|
|
Stranica: 31/75.
|
[ 1862 post(ov)a ] |
|
Autor/ica |
Poruka |
mirusvijetu
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 10:57 |
|
Pridružen/a: 20 ruj 2014, 13:08 Postovi: 4619 Lokacija: Bosna
|
divizija je napisao/la: mirusvijetu je napisao/la: Dakle, kako sam uspio pohvatati, protiv rata i krvoprolića su: USA, EU . hvataš baš ko pravi mujo. upravo su ovi glavni huškatelji na rat Slabo si ti to skonto. Ni SAD ni EU ni Rusija ne žele rat. Obje strane blefiraju, pokeraški se nadmudruju, Rusi žele odbaciti NATO granicu od sebe a ovi drugi je žele proširiti. Borba za utjecaj i što veću stratešku dubinu. A da bi i jedni i drugi žrtvovali makar jednog svoh vojnika za ovo...nema šanse. To svi kuže osim vas hrvatskih i srpskih nacionalista, vi bi samo ratovali.
|
|
Vrh |
|
 |
divizija
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 11:02 |
|
Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34 Postovi: 23668
|
mirusvijetu je napisao/la: Slabo si ti to skonto. Ni SAD ni EU ni Rusija ne žele rat. Obje strane blefiraju, pokeraški se nadmudruju, Rusi žele odbaciti NATO granicu od sebe a ovi drugi je žele proširiti. Borba za utjecaj i što veću stratešku dubinu. A da bi i jedni i drugi žrtvovali makar jednog svoh vojnika za ovo...nema šanse.
To svi kuže osim vas hrvatskih i srpskih nacionalista, vi bi samo ratovali.
i SAD i EU žele rat, sam da oni ne sudjeluju direktno, Oni bi da ratuju Ukrajinci, a da im oni uvale oružja, isto kao i džhadistima u Siriji. Da se drugi kači s Rusijom za njihov račun. I Rusi bi žrtvovali vojnike da odbace NATO iz Ukrajine, što su već i pokazali. Jedino ko ništa ne konta je po običaju Mujo i Haso.
_________________ Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!
|
|
Vrh |
|
 |
HHerceg
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 11:19 |
|
Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35 Postovi: 10020 Lokacija: No Country for White Men
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Ipak nisam bio u pravu, postoji mogućnost invazije. Rusija raspoređuje trupe po Belorusiji. Imaju zajedničke vježbe 10.2.
_________________ Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.
|
|
Vrh |
|
 |
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 12:14 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58 Postovi: 37889 Lokacija: Gl. grad regije
|
Kažu Ameri bdp Rusije = bdp-u New Yorka.  Podcjenjuju Ruse, prije su ih precjenjivali.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
Vrh |
|
 |
Velebit
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 12:39 |
|
Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38 Postovi: 4270
|
Te medunarodne procijene BDPa nisu bas pretjerano korisne jer recimo identicna usluga ili proizvod u Rusiji ce bit 5x skuplji u Danskoj.
Najekstremniji primjeri toga su Sj. Koreji te u proslosti Zapadna i Istocna Njemacka.
Dakle u knjigovostvenim kontima zapadnih agencija, x tvornica u Sj. Koreji vridi koliko neka pivnica u centru Londona, no ta tvornica proizvodi rakete za vojsku, nuklearni program i satelite.
Isto tako je Istocna Njemacka priko noci postala siromasna. Jednostavno vridnost stvari se mirila prema broju zapadnih marka koje su temeljene na rezervama dolara a gledalo se da to sta nema bazu u dolarima ne vridi nista.
Efektivno, taj BDP i 'standard' uvelike odrazava stupanj amerikanizacije. Ono sta americki rezim ne voli, to gubi vridnost jer postoji otpor da se dolar (osnova svih valuta) koristi za kupovanje istog.
_________________ Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.
|
|
Vrh |
|
 |
divizija
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 12:42 |
|
Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34 Postovi: 23668
|
BDP je beskoristan pokazatelj kao kriterij nečije vojne moći.
_________________ Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!
|
|
Vrh |
|
 |
daramo
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 13:13 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47 Postovi: 40477 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
mirusvijetu je napisao/la: divizija je napisao/la: hvataš baš ko pravi mujo.
upravo su ovi glavni huškatelji na rat
Slabo si ti to skonto. Ni SAD ni EU ni Rusija ne žele rat. Obje strane blefiraju, pokeraški se nadmudruju, Rusi žele odbaciti NATO granicu od sebe a ovi drugi je žele proširiti. Borba za utjecaj i što veću stratešku dubinu. A da bi i jedni i drugi žrtvovali makar jednog svoh vojnika za ovo...nema šanse. To svi kuže osim vas hrvatskih i srpskih nacionalista, vi bi samo ratovali. O čemu ti Mujo? Jesi uopće pogledao anketu, više od polovice forumaša smatra da su šanse za rat ispod 10% Mujo tumači anketu kao klix priopćenja MZ. Samo bi luđak želio da braća Ukrajinci ginu za nečije imperijalističke ciljeve. Ukrajinskoj sirotinji dosta i vlastitih problema, ionako su najsiromašniji u Europi. Zapadni imperijalisti podržavaju Carstvo Oligarha preko leđa bijede.
_________________ mostarski europski
|
|
Vrh |
|
 |
Agathonikos
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 13:26 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36 Postovi: 25809 Lokacija: СРПСКА
|
Jutarnji list Gospodin Zoran: ‘Ako dođe do eskalacije u Ukrajini, povući ćemo sve hrvatske vojnike!Upitan o sukobu na granici Ukrajine, kazao je:
- Ne znam ništa o tome, NATO pojačava prisutnost, mi s tim ne moramo ništa, niti ćemo imati išta. Ako dođe do eskalacije povući ćemo do zadnjeg hrvatskog vojnika. To nema veze s Ukrajinom, nego s Bidenovom politikom vidim nekonzistentnost i opasno ponašanje. Ovo se događa u predgrađu glavnog grada Rusije i načini postoje da se Ukrajina sačuva, bar 99 posto, da joj se ekonomski pomogne. gospodin Zoran - Kad je otišao Trump, kojeg su demokrati napadali da se ponaša kao dadilja prema Putinovoj politici, nova administracija pod pritiskom republikanskih jastrebova, odjednom vrše pritisak na Pentagon i Bidena da se prema Rusiji postave čvrsto. Vidim čvrsti ruski interes, vidim i Ukrajinu. Ukrajini nije mjesto u NATO-u. Oni su jedna od najkorumpiranijih država na svijetu. Mir.
Treba smiriti političku scenu i ne dopustiti da ekstremisti drže pritisak na politiku i zato Hrvatska u tome neće sudjelovati. Neće dopustiti, a Plenković neka prijeti Rusiji koliko hoće. Osim što je dva puta posjetio Ukrajinu, ne zna što se događalo. Hrvatska od toga treba pobjeći, kad je požar - zatvaraj vrata.
|
|
Vrh |
|
 |
Dutch01
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 13:42 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21 Postovi: 3764
|
Agathonikos je napisao/la: Jutarnji list Gospodin Zoran: ‘Ako dođe do eskalacije u Ukrajini, povući ćemo sve hrvatske vojnike!Upitan o sukobu na granici Ukrajine, kazao je:
- Ne znam ništa o tome, NATO pojačava prisutnost, mi s tim ne moramo ništa, niti ćemo imati išta. Ako dođe do eskalacije povući ćemo do zadnjeg hrvatskog vojnika. To nema veze s Ukrajinom, nego s Bidenovom politikom vidim nekonzistentnost i opasno ponašanje. Ovo se događa u predgrađu glavnog grada Rusije i načini postoje da se Ukrajina sačuva, bar 99 posto, da joj se ekonomski pomogne. gospodin Zoran - Kad je otišao Trump, kojeg su demokrati napadali da se ponaša kao dadilja prema Putinovoj politici, nova administracija pod pritiskom republikanskih jastrebova, odjednom vrše pritisak na Pentagon i Bidena da se prema Rusiji postave čvrsto. Vidim čvrsti ruski interes, vidim i Ukrajinu. Ukrajini nije mjesto u NATO-u. Oni su jedna od najkorumpiranijih država na svijetu. Mir.
Treba smiriti političku scenu i ne dopustiti da ekstremisti drže pritisak na politiku i zato Hrvatska u tome neće sudjelovati. Neće dopustiti, a Plenković neka prijeti Rusiji koliko hoće. Osim što je dva puta posjetio Ukrajinu, ne zna što se događalo. Hrvatska od toga treba pobjeći, kad je požar - zatvaraj vrata.Odakle će povući vojnike? U Ukrajini ni nema hrvatskih vojnika.
_________________ Slava Ukrajini!
Nema predaje!
|
|
Vrh |
|
 |
K..M
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 14:18 |
|
Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58 Postovi: 6615 Lokacija: Nizza, Naissus...
|
Vi ste klix čitatelj. Pročitajte iznova, i ponovno i valjda će nadoći.
_________________ Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0
|
|
Vrh |
|
 |
HHerceg
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 14:40 |
|
Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35 Postovi: 10020 Lokacija: No Country for White Men
|
Milanović: U Ukrajini je proveden puč pod kontrolom EU i Washingtona.
_________________ Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.
|
|
Vrh |
|
 |
divizija
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 14:50 |
|
Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34 Postovi: 23668
|
Zoran po običaju maestralan.
Trebao je još samo nadodati da će ih poslati u BIH potom
_________________ Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!
|
|
Vrh |
|
 |
Legionnaire
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 15:28 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54 Postovi: 4862 Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
|
Milanoviću, skidam kapu. Svaka čast !
_________________ Nećete u Bejruuut, niste ni prije.
|
|
Vrh |
|
 |
BBC
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 17:56 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48 Postovi: 108338 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Veliki orkestirani napadi i pritisci na britanskog premijera i malo manje i na Bidena. Uvijek se to radi kad ih treba "odobrovoljiti" da ubijaju ljude po svijetu i pokreću ratove preko tuđih leđa. Kako ušutkati kritike i medijska preseravanja ako ne slanjem nosača aviona negdje i bombardiranjem.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
Vrh |
|
 |
BBC
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 18:00 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48 Postovi: 108338 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
lider30 je napisao/la: Ja sam glasovao za 10%, ali bih sad rekao da su za djelomičnu invaziju šanse između 30% i 40%. Kako ćeš to defnirati ako Ukrajinci prvi pokrenu totalni napad na ruske civile na istoku ?
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
Vrh |
|
 |
BBC
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 18:03 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48 Postovi: 108338 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
divizija je napisao/la: Agathonikos je napisao/la: ali niti jednoga ne smijemo poslati u BIH Ko bi otišao tamo zbog plaće ne bih ga ni sekunde žalio ako pogine. Kao ni budaletine u Afghanistanu, ali imali su sreću da su talibani oko njih bili tarabe.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
Vrh |
|
 |
novovrijeme
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 20:56 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 11:10 Postovi: 36472
|
Citat: - Samo da bude jasno - nema namjere, ni interesa, niti želje predsjednika da pošalje trupe u Ukrajinu. NATO je forum podrške našim partnerima i zemljama istočnog krila, i na tome je čitav fokus - navodi se u saopštenju Bijele kuće koje je prenio Rojters. https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=461277 
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
Vrh |
|
 |
weasel
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 21:14 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58 Postovi: 21112
|
Carmello Šešelj je napisao/la: divizija je napisao/la: hm, čini se da Rusi idu, Bog nek nam je na pomoći Šta Bog nek nam je na pomoći, ne misliš valjda da će izbiti svetski rat zbog Ukrajine? Ne misliš valjda da će izbiti svjetski rat zbog Bosne? Kaiser Wilhem Kaiseru Josefu 1914. nakon atentata. I zbog puno veće gluposti se znalo zaratiti, ljudi su tu dokazano blesavi.
_________________ #Zoki 2024
Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata
|
|
Vrh |
|
 |
weasel
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 21:23 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58 Postovi: 21112
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Od cele ove geopolitike mi se igra EU4. Koju zemlju da uzmem i koje ciljeve da postavim? Jedino Osmanlije ne dolaze u obzir,njih nikad nisam i nikad neću igrati. Nikad ne možeš promašiti s good old remove kebab Poljska zatim Poljsko Litvanska Unija zatim Commonwealth. Ili šamaranje domorodaca po amerikama ali ne kao Engleska već Škotska , da ne bude prelagano. Treći prijedlog, Švedska, zanimljiv gameplay zbog susjeda. 
_________________ #Zoki 2024
Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata
|
|
Vrh |
|
 |
ObjektivnaPublika
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 21:41 |
|
Pridružen/a: 11 svi 2021, 00:26 Postovi: 2469 Lokacija: Sarajevo
|
West side 
Privitak/ci: |

1643131165117.jpg [ 48.61 KiB | Pogledano 2216 put/a. ]
|
_________________ High Mobility Anti russian System
|
|
Vrh |
|
 |
Lutorčina
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 21:49 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2019, 02:53 Postovi: 4098
|
Teksas ima nafte i gasa ko Kuvajt,Bahrein,Katar i UAE zajedno. Nije ni čudo njihov BDP.
|
|
Vrh |
|
 |
dudu
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 21:52 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39 Postovi: 60550 Lokacija: DAZP HQ
|
Napadaj Putine, jebem im sve retardirano, sjebali me Ukrajinci poslovno. Pucaj Putine!
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
Vrh |
|
 |
Dutch01
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 22:05 |
|
Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21 Postovi: 3764
|
dudu je napisao/la: Napadaj Putine, jebem im sve retardirano, sjebali me Ukrajinci poslovno. Pucaj Putine! Šta je bilo? Dajte ljudi budite oprezniji u poslovanju. Robbija sjebali Armenci, a tebe Ukrajinci.
_________________ Slava Ukrajini!
Nema predaje!
|
|
Vrh |
|
 |
Harezm
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 22:09 |
|
Pridružen/a: 24 stu 2017, 19:23 Postovi: 3331
|
Ukrajinski snovi i stvarnost su se davno mimoišli. Mudar ukrajinski vođa bi u ovakvom trenutku posjetio Rusiju i tamo se ponizio, a ne huškao na rat. Mogu birati između poniženja i pretvaranja Ukrajine u pepeo.
_________________ Hrvatska Hrvatom!
|
|
Vrh |
|
 |
dudu
|
Naslov: Re: ANKETA: Kolika je šansa invazije Rusije na Ukrajinu Postano: 25 sij 2022, 22:10 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39 Postovi: 60550 Lokacija: DAZP HQ
|
Ma jebe se meni, doveli su u pitanje sav biznis EU-UA, kad centrala sazna ujutro poželit će da im Putin spuca nuklearku na Kijev. 
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|