HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 lis 2024, 00:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:46 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 09:45
Postovi: 3821
ObjektivnaPublika je napisao/la:
https://www.liberal.hr/jugoslavija-sfrj-gospodarstvo-mitovi-ex-yu-radnicko-samoupravljanje-508

Mit br. 1: "Nije se živjelo na dug"

Istina baš ne odgovara tom mitu. Dug je od 1961-1980. godine rastao po stopi od 17,6% godišnje. Da se taj trend zaduživanja nastavio i da Jugoslavija nije propala, danas bi taj dug iznosio oko 6 bilijuna dolara. Za usporedbu, današnji dug Hrvatske se kreće oko 43 milijarde dolara*, Slovenije 37 milijardi dolara**, Srbije 28 milijardi dolara***, BIH 6,5 milijardi dolara, Makedonije 4,22 milijarde, Crne Gore 2,6 milijardi dolara i Kosova oko 1 milijarde dolara.



Pa nije dug jedini indikator za naprednost neke drzave. I veoma je tesko govorti u fazonu SBBKBB jer ne znas kako bi se odrazile markoviceve reforme na dalji tok historije. SFRJ je imala jednostavno potencijala da sve to dovede kad tad u red.

Ono sto svi vi ovde zaboravljate, ali to je ono sto je bitno, TAD smo sjedili s velikima za stolom i rucali skupa, a sad nismo ni pascad sto pored stola kleci i ceka da joj se baci komadic (ok, HR i SLO su na tom nivou cirka) vec smo upravo taj rucak koji treba da bude pojeden i koji je ustvari vec i pojeden, svaren, pa djelimicno i izasran.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2020, 18:59
Postovi: 3526
turbotakija je napisao/la:
i_jopet je napisao/la:

Jugoslaviju nikada nitko nije napao kao ni SSSR samo se čekao trenutak raspada, to je bilo suđeno takvim nehomogenim tvorevinama.



Ok Stevane, razumjeli smo se. Homogenost kao 11. zapovjed u rukama Mozesa. Lijek za sve. USA su etnicki najnehomogenija drzava na planeti, a VIDI IH DJE SU.
SAD se iznutra raspada po rasnom principu a na okupu je drži ista sila koja drži i tkz.bih.
Više bi te cenio da si iskren kao Karabaja i slični.

_________________
Ja radim šta ja hoću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:47 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 09:45
Postovi: 3821
Samo si mi jos ti na ovoj temi falio. Haj produzi ako nemas nista pametno za reci.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 stu 2021, 20:25
Postovi: 255
Lokacija: Hrvatsko Kraljevstvo
turbotakija je napisao/la:
D. Zvonimir je napisao/la:

Sektasu islamski fali ti riječi izgleda.
Nije bilo loše onome ko je bio u partiji ili vojno lice. Jedina prednost za Hrvatsku je bila u poljoprivrednom smislu jer nije bilo previše uvoznickog lobija i globalizam nije imao velikog utjecaja, pa su domaći ljudi mogli biti konkurentniji na domaćem tržištu. Više autoputa je napravljeno u 20 godina Hrvatske, nego u 45 godina Sugoslavije. A za 8 godina izlaze svi krediti i koncesije tako da autoput će biti čisti + za HRV proračun.
Da ne skrecem sa teme, jer očito ne znaš nego srat okolo da se ne priča o onome kako jeste, isti si janjicar ko i ovi ostali tekbiristi iz Buzina, samo ti fali još da arapski propjevas



Argumenti su ti poput njemackih starkelja od 90 + koji krezubi vele, DA, ALI FIRER JE GRADIO AUTOBAHNE! :D

ajd gon..ne interesuje me rasprava s mitomanima koji su operisani od svake vrste logicnog razmisljanja.


Da sad napravimo anketu medju Hrvatima u HR koji su dozivjeli Jugoslaviju, sta im je bolje, SFRJ ili HR, tj. u kojoj drzavi je bio bolji zivotni standard, mogao bi se uvjeriti da si u manjini. Ali anketa bi morala biti tajna jer inace bi mnogi - da bi ispali patriJote - glasOVALI za lipu nashu..

Ovo je zadnji put da cu ti odgovoriti jer vidim da si operisan od mozga.


Hahahah ja operisan od mozga, pa ti si decko zesci bot na ovom Forumu. Sto se ne bunis arapima okupatorima koji su ti operisali sa obitelji i povjescu pa danas mozes srat na nacin na koji seres p0turico. Allaha ti tvoga pa nije vam Tito dao ni da se izjasnjavate kako hocete nego ste bili muslimani, tek poslje zadnjeg rata smijes rec da si clan izmisljene nacije.
I hvala ti sto mi neces vise odgovarati, drago mi je mjkm, jer em se ne znas izrazavati, valjas tursko-bosanske price, ljubomoran si mozda sto u tvom selu tamo nema asfalta i gradskog vodovoda a vamo zapadnije ima. Usotalom sto se tice Nijemaca, oni su narod koji trpi masonske i zidovske odluke i moraju slusati jer su ih oni poslje WW2 digli na noge da budu sto jesu danas, a sa kojim god od njih bilo mlado, bilo staro popricas na samo, svaki ti otvori dusu. Al imaju para, pa ih boli *** sto ostaju bez identiteta. Vi niti imate para, niti imate identiteta, uskoro aBd ni putovnice ni Trokutistana. Slijedite primjer Dzeke, lijepse ce vam biti u zivotu.

_________________
"Generacije junaka i pobjednička vojska jaka,
još se brine i gine. Zbog Domovine!"
HR-HB


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38692
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
turbotakija je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Ratni zločinac Ratko Mladić je bio general-major upravo te vojske koju ti veličaš.

Dok je vladao Hrvat Josip Broz miševi poput tebe i ostalih islamista nisu smjeli zucnuti da su Bošnjaci, da žele bosanski jezik i da su druge rase od Hrvata i Srba
Da ne govorim gdje bi završili oni koji bi negirali konstitutivnost Hrvata i tvrdili da su Hrvati manjina i da je zavnobih sovjetska podvala.



Sta fali sto nisu smjeli zucnuti? Ti mislis da je meni zao likova poput "Mladih Muslimana"?? :D :D :D

Ha ha ha ne ispadaj smijesan.


Bosnjacki historicari cesto kukaju na podjelu Jugoslavije na banovine - ona centralizacija koju je sproveo kralj Aleksandar - ali po meni su trebali upravo to i uciniti i komunisti. Sva ta *** rasparcati da se ne prepoznaju vise. i Rvacku naravno. U komadice. Pa glavni grad u Sarajevo, sto bi privuklo dosta Srba i drugih, i onda zacementirati to jednom za svagda.


Skroman li je Musliman, on bi glavni grad u Sarajevo, nije mu se sviđalo da je glavni grad Beograd.

Uglavnom komunisti su bili pametniji, zato je druga Jugoslavija i preživjela duže od unitarne Jugoslavije.

Pa biseru i raspala se jer ju netko htio od federalne države ravnopravnih naroda i narodnosti pretvoriti u građansku državu u kojoj apsolutnu vlast treba imati prosrpska pravoslavna većina i nametnuti načelo jedan čovek jedan glas.

Da si ovo predložio javno u bivšoj državi gulio bi ko i Alija u KPZ.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:48 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 09:45
Postovi: 3821
Predivno, vidim da je neki ******** nesto napisao ali ne mogu da procitam. :) A zasto? Zato sto sam doslijedan covjek i drzim se rijeci koju dam pa sam blokirao majmuna.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:49 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 09:45
Postovi: 3821
Ovu gnjavatorica funkciju treba u zlato okovati. Majke mi. Nesto najbolje na ovom forumu.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:51 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2021, 09:45
Postovi: 3821
daramo je napisao/la:
turbotakija je napisao/la:


Sta fali sto nisu smjeli zucnuti? Ti mislis da je meni zao likova poput "Mladih Muslimana"?? :D :D :D

Ha ha ha ne ispadaj smijesan.


Bosnjacki historicari cesto kukaju na podjelu Jugoslavije na banovine - ona centralizacija koju je sproveo kralj Aleksandar - ali po meni su trebali upravo to i uciniti i komunisti. Sva ta *** rasparcati da se ne prepoznaju vise. i Rvacku naravno. U komadice. Pa glavni grad u Sarajevo, sto bi privuklo dosta Srba i drugih, i onda zacementirati to jednom za svagda.


Skroman li je Musliman, on bi glavni grad u Sarajevo, nije mu se sviđalo da je glavni grad Beograd.

Uglavnom komunisti su bili pametniji, zato je druga Jugoslavija i preživjela duže od unitarne Jugoslavije.

Pa biseru i raspala se jer ju netko htio od federalne države ravnopravnih naroda i narodnosti pretvoriti u građansku državu u kojoj apsolutnu vlast treba imati prosrpska pravoslavna većina i nametnuti načelo jedan čovek jedan glas.

Da si ovo predložio javno u bivšoj državi gulio bi ko i Alija u KPZ.



Ne, Nista ja protiv Beograda nemam, ali mislim da bi za ocuvanje Jugoslavije Sarajevo bilo daleko pametniji potez.

Nebi ja nista predlagao, vec samo kazem sta bi - iz danasnje prespektive gledano - bilo TAD pametnije. Beograd bi i dalje bio jugoslovenska metropola, jedina btw., ali bi prebacivanjem institucija u Sarajevo od tog grada napravio BAS PRAVI JUGOSLOVENSKI grad i zauvijek ga kao takvog zacementirao.

_________________
fakofbolan nema krsta bez tri prsta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 stu 2021, 20:25
Postovi: 255
Lokacija: Hrvatsko Kraljevstvo
turbotakija je napisao/la:
Ovu gnjavatorica funkciju treba u zlato okovati. Majke mi. Nesto najbolje na ovom forumu.


:smajl007 sto se djeca igraju, samo se vi igrajte, lik iztrolao temu zesce...

_________________
"Generacije junaka i pobjednička vojska jaka,
još se brine i gine. Zbog Domovine!"
HR-HB


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 16:57 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 18:46
Postovi: 7185
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
weasel je napisao/la:

1992. Nosite titine slike

slika

Titine slike odnosno oni koji ih nose imali su neku drugu ulogu
slika
https://storage.radiosarajevo.ba/image/ ... ih_EPA.jpg

_________________
The ratio of 51:49 of the territorial proposal of the Contact Group is a foundation of the agreement. That territorial proposal is open for changes resulting from the joint agreements.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38692
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
turbotakija je napisao/la:
daramo je napisao/la:

Skroman li je Musliman, on bi glavni grad u Sarajevo, nije mu se sviđalo da je glavni grad Beograd.

Uglavnom komunisti su bili pametniji, zato je druga Jugoslavija i preživjela duže od unitarne Jugoslavije.

Pa biseru i raspala se jer ju netko htio od federalne države ravnopravnih naroda i narodnosti pretvoriti u građansku državu u kojoj apsolutnu vlast treba imati prosrpska pravoslavna većina i nametnuti načelo jedan čovek jedan glas.

Da si ovo predložio javno u bivšoj državi gulio bi ko i Alija u KPZ.



Ne, Nista ja protiv Beograda nemam, ali mislim da bi za ocuvanje Jugoslavije Sarajevo bilo daleko pametniji potez.

Nebi ja nista predlagao, vec samo kazem sta bi - iz danasnje prespektive gledano - bilo TAD pametnije. Beograd bi i dalje bio jugoslovenska metropola, jedina btw., ali bi prebacivanjem institucija u Sarajevo od tog grada napravio BAS PRAVI JUGOSLOVENSKI grad i zauvijek ga kao takvog zacementirao.


Samo kažeš da su velikosrpski monarhisti bolje uredili državu od jugoslavenskih komunista.

Borili se protiv takvog uređenja da bi ga poslije kopirali.
Pa nisu komunisti islamisti, normalno da misliš da je tako bolje.
Isto tako ste se borili protiv unitarne Jugoslavije i rušili jer u njoj niste bili većina a danas mislite da je bolja unitarna BiH i za nju se borite.

Bome ne garantiram da bi ti komunisti osigurali niti KPZ, za unitariste kojima se sviđaju kraljeve unitarne metode su komunisti imali drugačije metode, "pravdu" u vidu metka u potiljak.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 ruj 2021, 20:55
Postovi: 995
Lokacija: Herceg-Hrvatska
Karabaja je napisao/la:
teranova je napisao/la:
Ne dao ti bog da živiš blizu ovih.

Oni nisu nikog silovali u ratu, za razliku od srba koji su silovali djevojcice od 7 godina.


Pa trebali su. To rade dobri muslimani. I Muhamed je ženio petogodišnjakinju.

_________________
2013. Katolika prema Crkvi: 432 177
Katolika prema popisu: 536 333 (razlika 24.1%)

2021. Katolika prema Crkvi 344 639

344 639 + 24,1% + 1,57% koji nisu Katolici = 434 411 HRVATA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
turbotakija je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Srbi su tebe u jugoslaviji preodgojili da mrziš svog djeda ustašu, i hvališ Partizane/četnike koji su tog istog djeda streljali.

Partizani= NOJ=JNA

Ista vojska, isti šljam



haj necu spominjat Blajburg a htio sam jer mi vec pocinjete ici nakurac


Nazivas vojsku sljam zahvaljujuci kojoj je Hrvatska kao JEDINA SAVEZNICA NACISTA izasla iz rata s teritorijalnim dobitkom.

Sama ta cinjenica pokazuje da si na istom levelu ko i ova optimista iz Sarajva sto ne zeli da vidi petokraku u gradu. Realno, nema sta.


I da, djed mi nije bio ustasa. Ne znam za ikog od mojih da je bio u toj postrojbi a sa istoka sam Bosne. I sve da je bio i da su ga strijeljali? JE BI GA - nasao si se u ustasama, pa sta ocekujes? MERCY?


Tako i mi kažemo za Naserove koljače iz Potoćara. Jebi ga, šta su očekivali. :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 13 sij 2022, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 16:54
Postovi: 5615
Bukvalno isto kazemo. Narucito koincidencijom da su vecina Naserovih cinili sinovi, sestrici, bratanci, tih istih Ustasa iz DSR, glupo je ocekivati od Srba da vide razliku.

Ne svi, ali dobar deo.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kaže Suljagić, preko retweet, miroljubivi ljudi koji samo demokratski manifestiraju.
Sljedeći rat neće biti kao onaj prošli bez mobitela, kamera. Svako njihovo sranje će obići svijet u djeliću sekunde i sve će biti dokumentirano.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 15:42 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 22:27
Postovi: 6432
BBC je napisao/la:
Kaže Suljagić, preko retweet, miroljubivi ljudi koji samo demokratski manifestiraju.
Sljedeći rat neće biti kao onaj prošli bez mobitela, kamera. Svako njihovo sranje će obići svijet u djeliću sekunde i sve će biti dokumentirano.

slika

Jadan li je on svojom pameti :zubati

Nego sačuvati njegovu sliku te poslat njemackoj sluzbi za 2 godine. Tamo će doticni sigurno bit...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 15:46 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
lako je pobediti u ratu, treba ti uniforma, cizme, ranac, satorsko krilo i sto jace da viknes tekbir... namjenska radi u 4 smene po 12 sati, i muslimani nisu naivni kao 92. bujrum

posle isila i slika od kojih se zgrozio citav svet, slika iz avganistana, konacno radikalni islam u Evropi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 22:40
Postovi: 962
Čekajte, vi kao mislite ova dječurlija i ova tri hamalja su Hamze i Gazije?

Ne bih vam uskratio iznenađenje u nekom budućem "konfliktu" u krajiškim šumama.

slika

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 16:00 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
Hofer je napisao/la:
Čekajte, vi kao mislite ova dječurlija i ova tri hamalja su Hamze i Gazije?

Ne bih vam uskratio iznenađenje u nekom budućem "konfliktu" u krajiškim šumama.

slika


ekipa sa paintball-a?


Nikakav problem, jer ovi momci ispod znaju zasto ptice pevaju, sletece vam na glavudze..

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 16:04 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 22:27
Postovi: 6432
Hofer je napisao/la:
Čekajte, vi kao mislite ova dječurlija i ova tri hamalja su Hamze i Gazije?

Ne bih vam uskratio iznenađenje u nekom budućem "konfliktu" u krajiškim šumama.

slika

Možda djecurllija i hamalji imaju daleko veću razinu obuke od ovih airsoft pripadnika koji svojom pojavom ne mogu zastrasit nikoga.

Eventualno da skupe lajkove od ponizene dijaspore :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 22:40
Postovi: 962
ShahidMaker je napisao/la:
Hofer je napisao/la:
Čekajte, vi kao mislite ova dječurlija i ova tri hamalja su Hamze i Gazije?

Ne bih vam uskratio iznenađenje u nekom budućem "konfliktu" u krajiškim šumama.

slika


ekipa sa paintball-a?


Nikakav problem, jer ovi momci ispod znaju zasto ptice pevaju, sletece vam na glavudze..

slika

To istoćne nam komšije? Nije problem, dovedite ih, njih najviše volimo ovde u Krajini. A javite preko Drine da žene i djeca spreme maske i jod protiv osiromašenog uranija.

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 16:14 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
ahahahaha jooj smeha :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2021, 22:40
Postovi: 962
Diablo je napisao/la:
Hofer je napisao/la:
Čekajte, vi kao mislite ova dječurlija i ova tri hamalja su Hamze i Gazije?

Ne bih vam uskratio iznenađenje u nekom budućem "konfliktu" u krajiškim šumama.

slika

Možda djecurllija i hamalji imaju daleko veću razinu obuke od ovih airsoft pripadnika koji svojom pojavom ne mogu zastrasit nikoga.

Eventualno da skupe lajkove od ponizene dijaspore :zubati

Ova ekipa su aktivni članovi OS BiH.

_________________
Mrzim Dinamo, srpsko ime to!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 16:21 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2019, 12:50
Postovi: 933
Lokacija: Mostar.......nekad
Diablo je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Kaže Suljagić, preko retweet, miroljubivi ljudi koji samo demokratski manifestiraju.
Sljedeći rat neće biti kao onaj prošli bez mobitela, kamera. Svako njihovo sranje će obići svijet u djeliću sekunde i sve će biti dokumentirano.

slika

Jadan li je on svojom pameti :zubati

Nego sačuvati njegovu sliku te poslat njemackoj sluzbi za 2 godine. Tamo će doticni sigurno bit...

U Njemačkoj i puno gori slobodno hodaju. Dovode im žene i djecu iz Sirije pa ih puštaju među narod. U Nemačku se, što se toga tiče, ne treba puno uzdati. Ljevičarska koalicija puno više gonja ekstremnu desnicu nego islamiste, iako su islamisti opasniji i mnogobrojniji.
Prije par godina je Karl Lagerfeld Njemce vrlo oštro kritikovao povodom masovnog dovođenja izbjeglica iz muslimanskih zemalja.
“Ne samo da smo 6 milona Židova pobili nego još masovno dovodimo njihove smrtne neprijatelje u zemlju”
Odmah su ga okarakterisali kao desničara mada je čovjek rekao što ogromna većina Njemaca misli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Bužimu paravojno orgijanje uz islamističke povike
PostPostano: 14 sij 2022, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10
Postovi: 37650
Hofer je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Možda djecurllija i hamalji imaju daleko veću razinu obuke od ovih airsoft pripadnika koji svojom pojavom ne mogu zastrasit nikoga.

Eventualno da skupe lajkove od ponizene dijaspore :zubati

Ova ekipa su aktivni članovi OS BiH.


U jeboteeeee
OS BiH!
Zastrašujuće...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 458 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: dreamteam, NikolaZagreb, Robbie MO, Teuton, Tomba17 i 82 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO