HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 14:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 10:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
carles je napisao/la:
Tankosic je napisao/la:
Tako i mi na Politici, taman pomislis da su Hrvati bar dobar deo njih se unormalizovao, onda odes na Ex-Yu, i vidis grcevitu borbu Hrvata za Crnu Goru i Kosmet, cesto jacu i vecu nego za Herceg Bosnu, mi kad lajemo, bar lajemo za svojim narodom/teritorijom.

Pričaš s nekim ko je apsolutno za etničko riješavanje svih granica i podjelu gdje god je ona moguća. Vi ste ti koji se precjenjujete i lako opalite pričat bajke o nebeskom narodu, nebeskim vojnicima i patnicima protiv kojih se cijeli svijet urotio da im napakosti i opet im ništa ne može :neznam

Ovde niko od Srba barem koliko ja pratim nikad nije napisao za sebe da su nebeski narod, a drugi deo recenice je istorijski tacan bar sto se tice 90tih, i to je sto smo pokazali nevidjena muda kada je trebalo, inace ne bi imali Republiku Srpsku danas, niti bi imali PRIZNATI SUVERENITET SRBIJE NAD KOSMETOM OD STRANE NATO+US u MIROVNOM SPORAZUMU KAO STO JE DEJTON, druga je stvar sto vrse nasilje.
carles je napisao/la:
Jbt lik sinoć hladno stavlja karte dijelova Albanije koje bi vam trebale pripasti. Ili podjela BiH može (žmirka se i na DGG) a vamo sjever Kosova nije dovoljan nego oćete sve. CG koja izglasava rezoluciju o genocidu u legitimno izabranom parlamentu farbate u svoje boje bez pogovora, itd itd

I Vi to isto radite sa USK, imate posebne teme, analize, dnevne podatke izbacujete sto mi niti imamo niti radimo, mi pricamo da ako bi se Albanije ikada ukljucila u problem Kosmeta u toku povratka nase vojske i policije (a to se nikad nece desiti kao sto se nije ni 1999te na vrhuncu Americke moci koja je drzala Albaniju) , da bi itekako imali sta da povratimo, i to Skadar koji dan danas ima 30 % naseg porekla, i preko 50 Crkava i Manastira i ostalih religijskih sajtova, Srpska drustva, udruzenja, srpske skole jezika i kulture, cak i drzavljanstvo od skoro, kao i sam jebeni drevni grad koji je bio prestonica nase drzave preko 4 veka.

"Zidanje Skadra"- Nije ni Siptarska ni Grcka, ni Cincarska ni Hrvatska pesma.

Dakle OPET se drzimo logike onoga sto je nase, cak i u slucaju da nas Albanija napadne prva, a ne imperijalistike.

carles je napisao/la:
Daj se odlučite više, oćete li etničke i potpisane (RS) srpske krajeve ili ćemo zavrtit rulet pa da svi pokušaju ispuniti sve nacionalne interese pa i snove. Ali imaj u vidu, tu je onda rizik da se može vrapca u ruci izgubiti....


Mi da se odlucimo?

Mi hocemo isto sto i Hrvati u BiH, samo ono sto je dogovoreno i potpisano Dejtonom i Kumanovski sporazum, tjs UN rezolucija 1244, nista vise, i nista preko.

Ako si iole objektivan, nije sigurno Srpska krivica sto Sarajevo gazi po Dejtonu, i sto Siptari sa Amerikom i Nemackom gaze po 1244 koji su sami prihvatili, i jos podigli na nivo OBAVEZNE REZOLUCIJE SAVETA BEZBEDNOSTI (gde recimo rezolucija o zabrani prebacivanja glavnog grada u Jerusalim nije obavezna, pa cela EU je se drzi kao pijan plota i ponavalja je non stop).

A mape su vecinski okacene da se vide trendovi i stanje na terenu (religijsko i demografsko), tjs trend iseljavanja nazad u Albaniju sa Kosmeta sto se nikada pre nije desavalo.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 10:05 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Pitanje za Srbe, ma da mislm da nece bit nekog ozbiljnog odgovora ali da pokusam.
Kakva je atmosfera medju narodom ?
Ipak je Srbija ovde na ivici rata (opet) i koliko morala ima narod uopste za rat ?
Znam da vi forumasi i patrijote ste nabrijani totalno ali obicni puk u srbiji, kako on razmislja ?
Mislim da i dalje vise prate farmu i zvezde granda nego situaciju na Jarinju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Tankosiću zašto tebe toliko žulja DGG ?
Pa moraš i na ovoj temida ječiš (kao ranjen vuk) i da moljakaš Hrvate da mujagama daju koridor .
5Tema si upropastio sa tim moljakanjem da su mujagama da koridor .
Pa kad ih toliko voliš što ne udomiš koji primerak .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 10:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
storarare je napisao/la:
Tankosiću zašto tebe toliko žulja DGG ?
Pa moraš i na ovoj temida ječiš (kao ranjen vuk) i da moljakaš Hrvate da mujagama daju koridor .
5Tema si upropastio sa tim moljakanjem da su mujagama da koridor .
Pa kad ih toliko voliš što ne udomiš koji primerak .

Napusis se kurcine coravi, posto ja nisam pomenuo DGG uopste, niti diskutovo oko njega "pa i na ovoj temi".

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
VUKsaJUGA je napisao/la:
Pitanje za Srbe, ma da mislm da nece bit nekog ozbiljnog odgovora ali da pokusam.
Kakva je atmosfera medju narodom ?
Ipak je Srbija ovde na ivici rata (opet) i koliko morala ima narod uopste za rat ?
Znam da vi forumasi i patrijote ste nabrijani totalno ali obicni puk u srbiji, kako on razmislja ?
Mislim da i dalje vise prate farmu i zvezde granda nego situaciju na Jarinju.


Mi nabrijani na forumu vam pricamo da nema nista od ovoga sada, i da je vise Nemacka provokacija, kao i politicko odmeravanje Vucica-Kurtija (a koji nemaju zatvorene kombinacije kao Vucic-Taci tjs Vucic-Haradniaj pre) a pred izbore naredne godine i na Kosmetu i u ostatku Srbije.

Sto se tice atmosfere medju narodom, svi ga smatraju izdajnikom sto mu je uopste palo na pamet prica o podeli Kosmeta.

Sto se tice morala za rat, ima ga nije da ga nema, svest je sve jaca po tom pitanju vec neko vreme (narucito od napada na Crkvu u Crnoj Gori koja je trebala da posluzi kao test za Kosmet), generalno kulturna svest danas je sasvim drugacija prica od pre samo 10 godina kada je postojala samo cista Jugoslovenstina od kulture, ali ne rade emocije ni kod koga vec pamet, svi znamo da sada nije trenutak, i da nismo jos spremni, apsolutna vecina takvih slusa Crkvu i prati njenu miroljubivu ali tvrdu politiku po pitanju Kosmeta, a ne Vucica, jer Vucic upravo zbog Crkve nije uspeo u nameri da progura podelu u drustvu, pa je i sam batalio to.

Evo sutra Ameri da nam ne mogu nista na neku foru, zasto bismo pokretali rat, kada se Siptari iseljavaju najvise u Evropi sa Kosmeta, i kada su trenutno na 14% ukupne populacije Srbije, a do 2030 pasce ispod 9%.

Prekidanje tih trendova bi ih samo homogenizovao, i zainatio, lakse ti je da udjes na teritoriju sa 500 hiljada njih koji su koncentrisani u 5-6 gradova na ispod 40% teritorije, i 200 hiljada drugih, nego 800-900 hilada njih i 250 hiljada drugih.

Nama je prioritet Republika Srpska, tjs njena nezavisnost (mozda ne Vucicu samom, vec svim Srbima), pa tek onda resavanje Kosmeta, ne pada nam napamet da zapadnemo u blato na 2 strane kao 90tih.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
VUKsaJUGA je napisao/la:
Pitanje za Srbe, ma da mislm da nece bit nekog ozbiljnog odgovora ali da pokusam.
Kakva je atmosfera medju narodom ?
Ipak je Srbija ovde na ivici rata (opet) i koliko morala ima narod uopste za rat ?
Znam da vi forumasi i patrijote ste nabrijani totalno ali obicni puk u srbiji, kako on razmislja ?
Mislim da i dalje vise prate farmu i zvezde granda nego situaciju na Jarinju.


Srbija nije na nikakvoj ivici rata.
Mi se ovde u Srbiji sprdamo sa tim, kao što sprdamo i vas na forumu.

Pitanje morala je takodje nepotrebno, jer Srbija ima profesionalnu vojsku, i ona je sasvim dovoljna da odgovori na sve zadatke.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Tankosic je napisao/la:
storarare je napisao/la:
Tankosiću zašto tebe toliko žulja DGG ?
Pa moraš i na ovoj temida ječiš (kao ranjen vuk) i da moljakaš Hrvate da mujagama daju koridor .
5Tema si upropastio sa tim moljakanjem da su mujagama da koridor .
Pa kad ih toliko voliš što ne udomiš koji primerak .

Napusis se kurcine coravi, posto ja nisam pomenuo DGG uopste, niti diskutovo oko njega "pa i na ovoj temi".

Što misliš da sam ja ćorav ?
Pa jesi li pominjao da više ima srpskih đaka u Albaniji nego ukupno hrvata u DGG .
Ti ne možeš a da se ne očešeš o DGG .
Vidim baš te žulja što tvoje mujage nemaju koridor, pa zbog toga ječiš

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 11:01 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9106
Uskoro istice Vucicev ultimatum NATO paktu, sta ce biti kad istekne?

NATO na aparaty


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
crni_bombarder je napisao/la:
Uskoro istice Vucicev ultimatum NATO paktu, sta ce biti kad istekne?

NATO na aparaty


Jebote to isto pišu i gluperde po klixu..
Vas i muslimane kao isti *** da je pravio.. :)


Nikakav ultimatum nije dat NATO-u ..

Čitaj sad pažljivo...
Rečeno je..


Ako krene pogrom Srba, NATO ima rok od 24h da to spreči, i da zaustavi Albance. U suprotnom VS ulazi dole.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
storarare je napisao/la:
Vidim baš te žulja što tvoje mujage nemaju koridor, pa zbog toga ječiš


Ne svadjajte se deco moja.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 11:21 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 9106
Pa jel Vulin ulazi na celu postrojbi, ili sta.


Sta cekamo, dosadno je ovo zatisje premda zanimljivo je gledati kako kurblaju Lazara i Milosa da upale <3


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Čekamo Rafali da dodju za 5 godina, i da rasteraju i jedne i druge.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
storarare je napisao/la:
Tankosic je napisao/la:
Napusis se kurcine coravi, posto ja nisam pomenuo DGG uopste, niti diskutovo oko njega "pa i na ovoj temi".

Što misliš da sam ja ćorav ?
Pa jesi li pominjao da više ima srpskih đaka u Albaniji nego ukupno hrvata u DGG .
Ti ne možeš a da se ne očešeš o DGG .
Vidim baš te žulja što tvoje mujage nemaju koridor, pa zbog toga ječiš


Jebali te i Mujage i DGG i Albanija zajedno, jel ti lakse sada?

Odgovor je bio na 'kakvi Srbi u Albaniji" i ti to jako dobro znas.

A sto se ti boris za Hrvatske interese?

Sta ce biti sa DGG i kome ce pripasti dal Hrvatima ili Bosnjacima, mene apsolutno ne interesuje vec sto skorasnja nezavisnost Republika Srpska, a tebi je bas zapelo da Hrvati a ne Muslimani dobiju to, mnogo si vise zapeo za Hrvate nego za Srbe, a kamoli za Bosnjake, dok mene boli *** kome ce pripasti, dokle god ce pozuriti oko mirnog razlaza, al' si corav i vadis recenice iz konteksta.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 12:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20466
Što se vi brinete oko DGG? To je Hrvatska zemlja i ne morate mozgati, završit će samo i jedino u Hrvatskoj.

Gledajte svoja posla oko Kosova. Ili možda ipak Albanska posla... :laugh

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Pa bolje valjda da pripadne Hrvatima , nego mujagama .
I pored svih neslaganja ipak smo saHrvatima braća u Hristu

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
I sa Hrvaticama smo dosta bliski, takodje.. :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 12:28 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Tankosic je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
Pitanje za Srbe, ma da mislm da nece bit nekog ozbiljnog odgovora ali da pokusam.
Kakva je atmosfera medju narodom ?
Ipak je Srbija ovde na ivici rata (opet) i koliko morala ima narod uopste za rat ?
Znam da vi forumasi i patrijote ste nabrijani totalno ali obicni puk u srbiji, kako on razmislja ?
Mislim da i dalje vise prate farmu i zvezde granda nego situaciju na Jarinju.


Mi nabrijani na forumu vam pricamo da nema nista od ovoga sada, i da je vise Nemacka provokacija, kao i politicko odmeravanje Vucica-Kurtija (a koji nemaju zatvorene kombinacije kao Vucic-Taci tjs Vucic-Haradniaj pre) a pred izbore naredne godine i na Kosmetu i u ostatku Srbije.

Sto se tice atmosfere medju narodom, svi ga smatraju izdajnikom sto mu je uopste palo na pamet prica o podeli Kosmeta.

Sto se tice morala za rat, ima ga nije da ga nema, svest je sve jaca po tom pitanju vec neko vreme (narucito od napada na Crkvu u Crnoj Gori koja je trebala da posluzi kao test za Kosmet), generalno kulturna svest danas je sasvim drugacija prica od pre samo 10 godina kada je postojala samo cista Jugoslovenstina od kulture, ali ne rade emocije ni kod koga vec pamet, svi znamo da sada nije trenutak, i da nismo jos spremni, apsolutna vecina takvih slusa Crkvu i prati njenu miroljubivu ali tvrdu politiku po pitanju Kosmeta, a ne Vucica, jer Vucic upravo zbog Crkve nije uspeo u nameri da progura podelu u drustvu, pa je i sam batalio to.

Evo sutra Ameri da nam ne mogu nista na neku foru, zasto bismo pokretali rat, kada se Siptari iseljavaju najvise u Evropi sa Kosmeta, i kada su trenutno na 14% ukupne populacije Srbije, a do 2030 pasce ispod 9%.

Prekidanje tih trendova bi ih samo homogenizovao, i zainatio, lakse ti je da udjes na teritoriju sa 500 hiljada njih koji su koncentrisani u 5-6 gradova na ispod 40% teritorije, i 200 hiljada drugih, nego 800-900 hilada njih i 250 hiljada drugih.

Nama je prioritet Republika Srpska, tjs njena nezavisnost (mozda ne Vucicu samom, vec svim Srbima), pa tek onda resavanje Kosmeta, ne pada nam napamet da zapadnemo u blato na 2 strane kao 90tih.


Smatrate da jos nije doslo vrijeme za vracanje Kosova. Znaci da mislite da jos niste dovoljno jaki (razlog je nebitan) jer je druga strana jos uvjek jaca. (USA Faktor)
Kad mislis da je protivnik jaci onda je motivacija i narodu i vojsci jako slaba.

To da vam je RS prioritet je logicno jer je maltene vec vasa, BiH je pred raspadom i vrlo lako mozet dobit bas puno.
Dok na Kosovu, slabo da ista drzite osim taj gradic i 2-3 sela na sjeveru.

A da ste na ivici rata.... pa nego sta je to sad ? Sto se vi sprdate to govori o vasem mentalnom sklopu i koliko ste neozbiljni.
Tenkovi poredani na granici, avioni preletaju a vi se eto sprdate. Da bude jasno i ja mislim da je ovo samo natezanje misica ALI tako nesto se lako izmakne kontroli.
Sprdali ste se i 1999 i snimali viceve o shiptarima a oni vam uzese zemlju pradjedova.
Nemoj sad o onoj ma naguzili bi mi njih da nije amera ovo ono.... mozda i bi ali niste jer su ameri bili tu i bili na njihovoj strani. To sto su oni privukli amere na svoju stranu, to je njihova mudrost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Druže, tenkovi su "poredjani na granici" da se NATO uozbilji i da dodje na sever, kako Srbe nebi maltretirali ovi vaterpolisti iz ROSU-a.

Što se na kraju i desilo.


Ne misliš valjda da RTS tek tako snima parkirane tenkove, borbena vozila i naše izvidjače na granici, i da bi vojska nonšalantno pozirala ispred kamera, i dozvolila snimanje da ima u planu povratak Kosova?

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
E sad, a to što je sva pažnja okrenuta u tri tenka, dva Lazara i ka ta dva granična prelaza na severozapadu Kosova, a na severoistok, istok i jugoistog linije niko ne gleda, je već druga tema.. :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 13:10 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Nisam znao do jučer da je i hrvatski helikopter na Kosovu. A neki dan je ovdje bio slučaj da čovjeka nisu mogli prebaciti sa otoka u KBC u Rijeci jer helikopter nije bio ispravan. I čovjek umro. Ne kažem da bi preživio, ali svakako ne pomaže ako ograničene resurse još koristimo za obranu Albanaca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
VUKsaJUGA je napisao/la:
Dok na Kosovu, slabo da ista drzite osim taj gradic i 2-3 sela na sjeveru.



I druga stvar, pošto vidim da si površan dosta.
Sever Kosova nisu samo 3 srpska sela, 40 hiljada Srba i gradić.

Sever Kosova je strateški bitan.
Tamo su Trepča i Gazivode.
Bukvalno sve što vredi na Kosovu.
Albanci bi bez Trepče i Gazivode bili Afrika.


A ono najbitnije je položaj Severa.

Sever je jedino pravo brdo dole.
Sve do Mitrovice je brdo, a od Mitrovice ide ravnica.

Metohija je ravna kao tepsija.

Kada bi smo uzeli Sever, bukvalno bi gledali Prokletije iz Mitrovice, na malo jačem dvogledu, a cela ravna Metohija bi nam bila kao na dlanu..

slika


Hoćeš sad da ti ucrtamo i pravce napada, da ti bude zanimljivo.... ?  :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
weasel je napisao/la:
Što se vi brinete oko DGG? To je Hrvatska zemlja i ne morate mozgati, završit će samo i jedino u Hrvatskoj.

Gledajte svoja posla oko Kosova. Ili možda ipak Albanska posla... :laugh



Pa ti prvi poslusaj svoj savet, i prestani da se bavis Srpskim poslima od Crne Gore do Kosmeta.

Jer nas zabole kome ce DGG, a tebi je vise stalo do Crne Gore nego Hrvata u BiH.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 13:18 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Tankosicu Cicak nije Srbin

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 13:22 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Nemanjici su govorili, ko drzi Prizren taj drzi Balkan.

Nijemci su trenutno u Prizrenu.

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 28 ruj 2021, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
Nemanjići pojma nemaju.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 72 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO