HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 05:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dobre vesti iz Srbije!
PostPostano: 30 kol 2021, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Citat:
Najmlađi upravnik zgrade u Beogradu: „Zaveo“ red, mir i slogu

U Beogradu, u zgradi na adresi Stevana Opačića broj 12 u Rakovici, vlada mir, sloga i zajedništvo. Jedan od razloga za to je, kažu, upravnik zgrade i to verovatno najmlađi u Beogradu. Viktor Lukić je, uskoro licencirani upravnik, koji o svojoj zgradi brine - kao da je lično njegova.

U čemu je „štos“?

„Ne mogu da kažem da je štos, ali se sve desilo na inicijativu stanara, oni me bodre i podržavaju i bez njih ne bi bilo urađeno sve ovo. Volim to što radim i nastaviću time da se bavim, pomaže nam i gradsko-stambeno preduzeće, i na na tome sam zahvalan“, kazao je Lukić za N1.

Lukić kaže da je postao upravnik zgrade sa 16 godina.

„Na sastanku su stanari rekli – ‘ajde Viktore ti probaj, da vidiš, i došli smo do ovoga. Potrebna je sloga i dobra volja, pre svega… Prvo smo se bavili vodovodnom i kanalizacionom mrežom, krov se završava, bašta takođe, biće gotova do sledeće godine“, priča Lukić.

Umesto buke i svađe, u hodniku zgrade se čuje – muzika.

„Stavili smo muziku u sanduk gde je predajnik, da razbijemo monotoniju. Stanari reaguju pozitivno, sviđa im se“, dodaje Lukić.

A u šestospratnoj zgradi živi 70 ljudi. Na pitanje kako uspeva da „održi mir u kući“, mladić kaže: „Svi su dobri ljudi, mirni ljudi, i nađe se sloga“.

a svoj posao, kaže, uzima simboličnu sumu. Ali, ima veće planove.

„Kad položim za licencu i postanem profesionalni upravnik, nadam se da ću zarađivati više“, rekao je Lukić. za sada, dodaje, ima za džeparac.

Planira da upiše studije.

„Završio sam Mašinsku školu ovde u Rakovici, ovu godinu sam pauzirao, a sledeće nastavljam dalje studije. Ove godine hoću da polažem za licencu i za vozačku dozvolu“, obećava Lukić.

https://rs.n1info.com/lifestyle/najmlad ... r-i-slogu/


Bravo mališa, ne mora i ne treba sve da se rešava čvrstom rukom. Ljudi smo, dogovorićemo se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dobre vesti iz Srbije!
PostPostano: 04 ruj 2021, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Ipak svjetlo na kraju tunela u Srbiji!


https://www.youtube.com/watch?v=do3cwB9Jn00
Konačno su gradjani shvatili šta im radi lažna elita!
16,547 views, Sep 4, 2021

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 99 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO