HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
TRI MJESTA GORE
HRVATSKA U PRVOJ JAKOSNOJ SKUPINI! OSIGURALI NASTUP NA EURU, A SAD I VELIKI SKOK NA LJESTVICI
slika

Na prvom mjestu je Španjolska, a ispred su Rusija, Kazahstan, Portugal i Azerbajdžan

Hrvatska futsalska reprezentacija nedavnim je pobjedama nad Ukrajinom (3-2, 7-2) osigurala plasman na Europsko prvenstvo 2022. godine i istodobno napredovala za tri mjesta na ljestvici koeficijenata nacionalnih selekcija pa je sada u prvoj jakosnoj skupini.

Hrvatska je s devetog skočila na šesto mjesto i ima 2040.087 bodova.

Na prvom mjestu je Španjolska (2252.435), a ispred Hrvatske su bolje rangirane i Rusija (2144.322), Kazahstan (2125.818), Portugal (2116.161) i Azerbajdžan (2041.605). Na sedmom mjestu je Italija (2007.713), a na osmo se probila Srbija (1893.190).

Iako neposredno poslije veličanstvene pobjede nad Ukrajinom u Zaporožju Hrvatska još uvijek nije matematički bila osigurala plasman na Euro, rezultati u ostalim kvalifikacijskim skupinama išli su joj na ruku pa je plasman potvrdila jer je, po osvojenim bodovima, već sad sigurno među šest najboljih drugoplasiranih momčadi.

Hrvatska, međutim, samo spletom nevjerojatnih okolnosti može ispustiti prvo mjesto u preostalim kvalifikacijskim utakmicama protiv Albanije (Tirana, 7. travnja) i Danske (Varaždin, 10. travnja). Da se to dogodi Hrvatska bi morala izgubiti oba, a Danska upisati pobjede na sva tri preostala susreta, uključujući i u onom protiv Hrvatske i to s četiri i više golova razlike.

“To je zaista teško očekivati, pogotovo ako uzmemo u obzir sva naša četiri dosadašnja nastupa u tekućem kvalifikacijskom ciklusu. Na prvom smo mjestu s maksimalnim učinkom, a, što je još važnije, u Zaporožju smo protiv Ukrajine odigrali fenomenalnu utakmicu. Vidim da Ukrajinci pišu da ovakav debakl nisu doživjeli više od trideset godina.”, kaže Marinko Mavrović, izbornik hrvatske futsalske reprezentacije, uz koju su plasman na Euro osigurali i Bosna i Hercegovina, Azerbajdžan, Italija, Rusija i Španjolska, odnosno Nizozemska kao domaćin.

“Napravili smo veliku stvar, tim više što smo u kvalifikacijski ciklus ušli u vrlo delikatnoj situaciji. Nismo se uspjeli plasirati na Svjetsko prvenstvo u onoj nesretnoj utakmici protiv Češke, a pred dvoboje s Albanijom i Danskom nismo imali previše vremena za zajedničke pripreme. Uz to, protiv Albanije smo gubili na poluvremenu… Međutim, uspjeli smo potvrditi kvalitetu protiv Albanije i Danske i ostvariti dvije uvjerljive pobjede koje su nas napunile samopouzdanjem uoči uzastopnih susreta s Ukrajincima koji su slovili favoritima skupine. Međutim, dečki su potvrdili kvalitetu, stvorili fantastičnu atmosferu i na sjajan način pobijedili obje utakmice protiv Ukrajine.”, zaključio je Mavrović.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/sport-m ... i-15057267

Citat:
1. Španjolska (2252.435)
2. Rusija (2144.322)
3. Kazahstan (2125.818)
4. Portugal (2116.161)
5. Azerbajdžan (2041.605)
6. Hrvatska (2040.087)
7. Italija (2007.713)

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 12 ožu 2021, 14:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
...imamo jako dobru ligu...u Dalmaciji je kvaliteta sjever malo kaska..hval akolega mislio sam otvorit temu al nisam jer sam pretpostavlja da već ima..usput rečeno i bih se plasirala u skupinidi su dobilisrbe..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 14 svi 2021, 19:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
..olmissum u finalu futsal lige dvokorakom kontra Dinama upravo Novo vrijeme i Crnica igraju treću odlučujuću u Makarskoj..ko želi moze pogledat arena1..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
HERCEGOVCI IZBACILI LEGENDU TURNIRA I BIVŠEG DINAMOVCA NAKON 6 SERIJA SEDMERACA!

Poliklinika Milojević i Krešimir Keta Bandić igrat će veliki finale 50. izdanja Kutije šibica u srijedu



Rijetko kad se dogodi da na Kutiji šibica četvrtfinalno Štefanje zasjeni polufinalni dan. No, eto, upravo se to zbilo na 50. izdanju najvećeg hrvatskog malonogometnog turnira. Nakon dva fantastična okršaja na parketu dvorane II Doma sportova u srijedu ćemo u finalu koje se s početkom u 19.30 sati igra na istom mjestu, uz izravni prijenos na HRT-2, gledati dvoboj između Poliklinike Milojević i Krešimira Kete Bandića.


PM ide po svoj drugi naslov, dok će KTK u spomen na svog prerano preminulog prijatelja pokušati postati prva hercegovačka momčad nakon 1996. (mislim ekipa Druge gardijske brigade HVO-a ) koja se okitila titulom na Kutiji. Dvorana nije bila puna kao na Štefanje, iako su ulaznice rasprodane, ali nije bilo tako mnogo praznih mjesta kako je u povijesti često znalo biti na dan polufinala, a atmosfera je bila fantastična. Kao i prikazana igra.


Zagrebački sudar u prvom finalu, favorit, osvajač iz 2017. godine Poliklinika Milojević s igračima Futsal Dinama protiv najvećeg iznenađenja turnira, momčadi Keraterm Centroplinomont čija su okosnica dečki s istoka Zagreba, Dubrave, Dubeca, Trnovčice... sve redom velikih navijača Dinama. Bio je to dvoboj jedinog preostalog nositelja koji je krenuo od 2. kola i jedine momčadi koja je put na Kutiji počela još u pretkolu te joj je polufinale bilo već sedma utakmica na turniru. Sedma utakmica i prvi poraz, Keraterm Centroplinomont je jako namučio Polikliniku Milojević, ali i izgubio 2:4 te će u srijedu u borbu za treću poziciju na turniru.

A kakvu je tek dramu ponudila druga utakmica polufinala 50. Kutije... I prije početka šok za Juicy Marasku. Zbog bolesti su ostali bez svog iskusnog voditelja Kujtima Morine te je na klupu morao njegov mlađi brat Korab, inače menadžer momčadi. Težak hendikep, ali što je tu je, pogotovo jer ni suparnici nisu bili u sastavu kakav se očekivao. Još jedni miljenici publike, hercegovačka družina Krešimir Keta Bandić, opet je bila bez svog nominalno prvog vratara, vrhunskog srpskog čuvara mreže Miodraga Aksentijevića, koji je najavljen u momčadi. No to i nije trebao biti tako težak udarac, budući da je Marko Čolak u posljednjim kolima odrađivao dobar posao na vratima.

Drama je odlučena u raspucavanju, u šestoj seriji. Obranio je Čolak udarac Čehu, Jozić Božinoviću nije uspio i na tribinama je počelo ludo slavlje.

- Igramo za našeg prijatelja svim srcem i dajemo sve. Išli smo korak po korak, vjerovali da ćemo uspjeti. U finalu nismo favoriti, ali nismo bili ni u polufinalu, igra se jedna utakmica. Podrška zagrebačke publike možda je i najbitnija u ovoj cijeloj priči - kaže Čolak, koji je u šestoj seriji raspucavanja obranio ključni sedmerac Žigi Čehu i odveo svoju momčad u finale.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15139193

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 12:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
..u finalu s Dinamom...aj kad se ističe regionalno Božinović najbolj igrac kutije je dalmos.. :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
Osvojili Mostarci!! Pati laganini pičko

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 21:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
Gazda je napisao/la:
Osvojili Mostarci!! Pati laganini pičko

..haha igrac turnira dalmos i poznam covika jedan od najveci torcidasa u hr..triba je izaći na kraju ubhajdukovom dresu al iz poštovanja prema pokojnom keti zadnji čas odusta..al publika nije skandirali su :gazi gazi purgere.. :zubati inace ovibsto subizgubili je futsal ekipa Dinama koja igra u prvoj ligi..eto sve sam re naučio..i naravno fanatik sam futsala i igra sam do pedesete godine..a znam dobrobit i bih futsal ligu s nekim iz Mostara sam i frend..reprezentativcima bih i hr..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
laganini je napisao/la:
Gazda je napisao/la:
Osvojili Mostarci!! Pati laganini pičko

triba je izaći na kraju ubhajdukovom dresu al iz poštovanja prema pokojnom keti zadnji čas odusta..

Eto ti znaš šta je on htio do u zadnji čas, daj ne lupaj starče
laganini je napisao/la:
al publika nije skandirali su :gazi gazi purgere.. :zubati

To su naši skandirali majmune jedan
laganini je napisao/la:
inace ovibsto subizgubili je futsal ekipa Dinama koja igra u prvoj ligi..

Eto ja to ne znam jebem te senilna.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
..a ko su naši..škripari.. :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
laganini je napisao/la:
..a ko su naši..škripari.. :smijeh

Oni što su pjevali Zrinjski Mostar i volio te jedan ultras.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
PATI GUBO!!!
slika

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
Kad ti Croatia Zmijavci igraju.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
..pa ja drukam za Zrinski to sam vec naglasio vise puta ...naravno navija sam za ketu iz vise razloga..lipa prica ..zmijavci ne znam kad počinje druga liga i pratim ih navijam za njih igraju najlipši nogomet ubdrugom HNL...al nisam imocanin ne znam zasto ste zapeli za to iako imam veza s Imoćanima i dobro mišljenje..ako ti je bitno odakle sam..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
Pa ti si rekao da si iz imockog. Što se stidiš svog mjesta?

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
Gazda je napisao/la:
Pa ti si rekao da si iz imockog. Što se stidiš svog mjesta?

..zbrka si to govori onaj hherceg..valjda te to zbunilo inace evo sad sam procita ono sto sam ti govorio o Bozinovicu najboljem igraču turnira....

Josip Božinović bio je prvi među jednakima, najbolji igrač turnira čak i da njegova momčad nije trijumfirala.
- Zvale su me još dvije jake momčadi koje su bile u završnici, ali prihvatio sam poziv svojih prijatelja s kojima sam igrao futsal u Zrinjskom iz Mostara. Moj je san uvijek bio osvojiti Torcida kup, svaka čast svima. Ali sad sam uzeo i Kutiju i, kako mi to malonogometaši kažemo, ušao među besmrtne. Nosilo nas je to ludilo, energija je bila presudna. Nisam ja ni na pet posto od velikog Nikole Tomičića, ali drago mi je čuti pohvale. Proslavit ćemo, ali ovo je tek početak. Nadam se da je došlo vrijeme da Marko Livaja odvede naš Hajduk do titule.

Je, je, ja sam isto možda očekiva da će imat neku majicu ispod, ali osta je maksimalno smiren. Iako mislim da ne bi bilo problem jer po navijanju čisto sumnjam da je bilo na tribini nešto više boysa. Uglavnom velik je Jozo, oduvik se na Sućidru zna da je doktor baluna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
Aj na spavanje isusa ti.

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 29 pro 2021, 23:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
....laku noc .. :hajduk1 :hajduk1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 30 pro 2021, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3165
Idi zviždi livaji.
slika

_________________
Srpsko-hrvatski svijet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 21 sij 2022, 20:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
..počelo je ep u futsalu hrt 2 upravo prenosi prvu utakmicu s poljacima...favoriti..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 22 sij 2022, 10:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ


Bolesno dobro, jednostavno tako prirodno, ovo ne može nitko doli mi, rođeni nogometni talenti.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 22 sij 2022, 11:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16119
...a da je falio umisto da je jednostavno plasira... :ucelo al Horvat je zaslužio ovacije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska futsalska reprezentacija
PostPostano: 22 sij 2022, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58272
Lokacija: DAZP HQ
Ima samo jednu manu, izraziti je ljevak kao i ja, ovako i ja zabijam, rolam i s desna i opet nekako namjestim na ljevicu, desna mi je samo za hodanje. :D

Dešnjaci ne mogu shvatiti genijalnost ljevaka.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO