HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 26 srp 2024, 00:34.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8325 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 333  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36533
Lokacija: Gl. grad regije
Znam sasd tonu ljudi koji su više puta obolili. Ta priča o prirodnom imunitetu baš i ne pije vode. I prehladu možeš dobit više puta godišnje.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 12:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25102
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:
Znam sasd tonu ljudi koji su više puta obolili. Ta priča o prirodnom imunitetu baš i ne pije vode. I prehladu možeš dobit više puta godišnje.


Valjda možeš. Ali uglavnom sa puno blažim oblikom bolesti. Kao I nakon cijepljenja.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 16:12 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Znam sasd tonu ljudi koji su više puta obolili. Ta priča o prirodnom imunitetu baš i ne pije vode. I prehladu možeš dobit više puta godišnje.


nije pitanje može li se dobiti, nego kliko je opasno.

i nakon cijepjenja se dobiva, masovno, ali je puno mnaje opasno (bar tako vele).

ista stvar je i s reinfekcijama, kud i kamo manje opasne.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36533
Lokacija: Gl. grad regije
Vidim samo da sad tko oboli od korone a nije cijepljen redovno najebe. Izgleda da je bolje bilo dobit je u onom prvom valu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 16:18 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10590
Lokacija: No Country for White Men
Samo Ivermectin.

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 17:43 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Vidim samo da sad tko oboli od korone a nije cijepljen redovno najebe. Izgleda da je bolje bilo dobit je u onom prvom valu.


s deltom je bilo gore nego u prvom valu, s omikronom je puno bolje.

ali općenito, svi koji nayebu su dobili prvi puta. prije ćeš dobiti na lotu nego nayebat od druge infekcije.

kao i ostali koronavirusi, ovo će postati jedan uzročnik prehlade kad se sjačamo.

jedini je problem što stanovništvo stari i što i sve salbiji virus starima i slabima može napraviti sranje, čak i kad se cijepe. Ali očito je da priroda ne tolerira izvrnutu dobnu piramidu

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
HHerceg je napisao/la:
Samo Ivermectin.


i klorokin i sumamed i kortikosteroidi.

nitko ispod 70 ne bi umro da to primjenjuju, odmah

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
divizija je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Samo Ivermectin.


i klorokin i sumamed i kortikosteroidi.

nitko ispod 70 ne bi umro da to primjenjuju, odmah

Znači, protokol liječenja!

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32486
HHerceg je napisao/la:
Samo Ivermectin.

Zanimljivost oko ivermektina (mislim i klorokin) jeste da je on i antikolinergik , kao što je, između ostalih, i atropin.

Većina starijih forumaša zna da se atropin koristi u slučajevima trovanja bojnim otrovima, tzv antidot - protuotrov:
Citat:
Prije Drugoga svjetskog rata u Njemačkoj sintetizirani su visokotoksični OF-spojevi (tabun, soman, sarin) – bojni otrovi, a pedesetih godina u Velikoj Britaniji i Sovjetskom savezu ekstremno toksični spojevi VX i VR

Osnova gore navedenih bot-ova jesu OF - spojevi organofosfora, ilitiga organofosfati. Ti spojevi su toksični zbog svoje sposobnosti inhibicije enzima acetilkolinesteraze na sinapsama živčanog tkiva i živčano-mišićnih spojeva (sve ovo se detaljno proučavalo na satovima ONO i DSZ!).

Smrt nakon trovanja organofosfatima najčešće nastupa uslijed respiratorne paralize, odnosno plućne tromboze. Saturacija kod plućne tromboze izazvane organofosforima iznosi oko 84%, D-dimer preko 2000. Slično kao i "kovid"...

Veterinari znaju puno oko toga...
Citat:
OTROVANJE ORGANOFOSFORNIM SPOJEVIMA I KARBAMATIMA

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... KMfP3yQFLI


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Graničar Jozo je napisao/la:
Znači, protokol liječenja!


fenomen ove oandemije je da hrpu lijekova možep dobiti tek kad dođeš u bolnicu.

a prije ti ne daju ništa. znali mora ti biti jako loše, da te počnu liječiti.

a inale, kad DIJETE ima virozu, koje je puno bolje podnosi, nakon tri dana temperature dobiva antibiotik.

za koronu moraš biti polumrtav da te počnu liječiti

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 01:05
Postovi: 13352
Ne bih rekla, ovde ti još u kovid ambulanti (ako si pozitivan i ako nisi za bolnicu, normalno) otkucaju šta da uzmeš u apoteci.
Obično su to hemomicin, kardiopirin, probiotik i hrpa vitamina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 22:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32486
HHerceg je napisao/la:
Markane ti si doktor?

Jok.
Nom de guerre :zubati


Junuz Djipalo je napisao/la:
Nije bitan uzrok smrti nego povećanje broja umrlih. Pa u SB baš kod tebe se prostim okom vidi da je masakr.

Kako nije bitan uzrok smrti!? Znaš li da u zadnjih 18 godina imamo cca 12 000 umrlih od nepoznatih uzroka bolesti i cca 16 500 tzv neklasificranih? Skoro 28 000 umrlih za koje se ne zna iz kog razloga su umrli! I onda ti npr FZJZ tumači tko je od čega umro, bez obdukcija, bez ičega...


Junuz Djipalo je napisao/la:
U RH bih rekao da je za 30 % više umrlih zbog korone a u BiH 50 % više nego u godinama prije korone.

Podaci za respiratorne bolesti u zadnjih 18 godina pokazuju stalni rast broja umrlih, pa, dok smo 2002. godine imali 522 umrla, 2018. godine imamo 1.134 umrla, 2019. godine 1.227 umrla a 2020. godine 1.537 umrlih od respiratornih bolesti.

COVID-19 je u Međunarodnoj klasifikaciji bolesti (International Classification of Diseases- ICD, 10 revizija) od februara 2020 godine dobio pristupnu šifru za posebnu namjenu „ U “.

FZJZ ima dva izvora podataka o stanju virusa COVID 19 u FBiH , „Bilten“ i „Epidemiološka situacija“. Ova dva dnevna i mjesečna dokumenta imaju vrlo različite podatke o istim stavkama

Citat:
Po Biltenu FZJZ od 29.12.2020,( što je zadnji objavljeni Bilten u 2020 godini), imamo 2.146 umrlih od virusa COVID-19. Federalnom zavodu za statistiku je prijavljen broj koji je drugačiji od Biltena FZJZ.

Po Biltenu Federalnog zavoda za statistiku FBiH je prijavljeno 2.690 slučajeva umrlih od virusa COVID-19.

Procenat umrlih po dva osnova:

1.) Po Biltenu FZJZ ako se od ukupnog broja stanovnika od 2.713.700 u 2020. godini izdvoji broj 2.146 umrlih od virusa COVID-19, dobije se da je od virusa COVID-19 umrlo 0,079 % stanovnika FBiH.

2.) Po Federalnom zavodu za statistiku: ako se od ukupnog broja stanovnika od 2.713.700 u 2020. godini izdvoji broj 2.690 umrlih od virusa COVID-19, dobije se da je od virusa COVID-19 umrlo 0,099 % stanovnika FBiH.
Napominjem opet, bez obdukcija, bez ičega...Vidjećemo kako će objasniti 2021.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 23:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36533
Lokacija: Gl. grad regije
Jednostavno je Mar-kane puno više umrlih, nebitno od čega.

Ljudi su skloni vjerovanjima. Neki u islam, neki u komunizam, neki u Budu, neki u ivermektin.

Tu jednostavno nema pomoći. Uvijek ćete nešto naći u što vjerujete.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 17 sij 2022, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32486
Junuz Djipalo je napisao/la:
Jednostavno je Mar-kane puno više umrlih, nebitno od čega.

Jel' bitno npr., ako je zbog (između ostalog) i pelca, ili trovanja, nemogućnosti pristupu zdravstvenim uslugama, drastičnog povećanja depresije, psiholoških problema i samoubojstava, drastičnog povećanja potrošnje narkotika... ? :kava

A nismo ni zagrebali ekonomska ili teološka pitanja, koja se sama nameću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 18 sij 2022, 01:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 pro 2021, 01:01
Postovi: 4116
Lokacija: Castle Grayskull
HHerceg je napisao/la:
Samo Ivermectin.


Ja pijem preventivno Ivermectin (10mg jednom mesečno) skoro godinu dana, nisam se zakašljao ni ja ni oni kojima sam dao Ivermectin (a nisam se uopšte pazio) dok su se svi vakcinisani i boostovani okolo razboljevali, neki i više puta. Znam da je anegdotalno ali tako je.

Nisam olako krenuo da pijem Ivermectin, tada je već bilo dostupno dosta studija koje su ukazivale da je i delotvoran i bezbedan, ali nije bilo nikakve propagande u medijima da je "konjski lek" i slično pa sam mogao na miru da istražim sve dostupne informacije. Međutim, vremenom je sve više studija izlazilo paralelno sa sve dostupnijim vakcinama, i sve sam ubeđeniji da mediji i farmaceutske kompanije (čiji su vlasnici isti, ponajviše fondovi Black Rock i Vanguard) namerno pokušavaju da izjednače upotrebu Ivermectina sa ravnozemljašima zato što je lek sa isteklim patentom, dok sa druge strane pokušavaju da prodaju "vakcine" kao i nove i verovatno manje delotvorne lekove za velike pare.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 18 sij 2022, 09:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8416
Lokacija: Na rubu egzistencije
Skeletor je napisao/la:
HHerceg je napisao/la:
Samo Ivermectin.


Ja pijem preventivno Ivermectin (10mg jednom mesečno) skoro godinu dana, nisam se zakašljao ni ja ni oni kojima sam dao Ivermectin (a nisam se uopšte pazio) dok su se svi vakcinisani i boostovani okolo razboljevali, neki i više puta. Znam da je anegdotalno ali tako je.

Nisam olako krenuo da pijem Ivermectin, tada je već bilo dostupno dosta studija koje su ukazivale da je i delotvoran i bezbedan, ali nije bilo nikakve propagande u medijima da je "konjski lek" i slično pa sam mogao na miru da istražim sve dostupne informacije. Međutim, vremenom je sve više studija izlazilo paralelno sa sve dostupnijim vakcinama, i sve sam ubeđeniji da mediji i farmaceutske kompanije (čiji su vlasnici isti, ponajviše fondovi Black Rock i Vanguard) namerno pokušavaju da izjednače upotrebu Ivermectina sa ravnozemljašima zato što je lek sa isteklim patentom, dok sa druge strane pokušavaju da prodaju "vakcine" kao i nove i verovatno manje delotvorne lekove za velike pare.


Ovo se nadovezuje na tvrdnju lijek za životinje.



Ovaj video se odnosi na teoretsku usporebu između ivermektina i novog pfizerovog lijeka za covid. Dakle, ivermektin radi na istom primcipu kao i novi pfizerov lijek, tj. obrnuto.


_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 18 sij 2022, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5365
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Mislim da svjedočimo ulasku virusa koji će ostati dok je ljudskog roda. Sada se čini prilično nemogućim da će ikada biti istrebljen. Za računati je da svaka sljedeća varijanta je manje opasna, one prve su nestajale jer su previše ubijale. "Interes" virusa je da se proširi, a ne da ubije domaćina. Tako da će bolest postati jedna od mnogih drugih koju pokupiš, namuči te manje ili više, i idi dalje. Osim ako nemaš neke druge bolesti, kad je opasno.

Dobra stvar je što su već razvijene vakcine, pa se time osiguraš da ne dobiješ teži oblik (koji će svakako biti rjeđi, jer virus slabi). Vakcine nisu previše efikasne, jer virus prebrzo mutira, ali izgleda izvjesno da te štite od teških oblika. Za gripu nikad nije razvijena previše efikasna vakcina, zbog istog razloga.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 19 sij 2022, 08:09 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Jednostavno je Mar-kane puno više umrlih, nebitno od čega.


jako je bitno od čega!

recimo, u SAD se broj umrlih od predoziranja povećao za 30 000, sad će netk oreći da je zbog pandemije, a nije,.

mjere su ubile jako mnogo ljudi.

isto tako, sve se više bilježi iznenada kao uzročnik smrti. iznenada je zadnjih mjeseci sve češća bolest, i ljudi stalno umiru od iznenade.

Engleska od ljeta u službenim statistikama bilježi povežan broj umrlih od "ostalih uzroka smrti". Koji bi mogao biti razlog, nećemo pogađati, da ne bismo bili teoretičari zavjera

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 19 sij 2022, 08:15 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Legionnaire je napisao/la:
Mislim da svjedočimo ulasku virusa koji će ostati dok je ljudskog roda. Sada se čini prilično nemogućim da će ikada biti istrebljen. Za računati je da svaka sljedeća varijanta je manje opasna, one prve su nestajale jer su previše ubijale. "Interes" virusa je da se proširi, a ne da ubije domaćina. Tako da će bolest postati jedna od mnogih drugih koju pokupiš, namuči te manje ili više, i idi dalje. Osim ako nemaš neke druge bolesti, kad je opasno.

Dobra stvar je što su već razvijene vakcine, pa se time osiguraš da ne dobiješ teži oblik (koji će svakako biti rjeđi, jer virus slabi). Vakcine nisu previše efikasne, jer virus prebrzo mutira, ali izgleda izvjesno da te štite od teških oblika. Za gripu nikad nije razvijena previše efikasna vakcina, zbog istog razloga.


osnovni razlog zašto virus slabi je to što ga je naš imunitet upoznao. djelom kroz cijepljenje, djelom kroz preboljenje, na kraju i oboje.

tako virusi postaju "slabiji", zapravo mi postajemo jači u odnosu na njih.

ja sam sada upravo u izolaciji zbog reinfekcije nakon 15 mjeseci. imao sam temperaturu 24 sata.

mi sada prolazimo ono đto su indijanci prolazili kad je Kolumbo došao u Ameriku, prvo su masovno umirlai od bolesti iz Starog Svijeta, oni koji su preživjeli više ne umiru, bar ne više od Europljana.

ono što je naš problem je starenje i debljanje populacije zbo kojeg će i najbenigniji virusi biti sve opasniji za sve veći dio populacije, kad govorimo o starima i debelima, čak i s tri doze cijepljeni umiru ponekad.

očito je da evolucija ne trpi izvrnutu dobnu piramidu

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 19 sij 2022, 12:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25102
Lokacija: Heartbreak Hotel
divizija je napisao/la:

ja sam sada upravo u izolaciji zbog reinfekcije nakon 15 mjeseci. imao sam temperaturu 24 sata.



Jesi li to konačno uspio? Ostvarila ti se želja. Čestitam.

Daj pričaj kako si to uspio i kako ti je.
Osobito me zanima razlika u tvom slučaju glede stanja i simptoma onda kada si imao Covid prvi put i sada? Npr kolika ti je onda bila temperatura a kolika sada? Koliko si tada dana imao temp. Razlika u intezitetu kašlja i tomu slicno.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 19 sij 2022, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 01:05
Postovi: 13352
Ovde je tolika navala na testiranje da ćerka čeka rezultate PCR već puna dva dana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 19 sij 2022, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Bobovac je napisao/la:
Jesi li to konačno uspio? Ostvarila ti se želja. Čestitam.

Daj pričaj kako si to uspio i kako ti je.
Osobito me zanima razlika u tvom slučaju glede stanja i simptoma onda kada si imao Covid prvi put i sada? Npr kolika ti je onda bila temperatura a kolika sada? Koliko si tada dana imao temp. Razlika u intezitetu kašlja i tomu slicno.


nisam ništa posebno uspio, radim na poslu gdje imam doslovce 250 kontakata svaki dan u zatvorenom prosoru. od nekog sam pobrao.

prvi put sam se davio u kašlju tjednima, nisam imao miris i nisam iamo snage za tri koraka.

sada sam imao temepraturu 24 sata, i sada još malo kašljem i boli me glava.

meni je razlika enormna. i da mi ne treba potvrda, ne bih se ni testirao. Ja već mogu na posao, ali mi ne daju jer mora biti 10 dana izolacije.
ali recimo, mojoj ženi je drugi put malo lošije nego prvi. Prvi put je samo izgubila miris i bolila je glava, a sada je imala temeperaturu "čak" 48 sati. ali opet, sve u svemu, virozica.

očekujem da je ovo budućnost COVIDa, ali nažalost, zbog starenja i debljanja populacije uvijek će biti nešto rizika za jedna broj ljudi.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 19 sij 2022, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
teranova je napisao/la:
Ovde je tolika navala na testiranje da ćerka čeka rezultate PCR već puna dva dana.


meni je prije prošla temperatura nego mi je došao nalaz

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 19 sij 2022, 20:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25102
Lokacija: Heartbreak Hotel
divizija je napisao/la:

pandemija je završila odavno. uvjeti za pandemiju su da u jednom trenutku bude zaraženo 5% populacije, što nije ispunjeno nikada.
u najgorim trenutcima u HR je bilo manje od 1 promil ljudi u bolnici s covidom, od toga pola hospitalizirani iz drugih razloga.



Naprotiv. Pandemija zapravo tek počinje. Brojke novozaraženih nikada nisu bile veće. U BiH su ovih dana brojke oko 5%.
Npr Francuska ima pola milijuna novoraraženih DNEVNO. Trenutačno ima preko 5 milijuna aktivnih slučajeva ( skoro 10%) polulacije. a brojke se dižu.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 19 sij 2022, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 01:05
Postovi: 13352
divizija je napisao/la:

meni je prije prošla temperatura nego mi je došao nalaz


Pozitivna je a i ja sam 100% ali neću da se testiram, zabole me. Nije mi ništa.

Muž upravo ode do kovid ambulante, ima 37,1. :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8325 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 333  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO