HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 kol 2024, 13:03.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8325 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 333  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 04:15 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5729
Lokacija: planina
divizija je napisao/la:
uobičajena priča i iz hrvatskih bolnica. bez obzira zašto ste došli u bolnicu, ak oste pozitivni na covid vas ne liječe od vaše bolesti dok ne iozdravite od covida.ako umrete, umrli ste od covida


Danas sam saznao da je realnost još crnja, dakle žena je nakon moždanog ležala 10 dana na covid odjelu u mostarskoj bolnici (totalno pri pameti, svjesna svega, jedino joj je lijeva ruka bila oduzeta) bez da ju je itko smio posjetiti... Obitelj izludila... htjeli je izvući kući pa da zovu privatnika da je liječi jer joj je stanje bili nepromjenjeno 9 dana... No jučer (ili prekjučer ne znam više ni ja), 10. dan, baš kad je kao isticala ta covid karantena stanje joj se naglo pogoršalo i umrla je na covid odjelu neliječena od moždanog bez da ju je itko od obitelji posjetio 10 dana... Obitelj kaže da su znali da su takve sotone tamo i da je cijeli sistem toliko otišao k vragu ne bi ni išli s njom u bolnicu. Na kraju su je stavili kao u neki posebni covid limeni lijes (koji ne znam uopće može li se otvarati) u kao nekoj posebnoj robi i obitelj je mogla samo doći po taj lijes (dakle bez da uopće znaju tko je unutra, bez ikakvog posljednjeg pozdrava) i još je to sve skupa masno naplaćeno, mislim čak blizu 2000 KM na kraju. Obitelj još ne može doći sebi da je to sve toliko otišlo k vragu, cijeli sistem i svi koji su dio njega.
Svi koji ste pristali biti u službi ovog sotonizma ne samo primanjem pelca i pristajanjem na covid potvrde nego pogotovo izravnom podrškom tomu svemu, sudjelovanjem u provođenju toga cijelog ludila (od policije do bolnica do stranačkih džukela) svi ste vi najobičniji psi sistema i đavolji sluge, dušu ste prodali. I nemojte kasnije da bude kmeka kad dođe konačni jao, kao ja nisam znao, ne, znate vi jako dobro, ali pristajete na prodaju duše đavlu za koricu kruha. Apsolutno svu slobodu bi ste prodali i prodat će te za koricu kruha, molit će te ih da vam slobodu uzmu. Dno, ljudsko dno.
Budući sukobi neće biti između različitih nacija/ rasa, pa čak ni vjera, nego između paščadi sistema, đavoljih sluga, šljama kojem ništa nije sveto, i otpora tomu svemu s druge strane. Ovo je samo uvod, sad su sile zla uvidile da praktički mogu raditi što hoće, da mogu ići do kraja (što god to značilo) stoka se pobuniti neće, prihvatiti će sve što se nametne nakon malo psiholoških igrica, prijetnji i zastrašivanja, uzmite nam svaku slobodu samo koricu kruha nam dajte.
Sad očekujem lagano smirivanje s obzirom da se ovaj zadnji soj pokazao kao malo jača prehlada i kako će lagano ići toplije vrijeme (više sunca jači imunitet itd.) ali nakon nekog vremena za očekivati je neki novi soj/ virus/ ko zna šta čime će se opet pomicati granice i ići tko zna dokle, a kmetovi će naravno pristati na sve. Tko želi dobro sebi i svojima maknit će se sa strane sad dok se još može, ovo je samo uvod, svjetina je sada 300% dokazano najobičnija nakupina kmetova i džukela.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 08:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8417
Lokacija: Na rubu egzistencije
Naša Kvačica je napisao/la:
Znam gomilu ljudi koji su prije imali koronu i sad imaju omikron.


Prebolio u prosincu, i žena i ja.

Djeca prije 10ak dana. Ako uzmemo u obzir brzinu širenja omikrona, onda preboljenje delte zaista daje imunost.

Meni i suprugi ništa. Čak ni dijete od 5 g. nije imalo nijedan simptom, nego se 2-3 puta produktivno zakasljalo. Da nismo imali slučaj u kući, ne bi mi nikada palo na pamet da je korona virus.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 08:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8417
Lokacija: Na rubu egzistencije
divizija je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Znam gomilu ljudi koji su prije imali koronu i sad imaju omikron.


omicron gotovo u potpunosti ignorira prethodno preboljenje ili cijepljenje. bar u smislu infekcije

Moje iskustvo je drugačije.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 09:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25321
Lokacija: Heartbreak Hotel
Graničar Jozo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Znam gomilu ljudi koji su prije imali koronu i sad imaju omikron.


Prebolio u prosincu, i žena i ja.

Djeca prije 10ak dana. Ako uzmemo u obzir brzinu širenja omikrona, onda preboljenje delte zaista daje imunost.

Meni i suprugi ništa. Čak ni dijete od 5 g. nije imalo nijedan simptom, nego se 2-3 puta produktivno zakasljalo. Da nismo imali slučaj u kući, ne bi mi nikada palo na pamet da je korona virus.


Pa dobro, vama je još svježe bilo. Prosinac. Teško da ćeš imati Covid svaki mjesec.:)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36702
Lokacija: Gl. grad regije
Planina je napisao/la:
divizija je napisao/la:
uobičajena priča i iz hrvatskih bolnica. bez obzira zašto ste došli u bolnicu, ak oste pozitivni na covid vas ne liječe od vaše bolesti dok ne iozdravite od covida.ako umrete, umrli ste od covida


Danas sam saznao da je realnost još crnja, dakle žena je nakon moždanog ležala 10 dana na covid odjelu u mostarskoj bolnici (totalno pri pameti, svjesna svega, jedino joj je lijeva ruka bila oduzeta) bez da ju je itko smio posjetiti... Obitelj izludila... htjeli je izvući kući pa da zovu privatnika da je liječi jer joj je stanje bili nepromjenjeno 9 dana... No jučer (ili prekjučer ne znam više ni ja), 10. dan, baš kad je kao isticala ta covid karantena stanje joj se naglo pogoršalo i umrla je na covid odjelu neliječena od moždanog bez da ju je itko od obitelji posjetio 10 dana... Obitelj kaže da su znali da su takve sotone tamo i da je cijeli sistem toliko otišao k vragu ne bi ni išli s njom u bolnicu. Na kraju su je stavili kao u neki posebni covid limeni lijes (koji ne znam uopće može li se otvarati) u kao nekoj posebnoj robi i obitelj je mogla samo doći po taj lijes (dakle bez da uopće znaju tko je unutra, bez ikakvog posljednjeg pozdrava) i još je to sve skupa masno naplaćeno, mislim čak blizu 2000 KM na kraju. Obitelj još ne može doći sebi da je to sve toliko otišlo k vragu, cijeli sistem i svi koji su dio njega.
Svi koji ste pristali biti u službi ovog sotonizma ne samo primanjem pelca i pristajanjem na covid potvrde nego pogotovo izravnom podrškom tomu svemu, sudjelovanjem u provođenju toga cijelog ludila (od policije do bolnica do stranačkih džukela) svi ste vi najobičniji psi sistema i đavolji sluge, dušu ste prodali. I nemojte kasnije da bude kmeka kad dođe konačni jao, kao ja nisam znao, ne, znate vi jako dobro, ali pristajete na prodaju duše đavlu za koricu kruha. Apsolutno svu slobodu bi ste prodali i prodat će te za koricu kruha, molit će te ih da vam slobodu uzmu. Dno, ljudsko dno.
Budući sukobi neće biti između različitih nacija/ rasa, pa čak ni vjera, nego između paščadi sistema, đavoljih sluga, šljama kojem ništa nije sveto, i otpora tomu svemu s druge strane. Ovo je samo uvod, sad su sile zla uvidile da praktički mogu raditi što hoće, da mogu ići do kraja (što god to značilo) stoka se pobuniti neće, prihvatiti će sve što se nametne nakon malo psiholoških igrica, prijetnji i zastrašivanja, uzmite nam svaku slobodu samo koricu kruha nam dajte.
Sad očekujem lagano smirivanje s obzirom da se ovaj zadnji soj pokazao kao malo jača prehlada i kako će lagano ići toplije vrijeme (više sunca jači imunitet itd.) ali nakon nekog vremena za očekivati je neki novi soj/ virus/ ko zna šta čime će se opet pomicati granice i ići tko zna dokle, a kmetovi će naravno pristati na sve. Tko želi dobro sebi i svojima maknit će se sa strane sad dok se još može, ovo je samo uvod, svjetina je sada 300% dokazano najobičnija nakupina kmetova i džukela.


Kako se točno ljude liječi od moždanog?

Svi znate pravila igre ako se ne cijepis znači da ne vjeruješ doktorima, onda je bolje ne ići u bolnicu.

Doista bi bilo pametno nju stavit među 20 drugih srčanih bolesnika i sa osobljem koje liječi i druge ljude.

Nemaju svi 20 i nesto.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8417
Lokacija: Na rubu egzistencije
Junuz Djipalo je napisao/la:
Svi znate pravila igre ako se ne cijepis znači da ne vjeruješ doktorima, onda je bolje ne ići u bolnicu.

Doista bi bilo pametno nju stavit među 20 drugih srčanih bolesnika i sa osobljem koje liječi i druge ljude.


Znači, ako si cijepljen smiješ ubijati po bolnicama? Jesu to ta pravila?

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8417
Lokacija: Na rubu egzistencije
Bobovac je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:

Prebolio u prosincu, i žena i ja.

Djeca prije 10ak dana. Ako uzmemo u obzir brzinu širenja omikrona, onda preboljenje delte zaista daje imunost.

Meni i suprugi ništa. Čak ni dijete od 5 g. nije imalo nijedan simptom, nego se 2-3 puta produktivno zakasljalo. Da nismo imali slučaj u kući, ne bi mi nikada palo na pamet da je korona virus.


Pa dobro, vama je još svježe bilo. Prosinac. Teško da ćeš imati Covid svaki mjesec.:)


Ma apsolutno. Zato i spominjem da smo odležali u prosincu.

Međutim, znam za slučajeve gdje su ljudi oboljevali svaka 2-3- mjeseca. I to nije tako rijetko.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21
Postovi: 4112
Planina je napisao/la:
divizija je napisao/la:
uobičajena priča i iz hrvatskih bolnica. bez obzira zašto ste došli u bolnicu, ak oste pozitivni na covid vas ne liječe od vaše bolesti dok ne iozdravite od covida.ako umrete, umrli ste od covida


Danas sam saznao da je realnost još crnja, dakle žena je nakon moždanog ležala 10 dana na covid odjelu u mostarskoj bolnici (totalno pri pameti, svjesna svega, jedino joj je lijeva ruka bila oduzeta) bez da ju je itko smio posjetiti... Obitelj izludila... htjeli je izvući kući pa da zovu privatnika da je liječi jer joj je stanje bili nepromjenjeno 9 dana... No jučer (ili prekjučer ne znam više ni ja), 10. dan, baš kad je kao isticala ta covid karantena stanje joj se naglo pogoršalo i umrla je na covid odjelu neliječena od moždanog bez da ju je itko od obitelji posjetio 10 dana... Obitelj kaže da su znali da su takve sotone tamo i da je cijeli sistem toliko otišao k vragu ne bi ni išli s njom u bolnicu. Na kraju su je stavili kao u neki posebni covid limeni lijes (koji ne znam uopće može li se otvarati) u kao nekoj posebnoj robi i obitelj je mogla samo doći po taj lijes (dakle bez da uopće znaju tko je unutra, bez ikakvog posljednjeg pozdrava) i još je to sve skupa masno naplaćeno, mislim čak blizu 2000 KM na kraju. Obitelj još ne može doći sebi da je to sve toliko otišlo k vragu, cijeli sistem i svi koji su dio njega.
Svi koji ste pristali biti u službi ovog sotonizma ne samo primanjem pelca i pristajanjem na covid potvrde nego pogotovo izravnom podrškom tomu svemu, sudjelovanjem u provođenju toga cijelog ludila (od policije do bolnica do stranačkih džukela) svi ste vi najobičniji psi sistema i đavolji sluge, dušu ste prodali. I nemojte kasnije da bude kmeka kad dođe konačni jao, kao ja nisam znao, ne, znate vi jako dobro, ali pristajete na prodaju duše đavlu za koricu kruha. Apsolutno svu slobodu bi ste prodali i prodat će te za koricu kruha, molit će te ih da vam slobodu uzmu. Dno, ljudsko dno.
Budući sukobi neće biti između različitih nacija/ rasa, pa čak ni vjera, nego između paščadi sistema, đavoljih sluga, šljama kojem ništa nije sveto, i otpora tomu svemu s druge strane. Ovo je samo uvod, sad su sile zla uvidile da praktički mogu raditi što hoće, da mogu ići do kraja (što god to značilo) stoka se pobuniti neće, prihvatiti će sve što se nametne nakon malo psiholoških igrica, prijetnji i zastrašivanja, uzmite nam svaku slobodu samo koricu kruha nam dajte.
Sad očekujem lagano smirivanje s obzirom da se ovaj zadnji soj pokazao kao malo jača prehlada i kako će lagano ići toplije vrijeme (više sunca jači imunitet itd.) ali nakon nekog vremena za očekivati je neki novi soj/ virus/ ko zna šta čime će se opet pomicati granice i ići tko zna dokle, a kmetovi će naravno pristati na sve. Tko želi dobro sebi i svojima maknit će se sa strane sad dok se još može, ovo je samo uvod, svjetina je sada 300% dokazano najobičnija nakupina kmetova i džukela.


Da sam na tvom mjestu, više bih krivio osobu koja ju je zarazila (vjerojatno rođak ili druga bliska osoba), a ne bolnicu koja primjenjuje epidemiološke protokole koji se svuda primjenjuju.
Ako se ljudi ne žele cijepiti, onda neka nose maske ili se drže distance. Ne razumijem zašto se toga teško držati, posebice kad si u blizini starijih osoba.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36702
Lokacija: Gl. grad regije
Graničar Jozo je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Svi znate pravila igre ako se ne cijepis znači da ne vjeruješ doktorima, onda je bolje ne ići u bolnicu.

Doista bi bilo pametno nju stavit među 20 drugih srčanih bolesnika i sa osobljem koje liječi i druge ljude.


Znači, ako si cijepljen smiješ ubijati po bolnicama? Jesu to ta pravila?


Ako nemaš koronu a cijepljen imaš manje sanse da je dobiješ.

Zamoli doktoricu da ti napiše uputnicu za pulmologiju zbog sumnje na tuberkulozu. Pa odi s njom u običnu bolnicu pa vidi što će bit s tobom. :D

Očito niste prije bili u doticaju sa protokolima kod zaraznih bolesti.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36702
Lokacija: Gl. grad regije
Druga stvar covid itekako može izazvat i moždani i srčani tj. trombozu. Treća stvar covid ili gripa mogu itekako ubit čovjeka koji je načet moždanim. :neznam

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8417
Lokacija: Na rubu egzistencije
Junuz Djipalo je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:

Znači, ako si cijepljen smiješ ubijati po bolnicama? Jesu to ta pravila?


Ako nemaš koronu a cijepljen imaš manje sanse da je dobiješ.

Zamoli doktoricu da ti napiše uputnicu za pulmologiju zbog sumnje na tuberkulozu. Pa odi s njom u običnu bolnicu pa vidi što će bit s tobom. :D

Očito niste prije bili u doticaju sa protokolima kod zaraznih bolesti.


Đuka druže, alles gut. Nisam te pitao za protokol, nego je li ok da cijepljeni šire zarazu po bolnicama, tj. ubijaju. A pitao sam te tako, jer si ti povezao cijepljenjei liječenje.

Tema je teška, ali barem potvrđuješ moju tezu da se ljudi dijele na cijepljene i necijepljene.

Hoće li netko za to odgovarati ili ne, vidjet ćemo. Ako ništa, nakon 5 doze.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 19:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36702
Lokacija: Gl. grad regije
Valjda testiraju sad sve. Bar antigenskim... cijepljeni ne bi ni trebali bit u bolnicama.

Da prikazuju te umrle na tv i ovo što je Planinko opisao svi bi se cijepili. Ovako ljudi umiru a većia vas se praviblesava pa kad iz prve ruke nalete: Kako to? Kako to?

Zar nije izmišljeno?
Zar je opasnije od cijepljenja?
Zar ne stiti preboljenje?
Imunitet krda bar?

A onda, svi krivi. Samo vi niste sa svojim pogrešnim pretostavkama i glupošću.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 20:37 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Graničar Jozo je napisao/la:
Moje iskustvo je drugačije.


nije, ti si iznimka koja potvrđuje pravilo, i još stigneš pobrati omicron

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 20:40 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Valjda testiraju sad sve. Bar antigenskim... cijepljeni ne bi ni trebali bit u bolnicama.


ljudi su u bolnicama iz DRUGIH razloga, a onda u bolnici poberu coronu jer se cijepljeni doktor i sestra ne moraju testirati i raznose virus.

Junuz Djipalo je napisao/la:
Da prikazuju te umrle na tv i ovo što je Planinko opisao svi bi se cijepili. .


naravno da ne bi, jer nismo svi babe koje padaju na emocionalne manipulacije. uostalom ljudima su godinama pokazivali slike pušačkih pluća, pa nisu prestali pušit.

ljudi odbijaju cijepljenje ne zato što misle da corona nikog ne ubije, nego zato što misle da im cijepivo nosi više štete od koristi.

cijepivo veliki broj ljudi nije spasilo od corone, a istovremeno je mnogima donjela ono iznenada

i jedini koji u ovoj priči okrivljuju druge za išta su nacivaxeri. jedino su njima drugi krivi, krivi što ne nose maske, što s ene cijepe, što se druže....mi ostalo samo želimo da nas se pusti na miru.

ne krivimo nikoga za ništa, osim baš za to, što nas ne žele pustiti na miru

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 20:47 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Planina je napisao/la:
[
Budući sukobi neće biti između različitih nacija/ rasa, pa čak ni vjera, nego između paščadi sistema, đavoljih sluga, šljama kojem ništa nije sveto, i otpora tomu svemu s druge strane. .


ovo je suština svake priče, imaš ekipu koja gleda TV i slijepo sluša što im "autoriteti" govore i ekipu koja želi svoje pravo da sami misle svojom glavom i odlučuju o sebi.

bojim se da su psi sistema u prednsoti, jer većina ljudi kao vole biti psi i vole kad im se tepa da su "odgovorni građani" jer rade što im se kaže i vole kad im se nađe žrtveni janjac (vještice, heretici, Židovi, kulaci, buržoazija, antivaxeri, kršitelji mjera...) na koga mogu projicirati bijes i frustracije i optuživiti ga za svako zlo.

Nažalost, većina ljudi su kujice svakog sistema.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 08 vel 2022, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 19:56
Postovi: 5403
IZRAEL PRIZNAJE PORAZ!? Uz najveći broj procijepljenih, imaju i najviše teško oboljelih. Ni četvrta doza nije pomogla! Ukidaju skoro sve!

slika

Izrael je gotovo odustao od svih pravila koja od ljudi zahtijevaju da pokažu status cijepljenja, unatoč rekordnim brojkama pacijenata teško oboljelih od koronavirusa.

Već od ponedjeljka ljudi će covid-potvrdom morati dokazati da su cijepljeni ili da su se oporavili samo ako prisustvuju velikim događajima kao što je vjenčanje.

To znači da svi mogu ići u restorane, kina, hotele te da ne moraju pokazati potvrdu da su negativno testirani. Promjena pravila također znači da kada ljudi napuštaju Izrael necijepljeni više ne moraju pokazati da su negativno testirani.

Pravila su ublažena unatoč činjenici da je u bolnicama više od 1200 oboljelih, što je najveći broj od početka pandemije u zemlji od 9.4 milijuna stanovnika. Prema podacima ministarstva zdravstva, 1250 pacijenata teško je bolesno.

Val varijante virusa omikron dosegnuo je vrhunac prije oko dva tjedna. Danas je zabilježeno 52.600 novih slučajeva, znatno manje od prijašnjih skokova na 85.000 u jednom danu.

Istovremeno i Švedska od srijede ukida sve mjere.

“Došli smo do točke u kojoj trošak i relevantnost testiranja više nisu opravdani”, rekla je sinoć za švedsku nacionalnu televiziju Karin Tegmark Wisell, ravnateljica švedskog zavoda za javno zdravstvo. Švedska u srijedu ukida sve epidemiološke mjere, koje su u određenom obliku bile na snazi još od početka pandemije u ožujku 2020. godine, a jedna od promjena je prestanak opsežnog testiranja na koronavirus

Od srijede se građani sa simptomima covida-19 čije stanje ne zahtijeva hospitalizaciju uglavnom više neće testirati u javnom zdravstvenom sustavu, nego će se kapaciteti potpuno preusmjeriti na testiranje osoblja i pacijenata bolničkog sustava te sustava skrbi o starijim i osjetljivim osobama – prenosi Paraf.hr.

http://www.paraf.hr/izrael-ukida-covid- ... zarazenih/

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 09 vel 2022, 04:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 19:56
Postovi: 5403
Nebuloze kod upotrebe cjepiva od strane proizvođaća i restrikcije Stožera za civilnu zaštitu

Ajanović: Službeno sam pitao državu BiH sve o Koroni i vakcini, odgovor me je šokirao!
Evo ga!



https://youtu.be/IBpYhyy8zHc?t=18
364,149 views, Nov 20, 2021

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 09 vel 2022, 15:56 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3978
divizija je napisao/la:
Planina je napisao/la:
[
Budući sukobi neće biti između različitih nacija/ rasa, pa čak ni vjera, nego između paščadi sistema, đavoljih sluga, šljama kojem ništa nije sveto, i otpora tomu svemu s druge strane. .


ovo je suština svake priče, imaš ekipu koja gleda TV i slijepo sluša što im "autoriteti" govore i ekipu koja želi svoje pravo da sami misle svojom glavom i odlučuju o sebi.

bojim se da su psi sistema u prednsoti, jer većina ljudi kao vole biti psi i vole kad im se tepa da su "odgovorni građani" jer rade što im se kaže i vole kad im se nađe žrtveni janjac (vještice, heretici, Židovi, kulaci, buržoazija, antivaxeri, kršitelji mjera...) na koga mogu projicirati bijes i frustracije i optuživiti ga za svako zlo.

Nažalost, većina ljudi su kujice svakog sistema.


Za većinu ljudi bolji je najgori sistem od najboljeg kaosa. Ja sam isto protiv Covid potvrda ali nisam Mostu potpisao jer ih smatram šarlatanima koji ne mogu voditi ni kućni savjet. Nisu dali nikakav program, ako već ne valja ovako, kako bi oni to uredili.

Kad bi pustili da se na referendumu odlučuje o javno zdravstvenim propisima, moglo bi se sutra potpisivati da se ukinu naprimjer groblja i pogrebi jer su skupi i komplicirani pa da se pusti slobodan izbor da svaka obitelj pokojnika baci gdje hoće, može u šumu, u more, zakopati ga u dvorištu ili ga zapaliti ritualno ispred kuće itd.

Većina ljudi i ako se ne slažu sa stožerom još se više boje kaosa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 vel 2022, 10:13 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Kaftanzoglio je napisao/la:

Za većinu ljudi bolji je najgori sistem od najboljeg kaosa. Ja sam isto protiv Covid potvrda ali nisam Mostu potpisao jer ih smatram šarlatanima koji ne mogu voditi ni kućni savjet. Nisu dali nikakav program, ako već ne valja ovako, kako bi oni to uredili.

Kad bi pustili da se na referendumu odlučuje o javno zdravstvenim propisima, moglo bi se sutra potpisivati da se ukinu naprimjer groblja i pogrebi jer su skupi i komplicirani pa da se pusti slobodan izbor da svaka obitelj pokojnika baci gdje hoće, može u šumu, u more, zakopati ga u dvorištu ili ga zapaliti ritualno ispred kuće itd.

Većina ljudi i ako se ne slažu sa stožerom još se više boje kaosa.


dihotomija sistem-kaos je lažna dihotomija. postoji društveni ugovor kojim se sistemu predaje određene funkcije, što manje moguće. Ostalo odlučujemo sami o sebi. Nema se sistem šta petljati u individualne odluke.

Nikakav referendum ne bi bio potreban da se ljude pustilo da odlučuju sami o sebi. Država se počela petljati u to što će i kako će čovjek raditi u temi koja se tiče samo njega osobno.

To plašenje kaosom je tipičan način djelovanja svih totalitarizama, ono ako mi ne predaš svoju slobodu i prava da odlučujem umjesto tebe o tebi, biti će kaos.

neće, samo je većina ljudi što uplašene babe, što kujice sistema.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 vel 2022, 10:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6551
Antipelceri ispali, doslovno- ravnozemljaši ... :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 vel 2022, 10:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6551
Kaftanzoglio je napisao/la:
divizija je napisao/la:

ovo je suština svake priče, imaš ekipu koja gleda TV i slijepo sluša što im "autoriteti" govore i ekipu koja želi svoje pravo da sami misle svojom glavom i odlučuju o sebi.

bojim se da su psi sistema u prednsoti, jer većina ljudi kao vole biti psi i vole kad im se tepa da su "odgovorni građani" jer rade što im se kaže i vole kad im se nađe žrtveni janjac (vještice, heretici, Židovi, kulaci, buržoazija, antivaxeri, kršitelji mjera...) na koga mogu projicirati bijes i frustracije i optuživiti ga za svako zlo.

Nažalost, većina ljudi su kujice svakog sistema.


Za većinu ljudi bolji je najgori sistem od najboljeg kaosa. Ja sam isto protiv Covid potvrda ali nisam Mostu potpisao jer ih smatram šarlatanima koji ne mogu voditi ni kućni savjet. Nisu dali nikakav program, ako već ne valja ovako, kako bi oni to uredili.

Kad bi pustili da se na referendumu odlučuje o javno zdravstvenim propisima, moglo bi se sutra potpisivati da se ukinu naprimjer groblja i pogrebi jer su skupi i komplicirani pa da se pusti slobodan izbor da svaka obitelj pokojnika baci gdje hoće, može u šumu, u more, zakopati ga u dvorištu ili ga zapaliti ritualno ispred kuće itd.

Većina ljudi i ako se ne slažu sa stožerom još se više boje kaosa.


Nije to većina samo, nego i mozak.

I zakapali bi mrtve- kao kučenca :zubati

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 vel 2022, 13:20 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Hroboatos je napisao/la:

Nije to većina samo, nego i mozak.

I zakapali bi mrtve- kao kučenca :zubati


evo recimo, tišičan primjer sistmeske kujice.

ko što reče Planina, u školi ga tuklo, nitko ga volio nije, 1 na 1 je manji od makova zrna, ali zato voli biti pas sistema, jer mu to daje snagu da laje.

drugo ionako ne može

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 vel 2022, 14:36 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3978
A kad je to čovjek bio slobodan od sistema u povijesti? Prije 30 godina te država zakonski mogla mobilizirati da ideš u rat i dobiješ metak, a danas trebaš dobiti samo iglu.

A vojni rok je ukinut puno kasnije, znači apsolutna sloboda odlučivanja o svom tijelu postojala je samo nekih 10-15 godina od ukidanja vojnog roka do pojave korone.

.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 vel 2022, 14:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32109
Samo bez osobnih vrijeđanja molim, ne treba nam to.

Napadajmo problem a ne sugovornika. Svima nam je u interesu da se pitanje koronavirusa riješi. Vjerujem da je svakome već dobro dosadilo.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

929 of 2558 - 36.32%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Koronavirus
PostPostano: 10 vel 2022, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 15:42
Postovi: 8417
Lokacija: Na rubu egzistencije
Kaftanzoglio je napisao/la:
A kad je to čovjek bio slobodan od sistema u povijesti? Prije 30 godina te država zakonski mogla mobilizirati da ideš u rat i dobiješ metak, a danas trebaš dobiti samo iglu.

A vojni rok je ukinut puno kasnije, znači apsolutna sloboda odlučivanja o svom tijelu postojala je samo nekih 10-15 godina od ukidanja vojnog roka do pojave korone.

.


Citat:
The government might take advantage of the crisis and impose a lot of restrictions on the people. Governments use pandemic as a pretext to limit human rights.


Citat:
Advocates of the small government fear that states will not give up that enormous power that they have accumulated during the pandemic once the crisis will be over.


Citat:
The pandemic creates favorable conditions for authoritarian leaders and dictators to further increase their power and bring all areas of life under total control.


Citat:
Civil society institutions, as well as international organizations around the world, must be activated to prevent the abuse of power by governments and the restriction of human rights.


https://nsf-journal.hr/online-issues/focus/id/1369

Meni je zanimljivo pratiti kako se libertarijanci pretvaraju u autoritarijance... Pa i na ovo forumu. :kava

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8325 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 333  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO