HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 03:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 235 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 10 ožu 2021, 11:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
weasel je napisao/la:

Je, baš bi netko ovo sve izmislio i navukao na sebe javno ruglo. Pazi ovo nije samo jedna osoba ovdje se radi o tome da dvije osobe potvrđuju istu priću. To se zove uzorak i to je jasan indikator da stvari ne idu dobro. Nemaju oni razloga lagati, nemaju od ovog nikakve koristi samo mogu imati štetu ako ih vlast/ sustav nagazi.

Evo pogledao sam Cvrtilu radi tvog inzistiranja i moram reći da je čovjek veći cirkusant nego što sam pretpostavljao. Ne razumijem kako ti pušiš te njegove šuplje priče. Vidi se nakon 2 minute da je muljator. Možda je on neki srpski agent ili kontrolirana opozicija :scared

Nije šuplje, imaš SANU 2 koji ti prića jasno što Srbija planira raditi i sve točno rade kako je i opisano. Ti se ne želiš pomiriti sa istinom, lakše ti je živjeti u zabludi da je sve super i krasno. Svatko tko malo upali mozak i dublje razmisli dolazi do zakčljučka da nas sabotiraju gdje stignu.

Vama je sve muljaža i prevara osim onoga što je zaista muljaža i prevara tu se pravimo ludi.

Dva različita čovjeka ti potvrde isto plus Lošo koji nije baš totalno izhlapio i ti odmahuješ rukom. Tri čovjeka iz sustava koji znaju kako te svari funkcioniraju. Što bi vi da vam Srbi otvoreno priznaju da nas potkopavaju?

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 10 ožu 2021, 12:13 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2021, 20:39
Postovi: 75
Dva različita čovjeka ti potvrde isto plus Lošo koji nije baš totalno izhlapio i ti odmahuješ rukom. Tri čovjeka iz sustava koji znaju kako te svari funkcioniraju. Što bi vi da vam Srbi otvoreno priznaju da nas potkopavaju?[/quote] A ti si video tu knjižicu Memo 2 , fizički si je dodakao , pa znaš ili pak veruješ na reĆ filoustaši juriču ,ne bi me čudilo posto si toliko opčinjen bujicom , bludnicom i velebitom da i ti izvršiš neki teroristički napad na Markovom Trgu ,dzabe tebi bilo šta pisati kad si ti u svojoj filoustaškoj glavici iskonstruisao takvu priĆu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 10 ožu 2021, 12:15 
Offline

Pridružen/a: 07 ožu 2021, 20:39
Postovi: 75
Evo pogledao sam Cvrtilu radi tvog inzistiranja i moram reći da je čovjek veći cirkusant nego što sam pretpostavljao. Ne razumijem kako ti pušiš te njegove šuplje priče. Vidi se nakon 2 minute da je muljator. Možda je on neki srpski agent ili kontrolirana opozicija :scared[/quote]Kako ne razumeš da će lasica savkog uzdizadi u nebesa ,ako mu da potvrde za teorije zavere ,i kako bi lasica i dalje moga da živi u svom matrixu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 10 ožu 2021, 12:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
branja je napisao/la:
A ti si video tu knjižicu Memo 2 , fizički si je dodakao , pa znaš ili pak veruješ na reĆ filoustaši juriču ,ne bi me čudilo posto si toliko opčinjen bujicom , bludnicom i velebitom da i ti izvršiš neki teroristički napad na Markovom Trgu ,dzabe tebi bilo šta pisati kad si ti u svojoj filoustaškoj glavici iskonstruisao takvu priĆu

Smiri se prvenstveno i uljudno razgovaraj. MEMO 2 je dostupan javno, tj. određeni djelovi i to sam prolistao iz interesa što tamo piše. A desni mediji u Hrvatskoj jedini ukazuju na vaš subverzinvi napad na Hrvatsku. Mi ćemo se boriti svim demokratskim sredstvima da istjeramo takve prakse podirivanja države preko Drine.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 10 ožu 2021, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Kakvi ste vi mentoli =)). Normalno da postoji memorandum 2 i normalno da Srbi uvijek nešto pokušavaju i normalno da nam Srbija nikad neće biti prijatelj.
Problem je što ovi opskurni likovi iznose neke konstrukcije izvučene iz konteksta i onda koriste neke poznate činjenice da bi indukcijom "dokazali" istinitost svojih konstrukcija. Imate u Srbiji istih ovakvih likova koji pričaju iste priče, samo u obrnutim ulogama.
Sve skupa je šuplje, prožvakano, izvučeno iz konteksta i nema apsolutno ničeg originalnog i konstruktivnog. Čisto širenje panike. Zašto to rade - ne znam. Možda na svoju ruku, možda rade za nekakve službe (naše ili strane), možda nešto treće. Ne znam koja je motivacija, ali vidim da je nekakva muljaža.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 10 ožu 2021, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
Daj molim te Srbi pričaju o urotama i stvarno je nivo rasprave samo takve bedastoće. Ovo je ozbiljna tematika, a ljude koje spominje su ozbiljni igraći u Hrvatskoj politici. Jel tebi jasno da nama vladaju ti ex komunisti i aparatčiki? Nikad oni Hrvatsku nisu htjeli i sve što čovijek govori savršeno ima smisla. Samo neki ne žele čuti očito.

Gdje je nestao @divizija :zubati

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 10 ožu 2021, 16:57 
Offline

Pridružen/a: 10 ožu 2021, 13:37
Postovi: 39
Gdje je nestao @divizija :zubati[/quote] Ajde napiši šta se desilo od onog šta je Jurič naveo , koji su to Srpski privrednici u Hrvatskoj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 10 ožu 2021, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Meni voditelj Jurič izgleda stručnije, informiranije i ažurnije od svojih gostiju. Donekle je realan za razliku od gostiju koji se nabacuju nekakvim floskulama i zastarjelim poluinformacijama. Mislim da je Cvrtila u prvih par minuta konstatirao da su Srbi "odustali od Kosova jer su Albanci demografski moćni" =)). "Stručnjak za sigurnost" ne zna wikipediju otvorit =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 10 ožu 2021, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Meni voditelj Jurič izgleda stručnije, informiranije i ažurnije od svojih gostiju. Donekle je realan za razliku od gostiju koji se nabacuju nekakvim floskulama i zastarjelim poluinformacijama. Mislim da je Cvrtila u prvih par minuta konstatirao da su Srbi "odustali od Kosova jer su Albanci demografski moćni" =)). "Stručnjak za sigurnost" ne zna wikipediju otvorit =))

Nije to rekao, rekao je da su odustali od Kosova. Krivo i netočno prenosiš.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Kakvi ste vi mentoli =)). Normalno da postoji memorandum 2 i normalno da Srbi uvijek nešto pokušavaju i normalno da nam Srbija nikad neće biti prijatelj.
Problem je što ovi opskurni likovi iznose neke konstrukcije izvučene iz konteksta i onda koriste neke poznate činjenice da bi indukcijom "dokazali" istinitost svojih konstrukcija. Imate u Srbiji istih ovakvih likova koji pričaju iste priče, samo u obrnutim ulogama.
Sve skupa je šuplje, prožvakano, izvučeno iz konteksta i nema apsolutno ničeg originalnog i konstruktivnog. Čisto širenje panike. Zašto to rade - ne znam. Možda na svoju ruku, možda rade za nekakve službe (naše ili strane), možda nešto treće. Ne znam koja je motivacija, ali vidim da je nekakva muljaža.

Da ja nekuzim sta ce im tako opcenit memorandum sa natuknicama kao:
-destabilizirat BIH
-Jacat RS
-Jacat srbe u RH

Pa ovo bi bistriji osnovoskolac znao napisat.
@Optimisticni
I ja sam to primjetio.Juric je cool on se ozbiljno prihvatio posla ali nema u RH toliko relevantnih ljudi da bi imao svaki tjedan za zvati u emisiju.

Nego nesta se mislim mogli bi izgradit model za krojenje teorija zavjere i memoranduma.
Znaci prvo se ubaci tvrdnja koju zelimo dokazati kao npr. njemacka gradi 4 reich.
I onda izmislis teoriju u kojo je reich zadnja faza a prve faze su nesto sto ta drzava opcenito radi.
Npr za njemacku jacanje industrije,jacanje veza sa clanicama EU LOL,centralizacija EU i slicno.
Nakon iznosenja teorije dokazujes primjerima.Eto vidite da sam u pravu eno svabe ulazu svake god 2& vise u autoindustiju LOL.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 21:31 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Citat:
During the World War II victories of Nazi Germany in 1940, Wilhelm II stated that "the hand of God is creating a new world & working miracles. ... We are becoming the United States of Europe under German leadership, a united European Continent"

Jonathan Petropoulos, Royals and the Reich, Oxford University Press (2006) p. 170

https://books.google.hr/books?redir_esc ... pe&f=false


Citat:
Individuals such as the former German Foreign Minister Joschka Fischer have said (in 2000) that he believes that the EU must in the end become a single federation, with its political leader chosen by direct elections among all of its citizens.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/1058155.stm


Citat:
In December 2017, Martin Schulz, who was then the new leader of the German Social Democratic Party, called for a new constitutional treaty for a "United States of Europe".[37] He proposed that this constitution should be written by "a convention that includes civil society and the people" and that any state that declined to accept this proposed constitution should have to leave the bloc. (...) On that day he also stated that he would like to see a "United States of Europe" by 2025.

https://www.theguardian.com/world/2017/ ... ermany-sdp


Citat:
Germans, French most in favor of a ‘United States of Europe:’ poll - Nearly one-third of Germans back Martin Schulz’s plans for a “United States of Europe,” but support for his ideas varies greatly across the Continent, according to a poll released Thursday.
https://www.politico.eu/article/united- ... avor-poll/


Citat:
Von der Leyen nas također gura sve bliže europskom porezu i fiskalnoj uniji.

https://ec.europa.eu/commission/pressco ... ECH_20_941


Citat:
The Fourth Reich is here - without a shot being fired

https://www.telegraph.co.uk/news/2016/0 ... ing-fired/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Purger111 je napisao/la:
Citat:
During the World War II victories of Nazi Germany in 1940, Wilhelm II stated that "the hand of God is creating a new world & working miracles. ... We are becoming the United States of Europe under German leadership, a united European Continent"

Jonathan Petropoulos, Royals and the Reich, Oxford University Press (2006) p. 170

https://books.google.hr/books?redir_esc ... pe&f=false


Citat:
Individuals such as the former German Foreign Minister Joschka Fischer have said (in 2000) that he believes that the EU must in the end become a single federation, with its political leader chosen by direct elections among all of its citizens.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/1058155.stm


Citat:
In December 2017, Martin Schulz, who was then the new leader of the German Social Democratic Party, called for a new constitutional treaty for a "United States of Europe".[37] He proposed that this constitution should be written by "a convention that includes civil society and the people" and that any state that declined to accept this proposed constitution should have to leave the bloc. (...) On that day he also stated that he would like to see a "United States of Europe" by 2025.

https://www.theguardian.com/world/2017/ ... ermany-sdp


Citat:
Germans, French most in favor of a ‘United States of Europe:’ poll - Nearly one-third of Germans back Martin Schulz’s plans for a “United States of Europe,” but support for his ideas varies greatly across the Continent, according to a poll released Thursday.
https://www.politico.eu/article/united- ... avor-poll/


Citat:
Von der Leyen nas također gura sve bliže europskom porezu i fiskalnoj uniji.

https://ec.europa.eu/commission/pressco ... ECH_20_941


Citat:
The Fourth Reich is here - without a shot being fired

https://www.telegraph.co.uk/news/2016/0 ... ing-fired/

Njemački MEMORANDUM 2....

Lasica,prso ko lajsna.

Ima svakakvih maštarija i kreacija, na svim stranama.

Pitanje je snage, moći, sprovodivosti "vizija i ideja".

I stranih čimbenika, globalne oligarkije, konstelacije moći...

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 21:55 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2020, 19:30
Postovi: 71
weasel je napisao/la:
Daj molim te Srbi pričaju o urotama i stvarno je nivo rasprave samo takve bedastoće. Ovo je ozbiljna tematika, a ljude koje spominje su ozbiljni igraći u Hrvatskoj politici. Jel tebi jasno da nama vladaju ti ex komunisti i aparatčiki? Nikad oni Hrvatsku nisu htjeli i sve što čovijek govori savršeno ima smisla. Samo neki ne žele čuti očito.

Gdje je nestao @divizija :zubati


Mogu oni zatvarat oci koliko hoce ali progledat ce kad tad. Ovaj covjek ne govori ovo bezveze, radi se o covjeku koji je povezan s obavjestajnim i vojnim krugovima.
https://twitter.com/HFranjetic/status/1 ... 5620696066
Toliko o tvojoj upućenosti. 3000 ha drži u svojim rukama Matijević iz Srbije. To je sada njegovo privatno vlasništvo. Što se vojske Srbije tiče u ovom trenutku su je omjer 7:1 u korist Srbije. Ubrzano se naoružavaju,lovu čak i iz zdravstva vuku za naoružavanje. Mi ni PZO nemamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 22:13 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Amela, a kako mi to možemo znati, može bilo tko napraviti twitter profil?



Pa ovakvih je većina novinara u Hrvatskoj... Znanstvenici, gospodarstvenici? Kako to odglumit?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Jedino me zanima trebali veza za SOA-u ili se upada onako kako piše nna stranici?
Kao prijavis se pa oni uzimaju koga trebaju,nema odredjenih kvalifikacija.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 22:21 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2020, 19:30
Postovi: 71
Purger111 je napisao/la:
Amela, a kako mi to možemo znati, može bilo tko napraviti twitter profil?



Pa ovakvih je većina novinara u Hrvatskoj... Znanstvenici, gospodarstvenici? Kako to odglumit?


Pa ne bi covjek stavljao pravo ime i prezime da laze... Problem je u tome sto soa ne djeluje na terenu (nema sposobnosti za to ni ovlaštenja) na jednak način kao što djeluju srpske sluzbe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 22:22 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2020, 19:30
Postovi: 71
Heero je napisao/la:
Jedino me zanima trebali veza za SOA-u ili se upada onako kako piše nna stranici?
Kao prijavis se pa oni uzimaju koga trebaju,nema odredjenih kvalifikacija.


Svatko se moze prijaviti koliko ja znam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
Heero je napisao/la:
Jedino me zanima trebali veza za SOA-u ili se upada onako kako piše nna stranici?
Kao prijavis se pa oni uzimaju koga trebaju,nema odredjenih kvalifikacija.

Postupak prije ti je

1. Zovi rođaka
2. Ako nema rođaka učlani se u HDZ i čekaj svoj red na sinekuru.


Kog oni zajebavaju naravno da se tu ide po stranačkoj Šnjuri.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 23:11 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
amelie je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:
Amela, a kako mi to možemo znati, može bilo tko napraviti twitter profil?



Pa ovakvih je većina novinara u Hrvatskoj... Znanstvenici, gospodarstvenici? Kako to odglumit?


Pa ne bi covjek stavljao pravo ime i prezime da laze... Problem je u tome sto soa ne djeluje na terenu (nema sposobnosti za to ni ovlaštenja) na jednak način kao što djeluju srpske sluzbe.


Da... Ali problem koji nitko ne uzima u obzir je ovo...

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 23:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Heero je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Kakvi ste vi mentoli =)). Normalno da postoji memorandum 2 i normalno da Srbi uvijek nešto pokušavaju i normalno da nam Srbija nikad neće biti prijatelj.
Problem je što ovi opskurni likovi iznose neke konstrukcije izvučene iz konteksta i onda koriste neke poznate činjenice da bi indukcijom "dokazali" istinitost svojih konstrukcija. Imate u Srbiji istih ovakvih likova koji pričaju iste priče, samo u obrnutim ulogama.
Sve skupa je šuplje, prožvakano, izvučeno iz konteksta i nema apsolutno ničeg originalnog i konstruktivnog. Čisto širenje panike. Zašto to rade - ne znam. Možda na svoju ruku, možda rade za nekakve službe (naše ili strane), možda nešto treće. Ne znam koja je motivacija, ali vidim da je nekakva muljaža.

Da ja nekuzim sta ce im tako opcenit memorandum sa natuknicama kao:
-destabilizirat BIH
-Jacat RS
-Jacat srbe u RH

Pa ovo bi bistriji osnovoskolac znao napisat.
@Optimisticni
I ja sam to primjetio.Juric je cool on se ozbiljno prihvatio posla ali nema u RH toliko relevantnih ljudi da bi imao svaki tjedan za zvati u emisiju.

Nego nesta se mislim mogli bi izgradit model za krojenje teorija zavjere i memoranduma.
Znaci prvo se ubaci tvrdnja koju zelimo dokazati kao npr. njemacka gradi 4 reich.
I onda izmislis teoriju u kojo je reich zadnja faza a prve faze su nesto sto ta drzava opcenito radi.
Npr za njemacku jacanje industrije,jacanje veza sa clanicama EU LOL,centralizacija EU i slicno.
Nakon iznosenja teorije dokazujes primjerima.Eto vidite da sam u pravu eno svabe ulazu svake god 2& vise u autoindustiju LOL.

SANU piše te memorandume, al to ne znači da su oni bitni. Ne vjerujem da Vučić ima isprintan memorandum 2 pa ga lista i gleda šta mu je iduće za napraviti.
Ti memorandumi su više nekakav općeniti prijedlog strategije. Tu nema ništa konkretno.
Jedini razlog zašto je nama Hrvatima bitno znati za memorandume SANU je da budemo svjesni da značajan dio srpske intelektualne elite favorizira agresivno geopolitičko i obavještajno djelovanje prema Hrvatima. U Hrvatskoj najveći dio hrvatske intelektualne elite ne bi podržao takvo djelovanje prema Srbima i Srbiji. Mi nemamo imperijalistički način razmišljanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
Čuj ovog nema u SANU ništa konkretno.

80-ih u sanu definirana velikosrpska agresija na Hrvatsku

90-ih jurišali tenkovima na Vukovar i palili od Dubrovnika do Iloka.

I onda dođe lik i kaže da u SANU nema ništa konkretno i da to Srbi ne gleddaju i ignoriraju.

Pa to je za tuć glavom od zid. Mi smo valjda glup narod, nema drugog epiteta za takvu slijepost opisat.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 23:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
weasel je napisao/la:
Čuj ovog nema u SANU ništa konkretno.

80-ih u sanu definirana velikosrpska agresija na Hrvatsku

90-ih jurišali tenkovima na Vukovar i palili od Dubrovnika do Iloka.

I onda dođe lik i kaže da u SANU nema ništa konkretno i da to Srbi ne gleddaju i ignoriraju.

Pa to je za tuć glavom od zid. Mi smo valjda glup narod, nema drugog epiteta za takvu slijepost opisat.

Je, Srbi su nas napali zbog memoranduma. Da njega nije bilo ne bi nas ni taknuli. Prokleti komad papira.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 23:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Čuj ovog nema u SANU ništa konkretno.

80-ih u sanu definirana velikosrpska agresija na Hrvatsku

90-ih jurišali tenkovima na Vukovar i palili od Dubrovnika do Iloka.

I onda dođe lik i kaže da u SANU nema ništa konkretno i da to Srbi ne gleddaju i ignoriraju.

Pa to je za tuć glavom od zid. Mi smo valjda glup narod, nema drugog epiteta za takvu slijepost opisat.

Je, Srbi su nas napali zbog memoranduma. Da njega nije bilo ne bi nas ni taknuli. Prokleti komad papira.

Memorandum je definirao sve njihove podle planove koje su pokušali izvršiti na našu štetu.

To je usuglašen popis njihovih ciljeva, tako to ozbiljne zemlje rade.

Da već ne postoji prvi SANU razumio bi da neki odbacuju ovaj sadašnji SANU 2 kao glupost.

Ali pored svih sranja koje su nam prirediri da se pravimo mutavi to je za sjest i plakat od muke.


Dakle prvo planiranje a onda egzekucija, viđeno i dokazano i ti sad kad opet planiraju sranja kažeš ma to je teorija zavjere....

kao da pričam s Pernarom ili ravnozemljašima
:ucelo

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
weasel je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Je, Srbi su nas napali zbog memoranduma. Da njega nije bilo ne bi nas ni taknuli. Prokleti komad papira.

Memorandum je definirao sve njihove podle planove koje su pokušali izvršiti na našu štetu.

To je usuglašen popis njihovih ciljeva, tako to ozbiljne zemlje rade.

Da već ne postoji prvi SANU razumio bi da neki odbacuju ovaj sadašnji SANU 2 kao glupost.

Ali pored svih sranja koje su nam prirediri da se pravimo mutavi to je za sjest i plakat od muke.


Dakle prvo planiranje a onda egzekucija, viđeno i dokazano i ti sad kad opet planiraju sranja kažeš ma to je teorija zavjere....


:ucelo

Srpski ekspanzionizam i imperijalizam na ovom prostoru je star preko 200 godina. Memorandum je dokument kojim dio srpske intelektualne elite daje podršku i općenite ( ne naročito korisne) smjernice tom imperijalizmu. Sam dokument je pretežito ceremonijalan i nije uzrok ničemu. Zapravo bi srpskim intelektualcima bilo pametnije da ga nisu objavljivali, već da su takijali u tišini. Ovako znamo da podržavaju takvu politiku.

Meni se čini da si ti udario glavom o zid i to više od jednom :thumbup1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Geopolitička situacija Hrvata i Hrvatske države
PostPostano: 11 ožu 2021, 23:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20851
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Memorandum je definirao sve njihove podle planove koje su pokušali izvršiti na našu štetu.

To je usuglašen popis njihovih ciljeva, tako to ozbiljne zemlje rade.

Da već ne postoji prvi SANU razumio bi da neki odbacuju ovaj sadašnji SANU 2 kao glupost.

Ali pored svih sranja koje su nam prirediri da se pravimo mutavi to je za sjest i plakat od muke.


Dakle prvo planiranje a onda egzekucija, viđeno i dokazano i ti sad kad opet planiraju sranja kažeš ma to je teorija zavjere....


:ucelo

Srpski ekspanzionizam i imperijalizam na ovom prostoru je star preko 200 godina. Memorandum je dokument kojim dio srpske intelektualne elite daje podršku i općenite ( ne naročito korisne) smjernice tom imperijalizmu. Sam dokument je pretežito ceremonijalan i nije uzrok ničemu. Zapravo bi srpskim intelektualcima bilo pametnije da ga nisu objavljivali, već da su takijali u tišini. Ovako znamo da podržavaju takvu politiku.

Eto, nek si konačno priznao da rade na velikoj Srbiji. Dakle sve što su ovi iz Velebita rekli stoji, zato što se točno podudara s prljavim rabotama iznešenim u SANU 2.

Smradovi nas potkopavaju gdje stignu. Stvarno treba napravit zid na drini ko u Berlinu.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 235 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO