HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ruj 2024, 06:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 14116 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407 ... 565  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Purger111 je napisao/la:
Brane je napisao/la:
Čitao sam komentare na narod.hr ispod članka o podjeli BH i tek tada vidiš kako naivno ljudi u RH razmišljaju. Svi komentiraju srbija će bit skoro do Zagreba i sl.
a di je sad je...te!
Tako da su u pravu momci kad koriste izraz dodrinaši, mi smo društvo zarobljeno još uvijek u prošlosti. Ne znamo uživat u vlastitoj državi niti ju gradit po našim potrebama.

Hasan ima podršku samo zbog NDH a on sam '90i je bio u godinama za rat i naravno da ga je eskiviro (ne kažem ja da su svi trebali na front) al prodaje priče o nacionalizmu itd. to je bilo prije 70 godina. Da ne pričamo o tome da su muslimani i tada masovno prelazili u partizane, niko ne priča o 500 000 izbjeglica '90 iz BH većinom muslimana koje smo primili u naše HOTELE po Dalmaciji i danas ti isti umjesto da se asimiliraju traže džamije u Dubrovniku u Puli na Krku.

Ista stvar s policijskim nasiljem u Mostaru, svi po portalima se zgražaju i pričaju treba tužit i sl. Koliko glup moraš bit, da nakon Mamićevih priča o sucima, ti pozivaš da neko (PAZI) u BH traži pravdu na Sudu i to protiv policije. (Dobro je Pol Gasol reko za par tjedana svi će to zaboravit...)

Što želim reć Hasan je definitivno još jedan promašeni potez Škore, uostalom Hasan nije ni u DP-u nego ima svoju stranku, tako da može uzimat lovu iz proračuna na temelju toga.


To je problem kod jednog dijela desnice. Nažalost neki ljudi ne samo da ne znaju i ne razumijuju što se događa u BiH od 90-e naovamo. Oni ne razumiju ni što se događa posljednjih 30 godina u Hrvatskoj. Razmišljaju u pojednostavljenim obrascima... njima su problemi srpstvo i komunizam, a rješenje revalorizacija ZDS kao drevnog ne-ustaškog pozdrava... Oni misle da ako se umjesto Pupovca pojavi neki tihi, pasivni Srbin, ako se zabrani petokraka i ako se dopusti nesmetano paradiranje malobrojnih hos-ovaca, problem u Hrvatskoj je riješen...

Ne razumiju da je problem globalizam lijevo-liberalnih, recimo to tako "gradžanskih", neo-regionalnih, tendencija... Njega guraju tkz. jugokomunistički ostaci, ali ta starija garda je praktički na zalazu... u međuvremenu je stasala nova generacija ispranog mozga... i to ne zbog odgoja, već zbog stranog medijskog utjecaja.


A kako će i razumijet kad se o BiH i Hrvatima u BiH piše unutar statističke pogreške u medijima u Hrvatskoj.

Za nastavak se ne slažem. Mislim da jako puno ljudi u Hrvatskoj to vidi, samo nemamo organiziranu političku volju da se tome suprotstavi.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 16:42
Postovi: 2366
Lokacija: Negdi na granici svitova
Meni je problematično kod Hasana što imam utisak da više mrzi Srbe, nego što voli Hrvate (u BiH) ili da više voli Muslimane nego Hrvate u BiH. Daleko od toga da svojim političkim djelovanjem nije hrvatski desničar, no pravi iskreni hrvatski pravaš kojeg iznimno cijenim radi ratnog ali i političkog puta je Prkačin, ali je kod presudnih točaka Hasan daleko od njega.

_________________
Za dom spremni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:31 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
Reconquista je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:

To je problem kod jednog dijela desnice. Nažalost neki ljudi ne samo da ne znaju i ne razumijuju što se događa u BiH od 90-e naovamo. Oni ne razumiju ni što se događa posljednjih 30 godina u Hrvatskoj. Razmišljaju u pojednostavljenim obrascima... njima su problemi srpstvo i komunizam, a rješenje revalorizacija ZDS kao drevnog ne-ustaškog pozdrava... Oni misle da ako se umjesto Pupovca pojavi neki tihi, pasivni Srbin, ako se zabrani petokraka i ako se dopusti nesmetano paradiranje malobrojnih hos-ovaca, problem u Hrvatskoj je riješen...

Ne razumiju da je problem globalizam lijevo-liberalnih, recimo to tako "gradžanskih", neo-regionalnih, tendencija... Njega guraju tkz. jugokomunistički ostaci, ali ta starija garda je praktički na zalazu... u međuvremenu je stasala nova generacija ispranog mozga... i to ne zbog odgoja, već zbog stranog medijskog utjecaja.


A kako će i razumijet kad se o BiH i Hrvatima u BiH piše unutar statističke pogreške u medijima u Hrvatskoj.

Za nastavak se ne slažem. Mislim da jako puno ljudi u Hrvatskoj to vidi, samo nemamo organiziranu političku volju da se tome suprotstavi.


Stanje je krenulo na bolje po tom pitanju, iako i dalje neće nitko u visokoj politici reći otvoreno "ovo ide ka raspadu"... ali cijeli Balkan je svjestan stanja...

Onaj dio koji razmišlja pro-hrvatski i koji vidi što se događa, mora se homogenizirati. Prestati praviti dodrinaše i avnojaše od onih koji to nisu... poticati sve tendencije koje idu u suprotnom smjeru od avnojaštva/dodrinaštva čak i kod onih koji su politički konkurenti. Radi se o nacionalnom interesu, nema mjesta za blentave prepirke.

Mi smo skloni radi osvajanja jeftinih političkih poena dovodi vlastiti narod pa čak i državu u upit, podrivati, dijeliti itd... Nema toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Morate shvatiti kako je Bosna pitanje nacionalnog opstanka ne samo vas nego čitavog Hrvatskog naroda.

Ne smijemo si dopustiti raskupusati Bih radi tri metra od Livna do Ravnog što bi dobili još 93. u ponudi Alije.

Hrvatska je s ovim oblikom frankenštajn samo takav i mi ćemo biti u nepovoljnoj poziciji na vijeke vijekova dok ne popunimo taj trbuh.

Vi ste se 100% fokusirali na Muslimane kojih sad ima šaka jada od 1M i nesposobni su napravit vodovod a ne biti prijetnja Hrvatskoj a preko Drine imate podivljalu SANU2 memorandum Srbiju koja prića o srpskom svetu.

Tuđman nije bio glup i kad je potpisao Dayton rekao je na sjednici VONS-a, možda nismo osigurali čitavu Bosnu ali smo si osigurali jednu polovinu iste za budućnost.

Prevedeno vam to znaći pola smo rješili sad a pola rješavamo kad bude prilike.

Između Hrvatske i Srbije nezavisan bošnjakistan će se sigurno opredjelit za Srbiju zato što tamo imaju puno više Muslimana i neće im se smjeti zamjeravati.

jasno kao dan da bi tada stali opet protiv nas.

Podjela njihova teritorija sa Srbima ili neki protektorat je nerealna priča, daytonske granice se moraju poštovat kao i avnojevske ne zato što to tako lasica kaže nego zato što praksa govori tko ne poštuje popije NATO uran bombe.

Naša jedina opcija je držati BiH na okupu dok se oni ne unormalne, a pod unormale mislim krahiraju na pola milijuna starčadi koja će biti bezopasna za nas.

Federacija mora čitava nama zbog sigurnosti Hrvatske države.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 12:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Daj nemoj pričati o sebi u trećem licu.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32504
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:


Pa recimo to ovako, ne vjerujem Hasanu. Sve što ti kaže Hasan, to će isto reći sutra ujutro i Bakir.

Previše ih dobro poznajem i znam kako funkcioniraju. Jedini razlog zašto se ti u Sarajevu tako ponašaju je zato što se osjećaju jači. Nema tu nikakvih ideala. Hasan zna da je u Zagrebu manjina, Bakir zna da je u Sarajevu većina i to je sva mudrolija. Stavi Bakira u Zagreb i okrenut će ploču ujutro, postat će Hasanov klon.

Bakir je u Zagrebu na HRT-u u najgledanijoj emisiji nedjeljom javno prijetio Hrvatima, i tebi je to isto kao i Hasan?

Nisu ta dva ni blizu ista, kad ih već toliko dobro poznaješ onda bi trebao znati koji nas mrzi a koji nas ne mrzi.


A ljudi moji zar sve moram crtati. Bakir je došao pet minuta u posjet kao predsjednik druge države, dakle kao moćna figura. Ovo što sam napisao vrijedi kada bi Bakir hipotetski došao živjeti u Zagreb.

A da produžim paralelu, Bakir je još i dobar jer se ipak nalazi u Europi pa nije toliko moćan, i sam je prisljen donekle takijati. Pravog Bakira i Hasana bi vidjeli da tek imaju moć kao Erdogan ili islamisti u Pakistanu. Otiđi u neku zemlju gdje muslimani imaju 100% vlasti, pa mi ispričaj sviđa li ti se. Možeš u Pakistan, Egipat, Tursku, Iran, tu je to sve u pet deka.

Bakir se samo osjeća dovoljno siguran u sebe pa prijeti, a Hasana u Hrvatskoj ima samo par %. Da je Hasana 50% u Hrvatskoj kao što je u BiH onda bi Hasan skroz drugu priču pričao. U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

959 of 2558 - 37.49%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Naša Kvačica je napisao/la:
U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.

Ne gradimo i mi, radi ih ova nakaradna državna uprava. Nakon Zagreba i Rijeke sad su se sjetili u Puli i Dubrovniku...

Nadam se da od tog nema ništa ali mene se ne pita, one koje se pita (HDZ) nikad ne optužujute za dodrinašenje i slične gluposti a prave vam više štete nego neka pravašija.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:43 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:

A ljudi moji zar sve moram crtati. Bakir je došao pet minuta u posjet kao predsjednik druge države, dakle kao moćna figura. Ovo što sam napisao vrijedi kada bi Bakir hipotetski došao živjeti u Zagreb.

A da produžim paralelu, Bakir je još i dobar jer se ipak nalazi u Europi pa nije toliko moćan, i sam je prisljen donekle takijati. Pravog Bakira i Hasana bi vidjeli da tek imaju moć kao Erdogan ili islamisti u Pakistanu.

Bakir se samo osjeća dovoljno siguran u sebe pa prijeti, a Hasana u Hrvatskoj ima samo par %. Da je Hasana 50% u Hrvatskoj kao što je u BiH onda bi Hasan skroz drugu priču pričao. U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.


Ma gluposti, da se Hasan pita on bi svoje pripojio HR i ne bi njih ni pitao i rekao bi im da su izdajnici islama ako su protiv. Naravno ja bih bio protiv, jer su nam oni samo uteg, ali i pola katoliak u HR ne bi bilo protiv!

Hasan je pametan utoliko što zbog specifične obiteljske situacije, nije ako muslimani u BH postao žrtva titoistike propagande. U BH se desio jedan spektakularni bastard islamizma i titoizma, koji je sotonizirao hrvatsku nacionalnu koncepciju, a musimanima omogućio da izbjegnu sotonizaciju distancirajući se od nje. Tako da danas glume hantifašiste potomci ustša i handžarovaca.
Sada muslimani pristaju na suradnju, savezništvo i naklonost Hvrtaima samo kad im je srpski no direktno pod vratom. U svim drugim okolnostima, oni hrvatstvo gledaju kao neki inkarnirani nacizam od kojega treba bježati i progoniti ga.

Hasan je pametniji od toga, kao što je to prije ww2 shvaćala i većina muslimanske inteligencije. Ali te inteligencije više nema, ona je potamanjena i raseljena, njih danas vode seljoberi i debili, ova nova elita je nusprodukt komunizma, čak i islamisti su uglavnom inficirani titoističkim pogledom na Hrvate, na vlastitu štetu. A dobrim jdelom su i sami izišli iz udbaško-kosovskog šinjela.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:44 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.

Ne gradimo i mi, radi ih ova nakaradna državna uprava. Nakon Zagreba i Rijeke sad su se sjetili u Puli i Dubrovniku...

Nadam se da od tog nema ništa ali mene se ne pita, one koje se pita (HDZ) nikad ne optužujute za dodrinašenje i slične gluposti a prave vam više štete nego neka pravašija.


Da, skloni su tim multi-kulti homo globo tendencijama i od toga ne treba bježati. To apsolutno nije dobro.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32504
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.

Ne gradimo i mi, radi ih ova nakaradna državna uprava. Nakon Zagreba i Rijeke sad su se sjetili u Puli i Dubrovniku...

Nadam se da od tog nema ništa ali mene se ne pita, one koje se pita (HDZ) nikad ne optužujute za dodrinašenje i slične gluposti a prave vam više štete nego neka pravašija.


Tko kaže da ne optužujemo HDZ, samo ti ne vidiš. Još od Istanbulske, Marakeša, Jandrokovića, Granića, zabrane ZDS,... po HDZ-u se konstantno pljuje. Iako naravno ima forumaša koji su za HDZ, stekao sam dojam da je većina možda za Most.

Optužujemo čak i naš HDZ. Imamo cijelu dugačku temu o ostavci Dragana Čovića. HRS je "pobijedio" na forumu, nije da im ima ikakve koristi, stvarnost je drugačija ali eto. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

959 of 2558 - 37.49%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:48 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
saskia je napisao/la:

Recimo da je i Paraga bio teški "antikomunjara" i "antisorošoid", no za etiketiranje pravaša je presudan stav prema BiH.


Je, samo što vam isti takav stav imaju sve političke opcije u RH, osim ljevih čiji je stav da nam u BIH ne treba ništa.

Zato što HR ne treba podjela BIH u kojoj će dobiti parče od Livna do Ravna, to ni Tuđman nije htio, niti će itko ikada.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:51 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:

Tko kaže da ne optužujemo HDZ, samo ti ne vidiš. Još od Istanbulske, Marakeša, Jandrokovića, Granića, zabrane ZDS,... po HDZ-u se konstantno pljuje. Iako naravno ima forumaša koji su za HDZ, stekao sam dojam da je većina možda za Most.

Optužujemo čak i naš HDZ. Imamo cijelu dugačku temu o ostavci Dragana Čovića. HRS je "pobijedio" na forumu, nije da im ima ikakve koristi, stvarnost je drugačija ali eto. :zubati


Ni MOST ni ikoja opcija ovdje u HR nije za rapad BIH. Ne u ovoj konstelaciji snaga barem. Za HRS ne znam, ali to je vaša unutarnja stvar.

Ovdje u RH ni HDZ, ni DP, ni MOST ne podržavaju podjelu BH, a ljevicu boli uvo za BH, ako ne podržava muslimane.

Gornje tri opcije podržavaju što jači položaj Hrvata unutar BH, a to je i stav predsjednika države.

U ovoj situaciji, podjela BH je ono sranje od non papera, gdje je Hrvatima pripao šipak.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32504
divizija je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

A ljudi moji zar sve moram crtati. Bakir je došao pet minuta u posjet kao predsjednik druge države, dakle kao moćna figura. Ovo što sam napisao vrijedi kada bi Bakir hipotetski došao živjeti u Zagreb.

A da produžim paralelu, Bakir je još i dobar jer se ipak nalazi u Europi pa nije toliko moćan, i sam je prisljen donekle takijati. Pravog Bakira i Hasana bi vidjeli da tek imaju moć kao Erdogan ili islamisti u Pakistanu.

Bakir se samo osjeća dovoljno siguran u sebe pa prijeti, a Hasana u Hrvatskoj ima samo par %. Da je Hasana 50% u Hrvatskoj kao što je u BiH onda bi Hasan skroz drugu priču pričao. U međuvremenu Hasan lijepo priča i lijepo će pričati dok mu vi gradite islamske centre. Hasan je pametan.


Ma gluposti, da se Hasan pita on bi svoje pripojio HR i ne bi njih ni pitao i rekao bi im da su izdajnici islama ako su protiv. Naravno ja bih bio protiv, jer su nam oni samo uteg, ali i pola katoliak u HR ne bi bilo protiv!

Hasan je pametan utoliko što zbog specifične obiteljske situacije, nije ako muslimani u BH postao žrtva titoistike propagande. U BH se desio jedan spektakularni bastard islamizma i titoizma, koji je sotonizirao hrvatsku nacionalnu koncepciju, a musimanima omogućio da izbjegnu sotonizaciju distancirajući se od nje. Tako da danas glume hantifašiste potomci ustša i handžarovaca.
Sada muslimani pristaju na suradnju, savezništvo i naklonost Hvrtaima samo kad im je srpski no direktno pod vratom. U svim drugim okolnostima, oni hrvatstvo gledaju kao neki inkarnirani nacizam od kojega treba bježati i progoniti ga.

Hasan je pametniji od toga, kao što je to prije ww2 shvaćala i većina muslimanske inteligencije. Ali te inteligencije više nema, ona je potamanjena i raseljena, njih danas vode seljoberi i debili, ova nova elita je nusprodukt komunizma, čak i islamisti su uglavnom inficirani titoističkim pogledom na Hrvate, na vlastitu štetu. A dobrim jdelom su i sami izišli iz udbaško-kosovskog šinjela.


1. Hasanbegović je izjavio da slijedi put Alije Izetbegovića.

2. Put Alije Izetbegovića: "Nema mira ni koegzistencije između islamske vjere i neislamskih institucija."

3. Cvjećari: Hasan nas voli, on je drugačiji od onih tamo gdje je Alija bio predsjednik. :dragobojic

Muka mi je i čitat više ovo, odjavljujem se s teme da ne povratim. :smajl025

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

959 of 2558 - 37.49%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..ajde nek si i ti to skonta..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 13:57 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Purger111 je napisao/la:

Ovaj stav kakav si opisao u prethodnom postu nema smisla. Kakva nam je to tampon zona u kojoj se pravi islamski, unitarni, kvazi-građanski turski satelit koji je prijetnja Hrvatima s obje strane granice. Hrvati bi trebali biti pasivni i igrati na dvije strane? Da dovedu u potpuni upit svoj opstanak u HB i riskiraju Veliku Tursku?


Kao što vidiš, politika RH je protiv toga i angažirana je protiv toga.

Ali ne podržava raspad BH, jer onda će i taj satelit i uvećana Srbija biti prijetnja opstanku SVIM Hrvatima, ne samo onima u BH, iako naravno i njima.

Raspad BH u ovom trenutku je Hrvatska do zapadnog Mostara ljudi. U istočnom Erdogan, na Uni Srbija, i obje u savezništvu pod Putinovim patronatom protiv nas.

Vi imate dva strateška problema - mislite da raspadom BH prestaje islamska prijetnja za vas i nas, što je netočno, i drugo, mislite da srpske prijetnje više nema i da se ne povečava raspadom BH. Naprotiv, raspadom BH se Srbi otarasuju muslimanskog utega i uvaljuju ga sasvim nama!

Obje premise na kojoj gradite svoje stavove su netočne.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 14:01 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Naša Kvačica je napisao/la:

1. Hasanbegović je izjavio da slijedi put Alije Izetbegovića.

2. Put Alije Izetbegovića: "Nema mira ni koegzistencije između islamske vjere i neislamskih institucija."

3. Cvjećari: Hasan nas voli, on je drugačiji od onih tamo gdje je Alija bio predsjednik. :dragobojic

Muka mi je i čitat više ovo, odjavljujem se s teme da ne povratim. :smajl025


A jel misli da te Dodik voli??

Pa jel treba odbaciti svaku suradnju s istime?

Ne vidim razliku između tebe i onih koji napadnu Milanovića kad primi Dodika.

Dodik je velikosrbin i sanja što veću Srbiju i rado bi zataknuo srpski barjak i u Drvaru i u Ravnom ,a i na Baniji da može, ali opet se s njime surađuje.

Vaš problem je uskogrudna perspektiva. U biti ste isti kao ekipa iz Posavine ili Banja Luke koja reži na Čovića jer surađuje s Dodikom.

Sa svakim se surađuje kad je korisno. Znamo mi koja su Hasanova ograničenja. Ali je dobar saveznik protiv četniak i jugosorošoida.

Tebi da dobacim savezniak jer je takijaš, treba li odbaciti Dodika jer je velikosrbin s pričom o pola milijuna jasenovačkih žrtava?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
divizija je napisao/la:
Purger111 je napisao/la:

Ovaj stav kakav si opisao u prethodnom postu nema smisla. Kakva nam je to tampon zona u kojoj se pravi islamski, unitarni, kvazi-građanski turski satelit koji je prijetnja Hrvatima s obje strane granice. Hrvati bi trebali biti pasivni i igrati na dvije strane? Da dovedu u potpuni upit svoj opstanak u HB i riskiraju Veliku Tursku?


Kao što vidiš, politika RH je protiv toga i angažirana je protiv toga.

Ali ne podržava raspad BH, jer onda će i taj satelit i uvećana Srbija biti prijetnja opstanku SVIM Hrvatima, ne samo onima u BH, iako naravno i njima.

Raspad BH u ovom trenutku je Hrvatska do zapadnog Mostara ljudi. U istočnom Erdogan, na Uni Srbija, i obje u savezništvu pod Putinovim patronatom protiv nas.

Vi imate dva strateška problema - mislite da raspadom BH prestaje islamska prijetnja za vas i nas, što je netočno, i drugo, mislite da srpske prijetnje više nema i da se ne povečava raspadom BH. Naprotiv, raspadom BH se Srbi otarasuju muslimanskog utega i uvaljuju ga sasvim nama!

Obje premise na kojoj gradite svoje stavove su netočne.


Načelno je cijela naša politika trećoentitetaška... samo što predlažu rješenja koja je trebalo predlagati prije 10 ili 20 godina...

Oni imaju sličan stav kao što su imali političari pred raspad Jugoslavije. Kad je došla voda do grla, onda su počeli tražiti neka rješenja. Svi su govorili, budućnost je neizvjesna, ali tražimo mirno rješenje... Nitko nije htio izgovoriti "ružne riječi". HDZ je u početnom programu imao da se ide na konfederaciju... Tek kad je prekipjelo, onda su ljudi obznanili ono što je svima bilo u podsvijesti cijelo vrijeme...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 14:09 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Purger111 je napisao/la:

Načelno je cijela naša politika trećoentitetaška... samo što predlažu rješenja koja je trebalo predlagati prije 10 ili 20 godina...

Oni imaju sličan stav kao što su imali političari pred raspad Jugoslavije. Kad je došla voda do grla, onda su počeli tražiti neka rješenja. Svi su govorili, budućnost je neizvjesna, ali tražimo mirno rješenje... Nitko nije htio izgovoriti "ružne riječi". HDZ je u početnom programu imao da se ide na konfederaciju... Tek kad je prekipjelo, onda su ljudi obznanili ono što je svima bilo u podsvijesti cijelo vrijeme...


To je tako možda doje, ali ne ovdje u HR, HR je protiv, iskreno i voljno, protiv ikakvog raspada BH u kojem Hrvati dobivaju neko parče do Bulevara. a u trbuhu Hrvatske nastaju nama nesklone srpska i muslimanska država, koje će umjesto međusobno projicirati sukobe samo prema nama.


Zaboravite to i nema opcije u HR koja će to podržati, naprosto nema. jer je to štetno za nas.

I tu nema pravaši, HDZ, Most, uzalud to bilo tko u HR traži, jer neće naći.

Evo ti samo jedan primjer - bi li Dodik vodio ovako prohrvatsku politiku da nema BH i da je RS država ili dio Srbije.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 21:20 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2021, 16:41
Postovi: 763
Dokle ta relativizacija ,Milanović prvo spomenu Jevreje , Rome ,pa tek na kraju Srbe , i pazi bogati Srbi krivi što su stradali , pa dal nisu Srbi krivi i zbog toga što su živi .Pa po svim statistikama bilo hrvatskim , bilo srpskim najviše jestradalo Srba , šta li nam tek misle hard core ustaše kad nam ovako misl soft core ustaša .?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 21:34 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2021, 16:41
Postovi: 763
Nekome su ovde Srbi izgleda krivi za sve ,krivi su i kad pada kiša pada,večito s Srbi smetnja ,po tome ste isti sa bavlijanerima jer su i oni opterećeni sa Srbima,najbolja vam je ona rečenica .
Šta ima veze što su Ćinili zloĆine oni su to radili od srca i sljubavlju prema šaovnici


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 23 tra 2021, 21:41 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
cicak je napisao/la:
Dokle ta relativizacija ,Milanović prvo spomenu Jevreje , Rome ,pa tek na kraju Srbe , i pazi bogati Srbi krivi što su stradali , pa dal nisu Srbi krivi i zbog toga što su živi .Pa po svim statistikama bilo hrvatskim , bilo srpskim najviše jestradalo Srba , šta li nam tek misle hard core ustaše kad nam ovako misl soft core ustaša .?


Hrvati i Srbi su imali međusobni sukob u kojem su jedni ubijali druge i obrnuto. Srbi su ubijali Hrvate i prije Jsenovca i za vrijeme i nakon.

Židovi i Cigani nisu ubijali Hrvate, tako da je to puno gora stvar.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 tra 2021, 06:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5510
Bujo šamara...
https://direktno.hr/domovina/bujanec-ov ... je-230431/


Privitak/ci:
Screenshot_2021-04-24 BUJANEC OVRŠIO NEWSBAR Voditelj poručio Tko se zadnji smije, najslađe se smije.png
Screenshot_2021-04-24 BUJANEC OVRŠIO NEWSBAR Voditelj poručio Tko se zadnji smije, najslađe se smije.png [ 35.47 KiB | Pogledano 1771 put/a. ]
Screenshot_2021-04-24 Velimir Bujanec.png
Screenshot_2021-04-24 Velimir Bujanec.png [ 27.56 KiB | Pogledano 1771 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 tra 2021, 14:19 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 23:20
Postovi: 3546
Najčitaniji portal u Hrvatskoj. Neki naslovi u zadnji tjedan dva... i zato to sve šta se tu trabunja Hrvati su ovakvi, Hrvati su onakvi, pada u vodu...

Grbin: Nema dvostrukih kriterija, Za dom spremni je zločinački pozdrav
DRŽAVNI vrh i udruge stradalnika danas obilježavaju 76. obljetnicu proboja posljednjih zatočenika iz ustaškog logora Jasenovca, odvojeno i pod strogim epidemiološkim mjerama. Predsjednik SDP-a Peđa Grbin za N1 televiziju rekao je kako je isključivo krivica vlade što danas u Jasenovcu nije jedna kolona.
četvrtak 22.4.2021.

Jadranka Kosor: Za dom spremni treba zabraniti u svim situacijama
BIVŠA premijerka Jadranka Kosor u srijedu je u Jasenovcu "potpuno pogrešnima" ocijenila dvostruke političke konotacije protuustavnoga, ustaškog pozdrava "Za dom spremni" koji bi, istaknula je, morao biti zabranjen u svim slučajevima, uključujući komemorativne svrhe.
četvrtak 22.4.2021.

... DRŽAVNI vrh i udruge stradalnika danas obilježavaju 76. obljetnicu proboja posljednjih zatočenika iz ustaškog logora Jasenovca, odvojeno i pod strogim epidemiološkim mjerama.
četvrtak 22.4.2021.

... ANTIFAŠISTIČKA liga (AFL) povodom obilježavanja 76. godišnjice proboja logoraša iz ustaškog logora Jasenovac upozorila je na opasnost relativizacije ustaških simbola i zločinačkog karaktera ideja te pozvala na suprotstavljanje njihovom veličanju.
četvrtak 22.4.2021.

Otvorena izložba o ustaškom logoru koji nije preživio ni jedan srpski zatočenik
IZLOŽBA Put bez povratka - od logora Slana do logora Jasenovac otvorena je u srijedu u Spomen-području Jasenovac.
srijeda 21.4.2021.

Veleposlanik Izraela: ZDS treba zabraniti, ustaše su surađivali s nacistima
ILAN Mor, veleposlanik Izraela, gostovao je u N1 Studiju uživo gdje je govorio o uspješnom procesu cijepljenja u Izraelu, a osvrnuo se i na komemoraciju u Jasenovcu.
utorak 20.4.2021.

... MILORAD Pupovac, saborski zastupnik i predsjednik Srpskog narodnog vijeća, Ognjen Kraus, predsjednik koordinacije Židovskih općina u RH, Veljko Kajtazi, saborski zastupnik, predstavnik Saveza Roma u RH "Kali Sara" i Franjo Habulin, predsjednik Saveza antifašističkih boraca i antifašista RH, u ovaj četvrtak, 22. travnja 2021., u 12 sati položit će vijence i zapaliti svijeće podno Kamenog cvijeta u Jasenovcu.
utorak 20.4.2021.

... POVJESNIČARI i sveučilišni profesori Hrvoje Klasić i Ivo Goldstein gostovali su na N1 i pritom govorili o Jasenovcu i Bleiburgu.
ponedjeljak 19.4.2021.

HDZ-ovac Bačić: Treba zabraniti i druge totalitarne simbole, ne samo ustaške
IZ KLUBA zastupnika HDZ-a poručili su u utorak kako je Nacionalni plan oporavka i otpornosti razvojan dokument koji se temelji na potrebnim reformama te da mu je cilj ukupan gospodarski razvoj Hrvatske.
utorak 13.4.2021.

Novo priopćenje policije o ustaškom pozdravu HOS-ovaca u Splitu, javit će se DORH-u
SPLITSKA je policija poručila kako će izvijestiti DORH o prikupljenim saznanjima oko subotnjeg okupljanja kod spomenika 9. bojne HOS-a u ulici Ruđera Boškovića povodom 30. godišnjice osnutka te postrojbe, na kojem su sudionici uzvikivali ustaški poklič "Za dom spremni".
nedjelja 11.4.2021.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 24 tra 2021, 15:35 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2021, 16:41
Postovi: 763
https://youtu.be/VlmKrP0Pbr8


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 25 tra 2021, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Peđa Grbin zvuči kao software za asistenciju, voice za GPS navigaciju. Kao da je doma naučio tekst napamet i samo ga čita napamet.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407 ... 565  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO