HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 17:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8219 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 329  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 01:17
Postovi: 1489
Bobovac je napisao/la:
Točno. Kada čovjek vidi kakav je sve okot protiv Trumpa - možda prvog i jedinog US predsjednika koji Hrvatima nije ništa loše učinio. I inače kada se pogleda sva ona najveća ljudska bijeda i šljam, najveći i najbeskrupulozniji kurvini sinovi od Kalesije do Washingtona i u pravilu listom naši neprijatelji i dušmani (ali nevezano za to)... e onda, doista tko može stati na istu stranu sa njima a protiv Donalda. I da je Trump 100x gori nego što jeste opet bi bio bolji od njih.

Što su to napravili "vječni neprijatelji"?
Mora netko ovdje braniti i establishment :nanana , previše jednoumlja :p.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Sa upadom u parlament nisi nista postigli samo kontraefekt nacinili si jos vise stete.
Ali bas bas nista nisu postigli.
Vecina kojih uhvate preko kamera i slika ici ce optužnica za njih za narusavanje reda i mira, i nanosenje stete.
Dosta njih je vec banirano na drustvenim mrezama ukljucujuci i predsjednika za kojeg se pominje i opoziv.
Bas bezvezna akcija upada u senat koda su je vodili skori i i hspovci u Hrvatskoj ili sa foruma weasel i divizija, ili u hb hdz mostar.
Steta neprijatelju 0 posto, steta sebi 70 posto.
Apsolutna nesposobnost.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Ovaj se gotovo poceo kriviti kad su mu pokucali i pitali ga zasto je usao u parlament.
Novinari ga locirali u roku keks


_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
Kad vidim stanje američke politike i medija dođe mi da poljubim Plenkovića u dupe.
Crnci su im spalili pola države na pola godine i sad im je glavni problem ovaj desetominutni upad u zgradu kongresa. Još se i klanjaju onima što im uništavaju državu i glasaju za njih na izborima. Retardi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 21:26
Postovi: 1803
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Kad vidim stanje američke politike i medija dođe mi da poljubim Plenkovića u dupe.
Crnci su im spalili pola države na pola godine i sad im je glavni problem ovaj desetominutni upad u zgradu kongresa. Još se i klanjaju onima što im uništavaju državu i glasaju za njih na izborima. Retardi.


Mi smo mila majka koliko slobode imamo... Oni ne smiju ni zucnuti, odmah im zalijepe etikete. Frendica od prijatelja, radi u Arizoni 45 godina stara, solo. Slavili i pili kad je Biden pobjedio. Bila u Hrvatskoj na odmoru, ne zna ništa skuhat, neuredna, samo akademski poslovi i sl... Pazio je što govori da ne bi nešto pred njom rekao pozitivno o Trumpu...

Tamo je autocenzura, samokažnjavanje na najvećom nivou a ona sa Balkana..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25565
Lokacija: Heartbreak Hotel
Sjetih se još nečega glede sinoćnjeg "Otvoreno". Lik mrtav hladan, kao dokaz nedemokratičnosti u US navodi primjer da su neke države, zamislite vi tog totalitarizma, uvele propis da se glasovanju može pristupiti samo uz neki osobni dokument kojim će dokazati svoj identitet. I onda lije krokodilske suze kako to znači da sirotinja koja gladuje mora platitu produžetak vozačke da bi glasovala.

Nisam mogao vjerovati kada sam čuo.

Ministar Radman je cijelo vrijeme izgledao kao da će pprasnuti u smijeh, u stilu: - "Svi znaju da mi ovdje samo seremo ko foke ali jbg."

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44030
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Fenomenalna je vijest ovo osvajanje Senata od strane Demokrata. Sad imaju slobodan protok zakona kroz House i Senat barem dvije godine što praktički garantira fokus na domaće zakonodavstvo i "reforme" dok mogu. Nema ništa opasnije od predsjednika kojem se blokiraju zakonu - onda vanjska politika uzima primat jer je to jedino polje gdje predsjednik ima diktatorske ovlasti da radi kako mu se ćefne. Tako je otprilike i bilo Trumpu zadnje dvije godine, pa se posvetio Kini i tričarijama poput Kosova i Srbije.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 14:10 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 19:32
Postovi: 891
Bobovac je napisao/la:
Sjetih se još nečega glede sinoćnjeg "Otvoreno". Lik mrtav hladan, kao dokaz nedemokratičnosti u US navodi primjer da su neke države, zamislite vi tog totalitarizma, uvele propis da se glasovanju može pristupiti samo uz neki osobni dokument kojim će dokazati svoj identitet. I onda lije krokodilske suze kako to znači da sirotinja koja gladuje mora platitu produžetak vozačke da bi glasovala.

Nisam mogao vjerovati kada sam čuo.

Ministar Radman je cijelo vrijeme izgledao kao da će pprasnuti u smijeh, u stilu: - "Svi znaju da mi ovdje samo seremo ko foke ali jbg."

Jel to izjavio neki perecijanski politički analitičar?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
tucepi je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Kad vidim stanje američke politike i medija dođe mi da poljubim Plenkovića u dupe.
Crnci su im spalili pola države na pola godine i sad im je glavni problem ovaj desetominutni upad u zgradu kongresa. Još se i klanjaju onima što im uništavaju državu i glasaju za njih na izborima. Retardi.


Mi smo mila majka koliko slobode imamo... Oni ne smiju ni zucnuti, odmah im zalijepe etikete. Frendica od prijatelja, radi u Arizoni 45 godina stara, solo. Slavili i pili kad je Biden pobjedio. Bila u Hrvatskoj na odmoru, ne zna ništa skuhat, neuredna, samo akademski poslovi i sl... Pazio je što govori da ne bi nešto pred njom rekao pozitivno o Trumpu...

Tamo je autocenzura, samokažnjavanje na najvećom nivou a ona sa Balkana..

Ona dosla kod njega u goste, a on pazio sta ce reci
Lol

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5500
Imo je i Trump i Senat i Kongres prve dvje godine na papiru, al de facto mu je jako malo toga prošlo (koristio je većinom izvršne ovlast predsjednika) osim vojske, vidit ćemo dal će svi senatori podržat Bidena il će morat grabit u rep.

Al činjenica koju ću ponovit nije Trump stvorio ove MAGA ljude, oni su stvorili njega, a on ih je organiziro u pokret i poveo....mislim da to ljudi zaboravljaju, odlaskom Trump-a na neko vrijeme ili za stalno, neće ovi MAGA ljudi nestat...nego će samo otić u ilegalu, a to znači da će bit sranja u USA...

Ova slika simbolički dočarava šta se upravo dogodilo i kakav teror ih čeka u USA

slika

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 kol 2020, 21:26
Postovi: 1803
POL_GASOL je napisao/la:
tucepi je napisao/la:

Mi smo mila majka koliko slobode imamo... Oni ne smiju ni zucnuti, odmah im zalijepe etikete. Frendica od prijatelja, radi u Arizoni 45 godina stara, solo. Slavili i pili kad je Biden pobjedio. Bila u Hrvatskoj na odmoru, ne zna ništa skuhat, neuredna, samo akademski poslovi i sl... Pazio je što govori da ne bi nešto pred njom rekao pozitivno o Trumpu...

Tamo je autocenzura, samokažnjavanje na najvećom nivou a ona sa Balkana..

Ona dosla kod njega u goste, a on pazio sta ce reci
Lol


A gle njemu je bilo svejedno :)
Vidio je priliku za umočiti, i umočio je :):)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 pro 2020, 03:45
Postovi: 210
Koliko ja mogu primjetiti, problem je što bijelci u Americi na crnce i djelomično latinose gledaju kao što mi ovdje na Balkanu gledamo na Rome (i eventualno Albance/Muslimane).

Uz napomenu da se njihovi "Romi" ne ponašaju ništa bolje od naših, te da se usto približavaju većini u državi, znači preko 50% (a demografski, brojem rođenih su ih već prešišali).


I sad tu postoje dva pristupa tome ajmo uvjetno reći "problemu".

Prvi, takozvani "demokratski pristup" po principu bjelačkog samokažnjavanja i spuštanja na "romski nivo", gdje se onda priča o "white privilege", dopušta da te "romi" ponižavaju kao što su neki robovlasnici to činili crncima na jugu prije neznam, 200 godina, i slično, gdje se svojevoljno želi degradirati vlastita zajednica kako se oni iz suprotna tabora valjda nebi osjećali ugroženima od "društveno dominantnih" bjelaca.

I drugi, takozvani "republikanski pristup", koji doživljava osudu od stane mass medija kontroliranih od strane demokrata, gdje se bijeli Amerikanci ne žele spuštati na "romski nivo", nego se bore za svoje dostojanstvo, da tako kažem, znači žele da "romi" dođu na njihov nivo društveno-kulturnog razvoja, a ne obratno, i nipošto ne žele pristati na tu medijski uvjetovanu, prisilnu degradaciju njihova vlastita društva.


Uglavnom, zajebana situacija, i neznam kako bih se osjećao kao zdravomisleća osoba bijele boje kože u jednom takvom društvu, pod tolikim medijskim terorom (ne samo u SAD-u, nego i u zapadnoj Europi, od Austrije i Njemačke, pa sve do Švedske, Francuske i Britanije), gdje se od domicilne populacije očekuje da degradiraju vlastite životne i društvene vrijednosti, te da se prilagode posvemašnje zaostalim migrantima i manjinskim zajednicama, a ako to odbiješ učiniti, onda si automatski svrstan u kategoriju fašista i šovinista.

Evo za primjer, i sami muslimani, naši mili Bošnjaci koji su tokom 20.stoljeća dostigli određeni, nešto viši društveno-kulturni nivo, se susreću sa ovakvim dilemama tokom ove migrantske krize, gdje su prisiljeni na primitak i suživot sa društveno znatno zaostalijom "islamskom braćom" sa Bliskog istoka, te im nije nimalo lijepo sa njima.

_________________
Prvo sapun, onda parfem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 14:59 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Brane je napisao/la:

slika


Problem ove žene na podu je što drži krivu zastavu, zbog te zastave je na podu, ta zastava ju tuče.

To američki desničari već dugo ne shvaćaju, ne shvaćaj uda je amerikanizam nužno doveo do ovga sada.

Amerikanizam je ideja države bez povijesti, bez identiteta. To je moral odovesti do ovoga.

Tih ljudi mi je dijelom žao, ali dijelom i nije, jer ne shvaćaju uzrok svog problema. Kad se jave masovni separatistički pokreti umjesto MAGA, onda ću ih žaliti.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Krilnik je napisao/la:
Koliko ja mogu primjetiti, problem je što bijelci u Americi na crnce i djelomično latinose gledaju kao što mi ovdje na Balkanu gledamo na Rome (i eventualno Albance/Muslimane).

Uz napomenu da se njihovi "Romi" ne ponašaju ništa bolje od naših, te da se usto približavaju većini u državi, znači preko 50% (a demografski, brojem rođenih su ih već prešišali).


I sad tu postoje dva pristupa tome ajmo uvjetno reći "problemu".

Prvi, takozvani "demokratski pristup" po principu bjelačkog samokažnjavanja i spuštanja na "romski nivo", gdje se onda priča o "white privilege", dopušta da te "romi" ponižavaju kao što su neki robovlasnici to činili crncima na jugu prije neznam, 200 godina, i slično, gdje se svojevoljno želi degradirati vlastita zajednica kako se oni iz suprotna tabora valjda nebi osjećali ugroženima od "društveno dominantnih" bjelaca.

I drugi, takozvani "republikanski pristup", koji doživljava osudu od stane mass medija kontroliranih od strane demokrata, gdje se bijeli Amerikanci ne žele spuštati na "romski nivo", nego se bore za svoje dostojanstvo, da tako kažem, znači žele da "romi" dođu na njihov nivo društveno-kulturnog razvoja, a ne obratno, i nipošto ne žele pristati na tu medijski uvjetovanu, prisilnu degradaciju njihova vlastita društva.

Promasio si sve, nista nisi pogodio.
Probaj opet, ali u 2 kratke recenice. ne esej.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
POL_GASOL je napisao/la:


Napokon izašao iz ormara.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
KRALJEVA KRITIKA
LEBRON JAMES: ‘ŽIVIMO U DVIJE AMERIKE! SVE ŠTO SE DOGODILO IZRAVNO JE POVEZANO S PREDSJEDNIKOM TRUMPOM‘
‘Svi znamo što bi se dogodilo da se netko od mojih i približio Kapitolu, kamoli da je upao u urede‘


https://sportske.zabranjeni.url/sn/kosarka ... m-15041393

Debili iz SN...

Kad ovako prenose u Sportskim novostima, ona Mirna Zidarić propovijeda svako malo u HRT Sport...šta se mi čudimo...

Tuke i gusani...

Ti novinari zaista ispadaju s posebnim potrebama.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44030
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
BBC je napisao/la:
POL_GASOL je napisao/la:


Napokon izašao iz ormara.


Zuck je pod ogromnim pritiscima i napadima zadnjih godinu-dvije (vrlo direktno i neuvijeno od Soroša i Hillary), jer je imao najmanje cenzure, a na FB su sadržajem dominirali desni sadržaji i aktivisti. On se ukopao u obranu tih nekih principa (a i dominantnog dijela svojih fanova), jer je nekako od svih tech magova najviše "autist" i najslabije registrira suptilne prijetnje.

S obzirom da dolazi nova administracija koja mu može zagorčati život, napravio je jedini racionalan potez.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25565
Lokacija: Heartbreak Hotel
Orion je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Sjetih se još nečega glede sinoćnjeg "Otvoreno". Lik mrtav hladan, kao dokaz nedemokratičnosti u US navodi primjer da su neke države, zamislite vi tog totalitarizma, uvele propis da se glasovanju može pristupiti samo uz neki osobni dokument kojim će dokazati svoj identitet. I onda lije krokodilske suze kako to znači da sirotinja koja gladuje mora platitu produžetak vozačke da bi glasovala.

Nisam mogao vjerovati kada sam čuo.

Ministar Radman je cijelo vrijeme izgledao kao da će pprasnuti u smijeh, u stilu: - "Svi znaju da mi ovdje samo seremo ko foke ali jbg."

Jel to izjavio neki perecijanski politički analitičar?


Na 22:30


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Gadljivo na HRT gledat sve te "strućnjake" i "analitičare". Odmah prebacim kanal, nemam živaca. Nek svojoj materi seru.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Bobovac je napisao/la:
Orion je napisao/la:
Jel to izjavio neki perecijanski politički analitičar?


Na 22:30



Vlatko Cvrtila, retard. Ono što je u Hrvatskoj normalno, iskaznica da dokažeš identitet pri glasanju mu je u Americi zastrašivanje birača.

Dva Jugosa Grdešić i Jakovina koji imaju uvijek jugo globalističke talking points i još jedan hrvatski retard Tihomir Vinković.

Jad i bijeda. Slika javne rasprave u Hrvatskoj...

Zbilja se ne isplati gledat.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Koliko god je dobro što će u te dvije godine pokušati progurati neke svoje agende poput stroze kontrole oruzja socijale i zdravstva toliko je lose sto ce cijelu drzavu okrenuti u jednom losem po nas smjeru.
Za nas je najbolje da vode aktivnu borbu 0/24 u kongresu i da se ostave realpolitike.

Sad kad mogu što ih je volja dat će gas do daske.

2022 je blizu a sa čitavim državnim aparatom u svojim rukama bit ce im lakse pomoci mujagama ako se za to odluce. Nadajmo se samo da su švabe zabetonirale svoju poziciju u obliku VP.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U te emisije dolaze sami luzeri i to je logično. Prave te emisije isti dan kad se frka dogodi. Niko od normalnih ljudi neće dozvoliti da se ponižava i pristati da dolazi u njihov studio sa pozivnicom starom tek par sati. Osim tih luzera. Oni kupe sa ulice šta se da pokupiti.

To je skroz kriv pristup Live emisijama. Praviti "analize" isti dan kad se nešto golemo dogodi. Kao da prate Lady Diana po Monaku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44030
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:59 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 18:11
Postovi: 1572
Reconquista je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:

Na 22:30



Vlatko Cvrtila, retard. Ono što je u Hrvatskoj normalno, iskaznica da dokažeš identitet pri glasanju mu je u Americi zastrašivanje birača.

Dva Jugosa Grdešić i Jakovina koji imaju uvijek jugo globalističke talking points i još jedan hrvatski retard Tihomir Vinković.

Jad i bijeda. Slika javne rasprave u Hrvatskoj...

Zbilja se ne isplati gledat.

:sega
Ovdje kod nas su čak po rukama sipali nekakvu tekućinu koja onemogućava dvostruko pravo glasa, uz predočenje osobne iskaznice naravno. Za Cvtrilu je izgleda sasvim normalno pojaviti se na nekoliko birališta i na jednom se predstaviti kao Marko Matković, drugom Pera Perić, trećem Zekoslav Mrkva itd. i to iz razloga jer si siromašan i ne možeš platiti identifikacijski dokument. Kakav jeftin pokušaj manipulacije navodno "ozbiljnog analitičara".

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 sij 2021, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Prvo sam mislio Iran. Luda vijest. Trump je sam kriv za to sranje jer mu vanjska politika bila ista kao i svim drugim predsjednicima. Nije htio bombama (neovisno o ovom atentatu) jer mu se gadi krv ali i od sankcija umire na tisuće i stotine tisuća ljudi. Ljudi u Venecueli i Iranu ne mgu sebi lijekove kupiti.

Citat:
Irak raspisao tjeralicu za Donaldom Trumpom

Iračko pravosuđe u četvrtak je izdalo nalog za uhićenjem odlazećeg predsjednika SAD-a Donalda Trumpa zbog umiješanosti u atentat na generala Qassema Soleimanija i zamjenika zapovjednika šiitskih snaga Hashda al-Shaabi Abu Mahdi al-Muhandisa.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8219 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 329  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO