HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 11:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8219 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 329  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 20 sij 2021, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
HRT je čitavu stvar odkonjušario od početka do kraja, jednoumlje i na RTL-u i Novoj. Nema niti jedne osobe koja bi bila barem Trump neutral. Svi kritiziraju po partijskoj direktivi. Raduju se "velikom prijatelju" Europe....

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 20 sij 2021, 23:38 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
Vrhunski trol upis s forum.hr-a:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1232015&page=27

Nedavno sam preko veze uspio uci u jednu NVO i zbog toga mi vise nije potrebno raditi, pa sam dao otkaz.
Nadam se da ce pobjedom Bajdena biti vise novaca za nase udruge i da ce Soros biti siroke ruke. Mada me ranije nije previse zanimalo Biden ili Turmp... Sad sam za Bidena bez obzira sto neki govore da je to izvinite na izrazu "stara pedofilcina". Ma neka je bilo sto, glavno je da sam ja dobio ured, da ne moram vise u tvornici raditi za pisljivih 900 Eura. Ako mu se bombardira Sirju, Libiju, Afganistan... Srbiju i Čačak... neka udara. Uvijek sam bio covjek sa karakterom, covjek sa principima preko koje nebi mrtav isao. Ali kako vrijeme ide vidim da od tog mog postenog karaktera i humanistickih principa nema kruva. Zato sam odlucio da i ja postanem podguzna muva, odnosno sluga bjelosvjetskih zavjerenika, sotonista koji unistavaju mir i ljudske zivote na planeti i postao njihov placenik.

Sad imam kancelarijicu... 2000 eura primanja za nerad.
Kakva cast, humanizam, karakter... vise volim kancelarijicu i lazne diplome sto ce mi sad nabaviti, a obecali su i putovanja, zderanje po hotelima, bijelo u velikim kolicinama... A vi bezmozgna marvo i kasto glupih izjelica radite da bi prezivjeli.
Bolje je biti bezkicmenjak, sluga krupnom kapitalu, nego biti posten.
Meni je da to shvatim trebalo 41 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 20 sij 2021, 23:40 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
Nema ništa odvratnije od NVO štakora, sumnjam da ijedan normalan čovjek može podržavati Bidena i administraciju koja je stvorila ISIL, uništila cijeli BI


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 20 sij 2021, 23:50 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Kaftanzoglio je napisao/la:
Što je sport nego moderna degeneracija, koliko bi onih američkih kljusina od 2 metra i 120 kila u NHL, NFL I ne znam koji L moglo izgraditi cesta I pruga da im je podijeliti lopate umjesto da trče za loptom.


Sporta je uvijek bilo, odakle dolaze Olimpijske Igre?

Citat Sokrata:

Citat:
No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.


Prije nego što su kod nas došli moderni sportovi imali smo kamena s ramena, skok u dalj, hrvanje, sprint/trčanje, i tomu slične stvari koje su vrijeme i okolnosti dozvoljavale. Uglavnom toga je uvijek bilo, igra, druženje, natjecanje, razvoj tijela i duha, sve jako pozitivne stvari.

Zvati sport modernom degeneracijom je van svakog zdravog razuma. Prije svega s modernim sjedilačkim načinom života bavljenje sportom je nužno zbog zdravlja.

Ali zanimljivo da ti koji se na drugoj temi rugaš selu i seoskom načinu života ovdje se pozivaš na kramp, lopate i koristan rad. Sad ću ja tebi dati isti odgovor, moderno društvo je prevazišlo te primitivne stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 20 sij 2021, 23:53 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
bobanovski je napisao/la:
Vrhunski trol upis s forum.hr-a:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1232015&page=27

Nedavno sam preko veze uspio uci u jednu NVO i zbog toga mi vise nije potrebno raditi, pa sam dao otkaz.
Nadam se da ce pobjedom Bajdena biti vise novaca za nase udruge i da ce Soros biti siroke ruke. Mada me ranije nije previse zanimalo Biden ili Turmp... Sad sam za Bidena bez obzira sto neki govore da je to izvinite na izrazu "stara pedofilcina". Ma neka je bilo sto, glavno je da sam ja dobio ured, da ne moram vise u tvornici raditi za pisljivih 900 Eura. Ako mu se bombardira Sirju, Libiju, Afganistan... Srbiju i Čačak... neka udara. Uvijek sam bio covjek sa karakterom, covjek sa principima preko koje nebi mrtav isao. Ali kako vrijeme ide vidim da od tog mog postenog karaktera i humanistickih principa nema kruva. Zato sam odlucio da i ja postanem podguzna muva, odnosno sluga bjelosvjetskih zavjerenika, sotonista koji unistavaju mir i ljudske zivote na planeti i postao njihov placenik.

Sad imam kancelarijicu... 2000 eura primanja za nerad.
Kakva cast, humanizam, karakter... vise volim kancelarijicu i lazne diplome sto ce mi sad nabaviti, a obecali su i putovanja, zderanje po hotelima, bijelo u velikim kolicinama... A vi bezmozgna marvo i kasto glupih izjelica radite da bi prezivjeli.
Bolje je biti bezkicmenjak, sluga krupnom kapitalu, nego biti posten.
Meni je da to shvatim trebalo 41 godina.


:D . Dobar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25560
Lokacija: Heartbreak Hotel
I tako, Sotona se ustoličio. Dan prvi.

Sa vjerom u Boga i Isusom u srcu izdržati ćemo.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:31 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 19:32
Postovi: 891
BBC je napisao/la:
slika

Ima i slučajeva gdje su zatvorenici "promijenili spol" u muškom zatvoru, pa dobili premještaj u ženski.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28900
Citat:
Kolinda o Bidenu: Amerika će zbog BiH imati posebne zahtjeve za Hrvatsku

Urednica vanjske politike Dnevnika Nove TV Ivana Petrović pitala je bivšu hrvatsku predsjednicu kakav će biti Bidenov odnos prema Bosni i Hercegovini.

“... Od Hrvatske će se očekivati puno više nego ikada do sada, nego u vrijeme mandata Clintona i Obame. Biden će zahtijevati od Hrvatske prijedlog rješenja u poboljšavanju odnosa”, odgovorila je ona.


_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Bobovac je napisao/la:
I tako, Sotona se ustoličio. Dan prvi.


Još samo 1827 dana.... :zubati

#Trump2024

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:35 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 09:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
weasel je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
I tako, Sotona se ustoličio. Dan prvi.


Još samo 1827 dana.... :zubati

#Trump2024


Mislim da nema sanse za to, Hispanjolske i crnacke populacije samo rastu iz dana u dan. Nece desnicari vise nikad doci na vlast tu.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28900

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10366
Lokacija: Banja Luka
Bobovac je napisao/la:
I tako, Sotona se ustoličio. Dan prvi.

Sa vjerom u Boga i Isusom u srcu izdržati ćemo.


Ni prvi , ni poslednji put .
Bivalo ih je kroz istoriju i do sada , baš ko i pandemija .

Malo usložnjava , što su ovaj put došli zajedno :zubati

PS.
Gledam razdragane komšije Muslimane , potpuno nesvjesne da će jednom ove LPPS-ovce teško proklinjati .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Jussi je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Još samo 1827 dana.... :zubati

#Trump2024


Mislim da nema sanse za to, Hispanjolske i crnacke populacije samo rastu iz dana u dan. Nece desnicari vise nikad doci na vlast tu.

Tko kaže da će biti predsjednik SAD-a, napravit će se pozicija za njega, evo se Texas već nudi. :zubati

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25560
Lokacija: Heartbreak Hotel
novem je napisao/la:


Ovo ono kao kad su Dubrovčani čestitali Turcima pobjedu u Mohačkoj bitci. ;)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 00:51 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 16:26
Postovi: 7774
Dobro, realno mislim da mu je zadnji čestitao

btw pogledajte replike muslimana





Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 01:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ovaj pogled koji mu je uputila koleginica sve govori :zubati :


slika


"Pol je samo društveni Konstrukt":


slika


slika


slika


Iz mog malog iskustva: Rukomet i Ragbi su brutalne igre, budeš sav u masnicama... sad zamislite kako prođu ove sirotice protiv njega, 40 kg težeg i duplo snažnijeg... :ucelo


"iluzije puno bole!" :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 01:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Robbie MO je napisao/la:
Josipa Lisac na aparatima



Wrong!

Citat:
Josipu Lisac izvedba himne Lady Gage na inauguraciji nije impresionirala

“Ne bih ja nikoga učila, ona je svoja i zna. Ja samo mogu pokazati sebe. Gaga je bila obučena u crno-crveno, isto kao i ja. Ja sam još imala crveni šešir i zbog toga sam bila podložna kritikama ljudi koja možda to ne razumiju. Moram vam reći da je Lady Gaga u svojoj interpretaciji isto dodala improvizaciju van teme”, kazala je Josipa Lisac i dodala da je Gagina izvedba nije impresionirala.

“Nije Lady Gaga tako strašna pjevačica. Dosad sam čula puno američkih pjevača koji su himnu izveli na svoj način. U tome i je poanta. Mislim da je Gaga to izvela prosječno. Ona je dosta jednostavna u svom glazbenom izričaju. Ne bih imala ništa za ni protiv, izvela je onako kako ona to izvodi”, dodala je i izdvojila neke koji su to puno bolje radili.

“Mislim da je Beyonce to izvela puno bolje i senzibilnije na Obaminoj inauguraciji, onako više kao ona. Meni je jedna od najljepše izvedenih himni ona od Marvina Gayea 1983. godine, a unazad posljednjih godina također je bilo puno dobrih verzija.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 03:09 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 19:32
Postovi: 891
Jussi je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Još samo 1827 dana.... :zubati

#Trump2024


Mislim da nema sanse za to, Hispanjolske i crnacke populacije samo rastu iz dana u dan. Nece desnicari vise nikad doci na vlast tu.

Bingo. Biden je najavio da će 11 milijuna ilegalcima omogućiti držanstvaljnstvo. Od tog broja barem će 80% glasati za Demokrate. Ovo je Game over za Repse. Tu i tamo će imati neke uspjehe na lokalnoj razini, međutim neće nikada više imati predsjednika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 03:11 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 19:32
Postovi: 891
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ovaj pogled koji mu je uputila koleginica sve govori :zubati :


slika


"Pol je samo društveni Konstrukt":


slika


slika


slika


Iz mog malog iskustva: Rukomet i Ragbi su brutalne igre, budeš sav u masnicama... sad zamislite kako prođu ove sirotice protiv njega, 40 kg težeg i duplo snažnijeg... :ucelo


"iluzije puno bole!" :zubati

Zamisli kako to izgleda u svlačionici. Jel one njega toleriraju tamo? Jel njima neugodno kada imaju muškarca koji se s njima tamo presvlači?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 08:58 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jussi je napisao/la:

Mislim da nema sanse za to, Hispanjolske i crnacke populacije samo rastu iz dana u dan. Nece desnicari vise nikad doci na vlast tu.


Treba ipak istaknuti da je na zadnjim izborima Trump povećao svoj udio kod jednih i drugih. Jedini koji su u manjem postotku glasali za njega su bijeli penzioneri.

No mišljenja sam da će amnestija na jedn o15 godina uklnit desničare s vlasti.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 09:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
franzetitts je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ovi na HRT kao Milka Babović kad komentira umjetničko klizanje, ne inauguraciju. Ta razina bečkog konjušarstva je gadljiva.


Koliko god oni da konjusarili, ne mogu konjusariti kao Nijemci. Koji god kanal da upalis stid te bude kolicine ljigavosti.


Apsolutno ti vjerujem, ako nisam gledao.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bobovac je napisao/la:
I tako, Sotona se ustoličio. Dan prvi.

Sa vjerom u Boga i Isusom u srcu izdržati ćemo.


Pojma ti nemaš koja će to zabava biti. Biden nema nimalo šanse da ispuni sve zahtjeve svojih "lijevih" radikala manijaka. Jer ih nemoguće ispuniti. Konstantno će biti nezadovoljni sa njim.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 09:20 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4017
Planina je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Što je sport nego moderna degeneracija, koliko bi onih američkih kljusina od 2 metra i 120 kila u NHL, NFL I ne znam koji L moglo izgraditi cesta I pruga da im je podijeliti lopate umjesto da trče za loptom.


Sporta je uvijek bilo, odakle dolaze Olimpijske Igre?

Citat Sokrata:

Citat:
No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.


Prije nego što su kod nas došli moderni sportovi imali smo kamena s ramena, skok u dalj, hrvanje, sprint/trčanje, i tomu slične stvari koje su vrijeme i okolnosti dozvoljavale. Uglavnom toga je uvijek bilo, igra, druženje, natjecanje, razvoj tijela i duha, sve jako pozitivne stvari.

Zvati sport modernom degeneracijom je van svakog zdravog razuma. Prije svega s modernim sjedilačkim načinom života bavljenje sportom je nužno zbog zdravlja.

Ali zanimljivo da ti koji se na drugoj temi rugaš selu i seoskom načinu života ovdje se pozivaš na kramp, lopate i koristan rad. Sad ću ja tebi dati isti odgovor, moderno društvo je prevazišlo te primitivne stvari.


Gdje sam se rugao selu i seoskom životu?

Bilo je tih seoskih igara kako kažeš, ali daleko je to od sporta. Moj pradjed je radio puteve kroz planinu, probijao živi kamen a onda su u pauzi bacali kamena s ramena. Nije mu to bilo osnovno zanimanje. Da je netko 3 puta dnevno išao samo trenirati kamena s ramena i ništa drugo radio osim toga, otac bi ga istjerao iz kuće a seoske babe bi na sastanku zaključile da je nečastivi ušao u njega i jadna mu majka.

Danas se razvijene zemlje kao USA I ostale hvale medaljama i sportašima gdje su im angažirane tisuće mladih u punoj snazi a kad treba graditi ceste i pruge onda nemaju radnika nego trebaju migrante.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 01:17
Postovi: 1489
Možete li prestati spamati o transevima na temi s kojom nema veze?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 21 sij 2021, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zašto ti smetaju ?

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8219 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 329  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO