina".
Hvala.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9620 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 385  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO