HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 kol 2024, 21:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 14093 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 564  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 22 tra 2021, 20:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
Flamel je napisao/la:
Evo Zlaje **** u Press Klubu.
Dujmović je na rubu svršavanja.

Hasanbegović ne zaslužuje takav naziv on je za razliku od mnogih zaista Hrvat u srcu. Čovjek se danonočno u ZG bori protiv jugo-soroš horde.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 22 tra 2021, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
...ja respektiram efendiju ko hrvata i bbb-ojsa politički se razilazimo u ulozi Tuđmana sve drugo mi je ok..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 22 tra 2021, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 17:40
Postovi: 1875
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
weasel je napisao/la:
Hasanbegović ne zaslužuje takav naziv on je za razliku od mnogih zaista Hrvat u srcu. Čovjek se danonočno u ZG bori protiv jugo-soroš horde.


Šteta što takav žar ne pokazuje kada treba osuditi zločine Armije BiH nad Hrvatima,mogao je nedavno navratiti do Bugojna na sprovod mučki ubijenih bojovnika HVO-a.

Ali zanimljivo,kada god ga pritisnu da se izjasni o šikaniranju Hrvata od strane Sarajeva,svu krivnju svaljuje isključivo na SDP i Komšića,koje vidi kao nekakvu jugo-komunističku ujdurmu podvaljenu Muslimanima,a SDA kao pravi izraz bošnjačke nacionalne misli i "prirodne partnere" Hrvata,potpuno ignorirajući činjenicu da su i jedni i drugi samo dva lica iste medalje,koji pušu u iste protuhrvatske trube.

Netko je već ranije stavio ovaj članak,ali malo ponavljanja nije na odmet:

https://gracanickiglasnik.ba/wp-content ... g37-25.pdf

Jbg,ne možeš služiti dvojici gospodara...

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 22 tra 2021, 21:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
Flamel je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Hasanbegović ne zaslužuje takav naziv on je za razliku od mnogih zaista Hrvat u srcu. Čovjek se danonočno u ZG bori protiv jugo-soroš horde.


Šteta što takav žar ne pokazuje kada treba osuditi zločine Armije BiH nad Hrvatima,mogao je nedavno navratiti do Bugojna na sprovod mučki ubijenih bojovnika HVO-a.

Ali zanimljivo,kada god ga pritisnu da se izjasni o šikaniranju Hrvata od strane Sarajeva,svu krivnju svaljuje isključivo na SDP i Komšića,koje vidi kao nekakvu jugo-komunističku ujdurmu podvaljenu Muslimanima,a SDA kao pravi izraz bošnjačke nacionalne misli i "prirodne partnere" Hrvata,potpuno ignorirajući činjenicu da su i jedni i drugi samo dva lica iste medalje,koji pušu u iste protuhrvatske trube.

Netko je već ranije stavio ovaj članak,ali malo ponavljanja nije na odmet:

https://gracanickiglasnik.ba/wp-content ... g37-25.pdf

Jbg,ne možeš služiti dvojici gospodara...

Znam sve je to meni jasno ali on nije "Hrvat" kao što je Komšić "Hrvat", Hasan je naš on je zaista Hrvat islamske vjere. Pogledaj njegove manire, način ponašanja i slično i onda usporedi to sa ovim čaršijskim kabadahijama tipa Bakira. Nebo i zemlja.

Lik je žestoki antikomunist, i vjernik očito pa zbog tog razloga podržava Aliju kao vjernika i antikomunista.

Da mrzi Hrvate Herceg Bosne, ne bi glumio Hrvata kao sad, zna on dobro da je naš sukob škakljiva tema pa se u to ne petlja.

I dok to radi ok je, uostalom on je političar u Hrvatskoj a ne u BiH stoga nemate štete od njeg, njegova tema niste vi neko jugokomunjare.

Vjeruj mi kad ti kažem da je on koristan.

Očekivati da će popljuvati Aliju, to češ teško čuti od bilo kojeg Muslimana... a još češ manje njih čuti da hvale Tuđmana kako ga hvali Hassan.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 22 tra 2021, 21:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Flamel je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Hasanbegović ne zaslužuje takav naziv on je za razliku od mnogih zaista Hrvat u srcu. Čovjek se danonočno u ZG bori protiv jugo-soroš horde.


Šteta što takav žar ne pokazuje kada treba osuditi zločine Armije BiH nad Hrvatima,mogao je nedavno navratiti do Bugojna na sprovod mučki ubijenih bojovnika HVO-a.

Ali zanimljivo,kada god ga pritisnu da se izjasni o šikaniranju Hrvata od strane Sarajeva,svu krivnju svaljuje isključivo na SDP i Komšića,koje vidi kao nekakvu jugo-komunističku ujdurmu podvaljenu Muslimanima,a SDA kao pravi izraz bošnjačke nacionalne misli i "prirodne partnere" Hrvata,potpuno ignorirajući činjenicu da su i jedni i drugi samo dva lica iste medalje,koji pušu u iste protuhrvatske trube.

Netko je već ranije stavio ovaj članak,ali malo ponavljanja nije na odmet:

https://gracanickiglasnik.ba/wp-content ... g37-25.pdf

Jbg,ne možeš služiti dvojici gospodara...


Gle, to što je u nečemu u krivu, ne znači da u drugome nije u pravu. Sve što govori o Zagrebu je točno i ta Možemo ekipa je sigurnosni problem za RH i čak za sadašnju BH politiku HDZa


Iako nije ni ovdje sasvim u krivu, SDP i "grahdžani" jesu gori po nas od SDA, iako ne zaslugom SDA, već činjenicom da uvjerljivije takijaju.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 22 tra 2021, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 17:40
Postovi: 1875
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
weasel je napisao/la:
Znam sve je to meni jasno ali on nije "Hrvat" kao što je Komšić "Hrvat", Hasan je naš on je zaista Hrvat islamske vjere. Pogledaj njegove manire, način ponašanja i slično i onda usporedi to sa ovim čaršijskim kabadahijama tipa Bakira. Nebo i zemlja.

Lik je žestoki antikomunist, i vjernik očito pa zbog tog razloga podržava Aliju kao vjernika i antikomunista.

Da mrzi Hrvate Herceg Bosne, ne bi glumio Hrvata kao sad, zna on dobro da je naš sukob škakljiva tema pa se u to ne petlja.

I dok to radi ok je, uostalom on je političar u Hrvatskoj a ne u BiH stoga nemate štete od njeg, njegova tema niste vi neko jugokomunjare.

Vjeruj mi kad ti kažem da je on koristan.

Očekivati da će popljuvati Aliju, to češ teško čuti od bilo kojeg Muslimana... a još češ manje njih čuti da hvale Tuđmana kako ga hvali Hassan.



Ja mu prvi ne osporavam hrvatstvo,ali u mnogo toga ima prilično iskrivljen pogled na stvari,čak ni ne mislim da je pravi "ustaša" (u smislu radikalnog antisrpstva i antijugoslavenstva),npr.ispod radara je prošla vijest da je 2016.,uz posjet jasenovačkom logoru nazočio i liturgiji u tamošnjoj pravoslavnoj crkvi za žrtve logora,što bi za radikalnog srbofoba bilo ravno veleizdaji.

Možda zvuči politički nekorektno,možda idem i predaleko,no njegovi antijugoslavenski i antikomunistički stavovi su potaknuti frustracijom što se spletom povijesnih okolnosti našao u "manjinskoj" poziciji unutar hrvatskog nacionalnog korpusa,dok je većina njegovih suplemenika prihvatila bošnjački nacionalni identitet.
On se koliko-toliko pomirio s tim,no još vjeruje da između Hrvata i Bošnjaka-Muslimana može nastati blisko savezništvo,"special relationship",kao što ga npr. imaju SAD i UK ili Njemačka i Francuska,a što bi bilo postignuto prema njemu potpunim odmakom od jugoslavenske i komunističke baštine.

Za njega je svaka Jugoslavija magnum crimen zato jer je spriječila bilo kakvu pojavu hrvatskog osjećaja kod Muslimana,pošto nijedna jugoslavenska struja,bilo to unitaristi ili federalisti,HSS-ovci ili komunisti se nije zalagala za kroatizaciju Muslimana.

Zato on 1945. godinu vidi kao poraz,tada su definitivno skršene sve šanse za njihovu integraciju u hrvatski korpus.Bilo bi zanimljivo vidjeti što bi Haso mislio o Titu i komunistima da su dotični sve Muslimane proglasili Hrvatima i čitavu BiH ostavili kao dio Hrvatske,čak i unutar jugoslavenskog okvira.
To što mu je djed završio pred streljačkim vodom,a obitelj razvlaštena je potpuno sporedno.

Istina,on Aliju vidi kao rušitelja komunizma i klicu početka procesa koji bi Muslimane opet približio Hrvatima.Ali smetnuo je s uma da je za Aliju "Islam uber alles" i prvenstveno je mislio na trijumf ummeta.


divizija je napisao/la:

Iako nije ni ovdje sasvim u krivu, SDP i "grahdžani" jesu gori po nas od SDA, iako ne zaslugom SDA, već činjenicom da uvjerljivije takijaju.


Da,njihova kvazigrađanština je čak opasnija,ali za Hasu glavni problem predstavlja njihov komunistički pedigre.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 22 tra 2021, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Tko je novinar Saša Kosanović, kojem je Milanović poručio da je u sukobu interesa do grla?
slika

Hrvatski predsjednik Zoran Milanović danas je u Jasenovcu odao je počast polaganjem cvijeća i kamenčića kod spomen-obilježja Kameni cvijet, nakon čega je dao izjave za novinare, pri čemu se sukobio s bivšim novinarom HRT-a i današnjim novinarom tjednika Novosti Srpskog narodnog vijeća, odnosno SDSS-ovog Milorada Pupovca.

Milanović ga je pitao: “Saša, jeste li ovdje kao političar ili kao novinar? Jeste li član neke političke organizacije? Jeste li član nekog vijeća. Inače ste mi drag čovjek, ali ste u sukobu interesa do grla.”

https://narod.hr/hrvatska/tko-je-novina ... sa-do-grla

Sale lajavi...

Još jedan vječito ugroženi...

Inače i Zlata Đurđević, Zokina kandidatkinja za predsjednicu Vrhovnog suda je Srpkinja.

Iskaču iz paštete na svim pozicijama u Hrvatskoj i u 2021., a jadni su strašno ugroženi...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 22 tra 2021, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
...kizo je sklon srbima jebiga osam do deset ministara iz njegove vlade su bili srbi ostali polu srbi..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 22 tra 2021, 22:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
Flamel je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Znam sve je to meni jasno ali on nije "Hrvat" kao što je Komšić "Hrvat", Hasan je naš on je zaista Hrvat islamske vjere. Pogledaj njegove manire, način ponašanja i slično i onda usporedi to sa ovim čaršijskim kabadahijama tipa Bakira. Nebo i zemlja.

Lik je žestoki antikomunist, i vjernik očito pa zbog tog razloga podržava Aliju kao vjernika i antikomunista.

Da mrzi Hrvate Herceg Bosne, ne bi glumio Hrvata kao sad, zna on dobro da je naš sukob škakljiva tema pa se u to ne petlja.

I dok to radi ok je, uostalom on je političar u Hrvatskoj a ne u BiH stoga nemate štete od njeg, njegova tema niste vi neko jugokomunjare.

Vjeruj mi kad ti kažem da je on koristan.

Očekivati da će popljuvati Aliju, to češ teško čuti od bilo kojeg Muslimana... a još češ manje njih čuti da hvale Tuđmana kako ga hvali Hassan.



Ja mu prvi ne osporavam hrvatstvo,ali u mnogo toga ima prilično iskrivljen pogled na stvari,čak ni ne mislim da je pravi "ustaša" (u smislu radikalnog antisrpstva i antijugoslavenstva),npr.ispod radara je prošla vijest da je 2016.,uz posjet jasenovačkom logoru nazočio i liturgiji u tamošnjoj pravoslavnoj crkvi za žrtve logora,što bi za radikalnog srbofoba bilo ravno veleizdaji.

Možda zvuči politički nekorektno,možda idem i predaleko,no njegovi antijugoslavenski i antikomunistički stavovi su potaknuti frustracijom što se spletom povijesnih okolnosti našao u "manjinskoj" poziciji unutar hrvatskog nacionalnog korpusa,dok je većina njegovih suplemenika prihvatila bošnjački nacionalni identitet.
On se koliko-toliko pomirio s tim,no još vjeruje da između Hrvata i Bošnjaka-Muslimana može nastati blisko savezništvo,"special relationship",kao što ga npr. imaju SAD i UK ili Njemačka i Francuska,a što bi bilo postignuto prema njemu potpunim odmakom od jugoslavenske i komunističke baštine.

Za njega je svaka Jugoslavija magnum crimen zato jer je spriječila bilo kakvu pojavu hrvatskog osjećaja kod Muslimana,pošto nijedna jugoslavenska struja,bilo to unitaristi ili federalisti,HSS-ovci ili komunisti se nije zalagala za kroatizaciju Muslimana.

Zato on 1945. godinu vidi kao poraz,tada su definitivno skršene sve šanse za njihovu integraciju u hrvatski korpus.Bilo bi zanimljivo vidjeti što bi Haso mislio o Titu i komunistima da su dotični sve Muslimane proglasili Hrvatima i čitavu BiH ostavili kao dio Hrvatske,čak i unutar jugoslavenskog okvira.
To što mu je djed završio pred streljačkim vodom,a obitelj razvlaštena je potpuno sporedno.

Istina,on Aliju vidi kao rušitelja komunizma i klicu početka procesa koji bi Muslimane opet približio Hrvatima.Ali smetnuo je s uma da je za Aliju "Islam uber alles" i prvenstveno je mislio na trijumf ummeta.


divizija je napisao/la:

Iako nije ni ovdje sasvim u krivu, SDP i "grahdžani" jesu gori po nas od SDA, iako ne zaslugom SDA, već činjenicom da uvjerljivije takijaju.


Da,njihova kvazigrađanština je čak opasnija,ali za Hasu glavni problem predstavlja njihov komunistički pedigre.

Hassan žali što Hrvatska nije do Drine i što nismo jedan narod to je očito da, međutim vjerojatno nisi znao ali HSS-ovci su također bili cviećari, štoviše svi Hrvati iz RH su tada bili cviećari to je bilo javno mijenje u čitavoj zemlji, pa i 90-ih se to tako gledalo u početku.

Da nisu ludog aliju izabrali još bi se cviećarilo u Hrvatskoj na veliko.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 06:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5358
Čitao sam komentare na narod.hr ispod članka o podjeli BH i tek tada vidiš kako naivno ljudi u RH razmišljaju. Svi komentiraju srbija će bit skoro do Zagreba i sl.
a di je sad je...te!
Tako da su u pravu momci kad koriste izraz dodrinaši, mi smo društvo zarobljeno još uvijek u prošlosti. Ne znamo uživat u vlastitoj državi niti ju gradit po našim potrebama.

Hasan ima podršku samo zbog NDH a on sam '90i je bio u godinama za rat i naravno da ga je eskiviro (ne kažem ja da su svi trebali na front) al prodaje priče o nacionalizmu itd. to je bilo prije 70 godina. Da ne pričamo o tome da su muslimani i tada masovno prelazili u partizane, niko ne priča o 500 000 izbjeglica '90 iz BH većinom muslimana koje smo primili u naše HOTELE po Dalmaciji i danas ti isti umjesto da se asimiliraju traže džamije u Dubrovniku u Puli na Krku.

Ista stvar s policijskim nasiljem u Mostaru, svi po portalima se zgražaju i pričaju treba tužit i sl. Koliko glup moraš bit, da nakon Mamićevih priča o sucima, ti pozivaš da neko (PAZI) u BH traži pravdu na Sudu i to protiv policije. (Dobro je Pol Gasol reko za par tjedana svi će to zaboravit...)

Što želim reć Hasan je definitivno još jedan promašeni potez Škore, uostalom Hasan nije ni u DP-u nego ima svoju stranku, tako da može uzimat lovu iz proračuna na temelju toga.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 06:07 
Online

Pridružen/a: 23 lip 2009, 19:32
Postovi: 629
laganini je napisao/la:
divizija je napisao/la:

Pazi, i ovom Kapoviću je otac normalan, ko i Tomaševiću, ko i Glavaševiću, koji feleri od očeva....

..jednom zgodom mi naisa kapovic senior s suprugom a inace poznam tu finu obitelj i ja mrtav ladna kazem njima kako moze sin prodavat fore o radničkoj klasi i slicno kad u životu nista nije radio stari kapovic se snuždio a mama na to kaze to mu i ja govorim cilo vrime..jebiga taj filozofsko stranca te kadrove..



Kapović, kakvi god da su mu politički stavovi neradnik nije. Čovjek je, između ostalog, napisao Povijest hrvatske akcentuacije na 800 stranica. To je ozbiljan posao samo pročitati i ponešto razumjeti, a kamoli napisati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 06:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..da može se identificirati s radničkom klasom.. :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 06:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Iracionalno je ocekivat od Hase da bude glasan oko datumovanja koja bas poentiraju oko sukoba Muslimana i Hrvata. To je nesto oko cega je mudro svakome ko ima neki takav neugodnjak da ga izbjegne.

Zamisli da imas osobu s hrvatskim podritlon u Njemackoj u AFDu i da se onda ta osoba posipa pepelom na datumovanje masakra u Magdeburgu. Pa naravno da, ako ima mozga, ce bit tiho taj dan. To je tema u vezi koje nece tweetat, nece bit glasni aktivist, nece pokusavat poentirat, i to nije 'cudno' ili 'sumnjivo' vec sasvim jasno.

To je neugodnjak i lose lose situacija u kojoj se isplati bit apolitican i neutralan, ka i vecina ljudi oko vecine stvari.

Osin toga, ja ne znam di Haso, u ostalom, iti DP ili Most 'prodaju nacionalisticku pricu'. Dakle to mos cut u privatnim razgovorima s pojedincima iz clanstva no identicno je i s HDZovcima.

Kad pricas sa nabrijanin prosjecnim clanovima onda je ta stranka zestoka desnica Hrvatine a kad gledas sta stranke propagiraju to su ljevicarske vridnosti, 'zajednistva', 'grad za sve', 'ne dijelimo ljude', 'svaki zivot je jednako vrijedan', 'europske vrijednosti', 'zapadna uljudba', 'moderno' itd.

Nema od citanja izmedu redaka i subliminalnih poruka NISTA. Ljudi su takvi da im moras direktno rec sve i ponovit miljun puta i ne samo to vec ih aktivno hranit primjerima koji izazivaju emotivnu reakciju.

Ni Most, ni DP, ni Haso ne guraju:
-desne vridnosti
-nacionalizam
-ekonomiju samodostatnosti
-negativne primjere (Svedska)
-pozitivne primjere (Izrael)

Sve se to svodi na neku simboliku... a kod Mosta niti na simboliku, eventualno ces cut Mira Bulja da u istoj recenici brani HOS i govori da su manjine nacionalno zlato.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 07:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..ako nema kod mosta što reć za dp...most se barem donekle profilira al u pravu si oni se igraju desnice..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 07:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Odlicna stvar mi je kako jedno 10 poznatih HDZovaca izade iz HDZa jer je 'skrenuo previse ulijevo' a nikad ne kazu o cemu se radi ili eventualno neko kamilica objasnjenje koje je takva sitnica da oni ispadaju glupi i sitnicavi.

Ako se nema apetita za borbu, kapituliraj. Priznaj da si nula, da nemas srca, da ti nije stalo, da se bojis, da ne mos podnit medijski napad i gubi se vise.

Ili ostani u HDZu jer ce ti bit lakse.

Ono ka... ja sam principjelan i borben pa izlazin iz HDZa ali mi se uopce ne bori oko tih principa. Samo cu namigivat ljudima desnim okom.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 07:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..jednom u politici uvik u politici...a teško podnose kad ostanu na margini to ti je ko obiteljski sindrom dite se uvridi i imaš neprijatelja..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 07:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..evo jedan praktičan primjer a moga bi i više..na županijskom nivou hdz koalira kod nas s hss a na općinskom mi smo odbili suradnju s njima baš iz ti ideološki stvari..drugi primjer ja sam onako usput bavim tom politikom i u sklopu naše strukture bio je jedna lupina recimo glavni stranački kadar i ja sam dosta godina bio sa strane al kad se ukazala šansa bio sam incijator da se makne i maknuli smo ga ...ne možeš nekad glavom kroz zid uvik moraš postići tu kritičnu masu za promjene..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 07:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32015
weasel je napisao/la:
Flamel je napisao/la:

Šteta što takav žar ne pokazuje kada treba osuditi zločine Armije BiH nad Hrvatima,mogao je nedavno navratiti do Bugojna na sprovod mučki ubijenih bojovnika HVO-a.

Ali zanimljivo,kada god ga pritisnu da se izjasni o šikaniranju Hrvata od strane Sarajeva,svu krivnju svaljuje isključivo na SDP i Komšića,koje vidi kao nekakvu jugo-komunističku ujdurmu podvaljenu Muslimanima,a SDA kao pravi izraz bošnjačke nacionalne misli i "prirodne partnere" Hrvata,potpuno ignorirajući činjenicu da su i jedni i drugi samo dva lica iste medalje,koji pušu u iste protuhrvatske trube.

Netko je već ranije stavio ovaj članak,ali malo ponavljanja nije na odmet:

https://gracanickiglasnik.ba/wp-content ... g37-25.pdf

Jbg,ne možeš služiti dvojici gospodara...

Znam sve je to meni jasno ali on nije "Hrvat" kao što je Komšić "Hrvat", Hasan je naš on je zaista Hrvat islamske vjere. Pogledaj njegove manire, način ponašanja i slično i onda usporedi to sa ovim čaršijskim kabadahijama tipa Bakira. Nebo i zemlja.

Lik je žestoki antikomunist, i vjernik očito pa zbog tog razloga podržava Aliju kao vjernika i antikomunista.

Da mrzi Hrvate Herceg Bosne, ne bi glumio Hrvata kao sad, zna on dobro da je naš sukob škakljiva tema pa se u to ne petlja.

I dok to radi ok je, uostalom on je političar u Hrvatskoj a ne u BiH stoga nemate štete od njeg, njegova tema niste vi neko jugokomunjare.

Vjeruj mi kad ti kažem da je on koristan.

Očekivati da će popljuvati Aliju, to češ teško čuti od bilo kojeg Muslimana... a još češ manje njih čuti da hvale Tuđmana kako ga hvali Hassan.


Možda nam je nekom čudnom logikom indirektno koristan, ali ako ne može popljuvati zločinca Aliju onda nije Hrvat nego je Alijina nacija. Na kraju krajeva i Bakir nam je koristan.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

929 of 2558 - 36.32%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 09:57 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
Brane je napisao/la:
Čitao sam komentare na narod.hr ispod članka o podjeli BH i tek tada vidiš kako naivno ljudi u RH razmišljaju. Svi komentiraju srbija će bit skoro do Zagreba i sl.
a di je sad je...te!
Tako da su u pravu momci kad koriste izraz dodrinaši, mi smo društvo zarobljeno još uvijek u prošlosti. Ne znamo uživat u vlastitoj državi niti ju gradit po našim potrebama.

Hasan ima podršku samo zbog NDH a on sam '90i je bio u godinama za rat i naravno da ga je eskiviro (ne kažem ja da su svi trebali na front) al prodaje priče o nacionalizmu itd. to je bilo prije 70 godina. Da ne pričamo o tome da su muslimani i tada masovno prelazili u partizane, niko ne priča o 500 000 izbjeglica '90 iz BH većinom muslimana koje smo primili u naše HOTELE po Dalmaciji i danas ti isti umjesto da se asimiliraju traže džamije u Dubrovniku u Puli na Krku.

Ista stvar s policijskim nasiljem u Mostaru, svi po portalima se zgražaju i pričaju treba tužit i sl. Koliko glup moraš bit, da nakon Mamićevih priča o sucima, ti pozivaš da neko (PAZI) u BH traži pravdu na Sudu i to protiv policije. (Dobro je Pol Gasol reko za par tjedana svi će to zaboravit...)

Što želim reć Hasan je definitivno još jedan promašeni potez Škore, uostalom Hasan nije ni u DP-u nego ima svoju stranku, tako da može uzimat lovu iz proračuna na temelju toga.


To je problem kod jednog dijela desnice. Nažalost neki ljudi ne samo da ne znaju i ne razumijuju što se događa u BiH od 90-e naovamo. Oni ne razumiju ni što se događa posljednjih 30 godina u Hrvatskoj. Razmišljaju u pojednostavljenim obrascima... njima su problemi srpstvo i komunizam, a rješenje revalorizacija ZDS kao drevnog ne-ustaškog pozdrava... Oni misle da ako se umjesto Pupovca pojavi neki tihi, pasivni Srbin, ako se zabrani petokraka i ako se dopusti nesmetano paradiranje malobrojnih hos-ovaca, problem u Hrvatskoj je riješen...

Ne razumiju da je problem globalizam lijevo-liberalnih, recimo to tako "gradžanskih", neo-regionalnih, tendencija... Njega guraju tkz. jugokomunistički ostaci, ali ta starija garda je praktički na zalazu... u međuvremenu je stasala nova generacija ispranog mozga... i to ne zbog odgoja, već zbog stranog medijskog utjecaja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 10:57
Postovi: 9626
Lokacija: HR HB
A sada, spektakl...
Nije loše za korona after party :D

Citat:
WRC U HRVATSKOJ
Svjetski spektakl u Zagrebu: Stotine ljudi ispred NSK, prijenos ide u 150 zemalja svijeta!
slika



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 10:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7171
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
bumbar92 je napisao/la:
A sada, spektakl...
Nije loše za korona after party :D

Citat:
WRC U HRVATSKOJ
Svjetski spektakl u Zagrebu: Stotine ljudi ispred NSK, prijenos ide u 150 zemalja svijeta!
slika



Para buši đe burgija ne može.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 10:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
kiler je napisao/la:

Para buši đe burgija ne može.


Ovoga puta mogu reći - srećom!

Jer d anije tkao Plenki bi nas sve strpao u lockdown, ovaj puta je čak odyebo majku ojropu i ostavio nam tračak slobode.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 10:47 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Purger111 je napisao/la:

To je problem kod jednog dijela desnice. Nažalost neki ljudi ne samo da ne znaju i ne razumijuju što se događa u BiH od 90-e naovamo. Oni ne razumiju ni što se događa posljednjih 30 godina u Hrvatskoj. Razmišljaju u pojednostavljenim obrascima... njima su problemi srpstvo i komunizam, a rješenje revalorizacija ZDS kao drevnog ne-ustaškog pozdrava... Oni misle da ako se umjesto Pupovca pojavi neki tihi, pasivni Srbin, ako se zabrani petokraka i ako se dopusti nesmetano paradiranje malobrojnih hos-ovaca, problem u Hrvatskoj je riješen...

Ne razumiju da je problem globalizam lijevo-liberalnih, recimo to tako "gradžanskih", neo-regionalnih, tendencija... Njega guraju tkz. jugokomunistički ostaci, ali ta starija garda je praktički na zalazu... u međuvremenu je stasala nova generacija ispranog mozga... i to ne zbog odgoja, već zbog stranog medijskog utjecaja.


Hrvatska općenito ima problem starije populacije, no budi uvjeren da mlađa desna populacija jako dobro razumije stvar, uostalom upravo je Hasan u toj emisiji sinoć jasno detektirao Možemo kao sigurnosnu prijetju daleko veću od SDPa, i s konstatirao da je SDP, iako relikt jugokomunizma, ipak autohtoni produkt, dok je sorošizacija uvozna i mnogo opasnija ideološka destrukcija.

Tako da desnica sve kuži, osim starijih ljudi, koji su naprosto, stariji. Ali su svejedno protiv sorošpederluka.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:
Možda nam je nekom čudnom logikom indirektno koristan, ali ako ne može popljuvati zločinca Aliju onda nije Hrvat nego je Alijina nacija. Na kraju krajeva i Bakir nam je koristan.



Koristan je za borbu s jugozomoidima i sorošoidima.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 10:58 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Brane je napisao/la:
Čitao sam komentare na narod.hr ispod članka o podjeli BH i tek tada vidiš kako naivno ljudi u RH razmišljaju. Svi komentiraju srbija će bit skoro do Zagreba i sl.
a di je sad je...te!
Tako da su u pravu momci kad koriste izraz dodrinaši, mi smo društvo zarobljeno još uvijek u prošlosti. Ne znamo uživat u vlastitoj državi niti ju gradit po našim potrebama..


Vi ste tu geostrateški u zabludi.

Nama NIJE ineres Srbija na Uni, i ne Srbija sada nije na Uni, nisu njene vojne jedinice, njena policija ni državne institucije. Isto tako, Federacija nije Erdoganova ekspozitura, a da se BH raspadne, urpavo ti to fildžanstan bio, i vjerojatno bi u suradnji sa Srbijom nalijegali na nas ko 1993.

Posebno nam nije interes da se to odvije na način da se BIH raspadne tako da mi dobijemo šipak (ko po ovom tobož Janšinom non-paperu).

To bi za Hrvatsku stvorilo dvostruku prijetnju, srpsku i muslimansku, dok bi njihov međusobni sukob bio zapravo obustavljen i jedni i drugi bi nalijegali na naš prostor. Hrvatska geostrateški mora osigruati da BIH bude tampon zona u kojoj postoji jasna ravnoteža suprotstavljenih sila

I tu se stav desnice ne razlikuje od stava bilo koga, ovo što vam ja govorim je i službena politika RH i HDZa i Milanovića.
Nije to preko leđa Hrvata u BIH, jer Hrvati u BIH niti imaju definiran teritorij, niti bi raspad po daytonskom razgraničenju sigurnosnu situaciju BH Hrvata poboljšao, naprotiv.

to vam nema veze s desnicom, nema te opcije u HR koja bi podržala raspadanje BH na taj način, naprosto nema.

E sad, da mi uberemo USK i veći dio SBŽa....onda je to druga priča, ali trenutno stanje na terenu, koje je naslijeđe rata, nije dobro po nas i mi moramo težiti očuvanju ravnoteže SUPROTSTAVLJENIH sila u BH.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14093 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 564  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO