HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 146 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 11 ruj 2010, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
mozda ste vec negdje procitali.. super tekst

Ko sam? Što sam? S kim sam?
Ustaša nisam, partizan nisam.
Hrvat iz Hercegovine u obe države sam stranac,
u Bosni ustaša u Hrvatskoj bosanac.
Svi kažu Hercegovci lopovi i samo pune džepove,
a šta smo bili kad je trebalo stat pred tenkove?!
Na nas bacaju kamenje kada puške zanijeme,
ljudi zaborave sve kada rane zacijele.
Sve što je loše suze nisu odnijele,
do čega su dovele ove jebene podjele?
Jesam li manje Hrvat što živim preko granice?
Mog su srca tri boje gospodarice!
Ponosno ističem šahovnicu, al ne iz protesta
i pjevam iz sveg glasa jer moja himna ima teksta!
U državi u kojoj svako svoje ističe,
ja volim samo ovo malo brijega pored Lištice.
Jebeš ljiljane burek i dernek,
jebeš cijelu Bosnu ako ispred nema Herceg.
Čuvari moga grada Škripari
šahovnica u srcu, samo Bog i Hrvati"

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 11 ruj 2010, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 vel 2010, 18:53
Postovi: 792
Lokacija: iza kantuna
limach je napisao/la:
mozda ste vec negdje procitali.. super tekst

Ko sam? Što sam? S kim sam?
Ustaša nisam, partizan nisam.
Hrvat iz Hercegovine u obe države sam stranac,
u Bosni ustaša u Hrvatskoj bosanac.
Svi kažu Hercegovci lopovi i samo pune džepove,
a šta smo bili kad je trebalo stat pred tenkove?!
Na nas bacaju kamenje kada puške zanijeme,
ljudi zaborave sve kada rane zacijele.
Sve što je loše suze nisu odnijele,
do čega su dovele ove jebene podjele?
Jesam li manje Hrvat što živim preko granice?
Mog su srca tri boje gospodarice!
Ponosno ističem šahovnicu, al ne iz protesta
i pjevam iz sveg glasa jer moja himna ima teksta!
U državi u kojoj svako svoje ističe,
ja volim samo ovo malo brijega pored Lištice.
Jebeš ljiljane burek i dernek,
jebeš cijelu Bosnu ako ispred nema Herceg.
Čuvari moga grada Škripari
šahovnica u srcu, samo Bog i Hrvati"

:zivili :klanjam :klanjam :klanjam ovo bi stvarno volje cuti :herceg_bosna RESPEKT

_________________
ujeo vuk magarca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 12 ruj 2010, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
i ja sam se zaljubio u ovi text :D

p.s. napucali smo Želju 4:1.. kad budu slike i izvjestaj okacim :)

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 12 ruj 2010, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2009, 18:40
Postovi: 669
Lokacija: ŠB
text je predobar!

a limache, jel se išta govorilo kad će bit gotove članske?

_________________
oj široki u srcu te nosim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 12 ruj 2010, 21:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
a trebale su se sad za želju davati, al neki je mali problem nasto, bit ce uskoro!

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 12 ruj 2010, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2010, 10:22
Postovi: 89
Lokacija: Široki Brig
slika govori 1000 riječi
ugl bolji os sarajlija u svakom pogledu

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 16 ruj 2010, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
Jedna utakmica nakon koje smo teško mogli skinuti osmjeh s lica, zadovoljni izdanjem kakvog iskreno nitko od nas nije očekiva. Rodjendan 14, smo samo najavili užem krugu ekipe i sve nekako potiho dogovorili. Prvo iznenađenje je bilo na skupu dosta vremena ranije na jednoj od plaža u Borku uz roštilj i piće se skupilo preko 100 ljudi. To nam je nagovjestilo da bi moglo biti odlično, kad su počeli odjekivati topovski,pjevati pjesme paliti se baklje vec tamo, svi smo sa ushicenjem pratili ostatak. Odličan polazak ka stadionu. Okolo stadiona pomalo akcijanja iako je policije bilo na svakom koraku, ali za akcijanje je trebalo dvoje raspolozenih. Jedni su bili, drugi su raspoloženi samo ako ih ima puno previše ili ako napadnu u mraku iz bušlja papanski kako oni znaju, mi takvi u nedjelju nismo bili što smo uspjeli uspjeli smo, malobrojniji ali spremniji. Na tribini odlična brojka u prvom poluvremenu delirij, u drugom je bilo nešto lošije. Ali upalilo se 20ak baklji (uglavnom sporadicno) dignuta lijepa koreo sa zastavicama, malo se i pretjeralo sa topovskim udarima (na onako skučenom prostoru ne možete bacati topovske pod noge) na to se treba posebno paziti. Nakon utakmice neki su slavili, neki se gonjali a većina ljudi otišla zadovoljna kućama. Ponovilo se,ubrzo!!

http://www.skripari.poduzece.info/galer ... ?album=292 - FOTO!

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 16 ruj 2010, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2010, 10:22
Postovi: 89
Lokacija: Široki Brig
e ovako, majice su nam gotove
1. bijela majica
slika

2. plava majica
slika

3. siva majica
slika

4.svijetloplava majica
slika

5. tamnoplava majica
slika

cijena majica za clanove Skripara (znači ko ima iskaznicu ili ga ima na popisu za iskaznicu) 15 KM, za ostale 20 KM
kvaliteta majica nikad bolja, tisak takodjer kvalitetno odradjen, a velicine su od M do XXL
za više info šaljite na mail [email protected]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 21 ruj 2010, 08:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
evo mali izvjestaj od subote

Leotar 1 : 0 NKŠB

Trebinje ko Trebinje, da je postaviti jednu pumpu na sredini između Ljubinja i Trebinja dalo bi se, ovako play off the day na pustopoljini piči Lady Gaga ekipa po brdima pleše, SOTONJARE JEDNE NEOZBILJNE. Ostalo ne loše PUT DRAMATIČAN, navijalo se, zajebavalo pjevalo novu pjesmo i na kraju igračima objasnilo kako treba a trenera pozvalo da u što skorije vrijeme odstupi. Oni dečki koji su u ovome a nemaju nekih ozbiljnih razloga zašto nisu išli, nek se malo preispitaju šta im ovo sve znači.

http://www.skripari.poduzece.info/galer ... ?album=293 - FOTO!
:skripari_1

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 07 lis 2010, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
DOĐITE PODRŽATI HERCEG-BOSANSKI KLUB :nk_siroki_brijeg
slika

:skripari_1 Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani! :nk_siroki_brijeg_1

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 09 lis 2010, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2010, 10:22
Postovi: 89
Lokacija: Široki Brig


gorilo je :thumbup


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 15 lis 2010, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
slika

zaboravih stavit najavu :D :skripari_1

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 15 lis 2010, 23:04 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
Ne vrijeđaj Mostar,trebali ste stavit svi u Vrapčiće,ili još bolje svi u stolni grad! :zubati

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 16 lis 2010, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
slika

Danas u Vrapčićima.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 16 lis 2010, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
Samo jako! je napisao/la:
Ne vrijeđaj Mostar,trebali ste stavit svi u Vrapčiće,ili još bolje svi u stolni grad! :zubati

sta si se uvrijedio, to su ti komšije haha
a inace na nasim plakatima uvik pise idemo u vrapcice, tako da neznam sto ovde mostar pise :nk_siroki_brijeg


o gostovanju...

Fino gostovanje u Vrapcice, kisa citav dan al opet nas oko 70 dole doslo, super navijanje, hakanje jugonostalgicara , sjebali smo im ono "ogradu" (bolje receno matu) od gostujuceg kaveza haha ludnica :skripari_1

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 08 stu 2010, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
Škripari su trn u oku zbog hrvatskih, a ne nacističkih zastava!

Poštovani,

Iako se ne volimo javljati preko medija, to jednostavno nije naš stil, ovim putem smo nažalost primorani reagirati, jer ne možemo ostati spokojni nakon silnih prozivanja i osuda koje na naš račun stižu zbog jednog nepromišljenog čina pojedinca, a čime se osuđuje naša čitava grupa!

To bi bio najbolji zaključak svih tih reakcija svekolike javnosti u Bosni i Hercegovini, ali i Republici Hrvatskoj nakon što se u medijima neposredno poslije jučerašnjeg prvenstvenog susreta nogometaša Širokog Brijega i Sarajeva pojavila fotografija sa skupinom (ili bolje reći sa jednim ili dva pojedinca) domaćih navijača gdje se u neposrednoj blizini jedna do druge nalaze nacistička i zastava Vatikana!

Riječ je o nepromišljenom potezu pojedinca koji je spomenutu zastavu donio na ovu utakmicu, ali isto tako to ne bi trebao biti razlog da se sada zbog jednog takvog poteza osuđuju svi pripadnici navijačke Skupine „Škripari“, a što pojedini mediji u BiH, te Hrvatskoj i žele i upravo čine, ali dobro, to pokazuje kakvi su oni a ne Škripari.

Naša navijačka grupa službeno djeluje od 09.09.1996. godine, iako je u Širokom Brijegu organiziranog navijanja na sportskim događajima, a prvenstveno utakmicama našeg nogometnog kluba bilo i ranije. I evo u ovih više od 14 godina našeg postojanja nikada do ove utakmice takva zastava se nije pojavila na utakmicama našeg kluba. Sada se nažalost upravo to dogodilo. Dogodilo i ne ponovilo.

Ne ponovilo, jer nismo nikakva nacistička ili fašistička organizacija kakvom nas određeni mediji žele prikazati, a zapravo u jednoj krajnosti poslati poruku o našem narodu, dakle ponosnom hrvatskom narodu Zapadne Hercegovine kao fašistima i nacistima, a istina je da smo mi čisto skupina koja može biti na ponos i Širokom Brijegu i općenito hrvatskom narodu u Bosni i Hercegovini, jer kroz posljednjih desetak godina upravo na utakmicama svog voljenog kluba proputovali smo Europu uzduž i poprijekote nigdje nismo ni najmanjeg incidenta napravili. Naš klub je iz tih gradova, iz klubova s kojima se igralo, dobivao zahvalnice zbog fer i korektnog ponašanja „Škripara“.

Da ne govorimo o utakmicama na BiH stadionima te utakmicama hrvatske nogometne reprezentacije na kojima se pripadnici naše Skupine redovno pojavljuju.

Voljeli bi se sjetiti ponovljene utakmice ista ova dva kluba iz studenog 2009, mjesec dana od nemilih događanja u našem gradu kada smo valjda svi trebali biti bjesni,krvolični itd. Kakvi smo mi bili? Bez ijedne uvrjedljive riječi igračima Sarajeva a da ne govorimo o nečem više,bez bilo kakvog incidenta, e takvi smo mi i to mora biti svima jasno.

I zato nam sada još teže padaju ova generaliziranja osude cijelog naše grupe, a na kraju krajeva i našeg naroda. To nećemo dopustiti. Dosta je bilo sustavnog uništavanja i omalovažavanja bh Hrvata, a posebice Hrvata u Zapadnoj Hercegovini. Na utakmicama pojedinih bh nogometnih klubova, pa i na njihovim gostovanjima u Širokom Brijegu, redovno se pojavljuju ili su se pojavljivale mudžahedinske zastave,turske zastave i transparenti s likom jednog tako velikog zločinca kakav je „drug“ Tito, transparenti s porukama komunističke partije, iako su Svijet i Europa istu jednako osudili kao i nacističku ideologiju, ali u našem društvu, u ovdašnjem okruženju takve pojave su kao nešto sasvim normalno. Nitko nikada nije postavio pitanje treba li osuditi takve pojave?

No, čim se navijačima Širokog Brijega, opet ponavljamo pojedincu, a ne Udruzi navijača, dogodio jedan takav gaf, kojeg još jednom sami osuđujemo, digla se neviđena „prašina“.

Također, jako dobro smo svjesni koliko smo u Bosni i Hercegovini kao navijačka grupa trn u oku svima drugima. Ali, nismo im trn u oku zbog nacističkih, zastava Vatikana ili nekih drugih. Trn u oku smo im zbog brojnih zastava i transparenata s hrvatskim obilježjima, s obilježjima našeg ponosnog naroda, međutim to nije naš problem. To je njihov problem ili Vaš, kako Vam draže i neka Vama služi na čast.

Mi ćemo i nadalje nastaviti pratiti nastupe svojih sportskih klubova i svoje reprezentacije, te ovom prilikom pozivamo predstavnike svih medija da u srijedu poprate novi nastup našeg kluba, igrom slučaja ponovno na našoj Pecari protiv FK Sarajeva, te objektivno pošalju informaciju i sliku sa same utakmice, a ne da nas razapinju zbog gafa pojedinca – koji vjerojatno ni sam nije svjestan što predstavlja zastava s kojom je stigao na nedjeljnu utakmicu.

S poštovanjem,

Klub navijača „Škripari“ – Široki Brijeg

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 11 stu 2010, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
Iako su Škripari "sabotirali" inicjativu za dobivanje 3.entiteta ilitiga Herceg-Bosne 2 put :rolleyes , na drugoj utakmici između Širokog Brijeg i Saraj'va (KUP) okitili su Sjevernu tribinu zastavama Herceg-Bosne kao mala isprika za "incident" u prvenstvu..
slika

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 11 stu 2010, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 pro 2009, 22:59
Postovi: 247
Lokacija: HRHB
U ponedjeljak će vas opet Bakir napasi, svaka druga zastava :hrvatinic . :zubati

_________________
Da je sloboda i demokracija, bila bi Herceg Bosna a ne Federacija


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 11 stu 2010, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Ovo je bilo odlično, posebno pobjeda :zivili

šteta zbog kiše i lošeg terena...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 11 stu 2010, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 vel 2010, 02:15
Postovi: 780
Koliko je tribina odmah ljepša s HB zastavama nego s onim svastikama :HercegBosanac

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 12 stu 2010, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
ovo se zovu navijači

zajeb ti raznorazne pozere, 90 minuta na onakvoj kiši navijati, prkosit svima, to je to http://www.skripari.poduzece.info/galer ... ?album=298

a kebine marionete nisu dosle, izgubile su sponzora za prevoz.. :(

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 16 stu 2010, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
slika

Sva ova tumbanja i sgusnuti ritam zadnjih dana nisu naglasavala da bi u Mostaru moglo biti dobro izdanje. Na sreću prevarili smo se, iako nije bilo nekog velikog marketinga u Mostar je neorganizirano dosla dosta velika brojka, možda i najveća naša ikad u Mostaru od famozne utakmice sa Sarajevom. Gužva se stvorila an ulazu gdje je nestalo karata za našu tribinu pa se 60ak ljudi u korteu spustilo na dojnju tribinu i nakon silnih uvjeravanja uz kupljene karte ušlo i prebacilo na gornju tribinu. Na onoj krš tribini se navijalo uz bubanj dosta dobro, kako je zvucalo mogu najbolje reći ljudi u okolnim zgradama i dalje od stadiona. Sporadično paljenje baklje, a u drugom poluvremenu i parola "mogu me gaziti,mogu me lomiti al' široki brijeg ću zauvijek volljeti" . Pauzu iskoristiti najbolje što se može, ojačati i na proljeće svima pokazati što možemo.

:skripari_1

ja osobno nisam ocekivao ni 100 navijaca, niko nista nije prico o tekmi, nije bilo one euforije sto inace bude, drago mi je da sam pogrijesio i da nas je bilo vise nego zadnji put, odlicno navijanje, onako iz onog svemira.. mogli su nas komotno otrat tamo iza zgrada na BB, isto bi nam bilo.. a.c.a.b.-i su pokusali da nas isprovociraju i da nas istraju 15minuta prije kraja, al se nismo dali, hladne glave smo ih prosto ignorirali..
:nk_siroki_brijeg_1
ostale slike - http://www.skripari.poduzece.info/galer ... ?album=299

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 05 pro 2010, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
slika

Dan sv. Nikole uz Škripare

Klub navijača Škripari Široki Brijeg organizira druženje na mostu povodom dana svetog Nikole.
Doživite predblagdansku atmosferu i zabavite se uz naše tamburaše i okrijepite uz besplatan roštilj, pivo i kuhano vino!
Naravno, ni najmlađi nisu zaboravljeni, za sve njih osigurali smo bogate poklon paketiće.
Vidimo se!

Škripari 1996



http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 15&index=1


samo da nas još ne optuže za vjerski fanatizam :D

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 06 pro 2010, 11:49 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2010, 15:12
Postovi: 65
Sad Bakir surfa ko internetu ima li Sv.Nikola ikakve veze s nacistima i jeli hitler ikad darivo djecu za Sv.Nikolu
jos jedna u nizu akcija skripara(akcija za skupljane novca za bakovice kojima je kuca izgorila,vise puta prikupljenje krvi ,jos neki malonogometni turniri ,nadopunite ako sam nesto izostavio) da nesto pokrenu u ovom gradu jer samo za gospojinu se nesto dešava u ovom gradu ostalih 364 dana nista
Pošto nas ne sponzoriraju niti iza nas stoje nikakave politicke strane ,niti imamo neki izvor novca ovo je za stvarno svaku pohvalu :skripari


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Škripari
PostPostano: 23 pro 2010, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2010, 08:39
Postovi: 361
Faljen Isus i Marija

evo tek sam se registriro pa reko da se javim odma medju svojima... :HercegBosanac :skripari_1 :HercegBosanac

inace sam iz Tomislavgrada zivim u svicarskoj i pripadnik sam Skripari TG. zasto siroki a ne zrinjski? pa ne znam valjda zbog toga sto smo iz nekako slicni sredina sto se tice velicine gradova, opcina, nacionalnog ponosa vec oduvik itd. siroki je jedini hrvatski klub u bih koji nema nijednog pravoslavca ni muslimana i to mi je odma bilo zanimljivo. meni je siroki nekako ko dinamo za vrime ex-yu. neko je reko da zrinjski svoje pisme vise posjecuje herceg-bosni. slazem se jedino s tim da oni imaju sto se tog segmenta tice bolju propagandu ali i vise studenata iz ostali dijelova HB tako da im to mozda malo vise i pali. skripari su iskljucivo ovisni o sebi i dobro se drze ako se to uzme u obzir. ALI zna se dobro ko smo i sta smo mi koja su nam stajalista itd. a i ne fali pisma o herceg bosni ili hercegovini. toga uvik bude ne brinite...

jedva cekam opet neku tekmu.. :nk_siroki_brijeg_1

evo jos jedna slikica

slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 146 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO