HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 srp 2024, 13:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4757 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 191  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 pro 2020, 22:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31527
Nemojte kriviti feministice, one su žrtve, za to ludilo jedino muškarci mogu biti krivi.

Žena je stvorena da bude poslušna.

Naravno da će žena nastojati zgaziti muškarca. To joj je u biologiji, i to radi samo zato da vidi je li muškarac dostojan biti vođa. Ako muškarac uzme za ozbiljno te feminističke gluposti, žena će ga pljunuti i zgaziti. Sve što muškarac treba je nasmijati se na te gluposti i raditi po svome, i ženu će proći napadaj feminizma.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

893 of 2558 - 34.91%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 pro 2020, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 20:37
Postovi: 5633
Naša Kvačica je napisao/la:
Nemojte kriviti feministice, one su žrtve, za to ludilo jedino muškarci mogu biti krivi.

Žena je stvorena da bude poslušna.

Naravno da će žena nastojati zgaziti muškarca. To joj je u biologiji, i to radi samo zato da vidi je li muškarac dostojan biti vođa. Ako muškarac uzme za ozbiljno te feminističke gluposti, žena će ga pljunuti i zgaziti. Sve što muškarac treba je nasmijati se na te gluposti i raditi po svome, i ženu će proći napadaj feminizma.


Slažem se, cijenjena moderacijo. Pokušavam educirati mlađe naraštaje da nije sve tako crno, malo smisla za humor i smjelosti za prvi korak čuda čini. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 pro 2020, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Pa nije ovo tema samo o feminizmu. To je jedan dio.

Hm sad, ne bi krivio obične žene ni muškarce. Svi su žrtve toga. Šta ja znam kako klinci danas negdje odrastaju sa svim tim glupostima koje im guraju u glave. Mi koji smo imali relativno normalno odrastanje gdje je politika bila samo politika, a ne da se svaki dio života hoće nametati kako trebaš...

A feministice današnje svakako možeš krivit, ne možeš krivit obične žene koje možda padnu u jednom trenutku na to toksično ispiranje mozga, možda i možeš ali one nisu veliki problem.

Ne znam koliko se to kod nas probilo, imamo mi druge prioritete, većina ljudi ne prati ali to baš ludilo je krenulo na Zapadu zadnjih par godina. 4-5 godina.

I oni se čude šta se odjednom dogodilo.

To je nešto drugačije od nekakvih normalnijih i umjerenijih pokreta prije par desetljeća.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 pro 2020, 23:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31527
Reconquista je napisao/la:
Šta ja znam kako klinci danas negdje odrastaju sa svim tim glupostima koje im guraju u glave. Mi koji smo imali relativno normalno odrastanje gdje je politika bila samo politika, a ne da se svaki dio života hoće nametati kako trebaš...


E ovo je jako bitno za sve roditelje. Moraju znati s kim dijete priča i o čemu, posebno na internetu što čita, što posjećuje. Ali i u školi, vanškolskim aktivnostima, ukratko svugdje i po defaultu pretpostavite da je ta druga strana zlonamjerna.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

893 of 2558 - 34.91%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 00:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Naša Kvačica je napisao/la:
Nemojte kriviti feministice, one su žrtve, za to ludilo jedino muškarci mogu biti krivi.

Žena je stvorena da bude poslušna.

Naravno da će žena nastojati zgaziti muškarca. To joj je u biologiji, i to radi samo zato da vidi je li muškarac dostojan biti vođa. Ako muškarac uzme za ozbiljno te feminističke gluposti, žena će ga pljunuti i zgaziti. Sve što muškarac treba je nasmijati se na te gluposti i raditi po svome, i ženu će proći napadaj feminizma.



Čuo sam ja već takve Teorije. kao, "ženi je čak ZADATAK da uništi slabe muškarce" kako bi samo najjači produžili vrstu. Zvuči lepo i logično...

...ali jedna stvar obara tu Teoriju: one napadaju samo & isključivo jake muškarce (tužbe, podmetanja, uvrede, širenje zlih tračeva, zahtevi za otkazom itd, itd) dok slabe ne diraju i čak nagrađuju. Da je po vašem - one bi ulicama ganjale ove Feminizirane sa sekirama (umesto toga one ih hvale i smatraju boljim od maskulinarnih), svakog ko obuče sina u suknju bi - prebile (umesto toga one same ih šminkaju i oblače u suknjice), itd ... Stvarnost vas demantuje, sve je NAOPAKO od onog šta tvrdite. Ima li iko od vas ispod 50 godina?

Danas su klasična muška ponašanja i Testosteronski izlivi proglašeni za toxic masculinity i PROGANJAJU SE, KAŽNJAVAJU, ISKORENJUJU. Gde vi ljudi živite kad to ne vidite?

Mislim da vi potcenjujete žensku želju da sadistički gazi muškarca i sprovede tu neku zamišljenu žensku "osvetu"... lepo je biti podređen muškarcu i mnoge žene to loži - ali još više ih, OČIGLEDNO, loži da dominiraju nad njim... muškarac, gospodar planete - a podređen njoj... e, to je power trip!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 00:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31527
ikmandvaradtist je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Nemojte kriviti feministice, one su žrtve, za to ludilo jedino muškarci mogu biti krivi.

Žena je stvorena da bude poslušna.

Naravno da će žena nastojati zgaziti muškarca. To joj je u biologiji, i to radi samo zato da vidi je li muškarac dostojan biti vođa. Ako muškarac uzme za ozbiljno te feminističke gluposti, žena će ga pljunuti i zgaziti. Sve što muškarac treba je nasmijati se na te gluposti i raditi po svome, i ženu će proći napadaj feminizma.



Čuo sam ja već takve Teorije. kao, "ženi je čak ZADATAK da uništi slabe muškarce" kako bi samo najjači produžili vrstu. Zvuči lepo i logično...

...ali jedna stvar obara tu Teoriju: one napadaju samo & isključivo jake muškarce (tužbe, podmetanja, uvrede, širenje zlih tračeva, zahtevi za otkazom itd, itd) dok slabe ne diraju i čak nagrađuju.


Čime ih nagrađuju? Seksom sigurno ne. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

893 of 2558 - 34.91%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 01:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Naša Kvačica je napisao/la:
Čime ih nagrađuju? Seksom sigurno ne. :zubati



I time, da! :yes

Osladilo im se da imaju potpunu Kontrolu...

Vi matori ste Dinosaurusi, ne razumete koliko se stvari brzo menjaju... držite se "Večnih principa" muškoženskih odnosa - koji zaista i bi važili u normalnim okolnostima... ali hormonskim poremećajima i ispiranjem mozgova i medijskom propagandom i naopkaim odgojem ljudi su potpuno izmenjeni i vaša Logika - Normalna, i zato važeća u Normalnim uslovima - više ne važi... :neznam

Za 10ak godina mislim da će svakom biti jasno kako stoje stvari...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 01:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31527
No dobro onda sačekajmo 10 godina pa ćemo vidjeti.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

893 of 2558 - 34.91%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 01:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Rekao bi da mi kasnimo 20 godina u trendovima za Zapadom. Na dobro i na loše.

Prema tome neke stvari će doći ali kasnije. Tu nam je i prednost. Jer oni srljaju grlom u jagode, a mi vidimo što se događa unaprijed i možemo reagirati. Spriječiti neke stvari. Tu sam ohrabren reakcijama ljudi jer vidim da se kod nas nekad i dosta reži kad bi ti ljevičarski pajaci nešto uvodili. A ljudi znaju šta je od toga ispalo vani i ne žele da se to isto dogodi i kod nas.

Iako nažalost vidimo da politika pomalo klizi u tom smjeru.

Ali mi smo ipak mi. Dosta te patologije je i specifično za Anglo svijet ili Zapadnu Europu.

No nešto od toga će nam doći. Samo je pitanje u kojoj mjeri.

Zato ih treba pratiti. Da vidimo što rade, što nije dobro, pa da mi to ne radimo. Tu smo u prednosti.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 09:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
ikmandvaradtist je napisao/la:
I time, da! :yes

Osladilo im se da imaju potpunu Kontrolu... .


Pričaš notorne gluposti, dapače, notorno je obrnuto, ove mlađe su JOŠ VIŠE narajcane na jako muško. Pričaju jedno, u krevetu skroz drugo.

Plačljivci koji podržavaju "ženska prava i borbu" su redom frendzonirani.

To je prriodna selekcija, ali jadni mladi dječaci su medijskim ispiranjem mozgra i pogrešnim odgojem i stigmatizacijom muškosti navode na krvii put.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 20:37
Postovi: 5633
Reconquista je napisao/la:
Rekao bi da mi kasnimo 20 godina u trendovima za Zapadom. Na dobro i na loše.

Prema tome neke stvari će doći ali kasnije. Tu nam je i prednost. Jer oni srljaju grlom u jagode, a mi vidimo što se događa unaprijed i možemo reagirati. Spriječiti neke stvari. Tu sam ohrabren reakcijama ljudi jer vidim da se kod nas nekad i dosta reži kad bi ti ljevičarski pajaci nešto uvodili. A ljudi znaju šta je od toga ispalo vani i ne žele da se to isto dogodi i kod nas.

Iako nažalost vidimo da politika pomalo klizi u tom smjeru.

Ali mi smo ipak mi. Dosta te patologije je i specifično za Anglo svijet ili Zapadnu Europu.

No nešto od toga će nam doći. Samo je pitanje u kojoj mjeri.

Zato ih treba pratiti. Da vidimo što rade, što nije dobro, pa da mi to ne radimo. Tu smo u prednosti.


Daj neke pozitivne primjere, što je javnost do sad uspjela spriječiti ili bar odgoditi na koju godinu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 20:37
Postovi: 5633
Naša Kvačica je napisao/la:
ikmandvaradtist je napisao/la:


Čuo sam ja već takve Teorije. kao, "ženi je čak ZADATAK da uništi slabe muškarce" kako bi samo najjači produžili vrstu. Zvuči lepo i logično...

...ali jedna stvar obara tu Teoriju: one napadaju samo & isključivo jake muškarce (tužbe, podmetanja, uvrede, širenje zlih tračeva, zahtevi za otkazom itd, itd) dok slabe ne diraju i čak nagrađuju.


Čime ih nagrađuju? Seksom sigurno ne. :zubati


Seks je postao zaludan hobi, sebi dovoljan. Naciji bez dovoljno dice nema pomoći, dobivali redovito ili ne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 20:37
Postovi: 5633
Ovo mi je zanimljiv primjer koliko država, koja tobože garantira ženama nekakva visoka prava, u najelementarijem obliku ih zapravo krši.

Ženi nije dozvoljeno da svojim tijelom zaradi sebi novac, dakle da radi sa svojim tijelom što želi, naravno državi nikad nećete masovno ić vrištat: "my body - my choice!".

Patrijarhat je manje više sklonjen s dnevnog reda, sad ćeš mala moja vidjeti kako država trpa...

https://dunav.at/u-akciji-becke-policij ... 4-prijave/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
buenos aires je napisao/la:
Daj neke pozitivne primjere, što je javnost do sad uspjela spriječiti ili bar odgoditi na koju godinu?


Ne govorim o sprječavanju nego u svijesti naših ljudi koja postoji o stvarima koje se događaju. Za razliku od Zapadnjaka, ne idemo kao ovce na klanje. Oni tamo nisu bili ni svjesni šta će se dogoditi.

Ovdje ljudi danas razumiju šta ide pod "feminizam", transgenderizam, "migrante", "vladavinu prava", BLM, "policijsko nasilje" i "rasizam", "islamofobiju" Trumpa i Bidena. Dobra je stvar da su Hrvati dosta internacionalni, prate stanje i znaju što se događa na Zapadu.

Praemonitus praemunitus.

Hoće li biti dovoljno ostaje pitanje.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
NEOSTVARENA ŽELJA ZAKORAČILA U 50. GODINE
Mila Elegović iskreno progovorila: Kad sam htjela postati majka, bilo je prekasno

Na kraju smo se dotaknuli i majčinstva, što joj se nije ostvarilo premda joj je to bila želja.

– Htjela sam biti majka, ali bilo je za to prekasno. Međutim, mislim da je u mojem slučaju postojao razlog zašto nije došlo do toga. To vas uvijek boli jer nam je svima smisao i da produljimo život, koliko god to banalno zvučalo. Tisuću je razloga za smisao života, ali onaj osnovni jest da se život nastavi – zaključila je Mila.


https://www.24sata.hr/show/mila-elegovi ... -to-734941

Toga će biti više...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 20:37
Postovi: 5633
Reconquista je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:
Daj neke pozitivne primjere, što je javnost do sad uspjela spriječiti ili bar odgoditi na koju godinu?


Ne govorim o sprječavanju nego u svijesti naših ljudi koja postoji o stvarima koje se događaju. Za razliku od Zapadnjaka, ne idemo kao ovce na klanje. Oni tamo nisu bili ni svjesni šta će se dogoditi.

Ovdje ljudi danas razumiju šta ide pod "feminizam", transgenderizam, "migrante", "vladavinu prava", BLM, "policijsko nasilje" i "rasizam", "islamofobiju" Trumpa i Bidena. Dobra je stvar da su Hrvati dosta internacionalni, prate stanje i znaju što se događa na Zapadu.

Praemonitus praemunitus.

Hoće li biti dovoljno ostaje pitanje
.



Manta mi se, mislim da razumijem, vidim što se zbiva... to samo po sebi uopće ne mijenja stanje stvari.

Samo stara latinska: Acta, non verba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
buenos aires je napisao/la:
Manta mi se, mislim da razumijem, vidim što se zbiva... to samo po sebi uopće ne mijenja stanje stvari.

Samo stara latinska: Acta, non verba.


Naravno. Ali prvo moraš znati što se događa.

Puno ljudi to ne zna.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 20:37
Postovi: 5633
Reconquista je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:
Manta mi se, mislim da razumijem, vidim što se zbiva... to samo po sebi uopće ne mijenja stanje stvari.

Samo stara latinska: Acta, non verba.


Naravno. Ali prvo moraš znati što se događa.

Puno ljudi to ne zna.


Najebaćemo zajedno s tim ovcama, jer ovce su masa koja mijenja stvari na terenu.

To što svaki deseti razumije težinu situacije, mačku o rep.

A mislim da nije ni deseti, stoti možda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Pesimizam je unaprijed osuđen na propast. S tim ništa ne možeš. Tako da nema smisla. Radi u svom okruženju koliko možeš pa ćemo vidjet što će biti.

Ja sam red pillao x ljudi kod nas. Ljudi su razumni. Samo im treba pojasnit. Nije to sad ne znam šta ali ipak.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 pro 2020, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 20:37
Postovi: 5633
Reconquista je napisao/la:
Pesimizam je unaprijed osuđen na propast. S tim ništa ne možeš. Tako da nema smisla. Radi u svom okruženju koliko možeš pa ćemo vidjet što će biti.

Ja sam red pillao x ljudi kod nas. Ljudi su razumni. Samo im treba pojasnit. Nije to sad ne znam šta ali ipak.


Nemaju oni problem s pameću. Već sa cohones.

Nema ih za bilo kakve promjene.

Ako ti moraš na informativni portal da vidiš kad možeš vani na ulicu, zajebi educiranje.

Prespavali ste gradivo, djeco. Vrijeme je za zaključne ocjene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 26 pro 2020, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Možda ipak imamo Nadu... Niče je pisao o "oplemenjivanju kroz degeneraciju" :001_rolleyes :


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 08 sij 2021, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Demokratska većina uvodnu molitvu zaključila riječima Amen i A-woman!

U ime monoteističkog Boga, Brahme, znanog u mnogim vjerama pod raznim imenima, A-men i A-woman! Tim riječima demokratska većina zaključila je uvodnu molitvu na konstituiranju novog saziva američkog Kongresa, izazvavši porugu ne samo među republikancima, već širom kršćanskog svijeta. Iako je kongresniku Emmanuelu Cleaveru iz Missourija, inače metodističkom svećeniku, vjerojatno moralo biti jasno da riječ “amen” nema ama baš nikakve veze s rodovima ni rodnim ulogama, da u kršćanski i islamski svijet dolazi iz hebrejskog i aramejskog jezika, te da znači potvrdu u smislu “doista”, “tako je” ili “neka bude”, njemu se svidjela igra riječi pa je “amen” na silu utrpao u muški rod. A ako je riječ u muškom rodu, odmah je, naravno – sumnjiva!


https://narod.hr/svijet/ivan-hrstic-dem ... -i-a-woman



:klanjam

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 08 sij 2021, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 11 sij 2021, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Kindergarten teacher refuses to let boys play with Legos in the name of gender equality
slika

A kindergarten teacher in Washington state has decided not to let her boy students play with Legos in the classroom, while the girls are encouraged to use them.

Karen Keller, a teacher at Blakely Elementary in Bainbridge Island, Washington, has decided to engage in her own classroom experiment of sorts, attempting to achieve what she calls "gender equity."

Keller noticed that during the 40-minute free play time in the classroom, the boys naturally gravitated toward Legos, building blocks, and other STEM-related toys while the girls wanted to play with dolls and crayons.

"I just feel like we are still so far behind in promoting gender equity," Keller told the Bainbridge Island Review.

Worrying that the girls would be at a disadvantage later on in life, Keller was determined to make sure the girls in her classroom got their fair share — and then some — of toys linked to improving spatial and math skills. At first, she bought pink and purple Legos in an attempt to persuade the girls to play with them, but they still didn't show interest in the blocks.

Instead of letting it go, Keller kept at it. She was issued school grant money to use for brand new Lego Education Community Starter Kits, and she bought three of them for different classrooms at the school. She also decided to start a "girls only Legos club" to encourage the girls to play with the building blocks and keep the boys away from them.

Keller admitted she even goes so far as to lie to her boy students when they ask to play with Legos, telling them they'll get a turn later even though she has no intention of doing so.

"I always tell the boys, ‘You’re going to have a turn,' and I’m like, ‘Yeah, when hell freezes over’ in my head,” she said. “I tell them, ‘You’ll have a turn’ because I don’t want them to feel bad.”

"Boys get ongoing practice and girls are shut out of those activities, which just kills me. Until girls get it into their system that building is cool, building is ‘what I want to do,' I want to protect that." Keller added.

Keller isn't concerned with the backlash she will likely receive from parents, because she wholeheartedly believes she is doing what is fair and that her students understand that the term "fair" comes in different shapes and sizes for different people.

"Fair is getting what you need to succeed or to get better," she said.


https://www.theblaze.com/news/2017/01/3 ... r-equality

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 11 sij 2021, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16635
Reconquista je napisao/la:
Citat:
NEOSTVARENA ŽELJA ZAKORAČILA U 50. GODINE
Mila Elegović iskreno progovorila: Kad sam htjela postati majka, bilo je prekasno

Na kraju smo se dotaknuli i majčinstva, što joj se nije ostvarilo premda joj je to bila želja.

– Htjela sam biti majka, ali bilo je za to prekasno. Međutim, mislim da je u mojem slučaju postojao razlog zašto nije došlo do toga. To vas uvijek boli jer nam je svima smisao i da produljimo život, koliko god to banalno zvučalo. Tisuću je razloga za smisao života, ali onaj osnovni jest da se život nastavi – zaključila je Mila.


https://www.24sata.hr/show/mila-elegovi ... -to-734941

Toga će biti više...


...oko božićni dana na dobrojutro hrvatska neka mačka piva božićne pisme...pogledah malo bolje i pogodi ko..milla..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4757 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 191  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO