HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 23:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 18 kol 2019, 16:03 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
geni kameni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 18 kol 2019, 17:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30370
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
slika


Kakav strašan niz udaraca, tko bi ovo izdržao. Cormier si nema što zamjeriti. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 18 kol 2019, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Naša Kvačica je napisao/la:
Kakav strašan niz udaraca, tko bi ovo izdržao. Cormier si nema što zamjeriti. :zubati


Bome nema, pokazali su obojica nevjerojatnu izdržljivost. Mislim da su oborili rekord po broju primljenih značajnih udaraca, Cormier je Stipu do knockouta izadarao duplo više. Neki kažu da je druga runda najbolja runda u povijesti teške kategorije. Stipe je izgubio sve tri runde, jednu i dosta uvjerljivo. Preokrenuo je sve udarcima u tijelo, što se pokazalo kao Cormierova bolna točka. I onda je morao više spuštati ruke da se obrani, a to ne valja kad je sa Stipom u kavezu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 07 lis 2019, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Znam da više ni u UFC ne možeš suparnika udariti glavom, ali mi se nije tražio drugi topic za ovaj brilijantan knock-out u nekom metrou.


_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 08 lis 2019, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4988
Ministry of Sound je napisao/la:
Znam da više ni u UFC ne možeš suparnika udariti glavom, ali mi se nije tražio drugi topic za ovaj brilijantan knock-out u nekom metrou.



Ovo me podsjetilo na školu...neka starija ekipa se preseravala, pa sam im vikno ********, dobio sam ko ovaj lik, srećom cure me spasile od cipelarenja...

U svakom slučaju jadna država u kojoj te mogu ovako (pokušat) pljačkat pred hrpom ljudi...

btw,
Jeste gledali UFC 243: Izzy-Witthaker...

Dobar card, žao mi Robia, al nekako mislim da će se teško vratit na vrh. Ono s Romerom je bilo knap, a tek sad Paulo Costa "Latino lover" frajer je ubojica...reko je da bi mogo ubit Izzya u kavezu, al mi to uopće ne djeluje ko trash talk.
Frajer je ubojica, ako ste gledali Romero-Costa znate o čemu pričam...pregazit će Izzya ko brzi vlak...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 09 lis 2019, 00:30 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
inače samo zbog "ground and pound" ovo nikad neću smatrat sportom već odvratnim životinjskim iživljavanjem. znači nokautiraš protivnika, skočiš na njega i izmesariš mu facu dok ovaj leži i ne zna za sebe i nije se u stanju branit. i sve pet. kome treba podsjetnik neka pogleda šta je mirko napravio alexandru emilianenku. gadljivo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 09 lis 2019, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Ja bih volio gledati Mirko u najboljim godinama u modernom UFS, a i ne kažem kik-boxingu di uopće ne vidim ko mogao mu biti dostojan suparnik.(može Badr Hari al to malo ranije, kao i Semmi Šilt)

Ako nesto rećiti za lagane kategorije vage, ovdije mi je se sviđa Fergusson i Kolbi Kovington(zabavan lik, a ne loš borac). Habib je prijatelj za Cormjera i ovo samo jedan razlog zašto navijam za njegivih neprijatelja. Mislim Toni Fergusson je taj kojeg on stvarno pomalo boje se, al nazalost Habib i dalje bas moguće pobjedit će. (29-0)
Ka bih volio gledati kako će boriti se sa Kolbi, Nejtom Diasom, Horhe Masvidalom, Fergussonom, pa možga ponovno Konorom. Sve oni su opasni borci koji imaju dobru šansu protiv Habiba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 27 lis 2019, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4988
s one strane dinare je napisao/la:
inače samo zbog "ground and pound" ovo nikad neću smatrat sportom već odvratnim životinjskim iživljavanjem. znači nokautiraš protivnika, skočiš na njega i izmesariš mu facu dok ovaj leži i ne zna za sebe i nije se u stanju branit. i sve pet. kome treba podsjetnik neka pogleda šta je mirko napravio alexandru emilianenku. gadljivo.


Slažem se s tobom da UFC nije sport, po meni cijeli MMA i BOX također nisu sportovi, baš zbog tog cilja da ozljediš naneseš bol suparniku.
Za mene je to jednostavno natjecanje u borilačkim vještinama ili ti ga borba ili kako ga neki zovu slobodna borba.


BTW.
Jel gledo ko jučer UFC u Singapuru...bilo je solidno, jedino publika malo prepasivna...

Gane-Mayes
- baš dobra borba dva teškaša u usponu, inače Gane je sparing partner Francisa...

Maia-Askern
- odlična borba graplera i hrvača, neću vam kvarit užitak, ako niste još gledali...


Sljedeći vikend UFC kaos, borba za titulu BMF Diaz-Masvidal


_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 18 stu 2020, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Roberto Soldić iz Viteza u glavnoj borbi KSW eventa Poljska - Hrvatska razbio poljsku legendu Materlu.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 05 sij 2021, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Je li tu na forumu neko kačio videa ili sam iz dosade naletio na Youtube ?
Svi ti svjetski šampioni drevnih istočnih borilačkih vještina budu premlaćeni kad pristanu na tuču u ringu sa bokserom, ili ovima iz ove teme. Ne izdrže ni 30 sekundi.
Ne može se trenirati karate, kung-fu a da se noga i ruka zaustavljaju prije jakog udarca. Normalno da pojma nemaju šta je prava borba, samo neka šminka i poziranje.

Čuj udarac nogom u vrat iznad leđa bokseru koji je kao medvjed širok u ramenima. Ovaj ih dočeka kad dignu novu i razvali po nosu da više ne znaju gdje se nalaze.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 05 sij 2021, 20:26 
Offline

Pridružen/a: 10 tra 2019, 15:28
Postovi: 246
BBC je napisao/la:
Je li tu na forumu neko kačio videa ili sam iz dosade naletio na Youtube ?
Svi ti svjetski šampioni drevnih istočnih borilačkih vještina budu premlaćeni kad pristanu na tuču u ringu sa bokserom, ili ovima iz ove teme. Ne izdrže ni 30 sekundi.
Ne može se trenirati karate, kung-fu a da se noga i ruka zaustavljaju prije jakog udarca. Normalno da pojma nemaju šta je prava borba, samo neka šminka i poziranje.

Čuj udarac nogom u vrat iznad leđa bokseru koji je kao medvjed širok u ramenima. Ovaj ih dočeka kad dignu novu i razvali po nosu da više ne znaju gdje se nalaze.


Gledo sam klip na YT kinez mma borac i neki kung fu kinez. Ubio ga u 20 sekundi mma. Sto je i logicno. Kad malo bolje promatram karate kung fu, sve sa m sigurniji da to nije borilacki vec umjetnicki sport. Nesto kao balet na zapadu. Da se razumijemo, taj balet je 10 puta tezi za savladat nego postati mma borac. Isto tak i njihove balete (kung fu) je daleko teze savladati, ali nije to prava borba.

_________________
Izučavaći budalizma su budalisti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 06 sij 2021, 00:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
Anti-Zlobnjak je napisao/la:
Roberto Soldić iz Viteza u glavnoj borbi KSW eventa Poljska - Hrvatska razbio poljsku legendu Materlu.



slabo pratim borilačke sportove, tako da sam tek odnedavno saznao za ovog soldića letimično pogledavši njegovo gostovanje u podcast inkubatoru. nisam ni očekivao elokvenciju od lika koji se mlati po kavezima, ali brate vokabular mu se sastoji od jedva stotinu riječi. gledljivo valjda samo fanovima tih gladijatorskih priredbi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 07 svi 2023, 16:00 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2023, 14:28
Postovi: 560
Lokacija: Zapadna Hercegovina
Evo munđosi likuju nad Soldićevim porazom. Nema veze što se njihovi borci bore po lokalnim organizacijama poput FNC-a i Megdana.

_________________
Za gradžansku!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 08 svi 2023, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4988
Malo preduga pauza Soldića za ovaj level, trebo je uzet nekog slabijeg protivnika.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: UFC - MMA
PostPostano: 13 srp 2023, 14:54 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2023, 14:28
Postovi: 560
Lokacija: Zapadna Hercegovina
Miocic protiv Jonesa UFC295. Većina ljudi tipuje na Jonesa što je donekle i logično Jones je stvarno dobar. Ganea je završio u 2 minute. Ipak ja idem kontra i smatram da će Miočić pobjedit sudačkom odlukom. Što vi mislite?

_________________
Za gradžansku!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO