HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 19:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 16 vel 2021, 22:26 
Offline

Pridružen/a: 22 pro 2020, 08:59
Postovi: 449
3AJE6 je napisao/la:
Jesu ko kurve pred penziju, nema ko ih ne šamara.
Još ih samo đačke ekskurzije iz Maribora i Celja nisu genocidisale :neznam



Ovi napali trudnu zenu a on o tome da se time "Bosnjaci samaraju"..


Rika, koliko je uvjerljiv taj izvor koji si postavio? Ta Crna hronika. Meni se cini kao bulevar magazin iz Srbije tipa Informer. Ne kazem da nije istina, ali bih volio vidjeti i neki drugi link.

_________________
fakofbolan


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 16 vel 2021, 22:27 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4926
Seksi Džaferovi puleni će naučit domaće Mukije pravoj toleranciji i multietnićariji. Ostao je brisani prostor. Hrvata i Srba više nema na 23%.

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 16 vel 2021, 22:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15763
NASTAVLJAJU SE INCIDENTI U SARAJEVU: DVIJE OSOBE POVRIJEĐENE, PRIVEDEN MIGRANT

https://crna-hronika.info/nastavljaju-s ... ant/214578

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 16 vel 2021, 22:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15763
franzetitts je napisao/la:
3AJE6 je napisao/la:
Jesu ko kurve pred penziju, nema ko ih ne šamara.
Još ih samo đačke ekskurzije iz Maribora i Celja nisu genocidisale :neznam



Ovi napali trudnu zenu a on o tome da se time "Bosnjaci samaraju"..


Rika, koliko je uvjerljiv taj izvor koji si postavio? Ta Crna hronika. Meni se cini kao bulevar magazin iz Srbije tipa Informer. Ne kazem da nije istina, ali bih volio vidjeti i neki drugi link.


Uvjerljiv je dovoljno. Inače znaju prodavat i srceparajuče bajke o jadnim i gladnim migrantima kojima je hladno

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 16 vel 2021, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 18:26
Postovi: 5219
franzetitts je napisao/la:


Ovi napali trudnu zenu a on o tome da se time "Bosnjaci samaraju"..


tim gore...zar kraj gazija

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 17 vel 2021, 00:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
franzetitts je napisao/la:
Ovi napali trudnu zenu a on o tome da se time "Bosnjaci samaraju"..

Zato vi mujage volite svatove napadat.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 19 vel 2021, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovi majmuni će muslimane voditi u ratu. Jadna im crna majka.

Cikotić obišao kamp Lipa: Migrantska kriza ide u pravom smjeru

Citat:
"Evidentan je napredak u posljednje vrijeme, krenuvši od poboljšanja uslova ovdje u kampu Lipa, pa do niza drugih realiziranih aktivnosti. Taj kurs koji smo zauzeli u zadnjih nekoliko mjeseci ima puno razumijevanje i podršku Evropske unije i to je ono što me hrabri. Davno su prepoznati naši nedostaci, u smislu neravnomjernog raspoređivanja tereta migracijskog procesa, nepostojanja institucionalnog odgovora, kao i adekvatnih zakonskih rješenja, ali napokon se ističu i prepoznaju naši ogromni napori i nastojanja za što efikasnijim upravljanjem migrantskom situacijom", dodao je ministar Cikotić

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 22 vel 2021, 00:54 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Komentar sa Kliksa na clanku o izborima u Srebrenici. Sami predvidjaju svoj raspad i medjusobni sukob. Samo novog Babu da nadju, ovaj je vec premator. "Onaj pas" se na seksi Selma odnosi.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bosnjac ... /komentari

Vece je pitanje sada na proljece kada migranti nagrnu u BiH na Krajinu a Krajina kaze fuck off Sarajevo ! to je drzavni udar...i sta poslije toga? raspad BiH ili oruzani sukob , juce je Bakir onog psa poslao da kaze gore ljudima da budu mirni ! uglavnom ....ljeto stize Dunjo moja....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 22 vel 2021, 00:58 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Ljudi moji, jel ovo neko bacio prokletstvo na nas. Pa gdje ce pedofil Sadik Ahmetovic, koji zivi u Tuzli i tamo podvodi maloljetne Romkinje i djevojcice bez roditeljakog staranja da bude predsjednik izbornog staba Moja adresa Srebrenica. Pa taj pedofil mora biti u zatvoru. Pa jeste li vi normalni, sta je sa vama. Pa moj Dino, Nermine, jel ovima dajete podrsku.


Još jedan komentar s klixa, LOL. Očito su dobro organizirani za podvodjenje maloljetnica, za izbore u Srebrenici ide nešto teže... =))

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 22 vel 2021, 01:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Muhamedovim stopama...


_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Migranti provalili u kuću u gradu, vršili nuždu po stvarima, bacali opuške, razbijali stakla...

ožu 04, 2021

Nakon prve provale, kaže, migrantu je u kući ostala torba, a s obzirom na to da je prozor kroz koji su provalili dan prije bio popravljen, torbu je potražio u prvoj susjednoj kući u kojoj živi Janjina majka.

Iako su ovi krajevi dosad manje ili više bili pošteđeni sličnih situacija, posljednjih dana migranti su napravili nekoliko problema u Novom Travniku. Policija je intervenirala jer su provalili u kuću koja se nalazi u samom gradu, kazala je za drukciji.ba Novotravničanka Janja Čorić.

“To je kuća mog brata. Primijetila sam prije četiri ili pet dana da su paravani navučeni, a brat je u Njemačkoj i u kući nitko ne živi. Kad sam ušla, imala sam što i vidjeti. Zvala sam policiju koja je napravila očevid. Rusvaj je bio unutra, pušili su, opuške okolo bacali, vršili nuždu po stvarima, razbijali stakla na prozorima…”, kazala je Čorić.

Nakon prve provale, kaže, migrantu je u kući ostala torba, a s obzirom na to da je prozor kroz koji su provalili dan prije bio popravljen, torbu je potražio u prvoj susjednoj kući u kojoj živi Janjina majka.
“Mami je došao i rekao da je migrant i musliman, te je tražio torbu. Mama je zvala policiju koja ga je i odvela”, kazala je. Već sutradan ponovno je provalio i uzeo svoju torbu.
“Dvaput je provalio i mislim da se ovo ne bi trebalo događati, pogotovo u gradu. Policajci su napravili sve što je do njih, a neko rješenje se mora naći. Ne može se samo ljudima šteta praviti”, kazala je Čorić.

Dnevnik.ba

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Dramatično kod Saborskog! Specijalci izvlačili migrante iz minskog polja, ima ranjenih

05.03.2021 15:00 RTL Vijesti/ Boris Mišević

Dramatično kod Saborskog! Specijalci izvlačili migrante iz minskog polja, ima ranjenihBoris Mišević/RTL

Policija je migrante zaustavila helikopterom te naredila da čekaju u minskom polju dok ne dođe pomoć
Nakon što je jučer jedan čovjek poginuo, a drugi ranjen u eksploziji mine kod mjesta Blata u Općini Saborsko, druga grupa migranata ostala je zarobljena u minskom polju 10-ak kilometara dalje kod mjesta Dabar.
Kako doznaje RTL, provedena je akcija spašavanja, a migrante su izvlačili specijalci iz ATJ Lučko i interventna policija. Sve je završeno u ranim poslijepodnevnim satima.

Policija je migrante najprije zaustavila helikopterom te naredila da pričekaju pomoć jer su ušli duboko u minsko područje.
Prema neslužbenim informacijama, u grupi je ranjeno nekoliko migranata gelerima iz mina.
Podsjetimo, migranti su još jučer zapeli u minskom polju kod mjesta Saborsko u Karlovačkoj županiji, a karlovačka policija je izvijestila da su pronađeni jedan mrtav i jedan ranjen muškarac, najvjerojatnije stranci. Stradali su od mine.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 19:20 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15763
BBC je napisao/la:
migranti su još jučer zapeli u minskom polju kod mjesta Saborsko u Karlovačkoj županiji, a karlovačka policija je izvijestila da su pronađeni jedan mrtav i jedan ranjen muškarac, najvjerojatnije stranci. Stradali su od mine.


Dvije muhe jednim udarcom

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24631
Lokacija: Heartbreak Hotel
A i ovi iz vlade su morali žuriti sa akcijom Hrvatska bez mina. Prekidaj akciju, raspuštaj deminerske agencije.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 21:17 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4926
Ionako govore da idu u Game. Ovo su vrlo vjerovatno sad doznala i ostala braća koja čuče u Bazniji, tako da će Game postati puno, da se tako izrazim “izazovniji”. Saćemo vidjet tko je ozbiljan kontender za Njemačku!

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Ge su tačno preostala minska polja u Hrvatskoj?

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
elit star je napisao/la:
Ge su tačno preostala minska polja u Hrvatskoj?

Tko će znati ako ne vi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 17:59
Postovi: 3526
Josip Filipović je napisao/la:
elit star je napisao/la:
Ge su tačno preostala minska polja u Hrvatskoj?

Tko će znati ako ne vi?
Ja stvarno ne znam a mislim da ni "mi" ne znamo.
Ali dobro eto bar neke koristi od tih mina.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
elit star je napisao/la:
Josip Filipović je napisao/la:
Tko će znati ako ne vi?
Ja stvarno ne znam a mislim da ni "mi" ne znamo.
Ali dobro eto bar neke koristi od tih mina.

Zajebavam se. Ali mislio sam da je to gotova priča odavno, te mine. Mogu misliti koliko je HDZ ukrao strane pomoći za razminiranje. Tko zna gdje sve još postoje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 05 ožu 2021, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 5121
Lokacija: Memorandum 2.0
"Žao mi je migranta."

Nego eto kako počistiti minska polja.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 06 ožu 2021, 00:52 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Bogme ima ih dosta. Lepo se vide ratne linije.
slika
Prema stanju od 4. veljače 2019. godine minska polja prekrivala su 354 km2 Hrvatske Tada su minsko sumnjiva područja bila prisutna u 8 županija te 54 općina i gradova.[1] Smatra se da se na tim područjima nalazi oko 31.000 nagaznih mina i neeksplodiranih eksplozivnih sredstva iz Domovinskoga rata. Područja prekrivena minama označena su s 12.358[1] znakova upozorenja. Pored toga, područja zagađena isključivo neeksplodiranim ubojnim sredstvima označena su s 409 oznaka opasnosti
https://hr.wikipedia.org/wiki/Popis_min ... _Hrvatskoj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 06 ožu 2021, 00:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15763
Nisu loša ta minska polja za migrante
Još da vojsku angažiramo na granice i svakom migrantu kojeg ulovimo oduzet sav novac i telefon kako neoliberalni mediji i lažu da radimo i šutnut ih nazad u Bihać

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 17 ožu 2021, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sad svi idu preko Španjolske. Ovi ih puštaju kao sumanuti.

U Unsko-sanski kanton samo u martu pristiglo oko 750 migranata

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 22 ožu 2021, 14:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3928
https://www.klix.ba/vijesti/regija/cetvero-poginulih-u-nesreci-na-hrvatskom-autoputu-blizu-granice-s-bih/210322014

Vijest je prenesena tako da se nigdje ne spominju migranti, kao da je normalno putovati autocestom u velikoj grupi u teretnom prostoru kamiona:
Citat:
Policijski službenici su odmah upućeni na mjesto događaja, gdje su potvrdili istinitost dojave te utvrdili da se prevrnulo teretno vozilo registracijskih oznaka Republike Srbije. Prema prvim potvrđenim informacijama četiri osobe su smrtno stradale, dok je više osoba ozlijeđeno
Citat:
kako bi se utvrdile činjenice i okolnosti pod kojima se dogodila saobraćajna nesreća te identitet stradalih i povrijeđenih osoba koje su se prema prvim informacijama nalazile u tovarnom prostoru teretnog vozila


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 29 ožu 2021, 20:02 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4926
BALKANSKA RUTA "Nema dana da jedan vozač kamiona iz BiH ne plati kaznu"

Vozač kamiona firme "P&L Transport" iz Žepča kažnjen je danas sa 4.500 eura na granici BiH i Hrvatske jer su u njegovom kamionu carinici iz Hrvatske pronašli grupu migranata, saznaje portal "Avaza".

Kako je za ovaj portal ispričao vlasnik kompanije Ivica Lučić, vozač je od jutros na granici, ne smije da se pomjeri od kamiona i policija ga tretira kao posljednjeg kriminalca.



- Kakva je ovo država? Migranti, lica bez dokumenata uđu u kamion i moj vozač je sada kriv i mora da plati kaznu! Otkud njemu tolike pare, mora pola kuće da proda da bi platio kaznu. Ovo nigdje na svijetu nema - kaže na početku razogovra za "Avaz" Ivica Lučić.

Kaže da su migranti u kamion najvjerovatnije ušli u Visokom. Migranti kriju lica od fotografiranja

- Neko je znao gdje transport ide. I znali su kada će kamion biti na parkingu ispred firme. Sve je ograđeno, ali to migrantima ništa ne znači. Vjerujte, da nema dana da jedan vozač kamiona iz BiH ne plati kaznu. Kako je moguće da se osobe bez ikakvih dokumenata slobodno kreću po našoj zemlji i da nama stvaraju velike probleme - pita se Lučić. ​​​​​​​​​​​​​​

Otkrio nam je da je odmah po pozivu vozača koji nije ni jeo niti pio i koji cijeli dan sjedi pored kamiona, krenuo na granicu s Hrvatskom kako bi platio kaznu i oslobodio svog uposlenika.

- Prošlog tjedna je kamion stigao u Njemačkoj. I tek gore su vidjeli da su unutra bili migranti. Jeli su, vršili veliku nuždu. U Njemačkoj nisu htjeli da prime tu robu, pa je čovjek o svom trošku morao vratiti teret nazad i plus platiti robu. Faktura je bila na 10.000 eura - kaže Lučić. ​​​​​​​



Kaže da ga je savladao bijes kada je došao i vidio migrante koji su mu napravili velike probleme.

- Pitao sam policiju jesu li to ti. Htio sam se s njima obračunati. Oni stoje sa strane, provociraju, šalju nam puse. Majko draga, šta je ovo - ogorčen je Lučić. ​​​​​​​



Pitao je, kaže policiju šta će sada biti s migrantima koje su našli u njegovom kamionu.

- Rekli su mi da će ih vratiti do Doboja. I šta sad, eto njih sutra opet u neki kamion, možda moj. Šta radi to Ministarstvo sigurnosti - pita se Lučić. ​​​​​​​



Na kraju je uputio apel nadležnima.

- Zar se i u ovim teškim vremenima mora inzistirati na zakonima, zašto nam se ne oprosti da ne plaćamo ove kazne. Koji normalan čovjek vozio migrante među kojima ima i kriminalaca - zaključuje razgovor za naš portal Ivica Lučić.

Dnevnik.ba

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Eminencija, Tomba17 i 266 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO