HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 kol 2024, 19:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 14093 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 564  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 10:59 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
divizija je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Možda nam je nekom čudnom logikom indirektno koristan, ali ako ne može popljuvati zločinca Aliju onda nije Hrvat nego je Alijina nacija. Na kraju krajeva i Bakir nam je koristan.



Koristan je za borbu s jugozomoidima i sorošoidima.


Molim pročitati ovo...

https://www.zabranjeni.hr/izbori/vijesti/ ... e-15006025

Da Hasan javno kaže šta misli, njegova biračka baza bi ga potpuno napustila...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 11:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
Naša Kvačica je napisao/la:


Možda nam je nekom čudnom logikom indirektno koristan, ali ako ne može popljuvati zločinca Aliju onda nije Hrvat nego je Alijina nacija. Na kraju krajeva i Bakir nam je koristan.

E pa ti bi sad Muslimana koji slavi Šuška i Bobana, previše tražiš Kvačice.

Što god mislio o Hasanbegu pitat ću te sljedeće, bi li radije da se svi Muslimani u BiH ponašaju i odnose prema Hrvatskoj stvari kao Hasanbegović ili da se ponašaju kako se ponašaju?

Hasan je naš zato što se ponaša kao Hrvat, govori Hrvatskim jezikom, ima europske manire, generalno je kulturološki različit od jednog Bakira ili Đafer bega.

Da, ima neke poglede drugačije od tebe i mene ali da je takav na vlasti kod Muslimana budi siguran da se Hrvate ne bi gazilo kako ih se sad gazi.

Štoviše on je primjer kako netkto od problema može postati koristan.

Preseliš ih iz Bosne gdje su problem vama kod nas u Hrvatsku, naučiš ih u školi jezik, kulturu i način ponašanja i onda mali Hasan kad odraste tuče svim snagama po silama zla, sorošoidima i komunjarama, a što će biti cviećar i dodrinaš, bože moj nije nitko savršen. :neznam

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 11:14 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Purger111 je napisao/la:

Molim pročitati ovo...

https://www.zabranjeni.hr/izbori/vijesti/ ... e-15006025

Da Hasan javno kaže šta misli, njegova biračka baza bi ga potpuno napustila...


Rekao je nekoliko puta, jednsotavno se prelazi preko toga, kak ose i Tuđamnu prelazilo preko partizanije.

Nitko nije savršen.

S ti mda za razliku od Tuđmana, on ne formira Bh politiku ni kod Škore, a kamoli u RH.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 11:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32012
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:


Možda nam je nekom čudnom logikom indirektno koristan, ali ako ne može popljuvati zločinca Aliju onda nije Hrvat nego je Alijina nacija. Na kraju krajeva i Bakir nam je koristan.

E pa ti bi sad Muslimana koji slavi Šuška i Bobana, previše tražiš Kvačice.

Što god mislio o Hasanbegu pitat ću te sljedeće, bi li radije da se svi Muslimani u BiH ponašaju i odnose prema Hrvatskoj stvari kao Hasanbegović ili da se ponašaju kako se ponašaju?

Hasan je naš zato što se ponaša kao Hrvat, govori Hrvatskim jezikom, ima europske manire, generalno je kulturološki različit od jednog Bakira ili Đafer bega.

Da, ima neke poglede drugačije od tebe i mene ali da je takav na vlasti kod Muslimana budi siguran da se Hrvate ne bi gazilo kako ih se sad gazi.

Štoviše on je primjer kako netkto od problema može postati koristan.

Preseliš ih iz Bosne gdje su problem vama kod nas u Hrvatsku, naučiš ih u školi jezik, kulturu i način ponašanja i onda mali Hasan kad odraste tuče svim snagama po silama zla, sorošoidima i komunjarama, a što će biti cviećar i dodrinaš, bože moj nije nitko savršen. :neznam


Pa recimo to ovako, ne vjerujem Hasanu. Sve što ti kaže Hasan, to će isto reći sutra ujutro i Bakir.

Previše ih dobro poznajem i znam kako funkcioniraju. Jedini razlog zašto se ti u Sarajevu tako ponašaju je zato što se osjećaju jači. Nema tu nikakvih ideala. Hasan zna da je u Zagrebu manjina, Bakir zna da je u Sarajevu većina i to je sva mudrolija. Stavi Bakira u Zagreb i okrenut će ploču ujutro, postat će Hasanov klon.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

929 of 2558 - 36.32%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 11:23 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
divizija je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:

Molim pročitati ovo...

https://www.zabranjeni.hr/izbori/vijesti/ ... e-15006025

Da Hasan javno kaže šta misli, njegova biračka baza bi ga potpuno napustila...


Rekao je nekoliko puta, jednsotavno se prelazi preko toga, kak ose i Tuđamnu prelazilo preko partizanije.

Nitko nije savršen.

S ti mda za razliku od Tuđmana, on ne formira Bh politiku ni kod Škore, a kamoli u RH.


Ovaj stav kakav si opisao u prethodnom postu nema smisla. Kakva nam je to tampon zona u kojoj se pravi islamski, unitarni, kvazi-građanski turski satelit koji je prijetnja Hrvatima s obje strane granice. Hrvati bi trebali biti pasivni i igrati na dvije strane? Da dovedu u potpuni upit svoj opstanak u HB i riskiraju Veliku Tursku?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 22:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
divizija je napisao/la:
Brane je napisao/la:
Čitao sam komentare na narod.hr ispod članka o podjeli BH i tek tada vidiš kako naivno ljudi u RH razmišljaju. Svi komentiraju srbija će bit skoro do Zagreba i sl.
a di je sad je...te!
Tako da su u pravu momci kad koriste izraz dodrinaši, mi smo društvo zarobljeno još uvijek u prošlosti. Ne znamo uživat u vlastitoj državi niti ju gradit po našim potrebama..


Vi ste tu geostrateški u zabludi.

Nama NIJE ineres Srbija na Uni, i ne Srbija sada nije na Uni, nisu njene vojne jedinice, njena policija ni državne institucije. Isto tako, Federacija nije Erdoganova ekspozitura, a da se BH raspadne, urpavo ti to fildžanstan bio, i vjerojatno bi u suradnji sa Srbijom nalijegali na nas ko 1993.

Posebno nam nije interes da se to odvije na način da se BIH raspadne tako da mi dobijemo šipak (ko po ovom tobož Janšinom non-paperu).

To bi za Hrvatsku stvorilo dvostruku prijetnju, srpsku i muslimansku, dok bi njihov međusobni sukob bio zapravo obustavljen i jedni i drugi bi nalijegali na naš prostor. Hrvatska geostrateški mora osigruati da BIH bude tampon zona u kojoj postoji jasna ravnoteža suprotstavljenih sila

I tu se stav desnice ne razlikuje od stava bilo koga, ovo što vam ja govorim je i službena politika RH i HDZa i Milanovića.
Nije to preko leđa Hrvata u BIH, jer Hrvati u BIH niti imaju definiran teritorij, niti bi raspad po daytonskom razgraničenju sigurnosnu situaciju BH Hrvata poboljšao, naprotiv.

to vam nema veze s desnicom, nema te opcije u HR koja bi podržala raspadanje BH na taj način, naprosto nema.

E sad, da mi uberemo USK i veći dio SBŽa....onda je to druga priča, ali trenutno stanje na terenu, koje je naslijeđe rata, nije dobro po nas i mi moramo težiti očuvanju ravnoteže SUPROTSTAVLJENIH sila u BH.

Ovo je nekonzistentno, nekoherentno.....SIBICARSKI>>>>>>>>>>>>>

Zicas, ako "Vam netko da" igracku, da ce "djete biti dobro">>>> tipicno UCJENJIVANJE....bumo vidjeli, da li ce Vam dati?

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 11:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32012
Zapravo kad razmislim, Hasanbegović nije ni rekao ništa posebno na osnovu čega bi mu se vjerovalo.

Taliban je već prije jasno rekao da je put Alije Izetbegovića onaj koji treba slijediti. Znamo kakav je Alijin put, ako nekome treba pojasniti nije ni to problem.

Stvari su zapravo jasne, samo neo cvjećari si crtaju ružičaste slike i sami sebe ubjeđuju u nešto za što ni nema osnova.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

929 of 2558 - 36.32%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 11:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
Naša Kvačica je napisao/la:


Pa recimo to ovako, ne vjerujem Hasanu. Sve što ti kaže Hasan, to će isto reći sutra ujutro i Bakir.

Previše ih dobro poznajem i znam kako funkcioniraju. Jedini razlog zašto se ti u Sarajevu tako ponašaju je zato što se osjećaju jači. Nema tu nikakvih ideala. Hasan zna da je u Zagrebu manjina, Bakir zna da je u Sarajevu većina i to je sva mudrolija. Stavi Bakira u Zagreb i okrenut će ploču ujutro, postat će Hasanov klon.

Bakir je u Zagrebu na HRT-u u najgledanijoj emisiji nedjeljom javno prijetio Hrvatima, i tebi je to isto kao i Hasan?

Nisu ta dva ni blizu ista, kad ih već toliko dobro poznaješ onda bi trebao znati koji nas mrzi a koji nas ne mrzi.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 11:36 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:


Možda nam je nekom čudnom logikom indirektno koristan, ali ako ne može popljuvati zločinca Aliju onda nije Hrvat nego je Alijina nacija. Na kraju krajeva i Bakir nam je koristan.

E pa ti bi sad Muslimana koji slavi Šuška i Bobana, previše tražiš Kvačice.

Što god mislio o Hasanbegu pitat ću te sljedeće, bi li radije da se svi Muslimani u BiH ponašaju i odnose prema Hrvatskoj stvari kao Hasanbegović ili da se ponašaju kako se ponašaju?

Hasan je naš zato što se ponaša kao Hrvat, govori Hrvatskim jezikom, ima europske manire, generalno je kulturološki različit od jednog Bakira ili Đafer bega.

Da, ima neke poglede drugačije od tebe i mene ali da je takav na vlasti kod Muslimana budi siguran da se Hrvate ne bi gazilo kako ih se sad gazi.

Štoviše on je primjer kako netkto od problema može postati koristan.

Preseliš ih iz Bosne gdje su problem vama kod nas u Hrvatsku, naučiš ih u školi jezik, kulturu i način ponašanja i onda mali Hasan kad odraste tuče svim snagama po silama zla, sorošoidima i komunjarama, a što će biti cviećar i dodrinaš, bože moj nije nitko savršen. :neznam


Čovjek doslovno smatra katoličanstvo antihrvatskom ideologijom, pitanje pobačaja nebitnim... HVO počinio genocid, a ABiH bila cvijeće u ratu... Tuđman maltene udbaški general...

Muslimani jedva čekaju iskoristiti sve takve cviećare za stvaranje unitarne 'Bosne' i političku eliminaciju udbaško-bobanovskih 'uzp'-ovaca. Cviećari misle da će kad-tad nastati konfederativna utopija između Hrvatske i BiH... ali kad bi muslimani ostvarili unitarnu 'Bosnu', odbacili bi cviećarske zds-perecijance kao zadnje ustaške, fašističke krpe i digli spomenik Titi i Erdoganu... Ono malo Hrvata koji bi ostali u svojoj pradjedovini, proglasili bi "Bošnjacima katolicima"...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 11:51 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
divizija je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:

Molim pročitati ovo...

https://www.zabranjeni.hr/izbori/vijesti/ ... e-15006025

Da Hasan javno kaže šta misli, njegova biračka baza bi ga potpuno napustila...


Rekao je nekoliko puta, jednsotavno se prelazi preko toga, kak ose i Tuđamnu prelazilo preko partizanije.

Nitko nije savršen.

S ti mda za razliku od Tuđmana, on ne formira Bh politiku ni kod Škore, a kamoli u RH.


Ne formira, ali nažalost zbog svojih stavova u praksi je ravan agentu infiltratoru. Škoro je bar rekao da je za treći... Prkačin, pa čak i Đapić, su shvatili grešku cviećarenja i oni su rekli da su nedvosmisleno za HB... Niste valjda sad ti i Weasel napravili flip-flop po tom pitanju? To je izuzetno loša osobina... kada zbog nekolicine provokatora dolazi do nereda i konfuzije u našim redovima, umjesto da se akumulira svaka korisna potpora sa svih strana i da se homogeniziramo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
Purger111 je napisao/la:
divizija je napisao/la:


Koristan je za borbu s jugozomoidima i sorošoidima.


Molim pročitati ovo...

https://www.zabranjeni.hr/izbori/vijesti/ ... e-15006025

Da Hasan javno kaže šta misli, njegova biračka baza bi ga potpuno napustila...

..ako sam ima simpatije prema njemu posli ovog je mrtav za mene..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..ovi nasi dodrinasi su totalno krahirali jebote idoli su im Kizo i Hasan..pametan je sFranjo bio kad je reka lako cemo mina našom ljevicom problem je desnica...uzas..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 16:42
Postovi: 2344
Lokacija: Negdi na granici svitova
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:


Možda nam je nekom čudnom logikom indirektno koristan, ali ako ne može popljuvati zločinca Aliju onda nije Hrvat nego je Alijina nacija. Na kraju krajeva i Bakir nam je koristan.

E pa ti bi sad Muslimana koji slavi Šuška i Bobana, previše tražiš Kvačice.

Što god mislio o Hasanbegu pitat ću te sljedeće, bi li radije da se svi Muslimani u BiH ponašaju i odnose prema Hrvatskoj stvari kao Hasanbegović ili da se ponašaju kako se ponašaju?

Hasan je naš zato što se ponaša kao Hrvat, govori Hrvatskim jezikom, ima europske manire, generalno je kulturološki različit od jednog Bakira ili Đafer bega.

Da, ima neke poglede drugačije od tebe i mene ali da je takav na vlasti kod Muslimana budi siguran da se Hrvate ne bi gazilo kako ih se sad gazi.

Štoviše on je primjer kako netkto od problema može postati koristan.

Preseliš ih iz Bosne gdje su problem vama kod nas u Hrvatsku, naučiš ih u školi jezik, kulturu i način ponašanja i onda mali Hasan kad odraste tuče svim snagama po silama zla, sorošoidima i komunjarama, a što će biti cviećar i dodrinaš, bože moj nije nitko savršen. :neznam


Recimo da je i Paraga bio teški "antikomunjara" i "antisorošoid", no za etiketiranje pravaša je presudan stav prema BiH.

_________________
Za dom spremni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Purger111 je napisao/la:
Brane je napisao/la:
Čitao sam komentare na narod.hr ispod članka o podjeli BH i tek tada vidiš kako naivno ljudi u RH razmišljaju. Svi komentiraju srbija će bit skoro do Zagreba i sl.
a di je sad je...te!
Tako da su u pravu momci kad koriste izraz dodrinaši, mi smo društvo zarobljeno još uvijek u prošlosti. Ne znamo uživat u vlastitoj državi niti ju gradit po našim potrebama.

Hasan ima podršku samo zbog NDH a on sam '90i je bio u godinama za rat i naravno da ga je eskiviro (ne kažem ja da su svi trebali na front) al prodaje priče o nacionalizmu itd. to je bilo prije 70 godina. Da ne pričamo o tome da su muslimani i tada masovno prelazili u partizane, niko ne priča o 500 000 izbjeglica '90 iz BH većinom muslimana koje smo primili u naše HOTELE po Dalmaciji i danas ti isti umjesto da se asimiliraju traže džamije u Dubrovniku u Puli na Krku.

Ista stvar s policijskim nasiljem u Mostaru, svi po portalima se zgražaju i pričaju treba tužit i sl. Koliko glup moraš bit, da nakon Mamićevih priča o sucima, ti pozivaš da neko (PAZI) u BH traži pravdu na Sudu i to protiv policije. (Dobro je Pol Gasol reko za par tjedana svi će to zaboravit...)

Što želim reć Hasan je definitivno još jedan promašeni potez Škore, uostalom Hasan nije ni u DP-u nego ima svoju stranku, tako da može uzimat lovu iz proračuna na temelju toga.


To je problem kod jednog dijela desnice. Nažalost neki ljudi ne samo da ne znaju i ne razumijuju što se događa u BiH od 90-e naovamo. Oni ne razumiju ni što se događa posljednjih 30 godina u Hrvatskoj. Razmišljaju u pojednostavljenim obrascima... njima su problemi srpstvo i komunizam, a rješenje revalorizacija ZDS kao drevnog ne-ustaškog pozdrava... Oni misle da ako se umjesto Pupovca pojavi neki tihi, pasivni Srbin, ako se zabrani petokraka i ako se dopusti nesmetano paradiranje malobrojnih hos-ovaca, problem u Hrvatskoj je riješen...

Ne razumiju da je problem globalizam lijevo-liberalnih, recimo to tako "gradžanskih", neo-regionalnih, tendencija... Njega guraju tkz. jugokomunistički ostaci, ali ta starija garda je praktički na zalazu... u međuvremenu je stasala nova generacija ispranog mozga... i to ne zbog odgoja, već zbog stranog medijskog utjecaja.


A kako će i razumijet kad se o BiH i Hrvatima u BiH piše unutar statističke pogreške u medijima u Hrvatskoj.

Za nastavak se ne slažem. Mislim da jako puno ljudi u Hrvatskoj to vidi, samo nemamo organiziranu političku volju da se tome suprotstavi.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 16:42
Postovi: 2344
Lokacija: Negdi na granici svitova
Meni je problematično kod Hasana što imam utisak da više mrzi Srbe, nego što voli Hrvate (u BiH) ili da više voli Muslimane nego Hrvate u BiH. Daleko od toga da svojim političkim djelovanjem nije hrvatski desničar, no pravi iskreni hrvatski pravaš kojeg iznimno cijenim radi ratnog ali i političkog puta je Prkačin, ali je kod presudnih točaka Hasan daleko od njega.

_________________
Za dom spremni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:31 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
Reconquista je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:

To je problem kod jednog dijela desnice. Nažalost neki ljudi ne samo da ne znaju i ne razumijuju što se događa u BiH od 90-e naovamo. Oni ne razumiju ni što se događa posljednjih 30 godina u Hrvatskoj. Razmišljaju u pojednostavljenim obrascima... njima su problemi srpstvo i komunizam, a rješenje revalorizacija ZDS kao drevnog ne-ustaškog pozdrava... Oni misle da ako se umjesto Pupovca pojavi neki tihi, pasivni Srbin, ako se zabrani petokraka i ako se dopusti nesmetano paradiranje malobrojnih hos-ovaca, problem u Hrvatskoj je riješen...

Ne razumiju da je problem globalizam lijevo-liberalnih, recimo to tako "gradžanskih", neo-regionalnih, tendencija... Njega guraju tkz. jugokomunistički ostaci, ali ta starija garda je praktički na zalazu... u međuvremenu je stasala nova generacija ispranog mozga... i to ne zbog odgoja, već zbog stranog medijskog utjecaja.


A kako će i razumijet kad se o BiH i Hrvatima u BiH piše unutar statističke pogreške u medijima u Hrvatskoj.

Za nastavak se ne slažem. Mislim da jako puno ljudi u Hrvatskoj to vidi, samo nemamo organiziranu političku volju da se tome suprotstavi.


Stanje je krenulo na bolje po tom pitanju, iako i dalje neće nitko u visokoj politici reći otvoreno "ovo ide ka raspadu"... ali cijeli Balkan je svjestan stanja...

Onaj dio koji razmišlja pro-hrvatski i koji vidi što se događa, mora se homogenizirati. Prestati praviti dodrinaše i avnojaše od onih koji to nisu... poticati sve tendencije koje idu u suprotnom smjeru od avnojaštva/dodrinaštva čak i kod onih koji su politički konkurenti. Radi se o nacionalnom interesu, nema mjesta za blentave prepirke.

Mi smo skloni radi osvajanja jeftinih političkih poena dovodi vlastiti narod pa čak i državu u upit, podrivati, dijeliti itd... Nema toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
Morate shvatiti kako je Bosna pitanje nacionalnog opstanka ne samo vas nego čitavog Hrvatskog naroda.

Ne smijemo si dopustiti raskupusati Bih radi tri metra od Livna do Ravnog što bi dobili još 93. u ponudi Alije.

Hrvatska je s ovim oblikom frankenštajn samo takav i mi ćemo biti u nepovoljnoj poziciji na vijeke vijekova dok ne popunimo taj trbuh.

Vi ste se 100% fokusirali na Muslimane kojih sad ima šaka jada od 1M i nesposobni su napravit vodovod a ne biti prijetnja Hrvatskoj a preko Drine imate podivljalu SANU2 memorandum Srbiju koja prića o srpskom svetu.

Tuđman nije bio glup i kad je potpisao Dayton rekao je na sjednici VONS-a, možda nismo osigurali čitavu Bosnu ali smo si osigurali jednu polovinu iste za budućnost.

Prevedeno vam to znaći pola smo rješili sad a pola rješavamo kad bude prilike.

Između Hrvatske i Srbije nezavisan bošnjakistan će se sigurno opredjelit za Srbiju zato što tamo imaju puno više Muslimana i neće im se smjeti zamjeravati.

jasno kao dan da bi tada stali opet protiv nas.

Podjela njihova teritorija sa Srbima ili neki protektorat je nerealna priča, daytonske granice se moraju poštovat kao i avnojevske ne zato što to tako lasica kaže nego zato što praksa govori tko ne poštuje popije NATO uran bombe.

Naša jedina opcija je držati BiH na okupu dok se oni ne unormalne, a pod unormale mislim krahiraju na pola milijuna starčadi koja će biti bezopasna za nas.

Federacija mora čitava nama zbog sigurnosti Hrvatske države.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Daj nemoj pričati o sebi u trećem licu.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32012
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:


Pa recimo to ovako, ne vjerujem Hasanu. Sve što ti kaže Hasan, to će isto reći sutra ujutro i Bakir.

Previše ih dobro poznajem i znam kako funkcioniraju. Jedini razlog zašto se ti u Sarajevu tako ponašaju je zato što se osjećaju jači. Nema tu nikakvih ideala. Hasan zna da je u Zagrebu manjina, Bakir zna da je u Sarajevu većina i to je sva mudrolija. Stavi Bakira u Zagreb i okrenut će ploču ujutro, postat će Hasanov klon.

Bakir je u Zagrebu na HRT-u u najgledanijoj emisiji nedjeljom javno prijetio Hrvatima, i tebi je to isto kao i Hasan?

Nisu ta dva ni blizu ista, kad ih već toliko dobro poznaješ onda bi trebao znati koji nas mrzi a koji nas ne mrzi.


A ljudi moji zar sve moram crtati. Bakir je došao pet minuta u posjet kao predsjednik druge države, dakle kao moćna figura. Ovo što sam napisao vrijedi kada bi Bakir hipotetski došao živjeti u Zagreb.

A da produžim paralelu, Bakir je još i dobar jer se ipak nalazi u Europi pa nije toliko moćan, i sam je prisljen donekle takijati. Pravog Bakira i Hasana bi vidjeli da tek imaju moć kao Erdogan ili islamisti u Pakistanu. Otiđi u neku zemlju gdje muslimani imaju 100% vlasti, pa mi ispričaj sviđa li ti se. Možeš u Pakistan, Egipat, Tursku, Iran, tu je to sve u pet deka.

Bakir se samo osjeća dovoljno siguran u sebe pa prijeti, a Hasana u Hrvatskoj ima samo par %. Da je Hasana 50% u Hrvatskoj kao što je u BiH onda bi Hasan skroz drugu priču pričao. U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

929 of 2558 - 36.32%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
Naša Kvačica je napisao/la:
U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.

Ne gradimo i mi, radi ih ova nakaradna državna uprava. Nakon Zagreba i Rijeke sad su se sjetili u Puli i Dubrovniku...

Nadam se da od tog nema ništa ali mene se ne pita, one koje se pita (HDZ) nikad ne optužujute za dodrinašenje i slične gluposti a prave vam više štete nego neka pravašija.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:43 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:

A ljudi moji zar sve moram crtati. Bakir je došao pet minuta u posjet kao predsjednik druge države, dakle kao moćna figura. Ovo što sam napisao vrijedi kada bi Bakir hipotetski došao živjeti u Zagreb.

A da produžim paralelu, Bakir je još i dobar jer se ipak nalazi u Europi pa nije toliko moćan, i sam je prisljen donekle takijati. Pravog Bakira i Hasana bi vidjeli da tek imaju moć kao Erdogan ili islamisti u Pakistanu.

Bakir se samo osjeća dovoljno siguran u sebe pa prijeti, a Hasana u Hrvatskoj ima samo par %. Da je Hasana 50% u Hrvatskoj kao što je u BiH onda bi Hasan skroz drugu priču pričao. U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.


Ma gluposti, da se Hasan pita on bi svoje pripojio HR i ne bi njih ni pitao i rekao bi im da su izdajnici islama ako su protiv. Naravno ja bih bio protiv, jer su nam oni samo uteg, ali i pola katoliak u HR ne bi bilo protiv!

Hasan je pametan utoliko što zbog specifične obiteljske situacije, nije ako muslimani u BH postao žrtva titoistike propagande. U BH se desio jedan spektakularni bastard islamizma i titoizma, koji je sotonizirao hrvatsku nacionalnu koncepciju, a musimanima omogućio da izbjegnu sotonizaciju distancirajući se od nje. Tako da danas glume hantifašiste potomci ustša i handžarovaca.
Sada muslimani pristaju na suradnju, savezništvo i naklonost Hvrtaima samo kad im je srpski no direktno pod vratom. U svim drugim okolnostima, oni hrvatstvo gledaju kao neki inkarnirani nacizam od kojega treba bježati i progoniti ga.

Hasan je pametniji od toga, kao što je to prije ww2 shvaćala i većina muslimanske inteligencije. Ali te inteligencije više nema, ona je potamanjena i raseljena, njih danas vode seljoberi i debili, ova nova elita je nusprodukt komunizma, čak i islamisti su uglavnom inficirani titoističkim pogledom na Hrvate, na vlastitu štetu. A dobrim jdelom su i sami izišli iz udbaško-kosovskog šinjela.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:44 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.

Ne gradimo i mi, radi ih ova nakaradna državna uprava. Nakon Zagreba i Rijeke sad su se sjetili u Puli i Dubrovniku...

Nadam se da od tog nema ništa ali mene se ne pita, one koje se pita (HDZ) nikad ne optužujute za dodrinašenje i slične gluposti a prave vam više štete nego neka pravašija.


Da, skloni su tim multi-kulti homo globo tendencijama i od toga ne treba bježati. To apsolutno nije dobro.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32012
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.

Ne gradimo i mi, radi ih ova nakaradna državna uprava. Nakon Zagreba i Rijeke sad su se sjetili u Puli i Dubrovniku...

Nadam se da od tog nema ništa ali mene se ne pita, one koje se pita (HDZ) nikad ne optužujute za dodrinašenje i slične gluposti a prave vam više štete nego neka pravašija.


Tko kaže da ne optužujemo HDZ, samo ti ne vidiš. Još od Istanbulske, Marakeša, Jandrokovića, Granića, zabrane ZDS,... po HDZ-u se konstantno pljuje. Iako naravno ima forumaša koji su za HDZ, stekao sam dojam da je većina možda za Most.

Optužujemo čak i naš HDZ. Imamo cijelu dugačku temu o ostavci Dragana Čovića. HRS je "pobijedio" na forumu, nije da im ima ikakve koristi, stvarnost je drugačija ali eto. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

929 of 2558 - 36.32%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:48 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
saskia je napisao/la:

Recimo da je i Paraga bio teški "antikomunjara" i "antisorošoid", no za etiketiranje pravaša je presudan stav prema BiH.


Je, samo što vam isti takav stav imaju sve političke opcije u RH, osim ljevih čiji je stav da nam u BIH ne treba ništa.

Zato što HR ne treba podjela BIH u kojoj će dobiti parče od Livna do Ravna, to ni Tuđman nije htio, niti će itko ikada.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:51 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:

Tko kaže da ne optužujemo HDZ, samo ti ne vidiš. Još od Istanbulske, Marakeša, Jandrokovića, Granića, zabrane ZDS,... po HDZ-u se konstantno pljuje. Iako naravno ima forumaša koji su za HDZ, stekao sam dojam da je većina možda za Most.

Optužujemo čak i naš HDZ. Imamo cijelu dugačku temu o ostavci Dragana Čovića. HRS je "pobijedio" na forumu, nije da im ima ikakve koristi, stvarnost je drugačija ali eto. :zubati


Ni MOST ni ikoja opcija ovdje u HR nije za rapad BIH. Ne u ovoj konstelaciji snaga barem. Za HRS ne znam, ali to je vaša unutarnja stvar.

Ovdje u RH ni HDZ, ni DP, ni MOST ne podržavaju podjelu BH, a ljevicu boli uvo za BH, ako ne podržava muslimane.

Gornje tri opcije podržavaju što jači položaj Hrvata unutar BH, a to je i stav predsjednika države.

U ovoj situaciji, podjela BH je ono sranje od non papera, gdje je Hrvatima pripao šipak.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14093 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 564  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Vukota i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO