HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 11:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 358 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: "Biseri" foruma
PostPostano: 10 lip 2016, 09:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Kakve god su moje seksualne vještine još se daju korigirati.

Ne obraćajte pažnju na takve prigovore, gospođice Saro. Po mom uvaženom mišljenju, seksualne veštine kod žena su tercijarna stvar, čak je i poželjno da ih nemaju. Bitno je da žena što manje koristi reči "ne mogu", "neću" ili ih čak potpuno izbaci iz rečnika i kad savlada tu seksualnu veštinu, kao da ih je savladala sve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Biseri" foruma
PostPostano: 10 lip 2016, 09:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19040
Lokacija: među zvijezdama
Agathonikos je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Kakve god su moje seksualne vještine još se daju korigirati.

Ne obraćajte pažnju na takve prigovore, gospođice Saro. Po mom uvaženom mišljenju, seksualne veštine kod žena su tercijarna stvar, čak je i poželjno da ih nemaju. Bitno je da žena što manje koristi reči "ne mogu", "neću" ili ih čak potpuno izbaci iz rečnika i kad savlada tu seksualnu veštinu, kao da ih je savladala sve.

A

Gospodine Aga, ja se u potpunosti slažem s vama. To sam i Lideru rekla u poslušali. Pretjeran broj seksualnih partnera nije nešto čime bi se djevojka koja iole drži do sebe hvalila. Možda u nekom paralelnom svemiru, ali nijedan zdrav i normalan muškaraca ma kako moderna poimanja imao ne želi ženu sa proširenom brojkom partnera. I meni ne smetaju ti upadi dotičnih.

Samo znate gdje je problem... ja dozvolom jednom da nazovi vjernica i žena u dobi moje majke vrijeđaju i omalovažava, ona to sa virtualnom prijateljicom uvede kao praksu. Zato ja odreagiram. Ne zbog toga što sam nekaj bože emotivno povrijeđena. Da zaustavimo harangu. Osjećam se i ja bezvezno nakon ovakve reakcije no što mi drugo preostaje?

Da dozvolim maltretiranje?

Zato ja pustim par puta a onda presiječem. Bukvalno živu kucavicu. Da je lijepo nije, no nužno jeste.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Biseri" foruma
PostPostano: 10 lip 2016, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
D-K E :yes

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Biseri" foruma
PostPostano: 10 lip 2016, 09:51 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
SarajkaDjevojka je napisao/la:
A

Gospodine Aga, ja se u potpunosti slažem s vama. To sam i Lideru rekla u poslušali. Pretjeran broj seksualnih partnera nije nešto čime bi se djevojka koja iole drži do sebe hvalila. Možda u nekom paralelnom svemiru, ali nijedan zdrav i normalan muškaraca ma kako moderna poimanja imao ne želi ženu sa proširenom brojkom partnera. I meni ne smetaju ti upadi dotičnih.


Gospodin Agathonkos o jednom a "mala" o desetom. Šta da kažem osim



Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Biseri" foruma
PostPostano: 24 lis 2020, 07:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Carmello Šešelj je napisao/la:
Grobar je napisao/la:
Paprikari su u Leskovac

Izvinjavam za oftopik, ali ne možeš da zamisliš koju ja fobiju imam od paprika, s obzirom da mi je keva iz Leskovac. Trovan sam njima otkad znam za sebe jer keva nema u repertoaru jelo bez paprike. Leskovčani stvarno nisu normalni sa tim paprikama, jebale ih paprike, čudi me da nemaju i kolač od paprika. Bolesnici s Veternicu. Odnos Leakovac-paprike je verovatno jedan od najbolesnijih odnosa na svetu. Moraš da provedeš određeno vreme tamo da bi shvatio o kojoj patologiji se radi. PaprIIIka gi ide u sve. Nema jelo bez papriku. Ta patologija nije predrasuda, jer nešto što je istina nije predrasuda. Uglavnom, u detinjstvu sam toliko mučen paprikama, da otkad sam se preselio u svoj stan, nisam poheo nijednu papriku nikad više, ne samo papriku, nego i dericate od paprika. A kad idem kod jeve i ćaleta na ručak, obavezno naglasim da nećuvda vidim papriku ni u kkakvom obliku u svom tanjiru. Bolesnici, jebale ih paprike.

Ali zato pljeskavice, ne postoje bolje na cel svet. Dok ne stave papriiiku kao prilog.



Eto, kad neki kažu da je Karamela beskoristan. Ovo je jedan od najboljih postova ikad.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Biseri" foruma
PostPostano: 31 lis 2020, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1326

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Biseri" foruma
PostPostano: 31 lis 2020, 13:34 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2020, 08:27
Postovi: 1595
Junuz Djipalo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Izvinjavam za oftopik, ali ne možeš da zamisliš koju ja fobiju imam od paprika, s obzirom da mi je keva iz Leskovac. Trovan sam njima otkad znam za sebe jer keva nema u repertoaru jelo bez paprike. Leskovčani stvarno nisu normalni sa tim paprikama, jebale ih paprike, čudi me da nemaju i kolač od paprika. Bolesnici s Veternicu. Odnos Leakovac-paprike je verovatno jedan od najbolesnijih odnosa na svetu. Moraš da provedeš određeno vreme tamo da bi shvatio o kojoj patologiji se radi. PaprIIIka gi ide u sve. Nema jelo bez papriku. Ta patologija nije predrasuda, jer nešto što je istina nije predrasuda. Uglavnom, u detinjstvu sam toliko mučen paprikama, da otkad sam se preselio u svoj stan, nisam poheo nijednu papriku nikad više, ne samo papriku, nego i dericate od paprika. A kad idem kod jeve i ćaleta na ručak, obavezno naglasim da nećuvda vidim papriku ni u kkakvom obliku u svom tanjiru. Bolesnici, jebale ih paprike.

Ali zato pljeskavice, ne postoje bolje na cel svet. Dok ne stave papriiiku kao prilog.



Eto, kad neki kažu da je Karamela beskoristan. Ovo je jedan od najboljih postova ikad.



Haha ima čovik pravo, ja recimo nisan sarmu okusio ima 15 god, toliko se to forsira kad su neki blagdani (a ne razumin zašto realno to je poprilično bezvezno jelo i nije neka delicija) da kad san se odselio od kuce to vise nikad nisan okusio. Eto nisan zna da oni doli imaju takvu opsjednutost paprikama show.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Biseri" foruma
PostPostano: 12 svi 2021, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
KIM o statistici posjete

K:M je napisao/la:
650 korisnika....

Rasprave kvalitetne i uljudbene.

55 otkrivenih nudista,,,,, 27 pokriveni SA MALOM KITOM.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 358 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO