HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 13:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 24 pro 2018, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šveđani ovakvima masovno dijele doživotne papire i državljanstvo. Danci i Norvežani odavno ne. Pa ih se ne može za to kritizirati.
Na tisuće takvih sa apsolutno istim mentalitetom je dobilo besplatne stanove, mjesečne plaće (socijale) da mogu na miru jihaditi.

slika

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 24 pro 2018, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4291
s one strane dinare je napisao/la:
Doticne su produkt dugogodisnjeg medijskog, skolskog, pa cak i obiteljskog (jer tamo je cijelo drustvo trulo) ispiranja mozgova, radi se o ljudima koji preziru i pljuju svoju vlastitu nacionalnu, vjersku, kulturnu i svu drugu bastinu., bastinu koja je stvorila njih i europu. Nazivajuci je nazadnom, zaostalom, zatucanom. Tako da ko ih jebe. Nije lijepo da itko tako skonca ali doticne su to same trazile. Ha ja. I da dodam, za isprane degenerike. Znaci imamo situaciju gdje se sa prezirom i gadjenjem odbacuje i ismijava ono sto nas je odrzalo sva ova stoljeca. I u isto vrijeme promovira ono sto nas je stoljecima klalo i pokusavalo zauzet i pokorit i i dalje to radi i pokusava. Razina vaseg ludila je off the charts. Dobro gore do skandinavije obrezani nisu ni prismrdili pa to objasnjava njihovu vrlo naprednu razinu degenerluka. Ali kad vidim ovdje pojedince kao junuz lose mi dodje. :rigam

Junuze nama kao naciji ne bi bilo neke razlike da su te mudzahedini koknuli na kucnom pragu 90ih, tvoja djeca svakako nece bit hrvati. Vjerojatno ce kao ti prezirat svoje i promovirat islamisticko. Zalosno.


Bice hrvati od metra i cevap sa ono nekim stranim fancy imenima tamo u ZG.
E unuke nece imat jer gay djeca to nedaju XD


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 24 pro 2018, 15:11 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Sjecam se klipa sa liveleaka gdje je u siriji ceta mudzahedina zaklala par krscanskih svecenika. Taj prizor je u meni pobudio neke od najdubljih emocija. Dok sam kod slucajeva kao ovaj sa prosle stranice manje vise ravnodusan. Da nemam u sebi i tu krscansku stranu rekao bih cak i da mi je drago. Ali ipak nismo takvi. Sto ce na kraju mozda i nas kostat glave.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 24 pro 2018, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šveđani kao po pravilu moraju full retard otići. Državna TV kuća za ovo kaže "imale su ozlijede nožem na svojim vratovima". Kao eto u afektu neke borbe omaklo se pa nož zakačio. U glave im odrezane. I kažu "to nema nikakve veze sa islamom".

A dobro. Kod retarda drugi TV kanal već 2 godine zaredom zove zamotane muslimanke da im uživo na TV prave "božićne recepte".

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 24 pro 2018, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4291
s one strane dinare je napisao/la:
Sjecam se klipa sa liveleaka gdje je u siriji ceta mudzahedina zaklala par krscanskih svecenika. Taj prizor je u meni pobudio neke od najdubljih emocija. Dok sam kod slucajeva kao ovaj sa prosle stranice manje vise ravnodusan. Da nemam u sebi i tu krscansku stranu rekao bih cak i da mi je drago. Ali ipak nismo takvi. Sto ce na kraju mozda i nas kostat glave.

Slušaj Mile :smajl034
Vako ti je bilo.
Kad su oni nas napadali nama je falilo i hrane i municije a one humanitrne organizacije em su dovodile talibane em što su nam odbijale dostavit hranu :no Oni bi nama odgovrali nesta kao"pomoc je samo za multikulti izbjeglistva"! E sad meni dole na moru kukaju swedi da su ljuti na gowerment što nepomaže još više tim migrantima što im dolaze a ja kad kazem da i netreba nego ih treba odjebat ja nisam u pravu :smajl006 E pa eno im sad.Bolje da najebu budale nego da se mi ovdje deremo ISIL,help i to a oni šalju pomoc poluturcima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 24 pro 2018, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Još 9 osoba iz istog kruga su uhitili za ovo islamsko ritualno klanje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 24 pro 2018, 17:22 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Aj sta kmecis vise, zena odlicno kuha i pravi kolace.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 25 pro 2018, 18:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24610
Lokacija: Heartbreak Hotel
Kulturni relativizam.


http://www.youtube.com/watch?v=IUXteUGh ... GsKy0d6nmM




_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 25 pro 2018, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bobovac je napisao/la:
Kulturni relativizam.


http://www.youtube.com/watch?v=IUXteUGh ... GsKy0d6nmM





Izbriši sve iza prvog "&", zajedno sa tim simbolom.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 26 pro 2018, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2016, 15:19
Postovi: 285
Bobovac je napisao/la:
Što ti je ispiranje mozga.... Video klanja studentica u Maroku za koji je policija potvrdila autentičnost.

https://gellerreport.com/2018/12/female ... Q6IrFhvats

Pogledao sam video, nevjerojatno kakvi neljudi - zaklati i obezglaviti ženu i sve to snimiti mobitelom... Za to stvarno treba imati poseban mentalni sklop. Ne bih se sad rugao njezinim starim objavama o muslimanima, takva je vjerojatno većina mlađih generacija u državama gdje im se ispire mozak putem masovnih medija. :kava

No nevezano za Norvešku, mislim da bi svakom Hrvatu trebala biti obaveza, koliko god sadržaj bio gadan, pogledati ovaj video. Na njemu se ujedno i vidi što su tzv. Armija BiH i njihovi prijatelji mudžahedini radili HB Hrvatima, samo što tada nisu imali smartphoneove, društvene mreže i superbrzi internet da to podijele s čitavim svijetom.

_________________
Ori svoju njivu najbolje što možeš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 27 pro 2018, 11:10 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
To je tocno da je vecina mladih u tim "naprednim" zemljama tako ispranog mozga. Poznam i ja par takvih ovdje kod nas. Nemoguce ignorantne, glupe, bezobrazne, isprane osobe s kojima je normalan razgovor potkrepljen cinjenicama nemoguc. I onda jos s tim svojim ludilom zagadjuju okolinu. Ali evo neke brzo sustigne njihov degenerluk. Mada kao sto rekoh nitko ne zasluzuje da skonca na takav nacin. Tesko mi je bilo gledat klanje teleta kamoli ovakvo nesto. Ali definitivno sto kazes ovo treba pogledat svima. Malo da se osvijeste. Da ne zivimo u bajci. I pogotovo sto kazes jer su hrvati bejha stradavali od istih ovakvih. I sto smo dobili zauzvrat? Gadljivo.
I imam pitanje za sve koji pricaju o probranoj imigraciji. Koji *** je probrana imigracija i na koji nacin to mislite "probrat"? Aaaa nu ovoga baca mi na inzinjera aj prolazi. Ti tamo vracaj se izgledas mi sumnjivo.
Eci peci peci metode a? Probrana imigracija s ovim majmunima ne postoji. Dolaze u hordama bez ikakvih papira. A sve i da ih imaju kao da to nesto znaci. Muhamed Islam iz Republike Kozojebske. Nema u evidenciji da je ikoga zaklao. Welkam tu Kroejsa. Jeste li vi normalni?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 27 pro 2018, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Krugerrand je napisao/la:
Na njemu se ujedno i vidi što su tzv. Armija BiH i njihovi prijatelji mudžahedini radili HB Hrvatima, samo što tada nisu imali smartphoneove, društvene mreže i superbrzi internet da to podijele s čitavim svijetom.


Bio je na Youtube davno video kako su zaklali zarobljenog HVO vojnika, pa odavno nestao.
Sam čin je izrezan ali jasno je. Scena zarobljenog vojnika. Sljedeća scena u hropcima umire na podu dok mu iz vrata teče krv. Ovi snimaju i smiju se.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 27 pro 2018, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4291
s one strane dinare je napisao/la:
To je tocno da je vecina mladih u tim "naprednim" zemljama tako ispranog mozga. Poznam i ja par takvih ovdje kod nas. Nemoguce ignorantne, glupe, bezobrazne, isprane osobe s kojima je normalan razgovor potkrepljen cinjenicama nemoguc. I onda jos s tim svojim ludilom zagadjuju okolinu. Ali evo neke brzo sustigne njihov degenerluk. Mada kao sto rekoh nitko ne zasluzuje da skonca na takav nacin. Tesko mi je bilo gledat klanje teleta kamoli ovakvo nesto. Ali definitivno sto kazes ovo treba pogledat svima. Malo da se osvijeste. Da ne zivimo u bajci. I pogotovo sto kazes jer su hrvati bejha stradavali od istih ovakvih. I sto smo dobili zauzvrat? Gadljivo.
I imam pitanje za sve koji pricaju o probranoj imigraciji. Koji *** je probrana imigracija i na koji nacin to mislite "probrat"? Aaaa nu ovoga baca mi na inzinjera aj prolazi. Ti tamo vracaj se izgledas mi sumnjivo.
Eci peci peci metode a? Probrana imigracija s ovim majmunima ne postoji. Dolaze u hordama bez ikakvih papira. A sve i da ih imaju kao da to nesto znaci. Muhamed Islam iz Republike Kozojebske. Nema u evidenciji da je ikoga zaklao. Welkam tu Kroejsa. Jeste li vi normalni?


Baš sam i ja tako zakljucio kad sam pogledao.
Jebote ja macku zgazenu sa cete sklonim i zakopam iz respekta i nebi je ni u lugilo ovakao razrezo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 29 pro 2018, 13:43 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Jebeni horror. Ne mogu to gledat, al je netko stavio zivopisan opis s obzirom da svedska vlada prijeti zatvorom za sirenje videa. Ovo zovem maženjem poskoka, po uzoru na onu skandinavku koja je došla u HR pa na Velebitu mazila poskoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 29 pro 2018, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32115
useless je napisao/la:
Jebeni horror. Ne mogu to gledat, al je netko stavio zivopisan opis s obzirom da svedska vlada prijeti zatvorom za sirenje videa. Ovo zovem maženjem poskoka, po uzoru na onu skandinavku koja je došla u HR pa na Velebitu mazila poskoka.

Platile su životom svoju naivnost, otišle su pravo mečki na rupu i nastradale. Zoran pokazatelj koliko je taj Zapad postao liberalan i nesvjestan realnosti oko sebe, koliko su im obitelji razorene, roditelji koji propagiraju filozofiju tipa dijete ima 18 godina, noga u dupe, nek' se snalazi, bace dijete u minsko polje...

Btw , ne treba to gledati, prljati um s takvim gadostima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 29 pro 2018, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kaže majka jedne od tih nastradalih: "Proklinjem dan kad sam je prvi put odvela u Morocco."

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 24 lip 2021, 01:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68808
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija

_________________
Bošnje kontroliraju 5% prostora Ex Yu
Vojni proračun im je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 13 lis 2021, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23280
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Sta je ovo majketi...

https://www.dnevnik.ba/crna-kronika/muskarac-ubio-vise-ljudi-lukom-i-strijelom-nije-utvrdeno-je-li-motiv-teroristicki-2618633?fbclid=IwAR0Oirq0RjPcgF7dRDwN2TY6o1jP05MiXBbreQIYMIfFLrd39XHSVEH0f0s

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 14 lis 2021, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23280
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Sta bi na kraju od ovoga? Danac koji je presao na Islam - sta li...

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 14 lis 2021, 14:00 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3886
Neki dan je i u Nizozemskoj tip gađao sa balkona lukom i strijelom. Izgleda neka nova moda.

Za ovo u usporedbi sa nožem, bombom ili čak pištoljem treba određena doza vještine. 5 puta iznova napeti i pogoditi ljude.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 14 lis 2021, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Islam kao tumor. Dođeš u kontakt sa tim i izgoriš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 14 lis 2021, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Islam.

Ali ljevičari su totalno pukli. Vidim na večernjem komentare likuju jer lik nije "doktor i inženjer kako glupi desničari pišu nakon svakog terorističkog napada".

Ne samo je prešao na religiju "doktora i inženjera".

Majke mi jedna od najluđih stvari na ovom svijetu je kako su ljevičari uspjeli sebi i ostalima prodati da su oni strašno pametni.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 15 lis 2021, 17:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9361
Espen Andersen, zvuci kao musliman

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 15 lis 2021, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Islamist, religiozni miroljubac.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Norveška
PostPostano: 19 lis 2021, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ubijeni u napadu u Norveškoj su žrtve ubodnih rana, ne luka i strijele

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr, kily i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO