HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 05:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 14 lis 2020, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Gledajući uopšte zapadne medije,aktiviste ljudski prava i odnos samih političara spram Balkana mogu reći da je Balkan poslednji ventil zapada za pokazivanje svoje superiornosti.
Nije samo Balkan nego i cela istočna Evropa.

Ceo zapad učestvuje u tome a zadnju deceniju je taj ventil pokazivanja svoje superiornosti preuzela zapadna levica.

Pogledajmo samo šta su radili(i još uvek rade) Hrvatskoj zbog ilegalnih migranata koje šatro hrvatska policija voli da prebija iz čiste rasističke obesti , dok su Mađarsku pre toga doslovno urnisali kao rasističku zemlju i narod.
Poljake su proglasili za mrzitelje LGBTMQ samo zato što neki ljudi rekli kako na istoku zemlje postoje opštine koje su LGBTQ ideology-free zone , međutim mediji su to napravili tako da oni govore da nije free-zone od te ideologije već free-zone od samih gejeva.
Međutim nije ih ni pokolabala činenica da u Poljskoj ima manje napada na gej populaicju nego u Britaniji i USA i još nekih država zapada.

Levičarski Holivud Balkance i istočne Evropljane prikazuje kao mafiju,pijanice,gold digging whores,ratne zločince i siromašne nesretnike od života , dok kad snimaju filmove o Africi i bliskom istoku , te zemlje i ljudi su uvek žrtve i neko je uvek drugi kriv čak i za postojanje najgorih ljudi tipa ISIS , dok smo mi ovde uvek sami krivi za ono što nam se dogodilo jer smo takvi kakvi jesmo.

Kad bi se pravili filmovi o Africi kakve pravi holivud o nama bile bi demonstracije BLM,levičara i ostalih.

Zapad se ponaša kao one milionerske bele feministkinje koje mrze bele muškarce nazivajući ih rasistima,ženomrscima,...dok uživaju u milionskim blagodetima stečenim od tih istih belih muškaraca , dok sa druge strane ćute na crnački rasizam i na daleko veće ženomrstvo,maltretiranje i ubijanje žena od strane crnaca i raznih latinosa.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 14 lis 2020, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Bata Joe, to zapad radi i samom sebi, na prvom mestu, pa onda Balkanu.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 14 lis 2020, 18:45 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Je li ti palo na pamet da mnogi istočni Europljani stvarno jesu mafija,pijanci,gold digging whores,ratni zločinci i siromašni nesretnici od života daleko više nego zapadni narodi?
Mislim u UK više mrze istočnoeuropske imigrante nego muslimane, valjda to samo po sebi govori. I ne, uopće se ne integriraju dobro istočni europljani u zapadna društva, barem u prvoj generaciji.
Stvar sa usporedbom EE sa Bliskim Istokom ili Afrikom je to što se te države nalaze u sred Europe, doslovno na granici ili par sati od najbogatijih država svijeta ti imaš kuršlus od društava, tako da nema ih smisla uspoređivati sa pripizdinama na drugim kontitnentima koje su geografski daleko od civilizacije.
Jednostavno Istočna Europa je pala na ispitu, a za razliku od Bliskog Istoka ili Afrike ona za to nema opravdanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 14 lis 2020, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
aleksije radicevic je napisao/la:
Bata Joe, to zapad radi i samom sebi, na prvom mestu, pa onda Balkanu.


Da , ali selektivno.
Nema više loših crnaca,latinosa,gejeva,.. u filmovima , a već su proglasili JK Rowling koje je bila woke simbol za transfoba(tako joj i treba) , a zbog zadnje knjige gde ubica nosi žensku odeću joj ne mogu oprostiti nikako.

Balkan je postao isto ono što i klasični patrijahalni beli muškaraca na zapadu , dakle predmet istresavanja levičara kao simbol nečeg groznog.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 14 lis 2020, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Istin je napisao/la:
Je li ti palo na pamet da mnogi istočni Europljani stvarno jesu mafija,pijanci,gold digging whores,ratni zločinci i siromašni nesretnici od života daleko više nego zapadni narodi?
Mislim u UK više mrze istočnoeuropske imigrante nego muslimane, valjda to samo po sebi govori. I ne, uopće se ne integriraju dobro istočni europljani u zapadna društva, barem u prvoj generaciji.
Stvar sa usporedbom EE sa Bliskim Istokom ili Afrikom je to što se te države nalaze u sred Europe, doslovno na granici ili par sati od najbogatijih država svijeta ti imaš kuršlus od društava, tako da nema ih smisla uspoređivati sa pripizdinama na drugim kontitnentima koje su geografski daleko od civilizacije.
Jednostavno Istočna Europa je pala na ispitu, a za razliku od Bliskog Istoka ili Afrike ona za to nema opravdanje.


Gde sam ja napisao da nismo takvi?? , ja znam kakvi smo i to je istina , ali nije u tome fazon , zapad jedino kenja po nama pogotovo levičari koji9ma smo postali kanta za šutiranje.
Ti polaziš iz premise da u Africi žive prirodno primitivni ljudi koji nisu u stanju da izgrade društvo pa ih zato treba žaliti i svaliti krivicu na zapadne desničare , a nas ovde kinjiti jer eto mi smo Evropljani i belci pa neuspeh se ne oprašta kao ni to da smo jednako čak i više prirodno rasisti nego sami zapadnjaci.

Ovo ko integracije istočnih Evropljana neću ni komentarisati jer to prosto nije istina već lažni narativ levičara.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 14 lis 2020, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 11:40
Postovi: 3985
Bilo je nekoliko holivudskih filmova sa Srbima kao negativcima, ali se ne sjećam da je snimljen i jedan film sa negativcima Hrvatima, baznian maslimsima, Crnogorcima, Slovencima itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 14 lis 2020, 20:36 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Boban Marjanović je najveći negativac u holly šumi.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 11 pro 2020, 02:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
https://www.blic.rs/slobodno-vreme/amerikanac-napisao-na-tviteru-kako-su-balkanci-tehnoloski-nazadni-narodi-pa-od/7mwhc01?utm_source=sport_ostale_strane_sidebar&utm_medium=sidebar_najnovije_info

Evo ga , to su oni na koje mislim.
Dakle beli liberalni smrad koji će bez problema da se obruši na istočno evropske zemlje u smislu kako smo zaostali , jer ne smeju nikome drugom to reći zato što bi ih proglasili rasistima.
Znači mi smo lopta za napucavanje iz čistog razloga dokazivanja američkim i zapadnim crncima i ostalim manjinama kako ima puno white trasha , a istočna Evropa je primer za to.

Zanimljvo je to što su se Srbi i Hrvati složno obrušili na njega.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 23 ruj 2021, 03:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Zapadni Balkan poslije Angele Merkel


https://www.youtube.com/watch?v=a80vMTfZbMc
40,655 views, Sep 17, 2021

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Balkan-zapadni vetnil
PostPostano: 23 ruj 2021, 08:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Ne znam koliko ce moci nad Visegradskom grupom da se izdrkavaju, Amerima je potrebna 3 mora sistem, da bi imali cvor i prema Nemackoj i prema Rusiji, a to sto u UK mrze istocno evropljane mi je potpuno logicno znajuci njihov rasisticki odnos prema Slovenima, koji je i nastao u Engleskoj (ne u Nemackoj).

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 130 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO